Strona 4 z 132 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Jakie korzysci oferuje GoNet CRM (za strona):
    (...)
    Na stronie jest zrzut ekranu z tego systemu. Jest tam widoczna zakładka "Moje zadania na dziś".
    Nie wiecie czy można jakoś zdobyć wydruki tychże zadań naszych klubowych etatowych leniuszków, skoro już jestem sponsorem stowarzyszenia?

    Ponieważ Nowy Rok nie może być gorszy od mijającego, więc życzę spełnienia marzeń w nowym 2016 ;-D
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #137
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale... banka wpadla za frajera to mozna sie bawic i robic innym dobrze

    Mam nadzieje, ze miasto wnikliwie sprawdzi wydatki klubu za rok. Na co ten 1 mln poszedl



    Ja bym powiedzial ze w tempie dziadziunia poruszajacego sie na balkoniku.
    I zeby za rok sie nie okazalo ze trzeba powolywac nowy klub.
    Po pierwsze to poważny zastrzyk finansowy ze strony Miasta i nie ma tu innego lepszego słowa jak - dziękuję.
    Dodatkowy komentarz jest zbyteczny i niegrzeczny.

    A co do sprawdzenia wydatków to nie można mieszać do tego Miasta Częstochowa.
    Według Statutu SCKM Włókniarz może się tym zajmować tylko Komisja Rewizyjna - no jakby ktoś nie wiedział

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Na stronie jest zrzut ekranu z tego systemu. Jest tam widoczna zakładka "Moje zadania na dziś".
    Nie wiecie czy można jakoś zdobyć wydruki tychże zadań naszych klubowych etatowych leniuszków, skoro już jestem sponsorem stowarzyszenia?
    Czyżby ktoś Cię zmuszał do tego, żeby być sponsorem Stowarzyszenia?
    Ale proponuję abyś muuu założył swój Włókniarz, zgłosił się do rozgrywek, zadbał o skład, o budżet, o kibiców. O dobry PR nie musisz, masz w krwi talent do tego. Z tego co widzę masz do tego, i chęci, i kompetencje. Więc powodzenia w 2016 roku.

  3. Powrót do góry    #138
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Ciekawe co powiedzą na to osoby, które potrafią posługiwać się programem CMR.
    To bardzo przydatny typ oprogramowania
    Tak, ale w duzych firmach Badz firmach ktore maja bardzo wielu kontrahentow raczej
    Ilu kontrahentow ma Wlokniarz? 30? 40?
    I co im oferuje ze wymaga to skomplikowanego systemu kontroli pracy, efektywnosci etc?

    Wolalbym zeby wysilki byly wlozone np w karte kibica

    Po pierwsze to poważny zastrzyk finansowy ze strony Miasta i nie ma tu innego lepszego słowa jak - dziękuję.
    Dodatkowy komentarz jest zbyteczny i niegrzeczny.

    A co do sprawdzenia wydatków to nie można mieszać do tego Miasta Częstochowa.
    Według Statutu SCKM Włókniarz może się tym zajmować tylko Komisja Rewizyjna - no jakby ktoś nie wiedział
    Przykro mi, ale jest pan w bledzie. Kazdy podmiot, ktory przyjmuje pomoc publiczna podlega kontroli. Chyba ze stowarzyszenie jest ponad prawem

    Ale proponuję abyś muuu założył swój Włókniarz, zgłosił się do rozgrywek, zadbał o skład, o budżet, o kibiców. O dobry PR nie musisz, masz w krwi talent do tego. Z tego co widzę masz do tego, i chęci, i kompetencje. Więc powodzenia w 2016 roku.
    Moze faktycznie powinien, bo moze sie okazac, ze jego klub bedzie jedynym ktory bedzie mogl przystapic do rozgrywek
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Wspaniały pomysł! Zakładajcie swój klub i prowadźcie go po swojemu a naszemu dajcie w końcu święty spokój zamiast wiecznie szkodzić wypisując odstraszające rzeczy dla mniej zorientowanego w temacie kibica. Najlepszego i powodzenia

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    Wuwu (31-12-2015)

  6. Powrót do góry    #140
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Na stronie jest zrzut ekranu z tego systemu. Jest tam widoczna zakładka "Moje zadania na dziś".
    Nie wiecie czy można jakoś zdobyć wydruki tychże zadań naszych klubowych etatowych leniuszków, skoro już jestem sponsorem stowarzyszenia?

    Ponieważ Nowy Rok nie może być gorszy od mijającego, więc życzę spełnienia marzeń w nowym 2016 ;-D
    No po takim zastrzyku od miasta w panelu "Moje zadania na dzis" przez wieksza czesc sezonu widniec pewnie bedzie "brak"



    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (31-12-2015), artem (01-01-2016)

  8. Powrót do góry    #141
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Czyżby ktoś Cię zmuszał do tego, żeby być sponsorem Stowarzyszenia?
    Ale proponuję abyś muuu założył swój Włókniarz, zgłosił się do rozgrywek, zadbał o skład, o budżet, o kibiców. O dobry PR nie musisz, masz w krwi talent do tego. Z tego co widzę masz do tego, i chęci, i kompetencje. Więc powodzenia w 2016 roku.
    Widzę Wuwu, że i Ty zostałeś wciągnięty do "sekty nienawiści" bo wyczuwam w tej wypowiedzi jakieś złe fluidy
    Co to robi z ludźmi zbyt częste przebywanie w okolicach ulicy Olsztyńskiej, to ja pojęcia nie mam.

    A kto mnie zmuszał. Nikt, ale jak już to miasto zrobiło, to fajnie spróbować z tego skorzystać.

    Pytam z czystej ciekawości, bo od kilku lat mnie nurtuje, za co jest płacone w tym klubie i jakie mają obowiązki jego etatowi pracownicy. Nie wydaje mi się również, by był grzech o to pytać, interesować się swoim klubem oraz tym, na co wydawane są moje pieniądze
    Jeżeli jednak w klubie kręcą się nadal osoby tak myślące jak Wuwu, to wstyd mi za to i daleko jeszcze temu Włókniarzowi do normalności.

    No chyba że Wuwu chcecie coś w klubie ukryć, to wtedy rozumiem Twoją irytację, badziewne komentarze i żałosne porady.

    Pozdrawiam serdecznie!

    PS Klub założyć nie problem, jednakże nie mam ochoty babrać się w częstochowskiej kupie. Bo i jest już ciasno, a też nie lubię "brudzić rąk".
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 31-12-2015 o 17:14
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    W klubie realizuje sie kilku przedsiębiorców prowadzących swoje interesy od ponad 20 lat, zatrudniających kupę ludzi w swoich firmach. Wy jednak uważacie ze i tak wszystko wiecie od nich lepiej. Dajcie juz spokój. Klub jest prowadzony przez profesjonalistów i oni wiedza co robią.

  10. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    A co do sprawdzenia wydatków to nie można mieszać do tego Miasta Częstochowa.
    Według Statutu SCKM Włókniarz może się tym zajmować tylko Komisja Rewizyjna - no jakby ktoś nie wiedział
    Rozumiem wg Ciebie statut SCKM przebija konstytucję RP i ustawy czy rozporządzenia?

    1. PODSTAWA PRAWNA

    Dostęp do informacji publicznej jest uprawnieniem przewidzianym w najwyższym akcie systemu prawa w Polsce – Konstytucji RP. Zgodnie z regulacją art. 61 Ustawy Zasadniczej, prawo do uzyskiwania informacji o działalności podmiotów publicznych i innych podmiotów – w zakresie, w jakim wykonują one zadania władzy publicznej i gospodarują mieniem komunalnym lub majątkiem Skarbu Państwa - przysługuje każdemu obywatelowi. Uprawnienie to skonkretyzowane zostało w kluczowej dla niniejszej materii ustawie z dnia 6 września 2001 roku o dostępie do informacji publicznej, a także w regulacji podstawowej – rozporządzeniu ministra spraw wewnętrznych i administracji z dnia 17 maja 2002 roku w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej.
    2. POJĘCIE INFORMACJI PUBLICZNEJ

    Zgodnie z art. 1 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej, każda informacja o sprawach publicznych stanowi informację publiczną w rozumieniu ustawy i podlega udostępnieniu w trybie i na zasadach określonych w ustawie. Będzie to zatem informacja o działalności organów władz publicznych i innych podmiotów w zakresie, w jakim wykonują zadania publiczne, pełnią funkcje publiczne bądź gospodarują mieniem komunalnym lub majątkiem Skarbu Państwa. Udostępnieniu podlega m.in. informacja o polityce wewnętrznej i zewnętrznej, podmiotach zobowiązanych do udostępnienia informacji publicznej i zasadach ich funkcjonowania, danych publicznych oraz majątku publicznym.
    3. PODMIOTY UPRAWNIONE DO UZYSKANIA INFORMACJI PUBLICZNEJ I ZOBOWIĄZANE DO JEJ UDOSTĘPNIENIA

    Prawo dostępu do informacji publicznej przysługuje każdemu bezwzględnie - nie można żądać od wnioskodawcy wykazania interesu prawnego lub faktycznego w jej uzyskaniu. Prawo do informacji publicznej obejmuje ponadto uprawnienie do wglądu do dokumentów urzędowych, a także dostępu do posiedzeń kolegialnych organów władzy publicznej pochodzących z powszechnych wyborów.
    Krąg podmiotów obowiązanych do udostępnienia informacji publicznej jest szeroki – zalicza się tu władze publiczne oraz inne podmioty wykonujące zadania publiczne, zaś ich zamknięty katalog określony jest w art. 4 ustawy o dostępie do informacji publicznej.
    Nie rozchodzi się tylko o dotację ale choćby gospodarowanie stadionem miejskim.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 31-12-2015 o 17:56
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (31-12-2015)

  12. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Sir, chyba lepiej jakby pisał sam Michał, a nie bawicie się w głuchy telefon

    Ale nawiązując, to chyba za mocne słowa, raczej godne Kim Dzong Una. Bo sam Michał płakał, że nikogo nie było w klubie, jak była potrzebna pomoc. Został tylko Michał i Mlek. Także masz krótką pamięć, bo sam nad tym biadoliłeś oraz nad losem samotnego, smutnego Michała i biednego Włókniarza.

    Poza tym (i tu no offence Michale, mówię jak jest), jeśli ktoś tak hmmm... nietypowo prowadzi swój biznes w takiej dziedzinie jak działa prezes, od "ponad 20 lat", bez dostosowania do realiów branży i trendów, to ciężko go nazywać profesjonalistą.

    Jakoś taki x-kom startując z podobnego pułapu, w podobnym okresie, potrafi dziś sponsorować cały klub piłkarski. I mają w dupie łaskę innych. Tylko Panowie znają się na tym co robią, są prawdziwymi profesjonalistami, co widać w mieście, w kraju i w każdym momencie prowadzenia czy to firmy czy klubu.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 01-01-2016 o 14:05
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (31-12-2015), ananasek_vel_oman (31-12-2015), artem (01-01-2016)

  14. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Skoro jako jedyny jeszcze (z naciskiem na jeszcze) w miarę trzymam telefon w ręku, to życzę wam panowie żeby w nowym 2016 roku w końcu dotarło do was, ze najlepsze co nasz klub mogło spotkać, to brak waszego dostępu do jego zarządzania, dzieki czemu klub rośnie w sile. Lubię was!!! Albo z was sie nabijać. Co za różnica?Tylko WŁÓKNIARZ!!!
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 01-01-2016 o 00:54

  15. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Najlepszego w nowym roku dla fanów speedway'a. W góre serca ! Tylko C.K.M. Włokniarz a nie zadne stowarzyszenie !!!!
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Emil za jego przydatny post!

    Suchar (02-01-2016)

  17. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Skoro jako jedyny jeszcze (z naciskiem na jeszcze) w miarę trzymam telefon w ręku, to życzę wam panowie żeby w nowym 2016 roku w końcu dotarło do was, ze najlepsze co nasz klub mogło spotkać, to brak waszego dostępu do jego zarządzania, dzieki czemu klub rośnie w sile. Lubię was!!! Albo z was sie nabijać. Co za różnica?Tylko WŁÓKNIARZ!!!
    Dziękuję.

    A ja ci natomiast życzę w tym nowym roku byś zaczął w końcu robić postępy w komunikacji z innymi i tym samym odblokował swoją nową umiejętność "Dyskusja na rzeczowe argumenty".

    Możesz to zacząć od tego, dlaczego niby ktokolwiek z nas miałby mieć ochotę zarządzać klubem. Jestem ciekaw dlaczego mielibyśmy chcieć porzucić swoje wymarzone biznesy i idące za tym liczne profity, dla takiego babrania się w żużlowych brudach?? Nie ma w tym kraju osoby, która była by zadowolona z zarządzania klubem żużlowym, a Tobie ktoś wmówił, że my tego chcemy sami
    Puknij Ty się w głowę. Jak dobrze pójdzie, to może w drugiej połowie roku odblokujesz u siebie artefakt "Sito bzdurnych informacji". Czego Ci z całego serca życzę!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  18. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Poza tym (i tu no offence Michale, mówię jak jest), jeśli ktoś tak hmmm... nietypowo prowadzi swój biznes w takiej dziedzinie jak działa prezes, od "ponad 20 lat", bez dostosowania do realiów branży i trendów, to ciężko go nazywać profesjonalistą.

    Jakoś taki x-kom startując z podobnego pułapu, w podobnym okresie, potrafi dziś sponsorować cały klub piłkarski. I mają w dupie łaskę innych. Tylko Panowie znają się na tym co robią, są prawdziwymi profesjonalistami, co widać w mieście, w kraju i w każdym momencie prowadzenia czy to firmy czy klubu.
    Blagam Cie, nie porownuj smiesznego patroxu z x-komem. Nie obrazaj x-komu. Jedynie co ich laczy to branza i inicjaly wlascicieli. A poza tym to x-kom wyprzedza smieszy patrox o miliony lat swietlnych. I x-kom jako gigant na rynki traktuje kazdego klienta w spospb profesjonalny, a czlonek mojej rodziny ktorego prezesina zna, zostal potraktowany jak smiec, mimo iz przyszedl zostawic tam kase. wiec jesli ktos nie ma kultury osobistej jak swiacik niech nie wymaga kultury w stosunku do swojej osoby, Najnormalniej na nia nie zasluguje.

  19. Powrót do góry    #149
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Blagam Cie, nie porownuj smiesznego patroxu z x-komem. Nie obrazaj x-komu. Jedynie co ich laczy to branza i inicjaly wlascicieli. A poza tym to x-kom wyprzedza smieszy patrox o miliony lat swietlnych. I x-kom jako gigant na rynki traktuje kazdego klienta w spospb profesjonalny, a czlonek mojej rodziny ktorego prezesina zna, zostal potraktowany jak smiec, mimo iz przyszedl zostawic tam kase. wiec jesli ktos nie ma kultury osobistej jak swiacik niech nie wymaga kultury w stosunku do swojej osoby, Najnormalniej na nia nie zasluguje.
    Pewnie prędzej niż później będziesz chciał usunąć lub edytować tego posta, więc postanowiłem wykorzystać jego treść. Nie mam zamiaru tłumaczyć, że forum służy do rozmowy na temat klubu, którego faktycznie Michał jest Prezesem, ale wycieczki osobiste są nie na miejscu. Jeśli będziesz chciał to zrozumieć, to dziękuję.

  20. Powrót do góry    #150
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Blagam Cie, nie porownuj smiesznego patroxu z x-komem. Nie obrazaj x-komu.
    Masz rację, obecnie nie ma co porównywać. Jednakże 15-20 lat temu, to oba sklepy były w podobnej okolicy, podobny asortyment, podobna branża, podobne wszystko. Gdzie każda z firm jest obecnie, każdy wie. Także sirquaz nie rozumie, że profesjonalni biznesmeni, to się od Włókniarza trzymają z daleka, właśnie dlatego, iż przy żużlu są "biznesmeny" tylko z nazwy (np co roku jest chodzenie i przepraszania byłych sponsorów i przekonywanie ich do powrotu do żużla. Co roku!). I kto mądrzejszy wie, że współpraca z takimi "biznesmenami", tylko pogorszy ich własną sytuację, zamiast poprawić. A to my właśnie chcemy, by do klubu dołączyli sami profesjonaliści, by ci mało profesjonalni pracownicy i współpracownicy klubu z niego odeszli i trzymali się z dala. Michał doskonale wie kto to ale chyba ma w tym jakiś interes/miękkie serce/mało odwagi, by tego nie zmieniać.

    Wuwu, Michał musi zrozumieć, że jest osobą publiczną i można komentować wszystko, co sam ujawnia. A ujawnia dużo
    Czy to zdjęcia z Włoch z toru czy to gdzie pracuje i czym się zajmuje. Także obaj chyba powinniście to doskonale wiedzieć, zwłaszcza kiedy mieliście styczność z prasą czy podobnymi tematami, które rzecznicy prasowi mają na co dzień
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 01-01-2016 o 17:35
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #151
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Pewnie prędzej niż później będziesz chciał usunąć lub edytować tego posta, więc postanowiłem wykorzystać jego treść. Nie mam zamiaru tłumaczyć, że forum służy do rozmowy na temat klubu, którego faktycznie Michał jest Prezesem, ale wycieczki osobiste są nie na miejscu. Jeśli będziesz chciał to zrozumieć, to dziękuję.
    Usunac, edytowac? Zabolalo Cie, ze poznales ina twarz prezesa? Ze okazalo sie, ze brakuje mu kultury i klasy?
    Problem polega na tym , ze swiacik to intrygant i on takie zabawy ma we krwi. Kiedys namawial by na forum pisac jaki to Andzia zly, ze przyszedl do klubu i klocil sie, ze wiertarka, szlifierka jest jego, ze inne narzedzia sa jego. Opowiadal jak to Andzia mial postawe roszczeniowa i tak nie moze byc. Po jakims czasie jak Borys odszedl to swiacik zostal bez mechanika, przyjal Andzie znow do klubu i opowiadal jaki to zloty czlowiek z Andzi.

    Wiesz, Swiacik jest w jakis sposob osoba publiczna i mozna o nim pisac , a ze zachowuje sie czasem tak jak sie zachowuje to sorry. To on zachowal sie w sposob nieprofesjonalny, w momencie jak ktos cos kupowal u niego to nazwijmy to byly to kontakty "biznesowe" a wlasnie on podszedl do tematu prywatnie i wykazal sie brakiem kultury.

    Ale spoko, kazdy robi jak uwaza, ja omijam go szerokim lukiem, ty mozesz mu wlazic w tylek. Kto co lubi. Nie zabronie Ci tego. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wuwu, Michał musi zrozumieć, że jest osobą publiczną i można komentować wszystko, co sam ujawnia. A ujawnia dużo
    Czy to zdjęcia z Włoch z toru czy to gdzie pracuje i czym się zajmuje. Także obaj chyba powinniście to doskonale wiedzieć, zwłaszcza kiedy mieliście styczność z prasą czy podobnymi tematami, które rzecznicy prasowi mają na co dzień
    On zyje fejsem, doskonale pamietam jak sam mowil, ze za duzo czasu tam spedza i ze czytak komentarze i sie denerwuje. Sam mu mowilem, to nie przebywaj w swiecie wirtualnym tyle a wiecej w realnym. On do znajomych przyjmuje bylekogo. On kolekcjonuje znajomych na FB, aby jak najwiecej. Chlapie na lewo i prawo, kazdy kto do niego napisze to on mowi co sie dzieje w klubie. Przyklad - quaz. Po tym jak tutaj wkleil quaz ich rozmowe Michal sie wkurzyl niezle. Ale jak widac wiele go to nie nauczylo. Ciagle gada i gada. A , Wuwu, jesli chcesz uslyszec cos o profesjonalizmie w klubie to polecam wykonac telefon do pani Kloc. To co w prasie, mediac bylo pisane i mowione to jedno, a to co sie dzialo to drugie. Zauwaz, ze Wroclaw malo co sie wypowiadal o tej wspolpracy, tylko nasi piali z zachwytu i sami sobie wystawili laurke.

    P.S.
    Sposob w jaki on prowadzi swoj biznes rodzi obawe, ze tak samo bedzie prowadzil klub. Ale to jego sprawa jak on prowadzi biznes. Jednak odrobina kultury by sie przydala. Ale to jak oprowadzi klub to juz nie tylko jego sprawa, bo to nie jest jego prywatny klub.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 01-01-2016 o 18:46

  22. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ale to jak oprowadzi klub to juz nie tylko jego sprawa, bo to nie jest jego prywatny klub.
    Problem w tym, ze swiacik i wuwu mysla, ze to jest ich prywatny klub.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Problem w tym, ze swiacik i wuwu mysla, ze to jest ich prywatny klub.
    hmmm, wreszcie jeden konkretny zarzut. Wypada odpowiedzieć.
    Prezes zarządu zostaje wybrany podczas Walnego Zebrania Członków Klubu. Byłem na ostatnim zebraniu. Faktycznie został wybrany, jednogłośnie, nikt inny nie chciał objąć tej funkcji, miał pełne poparcie z sali. Byłem świadkiem, że Michał proponował, że jeśli znajdzie się osoba, która będzie miała pomysł i poparcie ze strony środowiska, to chętnie zaprosi do współpracy. Ale jak do tej pory to czytam tylko słowa krytyki. Ciężko jest podjąć współpracę z kimś, kto na każdym kroku tylko krytykuje. Jeśli się mylę, to proszę o przykłady pomysłów, a jeszcze chętniej o przykłady wykonanych czynności lub zadań na rzecz klubu, którymi reformatorzy mogą się pochwalić. Z tego co widziałem podczas organizacji play-off dla Sparty to widziałem te same, zasłużone twarze - mam nadzieję, że nikt się nie obraził . I jeśli Prezes traktuje klub, jak swój klub, na dobre i na złe, to coś jest nie tak?

  24. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wojtku. Stoisz murem za michalem ale uwierz mi, ze w momencie tarc na linii spolka-stowarzyszenie nie wypowiadal sie o Tobie w superlatywach. Wrecz przeciwnie.

    I dodam tylko ze michal ma olbrzymi problem z tym, ze nie znosi krytyki i zawsze stawia sie na pozycji wszystkowiedzacego. Ilez to razy widzialem jak podpowiadal chlopakom jak jechac, jakie korekty zrobic w sprzecie, jezdzil traktorem i polewaczka., prezesowal. Wiesz, ze jest takie przyslowie: jak cos jest od wszystkiego to jest do niczego. Michal mial mase ofert pomocy, wielu ludzi chcialo pomoc. Nie skorzystal. Wiec do kogo pretensje. I na koniec raz jeszcze - michal oczekuje tylko i wylacznie przytakiwania i poklepywania po plecach, nawet jakby zrobil najwieksza glupote. Krytyki nie znosi i nie znosi jak ktos ma odmienne zdanie niz on. Jesli to zdanie wyrazasz to stajesz sie wrogiem.


    I jeszcze jedno. Setki razy biadolil, ze przez prezesure nie ma czasu na swoj biznes na kariere syna i cierpi rodzina. Nic prostszego- ustepuje ze stanowiska a nie powtarzam te same slowa jak mantre ciagle i przy kazdej okazji. Rzygac sie chce

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 02-01-2016 o 07:53

  25. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wuwu,

    pozwole sobie odpowiedziec na dwa watki

    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    hmmm, wreszcie jeden konkretny zarzut. Wypada odpowiedzieć.
    Prezes zarządu zostaje wybrany podczas Walnego Zebrania Członków Klubu. Byłem na ostatnim zebraniu. Faktycznie został wybrany, jednogłośnie, nikt inny nie chciał objąć tej funkcji, miał pełne poparcie z sali. Byłem świadkiem, że Michał proponował, że jeśli znajdzie się osoba, która będzie miała pomysł i poparcie ze strony środowiska, to chętnie zaprosi do współpracy. Ale jak do tej pory to czytam tylko słowa krytyki.
    Michal proponowal... Michal mnie i PSUJowi tez wiele proponowal. Nawet jestem w stanie to udowodnic.
    Ile z tych propozycji wyszlo to widac dzisiaj
    Natomiast samo glosowanie bylo jedna wielka farsa. Trudno zeby wynik glosowania byl inny skoro nie przyjmujecie nikogo kto prezesowi nie pasuje Jak zatem ma byc jakakolwiek opozycja w stowarzyszeniu?
    Panie Wojtku,
    obieca mi Pan tutaj, na forum publicznym, ze jako czlonek komisji rewizyjnej, jesli bede mial poparcie dwoch czlonkow stowarzyszenia, a swiacik moja kandydature uwali, to Pan odpowiednio zainterweniuje? I zostane czlonkiem stowarzyszenia?
    I np jeszcze PSUJ, Gadol, i pare innych osob, ktore maja ochote dzialac?

    Obstawiam, ze nie. Bo nowe twarze nie sa w stowarzyszeniu mile widziane. A szczegolnie takie, ktore chca transparentnosci i przejrzystosci w dzialaniu.

    Ciężko jest podjąć współpracę z kimś, kto na każdym kroku tylko krytykuje.
    Ciezko nie krytykowac jesli dochodzi do trzech spotkan w ciagu 2 miesiecy, na kazdym jest deklaracja prezesa o checi wspolpracy a po spotkaniu cisza jak w grobowcu faraona.
    Jeśli się mylę, to proszę o przykłady pomysłów, a jeszcze chętniej o przykłady wykonanych czynności lub zadań na rzecz klubu, którymi reformatorzy mogą się pochwalić.
    Nie ma zadnych czynnosci, ktorymi mozna sie chwalic, bo zeby do nich mialo dojsc powinna byc akceptacja i aktywnosc prezesa.
    PSUJ chcial zorganizowac Klub Biznesowy. O szczegoly prosze pytac prezesa a jesli nie bedzie potrafil przedstawic zapraszam na priv. Chetnie udostepnie szczegoly w taki sposob, ze nie bedzie Pan mial zadnych watpliwosci
    Ja natomiast chcialem zrobic od podstaw telewizje klubowa, profesjonalna obsluge medialna od FB przez strone oficjalna i biuro prasowe. Jakies tam predyspozycje do tego mam, 3 lata w telewizji spedzone chyba mnie czegos nauczyly. Ktokolwiek z pracujacych w klubie spedzil choc miesiac w tv? Ogolnopolskiej? Gazecie ogolnopolskiej? Radiu? Cokolwiek? Juz nie wymagam, ze w redakcji Wiadomosci np.
    Oczywiscie za free

    Tutaj rowniez jak w przypadku PSUJa moge przedstawic to samo

    Wiec jak widac Panie Wojtku, nie po naszej stronie jest problem, ale po waszej. Krytyka nie bierze sie z niczego. Z lenistwa, z opieszalosci, podczas gdy sami sie oferowalismy, aby zrobic profesjonalnie kwestie, ktore w klubie sa robione polamatorsko (strona) lub ich wcale nie ma (telewizja klubowa).
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 02-01-2016 o 00:07
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #156
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Jeszcze raz o podziale na grupy.
    Faktycznie podział na północ i południe były lepszy, co do tego nie ma wątpliwości, jednak z perspektywy Włókniarza nie ma to większego znaczenia.
    Pokrzywdzone jest Krosno, które ma dalekie wyjazdy do Gdańska i Dauga.
    My i tak pojedziemy ze wszystkimi dwumecze (oprócz Opola / Rawicza), dlatego nie ma różnicy czy w pierwszej czy drugiej rundzie rozgrywek.

  27. Powrót do góry    #157
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    hmmm, wreszcie jeden konkretny zarzut. Wypada odpowiedzieć.
    Prezes zarządu zostaje wybrany podczas Walnego Zebrania Członków Klubu. Byłem na ostatnim zebraniu. Faktycznie został wybrany, jednogłośnie, nikt inny nie chciał objąć tej funkcji, miał pełne poparcie z sali. Byłem świadkiem, że Michał proponował, że jeśli znajdzie się osoba, która będzie miała pomysł i poparcie ze strony środowiska, to chętnie zaprosi do współpracy. Ale jak do tej pory to czytam tylko słowa krytyki. Ciężko jest podjąć współpracę z kimś, kto na każdym kroku tylko krytykuje. Jeśli się mylę, to proszę o przykłady pomysłów, a jeszcze chętniej o przykłady wykonanych czynności lub zadań na rzecz klubu, którymi reformatorzy mogą się pochwalić. Z tego co widziałem podczas organizacji play-off dla Sparty to widziałem te same, zasłużone twarze - mam nadzieję, że nikt się nie obraził . I jeśli Prezes traktuje klub, jak swój klub, na dobre i na złe, to coś jest nie tak?

    Szanowny Wuwu dostałeś propozycję od Ananasa zorganizowania spotkania hejterzy kontra władza w klubie. Proponowaliśmy aby zrobić z tego relacje live jakoś brak z Waszej strony podjęcia konkretnych rozmów. W czym jest problem skoro my nigdy nie mamy racji a Wy jesteście krystalicznie czyści. W lipcu słyszałem że chce się Pan podjąć zbudowania programu KARTY KIBICA kolejne pół roku i nic nie zostało zrobione. Zaniechań z Waszej strony, działań pod publiczkę dla osobników typu Qaz mógłbym wymieniać i wymieniać. Proponuje abyście w klubie mieli ustalone przynajmniej te same zeznania bo głupkowato wypadacie kiedy w jednej sprawie słychać kilka wersji. Wiem o czym pisze bo w odniesieniu do mojej osoby słyszałem od Państwa kilka wersji dlaczego nie podjęto współpracy z moją osobą. A prawda jest taka że Państwu nie po drodze z osobami które MÓWIĄ JAK JEST. Wy wolicie osoby które bez sensu klepią się po plecach i mówią to co jest wygodne. Do tej pory klakierzy wołali że Prezes dobrze zrobił bo pogonił z klubu ludzi którzy liczyli na ciepłe posadki. W tym momencie Wszyscy Ci gamonie stracili argument bo jeden z hejterów został sponsorem Włókniarza i aż ciekaw jestem co teraz powiedzą Qaz czy inne lemingi. Z mojej strony jak i pewnie wielu innych nadal jest chęć współpracy z klubem ale na jasnych, przejrzystych i partnerskich zasadach. A że niektórzy posługują się pewnymi standardami to już może być ciężko dojść do porozumienia. Tak czy tak Włókniarz dostał dar od losu bo długów nie spłacił a jest w tym samym miejscu co Wybrzeże które długi spłaca odjechało sezon i zbudowało ciekawy skład na kolejny sezon. Jak zauważył Vojtas mają szanse odjechać mecze ze wszystkim pomijając drużyny szkoleniowe z Opola i Rawicza. Więc Panie Wuwu jeśli to spartolicie to czeka Was banicja. Ja z niecierpliwością czekam na oficjalne klepnięcie I ligi a co za tym idzie na ogłoszeniu że w Częstochowie powstanie klikadziesiąt czy set miejsc pracy. Powodzenia.

  28. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Prezes zarządu zostaje wybrany podczas Walnego Zebrania Członków Klubu. Byłem na ostatnim zebraniu. Faktycznie został wybrany, jednogłośnie, nikt inny nie chciał objąć tej funkcji, miał pełne poparcie z sali. Byłem świadkiem, że Michał proponował, że jeśli znajdzie się osoba, która będzie miała pomysł i poparcie ze strony środowiska, to chętnie zaprosi do współpracy.
    Wystąpienie prezesa uwiecznione już zostało nawet na płótnie!
    Rejtan_Rejtan.jpg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  29. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    L (02-01-2016), artem (02-01-2016), muuu (02-01-2016), młody_piernik (02-01-2016)

  30. Powrót do góry    #159
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    propozycję od Ananasa zorganizowania spotkania hejterzy kontra władza w klubie. Proponowaliśmy aby zrobić z tego relacje live jakoś brak z Waszej strony podjęcia konkretnych rozmów.
    Myślę, że większość w trakcie owego laifu przejawi iście korwinowskie zainteresowanie... Ja na pewno.



    5 ludzi na krzyż od półtora roku na tym wątku w kolo pieprzy to samo. Słabość...
    Niech już będzie ten kalendarz, niech ruszy ten sezon, niech ten Włókniarz CKM czy Stowarzyszenie już jedzie bo każde wejście na ten wątek to kontakt z nudziarstwem zarzynającym żużel z wprawą godną Kuby Rozpruwacza.
    Dosiego roku Panowie.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    sirqaz (02-01-2016)

  32. Powrót do góry    #160
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Jeszcze raz o podziale na grupy.
    Faktycznie podział na północ i południe były lepszy, co do tego nie ma wątpliwości, jednak z perspektywy Włókniarza nie ma to większego znaczenia.
    Pokrzywdzone jest Krosno, które ma dalekie wyjazdy do Gdańska i Dauga.
    My i tak pojedziemy ze wszystkimi dwumecze (oprócz Opola / Rawicza), dlatego nie ma różnicy czy w pierwszej czy drugiej rundzie rozgrywek.
    Zastanawia mnie, w jaki sposob Krosno czy Rzeszow mialyby byc pokrzywdzone koniecznoscia wyjazdu do Gdanska lub Daugavpils (i vice versa).

    Rozumiem, ze Vissing i inni zuzlowcy KSM zbieraja sie przed meczem w Krosnie i stamtad suna autokarem na Lotwe? (albo ich busy tworza kolumne?) Jesli tak, no to faktycznie sa pokrzywdzeni.

    A na serio - argument o dalekich wyjazdach to wylacznie wymowka prezesow-nieudacznikow, ktorzy bez publicznej kasy nie sa w stanie zorganizowac nic.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (02-01-2016), GriN (03-01-2016), ananasek_vel_oman (02-01-2016)

  34. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    hmmm, wreszcie jeden konkretny zarzut. Wypada odpowiedzieć.
    Ta, jeden.
    Po prostu w klubie problem jest z tym, że widzicie tylko to co chcecie widzieć.
    Tylko samą krytykę dookoła, stado hejterów bez serca czekające na Wasze posady, wpisy obrażające rodzinę prezesa itp.

    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Ciężko jest podjąć współpracę z kimś, kto na każdym kroku tylko krytykuje. Jeśli się mylę, to proszę o przykłady pomysłów, a jeszcze chętniej o przykłady wykonanych czynności lub zadań na rzecz klubu, którymi reformatorzy mogą się pochwalić.
    Wojciechu, jak już padło imię publicznie, od 10 lat chodzę do klubu, nawet parę razy się spotykaliśmy i wyrażałem chęć pomocy. Czy to z pomysłami na marketing czy stroną internetową.
    Nie skorzystałeś Ty, ani Maślanka, ani Świącik. Jakoś grono żużlowców nie miało problemów bym zajął się ich stronami www czy gadżetami. Wy zawsze mieliście jakieś "ale". Ba, jak rok temu pokazałem projekt nowej strony i dałem gwarancję wdrożenia jej w miesiąc, to nikt z tego nie skorzystał - usłyszałem tylko, że ktoś z "przyjaciół" klubu był przeciw, by stronę robił "jakiś gówniarz od muuu".
    Tylko ten "Gówniarz" ma taki talent, że ma robotę w branży taką jaką sobie wymarzy, właśnie dzięki swoim umiejętnościom i talentowi. To Wy w klubie wolicie słuchać jakiś przypadkowych osób, zamiast zaufać komuś z 10-letnim doświadczeniem w branży. Nie nazywajcie się więc profesjonalistami. Nie mówicie, że nikt nie był w klubie, że nikt nie wykazał żadnej własnej inicjatywy czy chęci pomocy. Nie piszcie takich bredni więcej, proszę.

    Tym bardziej unikajmy tego stwierdzenia wobec osób, które bez dowodów publicznie szkalują niewinnego człowieka, nie ponoszą żadnych konsekwencji i nie chcą same z siebie przeprosić. Żałosne.

    Cytat Zamieszczone przez Wuwu Zobacz posta
    Z tego co widziałem podczas organizacji play-off dla Sparty to widziałem te same, zasłużone twarze - mam nadzieję, że nikt się nie obraził . I jeśli Prezes traktuje klub, jak swój klub, na dobre i na złe, to coś jest nie tak?
    Te same twarze, które doprowadziły Włókniarz do upadku? To miło, że i teraz są w klubie Chociaż chyba miano się ich pozbyć, prawda to?
    Takie traktowanie "jak swój" też chyba nie jest dobre, bo samemu się nie ogarnie wszystkiego. Jak pisał Roland, ktoś od wszystkiego, jest do niczego. Trzeba więc dobrać tak pracowników, co ważne, rzetelnych pracowników, by samemu robić właśnie jak najmniej.
    A z tego co widzę, to jak ktoś wykazuje w klubie własną inicjatywę, jest kompetentny i dobry w tym co robi, to jest od razu odstrzeliwany.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 02-01-2016 o 23:42
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ROLAND (03-01-2016)

  36. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Wojciechu, jak już padło imię publicznie, od 10 lat chodzę do klubu, nawet parę razy się spotykaliśmy i wyrażałem chęć pomocy. Czy to z pomysłami na marketing czy stroną internetową.
    Nie skorzystałeś Ty, ani Maślanka, ani Świącik.
    Dlatego zastanawiam się w jakim celu chodzicie do klubu. Nie ma współpracy, nie ma chemii, a dalej chcecie z Nim(i) współpracować. Podziwiam, bo dla mnie współpraca z MŚ wydaje się niemożliwa.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    Dlatego zastanawiam się w jakim celu chodzicie do klubu. Nie ma współpracy, nie ma chemii, a dalej chcecie z Nim(i) współpracować. Podziwiam, bo dla mnie współpraca z MŚ wydaje się niemożliwa.
    Odpowiedz jest jedna: Wlokniarz ponad wszystko.

    Ale ja mam takie samo zdanie jak Ty - wspolpraca z tym czlowiekiem jest (juz) niemozliwa.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ja tam jednak uważam, że Michał dobrał sobie złych doradców, a sam za dużo wrzucił na swoje barki i nie ogarnia już nic.
    Zamiast zrewidować pracowników, to komu i za co płaci, zatrudnić jakiś kompetentnych doradców, to woli otoczyć się takimi osobami, które po każdej decyzji poklepią go po ramieniu i powiedzą że jest świetnie, wybornie i nie może być lepiej. Jemu jest dobrze, bo ktoś go popiera w klubie, a oni mają ciepłe posadki, bo nic nie muszą robić, poza popieraniem decyzji władz.
    Dlatego też chciałbym zobaczyć "Plan dnia" pracowników z tego zachwalanego CRM Włókniarzowego.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Dlatego zastanawiam się w jakim celu chodzicie do klubu. Nie ma współpracy, nie ma chemii, a dalej chcecie z Nim(i) współpracować. Podziwiam, bo dla mnie współpraca z MŚ wydaje się niemożliwa.
    Ja już nie chodzę, sami do mnie przyłażą. Czasem pod dziwnym czy chorym pretekstem, więc chyba tam za mną tęsknią ))
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  39. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dzis o 7 rano wpadam do monopolowego. Siedzi tam pani Halina. Ma jedna duza brew i wąsa i zagaduje. Wie pan panie Rolandzie.... prezesina szykuje Wam spozniona gwiazdke? Zagaduje dalej i sie pytam- abdykacja? A ona zagaja dalej. Nie!!! Ponoc , bo tak mowil mi Stefan , ten co pod piatka mieszka ooo tam, co go zona zdradza, no to on mowil,ze rogata dusza bedzie w klubie. Na co ja pytam- pani Halinko, Baran??? Ona zas- a tam baran sraran. Jeleń.

    So we will see.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    muuu (03-01-2016)

  41. Powrót do góry    #166
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach

    icon13.gif

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Dzis o 7 rano wpadam do monopolowego. Siedzi tam pani Halina. Ma jedna duza brew i wąsa i zagaduje. Wie pan panie Rolandzie.... prezesina szykuje Wam spozniona gwiazdke? Zagaduje dalej i sie pytam- abdykacja? A ona zagaja dalej. Nie!!! Ponoc , bo tak mowil mi Stefan , ten co pod piatka mieszka ooo tam, co go zona zdradza, no to on mowil,ze rogata dusza bedzie w klubie. Na co ja pytam- pani Halinko, Baran??? Ona zas- a tam baran sraran. Jeleń.

    So we will see.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

    Że co? Że niby Jeleniewski ?
    .............

  42. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Renifer

    Jeżeli miałby rzeczywiście przyjść Jeleniewski to moim zdaniem z Ryśkiem, Czają lub obojgiem można się już pożegnać

  43. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Jeżeli za Holtę i Czaję ten Jeleniewski to słaby to pomysł jest..

  44. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Ale czego Wy się spodziewaliście z tym Holtą? Przecież to typowe dla tego nieudacznika, że najpierw coś rozpowie, potem się zreflektuje, że mógł jeszcze tego nie mówić bo za wcześnie, a na koniec zwali winę na zawodnika.

    Tak samo było z turniejem jubileuszowym Holty, tak samo będzie pewnie tym razem. Dziwne było to, że w klubie myśleli dwa miesiące, jak rozwiązać formalny problem z tym turniejem, było kilka "mózgów" i nic nie wymyślili. A ktoś wymyślił to za nich w 5 minut, ale woleli zrzucić winę na Holtę i turnieju nie rozegrać. Teraz pewnie powie, że to Holta jednak nie chciał
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  45. Powrót do góry    #170
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Dzis o 7 rano wpadam do monopolowego. Siedzi tam pani Halina. Ma jedna duza brew i wąsa i zagaduje. Wie pan panie Rolandzie.... prezesina szykuje Wam spozniona gwiazdke? Zagaduje dalej i sie pytam- abdykacja? A ona zagaja dalej. Nie!!! Ponoc , bo tak mowil mi Stefan , ten co pod piatka mieszka ooo tam, co go zona zdradza, no to on mowil,ze rogata dusza bedzie w klubie. Na co ja pytam- pani Halinko, Baran??? Ona zas- a tam baran sraran. Jeleń.

    So we will see.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Roland, podziwiam znajomości. Nawet łania nic nie wiedziała, przynajmniej do tej pory. Ale skoro tak mówią w monopolowym, to jeszcze jak Ananasek pójdzie jutro rano po chleb, do piekarni, to już będzie pewne.

  46. Powrót do góry    #171
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wy tam macie jakies łanie? Bylem pewien ze same lochy i maciory. A Ananasek chleb kupuje na allegro bo ma daleko do sklepu

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    muuu (03-01-2016)

  48. Powrót do góry    #172
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Przykro mi, ale zaden z Was nie ma racji.
    Od dluzszego czasu nie jem pieczywa
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jeleń niby na stałe ma być czy jako gość?

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  50. Powrót do góry    #174
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Zeby sie tylko nie okazalo, ze tym jeleniem okaze sie Wlokniarz kiedy GKSZ przywroci do ligi bankrutow z Gniezna, Ostrowa oraz Lublina no i zamiast 1. ligi beda mecze na szczycie z MiSiowym wzorem do nasladowania z Krosna..

    PS. Tak w ogole to spolka CKM Operator jeszcze funkcjonuje? Bo jesli moje zle przeczucia sie spelnia to moze okazac sie, ze po sezonie w 2. PLZ bedzie trzeba szykowac na nastepny rok nowy klub

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Garfield ; 03-01-2016 o 18:22
    Pzdr,
    Garfield

  51. Powrót do góry    #175
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Zeby sie tylko nie okazalo, ze tym jeleniem okaze sie Wlokniarz kiedy GKSZ przywroci do ligi bankrutow z Gniezna, Ostrowa oraz Lublina no i zamiast 1. ligi beda mecze na szczycie z MiSiowym wzorem do nasladowania z Krosna..

    a
    Coraz blizej do tego.Wcale bym sie nie zdziwil jakby Ostrow i Gniezno jechaly

    http://m.przegladsportowy.pl/polacze...7,1,12407.html

  52. Powrót do góry    #176
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Na sportowychfaktach piszą ze tv zadowolona z polaczenia lig a na przeglądzie cos totalnie przeciwnego.

    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/5...i-do-telewizji
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 03-01-2016 o 20:30

  53. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    zalezy, czy pytali stara wladze z po, czy nowa z pisu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  54. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    https://www.facebook.com/wlokniarz.c...notify_me_page

    Zielono-biali? Od kiedy? Nowa tradycja?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  55. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach

  56. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    http://www.polskizuzel.pl/oswiadczen...wnego-statusu/

    Kolega w innym wątku już to wkleił.

    Pytanie czy dawny status oznacza że dziadki będą starały się zapełnić dwa brakujące miejsca, czy też może 1. PLŻ pojedzie w 6 drużyn?
    Pzdr,
    Garfield

Strona 4 z 132 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •