Strona 125 z 132 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,581 do 5,625 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5581
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Panowie z całym szacunkiem, ale wypadałoby prosić bozie o brak powtórki z rozrywki, a nie galaktyczne składy układać. Prawda jest taka, że dostaniecie co zostanie. Taki urok "beniaminka".

  2. Powrót do góry    #5582
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Wbrew pozorom dla domatora Kołodzieja Częstochowa jest ciekawym wyborem, bo do Tarnowa ma dwie trzy godzinki spokojnej jazdy. A do Leszna Minimum 8.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Od początku mówiłem ,że Kołodziej dla nas najlepszy. Sam kiedyś chciał bardzo u nas jeździć.
    Tylko jak pisał kolega wyżej. Do nas trafią same odpady. Smród jednak się niesie...
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #5583
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Od początku mówiłem ,że Kołodziej dla nas najlepszy. Sam kiedyś chciał bardzo u nas jeździć.
    Tylko jak pisał kolega wyżej. Do nas trafią same odpady. Smród jednak się niesie...
    Smrod + opinia jaka sobie misio wypracowal w srodowisku.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #5584
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Smrod + opinia jaka sobie misio wypracowal w srodowisku.
    Zwłaszcza ta że w środowisku wszyscy wiedza że "misio" płaci na czas

  5. Powrót do góry    #5585
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A potem przyjeżdżają do klubu i "widzą" te same stare twarze To małe środowisko i każdy każdego dobrze zna.
    Taka smutna prawda.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #5586
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Zwłaszcza ta że w środowisku wszyscy wiedza że "misio" płaci na czas
    Tego jeszcze nie wiemy. Od daty kiedy miał być ogłoszony wynik audyty minęło 2 tygodnie. To sytuacja dotąd bez precedensu więc z ochami się wstrzymajmy.
    Póki co poza misiem nikt się nie wypowiedział na temat wyniku audytu. A jak się misia wypowiedzi zmieniają na przestrzeni dwóch tygodni to wszyscy wiedzą i to dobrze nie wróży.


    A jaka opinie ma miś?

    Zapytaj eko dir, Kim, Thorsella czy nawet konia któremu się żużla odechcialo
    Bo to sirkus jest tak (kolegow nie masz to ci opowiem jak to wyglada).

    Spotyka sie taki Klindt (ktory notabene walnal posta na temat doboru skladu w minionym sezonie - na twitterze chyba) z dajmy na to Nickim czy Kolodziejem czy kimkolwiek innym i taka gadka jest:
    Klindt: jakie waly w tym Wlokniarzu robia. Chlopak, Jacob, p********a az milo, lepszy od tych wszystkich emerytow a oni go dwa razy dzien przed meczem wycofuja ze skladu
    X: Masakra. Jakby mnie takie cos spotkalo to bym drugi raz tam kontraktu nie podpisal. Lepiej regularnie jezdzic niz zyc w niepewnosci i ciaglym zawieszeniu.
    Klindt: czekam kiedy mnie odstawia od skladu. Jakis jeden slabszy mecz i pewnie Trojanowski za mnie pojedzie.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 19-10-2016 o 20:42
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #5587
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Oman z tą prozą to przechodzisz sam siebie. lol
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  8. Powrót do góry    #5588
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie muszą sobie nic opowiadać, starczy rozmowa z MiSiem.

    Przyjeżdża pewien Duński Żużlowiec do Częstochowy i nawiązuje się taki dialog*:

    MiŚ - będziesz u nas gwiazdą, mógłbyś liczyć na najlepsze numery i pola startowe oraz na minimum pięć biegów w meczu.
    DŻ - A jak z kasą?
    MiŚ - płacimy przed terminem!
    DŻ - Hmmmm a co z terminami moich wypłat w 2009, wtedy też obiecywałeś z prezesem jak to będzie super. To ja się odezwę jak nie wypali nic innego i wtedy zaryzykuję.

    * - nawiązał się o ile znaleźli tłumacza w klubie, inaczej mogli co najwyżej "pogadać" na migi lub rysować sobie na torze...

    Nieraz nawet nie musi MiŚ nawet rozmawiać z żużlowcem by go zniechęcić, starczy jedna z wielu wypowiedzi dla prasy, które rozdaje ostatnio na prawo i lewo.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 19-10-2016 o 21:21
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #5589
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Nie muszą sobie nic opowiadać, starczy rozmowa z MiSiem.

    Przyjeżdża pewien Duński Żużlowiec do Częstochowy i nawiązuje się taki dialog*:

    MiŚ - będziesz u nas gwiazdą, mógłbyś liczyć na najlepsze numery i pola startowe oraz na minimum pięć biegów w meczu.
    DŻ - A jak z kasą?
    MiŚ - płacimy przed terminem!
    DŻ - Hmmmm a co z terminami moich wypłat w 2009, wtedy też obiecywałeś z prezesem jak to będzie super. To ja się odezwę jak nie wypali nic innego i wtedy zaryzykuję.

    * - nawiązał się o ile znaleźli tłumacza w klubie, inaczej mogli co najwyżej "pogadać" na migi lub rysować sobie na torze...

    Nieraz nawet nie musi MiŚ nawet rozmawiać z żużlowcem by go zniechęcić, starczy jedna z wielu wypowiedzi dla prasy, które rozdaje ostatnio na prawo i lewo.
    Ale przeciez do tego spotkania doprowadzil menago innego zawodnika bo misie nie potrafily same sie skontaktowac
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #5590
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nikt z tej rzeszy fachowców i światłych ludzi biznesu czy nauki w klubie nie potrafił się skontaktować i dogadać? Niemożliwe...

    P.S.
    Jakby ktoś chciał dołączyć to szybko zgłaszać się - https://www.olx.pl/oferta/niezalezny...8dab8;promoted

    Tylko ostrzegam praca ciężka, od świtu do nocy i co najmniej 15h tygodniowo

    P.S. 2
    Karta kibica? Czy to nie to o czym hejterzy trąbią od paru lat?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  11. Powrót do góry    #5591
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Przecież oni nie potrafią nic sami....
    A najlepsze to "wsparcie doświadczonego zespolu" 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 i "niezalezny" 😂😂😂😂😂😂😂😂

    Ale jest plus. Skończyli się znajomi chcący pracować w klubie skoro jest ogłoszenie 😂😂😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #5592
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    6 koła za 15 godzin tygodniowo? Dzwonię

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (20-10-2016), mackoxdp1 (20-10-2016), wespe (20-10-2016)

  14. Powrót do góry    #5593
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Prezes ostatnio odblokować hejter ów na prywatnym koncie fb więc chyba też napiszę 😂😂😂😂😂

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    pakosik (20-10-2016)

  16. Powrót do góry    #5594
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    6 koła za 15 godzin tygodniowo? Dzwonię

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Może wynegocjujesz jeszcze służbowe Camaro

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #5595
    Użytkownik
    Dołączył
    25-10-2011
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Mniej więcej skład możemy sobie już wywróżyć:

    Jonsson
    Holta
    Thorsell
    Ułamek/Musielak
    Pedersen
    młodziki

    Czyli spadek pewny .

  18. Powrót do góry    #5596
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    A Rybnik to kogo ma za Ryśka w składzie, że tak chętnie jest odsyłany i liczony u nas?
    Ostatnio edytowane przez żArt ; 20-10-2016 o 16:02

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi żArt za jego przydatny post!

    Gadol (20-10-2016), muuu (20-10-2016)

  20. Powrót do góry    #5597
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Rybnik bez Holty będzie w czarnej d także raczej staną na głowie żeby tam został. Zagara zaklepali, więc trójka obco już jest, dla Pedersena miejsca tam brak. Wg mnie:
    1. Pedersen
    2. Ułamek/Łęgowik
    3. Thorsell
    4. Musielak/Łęgowik
    5. Jonsson
    6. Gruchalski
    7. Polis

    Spadek z hukiem.

  21. Powrót do góry    #5598
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Tak z ciekawości, orientuje się ktoś czy miłościwie nam panujący podjął jakąś próbę ściągnięcia Lamberta? Jonsson już lepszy nie będzie, a skoro i tak jesteśmy głównym kandydatem do spadku...

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Girion za jego przydatny post!

    berciol (22-10-2016)

  23. Powrót do góry    #5599
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Najpierw chciejstwo ale do zrealizowania:
    Pedersen
    Holta
    Kołodziej/ Hancock
    Ułamek /Thorsell
    Jonsson
    Polis
    Gruchalski

    Teraz realia:
    Pedersen
    Ułamek
    Holta /Musielak
    Thorsell / Fredka
    Jonsson
    Polis
    Gruchalski
    W drugim przypadku tylko życiowe formy wszystkich naszych zawodników pozwolą na utrzymanie
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  24. Powrót do góry    #5600
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Tak z ciekawości, orientuje się ktoś czy miłościwie nam panujący podjął jakąś próbę ściągnięcia Lamberta? Jonsson już lepszy nie będzie, a skoro i tak jesteśmy głównym kandydatem do spadku...
    Lambert w tym roku mial kontrakty w 4 ligach wiec nie wiem jak by to z nim bylo gdyby go ograniczono.Raczej szukalby czegos w Nice plz

  25. Powrót do góry    #5601
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    No zgoda, ale wszystko jest kwestią siły posiadanych argumentów. Na ten moment zastanawiałem się jedynie czy podjęto jakiś kontakt z tym zawodnikiem.

  26. Powrót do góry    #5602
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    A Rybnik to kogo ma za Ryśka w składzie, że tak chętnie jest odsyłany i liczony u nas?
    Z tego co slychac to prezydent Rybnika nie ma ochoty dluzej pompowac tyle kasy w Mrozka i wolalby, by ten przeszedl na wlasny garnuszek.

    Takze tego..

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  27. Powrót do góry    #5603
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Najpierw chciejstwo ale do zrealizowania:
    Kołodziej/ Hancock
    W jaki sposób do zrealizowania?! Jakie argumenty finansowe lub sportowe mogłyby ich przekonać?

    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Z tego co slychac to prezydent Rybnika nie ma ochoty dluzej pompowac tyle kasy w Mrozka i wolalby, by ten przeszedl na wlasny garnuszek.

    Takze tego..

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Poczekajmy na uchwalanie budżetu i dotacji sportowych bo na razie my mamy okrągłe 0 z tego tytułu. Więc, ten tego...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #5604
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    W jaki sposób zrealizowana?.
    Bardziej tu miałem na myśli ze ci zawodnicy jeszcze nie podpisali kontraktów.
    Ale jak juz tak pytasz to nic tak nie działa jak argumenty finansowe. Pytanie tylko czy my takie mamy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  29. Powrót do góry    #5605
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Bardziej tu miałem na myśli ze ci zawodnicy jeszcze nie podpisali kontraktów.
    Ale jak juz tak pytasz to nic tak nie działa jak argumenty finansowe. Pytanie tylko czy my takie mamy.
    Po kolei:
    - Kołodziej - tu kasa nie gra pierwszoplanowej roli, poza tym jest dogadany od pewnego czasu z Bykami, sam mówił, że chce walczyć o najwyższe trofea gdy już odchodzi z Tarnowa, my tego nie zagwarantujemy.
    - Dziadzia - tego kasą dałoby się skusić ale duuuzą kasą, to wbrew etykietek przypiętym innym jest chyba największa złotówa ligi, obiecalibyśmy mu złote góry a później znów chcesz słuchać bajek o chorym ojcu/wujku/chomiku?

    poza tym tak tylko przypomnę - kłopoty finansowe, które doprowadziły do upadku klubu i popsucia opinii naszego środowiska zaczęły się właśnie od tego, że ktoś sobie wymarzył zatrzymać duet Dzik-Dziadek i walczyć o trofea. Zamiast trofeów był powolny upadek klubu. Widzę, że niektórych to niewiele nauczyło. A przypomnę tylko iż Misie negocjują miękko, przepłacać już przepłacaliśmy w zeszłym sezonie. Niech więc już MiŚ przepłaca przy tej niższej półce zawodników, mniejsza punktówka to może zlecimy bez długów
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #5606
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    My tu pitu-pitu o Pedersenach i Holtach a tymczasem wiesc gminna niesie ze klub negocjuje z Maksymem..

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  31. Powrót do góry    #5607
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,646
    Kliknij i podziękuj
    7,782
    Podziękowania: 7,380 w 4,350 postach
    chyba w monopoly.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (21-10-2016), Peter Kildemand (22-10-2016), Yozayan (21-10-2016), wespe (21-10-2016)

  33. Powrót do góry    #5608
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    My tu pitu-pitu o Pedersenach i Holtach a tymczasem wiesc gminna niesie ze klub negocjuje z Maksymem..

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Jeżeli "Maksym" to inna ksywa Gomólskiego to tak, negocjują...

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  34. Powrót do góry    #5609
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    My tu pitu-pitu o Pedersenach i Holtach a tymczasem wiesc gminna niesie ze klub negocjuje z Maksymem..
    Obyśmy zostali pozytywnie zaskoczeni! Ja na miejscu prezesa stanąłbym na uszach, żeby zgromadzić grupę lokalnych sponsorów, którzy sypną groszem i będą zarazem gwarantem wypłacalności kontraktu Maksia. Drabik w Czewie miałby niewątpliwie duży wpływ na wzrost frekwencji na trybunach. Pytanie, czy jest to w ogóle realne.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Girion za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (21-10-2016)

  36. Powrót do góry    #5610
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To ja przypomnę sytuację z Cieślakiem. Zgromadziła się grupa lokalnych sponsorów na kontrakt dla niego, jednak jak tylko pojawiła się oferta z Falubazu to uciekał stąd aż się kurzyło...

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    wespe (21-10-2016)

  38. Powrót do góry    #5611
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ej to w lidze mamy jednego Maksyma?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (21-10-2016)

  40. Powrót do góry    #5612
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2010
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 44 w 24 postach
    Bogdanow no spoko.

  41. Powrót do góry    #5613
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ej to w lidze mamy jednego Maksyma?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Tak. Łotysz to Maksim czy bardziej nawet Maksims.

    A serio to zapomniałem o nim.

    Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Girion (21-10-2016)

  43. Powrót do góry    #5614
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,773
    Kliknij i podziękuj
    904
    Podziękowania: 1,339 w 705 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    My tu pitu-pitu o Pedersenach i Holtach a tymczasem wiesc gminna niesie ze klub negocjuje z Maksymem..
    Może chodzi o Maxa Mikaela? Też blisko
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #5615
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    To ja przypomnę sytuację z Cieślakiem. Zgromadziła się grupa lokalnych sponsorów na kontrakt dla niego, jednak jak tylko pojawiła się oferta z Falubazu to uciekał stąd aż się kurzyło...
    Panie, daj Pan spokój, w końcu teraz budujemy nową wspaniałą jakość i skład walczący o play-off!

  45. Powrót do góry    #5616
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Wydaje mi się że dla Drabika to spoko opcja bo u nas raczej 5 biegów co mecz. I pewnie Drabik Stary z kontraktem trenerskim.

    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #5617
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2015
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    187
    Podziękowania: 209 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Obyśmy zostali pozytywnie zaskoczeni! Ja na miejscu prezesa stanąłbym na uszach, żeby zgromadzić grupę lokalnych sponsorów, którzy sypną groszem i będą zarazem gwarantem wypłacalności kontraktu Maksia. Drabik w Czewie miałby niewątpliwie duży wpływ na wzrost frekwencji na trybunach. Pytanie, czy jest to w ogóle realne.
    Najprawdopodobniej możemy tylko o tym pomarzyć. Od osób z otoczenia Sławka, kiedyś związanych z Włókniarzem (gdzie jest RADA SPONSORÓW Panie Świącik) mam informacje że obecna ekipa ma bardzo słabiutkie notowania u Drabików. Ale z całego serca życzę MiSiowi aby sprowadził Maksa do Częstochowy. Publicznie nawet zadeklaruje że wówczas na konto klubu zrobię przelew na X0.000 PLN.

    Co do oferty Koordynatora Projektu Włókniarz. Panowie działacze uczciwie sprawę stawiając jesteście XYZ.
    Ale w tej sprawie nie omieszkam Was publicznie zachaczyć przy pierwszej sposobności. A teraz już mieszkam w Częstochowie więc konferencja mi nie ucieknie.
    Już nie mogę doczekać się na taką konfrontacje. Kiedy im udowodnię że o biznesie mają takie pojęcie jak ja o balecie.
    Pokażę Wam również jak dbacie o rozwój współpracy z darczyńcami.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi P.S.U.J. za jego przydatny post!

    CKMik (21-10-2016), ananasek_vel_oman (21-10-2016)

  48. Powrót do góry    #5618
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Z całym szacunkiem, ale transfer Maksa jest równie prawdopodobny jak ściągnięcie Crumpa z emerytury.
    Chociaż w sumie na Crumpa macie więcej szans, dzisiaj płacze w wywiadzie, że chciałby mieć 10 lat mniej, więc widać, że tęskni za jazdą.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #5619
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez P.S.U.J. Zobacz posta
    Najprawdopodobniej możemy tylko o tym pomarzyć. Od osób z otoczenia Sławka, kiedyś związanych z Włókniarzem (gdzie jest RADA SPONSORÓW Panie Świącik) mam informacje że obecna ekipa ma bardzo słabiutkie notowania u Drabików. Ale z całego serca życzę MiSiowi aby sprowadził Maksa do Częstochowy. Publicznie nawet zadeklaruje że wówczas na konto klubu zrobię przelew na X0.000 PLN.

    Co do oferty Koordynatora Projektu Włókniarz. Panowie działacze uczciwie sprawę stawiając jesteście XYZ.
    Ale w tej sprawie nie omieszkam Was publicznie zachaczyć przy pierwszej sposobności. A teraz już mieszkam w Częstochowie więc konferencja mi nie ucieknie.
    Już nie mogę doczekać się na taką konfrontacje. Kiedy im udowodnię że o biznesie mają takie pojęcie jak ja o balecie.
    Pokażę Wam również jak dbacie o rozwój współpracy z darczyńcami.
    Zadeklaruj że nie X0.000 tylko na 90.000
    Aaa i zahaczyć przez h piszemy.
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 21-10-2016 o 21:22

  50. Powrót do góry    #5620
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,763
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Drabik musiałby być idiotą żeby tutaj przyjść. We Wrocławiu ma jak u Pana Boga za piecem.
    My tak naprawdę dalej nie wiemy jaki będzie skład, co gorsza jaki budżet, jaki trener.
    Ja to widzę cienko, ale poczekam do listopada, wolę się pozytywnie zaskoczyć niż odwrotnie.
    Może Świącik ma asa w rękawie, kto Go tam wie, trzymam kciuki za Niego, niech się wykaże jakoś w końcu

  51. Powrót do góry    #5621
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Drabik musiałby być idiotą żeby tutaj przyjść. We Wrocławiu ma jak u Pana Boga za piecem.
    My tak naprawdę dalej nie wiemy jaki będzie skład, co gorsza jaki budżet, jaki trener.
    Ja to widzę cienko, ale poczekam do listopada, wolę się pozytywnie zaskoczyć niż odwrotnie.
    Może Świącik ma asa w rękawie, kto Go tam wie, trzymam kciuki za Niego, niech się wykaże jakoś w końcu
    Na razie to nie wiemy czy w tej elidze pojedziemy, bo poki co to poza misiem nikt sie na ten temat nie wypowiedzial.
    A po audycie cichosza ze az dziwne

    Podobno Jensen dogadany.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 21-10-2016 o 22:48
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #5622
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Na razie to nie wiemy czy w tej elidze pojedziemy, bo poki co to poza misiem nikt sie na ten temat nie wypowiedzial.
    A po audycie cichosza ze az dziwne
    Brak informacji jest dobrą informacją.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  53. Powrót do góry    #5623
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Brak informacji jest dobrą informacją.
    Gorzej jeśli to cisza przed burza

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #5624
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Zadeklaruj że nie X0.000 tylko na 90.000
    Ty sam sporo deklarujesz, a nie dotrzymujesz słowa.
    Więc nie pouczaj innych
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    sirqaz (22-10-2016)

  56. Powrót do góry    #5625
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Emil na urlopie czy pomaga w klubie ?
    Są już daty 2 turniejów ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •