Strona 85 z 132 PierwszyPierwszy ... 3575838485868795 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,781 do 3,825 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3781
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Buahahahha Świąck "mój mistrz".
    Ten człowiek jest odstrzelony od rzeczywistości i ma swój świat. Szkoda nawet komentować to co wygaduje

    Gdyby nie on, to nie było by nic
    Są w dobrych kontaktach z kibicami



    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Naprawdę chcesz takich zawodników oglądać? Bo ja nie, i podejrzewam, że 95% ludzi tutaj również nie. Oczywiście, również nie wymagam 7 wychowanków, ale jeśli już zatrudniać zawodnika, to takiego, który u nas będzie jeździł przez wiele lat, jak mam nadzieję będą to robić Klindt z Thorsellem, a nie najemnika, który pewnie ledwo kojarzy jak wygląda herb klubu..
    Ale Michał takich najemników zatrudnił jako pierwszych. Wychowankowie dołączyli do zespołu dopiero po silnych naciskach kibiców. Stąd takie problemy kadrowe czy te z wyklarowaniem jednego składu meczowego
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 24-07-2016 o 16:40
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #3782
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Tylko co jeśli wydarzyła by się taka sytuacja że finaliści Łódz i Daugavpils zrezygnują/nie zostaną dopuszczeni do eligi ? Wtedy prawdopodobnie utrzyma się Tarnów/Rybnik ale przypuszczając że w konkursie wystartowałby trzeci Włókniarz to niestety ale nikt z seniorów a więc Łęgowik,Czaja,Borowicz czy Ułamek nie nadaje się na elige.Jedynie juniorka jako tako więc wydaje mi się że Świącik nie będzie się tam pchał bo drastycznie musiałby przejś z wychowanków na najemników

  3. Powrót do góry    #3783
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Trzeba mieć honor i awans wywalczyć na torze a nie przy stoliku.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3784
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Sorry kolego ale mów za siebie. Co ty za głupoty piszesz? Nie chcesz oglądać Częstochowskich chłopaków tylko 7 najemników? Proszę bardzo, może zostań kibicem Orła jak tak ci to pasuje. Powiedz mi w jaki sposób zamierzasz się z tymi zawodnikami identyfikować? A jak oni mają zamiar się identyfikować z klubem? Rozumiem, że masz kompletnie wyje*ane na mentalne kwestie kibicowania, dla ciebie najważniejsze są tylko wyniki. W ogóle wywalmy ze składu Polisa, Łęgowika, Ułamka, a zatrudnijmy Pieszczka, Zmarzlika, i Pedersena, nie? Wtedy będziemy mieli pakę, wszystkie mecze nasze. Tylko pomyśl co z tego, skoro oni Włókniarza mają w dupie i jeżdżą tylko żeby zarobić, a jak po sezonie ktoś im da więcej to odejdą bez słowa. Naprawdę chcesz takich zawodników oglądać? Bo ja nie, i podejrzewam, że 95% ludzi tutaj również nie. Oczywiście, również nie wymagam 7 wychowanków, ale jeśli już zatrudniać zawodnika, to takiego, który u nas będzie jeździł przez wiele lat, jak mam nadzieję będą to robić Klindt z Thorsellem, a nie najemnika, który pewnie ledwo kojarzy jak wygląda herb klubu. Naprawdę cię nie ogarniam, w dodatku tak bezwstydnie piszesz, że chcesz oglądać najemników, którzy robią wyniki zamiast wychowanków. Nieźle masz w bani.
    Powiem tak z fanatyzmu wyleczyły mnie poczynania spółki i teraz chce oglądać żużel za który place pieniądze .Sorry ale jeżeli najemnicy zrobią 50 punktów w meczu to jestem na tak.A czy ty jesteś za tym żeby płacić duze pieniądze za to tylko ze jest status wychowanek?Powtórzę jeszcze raz gdyby Czaja Borowicz Ulamek prezentowali dobry poziom żaden z nich nie jeździłby we Włókniarzu. Gdyby nie kosmiczna kasa za wypożyczenie Łegowika tez by go nie był a wiec nie mydli ludziom oczu tym jak to wychowankowie kochają Włókniarz. Czestochowski kibic żużla przyjdzie na każde zawody żużlowe w Częstochowie czy będą jechać wychowankowie czy tez najemnicy .Ruch kibicowski to nawet nie wiedza co to jest .Może wiedza to grupa sektora 20 i starsza cześć kibiców. Piknik przyjdzie na wszystko .Mecze Sparty u nas pokazały jak to kibice radośnie machali flagami Wrocka.Łodzi będę kibicował z prostej przyczyny żeby Prezes zapracował na awans a nie ślizgał się z ligi do ligi przy zielonym stoliczku.
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 24-07-2016 o 18:24

  5. Powrót do góry    #3785
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    MiŚ komentuje Brązowy kask. Opowieść jak to Gruchalskiemu padł sprzęt i pożyczał mu motór Niedźwiedź ...MiSio Cisza
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (24-07-2016), PrzemoZG (24-07-2016), berciol (24-07-2016)

  7. Powrót do góry    #3786
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Finfa komentuje

    I tak ogladam ten BK i sie zastanawiam czemu nie objezdzaja Gruchalskiego w lidze. Przeciez zostanie nam na przyszly rok tylko Polis. Moze Swiacik liczy ze z wypozyczenia wroci Wozniak i on bedzie drugim juniorem. Ale patrzac na jazde Wozniaka to jest to pomysl z kategorii glupoty kosmiczne. Grucha tez dzis nie zwojowal nic ale to jednak zawodnik bardziej perspektywiczny. A dzis to ewidentnie starty mu nie wychodza. No i patrzac na sklad BK mozna zobaczyc gdzie szkolenie jest najlepsze, ilu reprezentantow maja inne kluby a ilu Wlokniarz
    , ktorego prezes chwali sie najlepsza szkolka zuzlowa w Polsce.
    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 24-07-2016 o 19:33

  8. Powrót do góry    #3787
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Roland, powiem tyle odnośnie juniorki na następny sezon: jazda Dróżdża w MDMP to nie przypadek

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Powrót do góry    #3788
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Roland, powiem tyle odnośnie juniorki na następny sezon: jazda Dróżdża w MDMP to nie przypadek

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Jeżeli ta wizja się spełni panowie trzeba szukać wejścia Cieślakowi podsunąć Gruchalskiego pod jego skrzydła żeby chłopakowi nie zmarnowali kolejnego sezonu
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 24-07-2016 o 21:11

  10. Powrót do góry    #3789
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Sorry kolego ale mów za siebie. Co ty za głupoty piszesz? Nie chcesz oglądać Częstochowskich chłopaków tylko 7 najemników? Proszę bardzo, może zostań kibicem Orła jak tak ci to pasuje. Powiedz mi w jaki sposób zamierzasz się z tymi zawodnikami identyfikować? A jak oni mają zamiar się identyfikować z klubem? Rozumiem, że masz kompletnie wyje*ane na mentalne kwestie kibicowania, dla ciebie najważniejsze są tylko wyniki. W ogóle wywalmy ze składu Polisa, Łęgowika, Ułamka, a zatrudnijmy Pieszczka, Zmarzlika, i Pedersena, nie? Wtedy będziemy mieli pakę, wszystkie mecze nasze. Tylko pomyśl co z tego, skoro oni Włókniarza mają w dupie i jeżdżą tylko żeby zarobić, a jak po sezonie ktoś im da więcej to odejdą bez słowa. Naprawdę chcesz takich zawodników oglądać? Bo ja nie, i podejrzewam, że 95% ludzi tutaj również nie. Oczywiście, również nie wymagam 7 wychowanków, ale jeśli już zatrudniać zawodnika, to takiego, który u nas będzie jeździł przez wiele lat, jak mam nadzieję będą to robić Klindt z Thorsellem, a nie najemnika, który pewnie ledwo kojarzy jak wygląda herb klubu. Naprawdę cię nie ogarniam, w dodatku tak bezwstydnie piszesz, że chcesz oglądać najemników, którzy robią wyniki zamiast wychowanków. Nieźle masz w bani.
    Lwie ale jak Polisowi, Legowikowi czy Ulamkowi gdzies wiecej zaproponuja to tez czmychna nim ktokolwiek sie obejrzy...

    Oczywiscie zawsze milo jest miec w skladzie wychowankow. Nie jest to jednak tak, ze wychowanek jedzie za poldarmo. To tez w pewnym sensie najemnik, czasem nawet drozszy niz zaciag z zewnatrz (i nie chodzi mi tu wcale o koszty szkolenia). I w jednym trzeba zgodzic sie ze Slawkiem. Jesli zalezy nam na wyniku, a wychowankowie go nie gwarantuja, to trzeba siegnac po kogos innego. Grunt to umiec zdefiniowac cel, z czym we Wlokniarzu (tzn. klubie Swiacika) jest niestety powazny problem. Pzdr

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #3790
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Celem powinno byc DMP 2022.
    To kupa czasu zeby wyszkolic rozsadnych zawodnikow robiacych punkty w lidze.
    Moze nie cala 7 ale tych 2-3 przynajmniej.
    Reszte dorzucic zaciag i taki zespol by cieszyl.

    Pamietacie nasze medale? DMP 96? Drabik, Ulamek, Osumek.
    DMP 03? Ulamek, Holta ktory jak nasz, Ryan ktory byl traktowany jak swoj...

    Ale to co napisal Garfield. Tutaj nie ma zadnej strategii, zadnego pomyslu. Jest jeden cel: lans na juz.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #3791
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Roland, powiem tyle odnośnie juniorki na następny sezon: jazda Dróżdża w MDMP to nie przypadek

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    hmmm...czy ja wiem? A kto by go miał zastąpić we Wrocławiu?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #3792
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach

  14. Powrót do góry    #3793
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał:
    Pamietacie nasze medale? DMP 96? Drabik, Ulamek, Osumek.
    ...Przygódzki, Pietrzyk
    ale też Stachyra, Jucha, Skupień plus Screen.
    Wśród juniorów też był obcy zaciąg Chiński potem Kowolik.
    Było ich trochę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #3794
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    Lol, ale wstyd.

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał:

    ...Przygódzki, Pietrzyk
    ale też Stachyra, Jucha, Skupień plus Screen.
    Wśród juniorów też był obcy zaciąg Chiński potem Kowolik.
    Było ich trochę.
    Wskazywalem wychowankow badz zawodnikow tak traktowanych, ktorzy mieli wielki wklad w wynik.
    Taka droga trzeba isc, dlatego awans juz teraz do SE skonczy sie ze nikogo nie wyszkolimy, bo 100% skladu poza Polisem to beda najemnicy.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #3795
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    hmmm...czy ja wiem? A kto by go miał zastąpić we Wrocławiu?
    Nie wiem kto, nie obchodzi mnie to. Wiem tylko, że Świącik już się tym chwali

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  17. Powrót do góry    #3796
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał:
    Wskazywalem wychowankow badz zawodnikow tak traktowanych, ktorzy mieli wielki wklad w wynik.
    Taka droga trzeba isc, dlatego awans juz teraz do SE skonczy sie ze nikogo nie wyszkolimy, bo 100% skladu poza Polisem to beda najemnicy.
    Dopisałem pozostałych dwóch wychowanków, czyli pięciu w tamtym czasie plus Stachyra, Skupień i Jucha.
    Jeden obco mógł jeździć czyli porównania do tamtego okresu są raczej niemożliwe.
    Traktowanie jak swoich wychowanków, zagranicznych zawodników którzy więcej czasu jeździli poza Częstochową jest wymysłem kibiców.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #3797
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał:

    Dopisałem pozostałych dwóch wychowanków, czyli pięciu w tamtym czasie plus Stachyra, Skupień i Jucha.
    Jeden obco mógł jeździć czyli porównania do tamtego okresu są raczej niemożliwe.
    Traktowanie jak swoich wychowanków, zagranicznych zawodników którzy więcej czasu jeździli poza Częstochową jest wymysłem kibiców.
    Słuszny wniosek z tego co pisałem jest taki że Włókniarz coś znaczył gdy miał w składzie wychowanków którzy stanowili o wynikach.
    Niestety Ty opacznie zrozumiałeś.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3798
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie wiem kto, nie obchodzi mnie to. Wiem tylko, że Świącik już się tym chwali

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    A Drozdz juz wie , ze bedzie jezdzil we Wlokniarzu czy jeszcze go nadtrener nie uswiadomil? Pytam calkiem powaznie.



    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  20. Powrót do góry    #3799
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Ale to co napisal Garfield. Tutaj nie ma zadnej strategii, zadnego pomyslu. Jest jeden cel: lans na juz.
    To tutaj piszemy od dawna O braku pomysłu, o jakimś planie jak wejść do SE i tam wszystko zwojować (a co najmniej utrzymać się).

    Jest robione wszystko bez pojęcia, bez jakiejkolwiek spójności,tylko parę przypadkowych działań, a nuż się uda. Najważniejsze, żeby Pan X i Y był zadowolony, bo to dorzucił na dwóch zawodników kasy. Zawodników to weźmy jak najwięcej, nawet tych miernych. Na pewno utrzymają równą formę przez cały sezon, nawet bez regularnej jady w meczach. A i fajnie by też zatrudnić "trenerów" żużlowcom (tu sukces odtrąbiono jak nie wiem, a pomagają im przez ok 5 godzin w niedzielę meczową) i kilka innych fajnych person, stanowiska jakieś dla nich się wymyśli.
    Pewnie jakby prezes dawał swoją kasę, tak więcej niż 50% budżetu, to by jeszcze parę razy zastanowił się zanim cokolwiek z niej wyda. A tak bawi się za nasze, za ich - sponsorów, i łatwo się to rozrzuca. Już deklaruje przecież, że za rok takie same chce wydawać pieniądze.

    Ciężko znaleźć przyczyny takiego stanu rzeczy. Sam nie wiem czy to jest lans czy po prostu może zwyczajna głupota.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  21. Powrót do góry    #3800
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Roland, może tak, może nie... Kogo to obchodzi? Ważne, że prezes wie!


    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A i fajnie by też zatrudnić "trenerów" żużlowcom (tu sukces odtrąbiono jak nie wiem, a pomagają im przez ok 5 godzin w niedzielę meczową)

    Nie generalizuj, bo współpraca Stachyry z Polisem wygląda bardzo dobrze.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    muuu (25-07-2016)

  23. Powrót do góry    #3801
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Mamy pierwszy upadek, chłopak chyba lubi sobie poleżeć

    P.S. Pamięta ktoś z Was kiedy ostatnio zdarzyło się zdublowanie kogoś na trasie? Bo to co dzisiaj robi Bartuś to chyba bije wszelkie rekordy...
    Ostatnio edytowane przez liglad ; 26-07-2016 o 19:35

  24. Powrót do góry    #3802
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Perełka się rozwija, można być spokojnym o przyszłość klubu mając tak zdolną młodzież

  25. Powrót do góry    #3803
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    "Świącik został zdublowany przez stawkę." Zdublowany !? No bez jaj. Rozumiem, że mogłoby się to stać, jakby jechał z zawodnikami z SGP... Ale z juniorami !? No, rosną młode gwiazdy, jedna po drugiej.

  26. Powrót do góry    #3804
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Po dzisiejszych zawodach to już sam powinien dojść do wniosku, że kariery to on nie zrobi. Mi na jego miejscu byłoby po prostu wstyd pokazywać innym ludziom taką popelinę. Ale niech robi co chce, liczę tylko na to, że nie zobaczę go już z lwem na plastronie.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi liglad za jego przydatny post!

    herbie13 (26-07-2016)

  28. Powrót do góry    #3805
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Powiem tak, szkoda strzepic ryja..
    Jeśli ktoś uważa jeszcze ze chłopak zrobi karierę to gratuluję. Naprawdę w końcu zrobi Sobie krzywdę, mówię to dla Jego dobra, lepiej dać Sobie spokój, a jeśli chce jeździć, niech najpierw spokojny trening a jak pokona 4 okrążenia bez upadku przez 2 godziny, niech jeździ nawet i w Pucharze Macec.

    Cytat Zamieszczone przez liglad Zobacz posta
    Po dzisiejszych zawodach to już sam powinien dojść do wniosku, że kariery to on nie zrobi. Mi na jego miejscu byłoby po prostu wstyd pokazywać innym ludziom taką popelinę. Ale niech robi co chce, liczę tylko na to, że nie zobaczę go już z lwem na plastronie.
    Jesteś hejterem

  29. Powrót do góry    #3806
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Jesteś hejterem
    Myślałem, że pierwszy napisze to Sirqaz

  30. Powrót do góry    #3807
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Nie chcę nic mówić ale z informacji jakie posiadam w biegu, w którym zdobył swój jedyny punkt w pierwszej odsłonie biegu prowadził więc potencjał jest i należy go bezwzględnie rozwijać

  31. Powrót do góry    #3808
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Jedna z najlepszych szkółek żużlowych w Polsce. To jest najlepszy dowcip naszego prezesa dotychczas chyba.

  32. Powrót do góry    #3809
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tepy Zobacz posta
    Nie chcę nic mówić ale z informacji jakie posiadam w biegu, w którym zdobył swój jedyny punkt w pierwszej odsłonie biegu prowadził więc potencjał jest i należy go bezwzględnie rozwijać
    Ale to było już po pokazaniu czerwonej flagi?

  33. Powrót do góry    #3810
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Nie, przed pokazaniem. To po prostu był spisek tych co upadli,żeby uniemożliwić mu osiągniecie życiowego sukcesu później doszła presja no i niestety nie wyszło. W ramach ciekawostki jednak to jego jeden jedyny punkt spowodował fakt, że pokonaliśmy dwuosobową drużynę Wandy Kraków więc można by rzec, że jest ojcem II miejsca w zawodach( wiem, że Wanda jest nieklasyfikowana )

  34. Powrót do góry    #3811
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tepy Zobacz posta
    Nie, przed pokazaniem. To po prostu był spisek tych co upadli,żeby uniemożliwić mu osiągniecie życiowego sukcesu później doszła presja no i niestety nie wyszło. W ramach ciekawostki jednak to jego jeden jedyny punkt spowodował fakt, że pokonaliśmy dwuosobową drużynę Wandy Kraków więc można by rzec, że jest ojcem II miejsca w zawodach( wiem, że Wanda jest nieklasyfikowana )
    I jednocześnie współautorem największego sukcesu w tej dekadzie drużyny żuzlowej z Krosna. II miejsce! Niestety obawiam się, że kolejny wielki sportowy sukces drużyna z Krosna może dołożyć 7 sierpnia...

  35. Powrót do góry    #3812
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie znęcajcie się nad Bartoszem. Trzeba mieć do chłopaka wieeeelki szacunek. Spełnia marzenia ojca o karierze żużlowca 😂😂😂
    Jeżdżąc z taką presją w glowie to cud że chłopak się jeszcze nie polamal.
    Więc okazmy szacunek a nie drwine 😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (27-07-2016), ckm-ista (27-07-2016)

  37. Powrót do góry    #3813
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Rafał Trojanowski!

    A gdzie Borowicz do cholery? Ja nie chce oglądać Trojanowskiego.

    Świacik odejdź proszę!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  38. Powrót do góry    #3814
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    ...
    A gdzie Borowicz do cholery?
    Słychać tu i ówdzie, że ma chłopak lipe ze sprzętem, więc ...

    Ja nie chce oglądać Trojanowskiego.
    ...
    ... Ci Prezes w swej łaskawości moooże podstawi Borowicza w to miejsce.

    Michał srał Cie pies. Że nie zobaczę Gruchalskiego w naszych barwach w lidze, to się właściwie pogodziłem, ale nie myśl, że Ci to kiedykolwiek zapomnę!

  39. Powrót do góry    #3815
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Słychać tu i ówdzie, że ma chłopak lipe ze sprzętem, więc ...
    Ma sporą lipę
    Z tego co widać, to fundusze (tylko nie wiem czy klubowe czy ma taką siłę przyciągania sponsorów) idą na innych, WYBITNIE UTALENTOWANYCH zawodników.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #3816
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ma sporą lipę
    Z tego co widać, to fundusze (tylko nie wiem czy klubowe czy ma taką siłę przyciągania sponsorów) idą na innych, WYBITNIE UTALENTOWANYCH zawodników.
    Jakich przepraszam ??? Może i wybitnych, ale niekoniecznie w kontekście talentu do żużla..

  41. Powrót do góry    #3817
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Ahh kurde, specjalnie zaznaczyłem ironię i sarkazm wielkimi literami, aby każdy to zrozumiał, ale nie wyszło
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 27-07-2016 o 21:31
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  42. Powrót do góry    #3818
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Znów wyjdzie zw hejtuje, ale Swiacik w ostatnim wywiadzie mówił coś ze Czaja jako wychowanek będzie dalej wspierany itd, po czym w awizowanym składzie nie widać Go.
    Chyba że taka zasłona dymna?

  43. Powrót do góry    #3819
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    ckm-ista napisał:
    Ci Prezes w swej łaskawości moooże podstawi Borowicza w to miejsce.
    Pod warunkiem, że Borowicz nie będzie zamykał gazu,
    ale to pytanie niestety raczej do psychologa niż do prezesa.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #3820
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tego psychologa co to współpracuje z klubem od zeszłego roku?

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Powrót do góry    #3821
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    A pomyslec, ze rok temu u Cieslaka Boriwicz wygladal naprawde niezle i rownie okazale punktowal. Pol sezonu w "fajnym" klubie i cala ladnie rozwijajaca sie kariera stanela na zakrecie.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (28-07-2016), ROLAND (28-07-2016), artem (28-07-2016), ckm-ista (28-07-2016), jazzmanik (28-07-2016), mackoxdp1 (28-07-2016), muuu (28-07-2016), pakosik (28-07-2016), spitt22 (28-07-2016)

  47. Powrót do góry    #3822
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Borowicz, Czaja, Gruchalski jeżdżą na szrocie, a Bartosz Świącik dysponuje dwoma nowymi silnikami i masą nowych części. Inni o wszystko muszą się prosić, Bartosz dostaje wszystko od ręki. Ciekawe czemu?

    No tak, jedyny rokujący na przyszłość
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (28-07-2016)

  49. Powrót do góry    #3823
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    a czy Czaja i Borowicz nie są na kontraktach zawodowych ? Gruchalski coś wspominał że ma sprzęt od klubu i jeden swój

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    blacktop (28-07-2016)

  51. Powrót do góry    #3824
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A czy klub nie obiecał czegoś w zamian za niższe kontrakty?

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    No tak, jedyny rokujący na przyszłość
    Hmmm, kibice z Podkarpacia jakoś nie podzielają Twojego entuzjazmu...

    BŚ.png
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 28-07-2016 o 19:13
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  52. Powrót do góry    #3825
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    a czy Czaja i Borowicz nie są na kontraktach zawodowych ? Gruchalski coś wspominał że ma sprzęt od klubu i jeden swój
    Gruchalski musial sprzet pozyczac od Niedzwiedzia bo by gdzies tam sie nie zalapał ze wzgledu na kłopoty sprzętowe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •