Strona 13 z 132 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    O 100 wspominałeś Ty. Ja słyszałem, że ich jest dużo więcej ale w prywatnej rozmowie.
    Dodałem drobną poprawkę, gdyż było wszystko mówione kilka tygodni temu i był czas na nowe umowy. A no koniec podzieliłem wynik przez 2.
    Jakby nie patrzeć, dużo brakuje do nawet tych Twoich 100.

    Dziwnie też pominąłeś temat leni i nierobów klubowych Ale co zrobić, uznam, że milczeniem przyznajesz rację.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #542
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    O 100 wspominałeś Ty. Ja słyszałem, że ich jest dużo więcej ale w prywatnej rozmowie.
    Dodałem drobną poprawkę, gdyż było wszystko mówione kilka tygodni temu i był czas na nowe umowy. A no koniec podzieliłem wynik przez 2.
    Jakby nie patrzeć, dużo brakuje do nawet tych Twoich 100.

    Dziwnie też pominąłeś temat leni i nierobów klubowych Ale co zrobić, uznam, że milczeniem przyznajesz rację.
    To bardzo błędne założenie przyjąłeś. "Lenie" od zera zbudowały drużyne - lidera nice plz, dostały licencje bezwarunkowa, załatwiły sponsora tytularnego i wielu wielu innych, sa postrzegani w środowisku jako profesjonalna ekipa, a na forum internetowym kilku chłopaków wyzywa ich od najgorszych. Panowie...tak zwyczajnie nie jest wam głupio?

  3. Powrót do góry    #543
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    od zera zbudowały drużyne - lidera nice plz
    Kogo?

    I jak już pisałem kiedyś. Mogłem zrobić wszystko co chcesz, przeprosić i inne takie - byłem do dyspozycji - jeśli dasz mi zestawienie wykonanej pracy przez tychże.
    Z 2015 roku. 12 miesięcy. Czy jakoś tak to było. Chyba takowe profesjonalna firma Włókniarz prowadzi, prawda? Tylko nie podjąłeś wyzwania i czemu się nie dziwię, bo wymienione przez Ciebie prace i "sukcesy" można zrobić samemu w 3 miesiące (zwłaszcza, że papiery licencyjne to już od roku były w klubie i wystarczyło je uzupełnić). A tu kilku geniuszom zajęło to rok i kosztowało lwią część budżetu.

    Poza tym, nawet pomijając moje błędne założenia (a dziwne, bo zaufana osoba mówiła. Też jej ufasz), to i tak jest ich połowę mniej niż tu nam wciskasz.

    PS Ja naprawdę chciałbym się mylić co do swojej opinii! Tylko po 15 latach blisko tego sportu, już nie łykam byle czego. Chcę twardych dowodów.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 13-01-2016 o 19:06
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  4. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    "Nie musicie aż do marca czekać na pierwsze w tym roku żużlowe emocje w naszym mieście. 13. lutego na lodowisku przy ulicy Boya-Żeleńskiego odbędzie się bowiem Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy!" z FyBy

    Ciekawie, ciekawie. Jako kibic jestem zadowolony.
    Emotikon smile

  5. Powrót do góry    #545
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Niezmiernie miło poinformować nam, że firma KiM Group postanowiła jeszcze zwiększyć swoje wsparcie i w nadchodzącym sezonie będzie występować jako sponsor strategiczny naszego zespołu! To nie koniec dobrych wiadomości, gdyż na początku lutego przedstawimy Wam nowego sponsora tytularnego Włókniarza!

  6. Powrót do góry    #546
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No i git o ile to nie barter. Ale powtarzam Dreier naobiecywał u nas i w Ostrowie z czego nic nie wyszło. Z Kantorem taka umowa była o tytularnym, że złotówki nie powąchaliśmy, Viper to był barter. Cognor też obiecywał w 2009 wsparcie. Oby tym razem rzeczywiście było tak super jak (niedo)rzecznik prezesa nam tu wmawia.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #547
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    No to prezes zasługuje na te 4 lata.

  8. Powrót do góry    #548
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Tak z ciekawości czytam Wasz wątek i jedno się nasuwa. Za dużo osób pcha się tutaj do koryta. Co jeden to lepszy i pokazuje jak nie powinien dyskutować ktoś, kto chce dobra częstochowskiego żużla. Przyjmijcie do wiadomości, że jest ktoś na stołku i nie odda go przez jakiś czas. Ma pomysł skompletowaną drużynę i grupę sponsorów która ma udźwignąć przez cały sezon Wasz zespół. Tyle

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Grzeniek za jego przydatny post!

    STALECZKA (13-01-2016), dockm (13-01-2016), jazzmanik (13-01-2016)

  10. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Sponsorem głównym gali lodowej jest KantorOnline.pl, więc stawiam że to oni wejdą do nazwy drużyny.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  11. Powrót do góry    #550
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ze sponsorami, jak slusznie zauwazyl Gadol, bylo u nas ostatnio tak, ze lepiej aby ich w ogole nie bylo. Dlatego nawet mimo tych optymistycznych wiesci jestem pelen obaw.

    Tak naprawde kto jest najlepszym i najpewniejszym sponsorem pokazaly playoffy. Niestety zarzad jakby tego nie dostrzega... Na zdjeciach z parafowania umow zuzlowcy wystepowali w klubowych bluzach z nowym-starym logo. Gdzie mozna je kupic? Czy sa dostepne w ogole jakiekolwiek gadzety? No i co z karnetami? Ksztalt ligi juz znamy, po roku przerwy fani tylko czekaja by rzucic sie na Wlokniarz jak sep na zer, ogolnopolskie (!) media co chwila trabia o naszych zakupach i o tym ze bedziemy faworytem rozgrywek, a w klubie... no wlasnie, co?

    Panowie czytajacy to forum nie spaprajcie tego, bo zaden KiM czy inny kantor nigdy nie da Wam wiecej niz kibic.


    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    CKMik (14-01-2016), Petroniusz (13-01-2016)

  13. Powrót do góry    #551
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach
    Z perspektywy Leszna cieszę się, że klub i wątek częstochowski wraca do żywych! Do zobaczenia w PGEE 2017.

  14. Powrót do góry    #552
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Normalnie magia Falubazu przeszła na Nas
    Ostatnio edytowane przez Petroniusz ; 14-01-2016 o 00:03

  15. Powrót do góry    #553
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Masakra...
    Proszę bardzo tutaj macie:
    http://wlokniarz.com/
    http://www.ckmwlokniarzsa.pl/www/sponsorzy/wspierajacy/

    MASAKRA, bo do tego jeszcze 11 głównych i 2 tytularnych.... aż dziw, że tyle długów i smrodu zostało po spółce... Naszła mnie taka myśl, że Ty chyba kibicujesz Włókniarzowi z 2-3 lata maksymalnie, bo ktoś kto kibicuje klubowi od lat 90' to już tak łatwowiernie nie patrzy na wszystkie zapewnienia o sponsorach, pewnym budżecie, a zwłaszcza jak nie widzi jakiejś jasnej polityki marketingowej i kadrowej.

    Czemu Jonasson a nie Rune Holta? Szwed był dużo tańszy?

    - Rune Holta to bardzo dobry, wartościowy zawodnik, tak samo jak Tomas H. Jonasson. Jednak tak jak powiedziałem wcześniej, pewne konfiguracje i rozmowy, które sztab szkoleniowy rozpoczął, wskazywały na Jonassona. Po prostu przemówiły argumenty sztabu szkoleniowego.
    Szczerze to mi to lotto kto jeździ w klubie, ale jestem ciekawy jakie to były argumenty Np. średnia THJ i Jeleniewskiego z poprzedniego sezonu?

  16. Powrót do góry    #554
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2016
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach

    Smile

    Witam was, postanowiłem trochę pokonwersować z wami bo to co tu się dzieje na tym forum to jest żenujące (Mowa o hejterach).
    Widzę że dużo błędnych informacji posiadacie na temat klubu, ale wbijacie sobie i innym do głowy że są prawdziwe.
    A ja trochę posiadam prawdziwych informacji na temat niektórych z was (Niektórzy znajomi hejterów w komentarzach na fb wypisywali przeżycia jednego z was, chyba wiesz o co chodzi r..... ? Zdołałem to przeczytać )

    Tw 1946 !!!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi F.luki za jego przydatny post!

    dockm (14-01-2016)

  18. Powrót do góry    #555
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez Osowski90 Zobacz posta
    http://www.ckmwlokniarzsa.pl/www/sponsorzy/wspierajacy/

    MASAKRA, bo do tego jeszcze 11 głównych i 2 tytularnych.... aż dziw, że tyle długów i smrodu zostało po spółce... Naszła mnie taka myśl, że Ty chyba kibicujesz Włókniarzowi z 2-3 lata maksymalnie, bo ktoś kto kibicuje klubowi od lat 90' to już tak łatwowiernie nie patrzy na wszystkie zapewnienia o sponsorach, pewnym budżecie, a zwłaszcza jak nie widzi jakiejś jasnej polityki marketingowej i kadrowej.



    Szczerze to mi to lotto kto jeździ w klubie, ale jestem ciekawy jakie to były argumenty Np. średnia THJ i Jeleniewskiego z poprzedniego sezonu?
    Twoim problemem jest to, ze dałeś sobie zrobić pranie mózgu ludziom z forum i nie dostrzegasz tego ,ze ze świata zewnetrznego docierają zupełnie inne informacje.
    PS na pierwszym w życiu meczu Wlokniarza byłem w 1996 roku.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 14-01-2016 o 00:39

  19. Powrót do góry    #556
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 9 postach
    Dyskusja z Tobą jak tak samo sensowna jak dyskusja z muzułmaninem o wartościach odżywczych szynki. W swoim czasie broniłem prezesa Maślankę, MOCNO się więc zastanów czemu teraz jestem tak sceptyczny (a ile się od tego czasu jeszcze wydarzyło, nawet rok karencji się trafił), to forum i jakieś rzekome pranie mózgu nie ma z tym nic wspólnego.

    Dalej czekam na argumenty sztabu szkoleniowego przemawiające za THJ (i Jeleniewskim), a nie za Holtą

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Osowski90 za jego przydatny post!

    muuu (14-01-2016)

  21. Powrót do góry    #557
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osowski90 Zobacz posta
    Dyskusja z Tobą jak tak samo sensowna jak dyskusja z muzułmaninem o wartościach odżywczych szynki. W swoim czasie broniłem prezesa Maślankę, MOCNO się więc zastanów czemu teraz jestem tak sceptyczny (a ile się od tego czasu jeszcze wydarzyło, nawet rok karencji się trafił), to forum i jakieś rzekome pranie mózgu nie ma z tym nic wspólnego.

    Dalej czekam na argumenty sztabu szkoleniowego przemawiające za THJ (i Jeleniewskim), a nie za Holtą
    Argumenty "sztabu szkoleniowego" są takie:

    Jeleniewski poszedł na darmowe wypożyczenie
    THJ miał słaby sezon w Lesznie, oprócz tego jest kontuzjogenny i przez to nie chciał go pies z kulawą nogą. Pewnie zgodził się zarabiać 1/3 tego do dostawał w Lesznie.
    Holta - klasowy zawodnik i przez to drogi, a oprócz tego ma jedną wadę: lubi mówić jak jest prosto z mostu

    PS. Poniżej argument, który z pewnością nasz sztab szkoleniowy i zarząd weźmie pod uwagę w kontekście aby poszerzyć naszą kadrę o jeszcze jednego zawodnika
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/572...w-bahia-blanca
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 14-01-2016 o 10:52
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Twoim problemem jest to, ze dałeś sobie zrobić pranie mózgu ludziom z forum i nie dostrzegasz tego ,ze ze świata zewnetrznego docierają zupełnie inne informacje.
    Ty sobie dałeś wyprać mózg ludziom z klubu. Tym samym, którzy dali ciała za czasów Maślanki, Złomrexu czy też ostatnich tuż przed upadkiem. Jak lubisz być tak ciągle (słowo klucz) dymany, to Twoja sprawa.

    Odzyskanie 50 sponsorów żużla w mieście i pozyskanie 2 nowych, to trochę mało jak na ponad 12 miesięcy działania Stowarzyszenia. Zwłaszcza, że ostatnio (za czasów spółki) Włókniarz sponsorowało ok 200 firm...
    Jak myślisz dlaczego tak to słabo idzie? Czy to nie przez tych leni, którzy nic nie robią czy może przez te ciągle te same twarze w żużlu, które odstraszają firmy i zawodników chętnych do współpracy?
    To proste pytanie ale ciekaw jestem czy na nie odpowiesz tak chętnie jak na inne niezwiązane z tematem czy znów, w obliczu argumentów, pominiesz wszystko milczeniem?

    Idzie weekend, to sobie spokojnie rozpisz sytuację. W klubie płacone jest kilku osobom przez rok. Robią niewiele (albo nawet nic) w celu poprawy sytuacji czy wizerunku klubu. Nie da rady założyć konta na instagramie, jest problem ze stroną www i jakimkolwiek sensownym podejściem do klubu (zwolnienia, kłótnie, mniej lub bardziej rozdmuchane afery). Po 10 miesiącach przychodzi Finfa i dzwinie z jego przyjściem coś zaczyna się, nie tyle dziać, co dynamicznie dziać. Oferta sponsorska powstaje dopiero za jego poleceniem, przyprowadza sponsora i zawodników, powstaje jakiś tam dział sprzedaży i coś się kręci. Michał też jakoś zaczyna wierzyć w siebie i udaje mu się parę firm przekonać do powrotu do żużla. A co z resztą osób? Czy nie żal jest temu Michałowi tak tyrać na innych nierobów w klubie? Kiedy sam ma nic z tego nie mieć? Zastanów się. jak jeden Finfa może zrobić 10x tyle w 5x krótszym czasie, co kilku pracowników klubu?? I czy to jest normalne i profesjonalne.

    Cytat Zamieszczone przez Osowski90 Zobacz posta
    Dalej czekam na argumenty sztabu szkoleniowego przemawiające za THJ (i Jeleniewskim), a nie za Holtą
    Obniżki cen, wyprzedaże i dostaliśmy go za grosze. No i Rune skumał co się dzieje w klubie, z kim ma pracować i dał nogę
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-01-2016 o 10:36
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Powrót do góry    #559
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Po 10 miesiącach przychodzi Finfa i dzwinie z jego przyjściem coś zaczyna się, nie tyle dziać, co dynamicznie dziać. Oferta sponsorska powstaje dopiero za jego poleceniem, przyprowadza sponsora i zawodników, powstaje jakiś tam dział sprzedaży i coś się kręci. Michał też jakoś zaczyna wierzyć w siebie i udaje mu się parę firm przekonać do powrotu do żużla.
    Przypominam, że oferta sponsorska dalej istnieje tylko w wersji papierowej, a na stronie internetowej jest jej brak. Nie muszę mówić chyba, że to totalnie nieprofesjonalne. Poza tym Świącik od roku opowiadał, że ze sklepem z gadżetami jest już wszystko załatwione tylko czekają na stronę internetową. Strona internetowa jest już ponad miesiąc, a sklepu również jak nie było tak nie ma.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  24. Powrót do góry    #560
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    ciekaw jestem czy na nie odpowiesz tak chętnie jak na inne niezwiązane z tematem czy znów, w obliczu argumentów, pominiesz wszystko milczeniem?
    Oczywiście, ze pominę to milczeniem gdyż tego kalibru głupoty w ten właśnie sposób należy traktować.

    Idzie weekend, to sobie spokojnie rozpisz sytuację.
    To dokładnie to co wy robicie daleko szukać nie trzeba, przykłady:

    Obniżki cen, wyprzedaże i dostaliśmy go za grosze. No i Rune skumał co się dzieje w klubie, z kim ma pracować i dał nogę
    Rozumiem ze byłeś przy tych rozmowach?

    Robią niewiele (albo nawet nic)
    Widzisz. Nie posiadacie informacji z klubu a "siadacie i rozpisujecie" sobie swoje pasujące wam wersje wydarzeń. Dorzucając przy tym szczypte jadu i łyżkę osobistych żalów do prezesa wychodzi to co wychodzi - Wlokniarz w ruinie, kondominium spółkowo-zlomrexsowe. Nie dociera do was rzeczywistość. Ja juz nie mowię ze trzeba posiadać dokładne informacje z klubu, ale wystarczy spojrzeć na doniesienia medialne by dostrzec to ze Wlokniarz wraca i to z przytupem i jest poważnie traktowany, dobrze zarządzany. Byle lenie nie budują praktycznie od zera klubu ktory jest w środowisku upatrywany jako jeden z kandydatów do wygrania nice plz.

  25. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ale podałem suche fakty. Jakie tam są głupoty?
    Piszesz od kilku miesięcy o 100 nowych sponsorach. Jest ich obecnie 52 (2 nowych, 50 starych). Wcześniej było ich ponad 200.
    Czyli straciliśmy 48 sponsorów od momentu Twoich przechwałek i ok 150 od roku 2014.
    Taki tu bilans widzę.

    Jaki tu sukces Sir? Ja na prawdę chciałbym każdemu ucisnąć rękę i pogratulować wielkiego Włókniarza ale uważam że daleko do tego.
    Michałowi ciężko rozmawia się z firmami z regionu, stąd tak to idzie. Ba rozmawia ciężko, bo i jest osobą ze starej gwardii która nie ma opinii za dobrej, a i też pozostali pracownicy nie robią nic, by pomóc.
    To są fakty Sir.

    Mamę oszukasz. Tatę oszukasz. Prezes Cię oszuka. Ale życia nie oszukasz.

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Byle lenie nie budują praktycznie od zera klubu ktory jest w środowisku upatrywany jako jeden z kandydatów do wygrania nice plz.
    Ale przez rok czau robią nic. Nie są w stanie utrzymać bazy sponsorów jak i wdrożyć banalnej www. Przez pierwsze pół roku nie zrobiono nic, sam Michał się chwalił/żalił, że wszystko sam musi robić.
    To są fakty. To są lenie. Można było przez ten czas zrobić taki podkład do "nowego" Włókniarza jak marzenie. Że Michał szedłby pogadać i byłby witany jak zbawienie czy jakiś młody bóg.

    Jak słuchasz środowiska, to posłuchaj co się o tej decyzji Holty mówi. Tylko środowiska żużlowców, a nie tego bliskiego Michałowi.
    Jednak raczej tutaj mamy z niego lepsze informacje aniżeli Ty, co jest potwierdzone w przypadku minionych transferów czy takich tam sytuacji. To też są fakty.

    Jak chcesz z faktami dyskutować, to przedstaw coś co im zaprzeczy, zamiast lać wodę i nas wyzywać. Czekam na to od pół roku.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-01-2016 o 15:36
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #562
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale podałem suche fakty. Jakie tam są głupoty?
    Piszesz od kilku miesięcy o 100 nowych sponsorach. Jest ich obecnie 52 (2 nowych, 50 starych). Wcześniej było ich ponad 200.
    Czyli straciliśmy 48 sponsorów od momentu Twoich przechwałek i ok 150 od roku 2014.
    Taki tu bilans widzę.
    Muszę sprostować.

    "200 sponsorów" to propagandowa wypowiedź Pawełka Mizgalskiego. Coś a la Gierek i jego "dziesiąta potęga gospodarcza świata".
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #563
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale podałem suche fakty. Jakie tam są głupoty?
    Piszesz od kilku miesięcy o 100 nowych sponsorach. Jest ich obecnie 52 (2 nowych, 50 starych). Wcześniej było ich ponad 200.
    Czyli straciliśmy 48 sponsorów od momentu Twoich przechwałek i ok 150 od roku 2014.
    Taki tu bilans widzę.

    Jaki tu sukces Sir? Ja na prawdę chciałbym każdemu ucisnąć rękę i pogratulować wielkiego Włókniarza ale uważam że daleko do tego.
    Michałowi ciężko rozmawia się z firmami z regionu, stąd tak to idzie. Ba rozmawia ciężko, bo i jest osobą ze starej gwardii która nie ma opinii za dobrej, a i też pozostali pracownicy nie robią nic, by pomóc.
    To są fakty Sir.

    Mamę oszukasz. Tatę oszukasz. Prezes Cię oszuka. Ale życia nie oszukasz.


    Ale przez rok czau robią nic. Nie są w stanie utrzymać bazy sponsorów jak i wdrożyć banalnej www. Przez pierwsze pół roku nie zrobiono nic, sam Michał się chwalił/żalił, że wszystko sam musi robić.
    To są fakty. To są lenie. Można było przez ten czas zrobić taki podkład do "nowego" Włókniarza jak marzenie. Że Michał szedłby pogadać i byłby witany jak zbawienie czy jakiś młody bóg.

    Jak słuchasz środowiska, to posłuchaj co się o tej decyzji Holty mówi. Tylko środowiska żużlowców, a nie tego bliskiego Michałowi.
    Jednak raczej tutaj mamy z niego lepsze informacje aniżeli Ty, co jest potwierdzone w przypadku minionych transferów czy takich tam sytuacji. To też są fakty.

    Jak chcesz z faktami dyskutować, to przedstaw coś co im zaprzeczy, zamiast lać wodę i nas wyzywać. Czekam na to od pół roku.
    Nie pisałem nigdy o 100 tylko o blisko 100 (a to różnica) w ciagu roku i nigdy nie pisałem ze sa to nowi sponsorzy, tylko ze tyle spisano umów sponsorskich. Piszesz (miedzy innymi) o faktach zasłyszanych od kogoś. Środowisko żużlowca niby. Na jakiej podstawie mam w te "fakty" wierzyć? Ale nie ma to znaczenia. Kulisy rozmów z Holta mnie nawet nie bardzo interesują, bo w jego cenie mamy dwóch zawodników i we dwójkę napewno więcej punktów zrobią. Publika moze pokochać THJ nic nie wiadomo wszystko przed nami. Myśle ze czas najwyższy zakończyć te dyskusje bo wszyscy wiemy ze nigdy sie nie dogadamy.

  28. Powrót do góry    #564
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    "200 sponsorów" to propagandowa wypowiedź Pawełka Mizgalskiego. Coś a la Gierek i jego "dziesiąta potęga gospodarcza świata".
    By było fair, w tym jak i w 2014 roku liczyłem logotypy na stronie Wtedy było 198 czy jakoś tak.

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Nie pisałem nigdy o 100 tylko o blisko 100 (a to różnica)
    52 nie jest nawet blisko 100
    Fakty mój drogi, fakty. Przez bierną postawę pracowników klubu straciliśmy 75% sponsorów.
    Klub więc mógłby dziś działać lepiej, gdyby więcej zrobiono pół roku temu. Teraz ciężko będzie nadrobić ten stracony czas.
    Siedzę w branży i wiem, że przekonywanie prezesów do wydania kasy na cokolwiek, to mozolna praca. Ciężka i długotrwała. Gdyby zaczęto to robić wcześniej, mieć jakiś pomysł na poprawę wizerunku klubu... Straciliśmy ten cenny czas, teraz będzie trzeba go przeznaczać na coś innego, prowadzenie zespołu i mecze. Zauważ, że nigdzie też nie odbieram zasług Michałowi czy Finfie, które miały miejsce przez ostatnie 3 miesiące, bo wykonali dobrą robotę. A nawet w ciul ciężką, jak weźmiemy pod uwagę żę mieli takie kłody pod nogami w postaci braku czegokolwiek dla sponsorów, "bankruta i aferzysty" Włókniarza i "trupów w szafie".
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 14-01-2016 o 16:19
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  29. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Osowski90 Zobacz posta
    Dalej czekam na argumenty sztabu szkoleniowego przemawiające za THJ (i Jeleniewskim), a nie za Holtą
    Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? Punktowo THJ nie będzie gorszy od Holty. Poza tym Rune ma już 43 lata. Ile on jeszcze pojeździ, 2 lata?
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  30. Powrót do góry    #566
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Zauważ, że nigdzie też nie odbieram zasług Michałowi czy Finfie, które miały miejsce przez ostatnie 3 miesiące, bo wykonali dobrą robotę. A nawet w ciul ciężką, jak weźmiemy pod uwagę żę mieli takie kłody pod nogami w postaci braku czegokolwiek dla sponsorów, "bankruta i aferzysty" Włókniarza i "trupów w szafie".
    No i brawo! Potrafisz jednak docenić

  31. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ale ten sam Michał, zmarnował 3/4 roku na płacenie leniom. Ba, trzyma ich nadal w ekipie i rzucają mu kłody pod nogi, zamiast robić solidne podwaliny na te rozmowy jego ze sponsorami.
    Także nie jest tak różowo jak Ci mówią. Teraz Ty pokaż, że to rozumiesz i że mogło być dużo lepiej, gdyby za ciężką pracę zabrano się od stycznia, a nie od września

    A jak chłopaki w klubie tak lubią czerpać cudze pomysły, to podrzuce filmik motywacyjny, który można by wykonać dla Włókniarza. https://www.facebook.com/lowlandersbialystok/videos/1273706535989248/
    A żużel genialnie da pokazać jako sport ta kogoś z dużymi jajami i z takimi emocjami. Do sezonu 3 miechy, więc niech lenie pokażą, że leniami nie są Byle tylko lepiej wykonać niż stronę www.

    Narratorem może być Davidoff
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  32. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/572...ygra-wlokniarz

    Jeśli ktoś chciałby się założyć ze Skrzydlewskim...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #569
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/572...ygra-wlokniarz

    Jeśli ktoś chciałby się założyć ze Skrzydlewskim...
    Jak się znajdą chętni do spółki to ja podbije zakład z Panem Witoldem ...

    http://www.sklep-domwhisky.pl/kraje-...7l-p-3595.html

    Czekam na chętnych do zabawy ...

  34. Powrót do góry    #570
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    A ja sie z Witkiem wyjatkowo zgadzam

    Wlokniarz -> Ekstraliga 2017

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  35. Powrót do góry    #571
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    A jak pan Witek mówi to: "- Jeden z klubów działa tak, żeby za rok nie mieć licencji. Nazwy nie wymienię, bo po co. Za długo jestem jednak w tym sporcie, żeby w pewne rzeczy uwierzyć. Nie wierzę w sponsorów z walizkami. Takie sytuacje przerabiałem w Widzewie. Sponsorzy już wsiadali z pieniędzmi na dworcu centralnym, ale zawsze uciekał im pociąg. Podziwiam odwagę jednego z klubów. Mają niby coś obiecane i na tej podstawie kontraktuje zawodników za wysokie stawki. Ja tego nie zazdroszczę, jestem od tego daleki, ale doskonale znam pewne mechanizmy. Nie można opierać budżetu na tym, że przyjdzie określona liczba kibiców i pobożnych życzeniach dotyczących sponsorów. Ale daj Boże, żeby im się udało - przekonuje Skrzydlewski." - to o kim myśli?

    Że Włókniarz wygra ligę, ale nie dostanie licencji?

  36. Powrót do góry    #572
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    O Wandzie Kraków. Sam Skrzydlewski już podczas spotkania działaczy NICE PLŻ powiedział prezesowi Wandy (Sadzikowskiemu), że po sezonie będzie bankrutem.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    żArt (16-01-2016)

  38. Powrót do góry    #573
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    żArt, wydaje mi się, że chodzi o Wandę Kraków. Dwa dni temu Przegląd Sportowy pisał o nich w podobnym kontekście.

    http://www.przegladsportowy.pl/czy-w...7,1,12407.html

    edit: widzę, że uprzedził mnie dockm

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    dockm (16-01-2016), żArt (16-01-2016)

  40. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    - Jeden z klubów działa tak, żeby za rok nie mieć licencji. Nazwy nie wymienię, bo po co. Za długo jestem jednak w tym sporcie, żeby w pewne rzeczy uwierzyć. Nie wierzę w sponsorów z walizkami. Takie sytuacje przerabiałem w Widzewie. Sponsorzy już wsiadali z pieniędzmi na dworcu centralnym, ale zawsze uciekał im pociąg. Podziwiam odwagę jednego z klubów. Mają niby coś obiecane i na tej podstawie kontraktuje zawodników za wysokie stawki. Ja tego nie zazdroszczę, jestem od tego daleki, ale doskonale znam pewne mechanizmy. Nie można opierać budżetu na tym, że przyjdzie określona liczba kibiców i pobożnych życzeniach dotyczących sponsorów. Ale daj Boże, żeby im się udało - przekonuje Skrzydlewski.

    Tak, zapewniam, że budżet klubu to wytrzyma. Nie podpisujemy wirtualnych kontraktów. Nasze ruchy transferowe zostały poparte odpowiednimi wyliczeniami i możliwościami finansowymi. Poza tym nie ukrywam, że w przypadku większości zawodników staramy się, żeby kwoty, które zawodnik ma zarobić w czasie sezonu miały odzwierciedlenie w przychodach ze strony sponsorów. To jest podstawowa rzecz. Bardzo na to uważamy i zwracamy na to uwagę. Dlatego też rozmowy z każdym jednym zawodnikiem były finalizowane dopiero po uzgodnieniu z odpowiednimi sponsorami środków, które zostaną przeznaczone na "punktówki" dla tych żużlowców. Można być spokojnym. My szczególnie patrząc na to, co się działo w częstochowskim żużlu, byliśmy bardzo ostrożni.
    Dla kumatych.
    Rozwlekac sie nie bede, bo zaraz bedzie, ze jestem hejter i nie widze niczego pozytywnego.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/572...ych-kontraktow

    Generalnie MiSk nie chce pochwalic sie budzetem... Dziwne nie? Ciekawe czemu sie nie chce pochwalic. Hmmm... moze dlatego, ze sam jeszcze nie wie?

    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Fakt, że jedziemy w I a nie II lidze? Jak by jego pomysł nie przeszedł to być może pisalibyśmy sobie w wątku drugoligowym.
    Ściągnięcie Czai i Borowicza jak sam zauważyłeś.
    Mimo wszystko przekonanie SGP do sponsorowania(na ich miejscu po tej reklamie jaką spółka im zrobiła raczej bym nie wrócił)
    Ściągnięcie Finfy i tego całego KIM Group ? Póki co wg mnie ten nasz menago nawet ogarnia...
    Nie jestem fanem MiSia, wiele rzeczy można mu zarzucić, ale kilka pozytywów też da się znaleźć.
    Może wstrzymajmy się od oceny działań do zakończenia sezonu?
    1 liga zamiast 2 to nie zasluga MiSka. Witkowski jasno mowil, ze 3 druzynowa 2 liga nie wchodzi w gre i bedzie polaczenie.
    Ze potrafil przekonac do swojej kulawej koncepcji - tutaj brawo.

    Czaja, Borowicz, SGP, sciagniecie Finfy to sa +, zgadzam sie.
    Natomiast KIM to juz efekt pracy Finfy a raczej jego znajomosci
    Co do SGP to nie wiemy jakie stawki. Ponoc 100 tys rocznie. Szalu nie ma, dupy nie urywa, ale lepiej miec 100 niz nic. Umowa zdaje sie na 3 lata wiec to jest czas w ktorym trzeba z SGP Areny zrobic obiekt popularny, aby ta wartosc za 3 lata przynajmniej sie podwoila.

    Liste minusow juz wyliczyl muuu.
    W kilku postach.
    Generalnie sie zgadzam w 100%.
    Zmarnowano 9 msc, a ja nie do konca jestem pewny ze przepracowano ostatnie 3.
    Przepracowal Finfa.
    Na to co zostalo podpisane, a co wiadomo ze jest uzyskane, to Jonasson dobija budzet. Zobaczymy jak ten tytularny. Ale to kolejny przyklad - jeszcze nie zostalo wszystko dopiete, nic nie jest podpisane a sie juz chwali w mediach. Teraz... jesli ma do czynienia ze sprytnym negocjatorem, to on to wykorzysta zbije stawke 20-30 proc bo inaczej MiSk bedzie w bardzo niewygodnej sytuacji.
    Ilez to juz razy przerabiane bylo i nadal nic nie daje do myslenia?
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 16-01-2016 o 22:48
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #575
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Dla kumatych.
    Rozwlekac sie nie bede, bo zaraz bedzie, ze jestem hejter i nie widze niczego pozytywnego.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/572...ych-kontraktow

    Generalnie MiSk nie chce pochwalic sie budzetem... Dziwne nie? Ciekawe czemu sie nie chce pochwalic. Hmmm... moze dlatego, ze sam jeszcze nie wie?



    1 liga zamiast 2 to nie zasluga MiSka. Witkowski jasno mowil, ze 3 druzynowa 2 liga nie wchodzi w gre i bedzie polaczenie.
    Ze potrafil przekonac do swojej kulawej koncepcji - tutaj brawo.

    Czaja, Borowicz, SGP, sciagniecie Finfy to sa +, zgadzam sie.
    Natomiast KIM to juz efekt pracy Finfy a raczej jego znajomosci
    Co do SGP to nie wiemy jakie stawki. Ponoc 100 tys rocznie. Szalu nie ma, dupy nie urywa, ale lepiej miec 100 niz nic. Umowa zdaje sie na 3 lata wiec to jest czas w ktorym trzeba z SGP Areny zrobic obiekt popularny, aby ta wartosc za 3 lata przynajmniej sie podwoila.

    Liste minusow juz wyliczyl muuu.
    W kilku postach.
    Generalnie sie zgadzam w 100%.
    Zmarnowano 9 msc, a ja nie do konca jestem pewny ze przepracowano ostatnie 3.
    Przepracowal Finfa.
    Na to co zostalo podpisane, a co wiadomo ze jest uzyskane, to Jonasson dobija budzet. Zobaczymy jak ten tytularny. Ale to kolejny przyklad - jeszcze nie zostalo wszystko dopiete, nic nie jest podpisane a sie juz chwali w mediach. Teraz... jesli ma do czynienia ze sprytnym negocjatorem, to on to wykorzysta zbije stawke 20-30 proc bo inaczej MiSk bedzie w bardzo niewygodnej sytuacji.
    Ilez to juz razy przerabiane bylo i nadal nic nie daje do myslenia?
    Yyyy dla kumatych? To zes sie popisał. Skrzydlewski mówi o Wandzie Kraków i wcześniej tez juz o niej mówił to samo.
    Na spotkaniu prezesów drużyn Nice PLŻ Witold Skrzydlewski z Orła otwarcie powiedział Pawłowi Sadzikowskiemu z Wandy, że jego klub upadnie.
    Nie tylko Skrzydlewski tak myśli. W kuluarach wiele mówi się o tym, że Speedway Wanda Kraków przesadza, że nie stać ją na tych zawodników, których ma.
    Wlokniarz to zupełnie oddzielny wątek w jego wypowiedziach
    Mogę zrobić z każdym zakład o butelkę niebieskiego Johnniego Walkera. Do PGE Ekstraligi awansuje Włókniarz Częstochowa. Jestem o tym przekonany. Mają infrastrukturę, wspaniałych kibiców i farta, że nie muszą jechać od początku w drugiej lidze. Droga jest o rok krótsza. Silny jest też Lokomotiv Daugavpils, ale im się nie uda ze względów formalnych. Nie wierzę w cuda, że coś się zmieni i zostaną dopuszczeni. Inni mają tylko pobożne życzenia. Jeśli chcą niech się angażują i walczą - dodaje na zakończenie Skrzydlewski.
    Ja już wiem, że ligę wygra Włókniarz. -espeedway
    To tak dla kumatych...
    O kontrakt THJ sie nie martw. Tytularny bierze go na siebie.
    Generalnie MiSk nie chce pochwalic sie budzetem... Dziwne nie?
    Nie, nie dziwne. Wręcz odwrotnie - zupełnie normalne. Nikt nie rzuca w mediach dokładnych kwot jakimi dysponuje. Pokaz mi prezesa klubu żużlowego, ktory mówi w wywiadzie, jakimi dokładnie jego klub dysponuje pieniędzmi.

    Chciałeś zabłysnąć, nie wyszło. Wybaczamy
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 17-01-2016 o 03:03

  42. Powrót do góry    #576
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    O kontrakt THJ sie nie martw. Tytularny bierze go na siebie.
    Poczytaj uwaznie wypowiedzi Skrzydlewskiego. UWAZNIE. Wtedy zrozumiesz co wytluscilem.
    A teraz mi odpowiedz na pytanie: czy umowa z tytularnym juz jest podpisana?

    Aha... wiesz ile pieniedzy miala obiecana spolka a ile z tego trafilo na konto?

    Reszty nie komentuje, bo to belkot.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 17-01-2016 o 04:19
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #577
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Skrzydlewski mówił o Wandzie i nic tego nie zmieni. O Wlokniarzu natomiast ma zupełnie inne zdanie, a to ze dopasowałeś sobie kilka słów z wypowiedzi prezesa do słów Witka, nic nie znaczy.

  44. Powrót do góry    #578
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Z tym sponsorem to generalnie mam podobne odczucia jak ananas.

    Najpierw MiS chwali sie ze kasa na kontrakt THJ bedzie od niego a jednoczesnie dodaje ze nic nie jest jeszcze dopiete. Teraz niech tylko sponsor sie wycofa i zostajemy z dziura w budzecie.

    Czasy Maslanki i chwalenie sie sponsorami "do 15-tego" niestety dalej zywe.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (17-01-2016)

  46. Powrót do góry    #579
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Tytularny pewny, nie liczcie na inny rozwój wydarzeń
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 17-01-2016 o 09:52

  47. Powrót do góry    #580
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Miało nie być licencji. Jest. Sirqaz - Gadające Głowy 1 : 0
    Mialo nie być zawodnikow. Są. Sirqaz - Gadające Głowy 2:0
    Stałe obrażanie Sirqaza przez Gadające Głowy i przebieg wypadków 3:0 no bo wszyscy widzą kto wychodzi na przysłowiowego GŁUPKA.

    Więc może już z tym sponsorem tytularnym poczekajmy bo śmierdzi mi tu prawem serii i czuję 4:0.

    To tyle niewinnych żarcików. Ważne, że sprawa Włókniarza wydaje się mieć dobrze. A we wtorek kalendarzyk i planowanie wyjazdów

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    dockm (17-01-2016), sirqaz (17-01-2016)

  49. Powrót do góry    #581
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Nikt o żadnym braku licencji nie mówił, bo to był pewnik. NIE DAŁO SIĘ JEJ NIE ZDOBYĆ.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  50. Powrót do góry    #582
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Pewnie tak będzie jazzmanik z tą serią hehe. Mimo wszystko MiŚ powinien się wstrzymać z informacją o tytularnym. Nie pamięta jak było z tym cały Jurajskim Domem Brokerskim (?) co za nich w ostatniej chwili Dospel wskoczył ? Tam skrzętnie chciano to wykorzystać, ugrana konferencja, wielki szum...

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    jazzmanik (17-01-2016), muuu (17-01-2016)

  52. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Więc może już z tym sponsorem tytularnym poczekajmy bo śmierdzi mi tu prawem serii i czuję 4:0.
    Jak wspominasz prawo serii, to nie zapomnij o tym, że Michał już raz nie potrafił sobie poradzić z Włókniarzem.
    Tak samo jak bankrutowali z nim jego obecni współpracownicy bliscy.

    Czy możesz też do rankingu wstawić niedotrzymane obietnice Stowarzyszenia, wypuszczone buble i brak argumentów (jak te ze stratą 75% sponsorów, czy brak jakiegokolwiek przygotowania w klubie do żużla przez 9 miesięcy, zmarnowanie kasy na głupie wydatki) na poważne zarzuty?

    Bo tak, to by było już dawno KO sirquaza i piszącego za jego pośrednictwem Michała. Który broni się jedynie "fartownymi" ciosami celnymi.

    Poza tym, chyba tu nikt z nikim nie walczy. Mamy inne zdania ale staramy się dotrzeć. Czasami ktoś ma mniej doświadczenia, mniej widzi czy nie dopuszcza do siebie faktów, ale to nie znaczy, że jest gorszy.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 17-01-2016 o 15:22
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  53. Powrót do góry    #584
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jak wspominasz prawo serii, to nie zapomnij o tym, że Michał już raz nie potrafił sobie poradzić z Włókniarzem.
    Tak samo jak bankrutowali z nim jego obecni współpracownicy bliscy.

    Czy możesz też do rankingu wstawić niedotrzymane obietnice Stowarzyszenia, wypuszczone buble i brak argumentów (jak te ze stratą 75% sponsorów, czy brak jakiegokolwiek przygotowania w klubie do żużla przez 9 miesięcy, zmarnowanie kasy na głupie wydatki) na poważne zarzuty?

    Bo tak, to by było już dawno KO sirquaza i piszącego za jego pośrednictwem Michała. Który broni się jedynie "fartownymi" ciosami celnymi.

    Poza tym, chyba tu nikt z nikim nie walczy. Mamy inne zdania ale staramy się dotrzeć. Czasami ktoś ma mniej doświadczenia, mniej widzi czy nie dopuszcza do siebie faktów, ale to nie znaczy, że jest gorszy.

    Pozdrawiam
    Ciekawe jaki bylby wynik gdyby nie zatrudniono Finfy...

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  54. Powrót do góry    #585
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ciekawe jaki bylby wynik gdyby nie zatrudniono Finfy...

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Ale go zatrudniono. Kompletnie nie rozumiem takiej chorej "gdybologii"...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •