Strona 113 z 132 PierwszyPierwszy ... 1363103111112113114115123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,041 do 5,085 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5041
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No, no-oczekujcie Drabika jeszcze widze, ze tam ktos wrzucil Janowskiego. Widze, ze Czestochowa juz ostro swietuje
    Tak, tak, wszyscy świętujemy i się niesamowicie cieszymy z awansu... Potrafisz czytać ze zrozumieniem? My rozpaczliwe próbujemy zrobić cokolwiek żeby się jakkolwiek obronić przed idiotycznymi decyzjami naszego prezia. Bo on najchętniej zrobi skład z trojanowskim i jeleniewskim, i jeszcze powie że walczymy o Play off.

  2. Powrót do góry    #5042
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #5043
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    a co na to pasiasty szczekacz?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    gulas (01-10-2016)

  5. Powrót do góry    #5044
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    a co na to pasiasty szczekacz?
    Emil pewnie od wczoraj pikietuje z transparentami przed Ratuszem, że jak to tak ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #5045
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Pewnie jestem w mniejszości, ale ja również cieszę się, że w elidze będzie Włókniarz. Głównie ze względu na najlepszy do ścigania tor.
    Ale tu już nie ma takiego toru. To było już mówione jakiś czas temu, że za dużo nawierzchni ubyło z toru i trzeba by dowieźć nową.
    I jest to przeszkodą by szykować takie ścieżki, które gwarantują fajnie ściganie.

    Póki co nic z torem nie jest robione i raczej nie będzie. A nawet jak będzie, to może słabo wyjść, bo już trochę późno.

    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    My rozpaczliwe próbujemy zrobić cokolwiek żeby się jakkolwiek obronić przed idiotycznymi decyzjami naszego prezia. Bo on najchętniej zrobi skład z trojanowskim i jeleniewskim, i jeszcze powie że walczymy o Play off.
    Ale jest na taki skład duża szansa
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #5046
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Od początku istnienia Ekstraligi z niej nie spadliśmy, więc dlaczego mielibyśmy awansować by w niej startować?

    To tak żartem, a serio to skąd te tony jadu w stronę nas kibiców? I tutaj i na SF i na FB. Czy to my narobiliśmy długów(zapełnialiśmy stadion jak mało kto w Ekstralidze)? Czyż to nie dla nas kibiców największą karą był brak ligi w sezonie 2015(po raz pierwszy w historii klubu)? I wreszcie: czy to my kibice tak pragniemy jazdy w ekstralidze czy noszący głowę w chmurach prezes MŚ?

    Co będzie to będzie. Oby tylko nie było wstydu, bo za błędy rządów w CKM w ostatnich 4 latach wstydzimy się i cierpimy tylko my kibice Włókniarza. Natomiast cieszę się choćby z tego, że z S.A. będzie łatwiej usunąć aktualnego prezesa(pod warunkiem łebskich udziałowców bądź udziałów miasta w klubie).

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Gadol (01-10-2016), Girion (01-10-2016), GriN (01-10-2016), Kazoon (01-10-2016), berciol (03-10-2016)

  9. Powrót do góry    #5047
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Mysle, ze ze smutku pije i przestac nie moze.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #5048
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ale jaja!

    za klasykiem...

  11. Powrót do góry    #5049
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Okej, spędziłem dzisiejszy poranek na rozmowach z jednym ze sponsorów klubu. Faktycznie budżet ma wynieść 5,5-6mln. Takie są założenia.

    Wiec wg. mnie, patrząc tak realnie mamy jakieś 5mln na kontrakty zawodników, gdyż reszta to wydatki organizacyjne i catering dla prezesa.

    1. Pedersen
    2. Czaja/Legowik
    3. Holta/Musielak
    4. Loktajew/Thorsell/Lebiediew
    5. Zagar/Jonsson
    6. Polis/Gruchalski
    7. Drabik

    Trener Cieslak/Czernicki/Dzikowski

    I jedziemy o utrzymanie. Czaja ma to do siebie ze trzy-cztery spotkania mu wyjdą w sezonie, a reszta? Po to nam potrzebny jest Drabik!

    Raz ze to gwarancja frekwencji, dwa ze to najlepiej prosperujący młody zawodnik.

    Ktoś napisze ze to pewny spadek. Zaraz zaraz...

    Jak ktoś by mi przed sezonem powiedział ze ZG awansuje do PO jadąc składem Dudek,Protas,Doyle,Karpov,z/z to bym stwierdził ze się z ch*jem na łby pozamieniał.

    Jakby mi ktoś powiedział ze Wrocław jadąc 3/4 sezonu bez Drabika i z tak slabym Janowskim awansuje do PO to bym mu powiedział ze się z ch*jem na łby pozamienial.

    No i wreszcie, jak ktoś by przed sezon powiedział mi ze Leszno z Pedersenem,Emilem,PPJ,Zengota i Kildemandem zajmie 7!!! Miejsce to bym stwierdził ze nawet ch*j się na łby zamienić nie chciał.

    Jeśli Milik może zrobić OK. 2pkt/bieg w tej lidze, to wierze ze i Lebiediew może, to wierze ze i Thorssella na go stać.

    A co mi zostało jak nie wierzyć?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Kazoon (01-10-2016), Tofik92 (01-10-2016), ananasek_vel_oman (01-10-2016)

  13. Powrót do góry    #5050
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Sklad ciekawy. Ale gdyby zrobic tak:

    1. Pedersen
    2. Musielak
    3. Holta
    4. Loktajew/Thorsell/Lebiediew
    5. Zagar/Jonsson
    6. Polis/Gruchalski
    7. Drabik

    To juz tak zle nie wyglada.
    Tylko tak:
    1) Drabik tu nie przyjdzie.
    2) Holta tu nie przyjdzie.
    3) Musielak zostanie w Lesznie chyba ze Baron sie uprze ze nie.
    4) Gdyby jakims cudem udalo sie ich sciagnac to 5 mln braknie.

    A gdyby tak "poleciec" po bandzie...

    1. Lebiediev/Loktajev/Thorssell/Pedersen
    2. j.w.
    3. j.w.
    4. Pieszczek/ Legowik lub Czaja
    5. Holta
    6. Polis/Gruchalski
    7. Drabik

    ?

    Sklad ekstremalnie mlody z dwoma starszymi zawodnikami. Tylko ze wszyscy walczaki. Bez wyjatkow.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 01-10-2016 o 14:05
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #5051
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Zdunek ładnie się wypowiedział. Taka prawda
    Ta propozycja poruszyła Tadeusza Zdunka. - Jestem zbulwersowany tą sytuacją. Częstochowianie nie powinni być brani pod uwagę do awansu z jednej prostej przyczyny - w tym roku mieli startować w trzeciej klasie rozgrywkowej i tylko dlatego, że ona nie wystartowała, zostali dokooptowani do Nice PLŻ. My, aby znaleźć się w tej lidze musieliśmy porozumieć się z zawodnikami i rozłożyć spłatę zobowiązań na trzy lata. Podczas, gdy mi zostały jeszcze do zapłacenia ostatnie raty, Włókniarz mógł gromadzić środki i teraz to wykorzystuje - powiedział prezes Wybrzeża Gdańsk

  15. Powrót do góry    #5052
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Za grosz honoru ten Włókniarz nie ma!

    Powinniście jeździć w 1 lidze za te wszystkie długi i machloje.

    W sportowej walce awansować do Ekstraligi a nie przy stoliku.

    Byliście dopiero 3 drużyną I ligi!

    Mam nadzieję, że szybko wam wybiją z głowy tą Ekstraligę.

    Współczuje braku stałego składu jak u nas. Sami wychowankowie plus ruscy. A u was emeryci plus zaciągi najemników. Na E-ligę pewnie 2-3 zawodników zostanie i reszta nowi. Nikt za wasz klub nie będzie walczył do końca. U nas bieda, ale walczaki i związani z klubem.
    WŁÓKNIARZ to KIBICE, a oni się NIE ZGADZAJĄ na taki awans, tylko jakiś prezes który ma parcie na szkło kiedyś a i tak odejdzie. Masz zażalenia ? To nie składaj ich tu, tylko na Krakowskiej bądź Olsztyńskiej w Częstochowie.

    Śmieszy mnie kolejna wypowiedź prezesa jak to się liczy ze zdaniem właśnie kibiców. Dno i wodorosty.
    Ostatnio edytowane przez Bronek12 ; 01-10-2016 o 14:07

  16. Powrót do góry    #5053
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    WŁÓKNIARZ to KIBICE, a oni się NIE ZGADZAJĄ na taki awans, tylko jakiś prezes który ma parcie na szkło kiedyś a i tak odejdzie. Masz zażalenia ? To nie składaj ich tu, tylko na Krakowskiej bądź Olsztyńskiej w Częstochowie.

    Śmieszy mnie kolejna wypowiedź prezesa jak to się liczy ze zdaniem właśnie kibiców. Dno i wodorosty.
    Strazackiej a nie krakowskiej

    Z trenerow... ja bym sie zastanowil nad Skornickim.
    1) Jest ugodowy ze tak to ujme i bylby sklonny wspolpracowac z misiem
    2) Ma wiedze i doswiadczenie i jest w stanie misiowi pewne rzeczy uzmyslowic
    3) Jest stosunkowo mlody, ma luzne podejscie wiec moze trafic do naszej mlodziezy, ktora nie grzeszy pewnymi wartosciami
    4) Jakies tam sukcesy juz ma jako menago
    5) Ma epizod czestochowski
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #5054
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    WŁÓKNIARZ to KIBICE, a oni się NIE ZGADZAJĄ na taki awans, tylko jakiś prezes który ma parcie na szkło kiedyś a i tak odejdzie. Masz zażalenia ? To nie składaj ich tu, tylko na Krakowskiej bądź Olsztyńskiej w Częstochowie.

    Śmieszy mnie kolejna wypowiedź prezesa jak to się liczy ze zdaniem właśnie kibiców. Dno i wodorosty.
    Mogą się nie zgadzać , tylko dlaczego podczas inauguracji będzie ich cały stadion ?

  18. Powrót do góry    #5055
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Mogą się nie zgadzać , tylko dlaczego podczas inauguracji będzie ich cały stadion ?
    Przesadzasz. Przyjdzie z 10k.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #5056
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Dziwię się kibicom częstochowskim, którzy unoszą się fałszywy honorem i nie chcą takiego "awansu".
    Tradycyjny system wyłaniania spadkowicza i beniaminka został już definitywnie zarzucony kilka sezonów temu.
    W ekstra jadą ci, którzy przed odpowiednimi organami weryfikującymi ekstraligi wykażą się odpowiednim zasobem gotówki.
    Skoro Włókniarz chce w ekstra jeździć, to pewnie hajs ma, a ekstraliga to sprawdziła.
    Bierzcie z Gorzowa Zagara , któremu brakuje nowego środowiska jak tlenu. Jak kilka sezonów temu poszedł na chwilę do Gniezna to wymiatał. Bierzcie też Liglada, w finale pięknie pojechał.

  20. Powrót do góry    #5057
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    A może by tak pomyśleć o Mourinho polskiego speedwaya - CzeCze

    P.S. Nie wiem dlaczego tacy zdziwieni jesteście tym awansem, już dawno było wiadomo,że będzie :

    https://www.youtube.com/watch?v=45IR...ature=youtu.be

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    Bronek12 (01-10-2016), blacktop (01-10-2016)

  22. Powrót do góry    #5058
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Dziwię się kibicom częstochowskim, którzy unoszą się fałszywy honorem i nie chcą takiego "awansu".
    Tradycyjny system wyłaniania spadkowicza i beniaminka został już definitywnie zarzucony kilka sezonów temu.
    W ekstra jadą ci, którzy przed odpowiednimi organami weryfikującymi ekstraligi wykażą się odpowiednim zasobem gotówki.
    Skoro Włókniarz chce w ekstra jeździć, to pewnie hajs ma, a ekstraliga to sprawdziła.
    Bierzcie z Gorzowa Zagara , któremu brakuje nowego środowiska jak tlenu. Jak kilka sezonów temu poszedł na chwilę do Gniezna to wymiatał. Bierzcie też Liglada, w finale pięknie pojechał.
    Bo Wlokniarza nie ma.
    Jest kukielka, sluzaca waskiej grupie ludzi do fajnego zycia przy nic robieniu.
    Nie ma struktur, nie ma dzialan.
    Jest nazwa, grupka ludzi i echo.

    Dlatego nas eliga przeraza, bo to inny poziom.
    Wszystkiego.

    Poza tym, my jestesmy romantykami. Marzymy o klubie silnym i niezaleznym, ktory nie musi sie posilkowac cheatami. Awansuje samodzielnie, bez pomocy.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (01-10-2016), pakosik (02-10-2016), wespe (01-10-2016)

  24. Powrót do góry    #5059
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Przesadzasz. Przyjdzie z 10k.
    Patrząc na to że chwilę was w tym burdelu nie było i to że kibice w Częstochowie to nie kibice we Wrocławiu, to chyba ja mam rację

  25. Powrót do góry    #5060
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    W mojej opinii jedyna szansa na frekwencję to Drabik + Pedersen.

    I to powinno być priorytetem. Jeśli prawda jest ze kontrakt Drabika to fikcja to powinnismy na ch*u stanąć żeby go sprowadzić!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Zadajmy sobie pytanie w jakich układach jest Sławek ze prezesem .Moze nawet Sławek nie będzie chciał gadać .Max znajdzie sobie lepsze miejsce do kontynuowania kariery.
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 01-10-2016 o 14:41

  26. Powrót do góry    #5061
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Patrząc na to że chwilę was w tym burdelu nie było i to że kibice w Częstochowie to nie kibice we Wrocławiu, to chyba ja mam rację
    W kwietniu sie przekonamy kto ma racje
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #5062
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No, no-oczekujcie Drabika jeszcze widze, ze tam ktos wrzucil Janowskiego. Widze, ze Czestochowa juz ostro swietuje

    Wybacz niektórym udzieliła się euforia naszego zbawiciela oby nie grabarza.

  28. Powrót do góry    #5063
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Bo Wlokniarza nie ma.
    Jest kukielka, sluzaca waskiej grupie ludzi do fajnego zycia przy nic robieniu.
    Nie ma struktur, nie ma dzialan.
    Jest nazwa, grupka ludzi i echo.

    Dlatego nas eliga przeraza, bo to inny poziom.
    Wszystkiego.

    Poza tym, my jestesmy romantykami. Marzymy o klubie silnym i niezaleznym, ktory nie musi sie posilkowac cheatami. Awansuje samodzielnie, bez pomocy.
    Ale jest czas, żeby te struktury stworzyć. Na początek wystarczy nazwa, grupka ludzi i poparcie ekstraligi.
    Trzymam kciuki.

  29. Powrót do góry    #5064
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Ale jest czas, żeby te struktury stworzyć. Na początek wystarczy nazwa, grupka ludzi i poparcie ekstraligi.
    Trzymam kciuki.
    Byly na to 2 lata i skoro nie zrobiono tego w 2 lata to nie zrobi sie tego w 4 miesiace.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #5065
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Strazackiej a nie krakowskiej

    Z trenerow... ja bym sie zastanowil nad Skornickim.
    1) Jest ugodowy ze tak to ujme i bylby sklonny wspolpracowac z misiem
    2) Ma wiedze i doswiadczenie i jest w stanie misiowi pewne rzeczy uzmyslowic
    3) Jest stosunkowo mlody, ma luzne podejscie wiec moze trafic do naszej mlodziezy, ktora nie grzeszy pewnymi wartosciami
    4) Jakies tam sukcesy juz ma jako menago
    5) Ma epizod czestochowski

    Tylko Czesław Czernicki te przyszłe gwiazdy musza wiedzieć kto w parkingu rządzi. Skora za miękki jest i za bardzo chce byc zawodnikami jak kolega z kolega .

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    veronek (01-10-2016), waldek0234 (01-10-2016)

  32. Powrót do góry    #5066
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Gomolski jest do wziecia a i byc moze niedlugo i Miedziaknator bedzie wolny

  33. Powrót do góry    #5067
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Mogą się nie zgadzać , tylko dlaczego podczas inauguracji będzie ich cały stadion ?
    żal d... ściska?

    co jak co ale awans o 2 ligi w 1sezon po zamknięciu klubu - takie rzeczy tylko u nas.
    skład powinni zacząć budować od trenera, który będzie doradzał w doborze zawodników ale tez będzie "lepem" na nich. np. jak obecnie w Lesznie.
    Cieślak - Drabik mogący wskakiwać za seniora np Łęgowika choć wiem że szanse praktycznie zerowe, Holta, 1-2 liderów + młodzi gniewni (Thorsell itp) i trybuny zapełnione.
    Jeden warunek - MiŚ nie decyduje kto jedzie.

  34. Powrót do góry    #5068
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    CzeCzen już parę razy mówił, ze jak ma wrócić to sam buduje sobie skład od początku to raz. A 2 przed pierwszym meczem nastąpiło by rozstanie jakby mu MiŚ podsunął karteczkę ze składem.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Powrót do góry    #5069
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    No to zostaje tylko Kafel, Dymek i może Krzystyniak bo też wydaje się "miękki"

  36. Powrót do góry    #5070
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zdunek, tak jak i Ty, żyje starymi czasami. A to już przeszłość.

    Dlatego własnie jestem za całkowicie profesjonalną i zamkniętą SE. Masz budżet na odp. poziomie, kompletujesz składa i jedziesz w SE. CZemu Skrzydlewski czy Zdunek nie garną sie do SE ? Nie wierze w te pieprzenie Skrzydlewskiego, ze chce awansować w sportowej walce. On po prostu wie, ze nie da rady zgromadzić budżetu an odp. poziomie na sezon 2017. A wtedy musiałby jechać jakimiś kelnerami w SE. Obawiał się prawdopodobnego spadku. I wtedy byłby obciach. Bo w sezonie 2018, miasto oddałoby stadion a Orzeł spadłby ze SE. A Witek sobie umyślił, ze o awans powalczy w następnym sezonie, będzie miał rok czasu więcej na zgromadzenie odp. budżetu. A jak oddadzą nowy stadion to być może uda się awansować. Wtedy to i kibiców więcej będzie, bo i SE i nowy stadion.
    O czym Ty piszesz jaka przeszłość ??? Jeżeli dziś się dzieją takie rzeczy to ja się boje o przyszłość tej dyscypliny. Zapytaj Walaska co sądzi o dzisiejszym smutnym dniu polskiego żużla.

    Pozatym o jakim Ty **** zamykaniu ligi piszesz to 1 krok do za zabicia tej dyscypliny.W przyszłych latach będzie masa klubów które będą chciały wejść do eligi. Gdańsk,Tarnów,Rzeszów czy Łódz jak ogarną stadion więc po co zamykać??? Wg Ciebie jak w Niecieczy zrobią tor i zgromadzą budżet to już ich dawać od razu do eligi.Dzieki za taki żużel

    P.S chciałem dodać że do kibiców z Częstochowy nic nie mam bo są szczególnie na tym forum normalni
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 01-10-2016 o 15:12

  37. Powrót do góry    #5071
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sławek napisał:

    Oczywiście, że wychodzi ignorancja prezesa
    Stawiał na wychowanków, Czaja zaliczył 14 spotkań, Łęgi 17 i Polis 18 czy Ułamek 15. Poza Czają trzej pozostali odjechali maksymalną liczbę spotkań gdy byli tylko zdolni do jazdy.
    Czaja po odjęciu punktów z Opola i Rawicza miałby 59-60 średnią w najs lidze (tak na marginesie) Nie wiem czyja to wina tak naprawdę że na niego stawiano.
    Zatrudnił jedno z największych objawień sezonu (Thorssell (9 spotkań) mimo, że nie pokazał tego w pełni w lidze a mam nadzieję, że jeszcze się zaprezentuje z najlepszej strony) i całkiem niezły i podobno tani po kontuzji Klindt (13) (kontraktowany na II ligę).
    Plus odpady typu Jeleń(18 spotkań) co akurat uważam, za dobry transfer na niższą ligę plus Trojan(8), THJ(9) za których płacili w dużej części sponsorzy powiązani mniej lub bardziej z tymi zawodnikami.
    Rzeczywiście ignorant.
    No to wałkujemy od poczatku.
    Planem ktory sobie Swiacik nakreslił czyli reaktywacja zuzla w Częstochowie był planem mało ambitnym i do takiego planyskład oparty ma wychowankach był jak najbardziej j dobry bo to ani presji ani parcia nie było .Kazdy interesujacy sie żużlem w Częstochowie wie ze Artur Czaja do zuzla talentu nie ma i mieć nie będzie .To jest typ zawodnika który ciężka praca dojdzie do jakiegoś powiedzmy dobrego poziomu ale go juz nie przeskoczy.Ta sama kwestia jest Borowiczem i Łegowikiem .Nie zaklinajmy rzeczywistości na ekstraligę to chyba za wysoko dla nich. Może się mylę nie wiem.i do tego mało ambitnego celu ten sjkład powinien wystarczyc
    1.Klintd
    2.Czaja
    3.Thorsell
    4.Borowicz/Łegowik
    5.Ulamek
    6.Polis
    7.Gruchalski
    i ani presji ani spadku by nie była cel zrealizowany .
    Ale gdyby Prezes założył ze w ciągu 2-3 lat ma być ekstraliga to powinien na dziś mieć 2 zawodników przynajmniej którzy sa wstanie wozić punkty ekstralidze.
    Dlatego mi jako kibicowi tylko o to chodzi o brak wizji dalej niż rok czasu. Kwestia najlepszej szkółki w Polsce nie będę już porusza bo niby szkolimy młodych a w imprezach juniorskich jedzie senior .Ale to już kamyczek kto na to pozwolił.No i decyzja przyjęcia zaproszenia zbiegła się z białym gołębiem na balkonie prezesa co zostało odebrane za dobry znak .Ja juz jestem spokojny Ten gołąbek robi różnice{zart}

    Teraz czekam na info jakie to firmy tak entuzjastycznie uderzyły sie po portfelach.Oby tylko nie takie jak na ulicy Jarzynowej:}

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    veronek (01-10-2016)

  39. Powrót do góry    #5072
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach

    Głos z Rybnika :)

    Hej. Jako kibic z Rybnika kibicuję Wam w udanym powrocie do elity - na początek wystarczy utrzymanie. Wiadomo, że nie od razu Rzym zbudowano Macie sponsorów, fajny stadion, rzeszę kibiców i podobno budżet na odpowiednim poziomie... tylko brak Wam, niestety, zawodników. Moim zdaniem żaden zawodnik-senior z obecnego składu Włókniarza nie nadaje się na Ekstraligę i obawiam się, że zmontowanie składu zdolnego się utrzymać będzie bardzo ciężkim zadaniem. Rybnik przykładem, że się da, ale muszę przyznać, że mieliśmy szczęście w postaci zadłużonej Unii Tarnów, która musiała zmontować skład oszczędnościowy. Uważam, że w normalnych okolicznościach raczej byśmy się nie utrzymali. Włókniarz w następnym sezonie nie będzie miał tego komfortu - wszyscy się zbroją, nikt nie ma długów, a Leszno już takiego słabego sezonu nie powtórzy. Będzie ciężko, ale może dacie radę Na pewno przyjadę na Derby Śląska Powodzenia

  40. Powrót do góry    #5073
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Byly na to 2 lata i skoro nie zrobiono tego w 2 lata to nie zrobi sie tego w 4 miesiace.
    Ale zdaje mi się, że perspektywa jazdy w ekstra dopiero teraz przed Wami się otwiera, więc, aby ją urzeczywistnić, wspomniane struktury MUSZĄ być stworzone.
    Skoro Wasz naczelny zgłasza akces, no to zakasywać rękawy i do roboty.
    Z chęcią przyjadę pod Jasną Górę, mam kilka miażdżdżących wspomnień, np. mecz, który zakończył się wynikiem 45,5:44,5 dzięki akcji Joe Machine Screen'a.

  41. Powrót do góry    #5074
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    ....w 2014 jak nas wyrzucali z Ekstraligi było już coś na rzeczy

    https://www.youtube.com/watch?v=45IRW9Zv0iE

    ...rok dwa i Włókniarz powalczy o mistrzostwo

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Q_b_a za jego przydatny post!

    Girion (01-10-2016), ananasek_vel_oman (01-10-2016), młody_piernik (01-10-2016)

  43. Powrót do góry    #5075
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Kildemand
    Walasek/Ułamek
    Holta/Czaja
    Jepsen Jensen\Łogaczow
    Jonsson\Lindgren
    Polis
    Gruchalski


    Taka luźna propozycja.

    Gdyby pod taką drużynę tor zrobił Żyto/Czernicki to mogła by u siebie zlać każdego. Ci zawodnicy mają coś do udowodnienia.

  44. Powrót do góry    #5076
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O czym Ty piszesz jaka przeszłość ??? Jeżeli dziś się dzieją takie rzeczy to ja się boje o przyszłość tej dyscypliny. Zapytaj Walaska co sądzi o dzisiejszym smutnym dniu polskiego żużla.

    Pozatym o jakim Ty **** zamykaniu ligi piszesz to 1 krok do za zabicia tej dyscypliny.W przyszłych latach będzie masa klubów które będą chciały wejść do eligi. Gdańsk,Tarnów,Rzeszów czy Łódz jak ogarną stadion więc po co zamykać??? Wg Ciebie jak w Niecieczy zrobią tor i zgromadzą budżet to już ich dawać od razu do eligi.Dzieki za taki żużel

    P.S chciałem dodać że do kibiców z Częstochowy nic nie mam bo są szczególnie na tym forum normalni
    Mariusz ma 100 % racji. Te spadki i awanse to już od kilku sezonów są zwykłą fikcją. Dochodzi do sytuacji, że kończy się sezon i jest burdel, bo: drużyny, które zajęły w 1 lidze miejsca 1 i 2 nie chcą/nie mogą awansować, drużyna z 7 miejsca spada, bo ma długi i koniec końców w ekstralidze jadą drużyny, które zajeły 3 miejsce w 1 lidze i spadkowicz. Zamknięcie ligi spowoduje pełną profesjonalizacje ekstraligi. Zasady byłby jasne i przejrzyste: jesteś przygotowany finansowo i organizacyjnie, masz chęci i dokumenty w porządku - jedziesz w ekstralidze. Ja nie widzę w tym nic złego.
    TeamLindgren

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    blacktop (01-10-2016)

  46. Powrót do góry    #5077
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spitt napisał:
    O czym Ty piszesz jaka przeszłość ??? Jeżeli dziś się dzieją takie rzeczy to ja się boje o przyszłość tej dyscypliny. Zapytaj Walaska co sądzi o dzisiejszym smutnym dniu polskiego żużla
    Rzeczywiście zdanie jak i postawa Walaska jest tutaj dość znamienna.
    Zwłaszcza jeśli chodzi o kondycje kilku klubów w Polsce.
    W tym przypadku Wandy Kraków po tym sezonie.
    Oby wystartowali w następnym sezonie.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #5078
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    A pod jaką nazwą stowarzyszenie ma zamiar wystartować w Elidze? Spółka Włókniarz S.A. chyba jeszcze istnieje a raczej dwie o tej samej nazwie nie mogą istnieć?
    Ciekawe co na to największy kibic Polski Południowej - Emil?

  48. Powrót do góry    #5079
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Mariusz ma 100 % racji. Te spadki i awanse to już od kilku sezonów są zwykłą fikcją. Dochodzi do sytuacji, że kończy się sezon i jest burdel, bo: drużyny, które zajęły w 1 lidze miejsca 1 i 2 nie chcą/nie mogą awansować, drużyna z 7 miejsca spada, bo ma długi i koniec końców w ekstralidze jadą drużyny, które zajeły 3 miejsce w 1 lidze i spadkowicz. Zamknięcie ligi spowoduje pełną profesjonalizacje ekstraligi. Zasady byłby jasne i przejrzyste: jesteś przygotowany finansowo i organizacyjnie, masz chęci i dokumenty w porządku - jedziesz w ekstralidze. Ja nie widzę w tym nic złego.
    Mariusz nie ma żadnej racji.Awans ma byc wywalczony sportowo.Tak jak pisałem będzie kilka ekip w przyszłych latach do awansu.I co chcesz odbierać im szanse już na starcie bo ktoś kto zajmie miejsce za nimi w tabeli będzie miał wiekszy budżet.To już lepsze jest to co teraz niż jakieś zamykanie ligi

  49. Powrót do góry    #5080
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez slipknoot Zobacz posta
    żal d... ściska?

    co jak co ale awans o 2 ligi w 1sezon po zamknięciu klubu - takie rzeczy tylko u nas.
    skład powinni zacząć budować od trenera, który będzie doradzał w doborze zawodników ale tez będzie "lepem" na nich. np. jak obecnie w Lesznie.
    Cieślak - Drabik mogący wskakiwać za seniora np Łęgowika choć wiem że szanse praktycznie zerowe, Holta, 1-2 liderów + młodzi gniewni (Thorsell itp) i trybuny zapełnione.
    Jeden warunek - MiŚ nie decyduje kto jedzie.

    Drabik Cieślak Marian omijają klub z daleka nie mówiąc pracować tu .A o Drabiku Juniorze zapomnicie może za 20 lat jak będzie karierę kończył:}

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Gadol (01-10-2016)

  51. Powrót do góry    #5081
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    No to zostaje tylko Kafel, Dymek i może Krzystyniak bo też wydaje się "miękki"
    Krzystyniak to ostatnia osoba którą bym zatrudnił na trenera. Jego wypowiedzi często są tak idiotyczne, że ciężko się to słucha/czyta. Z drugiej strony to właśnie wspólna cecha MiSia i Krzystyniaka.
    Cieślak/Dzikowski najlepszą opcją.
    Nie jest to mój najszczęśliwszy dzień, porywanie się na ekstralige, jak z motyką na słońce, ehh

    ale skład trzeba jakiś zmontować:
    Pedersen
    Jonsson/Lebedev
    Thorssell
    Gruchalski
    Polis
    Czaja/Łęgowik
    ostatni kto, nie wiem. Jest Holta, Szumin, Ogór, Musielak, nikogo lepszego raczej nie ściągniemy. W Drabika ciężko wierzyć, że przyjdzie.

  52. Powrót do góry    #5082
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sławek napisał:
    Drabik Cieślak Marian omijają klub z daleka nie mówiąc pracować tu .A o Drabiku Juniorze zapomnicie może za 20 lat jak będzie karierę kończył:}
    Ciekawe
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    sirqaz (01-10-2016)

  54. Powrót do góry    #5083
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Szczekacze, którzy od dwóch lat na forum ujadają o zielonych stolikach powinni teraz jechać do klubu i robić protest w obronie miejsca w Nice lidze

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jeśli regulamin na to zezwala i klub stać to jedziemy. A że przy zielonym stoliku? Cóż, przynajmniej nikt tego nie ukrywa i nie próbuje się zasłaniać tak jak ludki spod Bydgoszczy śmiesznymi tekstami w stylu że "klub zasłużył bo płacił na czas a inni oszukiwali".
    A ten to już osiąga szczyty hipokryzji.

  55. Powrót do góry    #5084
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Czyli jest tak.

    - mamy już ustalony budżet
    - wyliczyliśmy wszystkich wolnych trenerów (ale tylko tych z osiągnięciami)
    - wyliczyliśmy wszystkich zawodnikow na ktorych wydaje nam się, że Włókniarza stać
    - wyliczyliśmy połowę zawodnikow na ktorych nas nie stać ale wydaje nam się, że jednak stać.
    - ustaliliśmy listę osób które nie chcą u nas jeździć (3 osoby) uznając, że pozostali ludzie z calego świata, w tym żużlowcy, marzą o reprezentowaniu barw Stowarzyszenia
    - presoentuzjaści triumfują jakby wywalczyli awans na torze i drwią z prezesosceptyków
    - prezesosceptycy przewidują katastrofę sportowo-finansową klubu i zlewają ironiczne zaczepki prezesoentuzjastów nie postrzegając żadnych plusów w niewatpliwie atrakcyjnej elidze
    - ustaliliśmy, że młodzieżowcami w składzie będą Polis i Gruchalski i że świetnie sobie poradzą... Po czym wnosicie? (kto będzie stanowił ich zaplecze, że pozwolę sobie nie bez kpiny zapytać? Świącik, Nocuń, Bialk czy inny lokalny młody as?)
    - chlopaki z torunia czy nawet Grudziądza zaczynają mieć z nas bekę. I mają rację bo oczy pękają z wrażenia od niektórych proponowanych składów.

    Ludzie ogarnijcie się chociaż z tą wyliczanką, z tym chorym koncertem życzeń bo zaczyna się robić jak w ostatnim sezonie ekstraklasowym "Panie, kup Pan nam jeszcze Walaska". Co było po tym?

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    CKMik (01-10-2016), Gadol (01-10-2016)

  57. Powrót do góry    #5085
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Praktycznie kazdy podany tu sklad to pewny spadek, niektore moglyby nawet byc bez wygranego jakiegokolwiek meczu w sezonie.

    1.Pedersen
    2.Ulamek
    3.Lebiediev/Lindgren/Madsen/Zagar/Jensen
    4.Lebiediev/Lindgren/Madsen/Zagar/Jensen
    5.Dudek/Piotr Pawlicki/Kolodziej

    +juniorzy

    To jedyny sklad, ktory moze dac Wlokniarzowi utrzymanie. Bardzo dobry polski senior jest niezbedny.

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NaveoN za jego przydatny post!

    GriN (01-10-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •