Strona 19 z 132 PierwszyPierwszy ... 917181920212969119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    slabo szukasz? Eko-Dir Recykling. To brzmi dumnie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #812
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Poza tym, że jest to jednoosobowa własność brak innego info. Dokopać się można jeszcze tylko w krs do informacji, że inna firma recyklingowa z Wrocławia w której nasz dobrodziej miał 49% udziałów postawiona została w stan likwidacji po kilku miesiącach działalności.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 13-02-2016 o 20:22
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #813
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    gość chce przenieść rozwiązania na Włókniarz
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik za jego przydatny post!

    Lipa_PL (14-02-2016)

  5. Powrót do góry    #814
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Oprócz firmy Eko-Dir, Włókniarz może liczyć na wsparcie od sponsora strategicznego, KiM Group, czy innych partnerów biznesowych, jak chociażby Mlek. Prezes Włókniarza zaznacza, że we współpracę z prowadzonym przez niego klubem wkrótce może włączyć się kolejny znaczący gracz. - Myślę, że w ciągu dwóch-trzech tygodni przedstawimy kolejnego dużego sponsora. Jest to znana firma w Częstochowie - stwierdził. Jednocześnie oznajmił, że nazwa drużyny już nie ulegnie zmianie. Biało-zieloni do rozgrywek przystąpią z jednym sponsorem tytularnym.

    Te nasze kochane "nieroby"

  6. Powrót do góry    #815
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Oprócz firmy Eko-Dir, Włókniarz może liczyć na wsparcie od sponsora strategicznego, KiM Group, czy innych partnerów biznesowych, jak chociażby Mlek. Prezes Włókniarza zaznacza, że we współpracę z prowadzonym przez niego klubem wkrótce może włączyć się kolejny znaczący gracz. - Myślę, że w ciągu dwóch-trzech tygodni przedstawimy kolejnego dużego sponsora. Jest to znana firma w Częstochowie - stwierdził. Jednocześnie oznajmił, że nazwa drużyny już nie ulegnie zmianie. Biało-zieloni do rozgrywek przystąpią z jednym sponsorem tytularnym.

    Te nasze kochane "nieroby"
    Ale jak to tak można ??? Kolejny sponsor ? Nic nie robią i sponsorzy są ? Niemożliwe

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi waldek0234 za jego przydatny post!

    sirqaz (13-02-2016)

  8. Powrót do góry    #816
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No telefonu nigdzie nie uświadczysz ale w panoramie firm masz prywatnego maila do właściciela za to:|
    http://panoramafirm.pl/dolno%C5%9Bl%...zyakn_nrm.html


    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    Ale jak to tak można ??? Kolejny sponsor ? Nic nie robią i sponsorzy są ? Niemożliwe
    cognor i kantor widniały w nazwie a klub dostał z tego drobne w pierwszym przypadku a w drugim figę z makiem, drukarnia była zaś w nazwie po to by nie brakło biletów czy programów na meczach

    jak to jest ze sponsorami i kasą od nich zobaczymy pewnie pod koniec sezonu, no chyba, że THJ wyciągnie hulajnogę w parkingu zamiast motocykli wcześniej
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 13-02-2016 o 22:46
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (13-02-2016)

  10. Powrót do góry    #817
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    No telefonu nigdzie nie uświadczysz ale w panoramie firm masz prywatnego maila do właściciela za to:|
    http://panoramafirm.pl/dolno%C5%9Bl%...zyakn_nrm.html




    cognor i kantor widniały w nazwie a klub dostał z tego drobne w pierwszym przypadku a w drugim figę z makiem, drukarnia była zaś w nazwie po to by nie brakło biletów czy programów na meczach

    jak to jest ze sponsorami i kasą od nich zobaczymy pewnie pod koniec sezonu, no chyba, że THJ wyciągnie hulajnogę w parkingu zamiast motocykli wcześniej
    Co ma do tego cognor i kantor? Nawet nie ten podmiot miał ich w nazwie, nie z tymi ludźmi się dogadywali. To myślenie w podobie do myślenia ludków z SF typu "Częstochowa = złodzieje"

  11. Powrót do góry    #818
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Panowie trzeba spojrzeć obiektywnie na ta chwile Prezes ze świta sie obronili tematem finansowy. Następna weryfikacja będzie w grudniu 2016 i wtedy będziemy mieć pewność ze dali rade.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    dockm (13-02-2016), jazzmanik (13-02-2016), sirqaz (13-02-2016)

  13. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Co ma do tego cognor i kantor? Nawet nie ten podmiot miał ich w nazwie, nie z tymi ludźmi się dogadywali. To myślenie w podobie do myślenia ludków z SF typu "Częstochowa = złodzieje"
    Kto był rzecznikiem prasowym w spółce za Cognora jak nie obecny prezes SCKM, członkiem stowarzyszenia jest również Sukiennik, rzeczywiście inni ludzie. Osoba odpowiedzialna za pozyskiwanie sponsorów i reklamodawców to też inna p. Ela niż ta przez ostatnie dwa lata funkcjonowania spółki? Godzilla też jest inna niż ta, która się tym też zajmowała razem z inną panią za Maślanki?
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 13-02-2016 o 23:22
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #820
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Czy będą pieniądze, czy nie, to się przekonamy na koniec sezonu. Na tą chwilę plus, że sponsor jest. Ocenimy potem, czy było to opłacalne dla klubu, czy nie. Jedyne pytanie, które mi się nasuwa, to po co reklama w innym mieście jednoosobowej firmie, o której nikt nigdy nie słyszał i się nie można do niej dodzwonić, bo nie ma numeru.

    A kevlary ładne, bardzo dobrze, że odstąpiono od zeszłorocznej wersji, w której jeździł Portas.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (14-02-2016), ananasek_vel_oman (14-02-2016)

  16. Powrót do góry    #821
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Ciekawy ten sponsor.

    Nie maja strony WWW, nie wiadomo nawet, jaki jest ich nr telefonu... hmm, moze tu chodzi o inny rodzaj "recyklingu"?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #822
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Oprócz firmy Eko-Dir, Włókniarz może liczyć na wsparcie od sponsora strategicznego, KiM Group, czy innych partnerów biznesowych, jak chociażby Mlek. Prezes Włókniarza zaznacza, że we współpracę z prowadzonym przez niego klubem wkrótce może włączyć się kolejny znaczący gracz. - Myślę, że w ciągu dwóch-trzech tygodni przedstawimy kolejnego dużego sponsora. Jest to znana firma w Częstochowie - stwierdził. Jednocześnie oznajmił, że nazwa drużyny już nie ulegnie zmianie. Biało-zieloni do rozgrywek przystąpią z jednym sponsorem tytularnym.

    Te nasze kochane "nieroby"
    Oby nie z ulicy Jarzynowej.

    A mówiąc poważnie, co do sponsora tytularnego... coś mi tu nie pasuje. I chyba nie tylko mnie, sądząc po Waszych poprzednich postach. No ale, zobaczymy po/w trakcie sezonu.

    Plus na dziś jest taki, że nowe kevlary są całkiem niezłe.

  18. Powrót do góry    #823
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Podobno współpraca zaczęła się właśnie od Przemka Portasa, bo dużo części po jego "efektownej" jeździe nadawało się tylko i wyłącznie na plac naszego nowego sponsora
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Garfield (13-02-2016)

  20. Powrót do góry    #824
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Idąc waszym tokiem rozumowania, każdy klub powinien z góry zakładać że żaden sponsor tytularny nie wypłaci uzgodnionej sumy. Nadal nie ma ten sponsor nic wspólnego z cognorem czy kantorem. Dalej jest to myślenie typu - klub wystarczy że jest z Częstochowy, więc wiadomo że oszuka zawodników.

  21. Powrót do góry    #825
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie, to jest myślenie typu - ci sami nieudacznicy podpisują umowy więc nie wiadomo czy podpisali umowę z firmą, która jest wiarygodna lub czy podpisali ją na dobrych warunkach. Przypomnienie tamtych umów tytularnych to było pokazanie, że zdarzało się to już im wcześniej.
    Sorry ale po współudziale w upadku klubu i pustych obietnicach rok temu to ci ludzie na zaufanie z mojej strony muszą solidnie zapracować.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #826
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Firma z branży "podwyższonego ryzyka".
    Dlaczego? Proponuję poczytać o "rynku" certyfikatów DPR. (google-> "mafia smieciowa")

    Oby dla dobra Włókniarza nie było tak w przypadku tej firmy, choć kilka przytoczonych wcześniej na forum faktów daje do myślenia.

  23. Powrót do góry    #827
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Cóż powiedzieć... fajnie, że w tym roku będzie żużel w Częstochowie I na razie tyle...

  24. Powrót do góry    #828
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie, to jest myślenie typu - ci sami nieudacznicy podpisują umowy więc nie wiadomo czy podpisali umowę z firmą, która jest wiarygodna lub czy podpisali ją na dobrych warunkach. Przypomnienie tamtych umów tytularnych to było pokazanie, że zdarzało się to już im wcześniej.
    Sorry ale po współudziale w upadku klubu i pustych obietnicach rok temu to ci ludzie na zaufanie z mojej strony muszą solidnie zapracować.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Wybacz, ale śmieszny jesteś. Cokolwiek by się w klubie nie działo, Ty to krytykujesz. Od dawna mam wrażenie, że im lepiej z Włókniarzem, tym bardziej Cię to smuci. Ty w ogóle jesteś kibicem Włókniarza? Ty tylko czekasz na potknięcia włodarzy, a że tych od dawna nie ma, tym bardziej rośnie Twoja frustracja. To co wypisujesz jest już niedorzeczne. Klub dzisiaj podpisuje umowę ze sponsorem tytularnym a Tobie to się nie podoba. Klub mocno odbija się od głębokiego dna i wypływa na powierzchnię, wręcz fruwa nad wodą a reszta klubów tylko pływa. To jest chore panowie. Nie potrafcie po prostu przyznać że się myliliscie? To takie trudne jest? Wystarczy powiedzieć wprost: myliliśmy się, martwiliśmy się o nasz klub. Na szczęście byliśmy w błędzie i cieszymy się że nasz kochany Włókniarz wraca do gry i to w wielkim stylu. To naprawdę tak trudne jest?

  25. Powrót do góry    #829
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To opowiedz o tym sponsorze tytularnym co to nie korzysta z reklamy za free w necie czy umieszczeniu strony informacyjnej i namiaru dla potencjalnych klientów a wykłada 250k na wejście w nazwę klubu żużlowego. Jedyny kontakt do firmy gdziekolwiek umieszczony to mail danielhome@wp.pl

    Dla mnie to cuchnie na kilometr. Brawa za działania zarządu bił będę dopiero jak zamkniemy budżet przed nowym procesem licencyjnym. "Na papierze", w relacjach medialnych jest kraina mlekiem i miodem płynąca ale taka sama była podobno w latach 2009-14 w spółce. Ba sam MiŚ kreował taki wizerunek w mediach jako rzecznik spółki. Więc powtarzam - uwierzę jak zobaczę.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  26. Powrót do góry    #830
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Wybacz, ale śmieszny jesteś. Cokolwiek by się w klubie nie działo, Ty to krytykujesz. Od dawna mam wrażenie, że im lepiej z Włókniarzem, tym bardziej Cię to smuci. Ty w ogóle jesteś kibicem Włókniarza? Ty tylko czekasz na potknięcia włodarzy, a że tych od dawna nie ma, tym bardziej rośnie Twoja frustracja. To co wypisujesz jest już niedorzeczne. Klub dzisiaj podpisuje umowę ze sponsorem tytularnym a Tobie to się nie podoba. Klub mocno odbija się od głębokiego dna i wypływa na powierzchnię, wręcz fruwa nad wodą a reszta klubów tylko pływa. To jest chore panowie. Nie potrafcie po prostu przyznać że się myliliscie? To takie trudne jest? Wystarczy powiedzieć wprost: myliliśmy się, martwiliśmy się o nasz klub. Na szczęście byliśmy w błędzie i cieszymy się że nasz kochany Włókniarz wraca do gry i to w wielkim stylu. To naprawdę tak trudne jest?

    Ja tez bylem tak ślepo zapatrzony w działanie włodarzy za czasów KJG i Sukiennik ale niestety wyleczyli mnie ich działania z takiej łatwowierności.Bagno we Włókniarzu trwało od czasu kiedy odszedł Złomrex i od tamtego czasu było lepiej lub gorzej kamuflowane.Niestety w dobie internetu firma która wykłada jak to piszą 250 tys a oprócz wzmianki o wlascicielu miejsca gdzie sie znajduje i czym nie ma nic.DZIWNE!! Oby nie nie bylo jak z tymi lokalami maszynami gdzie nikt tam nie chodzi a sa:}.Niestety sponsor ktory nie szuka rozglosu lekko zalatuje.Tak jak pisalem na papierze ktory ma w zwyczaju przyjac wszystko Prezes jest gorą będą jeszcze 2 etapy zbudowanie marki Włókniarz przez zarządzanie finansowo-sportowe przez sezon i ostatnie złożenie papierów o licencje na sezon 2017 .Oby sie udalo!!

  27. Powrót do góry    #831
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    To i ja się podzielę swoim wrażeniami i domysłami zaznaczam domysłami.
    Jednak na początku gratulacja dla zarządu za pozyskanie kolejnego znacznego wsparcia finansowego.

    A teraz kilka słów o sponsorze który na tą chwilę wydaje się być mocno anonimowy.
    Jak to zauważyliście w dobie internetu wygląda wręcz podejrzanie niczym firma która w sposób chałupiczny skręca długopisy.
    Ale poświęciłem trochę czasu i poszukałem ...tropy prowadzą do innej wrocławskiej firmy która jest zaangażowana w wsparcie WTSu.
    Od razu widać że tam mamy pełną profeske i że firma obraca milionami.
    Nasuwa się więc pytanie dlaczego tamci bezpośrednio nie zainwestowali we Włókniarz.
    I tu trzeba poskładać więcej faktów z dotychczasowej działalności naszych włodarzy.
    A wygląda to mniej więcej tak.
    Chłopaki od początku liczyli na pozyskanie sponsora który trafi do Częstochowy w zamian za pomoc w załatwieniu dokumentów w ratuszu.
    Więc pewnie w tym przypadku Eko Dir idealnie wpisuje się w ten projekt.
    Chłopaki obiecali pomóc załatwić pozwolenia w ratuszu na otwarcie jakiegoś wysypiska/ miejsca recykilngu niebezpiecznych odpadów.
    I tu zaczyna nam pasować dlaczego ów duża firma z Wrocławia bezpośrednio nie szuka rozgłosu.
    Jeśli mój domysł jest w połowie trafny będziemy mieć akcje protestacyjne organizowane przez częstochowskich aktywistów a taki Eko Dir mu to lotto że ktoś będzie ich mieszać z błotem a duża firma z branży z pewnością nie koniecznie chciałaby mieć negatywny PR.
    Oczywiście pieniądze do Włókniarza wpłyną jeśli część obietnic złożonych przez włodarzy zostanie zrealizowana. Wówczas też nastąpi przejęcie Eko Dira przez Wrocławską Spółkę.
    I tu nasuwa się pytanie dlaczego nasi włodarze nie dogadali się z firmami z Częstochowy. Tacy Bracia Strach zwolnili setki osób po wprowadzeniu nowej ustawy śmieciowej. Pewnie też stracili też grube miliony czy nie lepiej było rozwijać naszą lokalną firmę? Tylko inwestować w podmiot który jeśli tu trafi wykorzysta i porzuci. Cóż pytań pewnie jest więcej bo nikt kto racjonalnie myśli nie przyjmuję nowego darczyńcy jako filantropa zbawiciela.
    Należy więc czekać na rozwój wydarzeń. Mimo wszystko na tą chwilę na papierze wyglądamy groźnie. Jednak to tor i kasa zweryfikują naszych włodarzy.

    Z mojej strony jeszcze raz gratulacje dla działaczy. Jak napisał Sławek na rozliczenie przyjdzie czas po sezonie oby nie w trakcie.

  28. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    Girion (14-02-2016), Petroniusz (14-02-2016)

  29. Powrót do góry    #832
    Stały bywalec Awatar waldek0234
    Dołączył
    14-06-2011
    Postów
    641
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 129 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Ja tez bylem tak ślepo zapatrzony w działanie włodarzy za czasów KJG i Sukiennik ale niestety wyleczyli mnie ich działania z takiej łatwowierności.Bagno we Włókniarzu trwało od czasu kiedy odszedł Złomrex i od tamtego czasu było lepiej lub gorzej kamuflowane.Niestety w dobie internetu firma która wykłada jak to piszą 250 tys a oprócz wzmianki o wlascicielu miejsca gdzie sie znajduje i czym nie ma nic.DZIWNE!! Oby nie nie bylo jak z tymi lokalami maszynami gdzie nikt tam nie chodzi a sa:}.Niestety sponsor ktory nie szuka rozglosu lekko zalatuje.Tak jak pisalem na papierze ktory ma w zwyczaju przyjac wszystko Prezes jest gorą będą jeszcze 2 etapy zbudowanie marki Włókniarz przez zarządzanie finansowo-sportowe przez sezon i ostatnie złożenie papierów o licencje na sezon 2017 .Oby sie udalo!!
    Po ostatnich zawirowaniach jakieś wątpliwości można mieć to oczywiste. Jednakże jak już ktoś tak nie ufa naszemu klubowi może chociaż trochę go przekona poniższy czyta bo jak co we Wro tam raczej sprawdzają dokładniej potencjalnych sponsorwów:

    "Nowy sponsor Włókniarza mocno udziela się także we wrocławskim klubie. W tym roku Eko-Dir będzie bowiem sponsorem dwóch zawodników Sparty, a mianowicie: Taia Woffindena oraz Macieja Janowskiego."



  30. Powrót do góry    #833
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    KJG tez sponsorowalo zuzlowcow indywidualnie...

    I tez miala byc bajka, chociaz widok "stacji" benzynowych tejze firmy budzil co najmniej watpliwosc.

    Takze tego...

    Generalnie uwazam, ze wchodzenie w biznesy z takimi firemkami-krzakami ma sens jedynie wtedy, gdy kasa jest placona z gory.

    Z kolei kombinacje, o ktorych pisze PSUJ, koncza sie zazwyczaj tak jak chocby ostatnia przygoda Dreiera z Ostrovia. Juz kiedys mielismy potencjalnego dobrodzieja w postaci kasyna. Cale szczescie ktos mial rozum i sprawa sie rozmyla.

    Wg mnie na podobne konszachty z miastem i pozwoleniami w tle decyduja sie jedynie kamikaze...

    ...albo komuszki

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Girion (14-02-2016)

  32. Powrót do góry    #834
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Nie wierze. Jak czytam te teorie spiskowe na temat nowego sponsora to ręce opadają. Wam już ostro na głowy poszło. Szok...

  33. Powrót do góry    #835
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ale kevlary super ...

  34. Powrót do góry    #836
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    33la5z.jpg

    sirqaz ma rację, nie ma się czym martwić. Każda siedziba główna sponsorów tytularnych innych klubów pewnie też tak wygląda

    PS. To już pod Kłobuckiem na Mokrej mają większą firmę recyklingową
    Ostatnio edytowane przez artem ; 14-02-2016 o 11:11
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Garfield (14-02-2016), Girion (14-02-2016), Slawek1976 (14-02-2016)

  36. Powrót do góry    #837
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,969
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,818 w 4,848 postach
    Serio myslalem,ze cos sie wreszcie ruszy w Czestochowie,ale ten sponsor tytularny smierdzi na kilometr.
    Z drugiej strony jak wywiaze sie z umowy i sypnie tymi 250.000 ,to potem moze robic ze swoja firma co chce.
    Moze jak staniecie na nogi przy pomocy smiesznych i podejrzanych sponsorow,zglosza sie ci bardziej powazni.
    Oby tylko znowu nie poszla fama,ze klub brata sie z jakimis podejrzanymi typami,bo wtedy nikt powazny
    nie bedzie chcial w tym uczestniczyc.
    Duch Sukiennika w Czestochowie ma sie caly czas dobrze,a sami piszecie,ze on nie tylko duchem
    z Wlokniarzem ale i cialem.Szkoda.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Gadol (14-02-2016)

  38. Powrót do góry    #838
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Duży plus za kewlary. Na rozliczenie działań finansowych przyjdzie czas. Myśle ze można powoli zacząć sie skupiać na kwestiach sportowych naszego klubu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #839
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Sponsora by nie było, byloby źle. Sponsor jest, jest źle. Za chwilę będzie kolejny sponsor, będzie źle, nie byloby go, byloby źle. Czy cokolwiek czego wy nie zrobicie może być dobre? To jakiś cud że chociaż kewlary się podobają

  40. Powrót do góry    #840
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Myślę, że pieniądze na sponsoring będą płynąć stąd: http://www.chemekosystem.pl/

    ...ale to tylko takie moje luźne dywagacje

  41. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez waldek0234 Zobacz posta
    "Nowy sponsor Włókniarza mocno udziela się także we wrocławskim klubie. W tym roku Eko-Dir będzie bowiem sponsorem dwóch zawodników Sparty, a mianowicie: Taia Woffindena oraz Macieja Janowskiego."


    Udziela się? Już? Teraz?

    Jakoś nie widzę tego na liście sponsorów na oficjalnych stronach Janosia czy Tajskiego.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #842
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Udziela się? Już? Teraz?

    Jakoś nie widzę tego na liście sponsorów na oficjalnych stronach Janosia czy Tajskiego.
    No on juz ponoc wspieral Wlokniarz w latach 2007-08.

    (firma Eko-Dir istnieje od dwoch lat, wiec zastanawiam sie jakim cudem).

    PS. A, juz doczytalem jakim

    Sirqaz: jesli sponsorem klubu zostaje jednoosobowa firma-widmo bez numeru telefonu a nastepnie czytamy, ze to w zasadzie nie ta firma a inna i ze wlasciciel ma siec roznych firemek operujacych w dosc - jak ktos wyzej zauwazyl - smrodliwej branzy (ciekawe czy one tez maja telefon), to naprawde nie wzbudza to Twoich podejrzen?

    Historia z KJG Cie niczego nie nauczyla?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  43. Powrót do góry    #843
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Eko-dir nie będzie posiadać akcji klubu. Wystarczy żeby wypłacona kwota się zgadzała.

  44. Powrót do góry    #844
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Eko-dir nie będzie posiadać akcji klubu. Wystarczy żeby wypłacona kwota się zgadzała.
    Ty to jednak jesteś dekiel.

  45. Powrót do góry    #845
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Również pozdrawiam
    Takie krótkie pytanko. Jak za rok nadal w klubie będzie wszystko super to dla was dalej to będzie ruina tylko dlatego że to nie wy go prowadzicie?

  46. Powrót do góry    #846
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach

    icon7.gif

    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Również pozdrawiam
    Takie krótkie pytanko. Jak za rok nadal w klubie będzie wszystko super to dla was dalej to będzie ruina tylko dlatego że to nie wy go prowadzicie?

    Jeżeli za rok dalej będzie sielanka brak afer do tego zawodnicy będą tylko dobrze mówić .To my w opozycji będziemy wielbić ziemie po której ty walczący z hejterami stąpałeś.Wtedy wspólnie posypiemy głowy popiołem i czepimy się czegoś innego ale to dopiero za rok.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    muuu (14-02-2016)

  48. Powrót do góry    #847
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Również pozdrawiam
    Takie krótkie pytanko. Jak za rok nadal w klubie będzie wszystko super to dla was dalej to będzie ruina tylko dlatego że to nie wy go prowadzicie?
    Ja jeśli nie będzie gorzej ponownie wspomogę klub finansowo.
    Jednak mam pytanie Panie Dekiel czy ty czasami korzystasz z szarych komórek.
    Chyba normalne że my kibice/hejterzy martwimy się o losy Naszego Włókniarza bo już raz zostaliśmy na lodzie.
    Teraz sponsorem tytularnym zostaje firma krzak. dockm postarał się i nie wiem czy sprawdził powiązania czy tylko strzela po moich domniemaniach ale najprawdopodobniej tak właśnie jest jak napisał. Z drugiej strony Prezes mówi o Panu Kończyku jako przedsiębiorcy który działa w wielu firmach i tu pojawia się kolejne pytanie dlaczego tego człowieka nie zna KRS ??? Czy to nie jest dziwne czy nie powinny się rodzić z tego tytułu pytania po naszych dotychczasowych doświadczeniach ???

  49. Powrót do góry    #848
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Ja jeśli nie będzie gorzej ponownie wspomogę klub finansowo.
    Jednak mam pytanie Panie Dekiel czy ty czasami korzystasz z szarych komórek.
    Chyba normalne że my kibice/hejterzy martwimy się o losy Naszego Włókniarza bo już raz zostaliśmy na lodzie.
    Teraz sponsorem tytularnym zostaje firma krzak. dockm postarał się i nie wiem czy sprawdził powiązania czy tylko strzela po moich domniemaniach ale najprawdopodobniej tak właśnie jest jak napisał. Z drugiej strony Prezes mówi o Panu Kończyku jako przedsiębiorcy który działa w wielu firmach i tu pojawia się kolejne pytanie dlaczego tego człowieka nie zna KRS ??? Czy to nie jest dziwne czy nie powinny się rodzić z tego tytułu pytania po naszych dotychczasowych doświadczeniach ???
    sponsor może być krzakiem. On ma tylko wypłacić umowiona kwote. KJG to byla inna bajka. Obecny sponsor nie będzie mieć żadnych udziałów w klubie. Za rok pewnie będzie inny sponsor lub okaże się że eko-dir to porządny partner. Wierz mi ludzie w klubie w tej kwestii są ostrożni. Nie ma mowy o powtórce z kjg
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 14-02-2016 o 16:56

  50. Powrót do góry    #849
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Eko-dir nie będzie posiadać akcji klubu. Wystarczy żeby wypłacona kwota się zgadzała.
    No tak, wystarczy ze ma byc gwarantem zuzlowca majacego najwyzszy kontrakt w klubie...

    (takiego co jak nie widzi kasy to przesiada sie na hulajnoge).

    Teraz rozumiesz obawe?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  51. Powrót do góry    #850
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Poooodobaaa mi się ta Wasza wojna częstochowska - częstochowska hehehehehe

    Tak trzymajcie Medaliki )

  52. Powrót do góry    #851
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Również pozdrawiam
    Takie krótkie pytanko. Jak za rok nadal w klubie będzie wszystko super to dla was dalej to będzie ruina tylko dlatego że to nie wy go prowadzicie?
    Sirqaz napisałbym dużymi literami gdyby netykieta tego nie zabraniała ale będę pisał powoli a Ty spróbuj w ten sposób czytać - może zrozumiesz.

    Według mnie na szczęście część ludzi po prostu wyciąga wnioski z historii klubu w przeciwieństwie do Ciebie. Zarzucasz, że czepiamy się klubu skoro jest taki pięknie - jest ekipa, sponsorzy walą drzwiami i oknami, miód malina - eldorado a my jak te kołki po obrażaliśmy się, że to nie dzięki Nam i będziemy pluć na wszystko.

    Tylko, że w nie tak odległej historii Naszego klubu nie było sezonu kiedy nie mieliśmy masy sponsorów. W Naszym ostatnim sezonie ligowym pieliśmy dwóch tytularnych i co z tego wynikło nie muszę Ci chyba przypominać. Zawodników też Nam nie brakowało - był Pedersen, był Hancock. Tuż przed upadkiem zatrzymaliśmy Lagutę a doszedł jeszcze Sajfutdinow a do kompletu Walasek i Rysiek. Paka jak marzenie i przed ostatnim sezonem też sporo ludzi było którzy wieszali psy na wszystkich którzy twierdzili, że już praktycznie po klubie. I niestety wyszło, że rację mają Ci co wieszczyli Nasz upadek.

    Dlatego będziemy krytykować działania ekipy zarządzającej klubem bo brali udział w poprzednim syfie i nic z tego dobrego nie wyszło, na dzień dzisiejszy nie robią nic by zmienić sposób funkcjonowania klubu w stosunku do czasu przeszłego i kopiują niemal 1 : 1 tamte działania bo prawdopodobnie inaczej nie potrafią a nie będą się męczyć ucząc czegokolwiek innego bo się jeszcze spocą.

    Dlatego zrozum, że nie działa na Nas magia nazwisk bo widzieliśmy w tym klubie lepsze ani hasło o pozyskaniu sponsora bo ono niczego nie gwarantuje. Może gdybyś nie żył jedynie prawdami objawionymi i poświęcił trochę czasu na zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu ekonomi i marketingu zdałbyś sobie sprawę na jakie pieniądze może klub liczyć od sponsorów z poszczególnych i jakie korzyści firmie daje taki sponsoring - gwarantuję Ci, że na dzień dzisiejszy przeceniasz wartość jednego i drugiego.

    Stąd Nasza krytyka wobec klubu i Michała bo mając podstawy w postaci giełdy i dotacji z miasta można zapewnić klubowi dodatkowe przychodu tylko i jedynie dzięki kibicom które pozwoliłyby spokojnie nie tylko funkcjonować ale również się rozwijać budując markę którą będzie można później drogo sprzedać. A nie obracać się jedynie wokół drobnych cwaniaczków dla których liczą się jedynie dwa słowa - odliczenie podatku dochodowego i VATu.

    A co do Twojego pytania to przysięgam Ci, że jeżeli przejedziemy sezon bez żadnej afery ani haseł o zaległościach, spokojnie i sprawnie przejdziemy przez proces licencyjny a potem wzmocnimy skład to przed pierwszym meczem wejdę pod stolik - poproszę nawet Michała by ustawił go na środku murawy - i odszczekam każde napisane przeze mnie słowo krytyki wobec niego.

  53. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Petroniusz za jego przydatny post!

    CKMik (15-02-2016), Girion (14-02-2016), GriN (14-02-2016), Michał Kamiński (16-02-2016), ananasek_vel_oman (14-02-2016), lolex (14-02-2016), muuu (14-02-2016), pakosik (15-02-2016)

  54. Powrót do góry    #852
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Eko-dir nie będzie posiadać akcji klubu. Wystarczy żeby wypłacona kwota się zgadzała.
    Zdradzę ci ogromną tajemnicę. Akcji klubu nikt nie posiada chyba, że piszesz o Włókniarz S.A. w upadłości z siedzibą przy Legionów.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  55. Powrót do góry    #853
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Sirqaz, jak można mieć udziały w stowarzyszeniu?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Gadol (14-02-2016)

  57. Powrót do góry    #854
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Ha. Fakt tym bardziej nie ma się o co martwić. Nie można z góry zakładać że sponsor oszuka klub.

  58. Powrót do góry    #855
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Ha. Fakt tym bardziej nie ma się o co martwić. Nie można z góry zakładać że sponsor oszuka klub.
    Przykre to, ale wlasnie udowodniles, ze jestes debilem do kwadratu i nie masz najmniejszego pojecia co klepiesz w klawiature.

    Do tej pory sie nie wypowiadalem na temat sponsora, ciekaw bylem przekazu medialnego jaki pojdzie i poszedl taki jak sie spodziewalem.

    W zasadzie to 24h od ogloszenia dalej nei wiemy czym dokladnie sie zajmuje ta firma. Wcale nie dziwi jak sie poczyta wasze wypowiedzi tutaj.
    Kolejna ciekawa rzecz, ze klub na dzien dobry klamie w sprawie swojego sponsora.

    – Wybór Włókniarza wiąże się z tym, że bardzo spodobała mi się organizacja ubiegłorocznych Play-Off’ów w Częstochowie. Już wtedy wspólnie z prezesem Michałem Świącikiem usiedliśmy do pierwszych rozmów, których finałem było parafowanie dziś umowy sponsorskiej na tegoroczne rozgrywki – tłumaczył tuż po zakończeniu Gali Lodowej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy współwłaściciel firmy Eko-Dir Recykling, Paweł Kończyk.
    Robia albo z siebie (jak sirqaz) albo z kibicow debili, albo jedno i drugie, ale przy jednoosobowej dzialalnosci nie ma wspolnikow.

    Ciekawe czy ten na kogo jest firma zarejestrowana jest slupem, a pan Konczyk wlascicielem?
    Czy moze powtarza sie manewr KJG gdzie puszczony zostal na poczatek Polaczek (czyli pionek)?

    Mowilem kiedys swiacikowi, ze jesli bedzie przy "reaktywacji" jakikolwiek smrod walkow to zuzel sie nigdy tutaj nie podniesie.
    No coz... widac nie dotarlo.

    Choc chcialbym sie mylic.
    Sezon pokaze czy nasze obawy sa uzasadnione czy nie.
    Moim zdaniem sa.

    Z tym sponsorem to troche jak z loteria paragonowa. Niby wszystko ok a wszystkim smierdzi na kilometr ze auto wygrala kolezanka Leszczyny.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  59. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    CKMik (15-02-2016), Gadol (14-02-2016), GriN (14-02-2016), Petroniusz (14-02-2016), Slawek1976 (14-02-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •