Strona 131 z 132 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,851 do 5,895 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5851
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Ok wywołany do tablicy popatrz np. Na Rybnik pomiędzy 1 a extra liga
    Proszę czytać ze zrozumieniem. Pytam o sportowy awans po wygraniu ligi nie poprzez regulaminy i zbieg wydarzeń.

  2. Powrót do góry    #5852
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Przypomnij sobie natomiast czym skonczyly sie Twoje wielomiesieczne proby przeprowadzenia dwoch akcji w tym z tego roku enegia Wlokniarza.
    Przypomnisz jak byles robiony w bambuko i jeden mowil jedno a drugi drugie?
    A ja mam podobnie jak PSUJ. Mimo obrażania co krok, mimo wymyślania na mój temat niestworzonych historii, za które nie potrafi z godnością michał przeprosić (a robi to jak facet np Sirquaz). Wolę być ponad to, ponad tą bandę nieudaczników czy nierobów i jak będę miał okazje, to zrobić coś pożytecznego, nie dla michala, ale dla Włókniarza.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #5853
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dlatego zalozyles strone antyklubowa. DLA WŁÓKNIARZA. Normalnie postawa kibica klubu godna pochwały i naśladownictwa.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #5854
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Wolę być ponad to, ponad tą bandę nieudaczników czy nierobów i jak będę miał okazje, to zrobić coś pożytecznego, nie dla michala, ale dla Włókniarza.
    Podpisuje się pod tym dwoma łapkami. Odróżnić jednak należy dyskusje merytoryczną od mieszania z błotem. Wymiana poglądów to jedno ale z szacunkiem do adwersarza. Natomiast brak szacunku do innych na to nigdy nie powinno być zgody. Takie osoby należało by wysłać na Marsa. Niektórzy Panowie biorą przykład z polskiej polityki i uważają to za standard. Zalosne

  5. Powrót do góry    #5855
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A ja mam podobnie jak PSUJ. Mimo obrażania co krok, mimo wymyślania na mój temat niestworzonych historii, za które nie potrafi z godnością michał przeprosić (a robi to jak facet np Sirquaz). Wolę być ponad to, ponad tą bandę nieudaczników czy nierobów i jak będę miał okazje, to zrobić coś pożytecznego, nie dla michala, ale dla Włókniarza.
    Ja tez chetnie zrobie cos dla Wlokniarza ale jak przeminie era klamiacego do kamery bez mrugniecia okiem
    Nie chce z takim czlowiekiem miec cokolwiek doczynienia Nie chce pozniej sie wstydzic przed swoimi kontrahentami, ktorych jestem w stanie zaangazowac w powazny sponsoring tylko dlatego ze prezes jest bajkopisarzem i nie pamietam dzis co mowil miesiac temu

    Wiec poczekam. A poki co bede punktowac falsz i amatorstwo.

    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Podpisuje się pod tym dwoma łapkami. Odróżnić jednak należy dyskusje merytoryczną od mieszania z błotem. Wymiana poglądów to jedno ale z szacunkiem do adwersarza. Natomiast brak szacunku do innych na to nigdy nie powinno być zgody. Takie osoby należało by wysłać na Marsa. Niektórzy Panowie biorą przykład z polskiej polityki i uważają to za standard. Zalosne
    Zalosne to jest jak wychodzi chlopek przed kamere i mowi nic nie obiecywalem podczas gdy miesiac wczesniej mowil "na pewno zorganizujemy".
    To jest skrajnie zalosne, bo ma kibicow za debili, ktorym mozna wcisnac kazdy kit.
    Dla takich ludzi nie powinno byc miejsca w sporcie.

    elo!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    berciol (31-10-2016), slipknoot (31-10-2016)

  7. Powrót do góry    #5856
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Zalosne to jest jak wychodzi chlopek przed kamere i mowi nic nie obiecywalem podczas gdy miesiac wczesniej mowil "na pewno zorganizujemy".
    To jest skrajnie zalosne, bo ma kibicow za debili, ktorym mozna wcisnac kazdy kit.
    To właśnie o to chodzi, by przy tym klubie było jak najmniej takich pacanów.
    A wytykanie im błędów, ich słabych stron, ma na celu poprawę bytu klubu, a nie bycie przeciwko Włókniarzowi. Jedyne czemu jakiekolwiek komentarze tu na czy na facebook mogą zaszkodzić, to chyba tylko "ego" tych osób. Samemu klubowi brak takich person przy podejmowaniu kluczowych decyzji wyjdzie na dobre (i już wychodzi, bo wdrażane są pomysły czy idee, które od dawna były tu i tam wspominane)

    I jak bardzo w klubie muszą być marni, że boją się, iż ich słabości obnażą "jakieś dzieci" (jak sami mówią) w Internecie zamiast zabrać się do roboty, pokazać że się umie, że ma się wiedzę, to trwa walka z komentarzami czy innymi wpisami olaboga.
    No chyba że nic się sobą nie prezentuje i nie ma czym pochwalić, to wtedy pozostaje tylko takie zachowanie jakie jest prezentowane wyżej i m.in na facebook.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 31-10-2016 o 15:14
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (31-10-2016), ananasek_vel_oman (31-10-2016), berciol (31-10-2016), pakosik (31-10-2016)

  9. Powrót do góry    #5857
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Kontrakt zamiast w środę, to w czwartek. Z wiadomych względów

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  10. Powrót do góry    #5858
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Czyżby z Holta nie wypaliło? Bo widzę że bus Jelenia pod klubem stoi

  11. Powrót do góry    #5859
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Czyżby z Holta nie wypaliło? Bo widzę że bus Jelenia pod klubem stoi
    Może przyjechał po zaległy hajs.

  12. Powrót do góry    #5860
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Za przeglademsportowym.pl

    "Jeszcze nie mamy odpowiedzi z Rybnika - przyznał w niedzielę Paweł Tomkowicz, menedżer Norwega z polskim paszportem."

    Czyli Czwa drugim wyborem.

    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  13. Powrót do góry    #5861
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Za przeglademsportowym.pl

    "Jeszcze nie mamy odpowiedzi z Rybnika - przyznał w niedzielę Paweł Tomkowicz, menedżer Norwega z polskim paszportem."

    Czyli Czwa drugim wyborem.

    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
    Czyli licytacja trwa.

  14. Powrót do góry    #5862
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Mrozek robi dokładnie to samo co rok temu. Jeżeli do tej pory nie dał Holcie żadnej odpowiedzi, to musi mieć już dogadanych innych zawodników. Jego trzyma jako opcję awaryjną, tak jak ostatnio Gapińskiego. Jakby u nas miało nie być Holty, to powinien być Musielak. Jednak on już jest w Rybniku. Tak że z Ryśkiem musimy być dogadani, bo nie wierzę, że Tobiasz wiedząc jakie wyniki notuje na naszym torze, wybrałby Rybnik. O Madsenie, który w czwartek podpisze kontrakt, prezes powiedział, że to zawodnik z czołówki ekstraligi. Leon miał 19. średnią w lidze, ładna mi czołówka. Madsen jest dobrym zawodnikiem i dobrze że będzie u nas. Tylko to nie on powinien być priorytetem, a Pedersen. Jestem przekonany, że w przyszłym sezonie będzie jednym z najlepszych zawodników ekstraligi. Taki Zagar ze swoją średnią 1,763 słabo przy nim wygląda. Z niego nie będzie żaden lider.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Skład fajny. Byle się udało go utrzymać i nikt nam nikogo nie zgarnął. Aczkolwiek numer 3. taki mocno niepewny nadal i raczej dalej niż bliżej są ci zawodnicy, prawda to?
    A kto inny będzie chciał w ekstralidze Jensena czy Jonssona? Chyba, że chcą iść do I ligi.
    Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 31-10-2016 o 22:56
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  15. Powrót do góry    #5863
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Chyba, że chcą iść do I ligi.
    Jest paru średniaków, czy młodych zawodników, którzy nie chcą jeździć w SE przez limit lig.
    Wolą zarobić mnie i jeździć w NPLZ ale rozjeździć się w kilku rozgrywkach w różnych krajach.
    Ciekawe jak to Sebastian przeżyje, kiedy będzie miał o połowę mniej startów w sezonie 2017 niż zwykle
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  16. Powrót do góry    #5864
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Ten limit startów to jest porażka.

    A co z Pedersenem, chyba musi do Nas trafić, bo gdzie jak nie tu? Rybnik ewentualnie mu został. Wszędzie składy prawie kompletne.

  17. Powrót do góry    #5865
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach
    MAX:

    Zagar
    Ułamek/Pieszczek/Musielak
    Madsen
    Holta
    Pedersen
    Polis
    Gruchalski

    Niczego więcej nie dałoby sie stworzyć w tym okienku transferowym.
    Ostatnio edytowane przez Grigorij ; 31-10-2016 o 21:30

  18. Powrót do góry    #5866
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Jak Bober idzie do Sparty to moze Drozdz do nas ?

  19. Powrót do góry    #5867
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Jak Bober idzie do Sparty to moze Drozdz do nas ?
    A moze Kaczmarek z Leszna kto bogatemu zabroni
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #5868
    Użytkownik Awatar Grigorij
    Dołączył
    14-10-2012
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 31 w 18 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    A moze Kaczmarek z Leszna kto bogatemu zabroni
    Wcale to nie jest zły pomysł

  21. Powrót do góry    #5869
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2006
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 15 w 6 postach
    Będziemy jak Legia w Lidze Mistrzów...

  22. Powrót do góry    #5870
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bywalec Zobacz posta
    Będziemy jak Legia w Lidze Mistrzów...
    Zamkną Nam stadion?

  23. Powrót do góry    #5871
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Zamkną Nam stadion?
    Naloza kary?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #5872
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Naloza kary?
    A kibice zdemolują Toruń?

  25. Powrót do góry    #5873
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tylko my z Dundalk wtopiliśmy w eliminacjach...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-11-2016), pakosik (31-10-2016)

  27. Powrót do góry    #5874
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    A ja mam podobnie jak PSUJ. Mimo obrażania co krok, mimo wymyślania na mój temat niestworzonych historii, za które nie potrafi z godnością michał przeprosić (a robi to jak facet np Sirquaz). Wolę być ponad to, ponad tą bandę nieudaczników czy nierobów i jak będę miał okazje, to zrobić coś pożytecznego, nie dla michala, ale dla Włókniarza.
    Normalnie mnie bawisz, a nawet zaskakujesz.
    Obrażasz ludzi na lewo i prawo, ale to ty czujesz się obrażany
    W jednym wpisie potrafisz deklarować swoją współpracę, a jednocześnie obrażasz tych ludzi.
    W następnym wpisie piszesz o pacanach o marności tych osób i oczekujesz że ktoś z klubu zaproponuje Ci współpracę???
    Nie wiem kto byłby bardziej nienormalny w takiej sytuacji żebyś coś tam zadziałał.
    Przecież to jest chore.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #5875
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    No to juz oficjalnie sie bawimy

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #5876
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem(...)
    Przecież to jest chore.
    Ale ja też uważam, że to jest chore. Zwłaszcza, że kiedy w przeciągu sezonu 2015 rozmawiam z szefem tych osób, mówię o ich bylejakości, mówię o potrzebie otoczenia się bardziej kompetentnymi osobami, a szef ten mi przytakuje i mówi, że wie o co chodzi ale ciężko się ich pozbyć, bo coś tam znajomości i inne zależności.
    Są momentami przebłyski, więc wydaje mi się, że jest tam ktoś z głową na karku, kto będzie wolał zatrudnić kogoś z językiem angielskim, umiejącego dobrze wypowiadać się w mediach i kto będzie potrafił dobrze prowadzić profil Facebook czy www. A nie trzy różne osoby do tego jak to robione jest obecnie.

    Poz tym, kto powiedział że muszę coś robić z michałem. Może pomogę osobom, które myślą podobnie jak ja i coś możemy razem w klubie zmienić na lepsze?
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 01-11-2016 o 10:16
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (01-11-2016)

  31. Powrót do góry    #5877
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    DonPedro, Artem jak tam Wasze piekarnie? Bo u mnie się cicho zrobiło strasznie - co może niepokoić.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #5878
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale ja też uważam, że to jest chore. Zwłaszcza, że kiedy w przeciągu sezonu 2015 rozmawiam z szefem tych osób, mówię o ich bylejakości, mówię o potrzebie otoczenia się bardziej kompetentnymi osobami, a szef ten mi przytakuje i mówi, że wie o co chodzi ale ciężko się ich pozbyć, bo coś tam znajomości i inne zależności.
    Są momentami przebłyski, więc wydaje mi się, że jest tam ktoś z głową na karku, kto będzie wolał zatrudnić kogoś z językiem angielskim, umiejącego dobrze wypowiadać się w mediach i kto będzie potrafił dobrze prowadzić profil Facebook czy www. A nie trzy różne osoby do tego jak to robione jest obecnie.

    Poz tym, kto powiedział że muszę coś robić z michałem. Może pomogę osobom, które myślą podobnie jak ja i coś możemy razem w klubie zmienić na lepsze?
    Dalej posadka się marzy. Ot i cała przyczyna hejtu.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    wespe (01-11-2016)

  34. Powrót do góry    #5879
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Dalej posadka się marzy. Ot i cała przyczyna hejtu.
    Wam chodzi o mnie cały czas?? Ale śmiechłem
    Ile trzeba mieć w głowie, żeby dać sobie taki debilizm wmówić Ba, i go jeszcze rozpowiadać bez sprawdzenia czy to prawda czy nie
    Zapraszam do mnie po portfolio, do księgowej po jakiś audyt czy se sprawdź w CEiDG co i jak
    Młotku.

    Ostatnio edytowane przez muuu ; 01-11-2016 o 16:20
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  35. Powrót do góry    #5880
    Stały bywalec Awatar Q_b_a
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    Czyli co...Thorsella u nas już nie ma...

  36. Powrót do góry    #5881
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Młotku.

    Oj Ty biedny, święty a wiecznie obrazany... Przestań się skompromitować bo źle to już wygląda. Pierwszy naczelny hejter niejaki ananas dawno skompromitowany na dodatek ośmiesza się co wpis. Ty jesteś bliski tego stanu.

  37. Powrót do góry    #5882
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Oj Ty biedny, święty a wiecznie obrazany... Przestań się skompromitować bo źle to już wygląda. Pierwszy naczelny hejter niejaki ananas dawno skompromitowany na dodatek ośmiesza się co wpis. Ty jesteś bliski tego stanu.
    Lol, muuu w miesiac zarabia wiecej niz ty w kwartal przy tych swoich srubkach i mialby liczyc na grosz z klubu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #5883
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Lol, muuu w miesiac zarabia wiecej niz ty w kwartal przy tych swoich srubkach i mialby liczyc na grosz z klubu
    Wow. Wy to jesteście lepsi co? Ludzie biznesu. Tacy fajni...a tak żałośni
    Od dawna wiadomo że dla Ciebie miarą człowieka jest to ile on zarabia. To tylko świadczy o tym jaki jesteś malutki...

  39. Powrót do góry    #5884
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wow. Wy to jesteście lepsi co? Ludzie biznesu. Tacy fajni...a tak żałośni
    Od dawna wiadomo że dla Ciebie miarą człowieka jest to ile on zarabia. To tylko świadczy o tym jaki jesteś malutki...
    LOL. Najpierw piszesz, ze muuu chce posadke w klubie a kiedy ja na to ze zarabia zbyt dobrze zeby na jakakolwiek posadke czyhac wyskakujesz z takimi "mundrosciami"

    Generalnie jak nie masz nic madrego do napisania to pier$(*@($#isz jak potluczony
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (01-11-2016)

  41. Powrót do góry    #5885
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    LOL. Najpierw piszesz, ze muuu chce posadke w klubie a kiedy ja na to ze zarabia zbyt dobrze zeby na jakakolwiek posadke czyhac wyskakujesz z takimi "mundrosciami"

    Generalnie jak nie masz nic madrego do napisania to pier$(*@($#isz jak potluczony
    Ewidentnie zalil się ponownie że w klubie go nie chcą. Oboje hejtujecie z tego samego powodu. Marzy się posadka w klubie i nie chodzi o pieniądze ale o dostep do informacji, obserwowanie wszystkiego od środka czy nawet fejm. Ludzie obserwujący wasze wypociny od dłuższego czasu bez problemu wywnioskuja to samo. Wielomiesieczny ból D*py was nie opuszcza. A teraz zapusc szydere z tego wpisu i licz naiwnie na to że ktoś ją łyknie

  42. Powrót do góry    #5886
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Panowie - czy możecie wzajemnie słać sobie czułości na prv? Całe forum musi brnąć przez ten Wasz ekshibicjonizm, bo jedynie z rzadka argumenty sięgają pasa. Wyluzujcie lub bluzgajcie się skrycie, w końcu każdy ma jakieś hobby - szanuję.

  43. Powrót do góry    #5887
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ewidentnie zalil się ponownie że w klubie go nie chcą. Oboje hejtujecie z tego samego powodu. Marzy się posadka w klubie i nie chodzi o pieniądze ale o dostep do informacji, obserwowanie wszystkiego od środka czy nawet fejm.
    Ale po co ja tam? Robiłbym coś czego nie chce (chodź na PW to pokażę). Nie opłacało by mi się to (chodź na PW to pokażę). Informacje i tak mam (chodź na PW to pokażę, tylko skończ łykać i ********* jak potrzaskany proszę).
    Fejm mam w swoim środowisku i w Częstochowie mi się on w ogóle nie przyda. No co za młotek. Nikt inny by tego nie wymyślił...


    Ty musisz być ulubionym znajomym swoich kolegów, skoro tak dużo łykasz.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 01-11-2016 o 23:49
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #5888
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Oboje hejtujecie z tego samego powodu. M
    OBAJ! "OBAJ hejtujecie" bo to mężczyźni a nie para! Z taką polszczyzną to będziesz te śrubki na zmywaku do usranej śmierci kręcił.

    PANIE PREZES! Jak Pan bierzesz sługusa to niech on się chociaż w mowie ojczystej swobodnie porusza!

    Do reszty dyskusji między Panami nie ustosunkuję się bo uważam, że trzeba dać prezesowi jeszcze kilka dni na sklecenie drużyny. Potem można będzie już coś więcej powiedzieć, czy podejmując, rzucony mu litościwie, ekstraligowy ochłap uczynił słusznie.

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    ROLAND (02-11-2016), ananasek_vel_oman (01-11-2016), muuu (01-11-2016)

  46. Powrót do góry    #5889
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Okej, myśle ze mozna powoli zakladac temat 2017. Niech zrobi to ktoś, kto ma farta - jak dwa razy temat założyłem to raz zajęliśmy 8 pozycje w lidze a raz klub calkiem upadl

    A nazwę tego tematu można zmienić na np. "Obora", bo poza gnojem za wiele się tu nie uświadczy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #5890
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Okej, myśle ze mozna powoli zakladac temat 2017. Niech zrobi to ktoś, kto ma farta - jak dwa razy temat założyłem to raz zajęliśmy 8 pozycje w lidze a raz klub calkiem upadl

    A nazwę tego tematu można zmienić na np. "Obora", bo poza gnojem za wiele się tu nie uświadczy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Coz, jak rzadzony klub taki watek.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #5891
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Coz, jak rzadzony klub taki watek.
    Ja pizgam gościu przechodzisz sam siebie. Nawet pocisk na swoją osobę potrafisz obrócić w stronę klubu. Żeby nie było, zgadzam się z tobą w większości kwestii, ale to, w jaki sposób się wypowiadasz, i jak nie potrafisz napisać posta bez żadnej krytyki w stronę klubu jest nie do wytrzymania. Całą oborę w tym wątku robisz Ty, Sirqaz i blackout. Ale nawet to twoim zdaniem jest wina prezesa.

  49. Powrót do góry    #5892
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Ja pizgam gościu przechodzisz sam siebie. Nawet pocisk na swoją osobę potrafisz obrócić w stronę klubu. Żeby nie było, zgadzam się z tobą w większości kwestii, ale to, w jaki sposób się wypowiadasz, i jak nie potrafisz napisać posta bez żadnej krytyki w stronę klubu jest nie do wytrzymania. Całą oborę w tym wątku robisz Ty, Sirqaz i blackout. Ale nawet to twoim zdaniem jest wina prezesa.
    Yyyyy.... znaczy się gdyby klub był prowadzony jak należy albo gdyby miś robił jak robi za swoje a nie publiczne to bym się nie czepiał co post czegoś.
    A inna sprawa że też nie moja wina jest ze klub co rusz daje do tego powody.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #5893
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Ciekawe, liczylem dzisiaj na wysyp informacji o kontraktach, może nawet o częstochowskich - a tu pustynia, no ok, Gomólski w Gdańsku...
    Ale, że Falubaz się interesuje Nickim?

  51. Powrót do góry    #5894
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Wszyscy nabierają wody w usta bo szykuje się bomba .

  52. Powrót do góry    #5895
    Początkujący
    Dołączył
    07-12-2013
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez mugenos Zobacz posta
    Wszyscy nabierają wody w usta bo szykuje się bomba .
    A gdzież ta bomba "wybuchnie"?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •