Strona 45 z 132 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,981 do 2,025 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1981
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Było parę filmików z treningów w zeszłym roku ale znudziło się chyba komuś.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Raczej nie ma juz tej osoby w klubie
    Nie Roland?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    Gadol (03-05-2016)

  3. Powrót do góry    #1982
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Nie no, niemożliwe. Osoba spoza Klubu przy tak rozbudowanym dziale marketingu i prasowym robiła filmiki?

    No chyba, że marketing zajęty był walką z czarnym PR to rozumiem.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  4. Powrót do góry    #1983
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ananas napisał:
    Myślę że muuu dorzuci sobie zrzut ekranu z Twoimi przeprosinami lub spotkacie się w sądzie
    Myślę, że muuu jest dorosłym człowiekiem i powtórzy wszystko twarzą w twarz przy najbliższym spotkaniu na live


    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #1984
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ananas napisał:

    Myślę, że muuu jest dorosłym człowiekiem i powtórzy wszystko twarzą w twarz przy najbliższym spotkaniu na live


    pozdrawiam
    To jeszcze Cię na privie sądem nie straszył? Dziwne.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  6. Powrót do góry    #1985
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Zawsze mnie to śmieszy ,,straszenie sądem" Jesteś pewien swoich racji - idź do sądu wygrasz. Sąd to nic strasznego

    Wracając do żużla:


    https://www.youtube.com/watch?v=2kZIooFkrac


    Da się ? Pytania trochę z dupy i muzyka, ale przyjemnie oglądać. I co lebry z klubu, jak się do tego ma filmik nagrany Nokią w 3gp ?
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 04-05-2016 o 09:54
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (04-05-2016)

  8. Powrót do góry    #1986
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    To jeszcze Cię na privie sądem nie straszył? Dziwne.
    Oj Bidulku, nie zamierzałem Cię straszyć. Jeśli tak to odebrałeś, to przepraszam. Wydaje mi się, że jedyną osobą która mogła Cię nastraszyć mógł być Twój prawnik, z którym to postanowiłeś się skonsultować by tuż po tym, jako jeden z pierwszych, oficjalnie przeprosić mnie za publicznie powtarzanie kretynizmów stworzonych przez Michała Świącika na mój temat. Straszony to mógł poczuć się jedynie sam Michał, ale jednak siła argumentów przekonała go do zmiany zdania (co prawda z dupy to przeprosiny i kiedyś powalczę o więcej ).

    Także cieszę się, że moje wytykanie palcem nieróbstwa w klubie tak wszystkich boli, że postanawiają mi niszczyć opinie w mieście. Jednak coś musi być w tym co piszę na rzeczy, skoro tworzy się takie durnoty na mój temat, zamiast normalnie pokazać/pogadać że racji nie mam (chociaż raczej nie mają jak tego udowodnić, bo podobne metody "walki" stosowano już jakiś czas temu z Rolandem i Ananaskiem mającymi podobne zdanie do mojego, na temat funkcjonowania pewnych osób w klubie.).

    Także pozostaje mi pozdrowić wszystkich głupków, którzy w te fantazje wierzą i tych którzy potem grzecznie przepraszają po zweryfikowaniu prawdy. "Januszy" którzy je wymyślają, już nic nie uratuje.



    A co do filmiku na Facebook, to włączyliście chłopaki HD tam?
    Bo media społecznościowe mają to do siebie, że konwertują jakość na marną, co by szybciej się ładowało. Wszak to nie miejsce na produkcje kinowe jest.
    Mi tam podoba się taka promocja i jakość, samo wykonanie (jest to jakaś mała kamerka/aparat bo siedzi na statywie ) jest też wystarczające.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 04-05-2016 o 12:55
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  9. Powrót do góry    #1987
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    A co do filmiku na Facebook, to włączyliście chłopaki HD tam?
    Bo media społecznościowe mają to do siebie, że konwertują jakość na marną, co by szybciej się ładowało. Wszak to nie miejsce na produkcje kinowe jest.
    Mi tam podoba się taka promocja i jakość jak i wykonanie jest wystarczające.
    Nie masz racji. Gownojakosc rzutuje na caly klub. Takze w kwestiach drobnych. Jesli to jest odstepstwo do reguly to do przezycia. Ale jesli to jest standard to juz jest niestety troche kompromitujace. Przykladow jest az nadto gownojakosci - od "brak wolnych miejsc reklamowych" a potem pustych bandach, przez niewlasciwe dodawanie loga na snapie, konczac na wciaz kiepskiej organizacji funkcjonowania klubu.

    Taki filmik, takiej jakosci, bylby to "przetrawienia" gdyby to bylo grane z rasi zawodnika, gdzies w parku przy sprzecie, zebatkach etc.
    Wtedy elegancko.
    Ale tam nawet byl kadr kiepski pod slonce te mruzenie oczu przez zawodnikow *****iste a kadr mozna sobie bylo wybrac do woli i ktos jednak stanal w tym a nie innym miejscu.
    I takie rzeczy wlasnie zdradzaja kompletna indolencje ludzi robiacych to.
    A w klubie, chyba sie zgodzimy, na indolencje miejsca nie ma. Prawda?



    Co do reszty. To jest bardzo ciekawa sprawa. Tak sie sklada, ze jak ktos zaczyna krytykowac indolencje klubowa zaraz sie pojawiaja jakies przydupasy klubowe, ktore sieja na nasz temat plotki pomieszane ze swoimi fantazjami i wymyslami. Kiedy ostrzega sie o weryfikacji tego w sadzie przydupaski znikaja i przepadaja.
    Hmmm...
    Ciekaw jestem czyje interesy naruszamy, komu robimy tym pod gorke, jakie sprawy komplikujemy.
    Spokojnie, wyjdzie, w swoim czasie
    Juz to pisalem wczesniej i powtorze ponownie.
    Pamietajcie klubowe geniusze strategii i intrygi, ze to wam wypadaja trupy z szafy, przez was samych.
    I nawet nie wiecie jak dziurawe sito informacyjne macie, jak duzo informacji do nas dociera
    I tylko przez wzglad na to, ze Wlokniarz jest w naszym sercu, i przez wzglad na to, ze sie wciaz ludzimy ze cos wiecej z siebie wykrzesacie (niz pobieranie "fajnego" hajsiku z kasy klubowej) i wyprostujecie kilka spraw, ktore koncertowo spier... jeszcze nikt o tym nie czytal.

    Tak swoja droga... w zeszlym roku mis mowil mi jak to trzeba odbudowac pozycje czestochowskiej zuzla, reputacje, wsrod innych dzialaczy w PL.
    A dzis sytuacja jest taka, ze:
    A) caly kraj smieje sie z misia, nie tylko z powodu wypowiedzi, ktore mozna nominowac do maliny roku
    B) podkupienie dogadanego w Krakowie Ulamka sprawilo, ze kazdy prezes w PL pala miloscia do MiSia

    MiSiu... my tak mozemy dluuuugooo, wyciagac tematy, ktore sa niefajne. Dla ciebie.
    Na prawde warto obrzucac nas blotkiem, ktore szybciutko splynie i okaze sie, ze to wy macie ubrudzone, jakies takie klejace lapki?
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 04-05-2016 o 11:16
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ananasek_vel_oman za jego przydatny post!

    muuu (04-05-2016)

  11. Powrót do góry    #1988
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Co do kamery to podpowiedz dla Mateusza, rzecznika. Zapytaj o nia MiSia. Bo ona byla zakupiona. Sam jakies zawody nia krecilem, jakas juniorka to byla. Zdaje sie, ze to byla sony i dla mnie jako laika z baaardzo dobrym zoomem do tego byl statyw i oolnie MiS mi mowil ze to jakas wyzsza polka wsrod nazwijmy to kamer kompaktowych (nie znam sie na klasyfikacji takiego sprzetu). Ale kamera jest. Chyba ze zginela. Wiec jak juz zakupiono to grzechem jest jej nie uzywac. Miano nia tez krecic treningi a potem w pomieszczeniu po kawiarence puszczac i omawiac bledy (MiS chcial jakis dupny tv do tego kupic).

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #1989
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Abstrahując od tej kamery to jestem ciekaw czym to bylo kręcone, bo moja kamerka w sony t3 daje dużo lepszy obraz
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1990
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cholera jasna, ludzie, od paru stron ciągniecie jakieś swoje prywatne sprawy i obrzucacie się gównem jeden z drugim, trzeci podsyca, a czwarty się patrzy. Pragnę przypomnieć, że to wątek klubowy, o ŻUŻLU. Także naprawdę kulturalnie proszę o spokój, dla dobra wszystkich. Na zachętę, awizowany skład Włókniarza:
    9. Tomas H. Jonasson
    10. Nicolai Klindt
    11. Daniel Jeleniewski
    12. Artur Czaja
    13. Sebastian Ułamek
    14. Oskar Polis
    Co sądzicie? Jak oceniacie skład Wandy? Jak widzicie nasz niedzielny mecz? Wg. mnie naprawdę te awizowane zaczynają mieć jakikolwiek sens. Jonasson ostatnio słabo, to na 13stkę wskoczył Ułamek - bardzo słusznie. Jeśli można mieć jakiekolwiek wątpliwości co do efektywności, to do drugiej pary, ale raczej nie ma co panikować, bo akurat u nas Józek jedzie bardzo przyzwoicie. A co do reklamy meczu to idzie bardzo fajnie, w sobotę znowu będą w galerii promować mecz. Może być całkiem niezła frekwencja w niedzielę
    Ostatnio edytowane przez CKMLeW ; 04-05-2016 o 23:04

  14. Powrót do góry    #1991
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Cholera jasna, ludzie, od paru stron ciągniecie jakieś swoje prywatne sprawy i obrzucacie się gównem jeden z drugim, trzeci podsyca, a czwarty się patrzy. Pragnę przypomnieć, że to wątek klubowy, o ŻUŻLU. Także naprawdę kulturalnie proszę o spokój, dla dobra wszystkich. Na zachętę, awizowany skład Włókniarza:
    9. Tomas H. Jonasson
    10. Nicolai Klindt
    11. Daniel Jeleniewski
    12. Artur Czaja
    13. Sebastian Ułamek
    14. Oskar Polis
    Co sądzicie? Jak oceniacie skład Wandy? Jak widzicie nasz niedzielny mecz? Wg. mnie naprawdę te awizowane zaczynają mieć jakikolwiek sens. Jonasson ostatnio słabo, to na 13stkę wskoczył Ułamek - bardzo słusznie. Jeśli można mieć jakiekolwiek wątpliwości co do efektywności, to do drugiej pary, ale raczej nie ma co panikować, bo akurat u nas Józek jedzie bardzo przyzwoicie.
    Ostatnio słabo? W którym z naszych 2 ostatnich meczów był słabszy od Seby?

    Jak będzie mecz wyglądał to zależy od przygotowania i koncentracji naszych asów. Może być ciekawie ze względu na Szczepana i Walasa w składzie rywali. Błąd moim zdaniem to niepowołanie Harrisa bo jakby był tor do ścigania to myślę, że zapunktowałby akurat na naszym torze przyzwoicie. Trudno, najwyżej mecz sezonu będzie miał Suchecki.

    Jesteśmy faworytem ale potwierdzić to trzeba na torze. Po cichu liczę na potwierdzenie przez Nicolaia dobrej dyspozycji z Bydzi, biorąc pod uwagę, że nasz tor mu naprawdę pasuje może ciekawy wynik wykręcić. No i mam nadzieję, że obojętnie czy wygramy wyraźnie czy po meczu na styku obejrzymy trochę dobrego ścigania.

    A co do reklamy meczu to idzie bardzo fajnie, w sobotę znowu będą w galerii promować mecz.
    Znów w galerii? Moim zdaniem to delikatny błąd. Jeśli byli tam ostatnio i chcą koniecznie to robić pod dachem, w pobliżu kawiarni to są jeszcze takie centra handlowe jak M1 czy Auchan i można było w innym miejscu takową promocję urządzić.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 04-05-2016 o 23:12
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  15. Powrót do góry    #1992
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Ostatnio słabo? W którym z naszych 2 ostatnich meczów był słabszy od Seby?
    W Szwecji ostatnio zrobił 0,1,0,1*

  16. Powrót do góry    #1993
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    W Szwecji ostatnio zrobił 0,1,0,1*
    Gratuluje jeśli wyniki ze Szwecji czy Anglii chcesz na polską ligę przenosić.

    A przypomnij mi ile Ułamek zrobił w Szwecji pkt jak już chcesz formę z tamtej ligi porównywać.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #1994
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Błąd moim zdaniem to niepowołanie Harrisa bo jakby był tor do ścigania to myślę, że zapunktowałby akurat na naszym torze przyzwoicie. Trudno, najwyżej mecz sezonu będzie miał Suchecki.
    Błąd? Raczej przemyślana strategia finansowa.

  18. Powrót do góry    #1995
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Błąd? Raczej przemyślana strategia finansowa.
    Walasek tańszy?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #1996
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Nie, Suchecki bo to jego chciałeś zastąpić.

  20. Powrót do góry    #1997
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    W jakiej kondycji są finanse Wandy, nasze czy innych klubów to pewnie pokaże dopiero (niestety) proces licencyjny. No chyba, że znów jakiś żużlowiec hulajnogę wyciągnie lub chlapnie coś jakiemuś dziennikarzowi.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    ananasek_vel_oman (05-05-2016), pakosik (05-05-2016)

  22. Powrót do góry    #1998
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    W jakiej kondycji są finanse Wandy, nasze czy innych klubów to pewnie pokaże dopiero (niestety) proces licencyjny. No chyba, że znów jakiś żużlowiec hulajnogę wyciągnie lub chlapnie coś jakiemuś dziennikarzowi.
    Dokladnie.
    Troche bawi mnie jak niektorzy z was martwia sie o finanse innych klubow.
    Przypomne, ze to nie Sadzikowski zbankrutowal, ale MiS bedac rzecznikiem u maslanki, a potem mial niewielki (ale jednak) wspoludzial z "wspolpracuje nam sie bardzo dobrze".

    Lepiej martwy sie o nasze podworko, bo poki co, to w przyszlym roku zapowiada sie bida wieksza (sponsorska) niz jest dzisiaj.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1999
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W sumie trochę można Was zrozumieć, że jesteście niezadowoleni z MiSia ale czasami to już jest takie czepianie się, że głowa mała Zrobili filmik z żużlowcami zachęcającymi do przyjścia na spotkanie (co mało który klub nawet robi) to jakieś jojczenie, że powinno być z dwóch ujęć, podkład Hansa Zimmera i montaż na poziomie Hollywood. Wrzućcie na luz trochę, bo ta Wasza krytyka czasem ociera się o śmieszność
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 05-05-2016 o 11:34
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    PrzemoZG (05-05-2016), dockm (05-05-2016), mackoxdp1 (05-05-2016), sirqaz (05-05-2016)

  25. Powrót do góry    #2000
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W sumie trochę można Was zrozumieć, że jesteście niezadowoleni z MiSia ale czasami to już jest takie czepianie się, że głowa mała Zrobili filmik z żużlowcami zachęcającymi do przyjścia na spotkanie (co mało który klub nawet robi) to jakieś jojczenie, że powinno być z dwóch ujęć, podkład Hansa Zimmera i montaż na poziomie Hollywood. Wrzućcie na luz trochę, bo ta Wasza krytyka czasem ociera się o śmieszność
    Przez takie gownojakie podejscie to mamy w Polsce dziurawe drogi po 3 latach od wybudowania (daj spokoj stefan, nie badz smieszny i nie rob swojej roboty jak trzeba tylko zrob na odpier($*#(%*dol sie, i tak sie beda cieszyc ze cos jest), kulawych politykow i samorzadowcow i tak mozna wymieniac.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #2001
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Daleko idąca nadinterpretacja mojej wypowiedzi Co innego dobre rady, co innego krytykowanie wszystkiego naokoło. Ale nie mój biznes
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #2002
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Spokojnie Vicar widzisz gdzieś tu zmasowaną krytykę? Większość filmik przyjęła dobrze. A jako, że Ananasek w tym siedział i ma na tym punkcie pozytywnego bzika to pojechał od strony technicznej

    Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Powrót do góry    #2003
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Przez takie gownojakie podejscie to mamy w Polsce dziurawe drogi po 3 latach od wybudowania (daj spokoj stefan, nie badz smieszny i nie rob swojej roboty jak trzeba tylko zrob na odpier($*#(%*dol sie, i tak sie beda cieszyc ze cos jest), kulawych politykow i samorzadowcow i tak mozna wymieniac.
    Oczywiście gownojakie jest wszystko czego nie zrobi Pan zgniły ananas ekspert nad ekspertów, fachowiec w każdym calu!

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez sirqaz ; 05-05-2016 o 13:35

  29. Powrót do góry    #2004
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (05-05-2016)

  31. Powrót do góry    #2005
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Sirqaz ogarnij się.

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  32. Powrót do góry    #2006
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Vicar idealnie podsumował temat, niektórzy dają tutaj upust swojej życiowej frustracji A wszystko to z miłości do klubu 😂

  33. Powrót do góry    #2007
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Mis miał zbudować młody ambitny skład który po 2-3 sezonach miał walaczyc sie walce o awans .Mial zatrudnić trenera z prawdziwego zdarzenia a nie wujka Józka którego w Pile wypchnęli podczas narady z kola.Sportowo zachował się jak amator choć sam twierdził ze jest w żużlu 20 lat to nie nauczył się nic. W zamian dostaliśmy bandę emerytów która przyszła dokonać żużlowego żywota jeszcze trochę zarobić.Ja mam w 4 literach filmiki plakaty itp . Częstochowa jest tak mała ze jak na Jasnej Gorze pierna to na północy słychać .Kto co maja iść na żużel pójdzie proste jak budowa cepa .Jezeli we Włokniarzu byli by zawodnicy pokroju Kudriaszow ,Tarasienko,Kułakow czy Łogaczow dla takich zawodnikow ludzie by chodzili sami.

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    jazzmanik (05-05-2016), mackoxdp1 (05-05-2016), muuu (05-05-2016)

  35. Powrót do góry    #2008
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach

    Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

    Juz nam raz dwa ruskie pociski w głowie zawróciły, potem Pan czapeczka dumnie eksponował herb klubu który sezon wczesniej je*ał.

    Dziękuje postoje. Lepiej dać zarobić chłopakom z Polski, mamy swojego Czaje i Borowicza. Jest Legowik i Polis. Ruskie to wredne i chytre. Pokaz mi wiernego ruskiego... Dla którego mamona to nie wszystko.

    A w dodatku nasrane pod deklem i nierówno rozgarnięte.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Garfield (05-05-2016)

  37. Powrót do góry    #2009
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Takie dwie ciekawostki z ostatnich artykułów gazety:

    Walasek w dwóch meczach Wandy wywalczył 25 punktów, a w minioną niedzielę był najlepszym zawodnikiem spotkania z Polonią Piła (14 pkt.). Prowadzący zespół Włókniarza dobrze wiedzą, że z jego strony jest największe zagrożenie, dlatego starali się tak ustawić pary, aby maksymalnie utrudnić mu zadanie. Walasek - nr 5 w składzie Wandy, w 4. biegu zmierzy się z Sebastianem Ułamkiem, a potem minimum dwa razy stanie na starcie obok Tomasa Jonassona (biegi nr 7. i 13.).

    - Powodów, dla których tak właśnie ustawiliśmy pary jest dużo, ale wiadomo jak groźny jest Walasek i wiadomo, że jemu chcieliśmy maksymalnie utrudnić zadanie - mówi menedżer Michał Finfa. - Sebastian ma to do siebie, że początek meczu należy z reguły do niego. Liczymy na jego zwycięstwo w czwartym wyścigu i w kolejnych.

    Cały tekst: http://www.czestochowa.sport.pl/spor...#ixzz47nurlhnQ
    Jak pisaliśmy o bezsensie wystawiania Seby na początek z zewnętrznych pól to byliśmy bezmyślnymi hejterami.

    Brawo też za zaprzestanie ustawiania par na chybił trafił tylko branie pod uwagę różnych aspektów taktycznych.

    W Bydgoszczy wszyscy zdobywali punkty, a szczególnie ucieszyła postawa Artura Czai, który wcześniej miał trudne momenty. Dlaczego? Bowiem dobra postawa Czai wydaje się być kluczem do dobrych wyników całej drużyny. Nie tylko obcokrajowców, których kibice obserwują ze szczególną uwagą, ale właśnie Czai. Przypomnijmy, że przed sezonem to właśnie w nim widziano jednego z liderów zespołu.

    - Artur jakoś nie może się "dogadać" ze swoimi motocyklami. Dobrze startuje, ale na dystansie jest wolny i stąd jego problemy - mówi trener Józef Kafel. - W Bydgoszczy rzeczywiście było lepiej. Liczymy, że w meczu z Wandą i w kolejnych będzie silnym punktem drużyny. - Liczymy na niego i wszystkich, którzy znaleźli się w składzie. Rywal jest silny. Krakowianie podobnie jak my mieli słaby początek, ale po tym jak się wzmocnili, stali się bardzo groźni. Wiemy o tym, ale wiemy też, że mamy zawodników, którzy również potrafią się ścigać. Dlatego liczymy na zwycięstwo - podsumowuje Józef Kafel.

    Cały tekst: http://www.czestochowa.sport.pl/spor...#ixzz47nvaZORP

    Również liczę na dobry występ Artura ale wywieranie na nim presji, że MUSI być liderem zespołu to średni pomysł wg mnie. Przecież liderów naściągali pod koniec okienka transferowego a nawet w trakcie sezonu. No i powierzyli zespół pod opiekę walecznego kapitana

    P.S.
    Tak wiem już 1 bieg "13" jedzie z zewnętrznych ale i tak brawo za jakiś zamysł taktyczny w tym ustawieniu par.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 05-05-2016 o 21:50
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  38. Powrót do góry    #2010
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Ruskie to wredne i chytre. Pokaz mi wiernego ruskiego... Dla którego mamona to nie wszystko.

    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.
    A nasi lepsi? Wszystkie te Walaski Ułamki Mroczki czy inne Kasprzaki sprzedałyby Cię zanim zdążył byś bąka puścić za parą srebrników. Niewielu jest takich jak Protas który jak się z kimś wiąże to na lata czy Kolodziej i Miedziak. A Czaje, Łęgowiki i inne Polisy? Poczekaj jak ktokolwiek będzie chciał ich kupić (oby osiągnęli kiedykolwiek taki poziom). Pierdo..ą cały ten Włókniarz z wiecznie obombanymi kibicami i pójdą za michą. Bo żużel to dzisiaj tylko i wyłącznie praca. Sentymenty się skończyły i ciężko winić ruskich gdy Polacy mają w dupie swoje kluby. Byle się kasa zgadzała.

  39. Powrót do góry    #2011
    Zaawansowany Awatar krisracingteam
    Dołączył
    10-03-2007
    Postów
    1,655
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 68 w 31 postach
    Cytat Zamieszczone przez jazzmanik Zobacz posta
    Bo żużel to dzisiaj tylko i wyłącznie praca.
    Ale tylko dla słabych i wiekowych zawodników. Jak powiedział kiedyś Dziadek z filmu Pasikowskiego "a gdzie ja teraz robotę znajdę, jak tylko przesłuchiwać umiem".

  40. Powrót do góry    #2012
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Trojan wlasnie nam Sebe rozpierdo lil

    Seba ręka zlamana

  41. Powrót do góry    #2013
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Co?!?!

  42. Powrót do góry    #2014
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Memory, find, Thorsell, Jacob i wszystko jasne.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  43. Powrót do góry    #2015
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Ponoć Jacob i tak jest na miejscu choć sam go nie widziałem.

  44. Powrót do góry    #2016
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez minio Zobacz posta
    Trojan wlasnie nam Sebe rozpierdo lil

    Seba ręka zlamana
    Kapitan. Ale chyba wydaje mu sie ze jest na costa concordia

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #2017
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    no to dupa...

  46. Powrót do góry    #2018
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    No co zobaczycie walecznego kapitana w akcji w niedzielę. Uśmiechnijcie się.

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  47. Powrót do góry    #2019
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Thorssell był na treningu i pozytywnie się prezentował. Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł wstawienia do składu Trojanowskiego....
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  48. Powrót do góry    #2020
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    281
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Witam , może ktoś napisać coś więcej o zdarzeniu na treningu ?

  49. Powrót do góry    #2021
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Poczatek sezonu i Sebek jak zwykle polamany. Szkoda.

    No a tak w ogole wie ktos cos wiecej na ile to powazne?

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  50. Powrót do góry    #2022
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Jak Trojanowski bedzie w składzie to w niedziele na meczu sie nie pojawię. Ja tego gościa widzieć nie chce w składzie naszej drużyny!


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  51. Powrót do góry    #2023
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Ktos tam na fejsie wrzucil fote z podpisem ,, Seba bez gipsu''
    Moze nie bedzie tak zle.

    Druga sprawa,ze Ułamek z bolem duzo nie zwojuje...

  52. Powrót do góry    #2024
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Druga sprawa,ze Ułamek z bolem duzo nie zwojuje...
    Za to Trojan zwojuje...
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  53. Powrót do góry    #2025
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    nie zwojuje.
    Thorsell powinien jechac,jesli Colgate nie bedzie w 100% sprawny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •