Strona 101 z 132 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4501
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Raczej fantasy zresztą jak mieliby to zrobić w stowarzyszeniu??? MiSie okopali się statutami...

    Dzisiejszy mecz miał jedną zaletę... na trybunie głównej zasiadło całkiem pokaźne grono przyjaciół naszego klubu )) Dowiedziałem sie na przykład o... UWAGA... CKM WŁÓKNIARZ S.A.??? ten klub nadal istnieje, ma pracowników (także na meczach!) i podobno żywi gęby będąc w cieniu i współpracując ze stowarzyszeniem dacie wiarę??? Więcej szczegółów nie znam ale może ktoś coś...??? Może stąd tak częsty widok rodziny S. na trybunach SGP ARENY??? ciekawe co na to wszystko komisja licencyjna która czeka nas już niedługo?!?
    Popytaj o umowy cywilno-prawne oraz etaty. Bardzo ciekawe rzeczy .

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4502
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie sledzilem dokladnie ale wie ktos czy padla slynna juz sentancja - jak sie komus nie podoba wynik to przepraszam ?

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #4503
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,024
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,595 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Pnowie hejterzy pijąc wczoraj piweczko doszła mnie taka plotka dotycząca firmy Stolzle która chciała by przejąc Włókniarz a nie tylko dawać kasę aby inni się bawili .Czy według was trzeba tylko to traktować w kategorii fantasy.?Co do meczu ..... może lepiej przemilczeć Bo ani wyniku dyscypliny atmosfery po prostu ta drużyna nie ma nic .
    Fantasy Firmy takie jak Stolzle nie topia kasy w inwestycjach nie gwarantujacych zysku, a tylko pozerajacych miliony i narazajacych reputacje firmy na straty, np. przez obecnosc w poblizu panow o ktorych wspomnial Wojtasik.

    No chyba, ze chodzi o jakis wiekszy pakiet sponsorski.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #4504
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Prokurent w Hucie Szkła twierdzi że to plotka. Dalej będą mecenasem sportu w Częstochowie ale na tym się kończy temat zaangażowania w sport.
    Chyba że Pan Stanisław ma plany o których jeszcze nie wszyscy wiedzą.

    Panowie działacze dziś jest idealny dzień na to byście podali się do dymisji.
    Ja tym czasem jadę złożyć wniosek o członkostwo w Stowarzyszeniu i jeśli trzeba to przygotujemy Wam 1000 takich wniosków.

    Kończ Waść wstydu oszczędź bo wczoraj na stadionie Orła było ponad 500-600 osób z Częstochowy rozmawiałem z urzędnikami, kupcami z giełdy, osobami prowadzącymi własne biznesy, uczniami, studentami Wszyscy mają Was dość. Wszyscy czuli to samo zażenowanie i wstyd.

    Ludzie chcą normalności strategi na kilka lat chcą widzieć postęp a nie tłustych MiSiów.

    Ostatnie mecze jedziemy Panowie składem częstochowskim na juniorce Gruchalski, Świącik każde inne rozwiązanie to kolejne gwoździe do trumny.

  5. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Gadol (29-08-2016), Girion (29-08-2016), ananasek_vel_oman (29-08-2016), artem (29-08-2016), żArt (29-08-2016)

  6. Powrót do góry    #4505
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,733
    Kliknij i podziękuj
    2,101
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Ostatnie mecze jedziemy Panowie składem częstochowskim na juniorce Gruchalski, Świącik każde inne rozwiązanie to kolejne gwoździe do trumny.
    Coś takiego już mówił Michał w TVP podczas meczu.
    Odmieniony skład itp.

    Ostatni raz kiedy widziałem taki "ambitny" Włókniarz, to potem okazało się że chłopaki grali z przeciwnikami do jednej bramki. Wczoraj też tak było czy jakaś forma protestu przeciw braku opłaconych faktur w terminie czy wywaleniu Finfy??
    Bo aż kurde niemożliwe.

    I jedynego Świącika którego chcę widzieć za tydzień we Włókniarzu, to tego na pozycji 6 czy 7. Niech jeszcze w ostatniej woli Michaś podrzuci sprzętu też i pozostałym adeptom, i możemy jechać
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #4506
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Podrzucić sprzęt młodym? A po co? Jednemu na kevlar zbierają kasę kibice, inny funduszy na sprzęt szuka poprzez fundację. A w klubie powieksza się grono "społeczników".

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (29-08-2016)

  9. Powrót do góry    #4507
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,024
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,595 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Coś takiego już mówił Michał w TVP podczas meczu.
    Odmieniony skład itp.

    Ostatni raz kiedy widziałem taki "ambitny" Włókniarz, to potem okazało się że chłopaki grali z przeciwnikami do jednej bramki. Wczoraj też tak było czy jakaś forma protestu przeciw braku opłaconych faktur w terminie czy wywaleniu Finfy??
    Bo aż kurde niemożliwe.

    I jedynego Świącika którego chcę widzieć za tydzień we Włókniarzu, to tego na pozycji 6 czy 7. Niech jeszcze w ostatniej woli Michaś podrzuci sprzętu też i pozostałym adeptom, i możemy jechać
    Zaden protest.

    Slabi zawodnicy, slaby zarzad i slaby trener kontra lider ligi.

    To sie musialo tak skonczyc.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #4508
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Ryba zaczyna się psuć od głowy

  11. Powrót do góry    #4509
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...ych-zawodnikow

    Podobają mi się szczególnie 2 fragmenty "ostatnio nie ingerowałem w skład" i to, że nikt przed sezonem nie typował nas jako faworytów. Gość cały czas żyje w matrixie.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Powrót do góry    #4510
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    542
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zaden protest.

    Slabi zawodnicy, slaby zarzad i slaby trener kontra lider ligi.

    To sie musialo tak skonczyc.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Nie zgadzam się... To jeden z najlepszych i najdroższych składów w historii 1. ligi żużlowej!!! Mam jeszcze jedną hipotezę... pewna i duża kasa w 1 ligowym Włókniarzu 2017!!! Może padły już jakieś obietnice lub podpisy kontraktowe... a po co koniowi trojańskiemu, Jeleniewskiego i Ułamkowi trudniejsi rywale w ekstralidze?! Łęgowikowi spadła forma, a THJ zaliczył upadek... i efekt jak widzieliśmy!!! zastanawia tylko Klindt choć on od początku roku na wyjazdach jest słabiutki...

    Co boli najbardziej w tym roku to zatrzymanie kariery Borowiczowi, Czai i Gruchalskiemu... dlaczego MiSie nadal nie rozumieją że nawet przegrane do 25-30 ale własnym składem walczącym o utrzymanie nikogo by nie bolała?!?!?! W Pile nie narzekano na naszych chłopaków ale na Jeleniewskiego, konia oraz THJ!!! wkurzała jazda po płocie Czai jednak to problem wynikający głównie z BRAKU TRENERA!!! niestety już od początku roku postawiono jeden cel EKSTRALIGA ZA WSZELKĄ CENĘ i kurczowo się tego trzymano...

    i ciekawostka z wywiadu z MiSiem...
    Ta przegrana jeszcze niczego nie zmienia.
    Czyli potwierdza że ekstraligę mamy zaklepaną pod stołem i potrzebne nam tylko 3 miejsce... bo to maksimum które możemy osiągnąć?!?! ciekawe co na to zawodnicy jeśli moja hipoteza jest prawdziwa... przegramy oba mecze w weekend?
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 29-08-2016 o 12:09

  13. Powrót do góry    #4511
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,024
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,595 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Nie zgadzam się... To jeden z najlepszych i najdroższych składów w historii 1. ligi żużlowej!!! Mam jeszcze jedną hipotezę... pewna i duża kasa w 1 ligowym Włókniarzu 2017!!! Może padły już jakieś obietnice lub podpisy kontraktowe... a po co koniowi trojańskiemu, Jeleniewskiego i Ułamkowi trudniejsi rywale w ekstralidze?! Łęgowikowi spadła forma, a THJ zaliczył upadek... i efekt jak widzieliśmy!!! zastanawia tylko Klindt choć on od początku roku na wyjazdach jest słabiutki...
    Najdroższych z pewnością, ale niekoniecznie najlepszych. Ekstraligowy odpad THJ, wyrobnicy Jeleniewski, Trojanowski i Ułamek oraz A. Czaja, który od trzech lat jedzie do tyłu. To mógłby być jeden z najlepszych składów, gdyby panował nad nim ktoś ogarnięty. Parę pkt więcej za potracone punkty z Rzeszowem oraz Krakowem + REALNE szanse na bonus z Piłą oraz Gdańskiem i finał byłby jak w banku, a odbiór Włó..., pardon, drużyny Świącika wyglądałby diametralne inaczej!

    Ale nie jest...
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #4512
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Nie ma się co oszukiwać 2 bańki zostały przejedzone. W poważnych firmach do czegoś takiego nie dochodzi. Pomyłki się zdarzają i nie popełniają ich tylko Ci którzy nic nie robią. Teraz Panowie działacze wypada wystawić skład oparty na wychowankach ale MY chcemy widzieć zaangażowanie i że coś się dzieje w parkingu niech chłopaki walczą o skład z gwarantem na juniorce Gruchalski, Świącik. Ale tam podobno nie ma dyscypliny w klubie WTF ??? Aha w sprawie mojego członkostwa w Stowarzyszeniu, złożyłem pewne deklaracje. Po tym jak się z nich wywiążę moją deklaracje członkowską jako pierwszy obiecał podpisać jeden miły Pan wspierający Naszego Maksa Także tego powiedziałem A pasowałoby postawić i Ą jakby się jakiś szlachcic z etykietą znalazł. Jeśli ktoś chciałby mi pomóc w osiągnięciu statusu członka Stowarzyszenia zapraszam do kontaktu telefonicznego szczególnie liczę na mniej lub bardziej aktywnych na tym forum obecnych działaczy. Panowie nie ma wyjścia.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    muuu (30-08-2016)

  16. Powrót do góry    #4513
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Na stronie PS można się dowiedzieć, że wybór składu z naszych (o)błędnych, niedzielnych rycerzy będzie uzależniony od tego kto i jak szybko przeprosił prezesa za swój występ.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #4514
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,818
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jak dzisiaj podjade do klubu z kwiatami to dostanę pola zewnętrzne na początek?

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    żArt (30-08-2016)

  19. Powrót do góry    #4515
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jak dzisiaj podjade do klubu z kwiatami to dostanę pola zewnętrzne na początek?

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Sorry. Suchar.

  20. Powrót do góry    #4516
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jak dzisiaj podjade do klubu z kwiatami to dostanę pola zewnętrzne na początek?

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Za późno. Zawodnicy już wydzwonili pocztę kwiatową.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Powrót do góry    #4517
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Prezesie zal to sie czyta twoje wypociny.Przepraszam panowie hejterzy ze się powtórzę. Miałeś pan rok czasu na ogarniecie tematu co do składu.Czy zanim podpisał was kontrakty poddał analizie jak to te zawodniki jada .Po prostu jak PIS krzyknął nadchodzi dobra zmiana ,gloszac jazde wychowankami czy skladem 6+1 tak dla przypomnienia żadna z tych opcji sie nie sprawdziła.
    Ułamek czy prezesa nie zastanawiał fakt dlaczego taki zawodnik nie mial klubu?Czy tylko finase byly powodem ano chyba nie bo kolejny mecz o stawke pan Sebastian partoli.
    THJ - To ze dal promocje na kontrakt tez nie zwróciło uwagi ze o niego tez jakos nikt nie zabiegał? ano licho od kilku sezonów jedzie.
    Trojanowski- kolejny kwiatek ale tu chyba go zaskoczyli ze jedziemy w 1 lidze nie w 2 i nie zdążył z inwestycjami w sprzęt.
    Jeleniewski- tu ciężko określić bo coś tam po niemrawym początku zaczął jechać czyżby na serwisie oszczędzał bo jakoś w kontuzje nie wierze.
    Klindt - tu mnie naprawdę rozczarowuje na wyjazdach chciałem żeby to była ta gwiazdka nadziej ale chyba nie u nas.
    Kolejne kwiatki to juniorka
    Polis potrzebny bo junior co wmiare mu jazda idzie wiec trzeba tylko go kultury uczyc bo trafi na takiego co mu pokażę co to szacunek do rywala.
    Łegowik -zadyszka lub oszczędność na serwisie{niepotrzebne skreslic}

    Od kiedy pamietam we Włókniarzu nie bylo ukladu pracodawca -pracownik tu zawsze było rodzinnie .Czy blamaż na torze czy wygrana zawsze uśmiechnięci poklepani po pleckach Fajna ekipa .Puki prezesie to sie nie zmieni ty będziesz myślał ze zbudowałeś fajny skład a za plecami będą sobie z ciebie bekę robić.

    Moze potrzebujesz pomocy to my hejterzy pomożemy wybrać skład na 2017 r i jakiś gotowiec wybierzesz?Po raz kolejny mowie Prezesie ty juz grasz na swoje nazwisko nie podeprzesz sie ze to spółka ze to ten to tamten ciebie miasto rozliczy przy podziale kasy na przyszły rok.A i jeszcze taka uwaga Włodarzu zbawco Włókniarza skład na 2016 r wybitnie pokazał ze nie masz daru Maslanki ze zawodnicy się u nas odbudowują .Dlatego nie licz ze z kelnera zrobisz żużlowca{przepraszam kelnerow za porównanie}

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jak dzisiaj podjade do klubu z kwiatami to dostanę pola zewnętrzne na początek?

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Dorzuć bombonierę może coś wskórasz .

  22. Powrót do góry    #4518
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,619
    Kliknij i podziękuj
    175
    Podziękowania: 270 w 113 postach
    Sorry Panowie...
    Ale czy Wy nie widzicie,że Michał Świącik ma misje?
    Społecznik działający w stowarzyszeniu non-profit.... domagałbym się więcej wiary, zaufania
    Heloł....
    Przecież Pan Prezes jasno wyjaśnił ...... wykluczenie wybiło zawodników z rytmu, a sanitariusz dywersant-sabotażysta łódzki chciał wykluczyć nam LIDERA
    Qrwussss dobrze,że mu pavulonu nie podał

    Jedno co godne odnotowania to: blada twarz Prezesa, wyglądał niczym żona Ala Bandiego, niejaka Peggi.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Gadol (29-08-2016)

  24. Powrót do góry    #4519
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Podobno u MiSia dziś takie sceny się odgrywały. Jakieś 7 razy.

    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (29-08-2016)

  26. Powrót do góry    #4520
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Uczestnicy 64. Turnieju o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego:
    Tai Woffinden
    Emil Sajfutdinow
    Jason Doyle
    Nicki Pedersen
    Bartosz Zmarzlik
    Matej Zagar
    Tomasz Gollob
    Piotr Protasiewicz
    Jarosław Hampel
    Przemysław Pawlicki
    Krystian Pieszczek
    Robert Miśkowiak
    Mateusz Szczepaniak
    Mirosław Jabłoński
    Łukasz Sówka
    Sieqaz widzisz roznice w nazwiskach w Ostrowie a Czestochowie ?A oni nie startuja w lidze:}

  27. Powrót do góry    #4521
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Tymczasem Thorssell w Elite League: 3,2*,3,3. Akurat pierwszą osobą do przepraszania powinien być Jacob i to na kolanach przez prezesa. Przykro patrzeć na to, że prezesinho wypuszcza z klubu grajka który za parę sezonów może walić komplety w Ekstralidze.

  28. Powrót do góry    #4522
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,024
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,595 w 784 postach
    W normalnych klubach o wystepie w biegu/meczu decyduje forma sportowa.

    W fajnym klubie z Olsztynskiej liczy sie kto pierwszy przeprosi prezesa albo odpowiednio przekona menedzera, ze dwie sliwki w poprzednich biegach to nic i w nastepnym na pewno bedzie poprawa.

    Thorsell jest mlody i widocznie nie kapnal sie, z jakim typem klubu ma do czynienia.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (30-08-2016), liglad (30-08-2016)

  30. Powrót do góry    #4523
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    W normalnych klubach o wystepie w biegu/meczu decyduje forma sportowa.

    W fajnym klubie z Olsztynskiej liczy sie kto pierwszy przeprosi prezesa albo odpowiednio przekona menedzera, ze dwie sliwki w poprzednich biegach to nic i w nastepnym na pewno bedzie poprawa.

    Thorsell jest mlody i widocznie nie kapnal sie, z jakim typem klubu ma do czynienia.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Gosc ma po prostu jaja i honor. W przeciwienstwie do wiekszosci kolarzy i telewizyjnych gwiazdorow.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4524
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Bardzo bym chciał żeby Jacob awansował w Sztokholmie co najmniej do półfinału i utarł nosa MiSiowi. Chociaż i tak będzie tłumaczenie prezesa, że tor krótki i w Polsce takich nie ma.

  32. Powrót do góry    #4525
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    No to mamy awizowane. Gruchalskiego i Borowicza oczywiście brak...

  33. Powrót do góry    #4526
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    No to mamy awizowane. Gruchalskiego i Borowicza oczywiście brak...
    Nie bój żaby, jakby Thorssell nie przyjechał - bo dlaczego by niby miał? - to wsadzą Borówę. Albo Trojana.

    Łęgowik za Jeleniewskiego, a Gruchalski na juniorkę - i naprawdę byłoby fajnie, bo teraz nie chodzi nam o punkty, zwycięstwa, ale honor zarząd mógłby uratować fajnym żużlem, ale nie w tym znaczeniu "fajności" jakim nas karmili przez ten smutny rok, który niech już się kończy...

  34. Powrót do góry    #4527
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Ale, że Trojan nie zadzwonił i nie przeprosił...

  35. Powrót do góry    #4528
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    542
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Gdzie Borowicz??? Gdzie Gruchalski??? zniszczą tych zawodników... dramat...

  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    GriN (30-08-2016), mackoxdp1 (30-08-2016), muuu (30-08-2016)

  37. Powrót do góry    #4529
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    No tak, jeleń zadzwonił to jedzie. Szkoda, że na tym cierpią Borowicz z Gruchalskim.

    I jeszcze Czaja pod 10...

  38. Powrót do góry    #4530
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,733
    Kliknij i podziękuj
    2,101
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez liglad Zobacz posta
    Ale, że Trojan nie zadzwonił i nie przeprosił...
    To raczej wygląda na bzdurną wymówkę
    Trojan od KIM, wypada więc jak Finfa. THJ pewnie ma za dużą punktówkę i trzeba oszczędzić na koniec sezonu.
    Trzeba było więc jakąś historię do ich nieobecności znaleźć.

    Prezes jak zwykle sporo minął się z tym co zrobił, a tym co mówił - czy to na wizji (całkowicie inny skład) i w wywiadach w prasie (dać szansę młodym).
    Jak zwykle robienie z gęby cholewy.
    Ileż można??

    Nie ma za grosz honoru ten człowiek.

    Swoją drogą nie rozumiem, mamy tylu wychowanków, nawet Bartosz Świącik zaczyna kończyć biegi, jako Włókniarz jedziemy o nic, świętujemy 70-lecie klubu i.... i aż się przecież prosi o cały skład z młodych i swoich synków.
    Przecież to czysty profit razy milion dla kibiców czy sponsorów, na ten i na nadchodzący sezon.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 30-08-2016 o 16:24
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #4531
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    578
    Podziękowania: 934 w 567 postach
    Spoko, spoko.Ja znam wymówkę już po meczu
    Jak przegramy to wstrętny będzie Kafel bo to On sam ustala skład.
    Jak wygramy będzie wiwat że to sam prezes ustalił skład.

  40. Powrót do góry    #4532
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Że 100 proc pewnością można założyć że jak miś coś mówi do mediów to kłamie
    I jak mają ludzie nie mieć beki?
    Życzę 100 osób na trybunach i dla odmiany 65:25

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Kriso (30-08-2016)

  42. Powrót do góry    #4533
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,818
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/626...facebook_zuzel



    Konisko źle zrozumiało prezesa i przeprosiło kibiców. Stąd jego brak w składzie, nie do pojęcia żeby wyżej cenić jakiś kibiców a nie prezesa...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (30-08-2016)

  44. Powrót do góry    #4534
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,024
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,595 w 784 postach
    Witek juz kombinuje jak by ten Wlokniarz wcisnac na sile do finalu. Jego najnowszy pomysl jest taki, by zamiast Loko jezdzila ktoras z polskich druzyn.

    Ewidentnie Ekstralipa widzi mu sie dosc srednio

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #4535
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie pójdzie nikt na to. Potrzebna byłaby zgoda Loko a Kokin zapowiedział, że walczą o zwycięstwo w Nice PLŻ.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  46. Powrót do góry    #4536
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,360
    Kliknij i podziękuj
    1,799
    Podziękowania: 4,946 w 3,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Witek juz kombinuje jak by ten Wlokniarz wcisnac na sile do finalu. Jego najnowszy pomysl jest taki, by zamiast Loko jezdzila ktoras z polskich druzyn.

    Ewidentnie Ekstralipa widzi mu sie dosc srednio

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    ale że co, że wy im zagrozicie w ewentualnym finale ?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  47. Powrót do góry    #4537
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ale że co, że wy im zagrozicie w ewentualnym finale ?
    Jak Łódź pojechałaby samymi juniorami, których nie ma, a my najmocniejszym składem, to może w dwumeczu z 70 byśmy wyszli

  48. Powrót do góry    #4538
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ale że co, że wy im zagrozicie w ewentualnym finale ?
    Spojrz na mape i zagon blakajace sie szare komorki do roboty. Moze wydedukujesz sam?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #4539
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    W propozycji Witka nie chodzi o oddawanie miejsca w ekstralidze czy oddanie mistrzostwa Nice PLŻ. Gość jest mądry i potrafi liczyć i obserwować. Po pierwsze prędzej Loko ich pokona w finale jak my, choć oczywiście w awansie to nie przeszkodzi. Po drugie koszty podróży na Łotwę są trochę większe niż do Czwy, tak samo kibiców od nas na ewentualny finał stawi się w Łodzi więcej jak Łotyszy. Po trzecie finału z Łotwy pewnie znów TVP nie pokaże.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #4540
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,733
    Kliknij i podziękuj
    2,101
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    A i jeszcze jedno. Łotysze i tak nie awansują, więc to w sumie dupa nie finał będzie
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  51. Powrót do góry    #4541
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Są na drugim miejscu? Chcą wygrać Nice PLŻ? Dlaczego im nawet to odbierać ktoś ma? Starczy, że odmawiają im wejścia szczebel wyżej.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (31-08-2016)

  53. Powrót do góry    #4542
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Są na drugim miejscu? Chcą wygrać Nice PLŻ? Dlaczego im nawet to odbierać ktoś ma? Starczy, że odmawiają im wejścia szczebel wyżej.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Właśnie - najpierw odmawia im się awansu, potem finału (oczywiście reguły ustalając dopiero w trakcie gry) - niedługo zabroni im się wygrywania spotkań żeby czasem nie mieszać w tabeli
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Gadol (31-08-2016), spitt22 (31-08-2016)

  55. Powrót do góry    #4543
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,818
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego jedziemy do Opola tak mocnym składem...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  56. Powrót do góry    #4544
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego jedziemy do Opola tak mocnym składem...
    Żeby tym razem jednak wyjść z "trzydziestki"

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Petroniusz za jego przydatny post!

    Gadol (31-08-2016), ananasek_vel_oman (31-08-2016)

  58. Powrót do góry    #4545
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego jedziemy do Opola tak mocnym składem...
    Jak to stwierdził nadtrener - "musimy! Polonia tam przegrała..."

    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 31-08-2016 o 19:52
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •