Strona 75 z 132 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,375 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3331
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ide o zaklad ze od jutra Mis ze swoja swita bedzie przegladac monitoring a wyniki sledztwa zaniosa na komisariat 😀😀

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    I co zgłoszą? "Panie władzo bo oni nas nie lubiom..."
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #3332
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    A czy to wazne ?? Wazne zeby winni tego plugawego przekazu zostali ukarani! nie wazne w jaki sposob!

  3. Powrót do góry    #3333
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    No, zarządowi z transparentu dość łatwo będzie można się wytłumaczyć rżnąc głupa po tej kolejce, że nie wiadomo o co chodzi kibicom, bo przecież:

    - drużyna wygrywa (może nawet bez porażki biegowej - jesteśmy na 12 biegu)
    - wszyscy pojechali równo (przynajmniej do 12 biegu)
    - i to jeszcze ekonomicznym składem - oszczędzamy,
    - mamy wyśmienity wybór na szerokiej ławie, więc nawet jak się jakiemuś żużlokowi nie podoba atmosfera w klubie, to nic się nie dzieje, bo wielu innym (większości) się podoba,
    po co więc zmieniać i kogo?

    Wygląda na to, że rzeczywiście na odkrycie kulisów tej przygody o nazwie "żużel w Częstochowie w 2016 roku" będziemy musieli poczekać do procesu licencyjnego

  4. Powrót do góry    #3334
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    A czy to wazne ?? Wazne zeby winni tego plugawego przekazu zostali ukarani! nie wazne w jaki sposob!

    Dorzuci zaśmiecanie stadionu słonecznikiem i starczy na zakaz.
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 10-07-2016 o 18:32

  5. Powrót do góry    #3335
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Trojan pocisnął a tu taka cisza !

  6. Powrót do góry    #3336
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    A nie mówiłem, jacy jesteśmy zaradni w zarządzaniu - nawet w 15 biegu udało się zaoszczędzić puszczając juniorów

    Naprawdę się cieszę (szczerze), że Rafał Trojanowski się w miarę rozjechał - plus dla niego.

    Mam jednak nadzieję, że nikt w klubie nie wpadnie na pomysł, żeby ogłosić, iż tym krokiem nieodwołalnie wywalczył sobie miejsce w składzie do końca sezonu - łącznie z play-offami, a nawet inauguracyjnym meczu ekstraligi w 2017 roku...

  7. Powrót do góry    #3337
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    A nie mówiłem, jacy jesteśmy zaradni w zarządzaniu - nawet w 15 biegu udało się zaoszczędzić puszczając juniorów

    Naprawdę się cieszę (szczerze), że Rafał Trojanowski się w miarę rozjechał - plus dla niego.

    Mam jednak nadzieję, że nikt w klubie nie wpadnie na pomysł, żeby ogłosić, iż tym krokiem nieodwołalnie wywalczył sobie miejsce w składzie do końca sezonu - łącznie z play-offami, a nawet inauguracyjnym meczu ekstraligi w 2017 roku...
    Mimo ze cenie twoje zdanie to na tle takiego przeciwnika jak Polonia dziś jechała to nieprawdę nie sztuka .Myślę ze Gruchalski by te 5 punktów zrobił. Wykładnia będzie Orzeł, Gdańsk.

  8. Powrót do góry    #3338
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wszystko zgoda co do powyższych, prawie wszystko: czy Czaja bądź Borowicz mają prawo do niezadowolenia? No nie wiem. Klub nie połamał rąk Borowiczowi, więc to nie z klubu winy stracił dużą część sezonu i wypadł z rytmu, gdzie w IMP pokazał, że zaczyna jechać naprawdę dobrze. Czaja? Gdzie to on miał jechać w tym sezonie gdyby nie Włókniarz? Orzeł, tak? No u Witka jeden, dwa występy takie jak u nas i miałby ławę pewną do końca sezonu bez zbędnego pier*olenia. Nie uważam, że mają u nas super, ale mogli skończyć dużo dużo gorzej jak choćby Mroczka, więc wstrzymałbym się z płaczem na ich miejscu mimo całej indolencji naszego obecnego Włókniarza.
    Nie rozumiem czemu zakładasz, że ta ich niemoc nie bierze się z winy klubu.
    Z tego co wiem, to sporo problemów "wymuszonych" przez kibiców zawodników którzy są w składzie klubu, bierze się przez dziwne traktowanie ich przez zarząd.
    Mają karę za to, że wspierają ich kibice i żyją z nimi w zgodzie


    Co do dzisiejszego meczu.
    RANY BOSKIE.
    Strzał wizerunkowy w kolano ad. sytuacji na trybunach. Nie dało się tego rozwiązać gorzej.
    Pozdrawiam klubowych speców od marketingu i innych za to odpowiedzialnych.
    Szkoda że rzecznik i inna ekipa od wizerunku nie mogła opanować szału Świącika i zapobiec tej katastrofie. Pozostaje tylko udawanie, że nic się nie stało i kasowanie komentarzy
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 10-07-2016 o 21:02
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #3339
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Trojanowski przy robotach ziemnych wykonał 536 proc. normy,

    Cały tekst: http://czestochowa.wyborcza.pl/czest...#ixzz4E1qv7YLa

    Teraz wiadomo skąd taka "forma" Rafała


    P.S.
    Czy Włókniarz ma bartel również z hutą?

  10. Powrót do góry    #3340
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Teraz będzie tydzień wzwodu z radości ze kilka osób naczytalo się głupot na forum, dalo się zmanipulowac i zrobiło transparencik

  11. Powrót do góry    #3341
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    No, kolejni podli hejterzy...

    Trzeba przyznać, że na tle Polonii cały mecz wyglądał całkiem nieźle. Oczywiście można napisać, że Czaja za bardzo spinał się na starcie, czego efektem było czołganie i w końcu taśma, Borowicz znów te starty przesypiał, żeby nadrabiać na dystansie, a Trojanowski pod koniec chyba po prostu osłabł. Jednak sumarycznie wynik jest bardzo dobry, pytanie czy ta Polonia jest jednak aż tak słaba, czy może domowy tor zaczął być dla nas aż tak dużym atutem. Odpowiedź poznamy za tydzień.

  12. Powrót do góry    #3342
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Teraz będzie tydzień wzwodu z radości ze kilka osób naczytalo się głupot na forum, dalo się zmanipulowac i zrobiło transparencik
    Ty tak bronisz tych działaczy, że musisz być na etacie

  13. Powrót do góry    #3343
    Początkujący
    Dołączył
    09-07-2016
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hm, ale wypłacicie się po takiej wygranej? W końcu polski skład taki drogi...

  14. Powrót do góry    #3344
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    sorki , mam pytanie . Co to była za akcja z tym odbiciem transparentu Czy to kibole przyjezdnych zaatakowali owy transparent czy jakas miejscowa organizacja ?
    Dlaczego miejscowych kibiców i ich transparentu nie bronił wódz klubowy ?
    Przeciesz Włokniarz to kibice !!!!! Wiec skoro ktoś zaatakował nalezało bronic !!
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #3345
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Teraz będzie tydzień wzwodu z radości ze kilka osób naczytalo się głupot na forum, dalo się zmanipulowac i zrobiło transparencik
    O Mój Boże..
    Kilka dni temu prawie płakałas że mamy taki sztab szkoleniowy, a gdy ktoś dał temu upust na trybunach to teraz twój płacz.
    Chłopie naprawdę Mi Ciebie szkoda

  16. Powrót do góry    #3346
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez phenom Zobacz posta
    Hm, ale wypłacicie się po takiej wygranej? W końcu polski skład taki drogi...
    MiŚ za ten mecz zapłacił już w piątek...

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Teraz będzie tydzień wzwodu z radości ze kilka osób naczytalo się głupot na forum, dalo się zmanipulowac i zrobiło transparencik
    Ty jesteś tak durny, że nie zauważyłeś iż większą radość niż wywieszony transparent sprawiła "hejterom" reakcja idioty, któremu tak liżesz rów.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 10-07-2016 o 20:24
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (10-07-2016)

  18. Powrót do góry    #3347
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    66+8, tyle do wypłaty... To wina hejterów!!!
    Sirqaz, odniesiesz się do słów "zadowolonego" Klindta ??

  19. Powrót do góry    #3348
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Pomijając sytuację na trybunach, to mam po meczu jeden wniosek:

    Trojanowski i Jeleniewski nie powinni pojechać w barwach Włókniarza NIGDY WIĘCEJ. Jeden za to, że nie oddał biegu Polisowi, który o to prosił, a drugi o to, że do końca się o to kłócił i dopiero po wielu interwencjach oddał start Łęgowikowi.


    Jeb*ne złotówy.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (10-07-2016), ananasek_vel_oman (10-07-2016), mackoxdp1 (10-07-2016)

  21. Powrót do góry    #3349
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Polecam wywiad Nicolaia Klindta na SF. Kolejny "zadowolony" zawodnik. Skoro nawet on mówi o tym jak jest, a jeździ w tym roku stosunkowo dużo do lat poprzednich, to świadczy wszystko na temat klubu
    Generalnie jestem zdania, że najemnik powinien siedzieć w domu i czekać na telefon.
    Nicolai super pojechał z Dauga, ale potem w Krakowie już zawalił.
    Na pewno nie jest zadowolony z braku powołania, bo przecież Bydzia to dla niego łatwa kasa.
    Uważam, że krajowy skład przeciwko Bydgoszczy to była dobra decyzja.
    Brakowało mi tylko piątego startu Polisa.

    Panowie, była kiedyś nawet miła, choć prosta transmisja z Łotwy.
    Jak to z tym jest - możemy liczyć, że coś takiego się powtórzy, ale z Częstochowy? Np. dziś by człowiek chętnie obejrzał...
    Czy nie można, bo TVP, a tylko Witek z Łodzi ma na to wyrąbane - i puszcza w necie, bo chce, czyli może?
    Relacje z Dauga robiło Radio Fon.
    Kosztuje to trochę kasy, dlatego nie jest to takie hop-siup.
    Z tego co wiem jest pomysł żeby powtórzyć taką relację z Krosna, ale zobaczymy czy się uda.

    Trojanowski i Jeleniewski nie powinni pojechać w barwach Włókniarza NIGDY WIĘCEJ. Jeden za to, że nie oddał biegu Polisowi, który o to prosił, a drugi o to, że do końca się o to kłócił i dopiero po wielu interwencjach oddał start Łęgowikowi.
    Jeb*ne złotówy.
    Nie twierdzę, że tak nie było, ale skąd te wiadomości?
    Napisz coś więcej. Ciekawy temat.
    Nie było mnie w parku maszyn w czasie meczu, więc sam nie widziałem.
    Ostatnio edytowane przez Vojtas ; 10-07-2016 o 20:30

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vojtas za jego przydatny post!

    żArt (11-07-2016)

  23. Powrót do góry    #3350
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2013
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 24 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    MiŚ za ten mecz zapłacił już w piątek....
    Stąd juniorzy w nominowanych, bo chłopaki w części zasadniczej za dużo punktów zdobyli, i dopłacać by trzeba, a to już fajne nie jest.

  24. Powrót do góry    #3351
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jacek Rempała był dziś w parkingu z Czają ?

  25. Powrót do góry    #3352
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez phenom Zobacz posta
    Hm, ale wypłacicie się po takiej wygranej? W końcu polski skład taki drogi...
    I MiŚ zdążył to już dzisiaj w PS potwierdzić:

    Prezes Włókniarza Michał Świącik zaprzeczał, że krajowy skład związany jest z problemami finansowymi klubu. – Mówiłem o tym już wielokrotnie, ale powtórzę jeszcze raz. W porównaniu z polskimi seniorami nasi zawodnicy z zagranicy jeżdżą za nieznacznie mniejsze stawki, dlatego krajowy skład nie jest dla nas żadną oszczędnością – wyjaśnił Świącik.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #3353
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    ...

    Naprawdę się cieszę (szczerze), że Rafał Trojanowski się w miarę rozjechał - plus dla niego.

    Mam jednak nadzieję, że nikt w klubie nie wpadnie na pomysł, żeby ogłosić, iż tym krokiem nieodwołalnie wywalczył sobie miejsce w składzie do końca sezonu - łącznie z play-offami, a nawet inauguracyjnym meczu ekstraligi w 2017 roku...
    Trojanowski był kontraktiwany do II'go ligowego Włókniarza, więc z II'go ligową Polonią pojechał na miarę swoich możliwości, do tego na domowym torze. Też się cieszę, że nie woził ogonów ale po nogach nie sikam.


    Na żużel chodzę odkąd ... chodzę. Od jakichś 15 lat prowadzam swoich cycków i dziś pierwszy raz (PIERWSZY) ochrona sprawdziła dwunastolatkowi (!!!) stempel w legitymacji szkolnej uprawniającej do skorzystania ze zniżki. Kilku(nastu) łebków cofnięto. Sprzedawali swoje ulgowe na placu, bo kasa nie realizuje zwrotów.
    sirquaz - sytuacja finansowa jest taka, że prezesina pożal się Boże, skubie młodzież i dzieci na piątala. Wbij se to w swój pusty sagan.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Gadol (10-07-2016)

  28. Powrót do góry    #3354
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Jacek Rempała był dziś w parkingu z Czają ?


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdj...goszcz-6624/55

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (11-07-2016)

  30. Powrót do góry    #3355
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez ralacja na SF
    Łęgowik do końca atakował Ajtnera-Golloba, ale zawodnik bydgoskiej Polonii zablokował na ostatniej prostej rozpędzonego rywala.
    b2_1.jpg

    na mecie:
    b2_2.jpg

    Powiedzenie "poszedł po bandzie" wzięło się z takich akcji. Dla haka brakło toru. Kto był pierwszy?

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    marsac (10-07-2016)

  32. Powrót do góry    #3356
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Serio chwalicie Trojana, był szybki w 1 wyścigu, a potem masakra, ściganie do ostatniego łuku z takimi asiorami pokroju Curyło czy innego Ajtnera. Borowicz czy Czaja poza swoimi 1 startami jechali daleko z przodu ; ) Nie ma co porownywac. A tasma Artura? Nie wiem czy zauwazyliscie, ale w ostatniej chwili zmienil motor glowny ktorym wygral poprzedni wyscig i ktorym wygral start po czym agresywnie wjechal w tasme, moze cos tam zdefektowal i nie ryzykowal i wolal, zeby z rezerwy ktos pojechal?

  33. Powrót do góry    #3357
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    To miło, że Jacek znajduje w Częstochowie przystań na ten ciężki czas...

  34. Powrót do góry    #3358
    Początkujący
    Dołączył
    15-12-2010
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Pomijając sytuację na trybunach, to mam po meczu jeden wniosek:

    Trojanowski i Jeleniewski nie powinni pojechać w barwach Włókniarza NIGDY WIĘCEJ. Jeden za to, że nie oddał biegu Polisowi, który o to prosił, a drugi o to, że do końca się o to kłócił i dopiero po wielu interwencjach oddał start Łęgowikowi.


    Jeb*ne złotówy.
    Zacznijmy od tego, że w nominowanych zamiast Trojanowskiego powinien jechać Borowicz

    Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kigen za jego przydatny post!

    andzia_xyz (11-07-2016), mackoxdp1 (11-07-2016)

  36. Powrót do góry    #3359
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez kigen Zobacz posta
    Zacznijmy od tego, że w nominowanych zamiast Trojanowskiego powinien jechać Borowicz

    Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
    Ja bym dał dwa razy Polisa, w 14 i 15. Niech chłopak jeździ, mecz dawno rozstrzygnięty.
    No ale pewnie sponsor kazał i było jak było. Jelenia to pewnie pod prysznicem zamknęli, żeby na tor nie wyjechał.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lenq za jego przydatny post!

    Gadol (11-07-2016)

  38. Powrót do góry    #3360
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Czaja zmienił motor w ostatniej chwili bo był jakiś problem z pierwszą maszyną, a potem przytomnie wjechał w taśmę, bo motor zaczął mu rwać do przodu, a że miał już wcześniej ostrzeżenie, to groziło to wykluczeniem. Zamiast tego za taśmę mógł pojechać Łęgowik. Bardzo przytomne zachowanie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    kigen (11-07-2016), mackoxdp1 (11-07-2016)

  40. Powrót do góry    #3361
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lenq Zobacz posta
    Jelenia to pewnie pod prysznicem zamknęli, żeby na tor nie wyjechał.
    Sprawiła to "siła przekonywawcza" nadtrenera jak sam stwierdził w wywiadzie dla radia Fon. Wywiad menago też fajny - domaga się sformułowania zarzutów wobec niego w formie petycji.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #3362
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zastanawiam się czy jakąkolwiek intelektualna argumentacja biorąc pod uwagę poziom ostatniego wywiadu pimpy ma sens...

    Pamiętajcie.
    KOMUCH ZAWSZE BĘDZIE KOMUCHEM. NIE WAŻNE JAK BARDZO PRZYPUDRUJE NOSEK ALBO I CAŁA FACJATE

    W takich szczególnych momentach jak wczoraj wychodzi czy ktoś ma honor i odwagę osobista czy jest małym tchorzliwym komuszkiem poslugujacym się osobami trzecim.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    GriN (11-07-2016)

  43. Powrót do góry    #3363
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Sprawiła to "siła przekonywawcza" nadtrenera jak sam stwierdził w wywiadzie dla radia Fon. Wywiad menago też fajny - domaga się sformułowania zarzutów wobec niego w formie petycji.
    A gdzies te wywiady wiszą na necie?

  44. Powrót do góry    #3364
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,718
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    A gdzies te wywiady wiszą na necie?
    Michał Pierwszy https://www.facebook.com/radiofon/vi...2662399073755/
    Michał Drugi https://www.facebook.com/radiofon/vi...2712872402041/


    Generalnie to zarząd klubu idealnie wpasowuje się w zaklinanie rzeczywistości, jaką serwuje nam dziś "dobra zmiana".
    Ukrywanie pewnych istotnych faktów przed ludem, niezauważanie niewygodnych dla siebie tematów czy takie manipulowanie słowami czy wydarzeniami, by zawsze wyszło na "ich". Niby inna opcja polityczna, a jednak metody te same. Smutne.

    Ja nie wiem jak długo można być jeszcze takim tępym ludem.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 11-07-2016 o 09:00
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (11-07-2016), ananasek_vel_oman (11-07-2016), jazzmanik (11-07-2016)

  46. Powrót do góry    #3365
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    @Muuu
    Myślę, że ludzie z tego nie wyrosną, dają sie tak je**** od układu przy okrągłym stole, nie ważne kto rządzi. A Świącika trzeba na taczce wywieźć. Jakaś laska jego znajoma nawet za nazwanie Finfy frajerem, sądem mi groziła, także uważajcie co piszecie : D

  47. Powrót do góry    #3366
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Coraz fajniej . Teraz jakiś słoik sepleni cos o małej ilości kibiców na pierwszym łuku . Z kad się biora takie eksponaty ?
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #3367
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Michał Pierwszy https://www.facebook.com/radiofon/vi...2662399073755/
    Michał Drugi https://www.facebook.com/radiofon/vi...2712872402041/


    Generalnie to zarząd klubu idealnie wpasowuje się w zaklinanie rzeczywistości, jaką serwuje nam dziś "dobra zmiana".
    Ukrywanie pewnych istotnych faktów przed ludem, niezauważanie niewygodnych dla siebie tematów czy takie manipulowanie słowami czy wydarzeniami, by zawsze wyszło na "ich". Niby inna opcja polityczna, a jednak metody te same. Smutne.

    Ja nie wiem jak długo można być jeszcze takim tępym ludem.
    Ty Trybunału bronisz czy ki czort?

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BB1 za jego przydatny post!

    muuu (11-07-2016)

  50. Powrót do góry    #3368
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    O, dzięki! Czyli argumentacja taka jak wyżej pisałem - jest dobrze, dobre wyniki, więc o co kaman?

    Swoją drogą - Finfa inteligentnie obśmiał liczbę okupujących sektor 20 , a Świącik również ironicznie skończył wywiad słowami - "żeby było fajnie".
    I wszyscy nadal dobrze się bawimy

    A temu Witkowi to zależy, żeby wejść do ekstraligi w końcu czy nie? Czytałem jakieś pomeczowe wypowiedzi, ale ten temat enigmatycznie pominął...

  51. Powrót do góry    #3369
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Noszę ku###
    Powie Mi ktoś kto prowadzi fan page, albo kto tam jest odpowiedzialny za maile, no bo czekam już kilka dni żebyś się czegoś dowiedzieć i nikt nie odpisuje..

  52. Powrót do góry    #3370
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Standard obsługi przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, ustalony za czasów p. Boral oraz rzecznika Świącika nadal obowiązuje. Średnia odpowiedzi na moje maile wysłane do Klubu wynosi 1/5. Niezależnie wysyłane jako osoba prywatna czy w imieniu firmy, reklamodawcy i sponsora. Niezależnie czy pisane były na sekretariat, marketing czy imiennie do osoby odpowiedzialnej.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  53. Powrót do góry    #3371
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Chciałem zapytać kolegę z ochrony o co chodziło z ich zachowaniem... dowiedziałem się tyle że ochrona ma zamiar (lub już to zrobiła???) jednostronnie wypowiedzieć umowę z winy klubu... szczegółów nie znam bo pytanie o Włókniarz zadziałało jak płachta na byka Zwrócił ktoś uwagę jaka firma stała na bramkach wczoraj??????
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Teraz będzie tydzień wzwodu z radości ze kilka osób naczytalo się głupot na forum, dalo się zmanipulowac i zrobiło transparencik
    Ktoś wie o co chodzi?? Fifna mówi że nic nie wie a kibole milczą Ultrasom zalecam szczegółowe rozjaśnienie sytuacji bo obecnie wyszli na idiotów!!! Klubu się można czepiać ale dlaczego atakowany jest tylko trybik w maszynie??? Może mają jakiś układ z MiSiem i nie mogą na niego nic powiedzieć??? Usłyszałem na trybunach sugestię że może prezesina szuka pretekstu do zmian personalnych bo sam nie ma jaj... intryga jak w modzie na sukces!

    Cuda i dziwy... cuda i dziwy... a kiedy będzie normalnie???

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    Garfield (11-07-2016)

  55. Powrót do góry    #3372
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Chciałem zapytać kolegę z ochrony o co chodziło z ich zachowaniem... dowiedziałem się tyle że ochrona ma zamiar (lub już to zrobiła???) jednostronnie wypowiedzieć umowę z winy klubu... szczegółów nie znam bo pytanie o Włókniarz zadziałało jak płachta na byka Zwrócił ktoś uwagę jaka firma stała na bramkach wczoraj??????

    Ktoś wie o co chodzi?? Fifna mówi że nic nie wie a kibole milczą Ultrasom zalecam szczegółowe rozjaśnienie sytuacji bo obecnie wyszli na idiotów!!! Klubu się można czepiać ale dlaczego atakowany jest tylko trybik w maszynie??? Może mają jakiś układ z MiSiem i nie mogą na niego nic powiedzieć??? Usłyszałem na trybunach sugestię że może prezesina szuka pretekstu do zmian personalnych bo sam nie ma jaj... intryga jak w modzie na sukces!

    Cuda i dziwy... cuda i dziwy... a kiedy będzie normalnie???
    Dokładnie to samo miałem pisać

    Finfa to tylko pacynka, krytykować trzeba natomiast tych, co pociągają za sznurki.

    Ale trzeba przyznać że wyszło to całkiem zgrabnie - Finfa z Krosna be a prezes i świta cacy
    Pzdr,
    Garfield

  56. Powrót do góry    #3373
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Panowie,
    pisalem przed sezonem ze pimpus bedzie kozlem ofiarnym.
    Tak postepuje sie z ludzmi tam.
    Na mniejsza skale tak samo to funkcjonowalo z Tajchertem.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #3374
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Chciałem zapytać kolegę z ochrony o co chodziło z ich zachowaniem... dowiedziałem się tyle że ochrona ma zamiar (lub już to zrobiła???) jednostronnie wypowiedzieć umowę z winy klubu... szczegółów nie znam bo pytanie o Włókniarz zadziałało jak płachta na byka Zwrócił ktoś uwagę jaka firma stała na bramkach wczoraj??????

    Ktoś wie o co chodzi?? Fifna mówi że nic nie wie a kibole milczą Ultrasom zalecam szczegółowe rozjaśnienie sytuacji bo obecnie wyszli na idiotów!!! Klubu się można czepiać ale dlaczego atakowany jest tylko trybik w maszynie??? Może mają jakiś układ z MiSiem i nie mogą na niego nic powiedzieć??? Usłyszałem na trybunach sugestię że może prezesina szuka pretekstu do zmian personalnych bo sam nie ma jaj... intryga jak w modzie na sukces!

    Cuda i dziwy... cuda i dziwy... a kiedy będzie normalnie???
    https://www.facebook.com/Stowarzysze...49210151870369
    Ostatnio edytowane przez Bronek12 ; 11-07-2016 o 19:04

  58. Powrót do góry    #3375
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Skład Włókniarza na MDMP:
    Oskar Polis 1996
    Michał Gruchalski 1998
    Bartosz Świącik 1997
    Hubert Łęgowik 1995
    Artur Czaja 1994
    Mateusz Borowicz 1994

    Idziemy na mistrza?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •