Strona 53 z 132 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,341 do 2,385 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2341
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Karol Baran chwali Włókniarza. "Ludzie zarządzają tym klubem bardzo dobrze"

    Ale co tam wie jakiś amator. Internetowi fachowcy wiedzą lepiej od człowieka ze środowiska...
    Zapewniam Cię że na tym forum jest więcej "osób ze środowiska" Informacje o rozpaczliwym szukaniu sponsorów bardzo ciekawe..!!!

    Trochę odnośnie finansów... nasz szanowny Marian Maślanka zawsze najpierw kontraktował zawodników i jechał sezon, a potem na gwałt szukano "złomrexów". Była walka o medale to się to sprawdzało, a w razie czego zawsze odpalano "konto oszczędnościowe" prezesa Teraz przemyślcie kilka spraw i zastanówcie się dlaczego na gwałt walczymy o awans

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    muuu (30-05-2016)

  3. Powrót do góry    #2342
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Z Marianem to bylo dokladnie tak, ze najpierw byl sklad, a sponsor tytularny pojawial sie tuz przed sezonem lub niedlugo po jego rozpoczeciu.

    Pozniej przyszly cudowne lata Zlomrexu i blogi okres spokoju. Kiedy nadszedl kryzys i wszystko je#lo, to sytuacja wrocila "prawie" do stanu poprzedniego, tzn. sklad byl przed sezonem a sponsor... do 15-tego

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (30-05-2016)

  5. Powrót do góry    #2343
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Zapewniam Cię że na tym forum jest więcej "osób ze środowiska"
    Ty tak na serio?

  6. Powrót do góry    #2344
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał:
    Ale co sie zdarzylo wszedzie?
    Ze zawodnik bez jakiejkolwiek rozgrzewki w cywilnym ubraniu pajacu na motorze na torze?
    Jesteś tym zaskoczony? Zawodnicy często zachowują się irracjonalnie.
    Tego typu zachowania są powszechne wśród żużlowców.
    Jeśli o tym jeszcze nie wiesz to wrzuć sobie ciekawe zdjęcia z tego forum.
    Będziesz wiedział, że wielu zawodników w tym IMŚ (Tai, Briggs, Havelock, Penhall, Loram) oraz inni pomniejsi rozbierali się do naga pajacując na torze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #2345
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał:

    Jesteś tym zaskoczony? Zawodnicy często zachowują się irracjonalnie.
    Tego typu zachowania są powszechne wśród żużlowców.
    Jeśli o tym jeszcze nie wiesz to wrzuć sobie ciekawe zdjęcia z tego forum.
    Będziesz wiedział, że wielu zawodników w tym IMŚ (Tai, Briggs, Havelock, Penhall, Loram) oraz inni pomniejsi rozbierali się do naga pajacując na torze.
    Tak, oczywiście, dwa dni po tym jak ich kolega z toru wyrżnął gołą głową o nawierzchnie i doznał poważnych obrażeń ww. panowie na pewno pajacowali sobie bez kasku robiąc świecę...

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #2346
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    (Tai, Briggs, Havelock, Penhall, Loram) .
    Stawiac polisa w jednym rzedzie wsrod takich nazwisk to trzeba miec niezly odlot.


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Garfield (30-05-2016), muuu (30-05-2016), spitt22 (30-05-2016)

  10. Powrót do góry    #2347
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Stawiac polisa w jednym rzedzie wsrod takich nazwisk to trzeba miec niezly odlot.


    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Aha. Czyli oni mogliby sobie jechać na jednym bez kasku ale Polisowi nie wolno czego to się nie robi byleby tylko sie do czegoś przy***ać

  11. Powrót do góry    #2348
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Inaczej. Czy uważasz, że dziadostwo i dyscyplinarne rozpasanie powinno być naśladowane? Podkreślam: w świetle tragedii jaką przeżywamy.

  12. Powrót do góry    #2349
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Aha. Czyli oni mogliby sobie jechać na jednym bez kasku ale Polisowi nie wolno czego to się nie robi byleby tylko sie do czegoś przy***ać
    Nie zrozumiales przekazu. I jakos mnie to nie dziwi.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  13. Powrót do góry    #2350
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Roland napisał:
    Stawiac polisa w jednym rzedzie wsrod takich nazwisk to trzeba miec niezly odlot.
    Oczywiście nie domyśliłeś się że podałem przykłady, medialne nazwiska, żeby pokazać ogrom zjawiska bo chyba domyślasz się że nie tylko IMŚ tak robią?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-05-2016 o 10:24
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #2351
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Matko Bosko kochano jazda na jednym kole stała się problemem. Teraz już tylko im hamulce pozakladac.

  15. Powrót do góry    #2352
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Szczerze mówiąc gdybym był prezesem klubu to taki Polis miałby już solidną kare. Jak widać Świącik toleruje takie wygłupy.

  16. Powrót do góry    #2353
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie tylko on, fajni trenerzy i naczelne lizodupy prezia też.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (30-05-2016)

  18. Powrót do góry    #2354
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Szczerze mówiąc gdybym był prezesem klubu to taki Polis miałby już solidną kare. Jak widać Świącik toleruje takie wygłupy.
    Problem w tym, że wcześniej ktoś pozwolił mu wsiąść na motór i wyjechać na tor.

    Z tego co wiem to zawodnicy sami sobie treningów nie organizują. Muszą mieć do dyspozycji stadion, a ten udostępnia im jego administrator, czyli klub.

    Mają ukarać sami siebie?

    Chyba nie - skoro jak widać jest takie społeczne przyzwolenie...
    Pzdr,
    Garfield

  19. Powrót do góry    #2355
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Szczerze mówiąc gdybym był prezesem klubu to taki Polis miałby już solidną kare. Jak widać Świącik toleruje takie wygłupy.
    Prezes sie boi ze Go Oskar pobije, w tym jest najlepszy.

  20. Powrót do góry    #2356
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,069
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Kiedyś regularnie się tu pisywało, prowadziło dyskusje, polemiki.
    Teraz rzadko się nawet zagląda.
    Wystarczy prześledzić kilka ostatnich stron wątku, by zrozumieć dlaczego.
    Z interesującej, merytorycznej platformy dyskusyjnej zrobił się banalny, jałowy tabloid oparty na permanentnym pluciu jadem.
    Mimo wszystko, trochę szkoda tak drastycznego upadku forum.
    AZS-CKM the leading polish teams

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi cures za jego przydatny post!

    GriN (31-05-2016), dockm (01-06-2016), muuu (01-06-2016)

  22. Powrót do góry    #2357
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/6...przed-terminem

    Prezes Włókniarza odniósł się także do sytuacji finansowej klubu. Częstochowianie nie mają na ten moment problemu z bieżącymi płatnościami. - Muszę przyznać, że pod tym względem wszystko układa się bardzo dobrze. Wszystko płacimy na bieżąco, a nawet przedterminowo. Jeżeli mamy taką możliwość, to tak właśnie czynimy. Uważam, że przekłada się to na większe zaufanie ze strony zawodników. Bardzo nam zależy, by utrzymać dobrą atmosferę w zespole - skwitował Michał Świącik.

    Pewnie to same kłamstwa, bo przecież nie zgadza się to z opinią hejterów.

  23. Powrót do góry    #2358
    Użytkownik Awatar CKMik
    Dołączył
    18-09-2008
    Postów
    342
    Kliknij i podziękuj
    401
    Podziękowania: 71 w 41 postach
    oby tak było, czas pokaże, najpewniej utwierdzimy się w tym jak jest bliżej końca sezonu, wtedy zawodnicy albo będą jeździć i wygrywać, albo wyciągną hulajnogi...

  24. Powrót do góry    #2359
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    "Wszystko płacimy na bieżąco, a nawet przedterminowo" - taki zwrot pada już chyba drugi raz podczas rozmowy ze Świącikiem. Mam więc takie pytanie z zewnątrz - co to do cholery znaczy, że Włókniarz płaci przedterminowo? Przecież to brzmi jak jakiś kompletny absurd. Co, prezes przed meczem umawia się z którymś z żużlowców, że dostanie kasę jakby zdobył 8 punktów i jak ten zawodnik zrobi więcej to zyskuje klub, a jak mniej to na odwrót? Nie czaję tego.

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    ckm-ista (01-06-2016), mackoxdp1 (01-06-2016), muuu (01-06-2016)

  26. Powrót do góry    #2360
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Brak Czai w składzie na Rzeszów to jest jakaś kpina... Zawodnik, który ten tor zna bardzo dobrze i mógłby fajne wnioski wyciągnąć dla drużyny już po próbie toru nie jedzie na mecz... Finfa, kończ waść, wstydu oszczędź.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  27. Powrót do góry    #2361
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A gdzie w ogóle Czaja jedzie? Dlaczego miałby jechać dobrze w Rzeszowie?

  28. Powrót do góry    #2362
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Znajomością toru mógłby dużo pomóc reszcie, nie mówię o tym, że sam pojedzie spektakularnie, bo jest po prostu wolny w tym sezonie. A biorąc pod uwagę fakt, że w każdym meczu, to on prowadzi odprawy w parku maszyn bo taki mamy fajny "sztab szkoleniowy", to jego obecność tam i sprawdzenie tego toru, jak zachowuje się podczas jazdy może dużo pomóc. I chyba nikt nie oczekuje, że taki Thorssell zrobi tak jakiś spektakularny wynik, bo pewnie pierwszy raz w życiu tam będzie jeździł.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  29. Powrót do góry    #2363
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    "Wszystko płacimy na bieżąco, a nawet przedterminowo" - taki zwrot pada już chyba drugi raz podczas rozmowy ze Świącikiem. Mam więc takie pytanie z zewnątrz - co to do cholery znaczy, że Włókniarz płaci przedterminowo? Przecież to brzmi jak jakiś kompletny absurd. Co, prezes przed meczem umawia się z którymś z żużlowców, że dostanie kasę jakby zdobył 8 punktów i jak ten zawodnik zrobi więcej to zyskuje klub, a jak mniej to na odwrót? Nie czaję tego.
    To znaczy, że na fakturze wystawionej przez zawodnika jest określony jakiś termin płatności, a klub płaci wcześniej.

    Tzn prezes twierdzi, że płaci...
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #2364
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Ostatnio Czaja bardziej do tylu niż do przodu, dlatego nie dziwi brak Artura w awizowanym składzie.
    U Nas na torze też padake jechał a niby tak dobrze zna tor...

  31. Powrót do góry    #2365
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    "Wszystko płacimy na bieżąco, a nawet przedterminowo" - taki zwrot pada już chyba drugi raz podczas rozmowy ze Świącikiem. Mam więc takie pytanie z zewnątrz - co to do cholery znaczy, że Włókniarz płaci przedterminowo? Przecież to brzmi jak jakiś kompletny absurd. Co, prezes przed meczem umawia się z którymś z żużlowców, że dostanie kasę jakby zdobył 8 punktów i jak ten zawodnik zrobi więcej to zyskuje klub, a jak mniej to na odwrót? Nie czaję tego.
    To proste. Na fakturze jest parametr data zapłaty, czyli maksymalny termin do którego należy zobowiązanie uregulować. "Częstochowski bizmesmen" w tej dacie zaczyna dopiero rozważać ewentualną możliwość zapłaty. Ponieważ generalnie to powszechna praktyka, utrwalona w świadomości, dlatego niektórym, nieobeznanym z elementarną rzetelnością kupiecką wydaje się, że płacą "przed terminem", podczas gdy rzeczywiście robią to w terminie.

  32. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    Gadol (01-06-2016), Garfield (01-06-2016), ananasek_vel_oman (01-06-2016), muuu (01-06-2016), veronek (01-06-2016)

  33. Powrót do góry    #2366
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Borowicz idzie do jakiegoś klubu ekstraligowego ? ciekawe kto go weźmie


  34. Powrót do góry    #2367
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Znajomością toru mógłby dużo pomóc reszcie, nie mówię o tym, że sam pojedzie spektakularnie, bo jest po prostu wolny w tym sezonie. A biorąc pod uwagę fakt, że w każdym meczu, to on prowadzi odprawy w parku maszyn bo taki mamy fajny "sztab szkoleniowy", to jego obecność tam i sprawdzenie tego toru, jak zachowuje się podczas jazdy może dużo pomóc. I chyba nikt nie oczekuje, że taki Thorssell zrobi tak jakiś spektakularny wynik, bo pewnie pierwszy raz w życiu tam będzie jeździł.
    Czajnik zawsze moze jechać z drużyna i zrobic odprawę po przejściu sie po torze. Nie potrzebuje do tego jeździć po nim skoro zna go dobrze.

    Bez sprzętu jest absolutnie najsłabszym ogniwem w drużynie i akurat tą decyzje popieram.

    U nas jednak wolałbym oglądać Borowicza i Czaje niż THJ który również notorycznie zawodzi.

  35. Powrót do góry    #2368
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Borowicz idzie do jakiegoś klubu ekstraligowego ? ciekawe kto go weźmie

    https://www.youtube.com/watch?v=B14v1EpS9C0
    Pewnie Tarnów.Jezdzil tam jakiś czas temu ze Swiderskim moze wygrać walke o skład.
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 01-06-2016 o 18:22

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    pakosik (01-06-2016)

  37. Powrót do góry    #2369
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Borowicz podobno jeszcze nic nie podpisał. Ale trop słuszny. A silniki Gravesena to podobno 15 będą.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  38. Powrót do góry    #2370
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kurcze a ja myślałem że skoro Włókniarz ściąga swojego wychowanka to robi to po to, by jeździł, a nie żeby od razu pozbywać się go ze składu...
    Pzdr,
    Garfield

  39. Powrót do góry    #2371
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Borowicz podobno jeszcze nic nie podpisał. Ale trop słuszny. A silniki Gravesena to podobno 15 będą.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Chciałeś napisać chyba, że będzie ich piętnaście.
    P.S
    Drabik połamany Po tragedii dziwnie to smakuje
    MAKS WRACAJ SZYBKO!

  40. Powrót do góry    #2372
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Czyli Mateusz nie łapie sie u nas w składzie, a bedzie jezdzic w ekstralidze. Ja nie mam pytan juz do tego klubu. Odechciewa sie wszystkiego co zwiazane z Wlokniarzem i z tym miastem. Parodia.

  41. Powrót do góry    #2373
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To jest to szumne stawianie na wychowanków, jeden odsunięty, drugi idzie na wypożyczenie. Czyżby "Eldorado Club" nie był w stanie Mateuszowi zrealizować przedsezonowych obiecanek, jak w przypadku innego z wychowanków i stąd pozbycie się problemu?

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #2374
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jeśli klub stawia na wychowanków, którzy kompromitują się w lidze to źle.
    Wyśmiewa się koncepcję 6+1 i każdy się zastanawia dlaczego nie ma kryterium wyniku.
    Jeśli natomiast klub stosuje kryterium wyniku i odrzuca zawodnika najczęściej wyprzedzanego to już jest tragedia.
    Naprawdę zawiłe rozumowanie godne największych lokalnych strategów
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #2375
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jeśli klub stawia na wychowanków, którzy kompromitują się w lidze to źle.
    Wyśmiewa się koncepcję 6+1 i każdy się zastanawia dlaczego nie ma kryterium wyniku.
    Jeśli natomiast klub stosuje kryterium wyniku i odrzuca zawodnika najczęściej wyprzedzanego to już jest tragedia.
    Naprawdę zawiłe rozumowanie godne największych lokalnych strategów
    Chodzi jedynie o hejt dla hejtu. Szkoda strzępić ryja. Cokolwiek by się nie działo to zawsze będzie tutaj odwracamy kot ogonem i budowany fałszywy obraz Włókniarza w ruinie. Szkoda tylko że wiele osób daje się zmanipulować tutaj piszącym hejterom. Klub ma się świetnie, wystarczy zapomnieć o zmyślonych bredniach z forum a poczytać artykuły o Włókniarzu. Całe środowisko chwali nasz klub, a ludzie dają się omamić kilku chlopkom z forum.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 02-06-2016 o 06:35

  44. Powrót do góry    #2376
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    A to Borowicz dostał możliwość zrobienia wyniku? Jak Czaja silniki? Borowicz za THJ na wyjazd mógłby zrobić robotę.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  45. Powrót do góry    #2377
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jeśli klub stawia na wychowanków, którzy kompromitują się w lidze to źle.
    Wyśmiewa się koncepcję 6+1 i każdy się zastanawia dlaczego nie ma kryterium wyniku.
    Jeśli natomiast klub stosuje kryterium wyniku i odrzuca zawodnika najczęściej wyprzedzanego to już jest tragedia.
    Naprawdę zawiłe rozumowanie godne największych lokalnych strategów
    Najbardziej zawile to jest kiedy prezes mowi o 6+1, pewnym miejscu dla wychowankow, jezdzie dla samej jazdy, etc. a po jednej porazce zaczyna obdzwaniac wszystkich wolnych zuzlowcow na rynku, wysyla swojego najdrozszego grajka na zielona trawke (po czym zaraz wstawia go z powrotem do skladu), a innego wychowanka pozbywa sie tuz po wyleczeniu przezen kontuzji.

    Jak okreslisz takie rozumowanie?



    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (02-06-2016)

  47. Powrót do góry    #2378
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Borowicz nie mial sie okazji pokazac. Kontuzja sie przytrafila. A moze i lepiej dla tego chlopaka, tak mysle czysto po ludzku, zeby odszedl bo bedzie grzal lawe razem z kapitanem? A jak sie trafi okazja to pewnie elkapitano wskoczy do skladu niz Borowa. Po co marnowac mu sezon, niech idzie gdzies gdzie bedzie mial okazje do jazdy. Lepsze to niz zostac tu i odjecha 3 spotkania w sezonie.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  48. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (02-06-2016), muuu (02-06-2016), pakosik (03-06-2016)

  49. Powrót do góry    #2379
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    (...) Cokolwiek by się nie działo to zawsze będzie tutaj odwracamy kot ogonem i budowany fałszywy obraz Włókniarza w ruinie. Szkoda tylko że wiele osób daje się zmanipulować tutaj piszącym hejterom. (...) Całe środowisko chwali nasz klub, a ludzie dają się omamić kilku chlopkom z forum.
    Jeśli kilku chłopków z forum dysponujących na swoje działania zerowym budżetem, jest skuteczniejsza od pierdyliarda specjalistów na klubowych etatach, to najwyższy czas zacząć się od chłopków uczyć.

  50. Powrót do góry    #2380
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Borowicz nie mial sie okazji pokazac. Kontuzja sie przytrafila. A moze i lepiej dla tego chlopaka, tak mysle czysto po ludzku, zeby odszedl bo bedzie grzal lawe razem z kapitanem? A jak sie trafi okazja to pewnie elkapitano wskoczy do skladu niz Borowa. Po co marnowac mu sezon, niech idzie gdzies gdzie bedzie mial okazje do jazdy. Lepsze to niz zostac tu i odjecha 3 spotkania w sezonie.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

    A to wszystko spowodowane jest tym, że już przed sezonem była za szeroka kadra, a teraz z Ułamkiem jest jeszcze gorzej. Najlepszy skład seniorski to od zawsze 5 seniorów plus rezerwowy. Wszystko co więcej powoduje konflikty i niezdrową rywalizację.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  51. Powrót do góry    #2381
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Niestety masz racje. Z samych polskich zawodnikow mozna dwie druzyny stworzyc. Lepiej dla chlopaka, zeby znalazl jazde gdzie indziej bo tu raczej nic dobrego go juz nie spotka. Sklad niemal ustalony, optymalny, w ktorym nie miesci sie juz Czaja i elkapitano. Wiec Borowicz jest trzecim oczekujacym.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  52. Powrót do góry    #2382
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    A to wszystko spowodowane jest tym, że już przed sezonem była za szeroka kadra, a teraz z Ułamkiem jest jeszcze gorzej. Najlepszy skład seniorski to od zawsze 5 seniorów plus rezerwowy. Wszystko co więcej powoduje konflikty i niezdrową rywalizację.
    Zagadka: kto jest autorem poniższych słów?

    Na razie bazujemy na ściśle określonej grupie zawodników, bo chcemy wprowadzić model bardziej ekstraligowy. Chodzi o to, aby nasz skład nie był strasznie duży, żeby wykluczyć zbyt wielką konkurencję.
    Pzdr,
    Garfield

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (02-06-2016)

  54. Powrót do góry    #2383
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zagadka: kto jest autorem poniższych słów?

    Na razie bazujemy na ściśle określonej grupie zawodników, bo chcemy wprowadzić model bardziej ekstraligowy. Chodzi o to, aby nasz skład nie był strasznie duży, żeby wykluczyć zbyt wielką konkurencję.
    Ja nie wiem czyje to słowa ale z pewnością nie osoby związanej z Włókniarzem.
    Gdyby tak było to totalne YETI musi chcieć budować skład na ekstraligę oparty na takich zawodnikach jak Jeleń,Ułamek,THJ,Klindt ... więc nie wiem po co zamieszczać informacje o klubie z Łotwy w naszym wątku.

  55. Powrót do góry    #2384
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jeśli klub stawia na wychowanków, którzy kompromitują się w lidze to źle.
    Wyśmiewa się koncepcję 6+1 i każdy się zastanawia dlaczego nie ma kryterium wyniku.
    Jeśli natomiast klub stosuje kryterium wyniku i odrzuca zawodnika najczęściej wyprzedzanego to już jest tragedia.
    Naprawdę zawiłe rozumowanie godne największych lokalnych strategów
    Tragedią jest to, że nie wypożyczono Trojanowskiego, gdy okazało się, że odstaje na treningach. Tragedią też jest to, że zamiast zainwestować w naszych chłopaków, zakontraktowano Jelenia. I wreszcie największą tragedią jest to, że w klubie nie ma żadnej długofalowej polityki kadrowej. No może nie dotyczy to ciepłych klubowych stołeczków...

    A mówiąc o inwestowaniu w naszych, mam też na myśli zatrudnienie trenera z prawdziwego zdarzenia.
    Ostatnio edytowane przez Girion ; 02-06-2016 o 12:01

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Girion za jego przydatny post!

    muuu (02-06-2016)

  57. Powrót do góry    #2385
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Ja nie wiem czyje to słowa ale z pewnością nie osoby związanej z Włókniarzem.
    Gdyby tak było to totalne YETI musi chcieć budować skład na ekstraligę oparty na takich zawodnikach jak Jeleń,Ułamek,THJ,Klindt ... więc nie wiem po co zamieszczać informacje o klubie z Łotwy w naszym wątku.
    Błędna odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 02-06-2016 o 16:16
    Pzdr,
    Garfield

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •