Strona 51 z 132 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    dockm problem w tym ze chyba jednak nie jest...

    Artur jest najcześciej mijanym zawodnikiem ligi. Popełnia fatalne błędy i tylko traci pozycje. On nie wyprzedził jeszcze nikogo w tym sezonie. Albo dojeżdzał jak wyszedł albo to jego wyprzedzali. Przecież to aż szkoda patrzeć.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  2. Powrót do góry    #2252
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Nie no na Rzeszów Ułamek ma wrocic, to wtedy Czaja out..

  3. Powrót do góry    #2253
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Nie no na Rzeszów Ułamek ma wrocic, to wtedy Czaja out..
    Chyba, że w ten sposób

    Wie ktoś kiedy mniej więcej Borowicz może wznowić treningi?

  4. Powrót do góry    #2254
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez szyba213 Zobacz posta
    Jak to sirqaz tłumaczyłeś zimą? że THJ to będzie top1 ligi? chyba w machaniu rękami po zjeździe na murawę. W bezjajeczności zaczyna robić konkurencję nawet Ułamkowi...
    Takie było założenie. To miała być rakieta. Nie pykło.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  5. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez szyba213 Zobacz posta
    Jak to sirqaz tłumaczyłeś zimą? że THJ to będzie top1 ligi? chyba w machaniu rękami po zjeździe na murawę. W bezjajeczności zaczyna robić konkurencję nawet Ułamkowi...
    Kilka fajnych biegów pokazał już, niestety ale liczba zawalonych meczów u niego równa jest tych dobrych. Trochę kiepsko. Choć zawsze może jeszcze hulajnogę wyciągnąć.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 22-05-2016 o 23:38
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Girion (22-05-2016)

  7. Powrót do góry    #2256
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    U siebie jest kozak i fighter, a wyjazdy to póki co kaplica totalna. Wyszedł mu tylko mecz w Bydzi i to by było na tyle...

  8. Powrót do góry    #2257
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Ładna walka, ogólnie ciekawy mecz. Wiadomo Łotysze to najlepsza drużyna ligi i nasz wynik 39 pkt nie jest zły, a nawet mógł być lepszy. Trzeba pochwalić Jelenia, miał też słabsze biegi, ale osobiście mnie zaskakuje. Ciekaw jestem natomiast tego, kto pojedzie z Rzeszowem. Podobno Ułamek ma wrócić, więc jeden zawodnik out. Pierwszy na myśl przychodzi Czaja.

  9. Powrót do góry    #2258
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Ps. Radio Fon - świetna wideotransmisja. Oby takich więcej byłem w szoku ze moge obejrzeć ten mecz na żywo - dodatkowo całkiem fajnie zrealizowana transmisja. Brawo.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  10. Powrót do góry    #2259
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Odejmijmy juniorkę, którą Łotysze mają baaardzo słabą. Ile mieli 3 nasi seniorzy ? całe cztery. Tyle w temacie.

  11. Powrót do góry    #2260
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kolejny mecz zawalony przez naszego niby-lidera.

    Szkoda, bo duze punkty byly naprawde blisko. Nie taki diabel straszny jak go maluja, no ale jak "lider" w trzecim wyjezdzie z rzedu z druzyna z czolowki jedzie totalny piach to cudow nie ma.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #2261
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    muuu wygrał zgrzewke piwa :-P
    Nie ma to jak nepotyzm, co misiu?
    Gdyby jeszcze kompetencje szły w parze to można jakoś przełknąć...

    muuu, ustal jakie piwo chcesz i daj znać kiedy będziesz w czwie dostępny.
    Może być jakieś jasne. Kasztelan
    I najpewniej w długi weekend uda się wpaść do miasta, daj znać kiedy dokładnie podjechać

    Czaja faktycznie bieda. Dużo błędów ale to chyba wynik słabego sprzętu, bo wolny jakby jechał tyłem.

    Transmisja Radia Fon zacna. Trochę przesadzili z reklamami w przerwach no ale pierwsze koty za płoty. Mam nadzieję że następnym razem nie będą mnie już tak dużo męczyć tym, gdzie najlepsze pieczywo w mieście
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #2262
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cholera nie spodziewałem się ale przed meczem 39-40 brałbym w ciemno,
    w najgorszym przypadku zakładałem 34-35 punktów, ale po przebiegu meczu czuję delikatny niedosyt.
    Na szczęście istnieje szansa na bonus w meczu rewanżowym.
    Jeszcze ciekawiej dla Nas potoczyły się pozostałe spotkania,
    bo Bydgoszcz odbiera punkty Wybrzeżu (tutaj należy dodatkowo docenić Naszą wygraną w Bydgoszczy)
    natomiast Wanda traci dużo więcej po dzisiejszej przegranej z Łodzią.
    Grzegorz kończy karierę? Nie chce się wierzyć, ale nie protestuję Tego się trzymaj Greg
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #2263
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Długa podróż i dom ufff. Pierwsze efekty meczu... huraoptymizm. Wszystkie ręce na pokład i walczymy o awans za wszelką cenę!!! Ciśnienie jeszcze większe bo podjarano się wizją powrotu Seby za Czaję i gromieniem wszystkich do końca sezonu

    Tylko czy mamy się z tego cieszyć... oto jest pytanie Sponsorzy? "znajdą się jak zapukamy do ekstraligi... każdy nam to mówi"

    Edytuję! bo ciekawostka. Skład Thorsell, Klindt, Ułamek, Jeleniewski, THJ, Łęgowik, Polis... to raptem 3 zawodników którzy jechali w Pile. Włókniarz II Częstochowa Mistrzowie przedsezonowych kontraktów i oceniania zawodników na treningach! No i kontraktowania do skutku za miejskie pieniądze Czekać aż zaczną myśleć nad zamiennikiem za Jonassona... a są przymiarki Na szczęście broni się on wynikami w Czwie.
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 23-05-2016 o 12:07

  15. Powrót do góry    #2264
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Ja też przed meczem ten wynik brałbym w ciemno, tak więc brawo. A wystarczyłoby, żeby nasz lider THJ wykręcił "słabą" dyszkę. O choć jednym punkciku Artura nie wspomnę.

  16. Powrót do góry    #2265
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wyjazd Typowo męczeński, słaby Jonasson i Czaja, do reszty nie mam zarzutów, brawa dla jelenia. Świetna pozytywna atmosfera na stadionie, tubylcy przyjaźni i można było bez strachu wśród nich siedzieć, zawody b.ciekawe, bez odpuszczania... jakoś tak...normalnie. Co do warunków na Litwie i Łotwie, człowiek po wyjeździe do takich krajów zauważa co ma. W życiu złego słowa na polskie drogi nie powiem, nie wspominając o miastach i ogólnej infrastrukturze.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Często się chowam (24-05-2016)

  18. Powrót do góry    #2266
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Widzę, że nastroje po meczu dopisują - zarówno wśród fanów, jak i w klubie.

    A prawda jest taka, że przerżnęliśmy mając realną szansę na co najmniej punkt i - co najgorsze - kolejny raz w dużej mierze przyczynił się do tego nasz teoretycznie najlepszy i jednocześnie najdroższy grajek.

    Kolejny denny mecz Czai też bardziej smuci niż cieszy, jedynie niektóre misie zacierają rączki bo wzrasta dzięki temu szansa na powrót ich pupilka do składu.
    Pzdr,
    Garfield

  19. Powrót do góry    #2267
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Sponsorzy? "znajdą się jak zapukamy do ekstraligi... każdy nam to mówi"
    A są pewni, że zostaną ci co już są?

    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Czekać aż zaczną myśleć nad zamiennikiem za Jonassona... a są przymiarki
    Kto niby? Batchelor może? Niezły pomysł po jego popisie u nas.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #2268
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A są pewni, że zostaną ci co już są?



    Kto niby? Batchelor może? Niezły pomysł po jego popisie u nas.
    Widze, ze do kolegi tez docieraja informacje jakoby najhojniejsi sponsorzy klubu mieli zamiar sie po sezonie pozegnac.

    A mecz? Zgodnie z przewidywaniami.
    Generalnie wynik lepszy od jazdy.

    Jonasson wjezdzajacy na murawe owczesnie nie opanowawszy maszyny to poezja zuzla i kwintesencja naszego klubu.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2269
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał:
    A mecz? Zgodnie z przewidywaniami.
    Generalnie wynik lepszy od jazdy.
    Zgodnie z przewidywaniami? 4 zawodników w top 10. Nasz najlepszy na 24 miejscu ale kontuzjowany. Bodajże Jeleniewski na 32 miejscu...
    Naprawdę spodziewałeś się, że po 12 biegach będziemy walczyli w kontakcie z Loko?
    Nawet ja nie jestem takim optymistą
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #2270
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Widze, ze do kolegi tez docieraja informacje jakoby najhojniejsi sponsorzy klubu mieli zamiar sie po sezonie pozegnac.
    A czy ja gdzieś o tym napisałem Chodzi mi o wszystkich sponsorów, tych dużych i tych mniejszych. Masz choćby tu na forum przynajmniej jeden taki przypadek. Świącik już raz brał udział w exodusie olewanych, mniejszych sponsorów z klubu. Myślisz, że on z błędów poprzedników wyciąga jakieś wnioski? Myślisz, że przyjmująca "petentów" w domu wieczorami (bo w godzinach pracy klubu nie ma czasu) główna specjalistka klubowa zadba o ich zadowolenie?

    I tak btw to czy najhojniejszymi sponsorami są ci najbardziej na świeczniku to okaże się po sezonie. Przykłady Cognora i KANTora powinny dać do myślenia

    No ale przecież jesteśmy potęgą finansową (to wiadomo od dawna) i sportową (to wiadomo po wtopie w Dauga) więc radujmy się
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 24-05-2016 o 11:22
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Powrót do góry    #2271
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tradycyjnie chłopaki hejtują jakby im ktoś nasypał soli na ogon.
    Takich mamy obecnie "kibiców" ale na szczęście tylko w określonym necie.
    Mecz jak zauważyłem spodobał się normalnym kibicom.
    Relacja naprawdę profesjonalna. Mimo, że za dużo reklam
    No i tak liczni sponsorzy pokroju małego eryka, którzy odejdą po sezonie, bo to takie oczywiste.
    Tak trzymać Panowie. Całe szczęście dla Was, że nie wygrali, po wynikach w ostatniej kolejce, bo byście przestali istnieć przez pewien czas.
    a tak dostaliście niestety drugie życie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 24-05-2016 o 02:47
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #2272
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał:

    Zgodnie z przewidywaniami? 4 zawodników w top 10. Nasz najlepszy na 24 miejscu ale kontuzjowany. Bodajże Jeleniewski na 32 miejscu...
    Naprawdę spodziewałeś się, że po 12 biegach będziemy walczyli w kontakcie z Loko?
    Nawet ja nie jestem takim optymistą
    Z Toba faktycznie dzieje sie cos niepokojacego, bo pare lat temu lapales w mig tekst pisany i mowiony a dzis prezentujesz poziom sirqaza w kwestii dedukcji.

    Napisalem: wynik zgodnie z przewidywaniami.
    To, ze wynik dosc dlugo byl blisko remisu to "wynik lepszy od jazdy".

    Czy cos jeszcze musze wytlumaczyc lopatologicznie?

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tradycyjnie chłopaki hejtują jakby im ktoś nasypał soli na ogon.
    Takich mamy obecnie "kibiców" ale na szczęście tylko w określonym necie.
    Mecz jak zauważyłem spodobał się normalnym kibicom.
    Relacja naprawdę profesjonalna. Mimo, że za dużo reklam
    No i tak liczni sponsorzy pokroju małego eryka, którzy odejdą po sezonie, bo to takie oczywiste.
    Tak trzymać Panowie. Całe szczęście dla Was, że nie wygrali, po wynikach w ostatniej kolejce, bo byście przestali istnieć przez pewien czas.
    a tak dostaliście niestety drugie życie.
    Przyjedz w koncu do Czestochowy na mecz i siadz z tymi zwyklymi kibicami Pogadaj sobie o Misiu, o tym co mysla
    Poza tym poziom frekwencji pokazuje gdzie normalni kibice maja ten swiacikowy Wlokniarz. Przykre, ale prawdziwe.

    A co do transmisji. Fajna, fajna, powiew swiezosci bez dwoch zdan. Tylko moglby sobie Rajek wziac kogos do komentarza, bo ewidentnie 2,5 godzin ciagiem sam nie dawal rady. Najlepiej kogos kto zna sie na zuzlu a nie tylko go oglada jakiegos bylego zawodnika, albo mechanika, bo dla kogos kto na zuzlu sie zna troche zabawne bylo jak Jonasson 20 metrow za chyba Bogdanovsem na ostatnim kolko a ten sie emocjonuje czy Jonasson jeszcze zaatakuje takie rzeczy przechodza w radiu jak ktos nie widzi obrazu, ale nie w tv
    Ale generalnie poradzil sobie bardzo dobrze, tym bardziej, ze komentarz to na prawde trudna sprawa wbrew temu co sie niektorym moze wydawac

    No i minus to jedna kamera, ale obstawiam ze tutaj nie kwestia brakow mozliwosci, ale kwestia kosztow zdecydowala.

    Co do reszty nie polemizuje, bo slepy wyznawca nie zauwazy jak mu narobia na twarz, stwierdzi ze trufle dali
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 24-05-2016 o 09:43
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2273
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Z Toba faktycznie dzieje sie cos niepokojacego, bo pare lat temu lapales w mig tekst pisany i mowiony a dzis prezentujesz poziom sirqaza w kwestii dedukcji.

    Napisalem: wynik zgodnie z przewidywaniami.
    To, ze wynik dosc dlugo byl blisko remisu to "wynik lepszy od jazdy".

    Czy cos jeszcze musze wytlumaczyc lopatologicznie?



    Przyjedz w koncu do Czestochowy na mecz i siadz z tymi zwyklymi kibicami Pogadaj sobie o Misiu, o tym co mysla
    Poza tym poziom frekwencji pokazuje gdzie normalni kibice maja ten swiacikowy Wlokniarz. Przykre, ale prawdziwe.

    A co do transmisji. Fajna, fajna, powiew swiezosci bez dwoch zdan. Tylko moglby sobie Rajek wziac kogos do komentarza, bo ewidentnie 2,5 godzin ciagiem sam nie dawal rady. Najlepiej kogos kto zna sie na zuzlu a nie tylko go oglada jakiegos bylego zawodnika, albo mechanika, bo dla kogos kto na zuzlu sie zna troche zabawne bylo jak Jonasson 20 metrow za chyba Bogdanovsem na ostatnim kolko a ten sie emocjonuje czy Jonasson jeszcze zaatakuje takie rzeczy przechodza w radiu jak ktos nie widzi obrazu, ale nie w tv
    Ale generalnie poradzil sobie bardzo dobrze, tym bardziej, ze komentarz to na prawde trudna sprawa wbrew temu co sie niektorym moze wydawac

    No i minus to jedna kamera, ale obstawiam ze tutaj nie kwestia brakow mozliwosci, ale kwestia kosztow zdecydowala.

    Co do reszty nie polemizuje, bo slepy wyznawca nie zauwazy jak mu narobia na twarz, stwierdzi ze trufle dali
    Napisał gość, który najwięcej w tym sezonie siedzi z tymi zwykłymi kibicami na stadionie buahahah...

    A kamery dwie były na pewno. Dziwne, że taki znawca nie zauważył.

  26. Powrót do góry    #2274
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ja tam ananaska ze dwa razy na stadionie widziałem, chyba nawet na jakiś zawodach juniorów czy czymś w ten deseń, gdzie było do kupy 50 kibiców
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  27. Powrót do góry    #2275
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Borówa wraca, to co, za THJ Ułamek, a decyzje co do Czai po treningach czy on czy Mateusz ; )

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    pakosik (24-05-2016)

  29. Powrót do góry    #2276
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Koncepcja ze wszech miar słuszna.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  30. Powrót do góry    #2277
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Ja tam ananaska ze dwa razy na stadionie widziałem, chyba nawet na jakiś zawodach juniorów czy czymś w ten deseń, gdzie było do kupy 50 kibiców
    Eeee tam, dwoilo Ci sie w oczach. Trol wie lepiej, ze ja na zuzel nie chodze

    Cytat Zamieszczone przez mackoxdp1 Zobacz posta
    Borówa wraca, to co, za THJ Ułamek, a decyzje co do Czai po treningach czy on czy Mateusz ; )
    Przychylam sie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2278
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Super wyszło z tą relacją video, oby takich jak najwięcej.
    A mysle ze w niedziele, gdy bedzie dobra pogoda, moze padnie rekord frekwencyjny w tym roku?
    W koncu przyjezdza mocny Rzeszów.

    Co do Borowicza to mysle ze do skladu ewentualnie moze wskoczyc od nastepnej kolejki, teraz jednak po tej przerwie chyba za szybko

  32. Powrót do góry    #2279
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Czaja kombinuje i jeździ różnymi liniami, często chaotycznie z jednego prostego powodu - gdzie nie wjedzie tam jest wolny. Sprzęt ma mocno średni i z tego, co udało mi się dowiedzieć, nie jest to jego wina
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  33. Powrót do góry    #2280
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Takie pytanko: czy ktos z Was wchodzac na oficjalke (wersja mobilna) jest w stanie wyszukac relacje z Daugavpils wraz ze zdobywcami punktow?

    Ja widze tylko krotka wzmianke o porazce z Lokomotivem "Dabgapils" (to jakas nowa odmiana?) i 12 punktach Jelenia. Sa tez rozne inne niusy, czesc z nich napisana w jakims jezyku podobnym do polskiego, w zwiazku z czym podejrzewam, ze pisze je skrypt.

    A, jest tez tytul, ktory zacheca do kupna biletu na mecz... z Wanda Krakow

    Ciekawe, jak idzie rekrutacja do redakcji. Chyba kiepsko, bo przeciez kto zechce przylozyc reke do takiej amatorki?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #2281
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Czaja kombinuje i jeździ różnymi liniami, często chaotycznie z jednego prostego powodu - gdzie nie wjedzie tam jest wolny. Sprzęt ma mocno średni i z tego, co udało mi się dowiedzieć, nie jest to jego wina
    A czyja?

    To tak jakby powiedziec, ze slabe wyniki druzyny to nie wina prezesa. Lub dobre nie byly jego zasluga.

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Takie pytanko: czy ktos z Was wchodzac na oficjalke (wersja mobilna) jest w stanie wyszukac relacje z Daugavpils wraz ze zdobywcami punktow?

    Ja widze tylko krotka wzmianke o porazce z Lokomotivem "Dabgapils" (to jakas nowa odmiana?) i 12 punktach Jelenia. Sa tez rozne inne niusy, czesc z nich napisana w jakims jezyku podobnym do polskiego, w zwiazku z czym podejrzewam, ze pisze je skrypt.

    A, jest tez tytul, ktory zacheca do kupna biletu na mecz... z Wanda Krakow

    Ciekawe, jak idzie rekrutacja do redakcji. Chyba kiepsko, bo przeciez kto zechce przylozyc reke do takiej amatorki?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    A zauwazyles taka prawidlowosc ze to co robia ludzie z poza klubu jest na wysokim poziomie a to co klub mizerne?
    Kibice zrobili sklep z gadzetami - klub nie potrafi
    Radio Jura robi spoty reklamowe meczu - klub nie potrafi
    Ludzie niezalezni od klubu robia transmisje video live w necie - klub nie potrafi
    Strona www ... porownajmy sklep z gadzetami jaka jest strona a to nad czym klub pracowal poltora roku
    No... starczy.


    A to jak w klubie wyglada dyscyplina i wyciaganie wnioskow z roznych sytuacji, takze tragicznych:

    https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...61&oe=5748109C
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 25-05-2016 o 11:03
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    ckm-ista (25-05-2016), mackoxdp1 (25-05-2016)

  36. Powrót do góry    #2282
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Wróbelki ćwierkają, że zagwarantował sobie nowe silniki od Graversena w kontrakcie odpuszczając część pieniędzy i... nie ma silników ani pieniędzy
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  37. Powrót do góry    #2283
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Znaczy się że te silniki miał klub ogarnąć?????O
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2284
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    No i stało się. Czaja odsunięty od składu. Daniel z juniorem na naszym torze to nie jest dobry pomysł . Rzeszów słaby to damy rade ale to nie jest dobry zabieg na kogoś mocniejszego

  39. Powrót do góry    #2285
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Tak.




    Jest awizowany skład i po raz kolejny wyszło, że Finfa i Kafel to dwaj nieudacznicy. Przenieśli THJ pod 12 i dali go do pary z Ułamkiem. Idiotyczna decyzja bo THJ akurat na naszym torze jeździ bardzo dobrze w tym sezonie. I dali teoretycznie dwóch najlepszych na naszym torze w tym sezonie do jednej pary. Dodatkowo pod 13 jedzie Jeleniewski, który nie miał żadnego udanego meczu w tym sezonie na naszym torze. Oni chyba serio żyją tym, jaki był ostatni mecz. Wniosków wstecz nie wyciągają żadnych. Ten Finfa taktycznie to jest jakaś C klasa.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (25-05-2016)

  41. Powrót do góry    #2286
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Czaja kombinuje i jeździ różnymi liniami, często chaotycznie z jednego prostego powodu - gdzie nie wjedzie tam jest wolny. Sprzęt ma mocno średni i z tego, co udało mi się dowiedzieć, nie jest to jego wina
    Może to wina Świącika? Eh ten prezes nie dobry powinien mu fure tuningować że śrubokrętem w buzi...
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 25-05-2016 o 14:22

  42. Powrót do góry    #2287
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    No i stało się. Czaja odsunięty od składu. Daniel z juniorem na naszym torze to nie jest dobry pomysł . Rzeszów słaby to damy rade ale to nie jest dobry zabieg na kogoś mocniejszego
    Źle te wrony kraczą
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 25-05-2016 o 14:22

  43. Powrót do góry    #2288
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Zaraz bedzie, ze hejt, srejt i tak dalej ale... w swietle ostatnich wydarzen w Rybniku takie zachowanie to jest skrajny debilizm, skrajna ignorancja, brak poszanowania dla wlasnego zdrowia. To, ze Polis wpadl na taki idiotyczny pomysl mnie nie dziwi ale to ze ktos, trener, menager, prezes, pozwolil mu w takim rynsztunku wyjechac na tor to juz zakrawa o kpine. Serio w tym klubie nie ma nikogo kto potrafilby okielznac takie zachowania? Nikogo nie nauczyla miniona niedziela niczego? A wystarczy by sie lancuch zerwal, silnik zatarl czy cokolwiek i pozniej bylby placze, lamenty, msze i inne takie. Swiacik tak mowil o bezpieczenstwie po wypadku Warda, zakupiono ochraniacze na szyje a tu takie cos?? No bez jaj. Tak wiem, nic sie nie stalo i hejtuje.

    13241147_883485871762597_2897118868922901505_n.jpg

  44. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    CKMik (25-05-2016), Gadol (25-05-2016), Girion (25-05-2016), ananasek_vel_oman (25-05-2016), ckm-ista (25-05-2016), dockm (25-05-2016), spitt22 (25-05-2016), veronek (25-05-2016)

  45. Powrót do góry    #2289
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Wg mnie w takiej sytuacji Polisa powinien zastąpić Gruchalski w najbliższym meczu a Oskar zasługuje na zawieszenie.

    To jest nie do pomyślenia zeby mając na uwadze ostatnie wydarzenia tak nieodpowiedzialnie sie zachowywać.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  46. Powrót do góry    #2290
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    To jest bardzo ciekawe, bo poniższe zdjęcie zostało wykonane na treningu gdzie byli m.in. starzy wyjadacze Ułamek i Trojanowski ale ostatecznie nikomu nie przyszło do głowy, by w stanowczy sposób powstrzymać Polisa przed debilizmem jakim był wyjazd na tor bez ekwipunku...
    Pzdr,
    Garfield

  47. Powrót do góry    #2291
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Wspominałem niedawno o euforii w klubie... śmieszki i heheszki udzialają się też na treningu Wy wstrętni hejterzy, atmosferę chcecie zepsuć!!! I nie tylko Polis sobie tak śmigał na treningu... po prostu taki Włókniarzowy fun niedojrzałych chłopaków bez silnej ręki i z wiecznie uśmiechniętym MiSiem.

    Jest super, jest super... więc o co Wam chodzi?!!!
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 25-05-2016 o 17:17

  48. Powrót do góry    #2292
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    kozackie to zdjęcie, w sam raz na profilowe na fejsbunia

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    Ostatnio edytowane przez młody_piernik ; 25-05-2016 o 17:41
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  49. Powrót do góry    #2293
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Ciekawe kto mu motór zapychał?

  50. Powrót do góry    #2294
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Awizowany sklad to jest taktyczny dramat, a apropo Polisa to chcacemu nie dzieje sie krzywda, chce to niech tak jezdzi, nic wam do tego. Jego zycie, jego sprawa,ot co.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    GriN (25-05-2016)

  52. Powrót do góry    #2295
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Zaraz bedzie, ze hejt, srejt i tak dalej ale... w swietle ostatnich wydarzen w Rybniku takie zachowanie to jest skrajny debilizm, skrajna ignorancja, brak poszanowania dla wlasnego zdrowia. To, ze Polis wpadl na taki idiotyczny pomysl mnie nie dziwi ale to ze ktos, trener, menager, prezes, pozwolil mu w takim rynsztunku wyjechac na tor to juz zakrawa o kpine. Serio w tym klubie nie ma nikogo kto potrafilby okielznac takie zachowania? Nikogo nie nauczyla miniona niedziela niczego? A wystarczy by sie lancuch zerwal, silnik zatarl czy cokolwiek i pozniej bylby placze, lamenty, msze i inne takie. Swiacik tak mowil o bezpieczenstwie po wypadku Warda, zakupiono ochraniacze na szyje a tu takie cos?? No bez jaj. Tak wiem, nic sie nie stalo i hejtuje.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3311
    E tam. W lidze nie ma kiedy jeździć na jednym kółku (po 0 nie wypada), to musi sobie chłopak odbić na treningu. No risk no fun ponoć. Zresztą, są okulary to już coś
    Jeszcze jeden rok, bo jako młodzieżowiec gdzieś się załapie, a potem chociaż foty zostaną, jaki to kozak szalał na polskich torach.
    A skład bez Czai już wygląda dobrze - choć zestawienie par wygląda, jakby ktoś je losowo ustawił.
    Ostatnio edytowane przez Kubag ; 25-05-2016 o 21:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •