Strona 103 z 132 PierwszyPierwszy ... 35393101102103104105113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,591 do 4,635 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4591
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    http://wlokniarz.com/2016/09/03/wygrana-za-2-punkty/

    Dlaczego oficjalna strona nie informuje o sukcesie frekwencyjnym?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4592
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    http://wlokniarz.com/2016/09/03/wygrana-za-2-punkty/

    Dlaczego oficjalna strona nie informuje o sukcesie frekwencyjnym?
    Mnie dziwi czemu nie ogłaszają nigdzie, że jest nowy "sponsor strategiczny" - kantoronline.pl, a dzień wcześniej ogłosili kolejnego skromnego reklamodawcę. Jak KiM zostawał strategicznym to było to ogłaszane z pompą. A tu się wstydzą? Czy może nie do końca taki strategiczny? Czy też jest to kolejny drobiazg po Memoriale, o którym zapomnieli
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 03-09-2016 o 22:48
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #4593
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Odnośnie meczu: super występ Józka, wreszcie mądre obieranie ścieżek. Przykładowo w pierwszym biegu Fajfer był szybszy ale Artur jechał tak że że nie mógł się dać objechac, w pozostałych biegach zostawial resztę w tyle, oczywiście za wyjątkiem 15 biegu.
    Thorsell bardzo ładna jazda, szybki na dystansie, pewna jazda, wielka szkoda ze dostawał tak mało Szans w ciągu sezonu.
    Klindt, dwa pierwsze biegi bardzo wolny, wymeczone punkty, później się przełożył i było ok.
    Ułamek, nie będę go bronił, ale w 3 biegu wychodził na drugie miejsce gdy Fajfer właściwie przejechał mu drogę pod banda i zamknął kompletnie gaz, spadając na koniec stawki. Ogólnie jednak no słabo, słabo.
    Jeleniewski, tutaj największe rozczarowanie, miałem wrażenie jakby Mu rączki puchły z biegiem czasu, ale generalnie wolny i duży minus dla Niego.
    Polis swoje zrobił, ale bez szału.
    Łęgowik, na pewno jest poprawa w stosunku do ostatnich meczów, plusik dla Hubcia.
    Frekwencja. Najmniejsza w sezonie, ogólnie Moim zdaniem 2-3 tys. Swoje zrobiła godzina meczu, ale przede wszystkim ostatni blamaz w Łodzi, bo niw dało się nie usłyszeć gwizdow na prezentacji.

  4. Powrót do góry    #4594
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Zapytam wprost. Z pieniędzmi wszystko się zgadza?

    - Klub jest dobrze poukładany, wypłacalność jest świetna. Kiedy są pieniądze, możemy inwestować w motocykle, coś pozmieniać, szukać.

    Czyli zaległości nie ma?

    - Nie ma i to się teraz bardzo ceni w klubach. Ekstraliga? Mówił ktoś o tym przed sezonem, że od razu wchodzimy, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Jest fajny klimat w Częstochowie i na razie powinniśmy dbać o tę pierwszą ligę. Kiedy będziemy się czuli na siłach finansowo, mentalnie i organizacyjnie, wtedy skupić się na tym, aby wejść do Ekstraligi. Kibice przychodzą na mecze, przy okazji bardzo serdecznie dziękuję im za okazywane wsparcie, chcielibyśmy, aby było ich jak najwięcej a z kolei Ekstraliga ich przyciąga. Lecz najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce rządzi się swoimi prawami i trzeba być naprawdę na nią dobrze przygotowanym

    Fragment rozmowy z Hubertem.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 04-09-2016 o 08:34

  5. Powrót do góry    #4595
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Nie ma lepszej okazji niż dzisiejszy mecz w Opolu aby dać szansę Gruchalskiemu. Wystarczy Łęgowika wstawić pod 1/5 i jazda. Przecież nawet takim składem zlejemy Kolejarz.

  6. Powrót do góry    #4596
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Nie ma lepszej okazji niż dzisiejszy mecz w Opolu aby dać szansę Gruchalskiemu. Wystarczy Łęgowika wstawić pod 1/5 i jazda. Przecież nawet takim składem zlejemy Kolejarz.
    Zapomnij

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #4597
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Nie ma lepszej okazji niż dzisiejszy mecz w Opolu aby dać szansę Gruchalskiemu. Wystarczy Łęgowika wstawić pod 1/5 i jazda. Przecież nawet takim składem zlejemy Kolejarz.
    Michał Gruchalski nie jest Fajny i nie pasuje do Fajnej ekipy Prezesa Michała.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    ROLAND (04-09-2016), mackoxdp1 (04-09-2016)

  9. Powrót do góry    #4598
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Zapytam wprost. Z pieniędzmi wszystko się zgadza?

    - Klub jest dobrze poukładany, wypłacalność jest świetna. Kiedy są pieniądze, możemy inwestować w motocykle, coś pozmieniać, szukać.

    Czyli zaległości nie ma?

    - Nie ma i to się teraz bardzo ceni w klubach. Ekstraliga? Mówił ktoś o tym przed sezonem, że od razu wchodzimy, ale moim zdaniem to nie ma sensu. Jest fajny klimat w Częstochowie i na razie powinniśmy dbać o tę pierwszą ligę. Kiedy będziemy się czuli na siłach finansowo, mentalnie i organizacyjnie, wtedy skupić się na tym, aby wejść do Ekstraligi. Kibice przychodzą na mecze, przy okazji bardzo serdecznie dziękuję im za okazywane wsparcie, chcielibyśmy, aby było ich jak najwięcej a z kolei Ekstraliga ich przyciąga. Lecz najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce rządzi się swoimi prawami i trzeba być naprawdę na nią dobrze przygotowanym

    Fragment rozmowy z Hubertem.
    A czemu nie wkleic z kawałka gdzie jasno mówi że słabsze wyniki to efekt braku serwisów?
    Nie serwisowal bo był pazerny?😂😂😂
    Czy nie wiedział że sprzęt serwisowac trzeba??😂😂😂😂😂😂

    Nikt nie powie otwarcie o zaległości ach bo zaraz kara 50k.
    Nikt nie narazi się o zdrowych zmysłach na taką karę


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4599
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    - Klub jest dobrze poukładany, wypłacalność jest świetna.
    (...)

    Lecz najwyższa klasa rozgrywkowa w Polsce rządzi się swoimi prawami i trzeba być naprawdę na nią dobrze przygotowanym.
    Dobrze poukładany (czyli jest prezes, mechanik, księgowa każdy robi swoje) ale nie dobrze przygotowany ( = nie ma sponsorów, marni zawodnicy, wiedza zarządu na niskim poziomie, marketing leży) na poziomie Elity. OK

    To teraz ustalmy, czy jak ktoś z środka klubu potwierdza wersję Hejterów, to sam staje się hejterem??
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #4600
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Na przyszły sezon koniecznie wg Mnie powinien zostać Thorsell, Klindt(mimo wpadki w Łodzi jedzie zdecydowanie swoje), Czaja, Borowicz(niech walczy o skład - jeśli ma chęć), Łęgowik.
    Liglad znów jak pisał dockm pojawił sie w parkingu, może coś jest na rzeczy, nie wiem, ale zdecydowanie jestem za tym transferem, mógłby się spokojnie odbudować w 1 lidze, tor na pewno mu będzie pasować. Zastanawiam się nad jakimś mocniejszym Polakiem, Ułamek i Jeleniewski na pewno ostatnio zawodzą , ale jeśli potrzebny jest jakiś lider to nie wiem kto w zamian? Musielak? Czy będzie chętny na 1 lige? Nie sądzę. Równie dobrze może iść do Rybnika zamiast Balińskiego. Wszystko zależy od tego czy Oni na pewno chcą tej e-ligi czy nie.
    I najważniejsze. Trener. Z Kaflem Ja tego wszystkiego nie widzę. Ja wiem ze swoje zrobił w klubie, ale to było kilkadziesiąt lat temu.
    Ktoś kto pierd***** ręką gdy coś jest nie tak, ktoś kto nie da Sobie wchodzić na głowę.

  12. Powrót do góry    #4601
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Hubercie Łegowik czyli jest tak dobrze możemy cie śmiało wpisać do składu na 2017 r i mniemam ze nie będziesz się rozglądał za klubem po sezonie.Jak miło czytać ten wywiad.Hubert miał ta przewagę nad innymi ze nie był do ruszenia w składzie bo i konkurencji żadnej a jeżeli takowa mogła być to siedziała na lawie .Wypożyczyć go nie chciano żeby za bardzo poziomem Bartoszowi nie uciekł.

    1.Lebiediew-Bogdanow
    2.Łegowik
    3.Pedersen-Lindgren
    4.Czaja
    5.Thorssell
    6.Polis
    7.Gruchalski
    Doświadczony obcokrajowiec 1 szt
    Młodzi obcokrajowcy 2 szt
    Wychowankowie 5 szt z czego 4 w 1 składzie!
    rez.Mateusz Borowicz -jeżeli się zgodzi walczący o sklad z Łegowikiem i Czaja.
    rez.Nicolai Klindt- jeżeli coś to zmiennik zawodnika zagranicznego.
    rez. Adrian Woźniak,Adrian Bialk,Bartosz Swiacik.
    men.Jaroslaw Dymek.
    trener .Janusz Stachyra.
    Panowie hejterzy jak by się wam taki skład podobał?

    Nie wiem jak tam finansowo Włókniarz by to wytrzymał i starczyło by na dobry sprzęt dla szkółki.
    Zasady proste zrozumiale przed podpisaniem kontraktu aby w sezonie nie było nieporozumień.
    zawodnicy warci uwagi:

    -
    Patrick Hougaard
    -
    Siergiej Łogaczow
    -
    Rohan Tungate
    -Mirosław Jabłoński
    Czemu na nie!! w ramach podziękowania kwiaty od prezesa tym razem
    Sebastian Ułamek- skuteczny lecz w meczach ważnych piach .Młodszy nie będzie a skuteczniejszy także .
    Rafał Trojanowski - tu chyba wszystko zostało napisane w tym wątku.
    Daniel Jeleniewski - jaki poczatek taki koniec sezonu .Dzięki i powodzenia w nowym klubie.
    Tomas H. Jonasson- największy niewypał sezonu zaraz po Trojanowskim niech idzie irytować innych może w 2 lidze da rade.

    Sezon się kończy a wiec trzeba kilka wariantów składów Podsunąć bo jakby nie patrząc Forum hejterskie czytają .Prezes jak i jego najwierniejsi.

    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Na przyszły sezon koniecznie wg Mnie powinien zostać Thorsell, Klindt(mimo wpadki w Łodzi jedzie zdecydowanie swoje), Czaja, Borowicz(niech walczy o skład - jeśli ma chęć), Łęgowik.
    Liglad znów jak pisał dockm pojawił sie w parkingu, może coś jest na rzeczy, nie wiem, ale zdecydowanie jestem za tym transferem, mógłby się spokojnie odbudować w 1 lidze, tor na pewno mu będzie pasować. Zastanawiam się nad jakimś mocniejszym Polakiem, Ułamek i Jeleniewski na pewno ostatnio zawodzą , ale jeśli potrzebny jest jakiś lider to nie wiem kto w zamian? Musielak? Czy będzie chętny na 1 lige? Nie sądzę. Równie dobrze może iść do Rybnika zamiast Balińskiego. Wszystko zależy od tego czy Oni na pewno chcą tej e-ligi czy nie.
    I najważniejsze. Trener. Z Kaflem Ja tego wszystkiego nie widzę. Ja wiem ze swoje zrobił w klubie, ale to było kilkadziesiąt lat temu.
    Ktoś kto pierd***** ręką gdy coś jest nie tak, ktoś kto nie da Sobie wchodzić na głowę.
    MMJ to śmie twierdzić ze słabszy niż THJ nie rób prezesie powtórki licząc ze się odbuduje .
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 04-09-2016 o 12:05

  13. Powrót do góry    #4602
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Po pierwsze - zrobić długi mając taką dotację w 1 lidze, to jest rzecz nierealna. Nie sądze, że nawet ktoś taki jak Świącik jest w stanie to zrobić. No nie da się po prostu.


    Co do składu - do wyrzucenia z obecnego składu seniorskiego są wszyscy poza Thorssellem, Klindtem i Czają. Klindt ławka, kilka meczów dobrych, ale często przesypia początek spotkania plus słabiutkie wyjazdy. Thorssell to jest nadzieja na przyszłość i już w tym sezonie powinien jeździć w każdym spotkaniu bez względu na wyniki. Czaja... No ja w niego wierzę cały czas, a wczorajszym występem udowodnił mi, że potencjał drzemie w nim nadal. Znam Artura i wiem, że z osobą, która odpowiednio go pokieruje może być jednym z mocniejszych zawodników w 1 lidze. Tylko nie z Jackiem Rempałą, proszę! Swoją drogą ta współpraca upadła równie szybko jak powstała.


    Jeleniewski jest za słaby na to, żeby być liderem drużyny z prawdziwego zdarzenia, a na drugą linię wolę zdecydowanie naszych chłopaków. Poza tym dochodzi jego postawa poza torem... Człowiek, który obraża się za słowa "słabszy mecz w twoim wykonaniu, damy zmianę za ciebie" nie powinien być nigdy więcej we Włókniarzu. Był już taki jeden, który grożąc, że go zmienią pójdzie się pakować. Teraz drugi. Obaj równie nieszczerze sympatyczni.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  14. Powrót do góry    #4603
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Logaczow jest nie do wyciagniecia z Krosna. Czuje w kosciach ze bedzie w Rybniku. Co wy z tym MJJ. Byla sobota, mial wolne, jego mechanikami sa Adik Osmolski i Darek Lapa. Obaj mieszkaja w Czestochowie. A dzis wspolnie udali sie na mecz Gorzowa do Poznania. Ostatnio bedac u nas na meczu o 13:45 mial mecz w Rybniku o 19:30. Fakt, ze jedynym kierunkiem bedzie dla niego 1 liga w przyszlym roku no ale bez jaj.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #4604
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie do wyciągnięcia z Krosna.
    Proszę, przemyśl to zdanie
    Klindta odstrzelcie. To ogórek.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #4605
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Pedersen Lindgren ? Odpadają, na Fredkę będzie ciąg w ekstralipie. Pedersen ? Wolne żarty....
    Lebiediew (booooże jak ja bym go tu chciał) i Bogdanows nie mają celu żeby się ruszać z ciepłego ****idołka do Włókniarza. Thorsell obligatoryjnie ma zostać, Hubert na seniorce to może być niewypał. Zostawiłbym Klindta, sprawidził się.


    Osobiście widziałbym to tak:


    1. Thorsell
    2. Musielak/Łęgowik/Borowicz (?)
    3. Czaja
    4. Klindt/Kuba Jamróg
    5. Lahti/Kurdiaszow ?
    6. Gruchalski
    7. Polis
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  17. Powrót do góry    #4606
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Logaczow jest nie do wyciagniecia z Krosna. Czuje w kosciach ze bedzie w Rybniku. Co wy z tym MJJ. Byla sobota, mial wolne, jego mechanikami sa Adik Osmolski i Darek Lapa. Obaj mieszkaja w Czestochowie. A dzis wspolnie udali sie na mecz Gorzowa do Poznania. Ostatnio bedac u nas na meczu o 13:45 mial mecz w Rybniku o 19:30. Fakt, ze jedynym kierunkiem bedzie dla niego 1 liga w przyszlym roku no ale bez jaj.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Rybnik ciężko mi tam go upchnąć. A jakoś mi się nie chce wierzyć ze będzie walczący o sklad. Przy dobrym umowie wszyscy są do wyrwania. Jeżdżą dla pieniędzy nie idei i przywiązania do klubu.Prawda jest taka jeżeli Włókniarz obroni sie finansowo to za rok będzie w 1 lidze mógł rozdawać karty transferowe .Orła nie będzie Łotysze tez nie wiadomo czy będą się spinać o zawodników. Tarnow pewnie postawi na swoich. Jeżeli ktoś ogarnięty w klubie siadzie przy stoliku z kartka papieru przeanalizuje wyniki zawodników będzie wstanie złożyć skład na awans w 2017. Skład który po roku będzie wymagał małych korekt a nie 90%.

  18. Powrót do góry    #4607
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Też Klindta bym odstrzelił mimo iż swoje zrobił, to samo pojadą u nas Czaja/Łęgowik/Borowicz, tylko każdy z nich jest w stanie podjechać dobrze na wyjeździe w Nice PLŻ. Klindt raczej nie. Dodatkowo dochodzi problem z jego startami, niektórzy sędziowie mogą być wyczuleni na jego punkcie.

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #4608
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Andreas Jonsson

    Czaja, Łęgowik, Jacob i Klindt

    Stachyra, Dymek i jakaś rezerwa. Szkoda Borowicza Serio.
    Ostatnio edytowane przez BB1 ; 04-09-2016 o 12:41

  20. Powrót do góry    #4609
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Przede wszystkim odrzucmy zalozenie, ze jak ktos w 2016 r. kaleczy to w 2017 sie odbuduje. Dlatego pomysl z MJJ jest srednio trafiony.

    Lider
    Legowik
    Thorsell
    Ulamek/Czaja (pod warunkiem co pokaze w ostatnich meczach)
    Drugi lider
    Polis
    Drozdz (bo rozumiem ze jedziemy o awans).

    Liderzy: hmm... Kylmaekorpi, Miskowiak (od lat unika Eligi jak ognia), T. Musielak? Fredka raczej nie, tak jak napisal pakosik po takim sezonie na pewno siedzi juz i analizuje oferty z Elipy.

    Grucha na wypozyczenie. Klindt rezerwa.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  21. Powrót do góry    #4610
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Mój wymarzony skład na przyszły sezon wyglądałby tak:
    1. MJJ
    2. Łęgowik
    3. Thorsell
    4. Czaja
    5. Lebiedew/Musielak (Bardziej prawdopodobne)
    6. Polis
    7. Gruchalski
    I na rezerwie Klindt/może Oskar Fajfer - w razie, jakby Artura znowu dopadły kłopoty i może Jensen by rzeczywiście nie wypalił, ale Liglad to jeden z moich ulubionych jeźdźców, dlatego byłbym w niebie jakby MJJ do nas wrócił i się odbudował. Pisałem już wcześniej, że 1 liga to świetny kierunek dla niego do odbudowania formy, i myślę, że mógłby u nas odpalić. Lebiediew sam kiedyś mówił, że we Włókniarzu by chciał jeździć, ale z taką formą boję się, że Loko go nie wypuści za żadne skarby. A to, że Musielak leci do 1 ligi, to już raczej przesądzone, i myślę, że pójdzie na tor, gdzie prawie zawsze wali komplety Przyszłości Borowicza niestety u nas już nie widzę. Myślę, że Świącik dostatecznie zniszczył mu jakąkolwiek formę. W przyszłym roku 2 liga dla niego, bo jeśli chcemy jechać o coś więcej niż o "fajność" to raczej jego w składzie bym nie widział :/ Tylko jeszcze pozostaje kwestia, czy Jacob zdecyduje się na tak irracjonalny z jego perspektywy krok jak kontynuowanie kariery w klubie Świącika. Wczoraj po meczu, podczas przybijania piątek powiedziałem mu: Jacob, zostań z nami, prosimy. On się tylko zaśmiał, i powiedział: wiesz jak jest (po przetłumaczeniu oczywiście). Także cieszę się, że chociaż przez rok mogłem go oglądać w naszych barwach

  22. Powrót do góry    #4611
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Czemu do Opola nie mogliśmy jechać składem:
    1. Ułamek
    2. Czaja
    3. Thorsell
    4. Borowicz
    5. Łęgowik
    6. Polis
    7. Gruchalski?
    Tylko bierzemy dziadków (jelenia i klindta) którzy będą się cieszyć z łatwej kasy?
    A przy okazji dać szansę Gruchalski Gruchalskiemu, powiedzieć mu żeby sobie posmigał bez spiny o punkty.
    Przegramy to przegramy, i tak mecz można traktować w formie sparingu.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  23. Powrót do góry    #4612
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie do wyciągnięcia z Krosna.
    Proszę, przemyśl to zdanie
    .
    Tak, bo juz ktos inny go wyciagnal wiec jak mozna go wyciagnac???
    A ciezko bedzie go upchnac w Rybniku? Wcale nie, za Fricke sie tam znajdzie.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 04-09-2016 o 13:43

  24. Powrót do góry    #4613
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Mój wymarzony skład na przyszły sezon wyglądałby tak:
    1. MJJ
    2. Łęgowik
    3. Thorsell
    4. Czaja
    5. Lebiedew/Musielak (Bardziej prawdopodobne)
    6. Polis
    7. Gruchalski
    I na rezerwie Klindt/może Oskar Fajfer - w razie, jakby Artura znowu dopadły kłopoty i może Jensen by rzeczywiście nie wypalił, ale Liglad to jeden z moich ulubionych jeźdźców, dlatego byłbym w niebie jakby MJJ do nas wrócił i się odbudował. Pisałem już wcześniej, że 1 liga to świetny kierunek dla niego do odbudowania formy, i myślę, że mógłby u nas odpalić. Lebiediew sam kiedyś mówił, że we Włókniarzu by chciał jeździć, ale z taką formą boję się, że Loko go nie wypuści za żadne skarby. A to, że Musielak leci do 1 ligi, to już raczej przesądzone, i myślę, że pójdzie na tor, gdzie prawie zawsze wali komplety Przyszłości Borowicza niestety u nas już nie widzę. Myślę, że Świącik dostatecznie zniszczył mu jakąkolwiek formę. W przyszłym roku 2 liga dla niego, bo jeśli chcemy jechać o coś więcej niż o "fajność" to raczej jego w składzie bym nie widział :/ Tylko jeszcze pozostaje kwestia, czy Jacob zdecyduje się na tak irracjonalny z jego perspektywy krok jak kontynuowanie kariery w klubie Świącika. Wczoraj po meczu, podczas przybijania piątek powiedziałem mu: Jacob, zostań z nami, prosimy. On się tylko zaśmiał, i powiedział: wiesz jak jest (po przetłumaczeniu oczywiście). Także cieszę się, że chociaż przez rok mogłem go oglądać w naszych barwach

    Czemu tak szybko skreślasz Borowicza dali kuope meczy Wirusowi i sie nie sprawdzil. Trzeba tylko dac kontrakt na przyzwoity sprzet i zobaczysz ze bedzie solidnym 1 ligowcem.Jak nigdy chciałbym zeby dano szanse Czaji Borowiczowi Łegowikowi do nich dobrac dobrych zagranicznych i jedziemy.Z odpowiednim trenerem menagerem ci zawodnicy pojada.Moze trenera z Gdanska ?

  25. Powrót do góry    #4614
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Witam.


    Tak czytam wasz wątek panowie, i nie rozumiem czegoś wszak może okazać się , że pojedziemy baraż Nie bierzecie tego pod uwagę? Pzdr.

  26. Powrót do góry    #4615
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Witam.


    Tak czytam wasz wątek panowie, i nie rozumiem czegoś wszak może okazać się , że pojedziemy baraż Nie bierzecie tego pod uwagę? Pzdr.
    Oby nie... dość już pogromów.

  27. Powrót do góry    #4616
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Witam.


    Tak czytam wasz wątek panowie, i nie rozumiem czegoś wszak może okazać się , że pojedziemy baraż Nie bierzecie tego pod uwagę? Pzdr.
    I co z tego? Wygracie go 60 pkt

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4617
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Witam.


    Tak czytam wasz wątek panowie, i nie rozumiem czegoś wszak może okazać się , że pojedziemy baraż Nie bierzecie tego pod uwagę? Pzdr.
    Nie pojedziemy, bo do finału nie mamy szans już wejść, a jeśli będziecie mieli jechać z Loko, to po prostu baraż odwołają i tyle.

  29. Powrót do góry    #4618
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Nie pojedziemy, bo do finału nie mamy szans już wejść, a jeśli będziecie mieli jechać z Loko, to po prostu baraż odwołają i tyle.
    Możecie jechać nawet jakoś 3drużyną rozgrywek. Choć prawdę mówiąc wolałbym tego barażu nie jechać. Z tego co przeczytałem wyżej wcale lepiej nie jest, a po co się znowu babrać w gooownie. Jakkolwiek ten post brzmi tak chyba byłoby lepiej. Pomijam fakt ewentualnej przegranej Leszna........

  30. Powrót do góry    #4619
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Tak szybko się posypała współpraca Czai z Rempałą, że nawet wczoraj Jacek mu pomagał

  31. Powrót do góry    #4620
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Współpraca posypała się dużo wcześniej. Poza tym jest różnica miedzy byciem z zawodnikiem (Stachyra-Polis) a bywaniem (Rempała-Czaja).

    Edit: był z Czają? To fajnie, nie zmienia to jednak faktu, że ta współpraca wygląda gorzej niż w przypadku Polisa i Stachyry. Oby jednak było tak, że indywidualni opiekunowie nie będą potrzebni bo problemy zawodników ogarnie trener zespołu.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-09-2016 o 16:01
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  32. Powrót do góry    #4621
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Tym razem Artur Czaja:

    Jasno zadeklarowałeś się, że chcesz zostać we Włókniarzu. Rozumiem, że klub jest wypłacalny? W związku z tym co się w niedalekiej przeszłości w Częstochowie działo, trudno uniknąć takich pytań.

    - Jestem na zero, czyli zaległości nie ma. To w ogóle nie jest ten sam klub, co był tu kiedyś. Mega chciałbym tu jeździć nadal, ale zależy mi na stałym miejscu w składzie. Potrafię jeździć na żużlu, ale jak zdarzają mi się niekiedy defekty, których nie mogę przewidzieć, wkrada się nerwowość. To jest taki sport. Jak się trafi ze sprzętem, można wygrywać wszystko. Jeśli nie, jedzie się z tyłu i ogląda plecy rywali.

  33. Powrót do góry    #4622
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Niesłychane! To co powinno być normalnościa, czyli kasa w terminie za wykonaną pracę, u nas się traktuje jako mega sukces obecnego zarządu!
    Witamy w MiŚ Częstochowa.
    Bo Włókniarzem tego nie nazwę. Za bardzo szanuję tę nazwę.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  34. Powrót do góry    #4623
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    Niesłychane! To co powinno być normalnościa, czyli kasa w terminie za wykonaną pracę, u nas się traktuje jako mega sukces obecnego zarządu!
    Witamy w MiŚ Częstochowa.
    Bo Włókniarzem tego nie nazwę. Za bardzo szanuję tę nazwę.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    I u nas jest ta normalność wbrew plotkom sianym przez hejterow... Jeśli to dla Ciebie nie jest Włókniarz to nie martw się. Nikt za Tobą płakać nie będzie.

  35. Powrót do góry    #4624
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Nie potrafię zrozumieć jaki był cel zabierać Jelenia czy Ułamka na taki mecz po ostatnim blamażu. Gdzie do ch*a jest Borowicz ty świącikowy syfie?

    Czemu przy takim meczu i takim wyniku juniorzy dostali tylko po 3 szanse?

    Nie potrafię zrozumieć tego gościa.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (04-09-2016)

  37. Powrót do góry    #4625
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Mam nadzieję że to ostatni mecz Jeleniewskiego w Naszych barwach.

  38. Powrót do góry    #4626
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    W normalnym klubie, dziś w meczu juniorzy pojechali by po 5 biegów. Nie mówię już, że można było nawet 3 juniorów wystawić w tym meczu bo to abstrakcja by już była dla fajnej ekipy.
    Ostatnio edytowane przez Bronek12 ; 04-09-2016 o 21:14

  39. Powrót do góry    #4627
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Taka normalność panuje w klubie że w meczu o nic podczas 18 pkt przewagi, w biegach nominowanych jadą seniorzy.
    Nawet Opole puścilo juniora w nominowanym.



    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gustawson za jego przydatny post!

    pakosik (04-09-2016)

  41. Powrót do góry    #4628
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Tym razem Artur Czaja:

    Jasno zadeklarowałeś się, że chcesz zostać we Włókniarzu. Rozumiem, że klub jest wypłacalny? W związku z tym co się w niedalekiej przeszłości w Częstochowie działo, trudno uniknąć takich pytań.

    - Jestem na zero, czyli zaległości nie ma. To w ogóle nie jest ten sam klub, co był tu kiedyś. Mega chciałbym tu jeździć nadal, ale zależy mi na stałym miejscu w składzie. Potrafię jeździć na żużlu, ale jak zdarzają mi się niekiedy defekty, których nie mogę przewidzieć, wkrada się nerwowość. To jest taki sport. Jak się trafi ze sprzętem, można wygrywać wszystko. Jeśli nie, jedzie się z tyłu i ogląda plecy rywali.
    Serce mi sie raduje widzac te słowa zawodnikow.Dobrze ze finasowo sie mis broni{ choc poczekam do licencji bezwarunkowej w 1 terminie} sportowo poległ wiec lepszy rydz jak nic :}

    inna sprawa miec zadłuzenie wzgledem Czaji to bylo by mistrzostwo .Ile on punktow Sirqaz zrobił?
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 04-09-2016 o 21:32

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    muuu (04-09-2016)

  43. Powrót do góry    #4629
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    I u nas jest ta normalność wbrew plotkom sianym przez hejterow... Jeśli to dla Ciebie nie jest Włókniarz to nie martw się. Nikt za Tobą płakać nie będzie.
    Czyli rozumiem że zadowala Cię Włókniarz w obecnej postaci: 3-4 tysiące na trybunach, zmiana składu co rok, czasami walka o awans a potem od razu o utrzymanie. Parę takich klubów już jest: Polonia Bydgoszcz, Stal Rzeszów, Wybrzeże Gdańsk... i tak sobie robią żużel dawni zawodnicy i działacze z lat 90.... i zero nadziei na poprawę, bo wszyscy zaangażowani już dawno się zniechęcili.

    Ja chcę Włókniarza na poziomie najlepszych polskich klubów sportowych!!! Nawet o dziwio MiSiowa ekipa w 2015 pokazała że jest to możliwe!!! Niestety stwierdzono że już jest wystarczająco dobrze i otoczono się rodziną i facebookowymi lanserami na sowicie płatnych stołkach...

    Podesłano mi dzisiaj już całkowite dziwadło...
    Tomasz Ginał
    2 godz. ·

    Dziś w Opolu nasze nasze Lwy pokazały kolejny raz swoją klasę objeżdżając rywali spora przewaga 57:33. Całemu wydarzeniu towarzyszyła słoneczna i spora dawka nie zapomnianych emocji ��✌������ — dumny z użytkownikami Jaromir Jarząb, Michał Świącik i Artur Czaja w: SGP Arena Częstochowa.

    Czyli Artur jest jednak fajny, mecz fajny, ogólnie fajnie. Na kontach kasa się zgadza i jest fajnie Na koniec sami sobie wzajemnie te zdjęcia na Facebooku polubimy i to też fajne

    "Działacze"... niedługo wszystkich na jednym kadrze się nie złapie bo co jedna fotografia to jakieś nowe twarze... chyba niektórzy mocno się zdziwią w czasie rozmów ze sponsorami na 2017...
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 04-09-2016 o 22:00

  44. Powrót do góry    #4630
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Kim jest Pan po prawej ? Bo zdaje mi się, że był w Daugavpils za kasę klubu...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  45. Powrót do góry    #4631
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Akurat ginal jest kolesiem ktory rok temu nie rozpoznawal ktory to nasz a ktory to "ich". Po roku moze cos kuma. Ale watpie. Zdjecie dowodzi fajnosci klubu. Prezes, corka, brak tylko syna.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #4632
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Kim jest Pan po prawej ? Bo zdaje mi się, że był w Daugavpils za kasę klubu...
    Ginal. Koles co drukuje plakaty i programy. Zapytaj go o Antka Skupienia. Zbaranieje.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  47. Powrót do góry    #4633
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja wiem, bo miałem przyjemność na Łotwie słowo zamienić, gdzie tu Disco jest.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  48. Powrót do góry    #4634
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    No bo oni sie tam bawili

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #4635
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    I u nas jest ta normalność wbrew plotkom sianym przez hejterow... Jeśli to dla Ciebie nie jest Włókniarz to nie martw się. Nikt za Tobą płakać nie będzie.
    Przecież jedyną osobą, która sieje plotki jesteś Ty.
    Tu czy na facebook, wszędzie takie same farmazony i pitolenie

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Zdjecie dowodzi fajnosci klubu. Prezes, corka, brak tylko syna.
    E, na tym zdjęciu jest córka prezesa? No nieźle

    Ile tam już jest etatów w tym klubie? 30? Bo czym więcej, to tym mnie osób tam cokolwiek robi.
    No może poza obrażaniem innych kibiców na facebook.



    A co do meczu z dziś.
    Totalne nieporozumienie z tak małą ilością biegów Polisa i Huberta. Chłopaki jechali mistrzostwo świata.
    Łęgowik wielkie brawa!

    Ten chłopak z Opola z 14. też niezły synek. Będą z niego ludzie jak dostanie coś pod dupę.

    PS Trochę dziwne, ze tak nagle zawodnicy mówią o fajnej atmosferze i płaceniu na czas. Jakoś dziwnie w tym samym terminie to robią
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •