Strona 5 z 132 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    https://www.facebook.com/wlokniarz.c...notify_me_page

    Zielono-biali? Od kiedy? Nowa tradycja?
    PrintScreeny robicie, bo nic nie widać

    PS Font można wygładzić Panie "Dizajnerze"
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #182
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    TV się nie zgadzała z tym podziałem na grupy, ale tez nie zgadzała na 6 drużynową ligę więc pewnie 8 będzie.

  3. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    I znów jedno jest pewne.

    PZM, GKSŻ , DZIALACZE TO SZLACHTA
    A MY KIBICE ODDAWAĆ MAMY DANINĘ ZA BILETY I ZAMKNĄĆ SIĘ BO I TAK DO GADANIA NIC NIE MAMY. OT NASZA POLSKA DEMOKRACJA

    Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Firma Nice Polska wystosowała oświadczenie w związku z sytuacją w I lidze. Sponsor tytularny rozgrywek nie jest zainteresowany wspieraniem produktu w kształcie jaki został wynegocjowany na niedawnym spotkaniu prezesów.

    http://www.polskizuzel.pl/oswiadczen...acja-w-i-lidze
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    http://m.przegladsportowy.pl/trzy-li...7,1,12407.html
    "Tym samym w Nice PLŻ będzie osiem ekip, a w PLŻ2 trzy. Niewykluczone, że do najniższej ligi dołączą jeszcze inne kluby. Chodzi o ośrodki w Ostrowie, Lublinie i Gnieźnie."
    edit.
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/570...rz?src01=6a4c8
    "Przedstawiciele Włókniarza są przekonani, że powinni jechać w pierwszej lidze, bo takie zapewnienie otrzymali podczas spotkania w Poznaniu, a z umów nie należy się wycofywać. "
    Coś mi to przypomina zeszłoroczny proces licencyjny Chyba MiŚ nie wyciągnął wniosków i nie dociera dalej że słowo marynarek jest nic nie warte
    Ostatnio edytowane przez Bronek12 ; 04-01-2016 o 16:44

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Jak ci ludzie się nie wstydzą? Jak oni funkcjonują? Przecież, to jest czystej wody BURDEL!! Liga kończy się w październiku, a te młoty, debile nie potrafią określić działania ligi?? W 21 wieku, gdzie internet, telefon jest na porządku dziennym, gdzie spotkania można organizować w klimatyzowanych salach z bufetem? Czy ci ludzie mają coś takiego jak godność? Jak mózg i poczucie jakiegoś życia?? Jeżeli Włókniarz pojedzie w I lidze, a pod nim będzie II liga, to nie jest już to sport, a PRYWATA, więc głęboko w ciemnicy ja mam taki sezon.

  7. Powrót do góry    #187
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Włókniarz pojedzie w 1 lidze z tego samego powodu co Rybnik i Grudziądz w ekstra - po prostu nie ma innych chętnych.
    Sezon 2015 pauzowaliśmy przez absurdalne przepisy, więc awans w taki sposób nie jest niczym złym.
    Papa Gollob już widzę trzęsie portami.
    Chyba nie pamięta, że swego czasu BTŻ Polonia powinna zacząć starty od 2 ligi, a nie zostać w ekstra.

  8. Powrót do góry    #188
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,467
    Kliknij i podziękuj
    674
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Włókniarz pojedzie w 1 lidze z tego samego powodu co Rybnik i Grudziądz w ekstra - po prostu nie ma innych chętnych.
    Sezon 2015 pauzowaliśmy przez absurdalne przepisy, więc awans w taki sposób nie jest niczym złym.
    Papa Gollob już widzę trzęsie portami.
    Chyba nie pamięta, że swego czasu BTŻ Polonia powinna zacząć starty od 2 ligi, a nie zostać w ekstra.
    Haha, pogadaj z Emilem "Potężnym"
    Co do absurdalnych przepisów to nie zauważyłem, aby któryś z nich zabraniał spłacać długi.

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Największy dramat Prezesa Włókniarza to jest to ze go oszukali bo mu 1 ligę obiecano .Czy w tej Częstochowie nie naucza sie wkoncu ze umowa na mordę nikogo do niczego nie zobowiązuje .

  10. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Prawda jest taka, ze powinnismy zaczac od drugiej ligi. PLZ1 to kuchenne drzwi i nic wiecej.
    A insza prawda to taka, ze biedny MiSk znowu zostal wyrolowany na slowo. Biedaczysko nic sie nie uczy na bledach. Teraz przynajmniej wyglada na to, ze zastosuje metode, ktora mu podsunalem rok temu a nie skorzystal. Czyli trabienie oficjalnie o tym jak wygladaly rozmowy i przez dyskredytowanie dzialaczy i zniechecanie do rozmow z nimi powaznych podmiotow. Ale inna inszosc ze to powinno byc rok temu, teraz powinnismy startowac od 2 ligi.

    A inna prawda jest taka, ze Wladzio to ostatnia osoba, ktora powinna sie wymadrzac. Z powodow o ktorych napisal vojtas.


    I najlepsze na koniec. 1 mln zlotych dotacji dla drugoligowego klubu. Poezja.
    Az strach sie bac co bedzie w elidze - 3 mln?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/570...chce-do-i-ligi

    I chyba wszystko jasne, chociaż nie byłbym taki pewny bo może jeszcze doczekamy się 9 drużyn w I lidze

  12. Powrót do góry    #192
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Haha, pogadaj z Emilem "Potężnym"
    Co do absurdalnych przepisów to nie zauważyłem, aby któryś z nich zabraniał spłacać długi.
    Już nie pytam o sprawiedliwość. Bo dlaczego działacze Spółki Akcyjnej CKM Włókniarz nie wywiązali się z umów, które zawarli z zawodnikami?

    A z punktu widzenia finansowego, to jak należałoby zaksięgować ewentualną spłatę długów jednego podmiotu, przez drugi podmiot?

  13. Powrót do góry    #193
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,993
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Prawda jest taka, ze powinnismy zaczac od drugiej ligi. PLZ1 to kuchenne drzwi i nic wiecej.
    A insza prawda to taka, ze biedny MiSk znowu zostal wyrolowany na slowo. Biedaczysko nic sie nie uczy na bledach. Teraz przynajmniej wyglada na to, ze zastosuje metode, ktora mu podsunalem rok temu a nie skorzystal. Czyli trabienie oficjalnie o tym jak wygladaly rozmowy i przez dyskredytowanie dzialaczy i zniechecanie do rozmow z nimi powaznych podmiotow. Ale inna inszosc ze to powinno byc rok temu, teraz powinnismy startowac od 2 ligi.
    No i czas najwyższy. Koniec z byciem robionym w ch.. Chociaż ja uważam, że powinniśmy startować w 1. PLŻ. 2. PLŻ to finansowa i sportowa śmierć. Jeśli chcemy coś znaczyć to musimy mierzyć wysoko. Jak czytam że KSM Krosno chce startować w 1. PLŻ to nie wiem czy mam się śmiać, przy płakać. I jeszcze tłumaczenia jego prezesa, który krzyczy że "pierwsza liga im się należy", podczas gdy jeszcze parę dni temu lamentował że musi jechać na wyjazd do Gdańska. Żenada.

    Dodatkowo po dzisiejszych publikacjach musimy być przygotowani na to, że nasz klub znów stanie się celem zmasowanych ataków. Dziadki-papy z demencją, Cegielskie, Majewskie + trollnia z Polski B i woj. kujawsko-pomorskiego przypuszczą na Włókniarz zaciekły shitstorm. To jak Włókniarz sobie z tym poradzi zależy tylko od niego oraz wsparcia władz miasta, sponsorów i lokalnych mediów. Żeby tylko znowu nie stało się tak że MiŚ skuli ogon i dowiemy się że wszystko poszło w ch.. bo "się nie da", podczas gdy cała reszta będzie mieć to głęboko w d...
    Pzdr,
    Garfield

  14. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,788
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Największy dramat Prezesa Włókniarza to jest to ze go oszukali bo mu 1 ligę obiecano .Czy w tej Częstochowie nie naucza sie wkoncu ze umowa na mordę nikogo do niczego nie zobowiązuje .
    obiceano w ksztalcie 2 szczebli rozgrywek a nie 3. raczej obiceano mu start na najnizszym szczeblu. nie obiceano stricte 1 ligi

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    L (04-01-2016)

  16. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tylko jadąc w takiej 1 lidze może powalczyć o utrzymanie z Bydzią czy Piłą. Jadąc w proponowanym podziale na grupy skazani byli na prostą drogę do 2 ligi na 2017. Poza tym jak zobaczył jaką 2 ligę na ten sezon szykują marynarki nie dziwię się, że decyduje się zaryzykować z 1 ligą. I to miejsce należy się Krosnu bardziej niż nam.

    Inna sprawa, która mnie bardzo ciekawi to kwota jaką przekazuje Nice za bycie tytularnym sponsorem. I ile z tej kasy trafia do klubów. Bo marynarki zachowały się jakby chodziło o kwoty porównywalne z PGE ligę wyżej.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

    p.s.
    I jeszcze jedno - jeśli skierują nas do jazdy w 2 lidze a nagle 29 lutego okaże się, że Rzeszów się nie dogadał i wygaszą mu licencję mam nadzieję, że w momencie zaproponowania dołączenia nas wtedy do 1 ligi marynarki zobaczą wyciągnięty środkowy palec MiSia.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-01-2016 o 19:58
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #196
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    No i czas najwyższy. Koniec z byciem robionym w ch.. Chociaż ja uważam, że powinniśmy startować w 1. PLŻ. 2. PLŻ to finansowa i sportowa śmierć. Jeśli chcemy coś znaczyć to musimy mierzyć wysoko. Jak czytam że KSM Krosno chce startować w 1. PLŻ to nie wiem czy mam się śmiać, przy płakać. I jeszcze tłumaczenia jego prezesa, który krzyczy że "pierwsza liga im się należy", podczas gdy jeszcze parę dni temu lamentował że musi jechać na wyjazd do Gdańska. Żenada.Dodatkowo po dzisiejszych publikacjach musimy być przygotowani na to, że nasz klub znów stanie się celem zmasowanych ataków. Dziadki-papy z demencją, Cegielskie, Majewskie + trollnia z Polski B i woj. kujawsko-pomorskiego przypuszczą na Włókniarz zaciekły shitstorm. To jak Włókniarz sobie z tym poradzi zależy tylko od niego oraz wsparcia władz miasta, sponsorów i lokalnych mediów. Żeby tylko znowu nie stało się tak że MiŚ skuli ogon i dowiemy się że wszystko poszło w ch.. bo "się nie da", podczas gdy cała reszta będzie mieć to głęboko w d...
    I słusznie bo 1 liga należy się Krosnu! Choćby jeździli Chrzanowskim jako liderem. Ca w takiej sytuacji ma Zdunek powiedzieć? Wziął na siebie zobowiązania , podpisał ugody ( może i 30% ale zawsze coś) wydał kasę na awans do 1 ligi i teraz się okazuje , że trzeba było siedzieć na dupie i nic nie robić a 1 liga byłaby za darmo. GKM przynajmniej nie wpychał się na krzywy ryj przed szereg i tylko zastępował bankrutów. Swiącik chce wypchnąć z kolejki KSM Krosno

  18. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jeśli chcemy coś znaczyć to musimy mierzyć wysoko.
    to moze od razu champions league?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    j-rules (05-01-2016)

  20. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Garfield,

    masz racje z realiami 2 ligi. Ale jakos Gdansk w tym marazmie nie dosc ze zaczal splacac dlugi, to jeszcze zbudowal baze sponsorska i solidny budzet na 1 lige.
    Da sie?
    Da.

    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    I słusznie bo 1 liga należy się Krosnu! Choćby jeździli Chrzanowskim jako liderem. Ca w takiej sytuacji ma Zdunek powiedzieć? Wziął na siebie zobowiązania , podpisał ugody ( może i 30% ale zawsze coś) wydał kasę na awans do 1 ligi i teraz się okazuje , że trzeba było siedzieć na dupie i nic nie robić a 1 liga byłaby za darmo. GKM przynajmniej nie wpychał się na krzywy ryj przed szereg i tylko zastępował bankrutów. Swiącik chce wypchnąć z kolejki KSM Krosno
    Przykre to, ale trudno sie nie zgodzic.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Petroniusz (05-01-2016)

  22. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Żeby się nie okazało że z tym solidnym budżetem jest tak samo jak za Sukiennika.

  23. Powrót do góry    #200
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 17 w 9 postach
    Swiącik chce wypchnąć z kolejki KSM Krosno
    Uwierzcie, wolę żeby mój ukochany klub jeździł w 2 lidze niż żebym musiał czytać komentarze i posty zakompleksionych kibiców z innych miast, ale pisanie, że ktoś chce wypchnąć Krosno to już kpina.... Krosno samo się wypchnęło płaczem, że nie stać ich na wycieczki do Gdańska i na Łotwę, a teraz nagle nie ma problemu tam jechać + pozwiedzać jeszcze 5 innych ośrodków, najpierw chcą się z I ligi wycofywać, teraz do niej aspirują, istna planeta małp

    Włókniarz w 2, a reszta niech się sra!
    Będą jaja jak stanie się tak jak napisał kolega wyżej i Rzeszów straci licencję w lutym, a Krosno w połowie sezonu jednak straci oddech finansowy i skończy się, że 1 liga będzie kończyć sezon w 6 zespołów (a może i mniej).

  24. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Żeby się nie okazało że z tym solidnym budżetem jest tak samo jak za Sukiennika.
    Wiesz, tak na prawde czy tak bedzie czy nie to mozna o kazdym klubie powiedziec.
    Sukiennik do pewnego momentu placil i splacal dlugi poprzednikow.

    Moment w ktorym odcieto finansowanie zbiegl sie dziwnie w czasie z brakiem uzyskania kontraktu z miasta dla jego firmy. I poszlo domino.
    Nie bronie. Stwierdzam fakt.
    Ale to juz osobny temat, na osobny watek.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Żeby się nie okazało że z tym solidnym budżetem jest tak samo jak za Sukiennika.
    Jeśli tak jak w pierwszym sezonie po objęciu władzy przez niego to nie będę narzekał
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #203
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    http://wlokniarz.com/2016/01/04/czaj...do-wlokniarza/

    Artur, witamy ponownie na "pokładzie".

  27. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Osowski napisał:
    Włókniarz w 2, a reszta niech się sra!
    Będą jaja jak stanie się tak jak napisał kolega wyżej i Rzeszów straci licencję w lutym, a Krosno w połowie sezonu jednak straci oddech finansowy i skończy się, że 1 liga będzie kończyć sezon w 6 zespołów (a może i mniej)

    Rzeczywiście dziwna sytuacja. W tej pierwszej lidze wystartują drużyny, które nie myślą o awansie albo nie mogą awansować, nie wiedzą czy dojadą do końca sezonu, ale ważne żeby nie było tam Włókniarza
    Normalnie genialne podejście biznesowe. Też jestem za tym że nic na siłę. Możemy wystartować w 2 lidze i spoglądać jak wszystko się sypie jak domek z kart. Przecież to cytując klasyka: Nie było sensu jechać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 04-01-2016 o 23:13
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    http://wlokniarz.com/2016/01/04/czaj...do-wlokniarza/

    Artur, witamy ponownie na "pokładzie".
    Myślałem, że Artur ma większe ambicje niż starty w drugiej lidze ...

  29. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A ja sie tak zastanawiam.... gdzie kolega piotrowski czerpal wzorce prowadzenia polityki informacyjnej.
    To juz kolejny raz kiedy news wrzucany jest w poznych godzinach wieczornych.
    Najgorszych mozliwych.
    Dla mediow taka informacja jutro juz nie jest "dzisiejsza", "swieza", bo pojawila sie jakby nie patrzec wczoraj.

    Pora na wrzucanie takich newsow to godzina 8-9 rano.
    Chyba, ze ktos nie potrafil z podniety wytrzymac paru godzin
    Ale zeby tak za kazdym razem?

    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Myślałem, że Artur ma większe ambicje niż starty w drugiej lidze ...
    Artur uwierzyl 'w wizje prezesa'
    Jak ktorys tam zawodnik to opowiadal w wywiadzie.

    Zobaczymy ile z tej wizji zostanie na koniec sezonu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A ja sie tak zastanawiam.... gdzie kolega piotrowski czerpal wzorce prowadzenia polityki informacyjnej.
    Tam gdzie jedna koleżanka odkładania faktur i innych ważnych dokumentów na miejsce, tam gdzie dwie inne panie podejścia do sponsora/reklamodawcy, tam gdzie całe zastępy ludzi uczą się właściwej reakcji na krytykę itd...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #208
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,993
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Garfield,

    masz racje z realiami 2 ligi. Ale jakos Gdansk w tym marazmie nie dosc ze zaczal splacac dlugi, to jeszcze zbudowal baze sponsorska i solidny budzet na 1 lige.
    Da sie?
    Da.



    Przykre to, ale trudno sie nie zgodzic.
    No coz... Gdansk startowal w lidze pieciozespolowej, wsrod miare ogarnietych oponentow. Nas czeka perspektywa walki z dwoma (!!) zespolami i to takimi, ktore same nie ukrywaja ze nie bardzo stac je na starty. Mialoby to jeszcze sens, gdyby dolaczono do 2.PLZ bankrutow z Gniezna, Ostrowa i Lublina. Osobiscie przeczuwam, ze tak sie to wlasnie skonczy, tzn. ze dla ratowania liczebnosci ligi GKSZ zorganizuje amnestie; nie musze dodawac, ze jazda z takim "towarzystwem" jest malo wdzieczna i to jest kolejny powod dla ktorego trzeba unikac 2. PLZ jak ognia. No i wreszcie na koniec - MiS od pewnego czasu gra va banque, klub plynie ewidentnym kursem na 1. PLZ i kazde zboczenie z niego badz w tyl zwrot niesie ze soba ryzyko wpakowania sie na finansowa mielizne. Konkludujac - nie mamy w tym momencie za bardzo innego wyjscia. Albo sobie te lige wyszarpiemy, albo moze byc bardzo roznie.

    PS. Co do pytania skad red. Piotrowski czerpal wzorce - porownujac tytul ("Czaja wraca...") z trescia ("strony uzgodnily warunki wspolpracy") domyslam sie, ze z Onetu...

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 04-01-2016 o 23:43
    Pzdr,
    Garfield

  32. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    ("strony uzgodnily warunki wspolpracy")
    No uzgodniły, tak jak uzgodnione były rok temu warunki przyznania nam licencji czy też tak jak był uzgodniony na spotkaniu prezesów kształt rozgrywek
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Garfield, i tak będzie bardzo różnie. Nawet jak to będzie 1 liga. Niestety ale idziemy droga poprzedników czyli najpierw podpisujemy a potem zbieramy hajs. Tzn MiSk idzie...
    I bańka z miasta tego nie zmienia. Jak dojdzie Holta lub Jeleń to jest już teraz skład na blisko dwa miliony. Jak mają obecnie 1,4 mln to jest wszystko.
    Jak publika nie dopisze to będzie kiepsko, a nie daj Boże że dwa-trzy mecze odwołane.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #211
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Mialoby to jeszcze sens, gdyby dolaczono do 2.PLZ bankrutow z Gniezna, Ostrowa i Lublina. Osobiscie przeczuwam, ze tak sie to wlasnie skonczy, tzn. ze dla ratowania liczebnosci ligi GKSZ zorganizuje amnestie; nie musze dodawac, ze jazda z takim "towarzystwem" jest malo wdzieczna
    Wstyd przyznać, ale właśnie do takiego towarzystwa najbardziej pasujemy...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Jap (05-01-2016), STALECZKA (05-01-2016), j-rules (05-01-2016), miles (05-01-2016)

  36. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Garfield,

    masz racje z realiami 2 ligi. Ale jakos Gdansk w tym marazmie nie dosc ze zaczal splacac dlugi, to jeszcze zbudowal baze sponsorska i solidny budzet na 1 lige.
    Da sie?
    Da.



    Przykre to, ale trudno sie nie zgodzic.
    Gdańsk zaczął spłacać długi? Świetnie, tylko czy to jest informacja od poszkodowanych zawodników Wybrzeża? Czy oni są zadowoleni z propozycji ze strony Prezesa? Ile dostaną z zaległych płatności? 25-35% rozłożone na 3 lata? No to Vat, który już odprowadzili zostanie zbilansowany.

  37. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Gdańsk zaczął spłacać długi? Świetnie, tylko czy to jest informacja od poszkodowanych zawodników Wybrzeża? Czy oni są zadowoleni z propozycji ze strony Prezesa? Ile dostaną z zaległych płatności? 25-35% rozłożone na 3 lata? No to Vat, który już odprowadzili zostanie zbilansowany.
    Racja.
    A co dostali zawodnicy spolki?

    Poza tym...
    Zawodnicy zazwyczaj prowadza dzialalnosc gospodarcza. To oznacza, ze jesli robia to umiejetnie to nie placa vat. A nawet maja zwroty.
    Po drugie. Te 30 proc ktore otrzymuja od Wybrzeza to nie jest wartosc z kontraktu tylko tego co zostalo do splacenia. Oznacza to mniej wiecej tyle, ze otrzymaja okolo 60-70 proc wartosci kontraktowej.
    Pamietajmy ze tam dlugi wynosil cos ponad 2 mln.
    U nas do konca nie wiadomo. 5? 6 mln?

    I finalnie... Tak Pan, jak i MiSk doskonale znaliscie sytuacje spolki tak w 2013 jak i w 2014 roku.
    Dlaczego zaden z Was w trosce o klub nie alarmowal o sytuacji?
    Dlaczego kiedy juz dlugi wyszly na jaw, i bylo wiadomo ze spolka zmierza do likwidacji dalej wspolpracowaliscie z Sukiennikiem i spolka?
    Dlaczego Sukiennik i spolka nadal sa czlonkami stowarzyszenia a osoby chcace dzialac na rzecz klubu zostac tymi czlonkami nie moga?
    Dlaczego klub potrafiacy zgromadzic ponad 10 tysiecy ludzi na stadionie, okolo 40k na FB ma tylko okolo 80 czlonkow? W tym takich, ktorzy doprowadzili do upadku czestochowski zuzel?

    Czy w obawie przed tymi i innymi pytaniami nawet Pan nie chcial poinformowac MiSka o propozycji debaty 'hejterzy'-klub ?

    W oczekiwaniu na ostateczną decyzję dotyczącą kształtu ligowego żużla, częstochowski Włókniarz złożył swoją propozycję. - Z uwagi na niskie budżety klubów z Opola, Krosna i Rawicza zaproponowaliśmy, aby te zespoły rozgrywały meczu tylko u siebie, a na wyjazdach rywalizowały jedynie między sobą. W stosunku do reszty drużyn obowiązywałby normalny system, czyli mecz i rewanż - tłumaczy Świącik. - Dzięki temu Opole, Krosno i Rawicz zaoszczędziłyby pieniądze, a pozostałe zespoły nie rujnowałyby swoich budżetów w spotkaniach na własnym torze, które kończyłyby się ich bardzo wysokimi zwycięstwami.
    http://www.wczestochowie.pl/artykul/...zyl-propozycje

    buhahahahahahahahahahahaahahaha
    Leze i kwicze
    Widac MiSk nie potrafi czytac ze zrozumieniem i laczenia faktow przyczynowo-skutkowych. Odsylam prezesie do oswiadczenia Kruzynskiego a nastepnie GKSZ.
    Orzeszki stykaja juz?

    Przedstawianie takiej propozycji, ktora mialaby stworzyc pseudolige to jest jak samemu sobie wbic noz w plecy w kontekscie rozmowy z powaznymi sponsorami.

    U prezesa moze nie stykaja ale za to u mnie jak najbardziej.
    Wychodzi na to, ze prezes dal gwarancje startow. Bo jak inaczej taka propozycje odbierac?
    Jak nie proba "ucieczki" przed gwarancjami?

    Przeciez to od poczatku powinno byc ustalone jako klasyczna 11 zespolowa liga, kazdy z kazdym i na koncu najlepszy uzyskuje awans.
    Gdy sie nie dalo gwarancji startow to z takim Krosnem czy Rawiczem mozna puscic u siebie 4 a nawet 5 juniorow (zakladam ze Polis z Legowikiem w takim meczach beda sie potrafili zakrecic kolo dwucyfrowki - hehe pobozne zyczenie ale co tam)... Ale co innego jak sie dalo i trzeba jechac pierwszym garniturem. Wtedy faktycznie wynik 70 20 moze byc klopotem...
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 05-01-2016 o 11:17
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #214
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Racja.
    A co dostali zawodnicy spolki?

    Poza tym...
    Zawodnicy zazwyczaj prowadza dzialalnosc gospodarcza. To oznacza, ze jesli robia to umiejetnie to nie placa vat. A nawet maja zwroty.
    Po drugie. Te 30 proc ktore otrzymuja od Wybrzeza to nie jest wartosc z kontraktu tylko tego co zostalo do splacenia. Oznacza to mniej wiecej tyle, ze otrzymaja okolo 60-70 proc wartosci kontraktowej.
    Pamietajmy ze tam dlugi wynosil cos ponad 2 mln.
    U nas do konca nie wiadomo. 5? 6 mln?
    Ananasku, proszę podaj sposób na umiejętne prowadzenie działalności gospodarczej, aby nie płacić VAT. Chętnie poczytam, i ja, i inni.
    A nawet tak, aby mieć zwroty. mistrzu prowadź.

    Ad 2 Proszę powołaj się na rozmowę z konkretnym zawodnikiem/zawodnikami i prezesem. Skąd pochodzi Twoja wiedza? A może z forum? Zdecydujesz się podać, kto jest Twoim informatorem?

  39. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Gdańsk zaczął spłacać długi? Świetnie, tylko czy to jest informacja od poszkodowanych zawodników Wybrzeża? Czy oni są zadowoleni z propozycji ze strony Prezesa? Ile dostaną z zaległych płatności? 25-35% rozłożone na 3 lata? No to Vat, który już odprowadzili zostanie zbilansowany.
    Tęsknił Pan niedawno za argumentami. Pojawiły się i one, to jakoś i Pan zniknął i zapomniał o wcześniejszym wątku. Stekiem bzdur jednak tak łatwo można obrzucić, prawda? I bez konsekwencji
    Niebywale dziwna to przypadłość "pracowników" i wyznawców klubu, objawiająca się nagłą niedyspozycyjnością w momencie przedstawienia im faktów i chęci nawiązania rzeczowych dyskusji.
    Można to leczyć?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Ananasku, proszę podaj sposób na umiejętne prowadzenie działalności gospodarczej, aby nie płacić VAT. Chętnie poczytam, i ja, i inni.
    A nawet tak, aby mieć zwroty. mistrzu prowadź.

    Ad 2 Proszę powołaj się na rozmowę z konkretnym zawodnikiem/zawodnikami i prezesem. Skąd pochodzi Twoja wiedza? A może z forum? Zdecydujesz się podać, kto jest Twoim informatorem?
    Ad 2 czyli ad czego?
    Wysokosci dlugu?

    Polecam publikacje prasowe w ktorych Zdunek bardzo jasno okreslal poziom zadluzenia.
    Tam, w Gdansku, jakos wszystko jest bardziej przejrzyste. To pewnie kwestia klimatu.

    Natomiast chcialbym zeby odniosl sie Pan do reszty pytan, a nie odpowiadal tylko na to co wygodne

    Co do prowadzenia dzialalnosci... polecam na prawde dobrego ksiegowego. Kosztuje, ale tez sie zwraca.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Tęsknił Pan niedawno za argumentami. Pojawiły się i one, to jakoś i Pan zniknął i zapomniał o wcześniejszym wątku. Stekiem bzdur jednak tak łatwo można obrzucić, prawda? I bez konsekwencji
    Niebywale dziwna to przypadłość "pracowników" i wyznawców klubu, objawiająca się nagłą niedyspozycyjnością w momencie przedstawienia im faktów i chęci nawiązania rzeczowych dyskusji.
    Można to leczyć?
    muuu, jak Ci idzie z założeniem nowego klubu? W piekarni mówili, że sponsora głównego już masz. Z branży oprogramowania komputerowego?
    Ananasek pomoże Ci prowadząc działalności otrzymywać zwrot VATu. Pewniak w gabinecie cieni?
    No to jeszcze do obsadzenia fotel sportowego. Są kandydaci?

  42. Powrót do góry    #218
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,993
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman
    Racja.
    A co dostali zawodnicy spolki?
    Kontrakciki po 2 mln PLN, Camaro, busy, mieszkania, gotówka pod stołem, etc. (oczywiście mówię o tych "dobrych" czasach, zarówno w erze Złomrexu jak i KJG)

    Skończmy wreszcie z tą paranoją... Tyle ile niektórzy żużlowcy wyssali z Włókniarza przez cały okres istnienia spółki w żadnym super Grudziądzu czy innym modelowym klubie nie zobaczą nigdy..
    Pzdr,
    Garfield

  43. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    muuu, jak Ci idzie z założeniem nowego klubu? W piekarni mówili, że sponsora głównego już masz. Z branży oprogramowania komputerowego?
    Ananasek pomoże Ci prowadząc działalności otrzymywać zwrot VATu. Pewniak w gabinecie cieni?
    No to jeszcze do obsadzenia fotel sportowego. Są kandydaci?
    Nie spodziewalem sie innej wypowiedzi a juz na pewno nie na trudne pytania
    Z faktami sie nie chce dyskutowac, za to probuje Pan przerzuci rozmowe na drwine. Dosc nieudolnie bo pokazuje Pan komu puszczaja emocje.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kontrakciki po 2 mln PLN, Camaro, busy, mieszkania, gotówka pod stołem, etc. (oczywiście mówię o tych "dobrych" czasach, zarówno w erze Złomrexu jak i KJG)

    Skończmy wreszcie z tą paranoją... Tyle ile niektórzy żużlowcy wyssali z Włókniarza przez cały okres istnienia spółki w żadnym super Grudziądzu czy innym modelowym klubie nie zobaczą nigdy..
    Ale to jest Garfield bez znaczenia. Ktos to podpisal i skoro podpisal to musi sie wywiazac.
    To tak jakby mial nie miec pretensji do mojego odbiorcy bo zamiast 1 zl placi mi za towar 5 zl, a potem nagle przestaje regulowac zobowiazania tworzac ogromny komin zadluzenia.
    To co piszesz jest absurdem. Nie nalezy im sie juz, bo wczesniej sie nahapali. Tak?
    Idac tym tokiem myslenia to wprowadzmy jak pisze emil 500 zl za punkt i kolchoz dla tych co sie nie zgodza.

    Tym bardziej, ze Ci ktorzy obecnie sa u wladzy w klubie przez lata byli blisko spolki, nawet byli w gronie zarzadzajacym, albo wykonywali na rzecz spolki pewne uslugi bedac bardzo blisko osob zarzadzajacych i znali sytuacje od srodka wiecej niz bardzo dobrze. I teraz te osoby, wiedzac wtedy co sie dzieje, pisza o tym, ze dlugi nie powinny byc splacane.

    Widze tu pewna hipokryzje i obawe ze za chwile powtorzymy historie z lat 2013-2014. Tym bardziej, ze osoby odpowiedzialne za upadek zuzla w Czestochowie sa czlonkami stowarzyszenia.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/570537/adam-kruzynski-polski-zuzel-na-zyciowym-zakrecie-jak-dalej-zyc-panowie-prezesi

    Polecam poczytac.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #220
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,993
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Ja wiem że musi się wywiązać. Podpisuję się pod tym w 200%.

    Natomiast szczerze męczy mnie już czytanie jak to Włókniarz oszukiwał zawodników. Pedersen, Hancock, Łaguta, Sajfutdinow, Holta, Jensen - to wciąż bogaci ludzie, natomiast nagonka jest taka jakby poprzez działania Włókniarza musieli sprzedać cały dobytek i spać pod mostem. Wszyscy oburzają się jak Włókniarz kantował, natomiast nikt nie zastanowi się na chłodno ile wcześniej zapłacił.
    Pzdr,
    Garfield

  45. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ja wiem że musi się wywiązać. Podpisuję się pod tym w 200%.

    Natomiast szczerze męczy mnie już czytanie jak to Włókniarz oszukiwał zawodników. Pedersen, Hancock, Łaguta, Sajfutdinow, Holta, Jensen - to wciąż bogaci ludzie, natomiast nagonka jest taka jakby poprzez działania Włókniarza musieli sprzedać cały dobytek i spać pod mostem. Wszyscy oburzają się jak Włókniarz kantował, natomiast nikt nie zastanowi się na chłodno ile wcześniej zapłacił.
    A ja sie powtorze. Nieistotne co bylo wczesniej. Istotne jak sie skonczylo. Mogli zarobic nawet i po 100 mln. Jesli nie zostal zaplacony milion to smrod jest i bedzie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    muuu, jak Ci idzie z założeniem nowego klubu? W piekarni mówili, że sponsora głównego już masz. Z branży oprogramowania komputerowego?
    Ananasek pomoże Ci prowadząc działalności otrzymywać zwrot VATu. Pewniak w gabinecie cieni?
    No to jeszcze do obsadzenia fotel sportowego. Są kandydaci?
    O, to już wiem kto tu był świadkiem rozmowy i najwidoczniej przestraszył się mocnych argumentów, jak już te z prawnikami i sprawą sądową nie zadziałały
    No cóż Wuwu, nie moja wina, że macie tam za małe jaja, by spokojnie i bez problemowo przyznać się do błędów czy nawiązać równorzędną dyskusję na poziomie.
    Jeśli wolicie siać nienawiść i machać przed siebie, na ślepo, rączkami jak małe dzieci, to już wiecie że nie ze mną takie zabawy.

    Dzięki też za rady i troskę, ale pozostanę przy swojej firmie i zajmę się rozwojem tejże.
    Jak już będę kogoś chciał zatrudnić, to nawet nie musisz słać CV, Twoje kwalifikacje w pitoleniu i omijaniu istotnych tematów już znam. Może nawet jakoś wykorzystam wtedy Twe zacne porady i propagandę, a sam jeszcze na tym zarobisz

    Pozdrawiam!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    muuu, jak Ci idzie z założeniem nowego klubu? W piekarni mówili, że sponsora głównego już masz. Z branży oprogramowania komputerowego?
    Ananasek pomoże Ci prowadząc działalności otrzymywać zwrot VATu. Pewniak w gabinecie cieni?
    No to jeszcze do obsadzenia fotel sportowego. Są kandydaci?
    A taka refleksja jeszcze... Moze nie bedzie trzeba zakladac nowego klubu tylko po prostu firmy moja, muuu, PSUJa i moze jeszcze czyjas wykupi dlugi, ktore narobicie w trakcie sezonu?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,136
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Gdańsk zaczął spłacać długi? Świetnie, tylko czy to jest informacja od poszkodowanych zawodników Wybrzeża? Czy oni są zadowoleni z propozycji ze strony Prezesa? Ile dostaną z zaległych płatności? 25-35% rozłożone na 3 lata? No to Vat, który już odprowadzili zostanie zbilansowany.
    Co do meritum.
    Gdańsk, w przeciwieństwie do Cze-wy nie tylko zaczął, ale spłacił ponad połowę zadłużenia. Oni są bardzo zadowoleni, bo otrzymają ok. 70 % należności.Zdaniem wielu w klubie i tak 20% za dużo. Umowy jakie podpisał p.Terlecki były absurdalne. Za sam podpis przeciętni żużlowcy żądali kwoty, na które tu piszący muszą pracować latami.

    Jeżeli taki Włókniarz ma ok. 4 mln. długu, Stal Rzeszów w ciągu roku zrobiła 2 mln. długu, to gimnazjalista widzi, że taki Rzeszów powinien jechać bez Hancocka i Kildemanda. Włókniarz bez swoich gwiazdeczek. Więc gdzie jest miejsce tych klubów szanowni panowie?

    Teraz mamy w Cze-wie wysyp niesłychanego cynizmu i bezczelności. M.Świącik się arogancko skarży, że mu obiecano w Wa-wie. Pan Świącik powinien klęczeć we włosienicy na wycieraczce, a nie siedzieć przy stole w Poznaniu. Jeżeli ktoś się obwiesi medalikami, jak choinka w Watykanie, to mu wyrasta ego ponad Jasną Górę. Żenujący , urągający obraz człowieka, który jeszcze niczego nie dokonał. Jakieś szemrane zero moralne w Wa-wie dodane do szemranego zera moralnego w Cze-wie daje w sumie 00.
    Powiem wprost. Gdyby tak oszukano moich bliskich, to nazwiska P.P. Witkowskiego, Stępniewskiego, Sukiennika, Prezydenta Cze-wy spotkały by się na wokandzie.

    Szanowni uczestnicy forum Cze-wy. Zrobiliście sobie tu szambo. Tylko uszczelnić bandy i zrobić ze stadionu oczyszczalnię ścieków. Co odważniejsi tu mogą sobie z tych neobuddyjskich parasoli nad trybuną zrobić zjeżdżalnię na tor.
    Niedoceniony muuu chełpi się wpisem i poniża prezesa swojego klubu.
    Wasze paranoiczne tłumaczenia, jakoby były 2 różne kluby-jakiś p. Banaś prezesował na zmianę w nich, ci sami żużlowcy, sukcesy, stadion.
    Wy się sami nie szanujecie. To jak ktoś ma Was szanować?

    Ktoś musiał w końcu Wam to powiedzieć.
    Uprzejmie proszę nie przenosić swej zarazy na forum " Co należy zrobić...". Rozsądnych zapraszam.

  49. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jap za jego przydatny post!

    CKMik (05-01-2016), P.S.U.J. (05-01-2016), ROLAND (05-01-2016), ananasek_vel_oman (05-01-2016), artem (05-01-2016), kleczes_GKM (05-01-2016), magicaly (05-01-2016), miles (07-01-2016), muuu (05-01-2016), szyba213 (05-01-2016)

  50. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Wy się sami nie szanujecie.
    !00& racji. Nie szanujemy tych, którzy z tego klubu robią bagno, sami starają się dzięki niemu wybić do lepszego stanowiska czy z jego pomocą pomnożyć kwoty na koncie.
    Nie możemy znieść tego smrodu, który niesie się znad stadionu i czasem sami w niego wchodzimy po pachy, wy wylewać to powstałe gówno wiadrami. Ale to nie nasz ("hejterów") brud...

    I chciałem sprostować. Prezes sam się poniżył.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (05-01-2016)

Strona 5 z 132 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •