Strona 96 z 132 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,276 do 4,320 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4276
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Psuj po tym jak raz dostał kosza w sprawie akcji 'energia Włókniarza' gdzie czekał pół roku na kontakt teraz liczy że zrobi kolejna akcje 😂😂😂😂😂😂

    Co jak co ale to jest wzór optymizmu

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    pakosik (19-08-2016)

  3. Powrót do góry    #4277
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Podobno do 20 razy sztuka

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #4278
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Za tydzień odbędzie się mecz z Częstochową. Czy to może być przedsmak finału? Czy frekwencja podczas tego meczu będzie też odpowiedzią czy w Łodzi jest zapotrzebowanie na Ekstraligę?

    - Myślę, że tak. Podejrzewam jednak, że na tym meczu może pojawić się więcej kibiców z Częstochowy niż z Łodzi. Na samym początku sezonu mówiłem, że jest to jedyny pretendent do awansu. Wtedy wszyscy mówili, co ten Skrzydlewski opowiada, bo Częstochowa przegrywała mecze. Ale się nie myliłem. Co przemawia za tym klubem w najwyższej lidze? Tam jest infrastruktura, piękny stadion, jest zatrzęsienie kibiców i wielkie parcie na Ekstraligę. My z kolei chcemy wygrać mecz z Częstochową u siebie, który będzie za tydzień oraz dwumecz w finale z kimkolwiek przyjdzie nam się mierzyć. Ja obstawiam jednak, że w finale zobaczymy się ponownie z Włókniarzem.

    Bez komentarza.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #4279
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Za tydzień odbędzie się mecz z Częstochową. Czy to może być przedsmak finału? Czy frekwencja podczas tego meczu będzie też odpowiedzią czy w Łodzi jest zapotrzebowanie na Ekstraligę?

    - Myślę, że tak. Podejrzewam jednak, że na tym meczu może pojawić się więcej kibiców z Częstochowy niż z Łodzi. Na samym początku sezonu mówiłem, że jest to jedyny pretendent do awansu. Wtedy wszyscy mówili, co ten Skrzydlewski opowiada, bo Częstochowa przegrywała mecze. Ale się nie myliłem. Co przemawia za tym klubem w najwyższej lidze? Tam jest infrastruktura, piękny stadion, jest zatrzęsienie kibiców i wielkie parcie na Ekstraligę. My z kolei chcemy wygrać mecz z Częstochową u siebie, który będzie za tydzień oraz dwumecz w finale z kimkolwiek przyjdzie nam się mierzyć. Ja obstawiam jednak, że w finale zobaczymy się ponownie z Włókniarzem.

    Bez komentarza.

    Milo ze Witek milo o nas wspomniał no ale klimat meczowy trzeba nakręcać wszak to chyba najbardziej dojny mecz sezonu.Co do stadionu czy on taki piękny .Na tle klubów 1 ligowych to może i Marakana ale taki jakiś niedokończony. No szkoda ze zapomniał o hejterach ale cóż.Witku parcie to można mieć w kiblu a nie na ekstraligę .W Częstochowie zawsze parcie nie szlo razem z finansami i skończyło się tak ze za wstydem poszło wyrzucenie z ligi.Juz niedługo sezon się zakończy wtedy będzie czas pohejtowac finalnie

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    U nas jak nie było drużyny to były play offy tak? Słabe porównanie? Zobaczymy co pokażą te kluby po powrocie do ligowego ściągania a jestem przekonany że do pięt nie będą dorastać Wlokniarzowi który po przerwie wraca na szczyt ligi.
    Sirqaz byly play off ale to nie jakaś wybitna zasługa Prezesa po prostu to bylo dobre zagranie klocowej bo dobrze wiedziała ze odpowiednie promowanie Drabik Tai zrobi dobra frekwencje na widowni .Pytani czemu Swiacik na tym nic nie zarobił.Kolejna sprawa to ze nie oceniaj drożyn które jeszcze nie wystartowały jak Włókniarz rok temu bo nie wiej jak się tam dzieje no chyba ze Lorek wie jak tam z finansami jest jak u nas.Zeby z tego szczytu za szybko nie spadłSirqaz wybadaj sprawe z tym odejsciem Kim?

  6. Powrót do góry    #4280
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Jest jedno ale z tym stadionem i infrastruktura. Swiacik dostal to we wladanie od miasta. Sam tego nie zbudowal tak ze tego. A ze potencjal kibicowski jest to akurat nic nowego. Tylko trzeba umiec to wykorzystac. Odpowiednia promocja i druzyna z ktora sie beda ludzie identyfikowac a nie jakies konie i jelenie.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (20-08-2016), artem (20-08-2016), muuu (20-08-2016)

  8. Powrót do góry    #4281
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Za tydzień odbędzie się mecz z Częstochową. Czy to może być przedsmak finału? Czy frekwencja podczas tego meczu będzie też odpowiedzią czy w Łodzi jest zapotrzebowanie na Ekstraligę?

    - Myślę, że tak. Podejrzewam jednak, że na tym meczu może pojawić się więcej kibiców z Częstochowy niż z Łodzi. Na samym początku sezonu mówiłem, że jest to jedyny pretendent do awansu. Wtedy wszyscy mówili, co ten Skrzydlewski opowiada, bo Częstochowa przegrywała mecze. Ale się nie myliłem. Co przemawia za tym klubem w najwyższej lidze? Tam jest infrastruktura, piękny stadion, jest zatrzęsienie kibiców i wielkie parcie na Ekstraligę. My z kolei chcemy wygrać mecz z Częstochową u siebie, który będzie za tydzień oraz dwumecz w finale z kimkolwiek przyjdzie nam się mierzyć. Ja obstawiam jednak, że w finale zobaczymy się ponownie z Włókniarzem.

    Bez komentarza.
    Parcie jest. Na szklo. Prezesa.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  9. Powrót do góry    #4282
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Uważam ze Witek głupi nie jest i nikt tak jak on liczyć w tej lidze nie umie.

    Wlokniarz wygra "fartem" w Łodzi.

    Bo raz - wykazujemy chęć walki o ekstraligę i wystawimy na pewno solidny skład na PO. W przeciwieństwie do Lokomotivu, czego sam vice prezes nie krył w wypowiedzi.

    Dwa - tak jak wspomniał, liczba kibiców z Częstochowy będzie znaczna na najbliższym meczu a co dopiero na finale ligi.

    Trzy - w razie wpadki i przegranej Orła, będzie problem z eligą z głowy. Częstochowa choćby się miała zesrać to nie przepuści awansu. A Loko i tak by wejść nie mogło i znowu musiałby Witek szukać wymowki.

    Zbyt wiele przemawia za.




    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (20-08-2016), jazzmanik (20-08-2016), mackoxdp1 (20-08-2016), muuu (20-08-2016)

  11. Powrót do góry    #4283
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Żużla nie będzie. Może niech MiŚ odwoła zawczasu?

    zuzel.jpg

  12. Powrót do góry    #4284
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Albo niech zawczasu rozłoży plandekę a wracając do meteorogramu, na teraz też jest przewidziana burza, aktualnie cisza za oknami. Akurat meteo to ma różną przewidywalność, ja tam rano zawsze wolę na radary spojrzeć i na zdjęcia satelitarne

    EDIT: Chociaż front idący od zachodu wygląda dość mało optymistycznie
    Ostatnio edytowane przez liglad ; 20-08-2016 o 18:29

  13. Powrót do góry    #4285
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/p...819,1,984.html

    Hmm... Puchar Fair Play?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #4286
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    No szczerze powiem, że mi się ten pomysł bardzo podoba. W szczególności że będziemy mogli zobaczyć Rune Holtę... i Griszkę Łagutę No i ogólnie towarzyski meczyk może być bardzo przyjemny Tylko pytanie, ile ludzi na mistrzostwa Śląska przyjdzie...

  15. Powrót do góry    #4287
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ale Skrzydlewski nic odkrywczego nie powiedział. U nas będzie walka o Ekstraligę na zasadzie "zastaw się, a powstaw się". Świącik zrobi i powie wszystko, by to osiągnąć.
    Skrzydlewski w Łodzi myśli bardziej logicznie i stoi twardo na ziemi realizując plan startu Orła w SE tak skrupulatnie i skutecznie by nie była to jednosezonowa przygoda. Wdraża też nasze (chyba ananasa) pomysły które tu zostały wyśmiane, a jemu przyniosą profity
    Także tego...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #4288
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Sirqaz zwrócę się z pytaniem do ciebie bo ty chyba wiesz wszystko co tam sie dzieje.Wczoraj na imprezie u mnie oczywiście nie mogło zabraknąć tematu Włókniarza no i doszły mnie słuchy ze Borowicz ani Czaja nie sa zainteresowani dalszymi startami we Włókniarzu. Czy jest to prawda?Drugie pytanie mam do kibiców gorszego sortu{hejters}Panowie czy firma ojca Czaji jest w gronie sponsorów klubu?

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/p...819,1,984.html

    Hmm... Puchar Fair Play?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    To samo skojarzenie mam .Demony z przeszłosci wracaja:} Był jeden turniej za Swiacika z przyzwoita obsada bo nie kojarze?Dostaje turnieje juniorskie ktorych nikt nie chce .Zapowiadane przez niego Pozegnanie Drabika czy jubileusz Holty rozpłynęły się.

  17. Powrót do góry    #4289
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    I dobrze zrobią jak stąd uciekną. To dla nich jedyna szansa, coby nie przepasc :/

  18. Powrót do góry    #4290
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    No szczerze powiem, że mi się ten pomysł bardzo podoba. W szczególności że będziemy mogli zobaczyć Rune Holtę... i Griszkę Łagutę No i ogólnie towarzyski meczyk może być bardzo przyjemny Tylko pytanie, ile ludzi na mistrzostwa Śląska przyjdzie...
    Pomysl sam w sobie nie jest zly, aczkolwiek takie zawody nalezalo organizowac rok temu, kiedy nie bylo ligi.

    Teraz jak jest liga i 8 meczow u siebie to chca jeszcze dodatkowo topic kase w niedochodowych spotkaniach towarzyskich. Nie bardzo to rozumiem.

    Czaja i Borowicz out? No coz, jesli druzyna ma walczyc o cos konkretnego to chyba jedynie sluszna decyzja dla obydwu stron.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  19. Powrót do góry    #4291
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Dlaczego swiacik opowiada tylko o pomysłach, o tym co ma być a nie o tym co zostało zrobione?

    Właśnie to go odróżnia od Skrzydlewskiego. I rozróżnia fantaste od człowieka pracy.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #4292
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Od kiedy Częstochowa jest Śląskiem ? :O
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Jack Daniel's (21-08-2016), ROLAND (21-08-2016), ananasek_vel_oman (21-08-2016)

  22. Powrót do góry    #4293
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Od kiedy Częstochowa jest Śląskiem ? :O
    No a jak prezesowi uda się inaczej ściągnąć Holte na nasz tor? Z partyzanta wręczy puchar za zasługi dla Włókniarza i obietnica podziękowania spełnionaPanowie niech sobie nawet co 2 dni organizują imprezy byle na koniec wyszedł budżet na plusie
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 21-08-2016 o 09:33

  23. Powrót do góry    #4294
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Od kiedy Częstochowa jest Śląskiem ? :O

    Nie jest, nigdy nie była i zapewne nie będzie ale:

    "Częstochowski działacz chce, żeby jeszcze w tym roku ROW Rybnik i Eko-Dir Włókniarz Częstochowa zmierzyły się w dwumeczu o drużynowe mistrzostwo województwa śląskiego"




  24. Powrót do góry    #4295
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Jest w ogóle sens ruszać się z domu ?

  25. Powrót do góry    #4296
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Jest w ogóle sens ruszać się z domu ?
    Wątpię, chmura z opadami rozciąga się aż do granicy z Niemcami, szybko to raczej nie przejdzie.

  26. Powrót do góry    #4297
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Pewnie będę teraz złym hejterem... "A nie mówiłem?"

  27. Powrót do góry    #4298
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Jest w ogóle sens ruszać się z domu ?
    Po 1 to nie rozloza tej foli czy czegos, a po 2 ciemno jest wiec ciezko tak bez swiatla pojechac Ja nie wychodze na ten mecz nawet

  28. Powrót do góry    #4299
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,782
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Nie ma szans na mecz , to oczywiste.
    o 15:30 gramy z Niemcami będzie co oglądać

  29. Powrót do góry    #4300
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wzięliby to odwołali i tyle... nie wiem czy wciągać skoki i lecieć, czy dalej się drapać po brzuszku...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  30. Powrót do góry    #4301
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Do Częstochowy przyjechał Michael Jepsen Jensen, który pomaga Klindtowi.
    Coś na rzeczy? ^^

  31. Powrót do góry    #4302
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Michu w studio wiec bedzie rozrywka!

    Frekwencja na stadionie zabojcza

  32. Powrót do góry    #4303
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Znowu odwołany mecz?
    Przecież Świącik na początku sezonu w telewizji się udzielał, że ma swój sposób na opady, który powinien być wprowadzony... a że w Częstochowie nie ma tego problemu to on u siebie tego nie stosuje... Chyba, ze coś przekręciłem?

  33. Powrót do góry    #4304
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    Znowu odwołany mecz?
    Przecież Świącik na początku sezonu w telewizji się udzielał, że ma swój sposób na opady, który powinien być wprowadzony... a że w Częstochowie nie ma tego problemu to on u siebie tego nie stosuje... Chyba, ze coś przekręciłem?
    Ma padać do godzin wieczornych. Rozumiem, że mogliby jechać o północy? Krytyka jest potrzebna, ale obarczanie klubu za długotrwałe i solidne opady trąci absurdem.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kazoon za jego przydatny post!

    blacktop (21-08-2016)

  35. Powrót do góry    #4305
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Ma padać do godzin wieczornych. Rozumiem, że mogliby jechać o północy? Krytyka jest potrzebna, ale obarczanie klubu za długotrwałe i solidne opady trąci absurdem.
    Daleki jestem od tego by obarczać klub, czy kogokolwiek o opady. Bez cienia ironii się zapytałem o wypowiedź Świącika z przed kilku miesięcy bo wychodzi na to, że jednak jakiś system antydeszczowy by się przydał. Poprzedni, odwołany ze względu na aurę, mecz mógłby się odbyć gdyby tor był zabezpieczony.

  36. Powrót do góry    #4306
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,782
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach

  37. Powrót do góry    #4307
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/624...kara-finansowa

    No dobrze ze u nas na bogato jest można sie śmiać z Leszka:}

  38. Powrót do góry    #4308
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ciekawi mnie jedna rzecz: o tym że w niedzielę będą opady było już wiadome od końca zeszłego tygodnia. Dlaczego nikt zawczasu nie podjął decyzji o przełożeniu meczu by uniknąć wszystkich kosztów, o których wspominał podczas transmisji MiŚ (i jechać o innej porze przy lepszej frekwencji)?

    A, koledzy z góry już wyjaśnili - KTO BOGATEMU ZABRONI...
    Pzdr,
    Garfield

  39. Powrót do góry    #4309
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Marnosc...

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #4310
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    kolejny pokaz profesjonalizmu klubowego jak tu co poniektórzy twierdzą, ale kto bogatemu zabroni, kilkanaście tysi PLN w tą czy w tamtą, co to za różnica, w końcu to kasa z miasta...

  41. Powrót do góry    #4311
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Jak by to ujął kolega sirqaz, klub jest stabilny finansowo i go stać

  42. Powrót do góry    #4312
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Oby dali 100 tysięcy kary. Nie będzie na kontrakt dla kapitana. Nie będzie na waciki dla sirqaza.

  43. Powrót do góry    #4313
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,782
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Przykro się patrzy, jak powoli z dnia na dzień stajemy się coraz większym pośmiewiskiem w Polsce..
    Pomyśleć że kiedyś wszyscy się nas bali w lidze

  44. Powrót do góry    #4314
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szkoda, ze nie można dać miliona złotych kary. Wtedy klub by padl i wielu odetchneloby czekając na kolejna dobra zmianę.

    Można napisac petycje, ze sto tysi to malo i klub zasługuje na więcej, a nuż sie uda

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    blacktop (21-08-2016), dockm (21-08-2016)

  46. Powrót do góry    #4315
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Beka z klubu bo mecz odwołany z powodu deszczu. Poziom absurdu na forum dawno sięgnął zenitu i trzyma formę.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    blacktop (21-08-2016)

  48. Powrót do góry    #4316
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Kary finansowej już cwaniaku nie skomentujesz ?

  49. Powrót do góry    #4317
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Beka z klubu bo mecz odwołany z powodu deszczu. Poziom absurdu na forum dawno sięgnął zenitu i trzyma formę.

    Beka to jest z Prezesa ten mecz powinien być odwołany ze względu na duze prawdopodobieństwo deszczu. Tak robili w Ekstralipie i było ok.Wtedy nie ma tematu zbędnego wydawania pieniędzy. Sirqaz na twoja wiedzę ile klub jest do tylu przez takie nierozegranie meczu ? Ciekawość nie złośliwość.

  50. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Garfield (21-08-2016), muuu (22-08-2016), pakosik (21-08-2016)

  51. Powrót do góry    #4318
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Beka z klubu bo mecz odwołany z powodu deszczu. Poziom absurdu na forum dawno sięgnął zenitu i trzyma formę.
    Ja tu raczej na forum widzę "bekę" z klubu, który w banalnej sprawie, po raz kolejny ma problemy z regulaminem.

    Co więcej widzę też osoby, które spokojnie mogą już pracować w TVP, bo jak widać potrafią zaklinać rzeczywistość i przekręcać fakty nie gorzej niż tamtejsi "specjaliści".

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mruczek za jego przydatny post!

    Gadol (21-08-2016), muuu (22-08-2016)

  53. Powrót do góry    #4319
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Beka to jest z Prezesa ten mecz powinien być odwołany ze względu na duze prawdopodobieństwo deszczu. Tak robili w Ekstralipie i było ok.Wtedy nie ma tematu zbędnego wydawania pieniędzy. Sirqaz na twoja wiedzę ile klub jest do tylu przez takie nierozegranie meczu ? Ciekawość nie złośliwość.
    Widać, żeś hejter. I nie jesteś fajny. Łap fajną wypowiedź od fajnego Józka:
    - Byłoby dziwną rzeczą odwoływać w sobotę mecz, kiedy świeciło słońce. W niedzielę prawie do południa też słońce świeciło, więc byłby śmiech na sali. Aczkolwiek prognoza rzeczywiście wskazywała na to, że w godzinie meczu będzie lać, ale niekiedy się to nie sprawdza. W tym przypadku synoptycy się nie pomylili, o godzinie 11 przewidywali początek opadów deszczu i one nastąpiły. Jak się rozpadało, tak pada cały czas, zatem podjęto słuszną decyzję - stwierdził Józef Kafel w rozmowie z WP SportoweFakty.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  54. Powrót do góry    #4320
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Kary finansowej już cwaniaku nie skomentujesz ?
    Kolejny bzdurny zapis w regulaminie który istnieć nie powinien. Tor był ubity na beton tak by mógł przyjąć sporo wody

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •