Strona 130 z 132 PierwszyPierwszy ... 3080120128129130131132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,806 do 5,850 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5806
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,774
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,340 w 706 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie jestem zwolennikiem tego zawodnika, ale poniekąd jest jedną z najlepszych opcji dostępnych na rynku. Mimo wszystko trzeba pogratulować Świącikowi, że w sytuacji, gdy Toruń potrzebuje zawodnika z potencjałem na dwucyfrowe wyniki, on ląduje w Częstochowie.
    Mam nadzieję, że Leon dostanie co najmniej takie warunki finansowe w Częstochowie jakich zażyczył sobie w Toruniu
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #5807
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    To wywiad z piatku. Bez odbioru

  3. Powrót do góry    #5808
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wydaje mi sie, ze jak komus umiera mama to nie udziela sie publicznie przez pewien czas.
    Tymczasem wczoraj smierc mamy, dzis robienie z siebie idioty w radiu fon.

    To chyba nie ja powinienm sie od czegokolwiek powstrzymywac. A twoja uwaga lekko nie na miejscu, i do niewlasciwego adresata informacja.
    Mam propozycje. Zacznij brać dwa razy tyle ile brałeś albo połowę ( w zależności od tego co ci przepisali). Wysokość z której spadles na leb, a która jest różnicą pomiędzy twoim IQ a melagomania jest tak duża że spowodowała nieodwracalne zmiany w twojej psychice. Może się to zmienić jak cię do ziemi przyciśnie pajacu. Nie znasz mnie ale na twoje nieszczęście znam ja cię doskonale i tu jest twój problem. Nie ma w cywilizowanym języku epitetów, którymi można opisać twój stan psychiczny. Pozdrawiam ozieble

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wandirek za jego przydatny post!

    blacktop (31-10-2016)

  5. Powrót do góry    #5809
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    To wywiad z piatku. Bez odbioru
    https://www.youtube.com/watch?v=bXrENeuFEhE

    Opublikowany 30.10.2016
    Wybacz, nie sledze prezesa, nie wiem keidy komu udziela wypowiedzi. Opublikowano dzisiaj, wiec traktuje, ze dzis wypowiedz nagrana zostala.

    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Mam propozycje. Zacznij brać dwa razy tyle ile brałeś albo połowę ( w zależności od tego co ci przepisali). Wysokość z której spadles na leb, a która jest różnicą pomiędzy twoim IQ a melagomania jest tak duża że spowodowała nieodwracalne zmiany w twojej psychice. Może się to zmienić jak cię do ziemi przyciśnie pajacu. Nie znasz mnie ale na twoje nieszczęście znam ja cię doskonale i tu jest twój problem. Nie ma w cywilizowanym języku epitetów, którymi można opisać twój stan psychiczny. Pozdrawiam ozieble
    Oho, kolejny klubowy przydupasik, ktory wydobyl sie z zada

    I jak juz megaloman. Z prezesem nikt w tej kwestii nie ma szans takze wiesz... dobrze by bylo zebys sie nauczyl pisowni.

    pozdrawiam serdecznie

    PS. Jak mnie znasz to wiesz gdzie mnie znalezc. A widze ze cos do mnie masz, to zachowaj sie jak facet
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #5810
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Leon dostanie co najmniej takie warunki finansowe w Częstochowie jakich zażyczył sobie w Toruniu

    Nie wiem ile sobie zażyczył i ile dostał, z tego rozliczymy prezesa za rok o tej porze.

    PS. Ale wróbelki ćwierkają, że tak źle z jego wymaganiami nie było
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  7. Powrót do góry    #5811
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ananas ile można. Zabawny przestałeś być już jakiś czas temu, aktualnie wyglada na to ze każdy post musi zawierać jakąś uszczypliwość w kierunku klubu lub ludzi nim zarządzających.

    Grono osób tutaj (w tym ja) może wiele zarzucić działaczom, wiele osób mocno przeżyło upadek klubu i boi się tego co się w klubie dzieje. Ale nikt - absolutnie nikt nie pluje jadem tak jak Ty. Zachowujesz się jak smarkacz, jak dziecko pozbawione zabawek i trwa to ładnych kilka miesięcy. Ja wysiadam, wole dodać Cię do listy ignorowanych bo poziom Twojego folkloru mocno przerasta nawet Mariusza.

    I na koniec - tak, wiem masz racje*. Zresztą jak zawsze. Na każdy temat. W każdej kwestii. Przyznaje Ci racje i absolutnie się z Toba zgadzam.


    *Wole napisać już teraz niż się z Tobą dochodzić przez kolejnych 10 stron.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Kazoon (30-10-2016), blacktop (31-10-2016), dockm (31-10-2016), sirqaz (30-10-2016)

  9. Powrót do góry    #5812
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ananas ile można. Zabawny przestałeś być już jakiś czas temu, aktualnie wyglada na to ze każdy post musi zawierać jakąś uszczypliwość w kierunku klubu lub ludzi nim zarządzających.

    Grono osób tutaj (w tym ja) może wiele zarzucić działaczom, wiele osób mocno przeżyło upadek klubu i boi się tego co się w klubie dzieje. Ale nikt - absolutnie nikt nie pluje jadem tak jak Ty. Zachowujesz się jak smarkacz, jak dziecko pozbawione zabawek i trwa to ładnych kilka miesięcy. Ja wysiadam, wole dodać Cię do listy ignorowanych bo poziom Twojego folkloru mocno przerasta nawet Mariusza.

    I na koniec - tak, wiem masz racje*. Zresztą jak zawsze. Na każdy temat. W każdej kwestii. Przyznaje Ci racje i absolutnie się z Toba zgadzam.


    *Wole napisać już teraz niż się z Tobą dochodzić przez kolejnych 10 stron.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To ja sie z toba zaloze o flaszke bardzo dobrej whisky, takiej, ktorej w zwyklym sklepie nie kupisz, powiedzmy budzet 2 kafle (ha ha) sobie dajmy.
    Ja stawiam, ze ten klub pod wodza swiacika pier$(*$#nie na leb. Wczesniej lub pozniej, obstawiam ze gora za dwa lata.

    Wchodzisz?

    Chyba, ze juz dodales do ignorowanych to niech ci funfle podrzuca
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #5813
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Nie no Ananas, michał może i rzadko okazuje się być fair i sam robi wszystko by w żenujący sposób uwalić innych ale bądź mądrzejszy od niego.
    Okaż się Ty człowiekiem i daruj mu w takiej chwili.

    Poza tym veronek ma trochę racji i chyba sam się już zniżasz do poziomu b. i s.. Mówię Ci to póki jeszcze do niego nie dotarłeś i chłopaki nie pokonają Cię doświadczeniem jak to się mówi Trochę jednak profesjonalizmu, kiedy innym go brakuje.

    PS Sam bym w ten zakład wszedł, bo michał ma więcej szczęścia niż rozumu, jak i starych dobrych przyjaciół obok. A ci może jednak pociągną dużej niż ostatnio (2 lata).
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #5814
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/641...odu-by-gwizdac
    "A pomoc klubu? W jakim zakresie mogłeś liczyć na wsparcie Włókniarza w tym roku?

    - Na bardzo duże. Dostałem w minionym sezonie od klubu motocykl, ramę, kask, sprzęgło, klamki, opony. Do tego przeprowadzono trzy remonty silnika i nie było żadnego problemu jeśli potrzebny był serwis. Również włodarzom Włókniarza dziękuję za pomoc."

    Żeby nie było że nie jestem obiektywny to i jakiś pozytyw wrzucam.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    pakosik (31-10-2016)

  13. Powrót do góry    #5815
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach

    Ananasek

    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta



    Wybacz, nie sledze prezesa, nie wiem keidy komu udziela wypowiedzi. Opublikowano dzisiaj, wiec tra drktuje, ze dzis wypowiedz nagrana zostala.
    Takie tłumaczenie to jakbym niejakiego Antoniego słyszał. Odejście od tematu najlepszym sposobem . A może jakiś temat zastępczy by się przydal. Panowie apeluje nie reagujcie na posty wyzej cytowanego. Należy cierpliwie czekać na polepszenie zdrowia. Zdrowia życzę adwersarzowi ale to długa kuracja. Niektórzy się poddali.

    PS. W sprawie spotkania dziękuję. Wolę osobiście omijać szerokim łukiem (co mi się udaje) po co mi problemy. Wystarczają mi za naukę wspomnienia ludzi którzy zrobili inaczej. Nie jestem tak dobrze ustawiony żeby sobie zdrowie zrujnować i babrac się w błocie. Serwus

  14. Powrót do góry    #5816
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Nie dodałem jeszcze, nie ma lekko na tapatalku. Wchodzę. Niech będzie butelka Chivas Imperial 18 letni (OK 1tys). Koneserem nie jestem, ale to akurat miałem okazje degustować i myśle ze jest całkiem OK.

    Czas - dwa lata czyli do końca 2018. Czy klub padnie czy nie. Sam Ci alkohol przywiozę pod wskazany adres.

    A jak wygram to również sam się po nagrodę pofatyguje, wypić ją z Tobą za zdrowie prezesa i klubu w który wierze (a chce wierzyć) ze będzie dalej istniał.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 30-10-2016 o 21:34

  15. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    CKMLeW (30-10-2016), Gadol (30-10-2016), Kazoon (30-10-2016), ananasek_vel_oman (30-10-2016), artem (30-10-2016), dockm (31-10-2016), muuu (30-10-2016), pakosik (31-10-2016)

  16. Powrót do góry    #5817
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Czas - dwa lata czyli do końca 2018. Czy klub padnie czy nie. Sam Ci alkohol przywiozę pod wskazany adres.
    I to jest honorowy człowiek.
    Ja do tej pory czekam na taką flaszkę od pewnego forumowicza, z którym założyłem się, że Polonia Bydgoszcz w pewnym sezonie spadnie z SE, a jemu marzył się medal...

    Powodzenia Panowie!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #5818
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/641...odu-by-gwizdac
    "A pomoc klubu? W jakim zakresie mogłeś liczyć na wsparcie Włókniarza w tym roku?

    - Na bardzo duże. Dostałem w minionym sezonie od klubu motocykl, ramę, kask, sprzęgło, klamki, opony. Do tego przeprowadzono trzy remonty silnika i nie było żadnego problemu jeśli potrzebny był serwis. Również włodarzom Włókniarza dziękuję za pomoc."

    Żeby nie było że nie jestem obiektywny to i jakiś pozytyw wrzucam.
    W prywatnych rozmowach Gruchalscy troszke inna wersje przedstawiali. Malo tego, miesiac temu twierdzili ze maja extra oferte od innego klubu ekstraligowego i chca tam isc zeby jezdzic i miec lepsze warunki. Niektorzy po finale MDMP w Rybniku nawet zlosliwie mowili, ze po takim wystepie to raczej ktos sie wstydzi przyznac, ze zlozyl takowa oferte.



    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 30-10-2016 o 21:41

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (30-10-2016), muuu (30-10-2016), pakosik (31-10-2016)

  19. Powrót do góry    #5819
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nie no Ananas, michał może i rzadko okazuje się być fair i sam robi wszystko by w żenujący sposób uwalić innych ale bądź mądrzejszy od niego.
    Okaż się Ty człowiekiem i daruj mu w takiej chwili.

    Poza tym veronek ma trochę racji i chyba sam się już zniżasz do poziomu b. i s.. Mówię Ci to póki jeszcze do niego nie dotarłeś i chłopaki nie pokonają Cię doświadczeniem jak to się mówi Trochę jednak profesjonalizmu, kiedy innym go brakuje.

    PS Sam bym w ten zakład wszedł, bo michał ma więcej szczęścia niż rozumu, jak i starych dobrych przyjaciół obok. A ci może jednak pociągną dużej niż ostatnio (2 lata).
    Ale z czym niby?
    Jaki tytul ma ten watek? "michal swiacik, prezes Wlokniarza, ktoremu zmarla po dlugiej i ciezkiej chorobie mama" czy "Wlokniarz Czestochowa"?
    Ja nie wnikam co sie w czyims zyciu dzieje i nikt z nas nie powinien. Dyskutujemy o Wlokniarzu i to ze dzisiaj opublikowano taka a nie inna wypowiedz prezesa to czyja to jest wina? Moja?
    Znaczy sie, ze z powodu tragedii prywatnej ma byc swiacikowi odpuszczane? Moze przyszle problemy klubu tez zrzucimy na karb obecnych problemow prywatnych prezesa? Bo sie nie mogl skupic itd?
    Do czego wy doprowadzacie?
    Jak dla mnie to taka falszywa poczciwosc z waszej strony.

    Nie ja pierwszy ruszylem temat prywatnych spraw prezesa tylko jego przydupasek wandirek czy jak mu tam.

    Veronek,
    masz z jedna rzecza racje. Kazdy moj post bedzie negatywnie nastawiony do misiaczka, bo lista "grzeszkow" jest juz teraz po dwoch latach rzadzenia stowarzyszeniem dluzsza niz maslanki kiedy ten oddawal klub. Na razie przewaza kefir tylko tym ze zostawil ponad banke dlugu.
    - przez dwa lata nie stworzyl dzialu marketingu z prawdziwego zdarzenia
    - jw w kwestii dzialu media-pr (klubowa tv to juz rok powinna smigac )
    - sciagnal dwoch sporych sponsorow (eko dir i kim) po czym jeszcze przed koncem sezonu obu zniechecil
    - zatykanie ust kibicow na fb (bany, usuwanie postow)
    - przez ponad dwa lata nie usunal ze stowarzyszenia ludzi, ktorzy odpowiadaja za upadek spolki i nasza karencje
    - a jednoczesnie zamknal stowarzyszenie na nowych czlonkow, czego nawet maslanka nie zrobil
    - mimo ze zaprzeczal blisko wspolpracowal ze spolka do jej ostatnich chwil
    - nepotyzm
    - przerost etatow w klubie
    - zatrudnianie miernot takze w pionie sportowym
    - oddanie zrobienia programu lojalnosciowego firmie zewnetrznej bo samemu sie nie chce ogarniac temat (a tym samym oddanie znacznej czesci korzysci z tego)
    - masa niespojnych wypowiedzi, czesto klamstw na ktorych byl lapany wielokrotnie
    - zniechecanie sponsorow do wspolpracy (pracownicy nieodbierajacy telefonow)
    - najecie do zrobienia strony www amatora podczas gdy profesjonalisci chcieli to zrobic jak nalezy za free
    - uwiklanie klubu w polityke (slawetny filmik promujacy czerwonych w wyborach z logiem klubu)
    - opowiadanie o wielkim szkoleniu podczas gdy go tak na prawde nie ma
    - zaniedbywanie sprzetowo tych szkolkowiczow co sa

    Jeszcze pare by sie znalazlo pewnie jakby pogrzebac.

    Jedyny plus swiacika jaki mozna mu przypisac jest taki, ze jest proweniencji komunistycznej, ma w tej grupie znajomkow i dzieki temu dostal banke w tym roku a rok wczesniej dochody z gieldy na "rozruch". Bez tych pieniedzy nie mialby szans ruszyc, ale z drugiej strony kto by z takimi pieniedzmi nie potrafil ruszyc?
    Wiec jedyny plus ze te publiczne pieniadze zalatwil. A ze potem zmarnotrawil i popelnil inne grzechy to teraz co? Mamy w tym watku nie dyskutowac nad jego wypowiedzia (idiotyczna) bo ma osobista tragedie? To moze bedziemy za chwile wszystkie sytuacje z zycia prywatnego roztrzasac?
    Zrobcie z tego watku najlepiej FAKT albo inny SuperExpress.

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Nie dodałem jeszcze, nie ma lekko na tapatalku. Wchodzę. Niech będzie butelka Chivas Imperial 18 letni (OK 1tys). Koneserem nie jestem, ale to akurat miałem okazje degustować i myśle ze jest całkiem OK.

    Czas - dwa lata czyli do końca 2018. Czy klub padnie czy nie. Sam Ci alkohol przywiozę pod wskazany adres.

    A jak wygram to również sam się po nagrodę pofatyguje, wypić ją z Tobą za zdrowie prezesa i klubu w który wierze (a chce wierzyć) ze będzie dalej istniał.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Pasuje

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    W prywatnych rozmowach Gruchalscy troszke inna wersje przedstawiali. Malo tego, miesiac temu twierdzili ze maja extra oferte od innego klubu ekstraligowego i chca tam isc zeby jezdzic i miec lepsze warunki. Niektorzy po finale MDMP w Rybniku nawet zlosliwie mowili, ze po takim wystepie to raczej ktos sie wstydzi przyznac, ze zlozyl takowa oferte.



    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Trudno zeby powiedzieli cokolwiek negatywnego jak maja amatorski kontrakt do konca wieku juniorskiego i brak mozliwosci zdobycia przez siebie samych srodkow na sprzet (z takich czy innych powodow).
    Wiec musza ladnie gdakac bo inaczej nawet tych ochlapow nie bedzie.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Leon dostanie co najmniej takie warunki finansowe w Częstochowie jakich zażyczył sobie w Toruniu
    Nie wiem ile sobie zażyczył i ile dostał, z tego rozliczymy prezesa za rok o tej porze.

    PS. Ale wróbelki ćwierkają, że tak źle z jego wymaganiami nie było
    Tez tak slyszalem, ze po tym jak dostal kosza od Torunia to bardzo mocno zszedl z wymaganiami.
    Wiec chyba w piernikowie zagral va banque a Czestochowa byla opcja awaryjna, ktora teraz musial realizowac.

    Rozni ludzie roznie mowia ale z tych rozmow wyglada to tak na ten moment:

    1. Zagar
    2. Jensen/Jonsson
    3. Madsen
    4. Ulamek
    5. Holta

    I przyznac trzeba, ze taki sklad ma spore szanse na to zeby sie utrzymac.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (31-10-2016)

  21. Powrót do góry    #5820
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Świącik wprawiony w ściemnianie, w końcu był kiedyś rzecznikiem prasowym Włókniarza
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #5821
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    [QUOTE=ananasek_vel_oman;1801444]Ale z czym niby?
    Jaki tytul ma ten watek? "michal swiacik, prezes Wlokniarza, ktoremu zmarla po dlugiej i ciezkiej chorobie mama" czy "Wlokniarz Czestochowa"?
    Ja nie wnikam co sie w czyims zyciu dzieje i nikt z nas nie powinien. Dyskutujemy o Wlokniarzu i to ze dzisiaj opublikowano taka a nie inna wypowiedz prezesa to czyja to jest wina? Moja?
    Znaczy sie, ze z powodu tragedii prywatnej ma byc swiacikowi odpuszczane? Moze przyszle problemy klubu tez zrzucimy na karb obecnych problemow prywatnych prezesa? Bo sie nie mogl skupic itd?
    Do czego wy doprowadzacie?
    Jak dla mnie to taka falszywa poczciwosc z waszej strony.

    Nie ja pierwszy ruszylem temat prywatnych spraw prezesa tylko jego przydupasek wandirek czy jak mu tam.

    Panowie . Pajac cytowany powyżej to pełen cynizmu człowieczek, który będąc mocny w gębie trzyma się polprawdy (czyli nagina rzeczywistość). Po przejrzeniu wpisów wniosek jest jeden - robi to bardzo czesto odwracając kota ogonem. Złapany na kłamstwie Brnie dalej próbując co ma wyćwiczone reagować agresją w tym zmianami tematu
    Nigdzie nie poruszyłem spraw prywatnych Prezesa. Sprawdźcie moją wypowiedź.. Sprowokowany ananas sam jak widać powyżej napisal chamski tekst i dał pokaz swojego buractwa. Jadu jego wypowiedzi nie zamierzam komentować. Kończę ten temat i jednocześnie podtrzymuje (czytając dalsze jego wpisy ) swoje zdanie na temat norm prostackiego zachowania. Człowiek od zwietrzaka czymś się różni, prawda?

  23. Powrót do góry    #5822
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    [QUOTE=Wandirek;1801457]
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale z czym niby?
    Jaki tytul ma ten watek? "michal swiacik, prezes Wlokniarza, ktoremu zmarla po dlugiej i ciezkiej chorobie mama" czy "Wlokniarz Czestochowa"?
    Ja nie wnikam co sie w czyims zyciu dzieje i nikt z nas nie powinien. Dyskutujemy o Wlokniarzu i to ze dzisiaj opublikowano taka a nie inna wypowiedz prezesa to czyja to jest wina? Moja?
    Znaczy sie, ze z powodu tragedii prywatnej ma byc swiacikowi odpuszczane? Moze przyszle problemy klubu tez zrzucimy na karb obecnych problemow prywatnych prezesa? Bo sie nie mogl skupic itd?
    Do czego wy doprowadzacie?
    Jak dla mnie to taka falszywa poczciwosc z waszej strony.

    Nie ja pierwszy ruszylem temat prywatnych spraw prezesa tylko jego przydupasek wandirek czy jak mu tam.

    Panowie . Pajac cytowany powyżej to pełen cynizmu człowieczek, który będąc mocny w gębie trzyma się polprawdy (czyli nagina rzeczywistość). Po przejrzeniu wpisów wniosek jest jeden - robi to bardzo czesto odwracając kota ogonem. Złapany na kłamstwie Brnie dalej próbując co ma wyćwiczone reagować agresją w tym zmianami tematu
    Nigdzie nie poruszyłem spraw prywatnych Prezesa. Sprawdźcie moją wypowiedź.. Sprowokowany ananas sam jak widać powyżej napisal chamski tekst i dał pokaz swojego buractwa. Jadu jego wypowiedzi nie zamierzam komentować. Kończę ten temat i jednocześnie podtrzymuje (czytając dalsze jego wpisy ) swoje zdanie na temat norm prostackiego zachowania. Człowiek od zwietrzaka czymś się różni, prawda?
    Wskaz to klamstwo
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #5823
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Da się coś zrobić żeby bełkot Panicza, którego mam w ignorowanych nie wyświetlał się w Tapatalku? Szczególnie taki gdzie rozmija się z faktami o kilometr?

    Niby jest komunikat, że wiadomość jest ukryta ale bełkot wyświetla się poniżej na szarym tle jakby był cytatem :/

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  25. Powrót do góry    #5824
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Poza tym veronek ma trochę racji i chyba sam się już zniżasz do poziomu b. i s.. Mówię Ci to póki jeszcze do niego nie dotarłeś i chłopaki nie pokonają Cię doświadczeniem jak to się mówi Trochę jednak profesjonalizmu, kiedy innym go brakuje.


    Nie wiem czy możesz wypowiadać się na temat poziomu kogokolwiek.
    Założeniem antyklubowej strony na facebooku w której sam siebie nazywasz trollem (Włókniarz Trolls) czyli jak piszesz dalej strona, o zabarwieniu satyrycznym i ironicznym, na temat CKM Włókniarz Częstochowa, Częstochowskim klubie żużlowym.
    Tylko Włókniarz!???
    Rozumiem, że każdy kto założy taką stronę albo uczestniczy w tym twoim antyklubowym projekcie to jest człowiek na (twoim) poziomie, a pozostali którzy nie zgadzają się z twoją ideologią są ludźmi o niskim poziomie oraz ludźmi których cechuje brak profesjonalizmu i jeszcze to "tylko Włókniarz" które pasuje w tym przypadku jak kwiatek do kożucha.
    Wolałem już jak chodziłeś przebrany w trykot w krowie łaty, bo przebierając się za krowę definiowałeś siebie a/i wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #5825
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Michał Świącik to nie klub. Można być przeciwko niemu a mieć na sercu dobro Włókniarza.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (31-10-2016)

  28. Powrót do góry    #5826
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Michał Świącik to nie klub. Można być przeciwko niemu a mieć na sercu dobro Włókniarza.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Z tym że nie można być przeciwko człowiekowi który w hiper tempie wprowadził Włókniarz na salony i ułożył ten klub tak że najwięksi nas się boją. Chyba że jesteś hejterem i Cię boli ten sukces. To wtedy tak...

  29. Powrót do góry    #5827
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jest pewna subtelna różnica we wchodzeniu pewnym krokiem na salony, a byciem na salony wnoszonym.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    CKMik (31-10-2016), ananasek_vel_oman (31-10-2016), mackoxdp1 (31-10-2016)

  31. Powrót do góry    #5828
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jest pewna subtelna różnica we wchodzeniu pewnym krokiem na salony, a byciem na salony wnoszonym.
    Powiedz to kibicom w Rybniku, Grudziądzu czy nawet Toruniu. Was boli fakt że Włókniarz jest mocny nie ma innego tłumaczenia.

  32. Powrót do góry    #5829
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Z tym że nie można być przeciwko człowiekowi który w hiper tempie wprowadził Włókniarz na salony i ułożył ten klub tak że najwięksi nas się boją. ...

    Oho,
    juz sie zaczelo.

    Znowu sie szykuje kabaret.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Już 17 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (31-10-2016), CKMik (31-10-2016), Gadol (31-10-2016), Garfield (31-10-2016), GriN (31-10-2016), Kriso (31-10-2016), P.S.U.J. (31-10-2016), Petroniusz (31-10-2016), ROLAND (31-10-2016), Yozayan (31-10-2016), ananasek_vel_oman (31-10-2016), artem (31-10-2016), dawidm (31-10-2016), herbie13 (31-10-2016), lolex (31-10-2016), muuu (31-10-2016), pakosik (31-10-2016)

  34. Powrót do góry    #5830
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Powiedz to kibicom w Rybniku, Grudziądzu czy nawet Toruniu. Was boli fakt że Włókniarz jest mocny nie ma innego tłumaczenia.
    Mówiłem. Klub jest prowadzony w najlepszym razie przeciętnie. Na salony wyprostowany mógłby wejść gdyby wygrał rozgrywki pierwszoligowe, miał gotowy stadion i budżet. A to teraz to jest kraul w stylu rozpaczliwym, może i pływa po powierzchni, ale prawdziwi pływacy w szatni mają do śmiania. Na salony klub żużlowy wyprowadza pan Witold Skrzydlewski, na salonach powinien być Lokmotiv, Włókniarz prowadzony przez Michała Świącika na salony się chyłkiem przemknął. I gwarantuję Ci, że Włókniarza nikt się nie boi.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (31-10-2016)

  36. Powrót do góry    #5831
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2005
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 46 w 22 postach
    Zróbcie sobie Panowie 1-roczne zawieszenie broni. Mniej więcej w październiku 2017, powinno wyjść, czyje jest "na górze". Ciągłe wzajemne dogryzanie na chwilę obecną nic nie zmieni, bo każdy jeszcze bardziej utwierdza się w swoim nieomylnym przekonaniu.

    Ciężko się to już wszystko czyta (bo przepychanka słowna w sumie o tym samym, też już trochę trwa).

    Zdecydowanie ciekawszym tematem jest wizja składu, trenera itp. itd.

    Z wymienianych tu kandydatów do jazdy w naszym zespole, akurat najmniej pasuje mi Madsen, bo średnio lubię typa. Niemniej jakieś tam punkty gwarantuje. Przeglądając inne wątki, można natknąć się na plotki, że Vacul w Gorzowie nie taki pewny i ja zdecydowanie chętniej właśnie jego widziałbym w składzie zamiast Madsena. Niemniej to sfera science fiction.....

    Ale biorąc pod uwagę na to jakie były perspektywy na skład jeszcze nie tak dawno, team:

    1.) Madsen
    2.) Holta
    3.) Jensen / Jonsson
    4.) Ułamek / inny polak
    5.) Pedersen
    6./7.) Juniorzy

    nie wygląda aż tak, źle i ma szansę powalczyć.

  37. Powrót do góry    #5832
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    . Na salony klub żużlowy wyprowadza pan Witold Skrzydlewski, na salonach powinien być Lokmotiv, Włókniarz prowadzony przez Michała Świącika na salony się chyłkiem przemknął. I gwarantuję Ci, że Włókniarza nikt się nie boi.
    Mister Skrzydlewski i salony. Super sam to wymyslyles czy przeczytałes w jakimś Super ekspresie. Nie wiem czy chciałbyś z nim rozmawiać. Dla niego zuzel to czysty prywatny biznes a nie wartosc dodana gdy ważne jest to coś wiecej

  38. Powrót do góry    #5833
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Żużel to jest biznes. A rozmawiać mogę z każdym.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  39. Powrót do góry    #5834
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Jest pewna subtelna różnica we wchodzeniu pewnym krokiem na salony, a byciem na salony wnoszonym.
    Mógłbyś rozwinąć swoją złota myśl. Przyjmij mój drogi do świadomości że awans zdobył klub po sportowej walce a nie przy zielonym stoliku. Poczytaj przepisy. Te teksty w czasie sezonu np. po co bonusy które klub zdobywał miały jednak sens. To co lepiej by było tak jak w siatkówce nikt nie spada i jedziemy dalej. Czyli Tarnowowi się bardziej należało?

    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Żużel to jest biznes. A rozmawiać mogę z każdym.
    I tu się roznimy. Dla mnie to nie tylko biznes i igrzyska. Pieniądze to nie wszystko

  40. Powrót do góry    #5835
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Czytam wątek i sam nie wierze że kibice Włókniarza mogą zejść do takiego poziomu.

    Jeden uczciwy chce rozmawiać na argumenty ale w razie W z akwizytorem nie rozmawia. Panie Magnez ja mogę rozmawiać nawet na podstawie dokumentów żeby nie być gołosłownym. Więc skończ z tym swoim uczciwym bełkotem bo ja w tym momencie na forum już nie atakuje Prezesa. Robie to po prostu w realu rozmaiając z Nim i Jego otoczeniem rozmawiając z ludźmi/sponsorami związanymi z żużlem. Na forum nic nie osiągnę tu tylko staram się prostować wpisy uczciwych głupców Tobie podobnych lub Ameb typu ten co krokiem defiladowym wchodzi na salony. Co za gamoń. Ale być może nie ma sensu bo Ty dostaniesz dokumenty a powiesz że to nic nie znaczące papiery. A to tylko albo aż potwierdzenie że Panowie nie mają pojęcia o biznesie i nie mają wizji dalszej jak następny dzień.

    Ananas jako szkolona hiena dziennikarska też odleciał trochę za daleko. Jak się tak prześledzi Twoje wpisy kolego widać że szukasz konfrontacji i Wandirek w końcu Ci pomógł. Nie wiem nie kminie po co to ale trochę zeszliście do karmienia się padliną. Trochę słabo mieszać w to rodzinę jeszcze w takich okolicznościach.
    Nie kupuje tego w odróżnieniu od tematu ze Społem - Ekstraliga .

    Temat Gruchalskich "fajnie" się czyta takie rzeczy po wcześniejszych rozmowach z nimi. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Życzę chłopakowi aby jeździł i robił pkt. tylko to mu zostało. Mam jednak innego faworyta do tego miejsca w składzie i pomogę mu.
    Szkoda że Gruchalski zapomniał podziękować osobom od których dostał to czy tamto i na tych częściach wygrał swój pierwszy turniej.

    Panie Wandirek skończ Pan bredzić o regulaminach. Sportowo byliśmy dopiero na trzecim miejscu. Gdyby w regulaminie był zapis że drużyny z miast na T mają start w ekstralidze też byłoby to w sportowej walce starty na salonach. Zapomnijmy o czystym sporcie to biznes i taką trzeba mieć świadomość. Ja wiem że Wy w klubie macie problemy z terminem "biznes" ale awans Włókniarza do elity to tylko zasługa przepisów biznesowych w regulaminach. Z pewnością nie ma to nic wspólnego ze sportowym awansem. Jeśli dodamy do tego fakt że jedyny zawodnik który pojedzie ewentualnie po awansie dalej we Włókniarzu to gość który był sprowadzony awaryjnie w trakcie sezonu. To o jakich aspektach sportowych Pan tu opowiadasz ??? Śmiało sprostuj mnie Pan argumentami tylko argumentami nie bełkotem.

  41. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Gadol (31-10-2016), Girion (31-10-2016), GriN (31-10-2016), Petroniusz (31-10-2016), pakosik (31-10-2016)

  42. Powrót do góry    #5836
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ej znowu zaczynacie

    Ja wiem ze jutro Wszystkich Swietych, ale naprawde prosilbym o wstrzymanie sie z peanami na czesc przedsiebiorcy pogrzebowego z Miasta Meneli. Nie w tym watku.

    (to samo tyczy sie rownie czestych ochow i achow nad patologia z Limanowskiego)

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  43. Powrót do góry    #5837
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Nie wiem z jakiego powodu mała grupka ludzi zachowuje się jak sekta Macierewicza. Kto nie z nami ten ubek, komuch, żyd, głupek I ameba. Aż dziw, że jeszcze nie poszliscie szukać na blacktopa haków w IPNie. U sterów jest obecnie Świącik i będzie można go ocenić za rok. Jeśli zadaniu nie podoła to go obszczekacie. Na razie wygląda to na zwykły hejt oderwanych od koryta. A twierdzę to jako fan żużla, nie Świącika.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kazoon za jego przydatny post!

    blacktop (31-10-2016), sirqaz (31-10-2016)

  45. Powrót do góry    #5838
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Z tym że nie można być przeciwko człowiekowi który w hiper tempie wprowadził Włókniarz na salony i ułożył ten klub tak że najwięksi nas się boją. Chyba że jesteś hejterem i Cię boli ten sukces. To wtedy tak...
    Właśnie przez takich użytkowników jak Ty i takie durne wpisy mają bekę nie tylko z Ciebie ale z Nas wszystkich, więc proszę Cię, nie pisz głupot że ktoś się Nas boi...

  46. Powrót do góry    #5839
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,649
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Z tym że nie można być przeciwko człowiekowi który w hiper tempie wprowadził Włókniarz na salony i ułożył ten klub tak że najwięksi nas się boją. Chyba że jesteś hejterem i Cię boli ten sukces. To wtedy tak...

    piszez cala prawde, autentycznie cala ektraliga sie boi, ze znowu ja Wlokniarz osmieszy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #5840
    Użytkownik Awatar marsac
    Dołączył
    25-03-2015
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Atmosfera niesprzyjająca ale jak nie teraz to kiedy?

    W najbliższych dniach warto trochę zwolnić i znaleźć czas na chwilę zadumy...

    Jeśli ktoś odwiedzać będzie cmentarz św. Rocha, mała podpowiedź dot. grobów naszych zawodników (większość jest Wam pewnie znana ale może komuś się przyda):

    Marek Czerny:

    http://czestochowa.artlookgallery.co...g=29499&inni=0

    Bronisław Idzikowski:

    http://czestochowa.artlookgallery.co...g=16401&inni=0

    Marian Kaznowski:

    http://czestochowa.artlookgallery.co...g=34116&inni=0

    Bernard Kacperak:

    http://czestochowa.artlookgallery.co...dg=2155&inni=0

    Lucjan Krupiński:

    http://czestochowa.artlookgallery.co...g=29103&inni=0

    Daniel Chmielewski:

    http://czestochowa.artlookgallery.co...dg=6688&inni=0

    Władysław Szulczewski:

    http://czestochowa.artlookgallery.co...dg=3706&inni=0

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi marsac za jego przydatny post!

    Gadol (31-10-2016), ananasek_vel_oman (31-10-2016)

  49. Powrót do góry    #5841
    Początkujący
    Dołączył
    28-10-2016
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 17 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta

    Ananas jako szkolona hiena dziennikarska też odleciał trochę za daleko. Jak się tak prześledzi Twoje wpisy kolego widać że szukasz konfrontacji i Wandirek w końcu Ci pomógł.

    Panie Wandirek skończ Pan bredzić o regulaminach. Sportowo byliśmy dopiero na trzecim miejscu. Gdyby w regulaminie był zapis że drużyny z miast na T mają start w ekstralidze też byłoby to w sportowej walce starty na salonach. Zapomnijmy o czystym sporcie to biznes i taką trzeba mieć świadomość. Ja wiem że Wy w klubie macie problemy z terminem "biznes" ale awans Włókniarza do elity to tylko zasługa przepisów biznesowych w regulaminach. Z pewnością nie ma to nic wspólnego ze sportowym awansem. Jeśli dodamy do tego fakt że jedyny zawodnik który pojedzie ewentualnie po awansie dalej we Włókniarzu to gość który był sprowadzony awaryjnie w trakcie sezonu. To o jakich aspektach sportowych Pan tu opowiadasz ??? Śmiało sprostuj mnie Pan argumentami tylko argumentami nie bełkotem.
    Jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu ananasa. Jest chamem i burakiem co dał wyraz w wielu postach. Chyba że przedstawi papiery o leczeniu to przeprosze. Koniec

    W związku z pytaniem uważam że taki jest regulamin i ani Ty ani ja go nie tworzyliśmy. Moim zdaniem po to się cały sezon żyły wypruwa żeby coś osiągnąć i jeżeli jest możliwość żal nie korzystać. Dalej będę się upierał że awans jest\byl sportowy. Kto zabronił Łodzi jechać w ekstralipie. Pań prezes w z Łodzi bardzo się rzucał a jak został sam i przemyślał biznesowo to stwierdził że mu się nie opłaca. Tylko nie mów mi o honorze etc. Lotysze też wiedzieli po poprzednim roku że mają status gościa w Nice lidze.
    Potwierdził to nie raz Witkowski.
    Co ma sklad do sportowego awansu nie kumam. Popatrz na inne drużyny i na inne dyscyplina wtym nożna siatkówka. Nie jesteśmy jedyni. Mnie myślisz nie wkurza że zuzel przypomina od dłuższego czasu cyrk objazdowy. Skończyły się niestety bezpowrotnie czasy lat 70 tych gdzie zawodnik kojarzony był z jednym klubem. Choć i wtedy były takie przypadki np. Józef jarmula czy Stanisław Rurarz czyli osób które zmieniały środowisko. Z autopsji znam przypadek z innej dyscypliny gdzie zawodnicy tak postępowali aby awansu nie było. Dlaczego? . Proste Bali się o stratę roboty. Świata w pojedynkę się nie zmieni.
    Pozdrawiam

  50. Powrót do góry    #5842
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie wiem czy możesz wypowiadać się na temat poziomu kogokolwiek.
    (...)
    Wolałem już jak chodziłeś przebrany w trykot w krowie łaty, bo przebierając się za krowę definiowałeś siebie a/i wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia.
    Skoro masz w głowie by wymyślić takie bzdury jak powyżej, polecieć swoją bujną fantazją w niskie zaległości gówna i w nim się babrać wymyślając niestworzone historie życia innych, mijające się z prawdą jak Trojanowski z formą, to tak uważam że jesteś na najniższym poziomie. I to właśnie potwierdziłeś.

    Cytat Zamieszczone przez bladymis Zobacz posta
    Ale biorąc pod uwagę na to jakie były perspektywy na skład jeszcze nie tak dawno, team:

    1.) Madsen
    2.) Holta
    3.) Jensen / Jonsson
    4.) Ułamek / inny polak
    5.) Pedersen
    6./7.) Juniorzy

    nie wygląda aż tak, źle i ma szansę powalczyć.
    Skład fajny. Byle się udało go utrzymać i nikt nam nikogo nie zgarnął. Aczkolwiek numer 3. taki mocno niepewny nadal i raczej dalej niż bliżej są ci zawodnicy, prawda to?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  51. Powrót do góry    #5843
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Czytam wątek i sam nie wierze że kibice Włókniarza mogą zejść do takiego poziomu.

    Jeden uczciwy chce rozmawiać na argumenty ale w razie W z akwizytorem nie rozmawia. Panie Magnez ja mogę rozmawiać nawet na podstawie dokumentów żeby nie być gołosłownym. Więc skończ z tym swoim uczciwym bełkotem bo ja w tym momencie na forum już nie atakuje Prezesa. Robie to po prostu w realu rozmaiając z Nim i Jego otoczeniem rozmawiając z ludźmi/sponsorami związanymi z żużlem. Na forum nic nie osiągnę tu tylko staram się prostować wpisy uczciwych głupców Tobie podobnych lub Ameb typu ten co krokiem defiladowym wchodzi na salony. Co za gamoń. Ale być może nie ma sensu bo Ty dostaniesz dokumenty a powiesz że to nic nie znaczące papiery. A to tylko albo aż potwierdzenie że Panowie nie mają pojęcia o biznesie i nie mają wizji dalszej jak następny dzień.

    Ananas jako szkolona hiena dziennikarska też odleciał trochę za daleko. Jak się tak prześledzi Twoje wpisy kolego widać że szukasz konfrontacji i Wandirek w końcu Ci pomógł. Nie wiem nie kminie po co to ale trochę zeszliście do karmienia się padliną. Trochę słabo mieszać w to rodzinę jeszcze w takich okolicznościach.
    Nie kupuje tego w odróżnieniu od tematu ze Społem - Ekstraliga .

    Temat Gruchalskich "fajnie" się czyta takie rzeczy po wcześniejszych rozmowach z nimi. Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Życzę chłopakowi aby jeździł i robił pkt. tylko to mu zostało. Mam jednak innego faworyta do tego miejsca w składzie i pomogę mu.
    Szkoda że Gruchalski zapomniał podziękować osobom od których dostał to czy tamto i na tych częściach wygrał swój pierwszy turniej.

    Panie Wandirek skończ Pan bredzić o regulaminach. Sportowo byliśmy dopiero na trzecim miejscu. Gdyby w regulaminie był zapis że drużyny z miast na T mają start w ekstralidze też byłoby to w sportowej walce starty na salonach. Zapomnijmy o czystym sporcie to biznes i taką trzeba mieć świadomość. Ja wiem że Wy w klubie macie problemy z terminem "biznes" ale awans Włókniarza do elity to tylko zasługa przepisów biznesowych w regulaminach. Z pewnością nie ma to nic wspólnego ze sportowym awansem. Jeśli dodamy do tego fakt że jedyny zawodnik który pojedzie ewentualnie po awansie dalej we Włókniarzu to gość który był sprowadzony awaryjnie w trakcie sezonu. To o jakich aspektach sportowych Pan tu opowiadasz ??? Śmiało sprostuj mnie Pan argumentami tylko argumentami nie bełkotem.
    Problem w tym PSUJu, ze ja rozmawiam na argumenty. Podalem litanie zaniechan misia i nikt sie do tego slowem nie odniosl. Sa za to jakies prywatne wycieczki.
    Malo tego, wandirus pisze, ze klamie, ale wskazac klamstwa juz nie potrafi.

    Nie mam za grosz szacunku dla ludzi, ktorzy swiadomie mijaja sie z prawda, klamia.

    WLOKNIARZ TO DOBRO OGOLNOPUBLICZNE - tak napisal jeden z "atakerow".
    Pelna racja.
    I chu$(#*j mnie strzela jak czlowiek, ktory tym dobrem ogolnopublicznym steruje klamie w zywe oczy bez mrugniecia okiem. A to tylko w kwestii tego czy obiecal turnieje czy nie.
    Pytanie - jak jest w innych kwestiach, ktorych zweryfikowac nie jestesmy w stanie z uwagi na brak dostepu do dokumentow?

    Ty wierzysz, ze cos jeszcze mozna z tych ludzi wykrzesac. Twoje prawo. Ale moje zdanie znasz. Klub sluzy fajnemu zyciu takich ludzi jak piotrowski, ktory niczego w zyciu nie potrafi, za to jest uzytecznym .......... Niech kazdy wstawi co chce
    Przypomnij sobie natomiast czym skonczyly sie Twoje wielomiesieczne proby przeprowadzenia dwoch akcji w tym z tego roku enegia Wlokniarza.
    Przypomnisz jak byles robiony w bambuko i jeden mowil jedno a drugi drugie?

    Ludzie biznesu, tacy jak Ty i Tobie podobni, dobrze wiesz, ze sledza wszystko co sie dzieje wokol klubu, w ktory chca zainwestowac. Nie mowia o 5 tysiacach w skali roku ale juz kwotach o ktorych pisales w przypadku Drabika X0.000
    I dobrze wiesz, ze jak taki czlowiek spojrzy na wypowiedzi, spotka sie z misiem to wiecej nie potrzebuje i zadne argumenty nie zadzialaja

    Kazdy kto uwaza, ze mis jest zbawieniem czestochowskiego zuzla jest po prostu naiwnym idiota. A przekonaja sie o tym wczesniej lub pozniej jak znowu sie skonczy karencja i wstydem.
    Najgorsze jest to ze 80% tego co robia misie to kopia okresu maslankowo-kjgowskiego i niczego to tych ludzi nie nauczylo. Klapki na oczach jak u konia pociagowego.

    A mieszanie spraw prywatnych na forum - masz racje, zenujace.
    Jeszcze bardziej jest zenujace udawanie glupa, ze sie nie zaczelo tematu rodzinnego. W sytuacji gdzie muuu pisze ("kondolencje michal") a nastepny post wandirek w calosci "odpuscilbys ananasek chociaz dzisiaj").

    Glupa wandirku mozna grac. Ale trzeba umiec. A ty grac nie musisz w sumie.

    Elo!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #5844
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Wandirku. Włókniarz to dla mnie nie biznes. Wierz mi. Dla prezesa powinien być.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  53. Powrót do góry    #5845
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Skoro masz w głowie by wymyślić takie bzdury jak powyżej, polecieć swoją bujną fantazją w niskie zaległości gówna i w nim się babrać wymyślając niestworzone historie życia innych, mijające się z prawdą jak Trojanowski z formą, to tak uważam że jesteś na najniższym poziomie. I to właśnie potwierdziłeś.
    Jakiego gówna? Bardzo ładnie wyglądałeś przygłupie. W pidżamce w krowie łaty nie łapałeś się na żadną skalę a tutaj zgrywasz gieroja.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (31-10-2016), sirqaz (31-10-2016)

  55. Powrót do góry    #5846
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    Jakiego gówna? Bardzo ładnie wyglądałeś przygłupie. W pidżamce w krowie łaty nie łapałeś się na żadną skalę a tutaj zgrywasz gieroja.
    I to jestes wlasnie poziom przydupasow
    Pojawiaja sie argumenty merytoryczne to oni prywatne wycieczki i smarowanko gownem.
    Nie wazne, ze pisza farmazonu i bzdury, wazne, ze dyskusje schodzi z merytorycznego toru.

    Wyjasnijcie klakiery dlaczego mis 3 tygodnie wczesniej mowi "na pewno zorganizujemy" a wczoraj "nic nie obiecywalem"
    Piszcie merytorycznie!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (31-10-2016)

  57. Powrót do góry    #5847
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dobra juz tak konczac temat Gruchalskiego. Psuj, Ty nie licz ze dostaniesz podziekowanie, a juz ja sie w ogole nie spodziewam. A w zasadzie bylo juz dograne to, ze Gruchalski bedzie mial swojego nazwijmy to mechanika. Kogos kto specjalnie dla niego przygotuje cos pod dupe. Ale bylo wielkie nie to nie. Przeciez my na sile sie wpychac nie bedziemy. I jak Psuj pisze. Jest ktos inny i mam wielka nadzieje, ze to sie wszystko pouklada. I juz na marginesie. Gruchalski opowiada teksty jak to wygrywal z Jeleniewskim, wozil Czaje itd. Na to trener Kafel zapytal : a kiedy to bylo bo nie widzialem? Wiec gadanie prywatne a rzeczywistosc to zupelnie inne rzeczy. Tak jak Psuj pisze, Misiek, zyczymy Ci jak najlepiej, rob punkty i tyle. Nic wiecej ci nie pozostalo.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  58. Powrót do góry    #5848
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wandirek Zobacz posta
    Jeszcze raz proszę o zamknięcie tematu ananasa. Jest chamem i burakiem co dał wyraz w wielu postach. Chyba że przedstawi papiery o leczeniu to przeprosze. Koniec

    W związku z pytaniem uważam że taki jest regulamin i ani Ty ani ja go nie tworzyliśmy. Moim zdaniem po to się cały sezon żyły wypruwa żeby coś osiągnąć i jeżeli jest możliwość żal nie korzystać. Dalej będę się upierał że awans jest\byl sportowy. Kto zabronił Łodzi jechać w ekstralipie. Pań prezes w z Łodzi bardzo się rzucał a jak został sam i przemyślał biznesowo to stwierdził że mu się nie opłaca. Tylko nie mów mi o honorze etc. Lotysze też wiedzieli po poprzednim roku że mają status gościa w Nice lidze.
    Potwierdził to nie raz Witkowski.
    Co ma sklad do sportowego awansu nie kumam. Popatrz na inne drużyny i na inne dyscyplina wtym nożna siatkówka. Nie jesteśmy jedyni. Mnie myślisz nie wkurza że zuzel przypomina od dłuższego czasu cyrk objazdowy. Skończyły się niestety bezpowrotnie czasy lat 70 tych gdzie zawodnik kojarzony był z jednym klubem. Choć i wtedy były takie przypadki np. Józef jarmula czy Stanisław Rurarz czyli osób które zmieniały środowisko. Z autopsji znam przypadek z innej dyscypliny gdzie zawodnicy tak postępowali aby awansu nie było. Dlaczego? . Proste Bali się o stratę roboty. Świata w pojedynkę się nie zmieni.
    Pozdrawiam

    Sam piszesz że Skrzydlewski przekalkulował i z biznesowego punktu widzenia mu się to nie składało.Z tego wynika że jednak biznes nie sport zdecydował o naszym awansie. Jedno co mnie smuci w Twojej wypowiedzi to to co w klubie jest normą oglądanie się na innych, zwłaszcza na słabszych z gorszą infastrukturą. To takie równanie w dół zamiast w górę. Smutne ale jak zauważyłeś świata nie zbawię mogę jednak to czy tamto powiedzieć napisać. Wracając do meritum naprawdę nie widzisz różnicy między awansem poprzez regulamin a wywalczony na torze ??? Przecież gdybyśmy wygrali ligę w cuglach z takimi zawodnikami jak Ułamek,Jacob,Polis,Gruchalski to mamy pół składu z którym kibic się utożsamia (mniej bardziej ale jednak) wówczas brakuje nam 3 armat i jedziemy. Jest sportowy awans są podstawy składu trzeba go tylko odpowiedni wzmocnić i bijemy się o sportowy statut bycia w ekstralidze. Tymczasem mamy Ułamka który był sprowadzony jako koło ratunkowe i Polisa reszta odpada. Trzeba sprowadzać nawet zawodników na drugą linie. To jest sportowy awans. Lecisz ogólnikiem że inne dyscypliny wymieniają składy i pełna zgoda ale zmieniają 50% składu zostawiając coś co się ma (baza) tymczasem nam nie zostaje nawet 30% z czego jeden nie był brany pod uwagę przy kontraktowaniu drużyny 12 miesięcy temu... Ja nie widzę w tym nic a nic ze sportu tylko regulamin a w moim odczuciu to delikatna różnica. Na temat regulaminów nie będę się wdawał w dysputę bo ani ich nie znam ani póki co nie zamierzam zbytnio poznawać. Wiem jednak że będąc UCZCIWYM nie UCZCIWYM GŁUPCEM można na podstawie regulaminów ratować sport jak choćby podczas MDMP ale inna bajka. Mam prośbę pokaż mi drużynę która w sportowej walce wygrała ligę i awansowała wyżej i wymienia ponad 70% składu. Obawiam się że takiego fenomenu nie znajdziesz bo zwyczajnie nie może być. Sport jest dla ludzi w Częstochowie przeciętny kibic nie chciał ekstraligi. Słyszałem to nawet podczas kontroli drogowych na ulicach naszego miasta. (a co jako sponsor mogę zamiast mandatów płacić na rozwój młodych zawodników) Spotykam ludzi pytają mnie co sądzę o ekstralidze mówię że fajnie że pojedziemy a oni że chyba z lekami przedawkowałem. Tak wygląda rzeczywistość wśród sympatyków Włókniarza.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    GriN (31-10-2016)

  60. Powrót do góry    #5849
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Nie wiem z jakiego powodu mała grupka ludzi zachowuje się jak sekta Macierewicza. Kto nie z nami ten ubek, komuch, żyd, głupek I ameba. Aż dziw, że jeszcze nie poszliscie szukać na blacktopa haków w IPNie. U sterów jest obecnie Świącik i będzie można go ocenić za rok. Jeśli zadaniu nie podoła to go obszczekacie. Na razie wygląda to na zwykły hejt oderwanych od koryta. A twierdzę to jako fan żużla, nie Świącika.
    Witamy w czestochowie , niektorzy zachowuja sie tutaj jakby byli na przepustce z zakladu psychiatrycznego Poziom tego tematu sięgnął dna. Zamiast czytac jak w innych tematach propozycje skladow i o okienku transferowym to wpierw trzeba sie przebic przez 10 stron obrzucania gownem i wyciagania prywatnych spraw.

  61. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Garfield (31-10-2016), Kazoon (31-10-2016), muuu (31-10-2016), sirqaz (31-10-2016)

  62. Powrót do góry    #5850
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Witamy w czestochowie , niektorzy zachowuja sie tutaj jakby byli na przepustce z zakladu psychiatrycznego Poziom tego tematu sięgnął dna. Zamiast czytac jak w innych tematach propozycje skladow i o okienku transferowym to wpierw trzeba sie przebic przez 10 stron obrzucania gownem i wyciagania prywatnych spraw.
    To jeszcze racz zauwazyc kto te prywatne sprawy wyciaga.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •