Strona 110 z 132 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,906 do 4,950 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4906
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie zapomnij o kapitanie. Ma ważny kontrakt na next sezon.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  2. Powrót do góry    #4907
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie zapomnij o kapitanie. Ma ważny kontrakt na next sezon.
    MiŚ Woffindena ściągnie, to kapitanowi braciszek pomoże

  3. Powrót do góry    #4908
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2014
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kubag Zobacz posta
    A kim my mamy w tej EL jechać? Jeleniewskim, Ułamkiem, Czają (jak on znów kocha Częstochowę) ?
    Łęgowikiem na seniorce ?
    Ech, myślałem, że kabaretowy sezon 2016 zakończyliśmy, a to zdaje się jeszcze wielki finał nas czeka.
    Rozumiem, że zgłaszasz sie na sponsora Nickiego . (podobno wolny po sezonie)
    Nikt nie ma jechać dla CKM za czapke śliwek w końcu to ich praca, jedna spójrz wostatnie programy i zobacz kto jechał w 2014 do końca a kto sp.... po pierwszych zaległościach.

    Dla rozumujących inaczej:
    Mamy jechać w 1 lidze zbudować markę i zorganizować liczne i płacące grono sponsorów a nie opierać sieo barter i firmę typu "Kazmet" Mamy rozwinąć swoich chłopaków żeby przynajmniej 2 nadawało sie na 2 linię. Jak zrobimy w tej 1 lidze górke finansową rzędu 1 mln pln bez pomocy miasta, to możemy sie pokusić o awans na torze, NA TORZE - nie przy zielonym stoliku.

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Tommq za jego przydatny post!

    CKMik (25-09-2016), Gadol (25-09-2016), artem (25-09-2016), muuu (25-09-2016), wespe (26-09-2016)

  5. Powrót do góry    #4909
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Ja dodam jeszcze w odpowiedzi na "argumenty" niektórych, że za rok czy dwa będzie ciężej awansować bo będzie chciał Zdunek czy Skrzydlewski itp. No sorry ale jeśli nie będziemy na tyle silni by wygrać rywalizację na torze w 1 lidze to po grzyba pchamy się do ekstraligi? Tam będzie łatwiej? Jest tam niższy poziom sportowy? Awansujemy by powtórzyć historię z 1992 roku gdzie załapaliśmy się na awans dzięki powiększeniu ligi a potem nieprzygotowani zbieraliśmy oklep? Dziękuję za taki awans.

    P.S.
    http://sportowefakty.wp.pl/minizuzel...ki-w-minizuzlu

    szkolenie młodzieży rzeczywiście kwitnie, już nawet zespołu nie wystawiamy
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 26-09-2016 o 00:21
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #4910
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tommq napisał:
    Rozumiem, że zgłaszasz sie na sponsora Nickiego . (podobno wolny po sezonie)
    Będzie więcej zawodników wolnych po sezonie.
    Michał Świącik myśli o jednym czy dwóch klasowych zawodnikach na Nice ligę. (Wywiad przed finałem w Łodzi)
    Nie wiem jaki jest sens płacić dużych pieniędzy za klasowych zawodników (raczej nie pojadą za dużo mniejsze)
    w Nice skoro dysponował budżetem 2,5 mln (według tego co podano oficjalnie w mediach)
    a teraz będzie on powiększony o ewentualny 1-1,2 z Ekstraligi jeśli przyjmie zaproszenie.
    Plus to co utarguje z miastem i sponsorami.
    Swoją drogą płacił (o czym pisałem) dużą kasę za obecnych zawodników
    i uważam, że może płacić porównywalne pieniądze w Ekstralidze, za niektórych obecnych ale też i lepszych zawodników
    mając mniej spotkań do odjechania w sezonie.
    Pożyjemy, zobaczymy co jeszcze się wydarzy, bo szczerze mówiąc przebieg wypadków nie zależy od Nas.
    Możemy sobie zwyczajnie gdybać.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-09-2016 o 01:21
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #4911
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Kwestia tego czy w Czewie bedzie Ekstraliga jest prosta.

    Juz zapewnie tocza sie rozmowy o zwiekszeniu dofinansowania klubu przez miasto.

    Jak UM zgodzi sie dac dodatkowy milion to MiS sie skusi. Do tego dojdzie kasa od TV, sponsora ligi, podniesie sie ceny biletow no i budzet zacznie sie zgadzac.

    Na "kupke" i wieksze wplywy od sponsorow bym nie liczyl... Raczej bedzie to wariant rybnicki.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  8. Powrót do góry    #4912
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Doyle i Cieślak w CKM info 100% od KMO

  9. Powrót do góry    #4913
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    w Nice skoro dysponował budżetem 2,5 mln (według tego co podano oficjalnie w mediach)
    a teraz będzie on powiększony o ewentualny 1-1,2 z Ekstraligi jeśli przyjmie zaproszenie.
    Plus to co utarguje z miastem i sponsorami.
    Swoją drogą płacił (o czym pisałem) dużą kasę za obecnych zawodników
    i uważam, że może płacić porównywalne pieniądze w Ekstralidze, za niektórych obecnych ale też i lepszych zawodników
    Ja to bym najpierw martwił się budżetem 2016, bo to trzeba tam dołożyć coś z własnej kieszeni by go zamknąć z tego co słychać pod stadionem i lombardami.

    I SE nie da nam licencji jeśli kolejny raz będziemy mieć wirtualny budżet. Przecież ta kasa od sponsorów i TV wpadnie do nas na koniec sezonu i to też nie wiemy w jakiej wysokości. Nie ma co jej wliczać do budżetu 2017, bo to i trzeba jeszcze zainwestować w nawierzchnię żeby było widowisko i więcej TV na meczach, a i pewnie przesadzą ze spodziewaną frekwencją, więc ta kasa zalepi tą dziurę po sezonie.
    Miasto nie dorzuci wiele. Nie jest to rok wyborów, a i pewnie będzie musiało podobnie dofinansować Raków, bo będą się czepiać, a siłę przebicia mają większą.

    Ze sponsorami też będzie ciężko, bo znając klub, to w ogóle nie są na takie rozmowy przygotowani i dopiero będą się ogarniać. Poza tym Świącik połowę do siebie zraził, a dwa, to już tradycyjny problem, że jest sam koniec roku i ciężko od kogoś dostać jakiś konkretny zastrzyk gotówki. No chyba że będzie to coś pokroju Kaz-Met z Jarzynowej

    A najważniejsze to to, że u nas nie znają się na żużlu - tzn nie są w stanie wybrać takich zawodników, którzy by gwarantowali odpowiedni wynik czy byli magnesem na kibiców. Biorą jakiś z przypadku, wystarczy że są fajni i tyle. Żadnej koncepcji, a to się nie sprawdzi z Jeleniewskim, którzy liczy tylko kasę na koncie czy Ułamkiem, który puszcza gaz w każdej sytuacji.

    Trzeba nam takich kozaków jak Thorssell czy Czaja z MDMP
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 26-09-2016 o 09:47
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (27-09-2016), Tommq (26-09-2016)

  11. Powrót do góry    #4914
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kwestia tego czy w Czewie bedzie Ekstraliga jest prosta.

    Juz zapewnie tocza sie rozmowy o zwiekszeniu dofinansowania klubu przez miasto.

    Jak UM zgodzi sie dac dodatkowy milion to MiS sie skusi. Do tego dojdzie kasa od TV, sponsora ligi, podniesie sie ceny biletow no i budzet zacznie sie zgadzac.

    Na "kupke" i wieksze wplywy od sponsorow bym nie liczyl... Raczej bedzie to wariant rybnicki.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Takich rozmów raczej nie będzie a Swiacik niech sie raczej stara żeby dostać tyle co mial w 2016.jedno trzeba sobie uzmyslowic kibice Wlokniarza to nie taka sila jak kiedyś ze WRONE pomogli odwolac.aMatyjaszczyk będzie musial znalesc kasę na światka na limanowskiego a wiec trzeba będzie kaski zaoszczędzić.Unna sprawa Panie prezesie ile pan zaoszczedzil z tego sezonu 😁 przejedzone wszystko?

  12. Powrót do góry    #4915
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Kibice Włókniarza to nadal siła!!! niestety zarząd tym sezonem skutecznie wiele osób do żużla zniechęcił... a nowych fanów nie zachęcił

  13. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    CKMik (26-09-2016), P.S.U.J. (27-09-2016), ananasek_vel_oman (26-09-2016), muuu (26-09-2016), pakosik (26-09-2016)

  14. Powrót do góry    #4916
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Kibice Włókniarza to nadal siła!!! niestety zarząd tym sezonem skutecznie wiele osób do żużla zniechęcił... a nowych fanów nie zachęcił
    Zniechęcił kilku hejterow którzy i tak byli na nie bo tak mają zakodowane. Będzie ekstraliga, dalej będzie płacz na forum a frekwencja na stadionie 3x większa i nic to nie poradzicie.

  15. Powrót do góry    #4917
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a kogo Wasz prezes by wyciągnął z innych drużyn - ale tak, żeby się utrzymać ?
    większość już zaklepana przecież

  16. Powrót do góry    #4918
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Zniechęcił kilku hejterow którzy i tak byli na nie bo tak mają zakodowane. Będzie ekstraliga, dalej będzie płacz na forum a frekwencja na stadionie 3x większa i nic to nie poradzicie.
    Bedzie? Pewny jestes?

    Nie pamietasz tego. Bo sie zuzlem nie interesowales. Ale za maslanki Wlokniarz startowal w elidze i frekwencja byla lichutka. Niewiele lepsza od tegorocznej.
    A wiesz dlaczego?
    Bo kibice czuli sie olewani. Tyle ze maslance to zajelo pare ladnych lat. mis osiagnal w pare, ale miesiecy
    5k to maks co przyjdzie. Bo zwyczajnie ludzie na team swiacikowy maja totalnie wyjeb(#*($*ne.

    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    a kogo Wasz prezes by wyciągnął z innych drużyn - ale tak, żeby się utrzymać ?
    większość już zaklepana przecież
    Nikogo. Zaden zdrowo myslacy czlowiek, nie majacy noza na gardle tu nie przyjdzie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4919
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Mam nadzieję jednak że Świącik nie będzie brał zaproszenia do eligi, zwyczajnie klub na to nie jest gotowy, myślę że Prezes o tym wie, skoro w 1 lidze miał problem z zamknięciem budżetu to co by było wyżej? Uniknijmy tej kompromitacji, spokojnie się odbudujmy w 1 lidze, bo jak teraz się powtórzy sytuacja starej spółki, to już nikt nie będzie chodzić w tym mieście na żużel.

  18. Powrót do góry    #4920
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Mam nadzieję jednak że Świącik nie będzie brał zaproszenia do eligi, zwyczajnie klub na to nie jest gotowy, myślę że Prezes o tym wie, skoro w 1 lidze miał problem z zamknięciem budżetu to co by było wyżej? Uniknijmy tej kompromitacji, spokojnie się odbudujmy w 1 lidze, bo jak teraz się powtórzy sytuacja starej spółki, to już nikt nie będzie chodzić w tym mieście na żużel.
    Niestety ale fejm i mozliwosc lansu bedzie silniejsza niz zdrowy rozsadek.

    Najsmieszniej bedzie jak mis sie porwie na elige, zbuduje jakis tam sklad, a potem komisja licencyjna nie przyzna licencji z uwagi na pisma firm, ktorym stow zalega pieniadze, w ktorych to pismach, firmy te poinformuja o zaistnialej sytuacji <smiech>

    Takze tego...
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #4921
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Zniechęcił kilku hejterow którzy i tak byli na nie bo tak mają zakodowane. Będzie ekstraliga, dalej będzie płacz na forum a frekwencja na stadionie 3x większa i nic to nie poradzicie.
    Ja cie Sieqaz rozumie ze za lojalność wpisy popierające prezesa moze dostajesz jakieś znaczki które później wymieniasz nie wiem w cateringu czy na pluszowego Misia.2 lata temu myślałem ze Swiacik zrobi profesjonalny klub inny niż mieliśmy.Liczyłem ze przez rok czasu zatrudni ludzi z nowym podejściem do sportu zewnątrz od których będzie wymagał i za efektywna prace płacił .Co mamy teraz ludzi którzy we Włókniarzu są od zawsze ludzie wypaleni którzy już nic nie wniosą .Dział zajmujący sie szukaniem sponsorów osiągnięć nie ma żadnych ,szanuje drobnych sponsorów bo oni tez maja wkład w finanse ale nie oszukujmy sie tacy nie sa wstanie stworzyć budżetu nawet na 1 lige.Tacy sponsorzy lokalni oni sami przyjdą do klubu i tu raczej nie jest jakiś większy wyczyn bo prawdopodobnie sa to kibice klubu.Sztuka jest pozyskać i utrzymać tych wielkich ktorzy pieniądze stanowią trzon finansowy. Myślałem ze uda sie zakontraktować Cieslaka ktory sportowo wyciśnie wszytko co możliwe .Nie udało sie po cichu liczyłem moze Czernicki chłop może i długo na bezrobotnym ale potrafił gwiazdorów do treningu zmusić .Fakt ówczesny prezes wolał zwolnic Trenera Czernickiego bo mu sie gwiazdeczki poskarżyły ze za ciężko trzeba trenować. Niestety ale do Włókniarza Swiacika dołączył słaby ale za to lojalny Pan Kafel który chyba na mini torze miałby problemy żeby się wykazać. Później skład mowie tu będzie dobrze nie ma ciśnienia na awans a wiec młode chłopaki na dorobku będzie fajne ściganie może narodzi sie kolejna para Loram -Screen no ale nie minęło kilka tygodni i strzał w pysk Jeleniewski Trojanowski i juz wtedy dotarło do mnie ze nic z tego mojego ambitnego składu nie wyjdzie .
    Licze ze finansowo sie prezes obroni ale dla mnie jako kibica który na zuzel chodził 35 lat sportowo i organizacyjnie nie zrobił nic tak jak jego poprzednicy .Jedyne co to wydać pieniądze wszystko i na byle co byle poszło.Wszyscy we Włókniarzu liczą ze miasto da podobna kwotę co w 2016 r ale czy naprawdę będą podstawy aby na te pieniądze liczyć?Według mnie nie i prawdopodobnie takich nie będzie bo Matyjaszczyk będzie sie musiał zmierzyć z dostosowaniem stadionu Rakowa do gry w 1 lidze a będą to niemałe pieniądze .Sirqaz ja do ciebie mam kilka pytań bo sam nie jestem w stanie odpowiedzieć.
    -co wyniósł prezes Włókniarza ze współpracy z ekipa Wrocławia.Co podpatrzyło wykorzystał w klubie.
    -dlaczego nie widząc miejsca w składzie zawodnicy Gruchalski ,Lyager nie zostali wypożyczeni aby można było obserwować ich postępy.
    Masz racie prezes swoimi decyzjami zniechęcił hejterow do chodzenia na mecze .Masz racje ja jestem jednym z nich ale tak samo postąpiło kilkunastu moich znajomych a z tym forum nie maja nic do czynienia} .Czy da się żyć bez Swiacikowego Włókniarza.? Na moim i ich przykładzie stwierdzam ze sie da. Pozwolę sobie na porównanie 2 prezesów .
    Prezes Rakowa po nieudanej probie awansu powiedział fajny tekst do kibiców bo on w przeciwieństwie do Swiacika spotyka się z kibicami .Ze choćby go to miało kosztować miliony to on zrobi awans Rakowa bo to jest sportowo cel najważniejszy. Na drugim biegunie jest Prezes Włókniarza skromny jak cel który sobie założył byle wystartować. Ja chciałbym poznać jaki on ma cel powiedzmy w okresie 5 letnim .I nie mam tu na myśli zmian firm cateringowych choć rozumiem ze wszystko co jest dobre po czasie się przejada. Jeżeli w 2017 r nie zostanie przedstawiony Włókniarz który będzie rokował rozwój na przyszłość to i kolejny sezon sobie odpuszczę pieniądze które miałbym wydać wyśle na dzieci które potrzebują pomocy.

  20. Już 14 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Gadol (26-09-2016), Kazoon (27-09-2016), Kriso (28-09-2016), P.S.U.J. (27-09-2016), Petroniusz (27-09-2016), ananasek_vel_oman (26-09-2016), berciol (27-09-2016), jazzmanik (26-09-2016), mackoxdp1 (27-09-2016), muuu (26-09-2016), młody_piernik (27-09-2016), szyba213 (27-09-2016), wespe (27-09-2016), wokie (27-09-2016)

  21. Powrót do góry    #4922
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Dobre podsumowanie dwóch lat działalności Michała Sławek.

    Faktycznie, taki chodził dumny że udała się współpraca ze Spartą, że wiele z tego klub wyniósł. A tu jak się okazuje nie ma nic, nawet marketingowo jest marnie, a rzecznik (który jest najmniej rzecznikiem, a stał się właśnie marketingowcem) musi wszystko sam tworzyć od podstaw.
    Także niby tyle zyskali na tej Sparcie, a nadal gówno mamy.

    I cele klubu o których wspominasz.
    Rany, już tyle o tym napisałem. Michał sam nie wie i się w nich gubi. Na początku sezonu mówi, że walczymy o awans, a pod koniec już o tym, że celem było w ogóle wystartować. Teraz coś wspomina, że na 2017 nie zakłada sobie nic.
    Jak można tak robić interesy i prowadzić firmę? Toż to nawet jak idziesz do sklepu, to masz plan zakupów (działań) na śniadanie, obiad i kolację na kilka dni.
    A tu jest jakiś problem z porządnym zaplanowaniem sobie konkretnych zadań od dwóch lat.

    Przecież to byłby sam profit dla klubu a nawet i Świącika, gdyby kibice wiedzieli że 2016 spokojna jazda w NPLŻ, w 2017 Włókniarz chce być w finale tej ligi, a najpóźniej w 2019 chce jeździć w Ekstralidze.
    Dziwne.

    PS Jeśli Michał przyjmie zaproszenie, to jestem ciekaw na jakiej podstawie. Bo skoro mamy taki bogaty potencjał, by w rok awansować z 2. do Ekstraligi, to chyba powinniśmy go pokazywać też na torze i zdominować w 2016 rozgrywki pucharowe w kraju. Albo chociaż wykazać jakieś zdolności w zarządzaniu klubem i mieć bardzo sprawny marketing czy chociażby wąską kadrę dobrze dobranych, skutecznych i regularnie punktujących zawodników. Hmmm...
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 27-09-2016 o 12:06
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (27-09-2016), Petroniusz (27-09-2016), ananasek_vel_oman (27-09-2016), pakosik (27-09-2016), wespe (27-09-2016)

  23. Powrót do góry    #4923
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Długów nie macie za 16 ? I jak to z wami jest właściwie. Jest parcie na ekstraligę ?

    I kluczowe pytanie , czy was na to stać ?

    Trochę to jest śmiech , że po tym co się stało z poprzednimi właścicielami Włókniarza , gdzie zawodnicy do dziś nie dostali kasy , teraz w nagrodę klub dostaje zaproszenie do ligi.

  24. Powrót do góry    #4924
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/633...-zapytanie-pzm

    Jak przymiecie zaproszenie to Emil chyba sobie w łeb strzeli

  25. Powrót do góry    #4925
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Zapytanie z PZM wpłynęło, to MiŚ zaczął się dzisiaj może zastanawiać co o tym sądzi, i zbierać sponsorów i kasę z miasta na elige. Ciekawe czy wie, że ma na to tydzień

    Oczywiście mam nadzieję, że pan prezes zaskoczy nas wszystkich, że ma jeszcze trochę oleju w głowie i odrzuci tą propozycję, najlepiej już jutro...
    Ostatnio edytowane przez CKMLeW ; 27-09-2016 o 22:22

  26. Powrót do góry    #4926
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Z czym do ludzi.... Michał prosze Cię, nie przyjmuj tego zaproszenia.
    Chyba ze chcesz kompletnej kompromitacji

  27. Powrót do góry    #4927
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mu napisał:
    Jak można tak robić interesy i prowadzić firmę? Toż to nawet jak idziesz do sklepu, to masz plan zakupów (działań) na śniadanie, obiad i kolację na kilka dni.
    A tu jest jakiś problem z porządnym zaplanowaniem sobie konkretnych zadań od dwóch lat.


    Jaką trzeba przejawiać infantylność, żeby nawet myśleć w tych kategoriach.
    Zwłaszcza jeśli mówisz o osobie, która wygospodarowała kwotę 2,5 mln pln na sezon w niższej lidze.
    Dostaliśmy zaproszenie do Ekstraligi, bo cały sezon był podporządkowany temu, aby mieć taką możliwość.
    Zobaczymy co z tego wyniknie, ale pisanie o Michale, że nie ma planu wynika z infantylności, deficytu intelektualnego albo złej woli.
    (bo nawet odcięcie od bieżących informacji z klubu tego nie tłumaczy).
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    sirqaz (28-09-2016)

  29. Powrót do góry    #4928
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    mu napisał:



    Jaką trzeba przejawiać infantylność, żeby nawet myśleć w tych kategoriach.
    Zwłaszcza jeśli mówisz o osobie, która wygospodarowała kwotę 2,5 mln pln na sezon w niższej lidze.
    Dostaliśmy zaproszenie do Ekstraligi, bo cały sezon był podporządkowany temu, aby mieć taką możliwość.
    Zobaczymy co z tego wyniknie, ale pisanie o Michale, że nie ma planu wynika z infantylności, deficytu intelektualnego albo złej woli.
    (bo nawet odcięcie od bieżących informacji z klubu tego nie tłumaczy).
    Na ta chwile nie mamy nic na ekstralige.
    -trenera
    - budżetu
    -zawodnikow.
    Czy uważasz ze kolejny raz w historii Włokniarza bazować mamy na twierdzeniu WYSTARTUJEMY A POZNIEJ JAKOS TO BEDZIE. teraz wlasnie wyjdzie to co Prezes zrobił a własciwie nie zrobił w roku bez zuzla.w 2016 powinna byc juz grupa mocna grupa sposorska ktora wlasnie w takiej chwili dyspoonował by juz odpowiednia suma.A teraz co bedzie? ewentualne deklaracje takich firm jak kantor krore pozniej za free beda reklame miec { patrzmy Społka}Jezeli Swiacik bedzie madry odmowi przygotuje sobie sam teren do awansu. Bedzie miał realne pieniądze a przynajmniej deklaracje pewnych fiem przynajmniej 50% skladu na ekstralige wtedy niech proboje.Zobaczcie na rynku nie bedzie dobrych zawodnikow oprocz tych z Łotwy dostepni beda tylko odstrzeleni typu Mroczki Gomólski Gapinski.... itp czy z takich da sie złozyc sklad na ekstralige?

  30. Powrót do góry    #4929
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Szczerze to nie wydaje mi sie, zeby MiS mial wlasnie teraz rozpoczynac rozmowy ze sponsorami. On tylko robi z siebie debila, a w rzeczywistosci chyba spodziewal sie ze zaproszenie z Eligi moze dotrzec i jakies tam rozmowy poczynil.

    Obawiam sie tylko, ze adresatami tych rozmow bylo miasto, firmy takie jak Kantorline oraz lokalna januszownia biznesu (do tego moze jeszcze nasi niedawni paliwowi dobrodzieje ). To niestety za dobrze klubowi nie wrozy

    Sprowadzic trenera to nie problem, zawodnicy tez sie znajda. Rozchodzi sie tylko o finanse, a tu znajac MiSia moze byc tak jak pisze Slawek. Czyli ze kasa bedzie, ale na papierze.

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  31. Powrót do góry    #4930
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Laguta pewnie żałuje, że tak szybko w Rybniku podpisał
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (29-09-2016)

  33. Powrót do góry    #4931
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Laguta pewnie żałuje, że tak szybko w Rybniku podpisał
    Pewnie tak, ale Emil póki co jest wolny, także będzie fajnie

  34. Powrót do góry    #4932
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Możecie też uderzać do Nickiego.

  35. Powrót do góry    #4933
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Ale jemu nic nie zalegamy, to On tu nie przyjdzie

  36. Powrót do góry    #4934
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez backto Zobacz posta
    mu napisał:

    Jaką trzeba przejawiać infantylność, żeby nawet myśleć w tych kategoriach.
    Zwłaszcza jeśli mówisz o osobie, która wygospodarowała kwotę 2,5 mln pln na sezon w niższej lidze.
    Dostaliśmy zaproszenie do Ekstraligi, bo cały sezon był podporządkowany temu, aby mieć taką możliwość.
    Zobaczymy co z tego wyniknie, ale pisanie o Michale, że nie ma planu wynika z infantylności, deficytu intelektualnego albo złej woli.
    (bo nawet odcięcie od bieżących informacji z klubu tego nie tłumaczy).
    Jak był podporządkowany sezon by mieć taką możliwość??
    Proszę powiedz. Może być niepełnym zdaniem ale ze 3 przykłady podaj.

    Gdyby było jak wymyślasz, to byśmy roznieśli tą 1. ligę w ***** i awansowali bez problemu. A my zaliczaliśmy wpadki za wpadkami.
    Jakby podporządkował, to by już teraz odpowiedzieli na list "Jedziemy, byliśmy na to gotowi od dawna. Mamy XY budżetu i dwa kontrakty z kimś startującym w SGP i żużlowcem ze ścisłej czołówki SEC". A u nas niespotykana cisza, walka z czasem, a tak zdecydowanie nie robią przygotowani ludzie

    Toż to najbogatszy prezes w lidze, ten z łbem na karku, mający nosa do zawodników, urzędujący w 10x bogatszym mieście, zlał nas w rozgrywkach, a mimo to powiedział że trochę kasy jednak brakuje ale przy zielonym stoliku nie chcą awansować. On jest bardziej przygotowany do startów, nie my.

    We Włókniarzu nie mieliśmy nawet zawodników, którzy by mogli u nas zostać w zespole po awansie (poza juniorami). Ba, nas nie było stać nas na sprzęt dla "naszego podstawowego juniora 2017" (Michał to sam mówił niedawno), a mamy mieć hajs na cały ten sezon.

    Ale podaj mi 3 profesjonalne przykłady, to zmienię zdanie.


    Swoją drogą, ile hejterów tego pomysłu https://www.facebook.com/Zuzel.Sport...34564339925077
    Wszyscy pewnie lajkują fp Wlokniarz i czytają sportsbord


    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Możecie też uderzać do Nickiego.
    No nie uwierzysz ale są na to duże szanse
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 28-09-2016 o 09:34
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #4935
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Dzieje się to o czym pisałem rok temu i mało kto mi wierzył... paru sponsorów już dostało stosowną informację... wszystko w rękach centrali na szczęście (nieszczęście???) żenadę organizacyjno-sportowo-marketingową MiSia tam doskonale widzą i sprawa może nie być tak prosta w dodatku go nie lubią Unia Mościce będzie mocno faworyzowana...

    kto wygra tą pasjonującą walkę przy zielonym stole???!!!
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 28-09-2016 o 10:57

  38. Powrót do góry    #4936
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Sady vs Świącik. Starcie tytanów.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-09-2016), kingpin (29-09-2016), muuu (28-09-2016)

  40. Powrót do góry    #4937
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Jeden drugiego warty. PZM musi wybrać mniejsze zło, nie zazdroszczę.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    Garfield (28-09-2016)

  42. Powrót do góry    #4938
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Przewaga Unii sprowadza się do w zasadzie tylko do Grupy Azoty.

    Poza tym to klub z walącym się stadionem, bez bogatej bazy sponsorskiej i jakichkolwiek rokujących juniorów. Nawet miasto ma ich głęboko w d...

    No ale ta GA przeważa szalę.
    Pzdr,
    Garfield

  43. Powrót do góry    #4939
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Przewaga Unii sprowadza się do w zasadzie tylko do Grupy Azoty.

    Poza tym to klub z walącym się stadionem, bez bogatej bazy sponsorskiej i jakichkolwiek rokujących juniorów. Nawet miasto ma ich głęboko w d...

    No ale ta GA przeważa szalę.
    No nie takie '' tylko '' . Dla nich dać 5 mln to jest nic. W dzisiejszych czasach gdzie ciężko o sponsorów to jest mocny argument.

  44. Powrót do góry    #4940
    Początkujący
    Dołączył
    16-10-2014
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    mu napisał:



    Jaką trzeba przejawiać infantylność, żeby nawet myśleć w tych kategoriach.
    Zwłaszcza jeśli mówisz o osobie, która wygospodarowała kwotę 2,5 mln pln na sezon w niższej lidze.
    Dostaliśmy zaproszenie do Ekstraligi, bo cały sezon był podporządkowany temu, aby mieć taką możliwość.
    Zobaczymy co z tego wyniknie, ale pisanie o Michale, że nie ma planu wynika z infantylności, deficytu intelektualnego albo złej woli.
    (bo nawet odcięcie od bieżących informacji z klubu tego nie tłumaczy).
    Jakie 2,5 mln wygospodarował ?
    1 mln z giełdy, 1 mln od miasta 40 tys kibiców licząc choćby po 20 pln to 0,8 mln do tego sponsorzy
    To mnie sie nasuwają takie rozwiązania
    - miasto nie zapłaciło
    - trzeba było zapłacić sponsorom za wspieranie CKMu
    - ktoś zwinął kasę

    Szczerze to kiedyś uważałem że CKM nie powinien spaść z E-lipy ale prawdę mówiąc teraz to uważam, że bez awansu z II ligi chcemy jechać w E-lidze - wszystko przy zielonym stoliku WSTYD
    Ostatnio edytowane przez Tommq ; 28-09-2016 o 13:24

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Tommq za jego przydatny post!

    Gadol (28-09-2016), Petroniusz (28-09-2016), ananasek_vel_oman (28-09-2016)

  46. Powrót do góry    #4941
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tommq Zobacz posta
    Rozumiem, że zgłaszasz sie na sponsora Nickiego . (podobno wolny po sezonie)
    Nikt nie ma jechać dla CKM za czapke śliwek w końcu to ich praca, jedna spójrz wostatnie programy i zobacz kto jechał w 2014 do końca a kto sp.... po pierwszych zaległościach.

    Dla rozumujących inaczej:
    Mamy jechać w 1 lidze zbudować markę i zorganizować liczne i płacące grono sponsorów a nie opierać sieo barter i firmę typu "Kazmet" Mamy rozwinąć swoich chłopaków żeby przynajmniej 2 nadawało sie na 2 linię. Jak zrobimy w tej 1 lidze górke finansową rzędu 1 mln pln bez pomocy miasta, to możemy sie pokusić o awans na torze, NA TORZE - nie przy zielonym stoliku.
    Nie zrozumieliśmy się. Nie stać na na EL i tyle. Uważam jedynie, że nie ma sensu na siłę brać pod uwagę zaproszenia bo nie mamy kim jechać, a kasy na zawodników gwarantujących cokolwiek nie mamy.
    Co do rozwijania swoich chłopaków - KOGO ? Czaję, Łęgowika ??? Widzisz ich kiedykolwiek w EL, nawet na pozycji "parowego"???
    1 liga to maksimum dla nich i to raczej jako druga linia.
    Polis po zakończeniu wieku seniora koniec kariery. Gruchalski ma talent, ale bez jazdy nic z niego i tak nie będzie.
    Reszty wychowanków nie komentuję.

  47. Powrót do góry    #4942
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kubag Zobacz posta
    Nie zrozumieliśmy się. Nie stać na na EL i tyle. Uważam jedynie, że nie ma sensu na siłę brać pod uwagę zaproszenia bo nie mamy kim jechać, a kasy na zawodników gwarantujących cokolwiek nie mamy.
    Co do rozwijania swoich chłopaków - KOGO ? Czaję, Łęgowika ??? Widzisz ich kiedykolwiek w EL, nawet na pozycji "parowego"???
    1 liga to maksimum dla nich i to raczej jako druga linia.
    Polis po zakończeniu wieku seniora koniec kariery. Gruchalski ma talent, ale bez jazdy nic z niego i tak nie będzie.
    Reszty wychowanków nie komentuję.
    I właśnie dlatego Świącik wg mnie za te kilka dni odpuści temat eligi

  48. Powrót do góry    #4943
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Panowie na to czy Michał Swiacik przyjmie lub nie zaproszenie wpływu nie mamy i mieć nie będziemy mieć. Ale to ze stowarzyszenie będzie miało 51% akcji Spółki tego już mamy prawo chyba wymagać i jego jako najważniejszego . Kazdy sukces ewentualne porażki będzie firmował swoja osoba .Nie wyobrażam sobie jakiegoś spychania na sponsorów hejterow itp.Ja myślicie padło już hasło ARTURZE POMOŻESZ?

  49. Powrót do góry    #4944
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Z tego co Świącik pisze na fb wynika, że podjęcie tematu ekstraligi jest bardzo prawdopodobne.
    Ostatnio edytowane przez Lafan ; 28-09-2016 o 18:03

  50. Powrót do góry    #4945
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    I za kilka dni, njus hit! WŁÓKNIARZ W EL!

  51. Powrót do góry    #4946
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Z tego co Świącik pisze na fb wynika, że podjęcie tematu ekstraligi jest bardzo prawdopodobne.
    Czyli Slawek juz znasz odpowiedz

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  52. Powrót do góry    #4947
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czyli Slawek juz znasz odpowiedz

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    No niech się chłopak bawi w zuzel .Zobaczymy jak mu wyjdzie tylko bez płaczu proszę. No chyba ze ten od Camarro będzie finansował to może ze 2 lata na rolowaniu pojedzie.

  53. Powrót do góry    #4948
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Wlokniarz w 2017 w Elidze.
    Budzet okolo 6 mln.

    Brawo prezesie.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (28-09-2016)

  55. Powrót do góry    #4949
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    W Elipie chyba jest wymóg posiadania telebimu. Tak tylko przypominam prezesie

  56. Powrót do góry    #4950
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    W Elipie chyba jest wymóg posiadania telebimu. Tak tylko przypominam prezesie
    Ciiiiiiiiiiiii.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •