Strona 98 z 132 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,366 do 4,410 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4366
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    19-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Zwolnienie Finfy w tym momencie to błąd. Z całym szacunkiem, trener Kafel jest jeszcze słabszy.

  2. Powrót do góry    #4367
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    Wczoraj zmarł Jurek Bożyk ! :-(

    http://wlokniarz.com/2016/08/26/zmarl-jerzy-bozyk/

    BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ... SPOCZYWAJ W SPOKOJU OLBRZYMI TALENCIE, PRZEZ "DZIWNY ZBIEG WYPADKÓW LOSOWYCH" NIGDY NIESPEŁNIONY ŻUŻLOWCU....

    (i)

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Analityk za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (26-08-2016), jazzmanik (26-08-2016)

  4. Powrót do góry    #4368
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    I znowu Świącik coś mówi, a inne rzeczy robi. Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej strony takie zachowanie jest żenujące.

  5. Powrót do góry    #4369
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    http://wlokniarz.com/2016/08/26/zmarl-jerzy-bozyk/

    BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ... SPOCZYWAJ W SPOKOJU OLBRZYMI TALENCIE, PRZEZ "DZIWNY ZBIEG WYPADKÓW LOSOWYCH" NIGDY NIESPEŁNIONY ŻUŻLOWCU....

    (i)

    Zero wspomnień, koledzy, zero uwag? Ani jednego ciepłego slowa. Finfa i Świącik, Świącik i Finfa... jedyny temat, w koło i w koło. Ludzie którzy jeszcze nic nie zrobili dla Włókniarza a jeden z nich już zakończył współpracę dominują to forum. A o Jurku napisał tylko Analityk... Klubowa strona za jego lata w plastronie z lwem poświęciła mu kilka linijek i jedno marne foto.

    Ja z toru Jurka Bożyka pamiętam słabiutko ale jego twarz z jest mi znana m.in. ze zdjęć Włókniarza które mam na ścianach. To jeden z tych którzy tworzyli najlepszą drużynę w historii klubu, zawodnik Mistrzów Polski 1974, jak to ktoś pisał "najlepszy w klubie specjalista od jazdy po dechach". Tak jak napisał Analityk, olbrzymi talent, któremu w odniesieniu sukcesu na przeszkodzie stanął zły los. Smutno...

  6. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (26-08-2016), ananasek_vel_oman (26-08-2016), lolex (26-08-2016), pakosik (26-08-2016)

  7. Powrót do góry    #4370
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach

    ......

    Smutna wiadomość...

    Pamiętam Bożyka z toru, co prawda nie były to lata jego świetności, a próba powrotu na tor po odsiadce.
    Dla nie zorientowanych dodam, że prowadził trabanta którym to spowodował wypadek w którym zginął Zygmunt Gołębiowski.
    Powrót był chyba dla niego trudny, kibice (nazwijmy to) mieli mieszane uczucia... co odbijało się na wynikach.
    Po jakimś czasie zrezygnował.
    Ja zapamiętam go jako KOZAKA, choć mały wzrostem to "jaja miał jak arbuzy"
    Szkoda,że tak potoczyły się jego losy... w jednej chwili stracił przyjaciela i zablokował sobie karierę (jeśli w tamtych czasach istniało coś takiego jak kariera)

    Jurek trzymaj gaz...gdziekolwiek jesteś.

    .................................................. ...............................
    Jak to napisał Jazzmanik NAJLEPSZA DRUŻYNA W HISTORII
    BEZAPELACYJNIE!!!
    Szkoda,że coraz więcej zawodników z tamtej złotej ekipy reprezentuje barwy biało zielone (na tle błękitu)...Bożyk, Gołębiowski, Goszczyński, Urbaniec, Gierzyński.
    Ostatnio edytowane przez lolex ; 26-08-2016 o 22:06

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    P.S.U.J. (26-08-2016), ananasek_vel_oman (26-08-2016), jazzmanik (26-08-2016), szyba213 (27-08-2016), tramw (26-08-2016)

  9. Powrót do góry    #4371
    Użytkownik
    Dołączył
    24-10-2013
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 26 w 15 postach

    jeszcze o Jurku... :-(

    Witam Cię, Kibicu!!,

    powaliła mnie wiadomość o śmierci Jurka Bożyka.. Wiem, wiem, Ty go nie pamiętasz więc może Cię to nie "dupnęło" - za młody wtedy byłeś...
    Jurek byłby taki sam jak Marek Cieślak, czy Andrzej Jurczyński... gdyby...
    Nie wiem czy wiesz, że wtedy feralnego wieczoru wracali "nagrzani" jego trabantem - on prowadził - z oblewania świeżego mieszkania Andrzeja Jurczyńskiego w wieżowcu... W tym, w którym ostatnio na "parterze" mieściła się knajpa "A-Dong" czyli na rogu przy estakadzie... Grzali mocno... nie zobaczyli stojącej nieoświetlonej przyczepy na ulicy 1-go maja, na wysokości.... tuż przed rondem Mickiewicza... Zygmunt Gołębiowski jako pasażer z przodu zginął na miejscu... Jurek jako sprawca poszedł "w odsiadkę" na Mirowską - ale nie miał źle - wydawał przez lata sort mundurowo -więzienny... Wyszedł na przełomie roku 1979 - 1980.. Odnowił licencję w 1980 na wiosnę i zaczął jechać coraz lepiej jako "stary" tzn. u nas rozstrzygał mecze staczającego się już w I lidze Włókniarza, na wyjazdach nie istniał... ale... przed więzieniem czy u nas czy na wyjeździe robił po 10-11 punktów w 4 biegach (np. w Opolu!!
    Zakończył karierę chyba w 1982-3 roku już w II lidze..
    Cześć Jego Pamięci!!

    Pozdrawiam
    m_e

    P.S. jeśli wiesz coś,napisz o Jego Końcu (czy nagła, po dlugiej chorobie, skutki jakichś naogów -??). Szkoda.. był młodszy o całe 2 lata od Marka i Andrzeja... Nie staruszek!!.... Wielki Talent, Nigdy nie spełniony Żużlowiec... Swój człek z Czewy...!!

  10. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Analityk za jego przydatny post!

    CKMik (27-08-2016), Penhall (27-08-2016), ananasek_vel_oman (26-08-2016), muuu (26-08-2016), żArt (27-08-2016)

  11. Powrót do góry    #4372
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cóż, ja niestety tamtą ekipę znam jedynie z opowiadań wujka. Włókniarzowi zacząłem kibicować w latach drugoligowej posuchy, jakieś 6 lat po zakonczeniu kariery przez Jurka Bożyka. Podejrzewam, że do policzenia aktywnych forumowiczów z Czwy pamietających Go z toru starczą palce obu rąk.

    Niestety wielu najmlodszych stażem i wiekiem kibiców nazwiska z tamtych lat nic nie mówią. Wystarczy spojrzeć na wyniki głosowania na żużlowca 65-lecia. Niestety to ci co wybrali jako number one kierowcę camaro są targetem Misiów.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 27-08-2016 o 02:19
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Powrót do góry    #4373
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Za młody jestem żeby oglądać go na żywo a co dopiero pamiętać.
    Ale w przeciwieństwie do wielu osób wmoim wieku nazwisko nie jest mi obce.
    Pierwszy raz słyszałem o nim od ojca. Mówił o nim 'częstochowski Jarmula'.


    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #4374
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Analityk Zobacz posta
    Zakończył karierę chyba w 1982-3 roku już w II lidze..

    Zakończył starty po sezonie 1982 w wieku 30 lat. Solidnie się wtedy poobijał w meczu ligowym w Grudziądzu, "skasował" go Wiesiek Ośkiewicz. Potem kilka meczy pauzował. W pozostałych był solidna drugą linią. Pamiętam jak jego jeden punkt wywalczony w XV biegu dał nam zwycięstwo ze Śląskiem Świętochłowice i przedłużenie marzeń o awansie. Ostatnie zawody to chyba Puchar Prezydenta Miasta w Rudzie Śląskiej 24.10.1982 gdzie zdobył 6 punktów. Potem w pierwszym na swoim torze meczu sezonu 1983 kontuzję odniósł Cieślak (wrócił na tor po 1,5 roku) a po kolejnej kontuzji ze startów zrezygnował Andrzej Jurczyński (wrócił na tor po roku) i po złotej ekipie Włókniarza zostały już tylko wspomnienia...
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 27-08-2016 o 12:31

  14. Powrót do góry    #4375
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Świeć, Panie, nad jego duszą... +

    - - - - - - - - - - - - - - - -

    Wczorajszy trening w Świętochłowicach - ktoś coś wie?
    Kto jutro prowadzi drużynę?
    Czaję za Trojana obejrzymy?

  15. Powrót do góry    #4376
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Team poprowadzi fajny Józef (oficjalnie). Czai nie spodziewałbym się.

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #4377
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Dzięki!
    Oficjalnie fajny Józek, a nieoficjalnie...?

  17. Powrót do góry    #4378
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Dzięki!
    Oficjalnie fajny Józek, a nieoficjalnie...?
    Michał Świącik

  18. Powrót do góry    #4379
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Daniel Mlek i Michał Świącik.


    Trojanowski wczoraj na treningu na Skałce beznadziejny.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  19. Powrót do góry    #4380
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Nie zapominajmy, że Trojan jeździł w Łodzi przez dwa sezony. Tor zna pewnie jak własną kieszeń więc trening w Świętochłowicach był tylko dla przyjemności

  20. Powrót do góry    #4381
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    KIM nie płaci więc Finfa też się ulotnił... "decyzja zarządu"??? Dobre sobie Niedawno zastanawiałem się dlaczego jest on nadal na stanowisku no i proszę... W niedzielę spodziewajcie się zmiany w składzie... choć tutaj na przeszkodzie mogą stanąć przedsezonowe zapisy kontraktowe sportu i oceny formy przy układaniu składu obecnie nikt nie bierze pod uwagę...

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    muuu (27-08-2016)

  22. Powrót do góry    #4382
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    ,,Jesteśmy bardzo wdzięczni macierzystemu klubowi Adriana, czyli Włókniarzowi Częstochowa. Prezesi Michał Świącik, Daniel Mlek, Jaromir Jarząb non stop wydzwaniają i dopytują, czy potrzebujemy jakiejś pomocy. Wspierają nas, Adriana, ma już zaplanowane rehabilitacje i dalsze leczenie. To jest młody chłopak, który potrzebuje opieki."
    Wspomniał pan, że otrzymujecie bardzo duże wsparcie ze strony częstochowskiego klubu…

    - Tak, mamy od nich ogromną pomoc. Tak jak mówiłem, zainteresowanie z ich strony jest bardzo duże, powiedzieli, że jeśli cokolwiek będzie potrzebne, zrobią wszystko, aby Adrian to otrzymał. Dzięki takiemu zachowaniu syn inaczej się czuje na duchu. Powiedział, że chociaż macierzysty klub się nim interesuje i dzięki niemu czeka go po wyjściu ze szpitala rehabilitacja.


    A klub, dla którego obecnie jeździ Adrian, czyli Kolejarz Opole? Jakie podjęli kroki?

    - Na temat opolskiego klubu powiem tyle, że zadzwonili i spytali jak zdrowie, jak się czuje. Ponadto bodajże dwukrotnie przedstawiciele tego klubu odwiedzili syna w szpitalu. Ale to było bez konkretów. Natomiast powtórzę po raz kolejny - częstochowski klub bardzo mocno wsparł i wspiera mojego syna. Psychicznie postawili go na nogi. Częstochowa się po prostu szczerze Adrianem interesuje. Z opolskiego klubu nie zaznaliśmy takiej pomocy. Co innego klub prowadzony przez pana Świącika. Mimo że Adrian mało jeździł we Włókniarzu, Włókniarz poczuwa się do odpowiedzialności by go wspierać.


    Brawo prezes
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  23. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Często się chowam (27-08-2016), Garfield (27-08-2016), ananasek_vel_oman (27-08-2016), jazzmanik (27-08-2016), muuu (27-08-2016)

  24. Powrót do góry    #4383
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    bartosz swiacik wygrał bieg!!! gdybym przed chwilą na własne oczy nie widział to bym nie uwierzył więcej po powrocie...

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    muuu (27-08-2016)

  26. Powrót do góry    #4384
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    ,,Jesteśmy bardzo wdzięczni macierzystemu klubowi Adriana, czyli Włókniarzowi Częstochowa. Prezesi Michał Świącik, Daniel Mlek, Jaromir Jarząb non stop wydzwaniają i dopytują, czy potrzebujemy jakiejś pomocy. Wspierają nas, Adriana, ma już zaplanowane rehabilitacje i dalsze leczenie. To jest młody chłopak, który potrzebuje opieki."
    Wspomniał pan, że otrzymujecie bardzo duże wsparcie ze strony częstochowskiego klubu…

    - Tak, mamy od nich ogromną pomoc. Tak jak mówiłem, zainteresowanie z ich strony jest bardzo duże, powiedzieli, że jeśli cokolwiek będzie potrzebne, zrobią wszystko, aby Adrian to otrzymał. Dzięki takiemu zachowaniu syn inaczej się czuje na duchu. Powiedział, że chociaż macierzysty klub się nim interesuje i dzięki niemu czeka go po wyjściu ze szpitala rehabilitacja.


    A klub, dla którego obecnie jeździ Adrian, czyli Kolejarz Opole? Jakie podjęli kroki?

    - Na temat opolskiego klubu powiem tyle, że zadzwonili i spytali jak zdrowie, jak się czuje. Ponadto bodajże dwukrotnie przedstawiciele tego klubu odwiedzili syna w szpitalu. Ale to było bez konkretów. Natomiast powtórzę po raz kolejny - częstochowski klub bardzo mocno wsparł i wspiera mojego syna. Psychicznie postawili go na nogi. Częstochowa się po prostu szczerze Adrianem interesuje. Z opolskiego klubu nie zaznaliśmy takiej pomocy. Co innego klub prowadzony przez pana Świącika. Mimo że Adrian mało jeździł we Włókniarzu, Włókniarz poczuwa się do odpowiedzialności by go wspierać.


    Brawo prezes
    Brawo. W końcu jakieś pro zachowanie. Szkoda tylko że w takich okolicznościach

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    pakosik (27-08-2016)

  28. Powrót do góry    #4385
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    bartosz swiacik wygrał bieg!!! gdybym przed chwilą na własne oczy nie widział to bym nie uwierzył więcej po powrocie...
    Napisz jak było, bo wczestochowie pisze, że bączki były z powodu defektów (chyba sam Michał pisał artykuł)
    I że to Świącik miał szanse na walkę o finał, a nie Gruchalski.

    O samym Gruchalskim też jakoś newsy poznikały, bo było info o pękniętej ramie, potem jakimś gaźniku, aż w końcu nic nie ma żadnych szczegółów.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  29. Powrót do góry    #4386
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    W nawiązaniu do niedawnej przeszłości o historii, to otwarta już jest wystawa w naszym muzeum dotycząca 70-lecia żużla:

    http://www.czestochowa.sport.pl/spor...w-ratuszu.html

    Wielkie brawa za jej zorganizowanie ale MiŚ mógł sobie darować snucie takich planów:

    Wystawa w pewnym sensie ma charakter edukacyjny, ale nie jest wykluczone, że jubileusz uczcimy również w inny sposób: organizując turniej indywidualny bądź wyścig podczas zawodów o Puchar Prezydenta.
    Tym bardziej iż planowanie turniejów jak misiom wychodzi można było zobaczyć podczas zeszłorocznych turniejów Holty, Drabika czy tegorocznego Memoriału.

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Napisz jak było, bo wczestochowie pisze, że bączki były z powodu defektów (chyba sam Michał pisał artykuł)
    I że to Świącik miał szanse na walkę o finał, a nie Gruchalski.

    O samym Gruchalskim też jakoś newsy poznikały, bo było info o pękniętej ramie, potem jakimś gaźniku, aż w końcu nic nie ma żadnych szczegółów.
    Relacja z GW vel sport.pl wyjaśnia wszystko:

    Jadącemu na prowadzeniu Gruchalskiemu, przy wejściu w drugi łuk rozmontowała się rama. Zawodnik uderzył z całym impetem w bandę, której dmuchany segment trzeba było wymienić. Cała sytuacja przypominała wypadek Taia Woffindena z jednego z turniejów Grand Prix. Gruchalski po całym zdarzeniu zdecydował się wycofać z zawodów. Najbardziej ucierpiała jego prawa ręka, jednak raczej obyło się bez złamań.

    Tym samym jedynym żużlowcem gospodarzy mającym szanse na start w wyścigu ostatniej szansy i finale był Bartosz Świącik. 19-latek po trzech seriach miał na koncie pięć oczek. W piętnastym wyścigu walczył o trzy punkty z Jewgienijem Kostygowem, jednak przy kolejnym wejściu w drugi wiraż Kostygow minął częstochowianina, który stracił panowanie nad motocyklem i upadł na tor. O motocykl Świącika zahaczył Eryk Borczuch, również zapoznając się z nawierzchnią częstochowskiego owalu.

    Do podobnej sytuacji doszło na zakończenie zasadniczej części turnieju. Po raz kolejny minięty przez rywala - tym razem Olega Michaiłowa, wychowanek Włókniarza upadł na tor w tym samym miejscu powodując niebezpiecznie wyglądający upadek, tym razem zastępującego Gruchalskiego Oskara Nocunia. Świącik znowu został przez sędziego wykluczony, a Nocuń, utykając na prawą nogę, wycofał się z turnieju.
    W 2 biegach fajnie Bartosz zapunktował, niestety w pozostałych 3 zaprezentował to co zwykle do tej pory. Cieszy choć drobny progres, oby nie jednorazowy wyskok. Pisanie jednak, że miał większe szanse na dobrą pozycję niż Misiek to przegięcie

    Choć red. Jejda też napisał bzdurę - Taiowi motocykl rozleciał się podczas meczu ekstralipy.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 28-08-2016 o 01:49
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  30. Powrót do góry    #4387
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Zainsteresowanym polecam zbadać kulisy zwolnienia Pana Finfy. Jest grubo😁

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  31. Powrót do góry    #4388
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez pakosik Zobacz posta
    Zainsteresowanym polecam zbadać kulisy zwolnienia Pana Finfy. Jest grubo😁

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    A dla leniwych można wyjaśnienie na pw ?

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    pakosik (28-08-2016)

  33. Powrót do góry    #4389
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Przecież wiadomo, że postawił się Świacikowi i dlatego wyleciał. Eko-dir nie miał z tym nic wspólnego, zwykłe naginanie prawdy ze strony klubu, żeby ludzie nie dociekali. Finfe trzeba było zwolnić już dawno, Swiacik wspierał go cały czas, aż tu nagle chciał zrobić coś nie po myśli prezesa. Powiem tyle, że chodziło o pewnego zawodnika.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  34. Powrót do góry    #4390
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Przecież wiadomo, że postawił się Świacikowi i dlatego wyleciał. Eko-dir nie miał z tym nic wspólnego, zwykłe naginanie prawdy ze strony klubu, żeby ludzie nie dociekali. Finfe trzeba było zwolnić już dawno, Swiacik wspierał go cały czas, aż tu nagle chciał zrobić coś nie po myśli prezesa. Powiem tyle, że chodziło o pewnego zawodnika.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    A ten zawodnik to Trojanowski? Wiesz może w końcu kto jedzie, Rafał czy Artur?

  35. Powrót do góry    #4391
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Finfe trzeba było zwolnić już dawno, Swiacik wspierał go cały czas, aż tu nagle chciał zrobić coś nie po myśli prezesa.
    Jak to nagle? Przecież nie pierwszy raz postawił się Świącikowi. Przecież Świącik co chwile podważał jego zdanie na temat składu ustalając swój czy cisnął mu w wywiadach dla prasy

    Wdałem się w rozmowę pod postem na Facebook jednego z pracowników klubu z osobą z bliskiego otoczenia Finfy (Sam post o dziwo chwalący Finfę, więc też dziwne, że zwolniony został).
    Widać, że kobieta zna temat i lubi wyrażać swoje zdanie, tylko że nic miłego do napisana na temat zarządu nie miała a raczej potwierdziła to co tu piszemy i podała jeszcze parę żenujących przykładów zachowań osób z klubu

    PS Sam post zniknął.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #4392
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Chodzi mi o to, że pierwszy raz chciał do końca postawić na swoim. Finfa był problemem, ale odchodząc udowodnił, że największym problemem był i jest Świącik.


    herbie, dyspozycja Trojanowskiego w Świętochłowicach wskazywała na to, że Czaja, czy Thorssell powinni go zmienić. No ale nie spodziewałbym się. Będę bardzo zaskoczony jeśli skład się zmieni.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  37. Powrót do góry    #4393
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Słuchając wywiadu z Finfą w Radiu Fon utwierdziłem się w przekonaniu, że w tym klubie przy obecnym zarządzie dobrze nie będzie. Koleś wprost mówi, że dla niego Trojanowski powinien nie jeździć i że dużo do powiedzenia miał zawsze zarząd. Czekamy na więcej rewelacji Panie Finfa

  38. Powrót do góry    #4394
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Już mnie wyręczyli wszyscy
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  39. Powrót do góry    #4395
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Jaki finfa byo taki byl. Znalezli sobie kozla ofiarnego. I tyle.
    Ostatnio edytowane przez ROLAND ; 28-08-2016 o 11:30

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    muuu (28-08-2016)

  41. Powrót do góry    #4396
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Jaki finfa byo taki byl. Znalezli sobie kozla ofiarnego. I tyle.
    Pisałem że tak będzie zaraz po podpisaniu przez niego kontraktu.
    Był tak długo jak był potrzebny. Tyle że ja się spodziewałem dymisji po utraceniu szans na awans.
    To kolejny raz pokazuje dwulicowosc misia. I że jego słowa dziś wypowiadane jutro są warte okrągłe zero.



    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (28-08-2016)

  43. Powrót do góry    #4397
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Dlatego raz jeszcze mowie, Jarek Dynek popelni zyciowy blad jak wejdzie w to bagno. Wczoraj znane osobistosci swiata zuzla, mediow nialy podczas GP beke z tego co sie dzieje w Czewie. Przykre to, ze doczekalem czasow gdzie Wlokniarz jest obiektem drwin i kpin. I to ludzie spoza Czewy to robia. Na rwoni stawiani jestesmy pod tym wzgledem z Unia Leszno. Ale pewnie dla misia i swity to zaszczyt.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ROLAND za jego przydatny post!

    Gadol (28-08-2016), Girion (28-08-2016)

  45. Powrót do góry    #4398
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,995
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,587 w 780 postach
    W tym co piszecie jedna rzecz mi sie nie zgadza.

    Skoro nie ma juz KiM to skad caly czas Trojanowski?


    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Powrót do góry    #4399
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Zapisy w kontraktach.
    Świącik był tak podekscytowany władzą, że podpisywał wszystko co sobie w nich zażyczyli zawodnicy.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  47. Powrót do góry    #4400
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Dlatego raz jeszcze mowie, Jarek Dynek popelni zyciowy blad jak wejdzie w to bagno. Wczoraj znane osobistosci swiata zuzla, mediow nialy podczas GP beke z tego co sie dzieje w Czewie. Przykre to, ze doczekalem czasow gdzie Wlokniarz jest obiektem drwin i kpin. I to ludzie spoza Czewy to robia. Na rwoni stawiani jestesmy pod tym wzgledem z Unia Leszno. Ale pewnie dla misia i swity to zaszczyt.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Ale to nie jest Wlokniarz Czestochowa.
    Klub powinien sie nazywac swiacik Czestochowa.

    To nie jest Nasz Wlokniarz, to nie jest Wlokniarz Czestochowy.
    Gdyby kazdy z nas mogl uczestniczyc w zyciu klubu to mozna byloby tak powiedziec.

    Dzis stowarzyszenie stalo sie prywatnym folwarkiem misia, bez prawa i mozliwosci wstepu komukolwiek kto nie nalezy do kliki.
    Dlaczego to sobie sami odpowiedzcie.
    Ja natomiast jestem pewny, ze mis bedzie predzej dazyl do likwidacji stowarzyszenia niz pozwoli odebrac sobie wladze czy wpuscic do stowarzyszenia nowych ludzi.
    Ale... mis to jest mis. Rozumek ma jaki ma. Nieswiadomie sobie strzelil kilka razy w stope i mam nadzieje, ze pewne osoby, ktore maja jeszcze chec i zapal cos dzialac to wykorzystaja.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Garfield (28-08-2016), pakosik (28-08-2016)

  49. Powrót do góry    #4401
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Dlatego raz jeszcze mowie, Jarek Dynek popelni zyciowy blad jak wejdzie w to bagno. Wczoraj znane osobistosci swiata zuzla, mediow nialy podczas GP beke z tego co sie dzieje w Czewie. Przykre to, ze doczekalem czasow gdzie Wlokniarz jest obiektem drwin i kpin. I to ludzie spoza Czewy to robia. Na rwoni stawiani jestesmy pod tym wzgledem z Unia Leszno. Ale pewnie dla misia i swity to zaszczyt.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Nie miałem możliwości oglądania GP, przybliżywszy kto i co mówił ?

  50. Powrót do góry    #4402
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Świącik w tv o Thorsellu " Nie mamy możliwości sprawdzić go na treningach" Artur za to jest, wozi konia, a nic mu to nie daje

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mackoxdp1 za jego przydatny post!

    GriN (28-08-2016)

  52. Powrót do góry    #4403
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Po co sprawdzac zawodnika, ktory w Szwecji jest liderem druzyny?????????????
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  53. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    GriN (28-08-2016), mackoxdp1 (28-08-2016), pakosik (28-08-2016)

  54. Powrót do góry    #4404
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Po co sprawdzac zawodnika, ktory w Szwecji jest liderem druzyny?????????????
    Nie słyszałeś w tv? Tam są inne tory i motocykle...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  55. Powrót do góry    #4405
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Thorsella już w tym burdelu nie ma.
    Jedyny zawodnik z przyszłością w tegorocznym składzie. Płakać się chce
    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 28-08-2016 o 13:54
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (28-08-2016), muuu (28-08-2016)

  57. Powrót do góry    #4406
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Litwa Wojaczek szaleje

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  58. Powrót do góry    #4407
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Wojaczek ****a. Dobija mnie to, jakieś pieprzone instytucje gościa dla drużyn które nie są w stanie juz nie tyle wyszkolić co nawet kupić juniora. Paranoja


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  59. Powrót do góry    #4408
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    I tasma Andersena poszla w *****t
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  60. Powrót do góry    #4409
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    O, Marek Wojaczek - znany i lubiany kibicom częstochowskiego Włókniarza. Od lat...

  61. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi żArt za jego przydatny post!

    pakosik (28-08-2016)

  62. Powrót do góry    #4410
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Nie miałem możliwości oglądania GP, przybliżywszy kto i co mówił ?
    Akurat nie w TV mowili ale na trybunach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •