Strona 68 z 132 PierwszyPierwszy ... 1858666768697078118 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,016 do 3,060 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3016
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Klub w ruinie prowadzi

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    znowu Ci nie wyszło... to pokazuje twoją znajomość żużla i sportu w ogóle.
    Naprawdę klub musi być w ruinie żeby w tej lidze nie zająć miejsca 1-2. Z nieudacznikami u sterów wszystko możliwe.

  2. Powrót do góry    #3017
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Do tej pory nie wiem co Jeleniewski zrobił w 13 biegu po wyprzedzeniu Hougaarda. Z mojej perspektywy wyglądało jakby zamknął gaz, bo bał się jechać przy bandzie.
    Nie zamknął, siedziałem blisko tego wyjścia z łuku, dla mnie twarda walka Hougaarda, za ostra bym powiedział, ale był szybszy, Jeleń tam nie odpuścił mimo wszystko

  3. Powrót do góry    #3018
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,775
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Dokładnie, było ostro , pretensje nawet miał Jelen po biegu, ale wszystko w granicach przyzwoitości było.
    14 bieg został zawalony od strony taktycznej i to spowodowało przegraną w meczu...tyle i aż tyle

  4. Powrót do góry    #3019
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Być może, siedząc na 1 łuku tak to wyglądało, jakby zamknął. Mogę się mylić.

    Co nie zmienia faktu, że Ułamek w pomeczowych wypowiedziach miał żal do Jeleniewskiego za jego sposób jazdy drużynowej. I nie był w takiej opinii pierwszy tylko jest kolejnym zawodnikiem, który tak uważa.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  5. Powrót do góry    #3020
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez slipknoot Zobacz posta
    znowu Ci nie wyszło... to pokazuje twoją znajomość żużla i sportu w ogóle.
    Naprawdę klub musi być w ruinie żeby w tej lidze nie zająć miejsca 1-2. Z nieudacznikami u sterów wszystko możliwe.
    A to Włókniarz nie prowadził?
    Kurde sporo tych klubów w ruinie skoro tylko 1 i 2 miejsce coś oznaczają. Chciałbym się znać tak jak Ty
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 27-06-2016 o 13:44

  6. Powrót do góry    #3021
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ja tam nie chcę nikogo bronić, ale...

    Finfa to kolejny przykład osoby bez kompetencji, której powierza się prowadzenie drużyny.

    Tak czynił Maślanka, tak czyniono za KJG i także bezpośredni następca ww. czyni tak samo.

    Poza tym naprawdę niełatwo pracuje się w środowisku gdzie bezpośredni przełożony tzn. prezes sam nie wie czego chce i co chwila zmienia zdanie.

    Dlatego pytanie powinno brzmieć: czy winny jest Finfa, czy może Ci którzy wymyślili go sobie właśnie na tym stanowisku?
    Pzdr,
    Garfield

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    ckm-ista (27-06-2016), muuu (27-06-2016)

  8. Powrót do góry    #3022
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    15 decydujący bieg z Krakowa.


  9. Powrót do góry    #3023
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To jedynie spekulacje i żadne oskarżenia. Niemniej sytuacja, w której drużyna mająca nóż na gardle, mimo notorycznych wzmocnień/rotacji kadrowych, wygrywa w takich okolicznościach przegrany w zasadzie mecz, musi budzić zastanowienie. Dla mnie to jest co najmniej dziwne. Ale może po prostu to aż takiej skali frajerstwo
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #3024
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Hmm czy u mnie coś nie tak? Przed chwilą obejrzałem swieżutką 10 minutową rozmowę z Jarkiem Dymkiem na FB Radia Fon i teraz nagle zniknęła. Moze dlatego że jakość dźwięku byla fatalna i zaraz wróci poprawiona wersja. Tak czy inaczej Jarek Dymek jest otwarty na powrót do Włókniarza. Rajek sugerował prezesowi wykonanie telefonu do Dymka
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 27-06-2016 o 16:07

  11. Powrót do góry    #3025
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    A to Włókniarz nie prowadził?
    Kurde sporo tych klubów w ruinie skoro tylko 1 i 2 miejsce coś oznaczają. Chciałbym się znać tak jak Ty
    Nic nie poradzę, że się nie znasz twój guru MiŚ nie wyjaśnił Ci że w tej lidze liczą się tylko dwa pierwsze miejsca?
    Według Ciebie wygrywamy przecież mecz za meczem ( bilans 5-0-5 przy tak bogatych klubach jak Krosno, Rawicz)

    i co wynikło z tego prowadzenia? radość z paru wygranych biegów - bezcenne

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slipknoot za jego przydatny post!

    muuu (27-06-2016)

  13. Powrót do góry    #3026
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To jedynie spekulacje i żadne oskarżenia. Niemniej sytuacja, w której drużyna mająca nóż na gardle, mimo notorycznych wzmocnień/rotacji kadrowych, wygrywa w takich okolicznościach przegrany w zasadzie mecz, musi budzić zastanowienie. Dla mnie to jest co najmniej dziwne. Ale może po prostu to aż takiej skali frajerstwo
    Zaczynaja chodzic ploty ze ktos sprzedal mecz, ale mnie sie mimo wszystko w to wierzyc nie chce.
    To raczej frajerstwo cechujace druzyne swiacika (nie mylic z Wlokniarzem).
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #3027
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez slipknoot Zobacz posta
    Nic nie poradzę, że się nie znasz twój guru MiŚ nie wyjaśnił Ci że w tej lidze liczą się tylko dwa pierwsze miejsca?
    Według Ciebie wygrywamy przecież mecz za meczem ( bilans 5-0-5 przy tak bogatych klubach jak Krosno, Rawicz)

    i co wynikło z tego prowadzenia? radość z paru wygranych biegów - bezcenne
    Rozumiem. Czyli drużyny z miejsc 1-2 są ok a reszta to ruiny

    Ps. Nadal nie ma poprawionej wersji wywiadu z Dymkiem. Ocb? Miałem farta to obejrzeć.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 27-06-2016 o 18:42

  15. Powrót do góry    #3028
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Hmm czy u mnie coś nie tak? Przed chwilą obejrzałem swieżutką 10 minutową rozmowę z Jarkiem Dymkiem na FB Radia Fon i teraz nagle zniknęła. Moze dlatego że jakość dźwięku byla fatalna i zaraz wróci poprawiona wersja. Tak czy inaczej Jarek Dymek jest otwarty na powrót do Włókniarza. Rajek sugerował prezesowi wykonanie telefonu do Dymka
    To by idealnie pasowało do tego, o czym pisałem przed chwilą - zastąpić jednego figuranta bez kompetencji innym. Choć Jaro byłby pewnie tańszy.
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #3029
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,171
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    Ja bym się temu meczowi przyjrzał, Włókniarz teoretycznie o nic już nie jedzie, a Wanda potrzebowała tego zwycięstwa bo walczy o utrzymanie...ta końcówka mega dziwna.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #3030
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    To by idealnie pasowało do tego, o czym pisałem przed chwilą - zastąpić jednego figuranta bez kompetencji innym. Choć Jaro byłby pewnie tańszy.
    Co do kompetencji to Dymek pod koniec pracy u nas a na jej początku to dwaj różni ludzie. W ostatnim sezonie ogarniał masę spraw, łącznie choćby z załatwieniem od A do Z kontraktu Pająka bo Wąski miał ważniejsze sprawy na głowie (lans w disco ray czy jakoś tak).

    Co do logistyki to co najwyżej kiedyś zdarzyło mu się pokpić rezerwację pokoju Daniela ale nigdy zawodnik żaden nie jechał na próżno jak teraz Thorsell.

    I najważniejsze - jest stąd, jest nasz i sercem jest za Włókniarzem a nie za diengami z fuchy załatwionej przez sponsora.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja bym się temu meczowi przyjrzał, Włókniarz teoretycznie o nic już nie jedzie, a Wanda potrzebowała tego zwycięstwa bo walczy o utrzymanie...ta końcówka mega dziwna.
    Spójrz na mecze nasze w Dyneburgu i Rzeszowie to już nie będzie takie dziwne. Wszyscy rywale czytają jak się zmieniają warunki torowe a nasi są z tym w lesie ciągle.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 27-06-2016 o 19:22
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (27-06-2016)

  19. Powrót do góry    #3031
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Powrót Dymka do roli managera Włókniarza to dla mnie osobiście byłaby chyba najlepsza informacja tego sezonu.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sirqaz za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (27-06-2016)

  21. Powrót do góry    #3032
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Co do kompetencji to Dymek pod koniec pracy u nas a na jej początku to dwaj różni ludzie. W ostatnim sezonie ogarniał masę spraw, łącznie choćby z załatwieniem od A do Z kontraktu Pająka bo Wąski miał ważniejsze sprawy na głowie (lans w disco ray czy jakoś tak).

    Co do logistyki to co najwyżej kiedyś zdarzyło mu się pokpić rezerwację pokoju Daniela ale nigdy zawodnik żaden nie jechał na próżno jak teraz Thorsell.

    I najważniejsze - jest stąd, jest nasz i sercem jest za Włókniarzem a nie za diengami z fuchy załatwionej przez sponsora.



    Spójrz na mecze nasze w Dyneburgu i Rzeszowie to już nie będzie takie dziwne. Wszyscy rywale czytają jak się zmieniają warunki torowe a nasi są z tym w lesie ciągle.
    Nie mówię że nie ogarniał, ale z ogarnianiem najważniejszego tj. drużyny w parkingu wyglądało to zawsze tak samo...
    Pzdr,
    Garfield

  22. Powrót do góry    #3033
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zgadzam sie z Garfieldem, ze Dymek to nie jest najlepszy pomysl. Fajny chlopak, lubie go, ale mial juz swoj czas i troche tych wielbladow bylo...
    Jarek sie nadaje na inne stanowisko. Na kierownika druzyny. Ktory jednoczesnie ogarnia sprawy logistyczne i wszystkie okolo sportowe.
    Do pary ma trenera, ktory bierze odpowiedzialnosc za wynik i taktyke.

    Proste. I taki uklad dzialalby jak w zegarku.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Girion (27-06-2016), mackoxdp1 (28-06-2016)

  24. Powrót do góry    #3034
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,775
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Ładne pociski idą na fejsie.
    Coś mi się wydaje że może być w niedzielę najniższa frekwencja w sezonie.
    Zasadnicze pytanie czy Finfa wyleci faktycznie czy nie. Ale z drugiej strony, Swiącik sam się chwalił że ustalal skład na Łotyszy, może teraz i ustalal skład i taktykę na nominowane biegi?
    W taki razie niech się sam zwolni
    Niezły kabaret w tym klubie jest.

  25. Powrót do góry    #3035
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Taki tam zbieg okoliczności



    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ale z drugiej strony, Swiącik sam się chwalił że ustalal skład na Łotyszy, może teraz i ustalal skład i taktykę na nominowane biegi?
    W taki razie niech się sam zwolni
    Pytanie powinno brzmieć - czy w jakimś meczu Finfa z Kaflem mieli wolną rękę od nadtrenera.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 27-06-2016 o 21:11
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #3036
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Jest już wywiad na FB Radia Fon

  27. Powrót do góry    #3037
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Na wstępie chciałbym powitać wszystkich forumowiczów, a zwłaszcza osoby którym zależy na tym klubie.
    Do tej dyskusji chciałem dołączyć już jakiś czas temu, ale po wczorajszym meczu miarka się przebrała. Osobiście meczu słuchałem w radiu, po 11 biegu musiałem przerwać ze względu na pracę. I co? Po meczu patrzę na wynik i myślę sobie, że to jakiś słaby żart. Jednak po wysłuchaniu relacji od znajomych którzy byli na miejscu i słyszeli to i owo specjalnie mnie to nie dziwi. Marionetki w sztabie i święty MiŚ to najgorsze co ten klub mogło spotkać. Chłopaki stąd, którzy dobro Włókniarza mają w sercu są w głębokim poważaniu osób zarządzających. Wiadomo, Seba jest jaki jest, swoje za uszami ma, ale nie można mu zarzucić, że jeżdżąc z lwem na plastronie nie starał się. Powiem więcej, starał się bardziej niż w innych klubach. Dlaczego? Bo jest stąd! To samo zacięcie widzę w Hubercie, Arturze. Pytanie tylko dlaczego oni są "gorsi" od naszych stranieri dla których liczą się wyłącznie cyferki. Powiem szczerze, że przyszedł mi do głowy pomysł aby napisać list otwarty w którym my, jako kibice chcemy widzieć w biało-zielonych barwach do końca tego sezonu tylko i wyłącznie naszych wychowanków plus np. Klindta i aby zespół poprowadził ktoś inny niż para K-F. List taki można wysłać do jakiegoś portalu aby go udostępnić. Zobaczymy co na to MiŚ. Jestem ciekawy waszych opinii.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi liglad za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (27-06-2016)

  29. Powrót do góry    #3038
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A ten drąży temat dalej, kłótnia w parkingu to mało - http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/611...-takie-decyzje

    PRAWDZIWY KAPITAN!

    smells-like-team-spirit-name.png
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 27-06-2016 o 23:24
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #3039
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A ten drąży temat dalej, kłótnia w parkingu to mało - http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/611...-takie-decyzje

    PRAWDZIWY KAPITAN!

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3390
    Przeanalizuj sobie kogo pokonal w tym meczu Klindt i zadaj sobie pytanie jakim cudem pojechal w 14 kosztem Rafala. Rafal ma 100% racji i sam bylem zdziwiony jak zobaczylem Klindta w 14, a nie jego. 33333 z jego strony to byloby za malo, ale z tego co obserwuje to dla was zuzel jest odpowiednikiem menedzera braci Manskich. Wstawiacie sobie kogos do skladu po 32938 kolejkach przerwy i oczekujecie kompletu, ktory na luzie MUSI zrobic.

    Jestescie dramatyczni.
    O elige przeciez nie jedziecie, bo po co skoro organizacja u was lezy.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi iti za jego przydatny post!

    blacktop (28-06-2016)

  32. Powrót do góry    #3040
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    I od Klindta i od Trojanowskiego w końcówce lepiej pokazali się Łęgowik i Polis. To tylko świadczy o ich poziomie w tym meczu. Trojanowski zrobił te 6 punktów ale pokonał tylko Hougaarda, ledwo Budzynia (Mastersa nie liczę, bo zamknął gaz na pierwszym łuku i jechał pół okrążenia za resztą) i fatalnego Harrisa po ciężkiej walce. W miarę szybki był tylko w tym pierwszym biegu. Klindt również był słaby. Obaj nie zasłużyli na bieg nominowany. Można było zaryzykować Łęgowika i Polisa (Polis w 12 biegu dużo szybszy niż Ułamek) lub iść na całkowite ryzyko i dać Thorssella, który wizualnie był szybki, ale popełnił błąd w jednym biegu, gdy zostawił za dużo miejsca przy kredzie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (27-06-2016)

  34. Powrót do góry    #3041
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez iti Zobacz posta
    Przeanalizuj sobie kogo pokonal w tym meczu Klindt i zadaj sobie pytanie jakim cudem pojechal w 14 kosztem Rafala. Rafal ma 100% racji i sam bylem zdziwiony jak zobaczylem Klindta w 14, a nie jego. 33333 z jego strony to byloby za malo, ale z tego co obserwuje to dla was zuzel jest odpowiednikiem menedzera braci Manskich. Wstawiacie sobie kogos do skladu po 32938 kolejkach przerwy i oczekujecie kompletu, ktory na luzie MUSI zrobic.

    Jestescie dramatyczni.
    O elige przeciez nie jedziecie, bo po co skoro organizacja u was lezy.
    Klindt choćby za to, że nie jedzie po trupach do celu wywożąc kolegę klubowego jak el capitano. Dla mnie nie liczy się ile pkt zrobi ten gość, za parę głupich słów wcześniej, za latanie z płaczem od sponsora do prezesa próbując załatwić sobie poza torem/treningiem miejsce w składzie niech spada na drzewo. Nie dla kiepskich najemników w składzie.

    A wracając do meczu to tak jak pisał Artem, Łęgowik z pierwszego z Polisem do kompletu. Nawet w trakcie meczu pisałem, że tak bym zaryzykował. Po pierwsze dlatego, że ani Klindt ani Wirus niczego nie gwarantowali. Po drugie dlatego, że nasze chłopaki mają właśnie między innymi w takim meczu uczyć radzić sobie z presją a ewentualne zwycięstwo zapewnione przez nich smakowałoby podwójnie.

    A wracając do Twojego pytania - Trojan pokonał Hougaarda w 1 starcie, Klindt ostatni. Później razem z Klindtem pokonali Budzynia i Mastersa (który miał problem z motocyklem, chyba kranik nieodkręcony) przy czym Klindt pomknął pewnie po 3 pkt a Trojan musiał chwilę z juniorem Wandy się męczyć. Następnie Trojanowski pokonał bezjajecznego na betonie Harrisa, jednocześnie wyłączając z walki kolegę z pary. W ostatniej serii Klindt z Thorsellem przywieźli za plecami Mastersa a Wirus do spółki z Jeleniem dali ciała z Walaskiem i Hougaardem w *****iście ważnym biegu 13. Ja tam nie widzę dużej różnicy między nimi.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 28-06-2016 o 00:24
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (28-06-2016)

  36. Powrót do góry    #3042
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Widzę, że nic tutaj się nie zmieniło pod moją nieobecność
    Jazzmanik szkoda na ciebie klawiatury. Umieszczam cię na liście ignorowanych, żeby artem i inni dziwni ludzie nie mieli wątpliwości.
    Bez odbioru.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #3043
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Widzę, że nic tutaj się nie zmieniło pod moją nieobecność
    Jazzmanik szkoda na ciebie klawiatury. Umieszczam cię na liście ignorowanych, żeby artem i inni dziwni ludzie nie mieli wątpliwości.
    Bez odbioru.


    Boże, jak ja teraz będę żył....

    A na poważnie. A cóż mnie to obchodzi? Ważne żebym ja mógł czytać te twoje wybździawki bo mam z tego ostrą bekę. Zatem żegnaj mój tajemniczy rycerzyku o stalowym charakterze i takimże łbie.

  38. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (28-06-2016), ananasek_vel_oman (28-06-2016), mackoxdp1 (28-06-2016), muuu (28-06-2016), spitt22 (28-06-2016)

  39. Powrót do góry    #3044
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Masz rację blacktop, jak było tak jest - Włókniarz Świącika dalej jak frajersko się prezentował, tak się prezentuje.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  40. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (28-06-2016), ROLAND (28-06-2016), ananasek_vel_oman (28-06-2016), jazzmanik (28-06-2016), mackoxdp1 (28-06-2016), muuu (28-06-2016)

  41. Powrót do góry    #3045
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Nie jestem za naszym el capitano... ale rację ma, Klindt powinien być ostatni co do startu w biegu 14. Był wolny na trasie i było to bardzo wyraźnie widać. Thorssell i Trojan byli o wiele szybsi mimo nienajlepszych startów.
    I co ciekawe, Seba nie spękał w 15 i jak trzeba było to trzymał za sobą atakującego Walaska i nie zamknął gazu, starał się ile mógł mimo moich obaw.
    Jeleń punkty przeważnie robił, ale w Krakowie był mega pasywny(jak prawie zawsze). Poza swoim drugim biegiem kiedy to na trasie minął Walaska.

    Pewnie dalej przyjdzie nam oglądać naszego super kapitana, zamiast miejscowych chłopaków. Ale zobaczymy kogo tym razie wystawią prezesi.
    Przez takie podejście klubu/zawodników itd. aż odechciało mi się iść na mecz w niedzielę... ale uzależnienie to uzależnienie i i tak pójdę
    Nawet brak licencji nie był takim policzkiem jak ten mecz.

  42. Powrót do góry    #3046
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Biorąc pod uwagę falę krytyki, która spotkała klub od większości kibiców oraz fakt, że mecz będzie transmitowany przez telewizję, to frekwencja może być bardzo marna.

    PS. Prawda to, że podczas relacji radiowej po 15 biegu padło stwierdzenie, że przegrali w sposób frajerski? Pytam, bo ludzie gadają, że przez to prezes zakazał relacji radiowych ze spotkań przy Olsztyńskiej oficjalnie podając że... powodem jest odbieranie kibiców z trybun poprzez relację radiową Chyba Pan prezes nie wie, że takie relacje z meczów na torze w Częstochowie w radiu słucha w porywach pewnie do 50 osób, które pracują bądź przez inne obowiązki pojawić na meczu i tak się nie mogą.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  43. Powrót do góry    #3047
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lenq Zobacz posta
    Nie jestem za naszym el capitano... ale rację ma, Klindt powinien być ostatni co do startu w biegu 14. Był wolny na trasie i było to bardzo wyraźnie widać. Thorssell i Trojan byli o wiele szybsi mimo nienajlepszych startów.
    I co ciekawe, Seba nie spękał w 15 i jak trzeba było to trzymał za sobą atakującego Walaska i nie zamknął gazu, starał się ile mógł mimo moich obaw.
    Jeleń punkty przeważnie robił, ale w Krakowie był mega pasywny(jak prawie zawsze). Poza swoim drugim biegiem kiedy to na trasie minął Walaska.

    Pewnie dalej przyjdzie nam oglądać naszego super kapitana, zamiast miejscowych chłopaków. Ale zobaczymy kogo tym razie wystawią prezesi.
    Przez takie podejście klubu/zawodników itd. aż odechciało mi się iść na mecz w niedzielę... ale uzależnienie to uzależnienie i i tak pójdę
    Nawet brak licencji nie był takim policzkiem jak ten mecz.
    Nie jestes osamotniony.
    Dzisiaj dwoch forumowiczow pytalo czy ide na Rzeszow a ja na to, ze niespecjalnie mam ochote.
    Nic mnie nie przyciaga do tej druzyny.
    A ze mecz jest w tv to coz... grill i tv Nie dam radosnej ekipie misia zarabiac.
    A poza tym skoro tylko nasi wychowankowie maja odwage podejsc do kibicow, pozostale asiory misia maja wy****** na nas kibicow, to dlaczego ja mam isc ich ogladac?!
    Niech jada przy pustych trybunach

    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę falę krytyki, która spotkała klub od większości kibiców oraz fakt, że mecz będzie transmitowany przez telewizję, to frekwencja może być bardzo marna.

    PS. Prawda to, że podczas relacji radiowej po 15 biegu padło stwierdzenie, że przegrali w sposób frajerski? Pytam, bo ludzie gadają, że przez to prezes zakazał relacji radiowych ze spotkań przy Olsztyńskiej oficjalnie podając że... powodem jest odbieranie kibiców z trybun poprzez relację radiową Chyba Pan prezes nie wie, że takie relacje z meczów na torze w Częstochowie w radiu słucha w porywach pewnie do 50 osób, które pracują bądź przez inne obowiązki pojawić na meczu i tak się nie mogą.
    Tak, padlo takie stwierdzenie
    W sumie mozna isc krok dalej. Zakaz kibicom pojawiania sie na stadionie a przekaz o meczu puscic dwa dni pozniej w pelni ocenzurowany, a nawet powiedzialbym ze sprokurowany na swoj gust i potrzeby
    Nie byloby lepiej?!
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #3048
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    MiŚ szuka winnego malejącej frekwencji? To niech spojrzy w lustro.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CKMik (28-06-2016), muuu (28-06-2016), slipknoot (28-06-2016)

  46. Powrót do góry    #3049
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Nie jestes osamotniony.
    Dzisiaj dwoch forumowiczow pytalo czy ide na Rzeszow a ja na to, ze niespecjalnie mam ochote.
    Nic mnie nie przyciaga do tej druzyny.
    A ze mecz jest w tv to coz... grill i tv Nie dam radosnej ekipie misia zarabiac.
    A poza tym skoro tylko nasi wychowankowie maja odwage podejsc do kibicow, pozostale asiory misia maja wy****** na nas kibicow, to dlaczego ja mam isc ich ogladac?!
    Niech jada przy pustych trybunach



    Tak, padlo takie stwierdzenie
    W sumie mozna isc krok dalej. Zakaz kibicom pojawiania sie na stadionie a przekaz o meczu puscic dwa dni pozniej w pelni ocenzurowany, a nawet powiedzialbym ze sprokurowany na swoj gust i potrzeby
    Nie byloby lepiej?!
    Ja dałem zarobić już przed sezonem i oprócz programu nic więcej w dniu meczowym na mnie nie zarobią. Bo nie idę na mecz, aby się nażreć.
    Plus tylko taki, że za śmieszne eliminacje MMPPK nie musiałem bulić dyszki.

    Niech będzie jak w Korei Północnej albo Chinach, relacja z 15 minutowym opóźnieniem, aby można co nieco wyciąć jak się nie spodoba

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lenq za jego przydatny post!

    Gadol (28-06-2016)

  48. Powrót do góry    #3050
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Z Fon dokladnie tak jest. Oficjalnie to ze zabieraja kibicow na trybunach. No cos musial wymyslic. Argunent z dupy. Teraz czekam az prezes wyciagnie konsekwencje wobec Vojtasa, naszego forumowego, ktory komentowal ten mecz i rowniez powiedzial o "frajerskosci" tej ekipy. Ciekaw jestem kiedy rzecznik przeprosi kibicow za ta kompromitacje.

    Ogolnie radio Fon i wszyscy co pojechali na fp klubowym po druzynie i po "sztabie szkoleniowym" ( patrz sirquaz, tam tez ludzie daja upust emocjom jakie dostarcza im ten klub swiacika, i jest ich znacznie wiecej niz tutaj hejterow. Twoj argument o kilku osobach padl. ) sa, jak mawia klasyk" na certyfikowanym".


    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (28-06-2016)

  50. Powrót do góry    #3051
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,712
    Kliknij i podziękuj
    2,092
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ciekaw jestem kiedy rzecznik przeprosi kibicow za ta kompromitacje.
    Buahahahahahahaha Roland Ty śmieszku

    Jak nawet Michaś cicho siedzi teraz i do prasy biega tylko po zwycięstwach (jakby ktoś nie wiedział po co jest prezesem, to sądząc po jego zachowaniu po różnych meczach, już to wie - dba jedynie o promocję swojej osoby), a Ty czegoś od rzecznika wymagasz...
    Właśnie się okazuje, że jest taki sam jak to całe towarzystwo włókniarzowe.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 28-06-2016 o 16:58
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  51. Powrót do góry    #3052
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Panowie - proste pytanie:

    Ile razy od zatrudnienia rzecznika prasowego wypowiadał on się publicznie na jakiś temat dotyczący Włókniarza?

    A ile razy w tym czasie zabierali głos Świącik, Finfa i Kafel?
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  52. Powrót do góry    #3053
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 44 w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Panowie - proste pytanie:

    Ile razy od zatrudnienia rzecznika prasowego wypowiadał on się publicznie na jakiś temat dotyczący Włókniarza?

    A ile razy w tym czasie zabierali głos Świącik, Finfa i Kafel?
    Gdyby nie to, że pisze newsy na stronie oficjalnej klubu to umknęłoby mojej uwadze, że ktoś taki istnieje

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lenq za jego przydatny post!

    Gadol (28-06-2016)

  54. Powrót do góry    #3054
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Panowie - proste pytanie:

    Ile razy od zatrudnienia rzecznika prasowego wypowiadał on się publicznie na jakiś temat dotyczący Włókniarza?

    A ile razy w tym czasie zabierali głos Świącik, Finfa i Kafel?
    Obawiam się, że odpowiedź na to pytanie jest tak samo prawdopodobna jak na te odnośnie współpracy z Pcz, telewizji klubowej, sklepu internetowego, sukcesów naszych juniorów, etc.

    Innymi słowy: Pytanie bez odpowiedzi
    Pzdr,
    Garfield

  55. Powrót do góry    #3055
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Wie ktoś z was na czym polega sponsoring KiM group u was.Z jednej strony kibice nie życzą sobie Trojanowskiego z drugiej presja tej firmy aby jezdzil.

  56. Powrót do góry    #3056
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Wie ktoś z was na czym polega sponsoring KiM group u was.Z jednej strony kibice nie życzą sobie Trojanowskiego z drugiej presja tej firmy aby jezdzil.
    PODOBNO

    Pokrywa wynagrodzenie kona trojanskiego i cos dorzuca ekstra (podobno 200-400k - rozne wersje slyszalem)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    spitt22 (28-06-2016)

  58. Powrót do góry    #3057
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2012
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    83
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    PODOBNO

    Pokrywa wynagrodzenie kona trojanskiego i cos dorzuca ekstra (podobno 200-400k - rozne wersje slyszalem)
    czyli płacą za około 10pk w skali roku

  59. Powrót do góry    #3058
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    PODOBNO

    Pokrywa wynagrodzenie kona trojanskiego i cos dorzuca ekstra (podobno 200-400k - rozne wersje slyszalem)
    Oby. Bo jeszcze okaże się, że to jak zwykle barter (Trojanowski+Finfa) a to coś ekstra to ten cudowny system dający pracownikom +200 do efektywności. A nakłady finansowe będą takie jak kantora w 2014
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  60. Powrót do góry    #3059
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Kim opłaca Finfę i Trojanowskiego, poza tym mieli przekazać też jakieś pieniądze, dokładnie nie wiem ile. Ale można usłyszeć, że współpraca się szybko zakończy, bo nie są zadowoleni z prowadzenia i organizacji klubu.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  61. Powrót do góry    #3060
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Czaja dziś na treningu na Z3 był regularnie wożony przez Jacka Rempałe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •