Strona 44 z 132 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,936 do 1,980 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1936
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Bardzo ładny meczyk.
    Jonasson - klasa. Na początku trochę zagubiony ale jak już się rozkręcił, to latał po całym torze rozstawiając przeciwników jak chciał. Oby więcej takich meczy. I fajne zachowanie pod klatką, jakby chciał wszystkich z osobna przeprosić za słabsze mecze
    Na plus też Jeleniewski. Chłopak widać jak ma nad sobą bat, to potrafi jechać. I dziś był po THJ drugim najlepszym zawodnikiem.
    Ułamek niby był, niby punktował, ale tak jak to Ułamek. Bez przekonania ale fajnie że jest
    Klindt też swoje zrobił. I żył z chłopakami w parkingu i robił ważne punkty. Powinien znaleźć się na dłużej w składzie.
    Czaja momentami wolny jak mucha w smole, a nawet jak punktował, to musiał się trochę napocić i pomęczyć z rywalami.
    Polis wolny i zagubiony, Łęgowik dużo lepszy, szybki, ale też źle ścieżki obierał czy to dawał się łatwo wywozić rywalom.

    Michał Świącik, ładny garnitur, trochę za długie spodnie ale bardzo uśmiechnięty po meczu. Przed meczem trochę mniej. Michał Wyszedł też z założenia, że co dwie głowy to nie jedna i towarzyszyła mu duża świta 9-10 osób. Zapewne to te 9-10 ogarnęło w końcu facebooka, bo nawet już reklamują mecz niedzielny. Pojawił się nowy instagram (już chyba 4. przez ostatnie 4 lata, mało kto jednak o nim wie) i jakieś zdjęcia z meczu. Jakoś to idzie do przodu. Pochwała!
    Strach pomyśleć, co będzie jak do drużyny czy świty Michała do łączy ktoś jeszcze - rozniesiemy każdego na torze jak i organizacji drużyny czy marketingu!
    Finfa cały na zielono, tylko spodnie jakieś wyblakłe/sprane. Poprawił bym coś w tej części garderoby, bo odstaje od reszty i to wyraźnie.

    Kibiców ze 2000. Z Częstochowy "w klatce" ok 60 i sporo poza nią

    No i na koniec:
    Dziękujemy Michale za posłuchanie hejterów i wywalenie Trojanowskiego (on od początku był zbędny), zatrudnienie Ułamka i ustawienie par, tak jak chcieliśmy. Grazie!
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 02-05-2016 o 10:16
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #1937
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    ananas napisał:

    Trudno nazwać drużynę która przegrała w lidze 3 na 5 spotkań najsilniejszą.
    Nawet po przyjściu Walaska przegrała już w tym tygodniu.
    Jeśli mamy obawiać się Krakowa (u siebie) to powinniśmy jechać rzeczywiście krajowym składem do końca sezonu.
    Tak, oczywiście, od pierwszych meczy miała Walasa i Szczepana w składzie...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #1938
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    ananas napisał:
    Natomiast tak na prawde wartosc tej druzyny poznamy w niedziele w meczu z Wanda, ktora imho jest obecnie najsilniejsza w lidze.
    Edit:Trudno nazwać drużynę która przegrała w lidze 3 na 5 spotkań najsilniejszą.
    Nawet po przyjściu Walaska przegrała już w tym tygodniu.
    Jeśli mamy obawiać się Krakowa (u siebie) to powinniśmy jechać rzeczywiście krajowym składem do końca sezonu.
    Demonizować Wandę, która uporała się z Krosnem u siebie w nominowanych czy nawet zremisowała sparing z Nimi kilka dni temu...

    Gadol, z Walaskiem i Szczepanem też już przegrali jeśli nie zauważyłeś.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-05-2016 o 00:40
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #1939
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    ananas napisał:

    Trudno nazwać drużynę która przegrała w lidze 3 na 5 spotkań najsilniejszą.
    Nawet po przyjściu Walaska przegrała już w tym tygodniu.
    Jeśli mamy obawiać się Krakowa (u siebie) to powinniśmy jechać rzeczywiście krajowym składem do końca sezonu.
    Blacktop,
    polecam czytac ze zrozumieniem.
    Napisalem OBECNIE, a nie od poczatku sezonu.

    Mazur ma duzy potencjal i to jest zawodnik, ktory z kazdym meczem, z kazdym punktem bedzie tylko lepszy. I bedzie robil wiecej punktow. Do tego sprzet ma ogarniety na tip top w przeciwienstwie do niektorych u nas.
    Walasek i Szczepaniak po pierwsze znaja tutaj tor, po drugie obaj sa w niezlej formie. Lepszej niz nasza krajowka.
    Tam kuleje tak na prawde tylko juniorka. I tutaj jest nasza duza przewaga, poza tym sklady wyrownane.

    Natomiast jak Ty chcesz oceniac sile Wlokniarza po pokananiu slabiutkiego Krosna i nie wiem czy nie jeszcze slabszej Polonii to gratuluje mocnego poczucia humoru.
    Ja nie napisalem ze mamy sie bac, tylko ze dopiero ten mecz zweryfikuje mozliwosci zespolu.

    Wiem, ze pozno, ale czytaj ze zrozumieniem.
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 02-05-2016 o 00:48
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1940
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    OBECNIE to Loko nie przegrało meczu od początku sezonu.
    Wanda przegrała kilka dni temu w nowym, składzie. Dzisiejsze jej zwycięstwo też mnie nie skłania do tego, aby powiedzieć że są najsilniejsi w lidze.
    Potrafię czytać i co ważne rozumieć to co się dzieje.
    Wanda w tym tygodniu wygrała, przegrała i zremisowała sparing.
    Wchodzicie na wyższy poziom hejtu. Teraz możecie nawet kibicować Wandzie żeby dokopać klubowi.
    Czasami się z Wami zgadzam, ale poziom Waszej uszczypliwości i absurdu czasami mnie zwyczajnie bawi.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-05-2016 o 00:57
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  6. Powrót do góry    #1941
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A my objechaliśmy same mocne zespoły już. Przypomnę, że dzisiaj jechaliśmy z jedną z 2 najsłabszych ekip jadących na normalnych zasadach w lidze. Jeżeli naszych asów wożą na 5:1 pary pokroju Kułakow-Curyło czy Jędrzejewski-Gollob to można się obawiać Krakowa tym bardziej, że na naszym torze na 5-1 potrafiła jechać para Łogaczow-Rempała.

    Nasi są na dobrej drodze w poszukiwaniu formy ale do stabilizacji jeszcze daleko.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  7. Powrót do góry    #1942
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    OBECNIE to Loko nie przegrało meczu od początku sezonu.
    Wanda przegrała kilka dni temu w nowym, składzie. Dzisiejsze jej zwycięstwo też mnie nie skłania do tego, aby powiedzieć że są najsilniejsi w lidze.
    Potrafię czytać i co ważne rozumieć to co się dzieje.
    Wanda w tym tygodniu wygrała, przegrała i zremisowała sparing.
    Wchodzicie na wyższy poziom hejtu. Teraz możecie nawet kibicować Wandzie żeby dokopać klubowi.
    Loko to w tej lidze jezdzi na podobnych zasadach jak Rawicz i Opole co z tego ze wygra lige jak i tak nie awansuje

    Nie wiem gdzie widzisz hejt w pisaniu, ze mecz z Wanda zweryfikuje potencjal zespolu.
    Jestes mocno przewrazliwiony.

    Tylko co to bedzie jak przegramy z ta slaba Wanda...
    Albo bedzie kolo remisu...

    To, ze nie zauwazasz olewactwa, leserstwa, obijania sie w klubie to juz nie jest nasz problem tylko Twoj.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1943
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał:
    Loko to w tej lidze jezdzi na podobnych zasadach jak Rawicz i Opole co z tego ze wygra lige jak i tak nie awansuje
    Dokładnie tak samo jak Wanda. Wystarczy się rozejrzeć po ich "stadionie" żeby zrozumieć, że nie zobaczą ekstraligi. No chyba że zakontraktują Fijałkowskiego

    Gadol, po dwóch kolejkach już Nas grzebałeś a tu taki psikus, że nawet bierzesz pod uwagę pojedyncze biegi.
    Ktoś liczył że sobie poużywa dzisiaj a tu dalej jesteśmy w grze
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-05-2016 o 01:09
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #1944
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał:

    Dokładnie tak samo jak Wanda. Wystarczy się rozejrzeć po ich "stadionie" żeby zrozumieć, że nie zobaczą ekstraligi. No chyba że zakontraktują Fijałkowskiego

    Gadol, po dwóch kolejkach już Nas grzebałeś a tu taki psikus, że nawet bierzesz pod uwagę pojedyncze biegi.
    Ktoś liczył że sobie poużywa dzisiaj a tu dalej jesteśmy w grze
    I pisze to gość, który nazwał naszych zawodników odpadami w zeszłym tygodniu, mimo sikania na przełomie stycznia i lutego po nogach ze szczęścia jakie to mocne nazwiska MiŚ zakontraktował. Z Trojanowskim w składzie bez zakontraktowania Ułamka dalej bylibysmy na dnie....sportowym. Bo na marketingowym i organizacyjnym dnie nadal jesteśmy. Ale fajnie, że niektórzy popierają taką wesołą amatorkę.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  10. Powrót do góry    #1945
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gadol,

    Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. To jest grupa zawodników, którzy nie załapali się do eligowych składów czyli są to kadrowe odpady z eligi.
    Nie jestem może dumny z tego składu i nigdy nie sikałem ze szczęścia, ale jak widzę jak sracie na własny klub to mnie to trochę wkurza ale bardziej bawi.
    Problemem jest to że nie możecie się dzisiaj wyrzygać. Taka nowa częstochowska moda.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #1946
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wanda moze i jest silna ale pamietajmy ze w tej lidze jest jeszcze Lodz, ktora na moje jest silniejsza. 4 wyrownanych zawodnikow, Jamrog, Andersen, Misiek i Gapa. Przy niewielkim udziale pozostalej trojki sa w stanie wygrywac mecz za meczem. W Krosnie latwe zwyciestwo, u siebie rozbili Gdansk. Wiec Wanda Wandą ale z Lodzia tez trzeba uwazac. Do tego czasu czyli meczu z Orlem powinien sie juz wykrystalizowac sklad.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    muuu (02-05-2016)

  13. Powrót do góry    #1947
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Myślę, że Wanda do dupnięcia. Dżordż Łolasek oczywiście 15. I obawiam się, że jeżeli Borowicz wróci w formie sprzed kontuzji to Czaja sobie odpocznie, można jeszcze pieksperymentowac z Thorsellem, ale tak szczerze to nie wiem gdzie i za kogo....

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  14. Powrót do góry    #1948
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał:

    Dokładnie tak samo jak Wanda. Wystarczy się rozejrzeć po ich "stadionie" żeby zrozumieć, że nie zobaczą ekstraligi. No chyba że zakontraktują Fijałkowskiego

    Gadol, po dwóch kolejkach już Nas grzebałeś a tu taki psikus, że nawet bierzesz pod uwagę pojedyncze biegi.
    Ktoś liczył że sobie poużywa dzisiaj a tu dalej jesteśmy w grze
    Kiepskie masz informacje, ale Wanda modernizuje stadion i po zbudowaniu dodatkowej trybuny bedzie posiadac standard eligowy.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1949
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie wiem czy ktos o tym wspominal, ale przy okazji meczu w Bydgoszczy miala miejsce konferencja "Liderzy w zarzadzaniu w speedwayu":

    http://storage2.sportowefakty.pl.sds...2_30827915.jpg

    A odnosnie Wandy to blacktopowi chodzilo chyba o te niezbyt ciekawe doniesienia nt. tego ile klub z Krakowa rzeczywiscie ma do dyspozycji pieniazkow

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #1950
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie wiem czy ktos o tym wspominal, ale przy okazji meczu w Bydgoszczy miala miejsce konferencja "Liderzy w zarzadzaniu w speedwayu":

    http://storage2.sportowefakty.pl.sds...2_30827915.jpg

    A odnosnie Wandy to blacktopowi chodzilo chyba o te niezbyt ciekawe doniesienia nt. tego ile klub z Krakowa rzeczywiscie ma do dyspozycji pieniazkow

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Sie okaze jak bedzie. Juz w zeszlym roku byly takie pogloski a jakos nie ma doniesien o niezadowolonych, nieoplaconych zawodnikach
    I w sumie takie pogloski to sa u nas w Czestochowie.
    Sadzikowski zly. Skrzydlewski zly. A Zdunek to juz w ogole.
    Roznica jest taka, ze zaden z tych panow nie dostaje 1 mln zl z kasy miasta i jakos ich kluby radza sobie bardzo dobrze.

    Takze tego... wez poprawke na te "glosy". Bo czesto sa to glosy nieudacznikow, ktorzy chca od wlasnej nieudolnosci odwrocic uwage


    Dam taki przyklad.
    Okolo 10 dni przed meczem z Krosnem pewna firma zwrocila sie z zapytaniem o oferte reklamowa. Dostala, ale takze informacje, ze pozostaly tylko koziolki, reszta wyprzedana.
    Mecz z Krosnem, drugi wiraz, 10 segmentow bandy nieoklejonych.
    Ja nie wiem czy w klubie nie potrafia liczyc do 10, czy pracuja tam ignoranci, debile, czy co jeszcze innego, ale cos jest zdecydowanie nie halo
    I moze wlasnie dlatego Wlokniarz potrzebuje 1 mln zlotych z miasta zeby istniec, a inne kluby dostaja 200-300 tys i daja rade
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (02-05-2016)

  18. Powrót do góry    #1951
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zwróć uwagę Ananas, że KiM opuściło ze swoimi fumflami Wandę. Moim zdaniem popłyneli finansowo, ale jak będzie to się okaże. Niech nikogo nie zwiedzie Tauron, który to jest tylko partnerem Wandy(barter?).

  19. Powrót do góry    #1952
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Gadol,

    Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. To jest grupa zawodników, którzy nie załapali się do eligowych składów czyli są to kadrowe odpady z eligi.
    Nie jestem może dumny z tego składu i nigdy nie sikałem ze szczęścia, ale jak widzę jak sracie na własny klub to mnie to trochę wkurza ale bardziej bawi.
    Problemem jest to że nie możecie się dzisiaj wyrzygać. Taka nowa częstochowska moda.
    Black, gdyby nie sranie nasze tutaj czy na Facebook, to byśmy nadal mieli gówno w klubie.
    Michał oprzytomniał dopiero po licznych głosach, że coś poszło nie tak. Dopiero wtedy zaczął coś na szybko robić. Jak widzisz dało się ogarnąć pod naciskiem kibiców Łęgowika i Ułamka czy chociażby jakoś mniej pitolić w mediach, znajdując rzecznika.
    Jak działał sam przy poklasku swojej świty, to nie spojrzał darowanemu koniowi w zęby, tylko cieszył się i chodził dumny jak paw, że zrobił deal życia z KIM i Trojanowskim, klepiąc o tym dookoła. Już o ustalaniu składu przez sezonem na 6+1 nie wspominając.
    Te wszystkie Jego "wielbłądy" każdy z nas tutaj widział od dawna. Ty także.

    I nie możesz zapomnieć, że do tej ligi odpadów (jak ją zwiesz) Włókniarz wystartował rok wcześniej niż rywale. Winien ich (z tym całym swoim zapleczem i wiedzą z SE) zdystansować już od pierwszych metrów.

    Więc wybacz, mając rok czasu na ogarnięcie tego wszystkiego i lata doświadczeń w tej "branży", to po tym co się działo do tej pory można stwierdzić, że to raczej pracownicy klubu nam nasrali - kibicom.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 02-05-2016 o 12:24
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Petroniusz (02-05-2016)

  21. Powrót do góry    #1953
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Gadol,

    Nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. To jest grupa zawodników, którzy nie załapali się do eligowych składów czyli są to kadrowe odpady z eligi.
    Nie jestem może dumny z tego składu i nigdy nie sikałem ze szczęścia, ale jak widzę jak sracie na własny klub to mnie to trochę wkurza ale bardziej bawi.
    Problemem jest to że nie możecie się dzisiaj wyrzygać. Taka nowa częstochowska moda.
    Ja nie mam problemu bo od początku cudów po tak zbudowanym zespole nie oczekiwałem, przede wszystkim mając na uwadze kto zespół prowadzi i kto zarządza klubem.

    To Ty twierdziłeś w styczniu/lutym, że jest to skład na awans, więc to Ty możesz czuć się rozczarowany.

    To Ty twierdzisz teraz, że to odpady nie ja. Dla mnie to zawodnicy o średnim i niezłym poziomie pierwszoligowym, z których można wykrzesać ciut więcej ale do wygrania ligi to musiałaby większość jechać swojego maxa ale zdaję sobie sprawę, że tak się nie zdarzy raczej.

    Parafrazując Ciebie to sam jesteś odpadem. Odpadem z Googla, Microsoftu czy Appla bo tam się nie załapałeś do pracy.
    Odpowiesz pewnie, że nie bo wcale tam nie aplikowałeś? Cóż taki Thorsell czy Klindt nie szukali kontraktu w ekstralidze tylko świadomie podpisali umowy z DRUGOLIGOWYM klubem jakim był wówczas Włókniarz, tak samo Trojan. THJ czy Jeleń sami w wywiadach mówili o świadomym wyborze 1 ligi.

    I jeszcze jedno, na tle innych zawodników tej ligi to nie są odpady tylko zawodnicy na czołówkę tej ligi. Może nie na wygranie ale na walkę o podium. A tego dotyczyła dyskusja wtedy gdy wypaliłeś z idiotycznym tekstem o odpadach. Teraz próbujesz wybrnąć z głupot jakie tu wypisujesz ale marnie Ci to wychodzi.

    Zastanów się jaki w końcu masz pogląd na ten zespół i napisz coś po przemyśleniu sprawy to nie będziesz odbierany jak chorągiewka na wietrze.



    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (05-05-2016), ananasek_vel_oman (02-05-2016), muuu (02-05-2016)

  23. Powrót do góry    #1954
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Sie okaze jak bedzie. Juz w zeszlym roku byly takie pogloski a jakos nie ma doniesien o niezadowolonych, nieoplaconych zawodnikach
    I w sumie takie pogloski to sa u nas w Czestochowie.
    Sadzikowski zly. Skrzydlewski zly. A Zdunek to juz w ogole.
    Roznica jest taka, ze zaden z tych panow nie dostaje 1 mln zl z kasy miasta i jakos ich kluby radza sobie bardzo dobrze.

    Takze tego... wez poprawke na te "glosy". Bo czesto sa to glosy nieudacznikow, ktorzy chca od wlasnej nieudolnosci odwrocic uwage


    Dam taki przyklad.
    Okolo 10 dni przed meczem z Krosnem pewna firma zwrocila sie z zapytaniem o oferte reklamowa. Dostala, ale takze informacje, ze pozostaly tylko koziolki, reszta wyprzedana.
    Mecz z Krosnem, drugi wiraz, 10 segmentow bandy nieoklejonych.
    Ja nie wiem czy w klubie nie potrafia liczyc do 10, czy pracuja tam ignoranci, debile, czy co jeszcze innego, ale cos jest zdecydowanie nie halo
    I moze wlasnie dlatego Wlokniarz potrzebuje 1 mln zlotych z miasta zeby istniec, a inne kluby dostaja 200-300 tys i daja rade
    No wlasnie ze sa. Poczytaj sobie w internetach o niejakim Karolu Baranie i o tym, jak go Sadzikowski zrobil w ch..

    Drugim takim co otwarcie zwracal uwage radosna polityke transferowa Wandy jest niejaki Witold z Lodzi.

    Chyba nie powiesz, ze nieudacznik?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #1955
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    No to w końcu po długim weekendzie i meczu

    Plus dodatni: Trojanowski nie jedzie z Wandą. Uf. Plus ujemny: nasza świta błaga niebiosa o wysoką frekwencję, bo nagle przelewy muszą iść dwukrotnie wyższe. Autentyczny popłoch. Wzmożona reklama nie wzięła się przypadkowo

    Sprawdziłęm z ciekawosci jak tam nowa jakość w komunikacji w internetach nowego pana rzecznika:
    Łukasz Krawczyk Tylko proszę nie kombinujcie ze składem i w awizowanych Klindt
    Odpowiedź:
    Włókniarz Częstochowa Łęgowik z Polisem przywieźli Bydgoszcz w biegu juniorskim na 5-1.

  25. Powrót do góry    #1956
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Nie popadajmy w paranoję, że przyjedzie Wanda i będzie rozstawiała naszych po kątach....
    Kto tam ma taką wielką siłę przebicia? Poza Walaskiem żaden zawodnik u nas nie powinien ujechać 10 pkt. A i w Grega komplet nie wierzę.
    Hougaard nigdy u nas szału nie robił, Mt. Szczepaniak podobnie...Kto poza nimi? Suchecki, Mazur? Nie, nie... to już wchodzimy w bardzo abstrakcyjne rozmowy. Oczywiście może się zdarzyć, że jeden z nich będzie miał "dzień konia" i częstochowski tor mu podpasuje (co się b. często zdarza). Ale nie będzie tak z całą drużyną. Na chwilę obecną, jeżeli pojedziemy bez Trojana- obstawiam 52:38 dla Włókniarza.

  26. Powrót do góry    #1957
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    No wlasnie ze sa. Poczytaj sobie w internetach o niejakim Karolu Baranie i o tym, jak go Sadzikowski zrobil w ch..

    Drugim takim co otwarcie zwracal uwage radosna polityke transferowa Wandy jest niejaki Witold z Lodzi.

    Chyba nie powiesz, ze nieudacznik?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Zwracać uwagę to może, to jeszcze o niczym nie świadczy. Casus Barana jednak już tak.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #1958
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A jaka była decyzja PZM w kwestii barana?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #1959
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gadol napisał:
    Ja nie mam problemu bo od początku cudów po tak zbudowanym zespole nie oczekiwałem, przede wszystkim mając na uwadze kto zespół prowadzi i kto zarządza klubem.

    To Ty twierdziłeś w styczniu/lutym, że jest to skład na awans, więc to Ty możesz czuć się rozczarowany.

    To Ty twierdzisz teraz, że to odpady nie ja. Dla mnie to zawodnicy o średnim i niezłym poziomie pierwszoligowym, z których można wykrzesać ciut więcej ale do wygrania ligi to musiałaby większość jechać swojego maxa ale zdaję sobie sprawę, że tak się nie zdarzy raczej.

    Parafrazując Ciebie to sam jesteś odpadem. Odpadem z Googla, Microsoftu czy Appla bo tam się nie załapałeś do pracy.
    Odpowiesz pewnie, że nie bo wcale tam nie aplikowałeś? Cóż taki Thorsell czy Klindt nie szukali kontraktu w ekstralidze tylko świadomie podpisali umowy z DRUGOLIGOWYM klubem jakim był wówczas Włókniarz, tak samo Trojan. THJ czy Jeleń sami w wywiadach mówili o świadomym wyborze 1 ligi.

    I jeszcze jedno, na tle innych zawodników tej ligi to nie są odpady tylko zawodnicy na czołówkę tej ligi. Może nie na wygranie ale na walkę o podium. A tego dotyczyła dyskusja wtedy gdy wypaliłeś z idiotycznym tekstem o odpadach. Teraz próbujesz wybrnąć z głupot jakie tu wypisujesz ale marnie Ci to wychodzi.

    Zastanów się jaki w końcu masz pogląd na ten zespół i napisz coś po przemyśleniu sprawy to nie będziesz odbierany jak chorągiewka na wietrze.
    Oczywiście, że nie oczekiwałeś cudów tylko wymyśliłeś nową nazwę Skład Drewna Włókniarz w którym nie widziałeś nawet Ułamka z uwagi na finanse.
    Dla Ciebie to zawodnicy o średnim i niezłym poziomie pierwszoligowym z których można wykrzesać ciut więcej, ale (zostawiasz sobie możliwość błędu) z możliwością awansu (a jakże) ale koniecznie musiało się znaleźć raczej nie
    Nie wiem czy świadomie lub nie ale mnie obraziłeś nie rozumiejąc sensu mojej wypowiedzi. Żeby była jasność to Włókniarz zazwyczaj jedzie na żużlowym trupie, odpadach które odzyskują nowe życie we Włókniarzu.
    Takie jest moje zdanie. Już wiem natomiast dlaczego boli cię ten odpad, ale proponuję iść się gdzieś indziej wyrzygać.
    Googla, Microsoftu czy Appla. Chyba jesteśmy rzeczywiście na innym poziomie....
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-05-2016 o 16:59
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  29. Powrót do góry    #1960
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Kto to komentuje na Fon'ie? Na zawał zejdzie bida.
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Mariusz Rajek
    Zamierzałem słuchać relacji w radiu FIAT, ale nie wiem dlaczego nie było transmisji i musiałem słuchać tego Rajka. Nie mam do niego zaufania. Jak komentował 1/4 IMP w Łodzi, to potrafił przesunąć prowadzącego prawie cały bieg Ułamka na trzecie miejsce, bo Pan redaktor pomylił kolory kasków. Oczywiście nie przyznał się do błędu, tylko powiedział, że zamieszało się nam na torze. Już sam fakt, że nie potrafi rozpoznać naszego zawodnika choćby po kevlarze, tylko musi patrzeć na kolor kasku, pokazuje jaki jest słaby. Wczoraj też się popisał. Jest na zawodach i nie wie kto jedzie. W 13. biegu Gollob jechał jako rezerwa zwykła, a ten cały czas mówił, że jedzie Curyło. Ale jak się nie rozpoznaje zawodników, to tak właśnie jest. Wcześniej w biegu 7. wymyślił sobie ostrzeżenie dla Polisa, bo chyba myśli, że każdy lotny start kończy się otrzymaniem ostrzeżenia od sędziego.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  30. Powrót do góry    #1961
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Taka ciekawostka odnosnie Orla Lodz. Tam jest atmosfera, zespol, sa nazwiska i jest Skrzydlo. Gosc placi live

    13100972_1282260658469445_1779515391_n.jpg

  31. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (02-05-2016), Garfield (02-05-2016), Girion (02-05-2016), GriN (02-05-2016), ananasek_vel_oman (02-05-2016), artem (02-05-2016), brindel (03-05-2016), ckm-ista (02-05-2016), mackoxdp1 (02-05-2016), muuu (02-05-2016), pakosik (03-05-2016), sprytnyd (03-05-2016)

  32. Powrót do góry    #1962
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Oczywiście, że nie oczekiwałeś cudów tylko wymyśliłeś nową nazwę Skład Drewna Włókniarz w którym nie widziałeś nawet Ułamka z uwagi na finanse.
    Dla Ciebie to zawodnicy o średnim i niezłym poziomie pierwszoligowym z których można wykrzesać ciut więcej, ale (zostawiasz sobie możliwość błędu) z możliwością awansu (a jakże) ale koniecznie musiało się znaleźć raczej nie
    Nie wiem czy świadomie lub nie ale mnie obraziłeś nie rozumiejąc sensu mojej wypowiedzi. Żeby była jasność to Włókniarz zazwyczaj jedzie na żużlowym trupie, odpadach które odzyskują nowe życie we Włókniarzu.
    Takie jest moje zdanie. Już wiem natomiast dlaczego boli cię ten odpad, ale proponuję iść się gdzieś indziej wyrzygać.
    Googla, Microsoftu czy Appla. Chyba jesteśmy rzeczywiście na innym poziomie....

    Jesteśmy na innym poziomie, Ty masz problemy z czytaniem i zrozumieniem tego co czytasz. Dowód to mój post poniżej po zakontraktowaniu Jelenia i THJ do którego się dogrzebałeś ale nie zrozumiałeś.

    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Jeszcze jeden!!! Jeszcze jeden!!! Idź na całość!

    P.S.
    Skład drewna Włókniarz Częstochowa?
    P.S.2
    Tak, na 100% THJ i Jeleń są mniejszym obciążeniem dla budżetu jak Seba czy Rysiek...

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Nie wyłapujesz ironii, zawsze byłem za tym by zamiast THJ czy Jelenia zakontraktować Sebastiana czy Rune.

    I to nie ja najpierw przed sezonem pompuję balonik pisząc o awansie a później wyjeżdżam z hasłem iż jadą u nas odpady tylko Ty. Mnie ten skład od początku niezbyt leżał.

    Współczuję Ci ale również rozumiem, nie krępuj się jak czegoś nie załapiesz to śmiało pytaj. Może nawet komiks skombinuję co by łatwiej Ci było skumać.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (02-05-2016), muuu (02-05-2016)

  34. Powrót do góry    #1963
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Zwykła popisówka Skrzydlewskiego pod publiczke. Jak to się komuś podoba to współczuje. Wczoraj w tym studiu zrobił z siebie debila "sędzia nas oszukał to pojedziemy na maxa a tak by nam nie zależało na wyniku"

  35. Powrót do góry    #1964
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Taka ciekawostka odnosnie Orla Lodz. Tam jest atmosfera, zespol, sa nazwiska i jest Skrzydlo. Gosc placi live
    Jeszcze jeden mały szczegół - bawi się przede wszystkim za swoje, nie za publiczną kasę otrzymaną w formie dotacji czy jako dochód z giełdy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #1965
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Gadol napisał:
    O patrz a w jednej z firm w której pracowałem awantura jaką zrobiłem mając dość odwalania roboty za dwóch nierobów spowodowała, że co prawda się do mnie po pół roku nie odzywali poza służbowymi tematami ale funkcjonowali jak w szwajcarskim zegarku po naganach i groźbie wywalenia. Sklep z jednego ze słabszych w sieci nagle stał się jednym z lepszych. W innej firmie też miałem podobny zatarg, po prostu walę prosto z mostu jak ktoś odwala fuszerkę. Bo jakoś dociera do mnie, że jak firma w której pracuję będzie dobrze funkcjonować to jest szansa na większy zysk. Jak jest większy zysk to jest szansa na premię lub bezproblemową wypłatę jeśli firma jest w kryzysie
    Najbardziej bawi mnie sytuacja jak byle pracownik sklepu/sprzedawca stara się pouczać innego człowieka. Najwięcej ma do powiedzenia o prowadzeniu klubu o czym nie ma absolutnie pojęcia, ale jest wyszczekany jak trzynastolatka. Innego człowieka nazywa odpadem bo sam pracując w salonie sieciowym i zmieniając kolejną pracę jest normalnie kimś lepszym. Moje gratulacje. Jeśli nadal nie zatrybiłeś to jesteśmy trochę z innej bajki. Komiksy zostaw dla siebie, bo pewnie Ci się nie raz przydadzą. Zwyczajnie Ci po ludzku współczuję.
    Z drugiej strony zastanawiam się jak każdy akwizytor/sprzedawca/pracownik sklepu zacznie doradzać temu nieszczęsnemu prezesowi to co dobrego może z tego wyniknąć poza ciągłym czarnym PR klubu?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 02-05-2016 o 23:27
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #1966
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Jak to się komuś podoba to współczuje.
    Mam wrazenie jakbym czytal swiacika... on tez ostatnio mowil, tylko lekko zmienione: jak sie komus nie podoba....

    A na powaznie to nikt sie tym nie jara, napisalem, ze wrzucam jako ciekawostke. A powaznie myslisz ze Andersen tez jest idiota i razem ze Skrzydlem zapozowali do zdjecia? No bez jaj. Zeby nie bylo tak kolorowo to umowmy sie , ze to zaleglosci za zeszly rok.

  38. Powrót do góry    #1967
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Gadol napisał:

    Najbardziej bawi mnie sytuacja jak byle pracownik sklepu/sprzedawca stara się pouczać innego człowieka. Najwięcej ma do powiedzenia o prowadzeniu klubu o czym nie ma absolutnie pojęcia, ale jest wyszczekany jak trzynastolatka. Innego człowieka nazywa odpadem bo sam pracując w salonie sieciowym i zmieniając kolejną pracę jest normalnie kimś lepszym. Moje gratulacje. Jeśli nadal nie zatrybiłeś to jesteśmy trochę z innej bajki. Komiksy zostaw dla siebie, bo pewnie Ci się nie raz przydadzą. Zwyczajnie Ci po ludzku współczuję.
    Z drugiej strony zastanawiam się jak każdy akwizytor/sprzedawca/pracownik sklepu zacznie doradzać temu nieszczęsnemu prezesowi to co dobrego może z tego wyniknąć poza ciągłym czarnym PR klubu?
    Czarny PR to robi sam swiacik. Kiedy tylko otworzy usta. Takze tego.

    Natomiast caly powyzszy cytat ponizej krytyki.
    Odwolywanie sie sytuacji zawodowej osoby, ktora krytykuje, zdradza kompletny brak argumentow.
    Dlaczego Blacktopie nie zadales sobie pytania czy np Gadol nie jest *****istym monterem/sprzedawca, zarabia 5k miesiecznie (na warunki czestochowskie super) i zwyczajnie w swiecie nie jest mu potrzebne wiecej? I moze przy okazji nie wspiera szefostwa w zakresie PR i marketingu?
    I nie bierzesz pod uwage tego, ze ta korporacyjna siec sprzedazy jest sto razy lepiej zorganizowana niz klub?

    Gdyby Gadol byl osoba publiczna, to jeszcze takie wchodzenie w czyjes zycie zawodowe bym rozumial. Ale osoby prywatnej? Serio przyjales fuche obroncy MiSia? Co Ci za to obiecali?
    Zawsze mialem Cie za czlowieka myslacego, widzacego wiecej niz inni. Ale widocznie sie mylilem, bo Tobie pasuje gownojakosc Wlokniarza, ktora obecnie mamy.
    Serio tego sie nauczyles latajac po calym swiecie, pracujac przy TVP i innych firmach?
    Wierzyc sie nie chce jak to czytam, ale widocznie ludzie faktycznie co 7 lat sie zmieniaja.
    Nie idz ta droga.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (05-05-2016), muuu (03-05-2016), pakosik (03-05-2016)

  40. Powrót do góry    #1968
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Gadol napisał:

    Najbardziej bawi mnie sytuacja jak byle pracownik sklepu/sprzedawca stara się pouczać innego człowieka. Najwięcej ma do powiedzenia o prowadzeniu klubu o czym nie ma absolutnie pojęcia, ale jest wyszczekany jak trzynastolatka. Innego człowieka nazywa odpadem bo sam pracując w salonie sieciowym i zmieniając kolejną pracę jest normalnie kimś lepszym. Moje gratulacje. Jeśli nadal nie zatrybiłeś to jesteśmy trochę z innej bajki. Komiksy zostaw dla siebie, bo pewnie Ci się nie raz przydadzą. Zwyczajnie Ci po ludzku współczuję.
    Z drugiej strony zastanawiam się jak każdy akwizytor/sprzedawca/pracownik sklepu zacznie doradzać temu nieszczęsnemu prezesowi to co dobrego może z tego wyniknąć poza ciągłym czarnym PR klubu?
    Odpadami zaczałeś Ty rzucać pod adresem naszych zawodników (bo nie jeżdżą w ekstralipie) nie przypisuj tego mnie. Tylko nie zauważasz, że w każdej dyscyplinie sportowej jest kilka klas rozgrywkowych a liczba miejsc w składach drużyn ekstraligowych ograniczona tak jak Twoje postrzeganie świata. Na poziom 1 ligi nie są to odpady ale całkiem niezły na papierze zespół. Tylko żeby z niego coś wycisnąć potrzeba fachowców w klubie a tu obowiązuje dalej zasada nieważne, że mierny byle był wierny. No i fajny oczywiście, to słowo klucz.

    Przykład, który podałem parę postów wyżej nie odnosił się do Ciebie personalnie miał tylko pokazać bezsens takiego rozumowania ale widać nie potrafisz tego pojąć. Bo tak naprawdę poza Ułamkiem liczącym na przedłużenie kontraktu w Rybniku nie widziałem by ktoś z naszych zawodników pchał się do ekstraligi i został odtrącony. Świadomie wybrali starty w klubie w pewnym momencie 2-ligowym.

    Zarzucasz mi ataki personalne i obrażanie a sam tego próbujesz. Takim zachowaniem pokazujesz jak idealnie byś pasował do misiowej kliki co pokazały próby ataków tu przez osoby z klubu np w stosunku do Rolanda czy Ananaska. Poziom hipokryzji również odpowiedni.

    No i trochę kiepsko trafiłeś z tym byle pracownikiem sklepu/sprzedawcą bo jak widać po pewnym przykładzie to taki sklepikarz może być prezesem klubu.

    Jesli marketingiem w klubie może zajmować się osoba po filologii angielskiej, jeśli marketingiem mogła zajmować się pielęgniarka to myślę że jako osoba, która kształciła się na kierunku zarządzanie i marketing a wcześniej pracownik administracyjno-biurowy mogę wyrazić SWOJE zdanie na ten temat. Mylę się to podaj argumenty za tym. Ale potrafię zrozumieć, że jak ich brak w dyskusji to zaczynają się wycieczki osobiste.

    Co do PR to od tego są odpowiednie osoby w klubie by o niego dbać. To jest FORUM KIBICÓW do dyskusji między nimi.

    Zanim zaczniesz z niektórych zajęć/zawodów się wyśmiewać poczytaj sobie o niejakim Michaelu Dellu zasuwającym na zmywaku czy też szefach McDonaldsa lub Wallmarta zaczynających jako stażysta podający frytki czy też gość rozładowujący ciężarówki.

    Masz rację, że jesteśmy z innych bajek bo mam taki sam szacunek do babci klozetowej jak i prezesa banku jako człowieka i do wykonywanej przez nich pracy i nie szufladkuję na tej podstawie ludzi.
    Dlatego z przyjemnością dodaję Cię do ignorowanych. Nie będziesz musiał zniżać się do dyskusji z byle sprzedawcą. EOT
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (05-05-2016), muuu (03-05-2016)

  42. Powrót do góry    #1969
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał
    Gdyby Gadol byl osoba publiczna, to jeszcze takie wchodzenie w czyjes zycie zawodowe bym rozumial. Ale osoby prywatnej? Serio przyjales fuche obroncy MiSia? Co Ci za to obiecali?
    Zawsze mialem Cie za czlowieka myslacego, widzacego wiecej niz inni. Ale widocznie sie mylilem, bo Tobie pasuje gownojakosc Wlokniarza, ktora obecnie mamy.
    Serio tego sie nauczyles latajac po calym swiecie, pracujac przy TVP i innych firmach?
    Wierzyc sie nie chce jak to czytam, ale widocznie ludzie faktycznie co 7 lat sie zmieniaja.
    Nie idz ta droga.
    Nie posługuję się niczym innym jak wypowiedzią tego sprzedawcy tutaj na forum.
    W prosty sposób pokazałem że też można wyciągnąć wypowiedź innego człowieka i obracać ją w dowolny sposób, żeby kogoś obrazić.
    Nie czarujmy się, ale to co tutaj uprawiacie to zwykły czarny PR dla klubu.
    Dla niektórych stało się to już sposobem na życie.
    p.s. Nie pracuję dla Świącika, bo jest to zwyczajnie niemożliwe.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  43. Powrót do góry    #1970
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Ale ten czarny PR nie wziął się z dupy. To co piszą i mówią ci goście okazuje się prawdą zaskakująco często! Jak chcesz polemizować z tym że bandy właściwie gołe a mówią, że nie ma miejsca? Popatrz ile jest koziolkow na murawie. Pomyśl, że niektórych koziolkow nie postawiono. Przecież to strzał w głowę jest w relacjach ze sponsorem... Na fb postów po japońsku nie widziałeś? Przypał ze snapem Cię ominął? To nie jest czarny PR to jest mówienie prawdy i pokazywanie paluchem co jest spierdzielone.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (03-05-2016), mackoxdp1 (03-05-2016), muuu (03-05-2016)

  45. Powrót do góry    #1971
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał

    Nie posługuję się niczym innym jak wypowiedzią tego sprzedawcy tutaj na forum.
    W prosty sposób pokazałem że też można wyciągnąć wypowiedź innego człowieka i obracać ją w dowolny sposób, żeby kogoś obrazić.
    Nie czarujmy się, ale to co tutaj uprawiacie to zwykły czarny PR dla klubu.
    Dla niektórych stało się to już sposobem na życie.
    p.s. Nie pracuję dla Świącika, bo jest to zwyczajnie niemożliwe.

    pozdrawiam
    Obawiam się blacktop, że przy tym co wyprawiali/wyprawiają Maślanka/KJG/MiŚ i świta (celowo ująłem ich wszystkich razem) żaden czarny PR nie jest już wcale potrzebny...
    Pzdr,
    Garfield

  46. Powrót do góry    #1972
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,710
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W prosty sposób pokazałem że też można wyciągnąć wypowiedź innego człowieka i obracać ją w dowolny sposób, żeby kogoś obrazić.
    Nie czarujmy się, ale to co tutaj uprawiacie to zwykły czarny PR dla klubu.
    Blacktopie, poznaliśmy się jakiś czas temu, byłeś wówczas mądrze gadającą, dość poważną i ambitną osobą. A przynajmniej takie sprawiałeś wrażenie. Czasem wpadłeś na forum porobić trzodę w innych wątkach tu na forum i nawet pośmialiśmy się z niej razem. Ale Tobie ta trzoda została do dziś. Rozumiem już czemu 90% użytkowników forum z Tobą nie rozmawia czy ma Cię na czarnej liście.
    Co chwile tak przekręcasz wypowiedzi, wybierasz pojedyncze słowa i tak wyrywasz z kontekstu, że faktycznie tworzy się z tego Twoja własna nowa historia. Jak jednak widzisz, już nikt się na to nie nabiera i jedyną osoba, którą to jeszcze bawi jesteś Ty sam. Dorzuć do tych bajek kolorowe smoki, to może jakieś dzieci się tym zainteresują i dostaniesz nawet cukierka czy buziaka.

    Niespełniony fantasta.


    Za Wiki: Czarny PR (...), antyreklama, negatywna kampania wyborcza – system metod, działań bądź posunięć propagandowych, zwłaszcza manipulacyjnych, prowadzących do zdyskredytowania przeciwnika (zwykle polityka lub przedsiębiorstwa) w oczach opinii publicznej celem zdobycia jej przychylności (zwykle elektoratu lub klientów).

    Blacktopie. Nie zauważyłeś tego od dawna, żyjesz w swoim świecie, to Ci wyjaśnię. My nie tworzymy żadnych metod manipulacyjnych, nie prowadzimy żadnych działań by zdobyć przychylność elektoratu lub jakąś reklamę. My tylko spokojnie oraz uczciwie komentujemy i opisujemy to, co robi klub. Robimy to, bo Pan Prezes bawi się naszym klubem i robi to za nasze pieniądze. To właśnie Michał i jego świta sami sobie rzucają kłody pod nogi swoimi durnymi czynami. Też mi przykro z tego powodu, że klub sam działa na swoją niekorzyść, no ale wykazaliśmy dużo cierpliwości by to zmienić. Michał nie chce.
    Nic nie wymyślamy, nic nie fantazjujemy. Czyste fakty i smutna klubowa rzeczywistość. Jak chcesz nas za wszelką cenę jakoś nazwać, to otwórz słownik, dojedź do O i nazwij "opozycją". Już raz prezesi doprowadzi Włókniarz na dno. My mówimy temu "nigdy więcej".

    PS Jakbyś też był bardziej skupiony na tym co piszesz, a nie odpływał w wymysłach i w tym jak zdobyć poklask, to byś zauważył, że prezesem Włókniarza jest nie kto inny jak sprzedawca właśnie. O innych licznych stanowiskach nie wspominając, bo tam żadnego doświadczenia/wiedzy nikt nie ma w tym co robi. Zobacz też jak White Green Shop utarł nosa Michałowi i jak można zrobić fajne gadżety i je wypromować

    Bez odbioru.


    https://www.facebook.com/wlokniarz/p...87183434674841
    Brawo za filmik! Oby tak dalej marketingu czy Rzeczniku

    Miłe są też słowa podziękowań dla kibiców, którzy jadą na wyjazd. W końcu jest budowana więź z kibicami.

    A THJ ma fajnego Snapchata jak ktoś używa. Wszędzie łazi z telefonem i nagrywa filmiki, nawet z parku maszyn przed/po meczu. Polecam
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 03-05-2016 o 13:26
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-05-2016), mackoxdp1 (03-05-2016)

  48. Powrót do góry    #1973
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    muuu napisał:
    Blacktopie, poznaliśmy się jakiś czas temu, byłeś wówczas mądrze gadającą, dość poważną i ambitną osobą. A przynajmniej takie sprawiałeś wrażenie. Czasem wpadłeś na forum porobić trzodę w innych wątkach tu na forum i nawet pośmialiśmy się z niej razem. Ale Tobie ta trzoda została do dziś. Rozumiem już czemu 90% użytkowników forum z Tobą nie rozmawia czy ma Cię na czarnej liście.
    Co chwile tak przekręcasz wypowiedzi, wybierasz pojedyncze słowa i tak wyrywasz z kontekstu, że faktycznie tworzy się z tego Twoja własna nowa historia. Jak jednak widzisz, już nikt się na to nie nabiera i jedyną osoba, którą to jeszcze bawi jesteś Ty sam. Dorzuć do tych bajek kolorowe smoki, to może jakieś dzieci się tym zainteresują i dostaniesz nawet cukierka czy buziaka.

    Niespełniony fantasta.
    To nie Twoją podobiznę podrzucali kibice na sektorze? Nie wypowiadaj się proszę w imieniu innych osób, bo wśród kibiców można usłyszeć różne historie na Twój temat. Zabolał sposób na życie? Tworzysz historie w internecie szkalujące klub. O pewnych rzeczach się nie mówi nawet w najlepszych domach chyba że chce się na tym zbić własny kapitał. Gorzej jeśli robi to osoba o tak wątpliwym zdrowiu psychicznym i reputacji.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    muuu (03-05-2016), sirqaz (03-05-2016)

  50. Powrót do góry    #1974
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    muuu napisał:

    To nie Twoją podobiznę podrzucali kibice na sektorze? Nie wypowiadaj się proszę w imieniu innych osób, bo wśród kibiców można usłyszeć różne historie na Twój temat. Zabolał sposób na życie? Tworzysz historie w internecie szkalujące klub. O pewnych rzeczach się nie mówi nawet w najlepszych domach chyba że chce się na tym zbić własny kapitał. Gorzej jeśli robi to osoba o tak wątpliwym zdrowiu psychicznym i reputacji.
    Myślę że muuu dorzuci sobie zrzut ekranu z Twoimi przeprosinami lub spotkacie się w sądzie
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (03-05-2016), muuu (03-05-2016)

  52. Powrót do góry    #1975
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Jestem tu nowy, ale Blacktopa to słuchać nie można. THJ faktycznie fajne snapy robi, może rzecznik weźmie z niego przykład i snap klubowy też tak będzie działać. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem dziwnie spokojny o wynik z Wandą

  53. Powrót do góry    #1976
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Idea filmiku dobra, wykonanie masakra.
    Kiepska jakosc, kiepski dzwiek, kiepski kadr.
    Czemu tego nie nagrano przy sprzecie w parku maszyn?

    Domyslam sie, ze uzyto po prostu jakiejs kamierki albo nawet komorki do nakrecenia tegoz filmiku.
    Ale powinno to wygladac tak:
    mikrofon "spinka" pod kolnierzem kevlara, badz przypieta w ktoryms ciemnym miejscu zeby nie bylo widac, z oslonka pojemnosciowa (tlumi inne dzwieki niz glos)
    Dwa ujecia (dwie kamery) lapiace blizej/dalej, z roznych katow (rozne kadry). Potem nalozenie sciezki dzwiekowej na grane dwa rownoczesnie kadry i sklejka.

    Rzeczniku, juz wiesz, dlaczego pisze o Tobie, ze jestem amatorem?
    Bo nie masz pojecia o takich rzeczach, a pojecie miec powinienes.

    Dobrymi checiami.... i tak dalej.
    Tutaj potrzebne nie sa dobre checi, ale wiedza i profesjonalizm, ktory gwarantuje pewien poziom.
    Na razie to wyglada na zabawe nastolatka z telefonem.

    Pozdro
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #1977
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Fajnie, że chociaż coś takiego zaczęło się pojawiać. Może po dobrym przyjęciu tej inicjatywy ekipa doprosi się MiSia o podstawowy, potrzebny do tego sprzęt. Myślę, że dojście do dostawców w niezłej cenie choćby przez charakter prowadzonej działalności prezes posiada.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  55. Powrót do góry    #1978
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Przeciez kamera juz w zeszlym roku zostala zakupiona.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  56. Powrót do góry    #1979
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Fajnie, że chociaż coś takiego zaczęło się pojawiać. Może po dobrym przyjęciu tej inicjatywy ekipa doprosi się MiSia o podstawowy, potrzebny do tego sprzęt. Myślę, że dojście do dostawców w niezłej cenie choćby przez charakter prowadzonej działalności prezes posiada.
    Ja w zeszłym roku proponowałem misiowi pełen pakiet Wlokniarz.tv za free. Na sprzęcie przeze mnie ogarnietym plus transmisję live z meczy w necie. Video oczywiście. Też za free.
    Usłyszałem że jest firma co da sprzęt, montera itd. Widać po prawie roku pierwszy efekt pracy :-D
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #1980
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Było parę filmików z treningów w zeszłym roku ale znudziło się chyba komuś.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •