Strona 82 z 132 PierwszyPierwszy ... 3272808182838492 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,646 do 3,690 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3646
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Całkiem udany ten bojkot.
    Potrzeba więcej takich akcji to frekwencja na stadionie znacznie się poprawi.
    Na moje było jakieś 7000-8000 ludzi.
    Generalnie jestem zadowolony ze spotkania.
    Najważniejsze są dwa punkty a do 11 biegu było nawet całkiem niezłe widowisko.
    Wygrywamy za 3 z Rzeszowem i wskakujemy na drugie miejsce w tabeli.
    Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Powrót do góry    #3647
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Generalnie się z Tobą zgadzam.
    Troszkę szerzej odniosę się to tego fragmentu:
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Całkiem udany ten bojkot.
    Potrzeba więcej takich akcji to frekwencja na stadionie znacznie się poprawi.
    Na moje było jakieś 7000-8000 ludzi.
    ...
    Po prostu potrzeba jakichkolwiek akcji. Koniec komentarza.

  3. Powrót do góry    #3648
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Szkoda tylko blakctop, że jesteś na tyle ograniczony, że nie wiesz, że bojkot to był tylko nagłówek dany do PS przez dziennikarza, który chciał sobie nabić klikalność. Nikt nigdzie z kibiców o bojkocie nie pisał.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  4. Powrót do góry    #3649
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    artem,
    Przyjechałem na mecz żeby zobaczyć bojkot, żeby zobaczyć o co chodzi z tymi apelami, listami, transparentem w tym całym "konflikcie".
    Zobaczyłem fajne widowisko żużlowe, mnóstwo ludzi na trybunach i generalnie fajnie się bawiłem.
    Oczywiście jest wiele mankamentów o których napiszę, ale spodziewałem się jakieś akcji a tutaj jakiś cebulak pisze zę bojkot wymyślił PS.
    No nie wierzę
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #3650
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    czy tu pisze zielonogórzec Mariusz -strazak pseudonim "dzida" ??
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #3651
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2007
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 22 w 10 postach

    Cool Oskar o sytuacji Włókniarza?


  7. Powrót do góry    #3652
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,703
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Szkoda tylko blakctop, że jesteś na tyle ograniczony, że nie wiesz, że bojkot to był tylko nagłówek dany do PS przez dziennikarza, który chciał sobie nabić klikalność. Nikt nigdzie z kibiców o bojkocie nie pisał.
    Blacktop jest strasznie śmieszny Niby oczytany człowiek, znana stryjenka na zachodzie, a jednak tu robi z siebie kompletnego idiotę.

    Perzcież SKWC i pozostali kibice pisali właśnie o jak najliczniejszym przyjściu na stadion
    Ale to trzeba mieć trochę oleju w głowie, żeby wczytać się tekst i go zrozumieć, a nie czerpać informację czytając tylko same tytuły.

    PS To chyba o nim wspominano w komentarzu na Przeglądzie Sportowym, że znany warszawiak szuka etaciku w klubie. Jak widać, nie podaje się nadal i walczy o posadę jak szalony.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (18-07-2016), ananasek_vel_oman (18-07-2016), jazzmanik (18-07-2016)

  9. Powrót do góry    #3653
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Szczęśliwe zwycięstwo. A to zasługa braku trenera, z każdym ogarniętym człowiekiem na tej pozycji trzymalibyśmy bezpieczny wynik. Ja rozumiem, że można przegrać 3 biegi 5-1 na przestrzeni całego meczu, a nie jeden po drugim w końcowej fazie zawodów.
    Też uważam, że Łęgi został wystrzelany za wcześnie.
    Hubertowi za ten mecz należało się standing ovation, piękne manewry na torze. Klindt ratuje dupę zarządowi.
    Jeleniewskiemu życzę zdrowia. Bardzo ładne zachowanie kibiców z Łodzi, brawo. JEDNAK, to był kolejny mecz w którym pokazał, że ma w dupie kolegę z pary (przeszkodził Łęgiemu, przez co nie wygraliśmy tego biegu 5-1, potem ma w dupie Polisa), nawet się nie rozejrzy. Dlatego w parze z juniorami powinien jeździć Ułamek. A Jeleń najlepiej wcale.

    Na fb Włókniarza dalej się walczy z kibicami. Trzymajcie tak dalej...

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi GriN za jego przydatny post!

    Gadol (18-07-2016), mackoxdp1 (18-07-2016)

  11. Powrót do góry    #3654
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Przeczytałem właśnie wypowiedź Huberta na łamach strony klubowej i chłopak dobitnie pokazuje jak pracuje sztab szkoleniowy. Junior sam robi korekty w przełożeniach a reszta zawodników nic, i chyba trener i menedżer nie wpadli na to żeby podejść do każdego i powiedzieć "Panowie, wyszło słońce, tor się przesuszył, trzeba będzie coś zmienić w motocyklach". No i druga sprawa kto odpowiadał za lanie toru. No bo z wypowiedzi Łęgowika wnioskuję, że później poszło za to za dużo wody i jak coś pozmieniali to tor znowu poszedł w inną stronę.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi liglad za jego przydatny post!

    muuu (18-07-2016)

  13. Powrót do góry    #3655
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Przyjechałem na mecz żeby zobaczyć bojkot, )
    No popatrz a hejterzy poszli obejrzeć mecz i kibicować naszym żużlowcom.

    Wszędzie pędzisz obejrzeć zdarzenia, które jakiś dziennikarz opatrzył tytułem rodem z Faktu? Jeśli to ma być rozrywka gościa z wyższych sfer to pozwól, że zostanę przy swoich prostych emocjach sportowych zwykłego robotnika.

    I zapewne tak światły gość wskaże, w którym to miejscu ultrasi czy forumowi hejterzy nawołują do bojkotu. Najlepiej wskaż na odpowiedni fragment listu otwartego kibiców, wszak na nim bazował ten artykuł z PS.


    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (18-07-2016)

  15. Powrót do góry    #3656
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Niektórzy tutaj pisali, że będzie niezłe lanie przy pustych trybunach.
    Przecież nikt z Was nie obśmiał tego tematu.
    Czekaliście co się wydarzy.
    Artykuł w PS. Potem kilka osób dodaje komentarze, które zostają przez Was wyśmiane,
    że zostały spreparowane.
    Idziemy dalej. Komentarze że ludzi tyle co na Bydgoszczy.
    W czasie meczu jak Naszym idzie dobrze to mięknie wam rura i ton jakby łagodniejszy.
    Jeleniewski się przewraca, tor schnie Włókniarzowi prawie znowu uciekają punkty.
    Na forum ekstaza, w klubie smutek.
    Taka parszywa rzeczywistość.
    Teraz muuu udaje głupiego, że ktoś mnie opisuje w komentarzach.
    Nie, nie jestem grupą. Myślę, że człowiekowi chodziło zdecydowanie o Ciebie.
    Nikt inny tutaj się tak nie lansuje. Przebijają Cię tylko sponsorzy
    Gadol nie jeździłem połowę zycia na bojkot tylko żeby oglądać Włókniarza.
    Kiedy większości z Was nie było jeszcze na świecie.

    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    KrisKiller (18-07-2016)

  17. Powrót do góry    #3657
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,703
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie, nie jestem grupą. Myślę, że człowiekowi chodziło zdecydowanie o Ciebie.
    Udowodnij

    Bo widać jakie masz pojęcie o czym piszesz prześmieszne!
    Z Warszawą mam tyle wspólnego co Ty z hmmmm bystrością, rozumieniem tekstu i klasą (czyli byłem tam ze dwa razy, a kolejne trzy przejeżdżałem obok)
    To przecież Ty brylujesz w chwaleniu się, kim to w Stolycy nie byłeś, kogo nie znasz, gdzie nie bywałeś na stadionach na wyspach czy kogo to nie masz z rodziny na zachodzie

    Nie ma tu drugiego bardziej próżnego usera poza Tobą.
    No może Mariusz.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jeleniewski się przewraca, tor schnie Włókniarzowi prawie znowu uciekają punkty.
    Ty to widzisz, my to widzimy, Łęgowik młody gówniarz widzi.

    Tylko 4 naszych trenerów + Świącik w parkingu maszyn, nie zauważają.

    Taka parszywa rzeczywistość.

    A mimo to dalej pierdzielisz koszmarne głupoty
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 18-07-2016 o 16:47
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (18-07-2016)

  19. Powrót do góry    #3658
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Całkiem udany ten bojkot.
    Potrzeba więcej takich akcji to frekwencja na stadionie znacznie się poprawi.
    Na moje było jakieś 7000-8000 ludzi.
    Generalnie jestem zadowolony ze spotkania.
    Najważniejsze są dwa punkty a do 11 biegu było nawet całkiem niezłe widowisko.
    Wygrywamy za 3 z Rzeszowem i wskakujemy na drugie miejsce w tabeli.
    Pozdro
    W 2014 roku też było fajnie... pełne trybuny... fajny skład... fajne mecze...

    ...tylko licencję nam zabrali i na rok zawiesili

  20. Powrót do góry    #3659
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Niektórzy tutaj pisali, że będzie niezłe lanie przy pustych trybunach.
    Przecież nikt z Was nie obśmiał tego tematu.
    Czekaliście co się wydarzy.
    Artykuł w PS. Potem kilka osób dodaje komentarze, które zostają przez Was wyśmiane,
    że zostały spreparowane.
    Idziemy dalej. Komentarze że ludzi tyle co na Bydgoszczy.
    W czasie meczu jak Naszym idzie dobrze to mięknie wam rura i ton jakby łagodniejszy.
    Jeleniewski się przewraca, tor schnie Włókniarzowi prawie znowu uciekają punkty.
    Na forum ekstaza, w klubie smutek.
    Taka parszywa rzeczywistość.
    Teraz muuu udaje głupiego, że ktoś mnie opisuje w komentarzach.
    Nie, nie jestem grupą. Myślę, że człowiekowi chodziło zdecydowanie o Ciebie.
    Nikt inny tutaj się tak nie lansuje. Przebijają Cię tylko sponsorzy
    Gadol nie jeździłem połowę zycia na bojkot tylko żeby oglądać Włókniarza.
    Kiedy większości z Was nie było jeszcze na świecie.

    pozdro
    Nazwałbym to frustracją nie ekstazą.Ale ok. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Tam wyżej może lepiej widać.
    Racz mnie w takim razie uświadomić co zostało dobrze zrobione tak w 85% w tym sezonie.
    Dla mnie sezon jest zmarnowany w 85%.
    Proszę pokaż mi światło w tunelu bo być może ja się pogubiłem.
    Ja mogę wykazać kilka płaszczyzn gdzie ten sezon podobnie jak poprzedni został zmarnowany.
    Śmiało udowodnij że to nie magnez tylko moja małostkowość sprawia że mamy zupełnie inny obraz Włókniarza Świącika.

    Bo do tej pory wskakujesz prowokujesz i ucinasz temat.
    Poproszę FAKTY nie MITY.

  21. Powrót do góry    #3660
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Byłem dzisiaj na zakupach w spożywczym i usłyszałem, że w przyszłym roku nasz wspaniałomyślny prezes widzi jednak inną konfigurację pary juniorskiej. I jeśli to prawda to na miejscu Gruchalskiego uciekałbym z tego bagna już teraz. Swoją drogą to wiele wyjaśnia dlaczego do naszych klubowych juniorów tak często dokładany jest jeszcze jeden młodzian.

  22. Powrót do góry    #3661
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach


    Nie jestem grupką, nie jestem obrażony, nie rozpisuję się po sieci o swoich mega sukcesach zawodowych i nie liczyłem że z nową zmianą będą jakieś posadki w klubie.
    Teraz sobie sam odpowiedz o kim piszą
    Przecież jesteś taki bystry i wcale nie masz kłopotów z rozumieniem tekstu
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 18-07-2016 o 17:11
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #3662
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...3&d=1468755152

    Nie jestem grupką, nie jestem obrażony, nie rozpisuję się po sieci o swoich mega sukcesach zawodowych i nie liczyłem że z nową zmianą będą jakieś posadki w klubie.
    Teraz sobie sam odpowiedz o kim piszą
    Posadki w klubie to jak do tej pory podobno dostali corka prezesa (obsluga prawna ) i przyszly zieciu (grafika)

    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    artem (18-07-2016), ckm-ista (18-07-2016), liglad (18-07-2016), mackoxdp1 (18-07-2016), muuu (18-07-2016)

  25. Powrót do góry    #3663
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    A wróbelki ćwierkają, że "mechanicy" Bartosza Ś. też są na etatach w klubie
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  26. Powrót do góry    #3664
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Tak jeszcze w temacie finansow. W wywiadzie dla radia fon Lorek potwierdził że są one bardzo solidne. Głupoty gada nie?

  27. Powrót do góry    #3665
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Tak jeszcze w temacie finansow. W wywiadzie dla radia fon Lorek potwierdził że są one bardzo solidne. Głupoty gada nie?

    Tak się zastanawiam kogo jeszcze Swiacik Prezes wtajemnicza w kwestiach finansowych?I jaka role oprócz spikerki w klubie pełni wspomniany Lorek.Jak juz wszystkich wtajemnicza to może Ostafinskiego by zapodał temat w końcu byśmy coś w liczbach się dowiedzieli a tak wszystko na mordę gadane:}Panowie co może być przyczyna blokowania kariery Gruchalskiemu.

  28. Powrót do góry    #3666
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Może nieudana próba pogodzenia się z potencjałem Gruchalskiego na tle Świącika juniora?
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  29. Powrót do góry    #3667
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Ja to się zastanawiam jaki jest sens tej jazdy Bartosza Ś. w zawodach? Cały czas wozi ogony, na chleb poprzez jazdę i tak zarabiać nie będzie, a jak mu się to po prostu podoba to niech sobie śmiga na treningach. Na dodatek warunki fizyczne to raczej na inne dyscypliny bo chłopak dość wysoki.

  30. Powrót do góry    #3668
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,703
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Ale Bartosza wypożyczono na zawody juniorskie do Krosna.
    Może odpali za rok, jak to zrobił Adrian Gała, który swego czasu miał problem z przejechaniem 4 kółek, gdyż wolał jeździć w bandy i po rywalach.

    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Panowie co może być przyczyna blokowania kariery Gruchalskiemu.
    A może to, że ma swoje zdanie i potrafi się odezwać głośno i stanowczo jak coś nie gra?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    liglad (18-07-2016)

  32. Powrót do góry    #3669
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale Bartosza wypożyczono na zawody juniorskie do Krosna.
    Może odpali za rok, jak to zrobił Adrian Gała, który swego czasu miał problem z przejechaniem 4 kółek, gdyż wolał jeździć w bandy i po rywalach.


    A może to, że ma swoje zdanie i potrafi się odezwać głośno i stanowczo jak coś nie gra?
    Pewnie tak jest ja sie obawiam jednej rzeczy ze przyjdzie taki np prezes Skrzydlewski zapłaci za ten rok szkolenia w pseudo szkółce z pseudo trenerem .I zakończy się saga z kolejnym wychowankiem.Za rok już nie będzie juniora jako gościa chyba?

  33. Powrót do góry    #3670
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Pewnie tak jest ja sie obawiam jednej rzeczy ze przyjdzie taki np prezes Skrzydlewski zapłaci za ten rok szkolenia w pseudo szkółce z pseudo trenerem .I zakończy się saga z kolejnym wychowankiem.Za rok już nie będzie juniora jako gościa chyba?
    Szczerze?
    Zycze tego Gruchalskiemu. To najlepsze co go moze spotkac.
    Bo wyglada na to, ze ktos nie moze sie pogodzic z tym, ze sa lepsi od jego syna
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #3671
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Mnie wcale nie dziwi, że sytuacja finansowa Włókniarza jest dobra.
    Uzyskując takie wsparcie z miasta to ciężko, aby było inaczej.
    Przy takim wsparciu miasta powinniśmy mieć solidny budżet na ekstraligę.
    Pytanie jest takie co za te pieniądze udało się zbudować ?

  35. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    Jjasiek (19-07-2016), artem (18-07-2016), muuu (19-07-2016), pakosik (19-07-2016)

  36. Powrót do góry    #3672
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Mnie też nie. Ale przypomnę że kiedy spółka miała już-1,5 mln to w mediach był obraz sielanki i krainy mlekiem i miodem płynącej.
    Więc z ocenami się wstrzymaj my do procesu licencyjnego. Bedzie licka bezwarunkowa to pierwszy powiem że się myliłem i w tym zakresie zarząd spełnił swoje zadanie 😀

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (19-07-2016)

  38. Powrót do góry    #3673
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez liglad Zobacz posta
    Ja to się zastanawiam jaki jest sens tej jazdy Bartosza Ś. w zawodach? Cały czas wozi ogony,...
    Akurat wypożyczenie go na MDMP to bardzo dobry ruch. Będzie jeździł w innej grupie, więc tymi ogonami nie musisz się martwić, nie obejrzysz tego raczej.
    Ogólnie z talentem różnie bywa, więc zwyczajnie poczekajmy, niech sobie chłopak najpierw pośmiga.

  39. Powrót do góry    #3674
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Jest tez zasadnicza roznica miedzy jezdzeniem a sciganiem sie.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Jjasiek (19-07-2016)

  41. Powrót do góry    #3675
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Jest tez zasadnicza roznica miedzy jezdzeniem a sciganiem sie.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Cos jak miedzy kopaczem i pilkarzem.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #3676
    Początkujący
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Jak na ten moment świetny występ Świącika. Zero, trzy upadki i pozostawienie w pokonanym polu... braku zawodnika.
    Czy nikt nie widzi że jego "kariera" nie ma sensu ?

  43. Powrót do góry    #3677
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Ale słabe to szkolenie w Częstochowie. Ledwo dziś zmiażdżyli rywali...

  44. Powrót do góry    #3678
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Popatrz na składy rywali, a potem na nasz gamoniu...

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  45. Powrót do góry    #3679
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ale słabe to szkolenie w Częstochowie. Ledwo dziś zmiażdżyli rywali...
    Jakim ty infantylnym podżegaczem jesteś...

    Efekt naszego szkolenia to mialeś dzisiaj w Rzeszowie w postaci Bialka i Świącika (wyszkolony jak talala!). Może jeszcze w Zielonej gdzie jechal Woźniak choc to już chyba nie bardzo bo stwierdzili, że beztalencie i zdążył uciec do Opola.

    A w Częstochowie jechał ktoś wychowany i wyszkolony przez instruktora Józefa i spółkę? Ten klub jest tak durnowaty, że niby szkoli zawodników a na MDMP wypożycza Dróżdża a ty jesteś tak samo beznadziejnie durny bo tego nie widzisz i się ślinisz z zachwytu nie wiadomo nad czym. Pewnie nad pełnymi jak zawsze trybunami. Szkoda na ciebie Czopek czasu. Pa.

  46. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    Gadol (19-07-2016), herbie13 (19-07-2016), mackoxdp1 (19-07-2016)

  47. Powrót do góry    #3680
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    A Młody Swiacik dziś the Best
    Na 6 wyścigów 3 upadki, nie pokonał żadnego rywala, chociaż sami amatorzy byli...niezłe perełki mamy w szkolce
    Chłopak ma 19 lat, szkoda żeby Sobie i komuś zrobił krzywdę.

  48. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    jazzmanik (19-07-2016), liglad (19-07-2016), mackoxdp1 (19-07-2016)

  49. Powrót do góry    #3681
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,428
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A Młody Swiacik dziś the Best
    Na 6 wyścigów 3 upadki, nie pokonał żadnego rywala, chociaż sami amatorzy byli...niezłe perełki mamy w szkolce
    Chłopak ma 19 lat, szkoda żeby Sobie i komuś zrobił krzywdę.
    Komuś nie zrobi bo żeby komuś zrobić to trzeba z kimś w kontakcie jechać

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (19-07-2016), mackoxdp1 (19-07-2016)

  51. Powrót do góry    #3682
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A Młody Swiacik dziś the Best
    Na 6 wyścigów 3 upadki, nie pokonał żadnego rywala, chociaż sami amatorzy byli...niezłe perełki mamy w szkolce
    ...
    Połowę biegów ukończył i ze startu pokonał 5 rywali, więc postęp jest.

    Chłopak ma 19 lat, szkoda żeby Sobie i komuś zrobił krzywdę.
    To jest akurat głupie gadanie. Całkowicie się z Tobą nie zgadzam. Dlaczego? Krystian, Lee, Darcy ... czego im brakło oprócz odrobinki szczęścia ten jeden jeszcze raz.

  52. Powrót do góry    #3683
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Kogo Ty porównujesz, Darcy, Lee? Proszę Cię...
    Rozumiem że nie wszyscy za juniora blyszczeli, przykładowo Nicki Pedersen, ale Bartek ma 19 lat, a oglądanie jego jazdy sprawia duży ból oczom..
    Co zawody to upadek, nie na tym polega speedway, gdyby miał 16 lat ok, ale 19?

  53. Powrót do góry    #3684
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie załapałeś. Jemu nie chodzi o porównywanie umiejętności, tym bardziej, ze wskazani zawodnicy juniorskie sukcesy odnosili nie tylko na krajowym podwórku. Wymienił zawodników, którzy ulegli tragicznym wypadkom mimo posiadania dobrych lub świetnych umiejętności panowania nad motocyklem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ckm-ista (19-07-2016)

  55. Powrót do góry    #3685
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Kogo Ty porównujesz, Darcy, Lee? Proszę Cię...
    Nie porównywałem, tylko wymieniłem i to jako tych co im pomimo umiejętności i talentu krzywda jednak się stała.

    Rozumiem że nie wszyscy za juniora blyszczeli, przykładowo Nicki Pedersen, ale Bartek ma 19 lat, a oglądanie jego jazdy sprawia duży ból oczom..
    Dlatego wcześniej wyraziłem swoje zadowolenie z oddelegowania jegomościa do innej grupy.
    Co zawody to upadek, nie na tym polega speedway, gdyby miał 16 lat ok, ale 19?
    Ja wiem, że czasy są inne, ale śp Zygmunt Malinowski (co to umarł tej zimy) trafił do Włókniarza w wieku 25 lat(!), czyli całe juniorskie pierdolamento miał z głowy od razu, a jednak do podstawowego składu się przebił i jednego sezonu średnią w drużynie miał gorszą tylko od Marka Cieślaka. Także tego ... cierpliwości.
    Poza tym jak będę chciał dokopać jego ojcu, Misiu znaczy się, to bez problemu powód znajdę, bo tych akurat nie brakuje, bez wycierania się synem. Zresztą nie takie asy jak Bartek przez nasz Klub się przewinęły.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    marsac (20-07-2016)

  57. Powrót do góry    #3686
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,746
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 925 w 559 postach
    Okej, rozumiem, tylko że Ja napisałem że te Jego upadki mogą się źle skończyc, jest dużo większe prawdopodobieństwo niż w przypadku innych zawodników którzy mają jednak większe umiejętności.
    Wiadomo że może być tak że przez całą karierę nie złapie kontuzji.,ale ok niech śmiga chłopak, życzę Mu aby osiągnąl wiele, ale MOIM ZDANIEM nic z tego nie będzie

  58. Powrót do góry    #3687
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    ale MOIM ZDANIEM nic z tego nie będzie
    ...tu Cię może zaskoczę jak powiem Ci w zaufaniu, że moim też. Ale to i tak najlepszy z możliwych sposób marnowania, sorry wydatkowania publicznych pieniędzy jakie się obecnie w Klubie stosuje.

  59. Powrót do góry    #3688
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,991
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Jakim ty infantylnym podżegaczem jesteś...

    Efekt naszego szkolenia to mialeś dzisiaj w Rzeszowie w postaci Bialka i Świącika (wyszkolony jak talala!). Może jeszcze w Zielonej gdzie jechal Woźniak choc to już chyba nie bardzo bo stwierdzili, że beztalencie i zdążył uciec do Opola.

    A w Częstochowie jechał ktoś wychowany i wyszkolony przez instruktora Józefa i spółkę? Ten klub jest tak durnowaty, że niby szkoli zawodników a na MDMP wypożycza Dróżdża a ty jesteś tak samo beznadziejnie durny bo tego nie widzisz i się ślinisz z zachwytu nie wiadomo nad czym. Pewnie nad pełnymi jak zawsze trybunami. Szkoda na ciebie Czopek czasu. Pa.
    To jest tzw. propaganda sukcesu. Kiedys malowano trawe na zielono, obecnie klub Swiacika majac b. duze zaplecze juniorskie wystawia w MDMP seniorow i mlodziezowcow z wypozyczenia, zeby obwiescic reszcie Polski jaka to jest potega. No i niektorzy jak widac to lykaja

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  60. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    jazzmanik (20-07-2016), mackoxdp1 (19-07-2016)

  61. Powrót do góry    #3689
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    ckm-ista napisał:
    Ja wiem, że czasy są inne, ale śp Zygmunt Malinowski (co to umarł tej zimy) trafił do Włókniarza w wieku 25 lat(!), czyli całe juniorskie pierdolamento miał z głowy od razu, a jednak do podstawowego składu się przebił i jednego sezonu średnią w drużynie miał gorszą tylko od Marka Cieślaka. Także tego ... cierpliwości.
    Bardziej współczesny przypadek to Zygmunt Nocuń, który też zawsze wydawał mi się stary, a regularnie zaczął punktować w wieku 25-27 lat. Licencję zdawał w wieku bodajże 21 lat.
    Podobnie z Jarmułą. Licencja w wieku 20 lat. Regularne starty w wieku 25 lat w Świetochłowicach, a do Częstochowy trafił mając 33 lata po siedmiu latach w Świętochłowicach i rocznej karencji związanej z przenosinami do Częstochowy.
    Potem ta sama Częstochowa dała mu 2 lata karencji i po tym czasie wrócił do Świętochłowic. Z Jarmułą to musiały być jaja, których dzisiejsi kibice by chyba nie przeżyli, a starzy go nadal kochają.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 19-07-2016 o 23:39
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  62. Powrót do góry    #3690
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Moim zdaniem też z chłopaka nic nie będzie. Przede wszystkim z powodu 'mentora' jakiego ma 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
    Ale zgadzam się z kolegami powyżej że nigdy nie wiadomo kiedy ktoś odpali. Przykład to Kildemand. Holta. Itd.
    Tyle że nam w Częstochowie pozostaje żyć nadzieja ze te perły w koronie któregoś dnia w końcu, kiedyś, może coś ujada. A 99 proc kończy kariery także tego....

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •