Strona 12 z 132 PierwszyPierwszy ... 210111213142262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Dariusz Ostafinski...i wszystko jasne.
    Jak mówił o tym co się dzieje z Emilem czy Griszą swego czasu, o ogromie długu, też mu nie wierzono
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #497
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę, że w klubie i na stołku prezesa są ludzie, którzy dołożyli cegiełkę do upadku to wolę się przyjemnie zaskoczyć niż teraz im zaufać. Egzaminu jeszcze nie zdali.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Słabo Ci to wszystko wyglada? Dla was nawet gdyby Wlokniarz był w miejscu Unii Leszno to byłby w stanie agonalnym. Po prostu dajcie tym ludziom w spokoju pracować bo wszystko zmierza w doskonałym kierunku wbrew waszym przepowiedniom. I pisze to nie po to żeby was wkurzyć. Po prostu odpuśćcie bo jesli naprawdę chcecie dobra klubu to z tego co wypisujecie na forum możecie klubowi jedynie zaszkodzić. Po mnie sobie jechac możecie, mnie to dawno nie boli. Dajcie ludziom pracować i skończcie zaprzeczać ze do tej pory podnieśli Wlokniarz z kolan i idą dobra droga. Nasz klub z nikad wyrasta na lidera ligi. Przypadek? Lenistwo, amatorka?...

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jak mówił o tym co się dzieje z Emilem czy Griszą swego czasu, o ogromie długu, też mu nie wierzono
    Prawda. Jednak w zdecydowanej większości swoich wypocin gość buja w obłokach i wypisuje co mu sie śniło.

  4. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    sirqaz podaj chociaż dwa racjonalne argumenty na to, że ta szeroka kadra jest w czymś dobra. Przecież to jest pomyłka kontraktować tylu zawodników. To wygląda na budowanie składu kompletnie bez jakiegokolwiek pomysłu i koncepcji. I powiedz mi, jak to jest, że prezes mówi, że na Holtę nas nie stać, a stać nas na THJ + Jeleniewski?
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Garfield (12-01-2016), GriN (12-01-2016)

  6. Powrót do góry    #500
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Ostafiński: "Kończąc wątek transferowy trzeba dodać, że częstochowianie już raczej nie szukają wzmocnień. – Chyba, że trafiłaby się jakaś okazja ekstra. A nawet jeśli, to do tego musiałby dojść ukłon ze strony jakiegoś sponsora – przyznaje prezes Włókniarza. Co ma na myśli? Sebastiana Ułamka, może Rafała Szombierskiego. Jednak ktoś musiałby wyłożyć pieniądze ekstra."

    Hmmm...

  7. Powrót do góry    #501
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    sirqaz podaj chociaż dwa racjonalne argumenty na to, że ta szeroka kadra jest w czymś dobra. Przecież to jest pomyłka kontraktować tylu zawodników. To wygląda na budowanie składu kompletnie bez jakiegokolwiek pomysłu i koncepcji. I powiedz mi, jak to jest, że prezes mówi, że na Holtę nas nie stać, a stać nas na THJ + Jeleniewski?
    Nie wiem jak z cenami zawodników. Widocznie Holta drogi i w cenie podobnej mamy zawodników dwóch którzy beda niezłe punktować zwłaszcza THJ. To napewno rozsądniejsze posunięcie jak jeden Holta i żadnych gwarancji ze bedzie mocny. Swoje lata ma. Jeden Holta w składzie lub dwóch innych którzy w dwójkę zrobią napewno więcej punktów. Szeroka kadra gwarantuje ze w składzie beda zawodnicy w najwyższej formie. Przy braku rezerwy w razie spadku formy nie byłoby mocnego zawodnika w zastępstwo.

  8. Powrót do góry    #502
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,993
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Na Jonassona i Jeleniewskiego nas stac, a na Holte ktory ma na miejscu sponsora nie... ciekawe.

    Srednio mi sie ten transfer widzi. Jezdziec bez glowy, ktory gdy Gdansk potrzebowal punktow odmawial jazdy i pajacowal na hulajnodze.

    Do tego pierwszoligowy wyrobnik Jeleniewski. No coz, moze sie jeszcze milo rozczaruje, ale na razie do zachwytu mi daleko.

    A, i oczywiscie mam nadzieje, ze nasz nowy gwiazdor nie bedzie mial zbyt wielu okazji do jazdy hulajnoga...

    PS. Ktos zdradzi ile z tych dwoch banieczek budzetu poszlo juz na podpisiki?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  9. Powrót do góry    #503
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    A na treningach będzie zabijanie się w walce o skład i zero atmosfery tylko walka o miejsce w składzie...
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  10. Powrót do góry    #504
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/5...odejscie-klubu

    I kolejny zawodnik mówi o profesjonalnym podejściu ze strony klubu. A miała byc amatorka...

  11. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Holta ponoć zażądał spłaty za sezony 13,14.

  12. Powrót do góry    #506
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Koło dupy lata mi ilu jeszcze gwiazdorów zakontraktują, ale jak Czaja i Borowicz będą poza składem to na mecz nie przyjdę.

    To ma być nasza przyszłość, w nich trzeba inwestować a nie w Jeleniewskich czy Jonassonów. Okej, jeśli obaj byli w cenie jednego Holty to dobry ruch. Ale dla mnie podstawa to WYCHOWANKOWIE. Na nich należy opierać skład i od nich zaczynać zestawienie ligowe.

    W składzie ma być Czaja, Borowicz i dwóch juniorów (naszych). A kogo sobie dobiorą, to jest już nieistotne. W mojej opinii oczywiście.

  13. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (12-01-2016), GriN (12-01-2016), Michał Kamiński (14-01-2016), P.S.U.J. (12-01-2016), Zubow83 (13-01-2016), ananasek_vel_oman (12-01-2016), artem (12-01-2016), herbie13 (12-01-2016), jazzmanik (12-01-2016), muuu (12-01-2016), spa (12-01-2016), sprytnyd (12-01-2016)

  14. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta

    PS. Ktos zdradzi ile z tych dwoch banieczek budzetu poszlo juz na podpisiki?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Nie wiem ale patrząc na skład stawiam, że za podpis miało zapłacone/obiecane 7 zawodników. Jeśli tak to myślę, że ok. 500k jest mniej w kasie.


    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    No cóż, wygląda na to, że skład został zamknięty, można więc go skomentować patrząc na niego całościowo. Wydaje się, że koncepcja budowy drużyny była następująca - postawiono na młodych wychowanków naszego zespołu oraz trójkę bardziej doświadczonych żużlowców, którzy mają liderować we Włókniarzu A.D. 2016. Dodaktowo na wszelki wypadek dokooptowano do składu trzech kolejnych stranieri i... jedno marzenie. Co do "liderów" - powszechnie wiadomo, że trójka zawodników meczu nie wygra, ale w tych stanowiących drugą linię drzemie pewien potencjał, dodatkowo juniorka wydaje się bardzo mocna, można więc przyjąć, że koncepcja budowy zespołu była niezła. Nieco gorzej było z jej wykonaniem. Nie odkryję Ameryki, gdy znów wspomnę, że zamiast pary Trojanowski - Jeleniewski mogliśmy oglądać kolejnych swojaków w postaci Rysia i Sebka. I o ile zakontraktowanie tego pierwszego zawodnika można jeszcze zrozumieć, wszak darowanemu od sponsora Trojanowi nie zagląda się w zęby, to ściągnięcie Jelenia jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Powiem tak - jeśli będzie miał świetny sezon i walnie przyczynie się do awansu, transfer będzie można uznać za słuszny. Ale moim zdaniem do lidera z prawdziwego zdarzenia mu daleko. Zresztą, problem ten dotyczy całej trójki naszych "liderów". Każdy z nich jest wielką niewiadomą, choć oczywiście największe nadzieje można pokładać w THJ. Wobec tego czy lepszym ruchem nie byłoby wystawienie do składu Thorsella albo kolejnego juniora, zamiast gwarantować miejsce w składzie zawodnikowi wypożyczonemu z Grudziądza? Kończąc, mam nadzieję, że zeszłoroczne marzenie się nie spełni i zostanie szybko wypożyczone. W mojej opinii skład wyjściowy na sezon 2016 powinien wyglądać następująco:


    9. THJ
    10. Thorsell
    11. Trojanowski/Jeleniewski
    12. Borowicz
    13. Czaja
    14. Łęgowik
    15. Polis


    P.S. zapomniałem napisać, że największą bolączką naszego zespołu jest brak trenera z prawdziwego zdarzenia, który mógłby przyczynic się do rozwoju naszych wychowanków...

  16. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/5...odejscie-klubu

    I kolejny zawodnik mówi o profesjonalnym podejściu ze strony klubu. A miała byc amatorka...
    Jasne, bo mógł powiedzieć:

    Chcę się odbudować i być jeszcze lepszym zawodnikiem. Uważam, że starty w pierwszej lidze będą idealną okazją do tego. O wyborze Włókniarza zadecydowało nędzne podejście działaczy oraz zwyzywanie przez toromistrza drużyny do mnie. Podczas rozmów kontraktowych natknęło mnie mnie to do tego, iż klub może mieć dużą przyszłość przed sobą, ale szybko mi przeszło ale mimo wszystko podjąłem taką a nie inną decyzję. Chciałbym razem z Włókniarzem wspiąć się powyżej dna. - cytuje zawodnika ASZ Dziennik Częstochowy.

    Przecież tu chodzi o PR i coś miłego tuż po podpisaniu kontraktu.

    Walaski i Emile mówiły podobnie, coś krótka pamięć. Holta zauważył co się dzieję i widzisz co zrobił
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (12-01-2016), herbie13 (12-01-2016)

  18. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Koło dupy lata mi ilu jeszcze gwiazdorów zakontraktują, ale jak Czaja i Borowicz będą poza składem to na mecz nie przyjdę.

    To ma być nasza przyszłość, w nich trzeba inwestować a nie w Jeleniewskich czy Jonassonów. Okej, jeśli obaj byli w cenie jednego Holty to dobry ruch. Ale dla mnie podstawa to WYCHOWANKOWIE. Na nich należy opierać skład i od nich zaczynać zestawienie ligowe.

    W składzie ma być Czaja, Borowicz i dwóch juniorów (naszych). A kogo sobie dobiorą, to jest już nieistotne. W mojej opinii oczywiście.
    Zgadzam sie z tym ale załóżmy taka sytuacje (oby tak nie było):

    Jeleniewski załapał formę. Kręci regularnie wyniki w granicach 8-10 pkt. Czaja nie moze sie pozbierać robi po max 3 pkt na mecz. Wtedy wstawiać do składu Czaje niech zrobi (0,1,1,0) i przegrać mecz czy wstawić Jeleniewskiego i wygrać? Liczę na formę naszych i żeby nie było takich dylematów.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 12-01-2016 o 21:18

  19. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Wiec sie pytam Bronek. Z czego sie cieszyc?
    Fakt, że jedziemy w I a nie II lidze? Jak by jego pomysł nie przeszedł to być może pisalibyśmy sobie w wątku drugoligowym.
    Ściągnięcie Czai i Borowicza jak sam zauważyłeś.
    Mimo wszystko przekonanie SGP do sponsorowania(na ich miejscu po tej reklamie jaką spółka im zrobiła raczej bym nie wrócił)
    Ściągnięcie Finfy i tego całego KIM Group ? Póki co wg mnie ten nasz menago nawet ogarnia...
    Nie jestem fanem MiSia, wiele rzeczy można mu zarzucić, ale kilka pozytywów też da się znaleźć.
    Może wstrzymajmy się od oceny działań do zakończenia sezonu?

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    blacktop (12-01-2016), dockm (12-01-2016), sirqaz (12-01-2016)

  21. Powrót do góry    #512
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    OK ale jaki jest plan?! Po podpisie Jeleniewskiego Michał twierdził, że skład zamknięty chyba, że dołoży się do tego jakiś sponsor a teraz THJ? Szczerze nie zdziwię się jak jeszcze dojdzie 2 - 3 i faktycznie trzeba będzie zgłosić drugą drużynę żeby wywiązać się z gwarancji startów.

    sirqaz - OK ale jaki jest plan?! Po podpisie Jeleniewskiego Michał twierdził, że skład zamknięty chyba, że dołoży się do tego jakiś sponsor a teraz THJ? Szczerze nie zdziwię się jak jeszcze dojdzie 2 - 3 i faktycznie trzeba będzie zgłosić drugą drużynę żeby wywiązać się z gwarancji startów.

    sirqaz - nikt by tutaj nie pyszczył na klub i Michała gdyby równolegle (a najlepiej wcześniej) szła informacja na temat nowych sponsorów którzy będą wspierać klub. A tak mamy taką sobie kasę jak wyliczył Ananasek a skład praktycznie na awans. I jeśli go wywalczymy to za co jedziemy dalej? Ja, i podejrzewam, że sporo obecnych tutaj, zaliczyłem wszystkie mecze włącznie z wyjazdami ostatnim razem gdy walczyliśmy awans. Bo człowiek wierzył w niego, cieszył się na niego i wspierał klub i chłopaków jak tyko mógł (kilka razy targając na plecach zapitego w trupa Lorama ). A teraz? Będziemy wznosić modły żeby to nie był pierwszy sezon po ostatniej i przed kolejną przymusową przerwą.


    Rozumiem, że Michał się zachłysnął. W zeszłym roku miał być Mojżeszem Włókniarza i miło czytało mu się artykuły na swój temat. Teraz został reformatorem ligi i chce do tego dorzucić tytuł króla polowania w I lidze. Zero doświadczenia w rozmowach z zawodnikami. W zeszłym roku juniorki zakręciły go jak tylko chciały a teraz rozłożył innych prezesów ściągając na dobrych dla klubu warunkach chłopaków którzy znaleźliby sobie miejsce w ekstralidze? Nie wierzę!!!

  22. Powrót do góry    #513
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    To uwierz. O długi sie nie martw bo pierwsze czym w klubie sie kierują to budowa drużyny na miare możliwości finansowych. Czas biegnie, sytuacja sie zmienia. W Październiku mówiono o wąskim składzie, sytuacja sie zmieniła stac nas na więcej. Na chwile obecna klub nie myśli o ekstralidze, a tylko o jak najlepszym wyniku, nawet wygranej ligi. Wygrana nie zmusza nas do jazdy w ekstralidze pamiętaj o tym Petroniusz. Na dziś nie myślimy o ekstralidze, ale nigdy nie mów nigdy. Za rok sytuacja moze byc inna. Długów nie bedzie, a kto wie moze pojawia sie kolejni sponsorzy i bedzie klub stac na ekstraligę. Czas zmienia wszystko, dziś nie ma nawet myśli o ekstralidze.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 12-01-2016 o 21:41

  23. Powrót do góry    #514
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    To uwierz. O długi sie nie martw bo pierwsze czym w klubie sie kierują to budowa drużyny na miare możliwości finansowych. Czas biegnie sytuacja sie zmienia. W Październiku mówiono o wąskim składzie, sytuacja sie zmieniła stac nas na więcej. Na chwile obecna klub nie myśli o ekstralidze a tylko o jak najlepszym wyniku, nawet wygranej ligi. Wygrana nie zmusza nas do jazdy w ekstralidze pamiętaj o tym Petroniusz. Na dziś nie myślimy o ekstralidze ale nigdy nie mów nigdy za rok sytuacja moze byc inna. Długów nie bedzie, a kto wie moze pojawia sie kolejni sponsorzy i bedzie klub stac na ekstraligę. Czas zmienia wszystko, na dziś nie ma nawet myśli o ekstralidze.
    Nikt nie myśli o ekstralidze to po chusteczkę budować skład który realnie może o nią walczyć? Budujemy skład dla kibiców a jak wywalczymy awans to nie wystartujemy w ekstralidze? Rozumiem, że Michał po sezonie ucieka do Włoch bo podejrzewam, że w Częstochowie długo by nie pożył po takiej akcji.
    Kilka bzdur już wcześniej napisałeś ale ta jest chyba największa.

    Przy okazji podrzucisz te nazwy choć kilku nowych sponsorów o które prosiłem Cię wcześnie?

  24. Powrót do góry    #515
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    To jest sport i Wlokniarz ma walczyć o najwyższe cele w lidze. W przypadku wygranej a braku funduszy na ekstraligę, ma na sile sie do niej pchać? Ty chyba nie wiesz o czy piszesz chłopie. Budzet zwyciescy 1 ligi nie wystarczy nawet na utrzymanie w ekstralidze. Co chcesz zdziałać w ekstralidze mając 2-3 miliony? Ale mając te pieniadze, jednocześnie masz starać sie nie wygrać 1 ligi? I kto tu głupoty pisze...

  25. Powrót do góry    #516
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    To jest sport i Wlokniarz ma walczyć o najwyższe cele w lidze. W przypadku wygranej a braku funduszy na ekstraligę, ma na sile sie do niej pchać? Ty chyba nie wiesz o czy piszesz chłopie. Budzet zwyciescy 1 ligi nie wystarczy nawet na utrzymanie w ekstralidze. Co chcesz zdziałać w ekstralidze mając 2-3 miliony? Ale mając te pieniadze, jednocześnie masz starać sie nie wygrać 1 ligi? I kto tu głupoty pisze...
    Mam cholerną alergię na to jak ktoś zwraca się do mnie chłopie - więc Chłopcze wiem, że nie potrafisz tego zrozumieć jak Ci to tłumaczą inni i pewnie nie zrozumiesz tego z mojej strony - It’s the economy fools.

    Nazwy sponsorów?

  26. Powrót do góry    #517
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Ja nie mam alergii na żadne obelgi ktore do mnie piszecie ale "chłopcze" musisz zrozumieć ze ekstraliga a 1 liga to przepaść finansowa. Czy zatem klub ma nie chcieć wygrać ligi w której startuje? Masakra...

  27. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Holta ponoć zażądał spłaty za sezony 13,14.
    Bzdura - Holta za duza czesc budzetu klubu chcial ... Wtajemniczeni wiedza jaka czesc i dlatego siedza cicho bo dla Swiacika +

  28. Powrót do góry    #519
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Petroniusz napisał:
    OK ale jaki jest plan?! Po podpisie Jeleniewskiego Michał twierdził, że skład zamknięty chyba, że dołoży się do tego jakiś sponsor a teraz THJ? Szczerze nie zdziwię się jak jeszcze dojdzie 2 - 3 i faktycznie trzeba będzie zgłosić drugą drużynę żeby wywiązać się z gwarancji startów.
    Nie wiemy czy ktokolwiek dostał gwarancję startu we wszystkich spotkaniach, bo szczerze mówiąc wystawienie optymalnego składu na Rawicz, Opole, Piłę to zabójstwo finansowe. Także zakładam, że na te kilkanaście spotkań będą mocne roszady w składzie. Nawet wśród juniorów liczę na zmiany w kadrze meczowej.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #520
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Czy ktoś mi może do jasnej ciasnej powiedzieć o cholerę chodzi w tym klubie i składzie, bo szczerze nie rozumiem już nic...

  30. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    sirqaz powtarzasz tylko jedna rzecz ze jest dobrze ale jak mnie pamieć nie myli za czasów spółki tez była taka gadka a skończyło się długiem u wszystkich zawodników a potem upadkiem.Petroniusz zapytuje cie o nazwy kilku firm które wspierają klub cisza .Majac w składzie Łegowika Polisa spokojnie można było zakończyć budowę składu na 6 seniorach ewentualne kontuzje uzupełniać własnie juniorami.Na ta chwile zapomnijmy ze jakaś znacząca firma wejdzie do Włókniarza po pierwsze smród cięgnie sie jeszcze po spółce po drugie w rejonie Częstochowy nie m firm chcących inwestować duze pieniądze we Włókniarz. Słyszac wypowiedz w radiu ze Włókniarz to fenomen wśród klubów bo większość zawodników to wychowankowie a teraz zakontraktował najemników .Wiec pytanie jest po co żeby na ławie siedzieli.Prezes ma jakaś swoja wizje ok tyle ze nie będzie już na kogo zgonić jak gdzieś się finanse załamią.Oby nie trafił się sponsor niewypłacalny czy nie załamała się frekwencja na stadionie.Panowie a może tak konkurs ?Ile darmowych wejściówek rozda klub przed każdym meczem:}

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Garfield (12-01-2016), Petroniusz (12-01-2016), ananasek_vel_oman (12-01-2016)

  32. Powrót do góry    #522
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,993
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,586 w 779 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ja nie mam alergii na żadne obelgi ktore do mnie piszecie ale "chłopcze" musisz zrozumieć ze ekstraliga a 1 liga to przepaść finansowa. Czy zatem klub ma nie chcieć wygrać ligi w której startuje? Masakra...
    Qaz glupoty pleciesz.

    Ekstraliga to jest banieczka na czysto od sponsora rozgrywek + najprawdopodobniej dodatkowa kasa z miasta. Zakladajac, ze bilety na Elige sa drozsze a frekwencja wyzsza i ze w chwili obecnej wykonalne jest odjechanie sezonu za 5 baniek, nie jest chyba niczym niemozliwym namowienie kilku "fajnych" sponsorow zeby dopiac podobny budzet, czyz nie?

    No chyba, ze "fajni" sponsorzy pozostaja w sferze mrzonek. Wowczas w sytuacji gdy spadek do 2. PLZ graniczy z cudem zabawa w Wlokniarz z czasow KJG i radosne zakupy (tu Danielek, tu Jonassonik) troche mijaja sie z celem, nie sadzisz?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #523
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    O jest wywiad z MiSkiem.

    Będzie sponsor. Podobno do 15-go.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  34. Powrót do góry    #524
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Gratuluję THJ - w Lesznie jego niemały potencjał nie został w pełni wykorzystany.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  35. Powrót do góry    #525
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Sponsor tytularny? Nie róbcie tego tym biednym hejterom. Oni tego nie zniosą. Miało byc lenistwo i amatorka...

  36. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 14 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    O jest wywiad z MiSkiem.

    Będzie sponsor. Podobno do 15-go.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Chodzi o 15-go według kalendarza Maślanki?

  37. Powrót do góry    #527
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach

    icon25.gif

    Sponsor ?! Nie wierzę .Uwierzę dopiero jak będzie wszystko dopięte na ostatni guzik ,na razie to mówienie jak za Czasów M.M ...

    Z innej beczki ktoś wie coś na temat cen biletów / Karnetów ?

  38. Powrót do góry    #528
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2016
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    O jest wywiad z MiSkiem.

    Będzie sponsor. Podobno do 15-go.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czytałeś inny wywiad niż na SF?
    Kłamiesz?

    "Skład już jest. Sponsor tytularny się pojawi?

    - Tak. We wtorek odbyliśmy konkretne rozmowy ze sponsorem tytularnym…

    Nazwy pan na razie nie zdradzi?

    - Nie zdradzę. Powiem jedynie, że jest to firma spoza Częstochowy. Myślę, że powinniśmy sfinalizować sprawę sponsora tytularnego w pierwszych dniach lutego. Warto też powiedzieć, że rozmowy z Tomasem H. Jonassonem, a jednocześnie ze sponsorem tytularnym miały wiele ze sobą wspólnego."

  39. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Sponsor tytularny? Nie róbcie tego tym biednym hejterom. Oni tego nie zniosą. Miało byc lenistwo i amatorka...
    W 2014 było nawet 2 sponsorów tytularnych. Zgadnij ile kasy z tego wpłynęło. Albo zastanów się co swojego czasu poza szpeceniem nazwy robił w niej Cognor.

    Albo ile kasy od Dreiera jako tytularnego wpłynęło do kasy Ostrowa.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Skoro Prezes tak załatwia migusiem sponsorów na 1./2. ligę, to strach pomyśleć, jak mu pójdzie w 5x bardziej popularnej dla reklamodawców SE
    Ja nie wiem czemu tam mamy nie awansować i czemu tak często powtarzane jest coś o "przepaści finansowej" Ja przy takim obrocie spraw, bym był pełen nadziei Sirquaz.

    Składu też nie rozumiem. Obecnie odchodzi się od podpisywania umów z duża liczbą zawodników, a nasz prezes idzie temu pod prąd. Fajnie, można podpisać z młodymi, obiecującymi, chcącymi się pokazać. Wtedy rozumiem, jakieś można z synkami wiązać nadzieje na przyszłość.
    Ale Klindt? Jeleniewski? Przecież oni zrezygnowali z jazdy w innych ligach, byle tylko jeździć u nas. Ten pierwszy nawet tak ułożył terminarz, żeby zawsze być na Włókniarzu. Ten drugi ma takie *****iste ambicje, że woli walczyć tu z 10ma chłopakami o skład, aniżeli robić to na trudniejszym terenie w SE Więc i musieli oni dostać jakieś obietnice na papierze, czy na dużej ilości papierków, skoro tak się palą do jazdy we Włókniarzu... Fajnie, że razem z THJ mamy sponsora nowego ale po co nam taki, skoro jego kasa i tak pójdzie do zawodnika, a na nas wymusza tylko wstawianie go do składu. Trochę bezsensu, skoro odbędzie się to pewnie kosztem Borowicza czy jakiegoś naszego łebka, który mógłby się pokazywać i wskakiwać do składu na nędzne mecze. A tyle już było o tym mówione i nic. To po co nam ta szkółka juniorów, jak nie do jazdy na zapleczu Ekstraligi??

    Widzę więc tylko jedno wytłumaczenie takiego okresu transferowego.
    Michał walczy o zachowanie spójności w żużlu, po ostatnich zamieszaniach i upadkach klubów. O jego sens istnienia, a także o swoje marzenia nad marzeniami (o marzeniach kibiców - co ważne - jednak nie zapomniał), stąd nowy klub i drużyna:

    Włókniarz Częstochowa:
    1. Artur Czaja
    2. Mateusz Borowicz
    3. Rafał Trojanowski
    4. Rafał Malczewski/Młody Junior Ambitny
    5. Jacob Thorssell
    6. Oskar Polis
    7. Hubert Łęgowik

    Cholernie Kocham Marzyć Częstochowa:
    1. Dawid Stachyra
    2. Nicolai Klindt
    3. Thomas Jonasson
    4. Andrea Lyager
    5. Daniel Jeleniewski
    6. Bartosz Świącik


    Czy nie lepiej było to wszystko zainwestować w jeden, porządny i obiecujący skład, który będzie pojawiał się przy Olsztyńskiej dłużej niż 1 sezon??


    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Miało byc lenistwo i amatorka...
    Czytaj ze zrozumieniem proszę Lenistwo i amatorka jest nadal. Jak 25% pracowników etatowych załatwia tytularnego sponsora od ręki, na 150-200k rocznie, to pomyśl ile by zyskano funduszy, gdyby tak samo robiło 100% obsady etatowców
    Ba, Finfa/Świącik przyprowadzi sponsora na 150k, to 60-70k tej kwoty, idzie rocznie na pensje pracowników. Jaki tu zysk dla klubu?? Przecież ci lenie i amatorzy nas kosztują krocie, bo nic na siebie nie zarabiają...
    Na prawdę to tak trudno zrozumieć? Że to jest to istotne do poprawnego funkcjonowania klubu??

    Przykład: Idź do pracy, siedź na fajce co 30 minut, po 15 minut na fejsie, niszcz sprzęt firmowy oraz go nadużywaj do celów prywatnych, gadaj bzdury na tych którzy pracują lepiej tak by Cię nie zastąpili i zrażaj swoim zachowaniem do dawania kasy sponsorów firmy. Ostatnie o czym pomyślisz przychodząc do roboty, to jak zarobić na swoje stanowisko. Zobaczymy kiedy wylecisz.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 13-01-2016 o 13:05
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  41. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Masakra jakaś.

    Ile razy trzeba zapytać głównego obrońcę klubu, żeby wymienił 5-10 sponsorów?
    Bo przecież kibic ich póki co nie zna i nie wie na przykład, z usług których firm korzystać
    Widać, ile warta ta cała obrona.

    Poza tym, nigdy nie jest tak, żeby klub stosował się do rad niewielkiego grona kibiców, których zawodników zatrudniać.
    Jonasson w czarnej dupie był, zaśpiewał pewnie niewiele żeby cokolwiek zarobić i pojeździć - bo gdzieś jeździć trzeba.
    Podejrzewam, że kontrakt zdecydowanie na warunkach klubu niż jego, z korzyścią dla obu.
    A jak będzie cienki, to wcale nie trzeba go do składu na siłę wpychać.

  42. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sobotch wszystko się zgadza, tak jak pisałem szeroki skład nie przeszkadza jeśli są zdrowe zasady rywalizacji o niego. Czy u nas tak będzie śmiem wątpić. W wywiadzie sam prezes przyznał, że Jeleń przyszedł bo będzie miał pewny skład a w GKM by o niego walczył. Kapitan związany z jednym z głównych sponsorów, teraz czytamy, że THJ powiązany będzie z tytularnym. Klindt wywraca plany w Anglii do góry nogami bo priorytet to CKM i jest pewny, że miejsce będzie miał. Na stronie klubowej po podpisaniu kontraktu przez Huberta wpis sugerujący, że będzie pewniakiem a pozostali juniorzy powalczą o jedno miejsce. Dobra motywacja dla nich jak cholera.

    Mieliśmy niedawno uśmiechniętego Mirusia co płakał jak się w składzie nie mieścił a przy próbie zmiany jak cieniował w meczu zagroził, że się spakuje i więcej nie przyjedzie. Nie chciałbym więcej podobnych kwasów widzieć.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  43. Powrót do góry    #533
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Masakra jakaś.

    Ile razy trzeba zapytać głównego obrońcę klubu, żeby wymienił 5-10 sponsorów?
    .
    Może nie może się zdecydować które nazwy z tej 100 wybrać

  44. Powrót do góry    #534
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Sponsor tytularny? Nie róbcie tego tym biednym hejterom. Oni tego nie zniosą. Miało byc lenistwo i amatorka...
    Twoja głupota mnie poraża.

    http://www.filmweb.pl/W.Pogoni.Za.Szczesciem

    Pod tym linkiem możesz przeczytać o filmie który oparty jest na faktach.
    Może ten Twój orzeszek będzie potrafił zrozumieć co znaczy zaczynać od zera.

  45. Powrót do góry    #535
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Ehhh w ogóle nie rozumiem zaokntraktowania Jeleniewskiego oraz THJ. Już wszystko zostało powiedziane więc nic w tym temacie nie będe mówił.
    Wiem że władze czytają to forum, więc ośmiele się zapytać co z karnetami? Kiedy rusza przedsprzedaż, jakie będą ceny, czy będą jakieś gratyfikacje/rabaty/udogodnienia dla osób zamierzających zakupić karnet?

  46. Powrót do góry    #536
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Masakra jakaś.

    Ile razy trzeba zapytać głównego obrońcę klubu, żeby wymienił 5-10 sponsorów?
    Bo przecież kibic ich póki co nie zna i nie wie na przykład, z usług których firm korzystać
    Widać, ile warta ta cała obrona.

    Poza tym, nigdy nie jest tak, żeby klub stosował się do rad niewielkiego grona kibiców, których zawodników zatrudniać.
    Jonasson w czarnej dupie był, zaśpiewał pewnie niewiele żeby cokolwiek zarobić i pojeździć - bo gdzieś jeździć trzeba.
    Podejrzewam, że kontrakt zdecydowanie na warunkach klubu niż jego, z korzyścią dla obu.
    A jak będzie cienki, to wcale nie trzeba go do składu na siłę wpychać.
    Masakra...
    Proszę bardzo tutaj macie:
    http://wlokniarz.com/
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 13-01-2016 o 17:03

  47. Powrót do góry    #537
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    No i gitara Prezes ma wizje artykuł duzo spóźniony ale dla mnie wkoncu jakiś zarys działalności.Teraz czekamy do ogłoszenia Sponsora za pieniądze a nie jak spółka za barter{tak sie to koledzy nazywa?}Teraz czekamy na ogłoszenie jakiejś polityki finansowo -szkoleniowej na kilka lat do przodu bo ten sezon już jest ogarnięty przynajmniej do procesu licencyjnego w 2017.i

  48. Powrót do góry    #538
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Nie spodziewałem się transferu Jonassona. Bardzo miła niespodzianka. Takiego zawodnika nam brakowało, teraz skład wygląda dużo lepiej. THJ będzie najlepszym zawodnikiem Nice PLŻ i jest fighterem, a takich tu lubimy. Nie rozumiem dlaczego tak martwicie się o Czaję i Borowicza. Jeżeli nie będą w stanie wygrać rywalizacji o skład z takim np. Thorssellem, to nie oszukujmy się, ale inwestowanie w nich nie będzie mieć sensu. W ekstralidze nam się do niczego nie przydadzą. Co do Holty, jeżeli ekstraligowe kluby mówią, że się za bardzo ceni, to nie ma się co dziwić, że go u nas nie ma.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  49. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Masakra...
    Proszę bardzo tutaj macie:
    http://wlokniarz.com/
    52, więc do wspominanych 150 firm dużo brakuje
    I też to tak wygląda na 500k PLN optymistycznie patrząc.

    Można by ich zaprezentować ładniej, tak by każdy był widoczny od razu, a nie po nużącym klikaniu czy czekaniu 3 minut. A także poprawić czytelność tychże logosków.
    3x w rożnych miejscach strony pojawia się "Jak dojechać" zupełnie niepotrzebnie. Również kilka informacji zduplikowane jest w "kontakcie".
    W "zarządzie klubu" padło typo, ale lepiej podpisani są funkcyjni aniżeli zawodnicy na swojej stronie.

    Mm nadzieje że pomogłem
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  50. Powrót do góry    #540
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    52, więc do wspominanych 150 firm dużo brakuje
    Co tak skromnie? Zaokrąglijmy do 500 kto wspominał o 150 firmach?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •