Strona 86 z 132 PierwszyPierwszy ... 3676848586878896 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,826 do 3,870 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3826
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    a czy Czaja i Borowicz nie są na kontraktach zawodowych ? Gruchalski coś wspominał że ma sprzęt od klubu i jeden swój

    Skoro w kontrakcie umawiają się, że kosztem mniejszych pieniędzy na przygotowanie do sezonu klub ma im kupić nowe silniki, a potem nagle giną, a po czasie jeździ na nich Świącik, to chyba jest coś nie tak?

    Łęgowik w kontrakcie zapisał sobie serwis silników na koszt klubu, możecie go spytać po ilu biegach Świącik powiedział, że wyśle jego sprzęt do tunera.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  2. Powrót do góry    #3827
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Większość żużlowców miała taką sytuację w karierze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #3828
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Większość żużlowców miała taką sytuację w karierze.
    Czyli jak rozumiem to wina żużlowców, że klub się nie wywiązuje z umowy? No jak większość tak miała to nie ma się czym przejmować...

  4. Powrót do góry    #3829
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Skąd możesz wiedzieć jakie są ustalenia kontraktowe między klubem, a zawodnikami?
    Na jakiej podstawie piszesz że klub się z czegoś nie wywiązuje?
    To że jakiś kibic opowiada bajki zasłyszane w warzywniaku to wcale nie musi być prawdą.
    Zwykłe spekulacje wśród antykibiców.
    Nikt normalny nie pisze takich rzeczy na forum.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #3830
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Wystarczy znać zawodników i sami to opowiadają. Jeśli jesteś na tyle ograniczony i myślisz, że któryś z nich to potwierdzi w mediach to gratuluję. Od zawsze takie informacje były, są i będą rozprzestrzeniane tylko i wyłącznie w wąskim środowisku osób, do których się nie zaliczasz. A powinieneś, bo chłopak światowy
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  6. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (28-07-2016), Jjasiek (28-07-2016), ananasek_vel_oman (28-07-2016), liglad (28-07-2016), mackoxdp1 (29-07-2016), muuu (28-07-2016), pakosik (28-07-2016), spitt22 (28-07-2016)

  7. Powrót do góry    #3831
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Podpisuję się pod wypowiedzią Artema.

  8. Powrót do góry    #3832
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Większość żużlowców miała taką sytuację w karierze.
    Spółka nacięła żużlowców, może naciąć stowarzyszenie. Ważne by banda najemników ogoliła w niedzielę jakiś ogórków. A no i żeby gięta była. Umowy, honor, szacunek, wychowankowie to zbędny folklor. O takich kibiców chodzi misiom.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  9. Powrót do góry    #3833
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oczywiście, zawodnicy chodzą i opowiadają szczegóły zawarte w kontrakcie.
    Gdyby tak było to byś za przeproszeniem zesrał się tutaj na miętowo.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #3834
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Z frustracji owszem opowiadają bardzo dużo.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #3835
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Oczywiście, zawodnicy chodzą i opowiadają szczegóły zawarte w kontrakcie.
    Gdyby tak było to byś za przeproszeniem zesrał się tutaj na miętowo.
    W spółce też nie opowiadali szczegółów. Pewnie wszystko ok tam było.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (28-07-2016), Petroniusz (29-07-2016), mackoxdp1 (29-07-2016)

  13. Powrót do góry    #3836
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Oczywiście, zawodnicy chodzą i opowiadają szczegóły zawarte w kontrakcie.
    Gdyby tak było to byś za przeproszeniem zesrał się tutaj na miętowo.
    Panie, trochi kultury w dupe jeba##
    Wgl, gdzie jest Sirqaz.
    On ma dobre informacje z klubu a nie jakiś Warszawiak blackiu czy coś takiego.
    W klubie dbają o atmosferę, dlatego wszyscy są zadowoleni, gdyby było inaczej to w mediach zawodnicy by płakali, a tego nie Widać.
    Także hejterzy, nie hejtujcie tylko wszyscy w niedzielę na Olsztyńska!!!

  14. Powrót do góry    #3837
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nikt normalny nie pisze takich rzeczy na forum.
    Racja. Nie możesz być normalny.
    Sam przecież miałeś swego czasu info z warzywnego czy piekarni i sadziłeś tu nim na forum jak oszalały

    Ale teraz już zakupy wozi Alma24, a Dom Pérignon załatwia osobisty concierge, więc przestań się mazgaić (mimo że coś zakuło w serduszku, iż jednak nie ma tego info z pierwszej ręki), wszak to Szlachcicowi nie przystoi
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #3838
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Ile treningow przez ostatnie 7 dni bylo na Olsztynskiej? Tak z ciekawosci pytam.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

  16. Powrót do góry    #3839
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    artem napisał:
    Od zawsze takie informacje były, są i będą rozprzestrzeniane tylko i wyłącznie w wąskim środowisku osób, do których się nie zaliczasz.
    tak wąskim jak forum ogólnopolskie?

    muuu
    każde Twoje słowo na mój temat to prawdziwy komplement.
    Może nieprawdziwy, ale komplement.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #3840
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    I myślisz, że piszę tu o wszystkim co wiem? To, co tutaj publikuje z moich informacji, to jedynie wierzchołek góry lodowej. Są tematy, na które pisać jest niezręcznie i ludzie sobie tego nie życzą. Może kiedyś zrozumiesz.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  18. Powrót do góry    #3841
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Panowie my tu gadu gadu a tu trzeba jutro zacząć się modlić bo pod numero 16 jedzie nasz turbo kozak żeby kolejny raz klubu nie ośmieszył jak ostatnio..myślałem ze w razie awansu trzeba będzie prawie cały skład wymieniać a tu na 1 ligę będą nowe kolarze potrzebni.Teraz juz wiemy czemu prezesina lęka się spotkania i odpowiedzi na trudne pytania jak zrobił prezes Rakowa .Po prosty 20 letnie doświadczenie jako rzecznik poszło by w piach.
    http://wlokniarz.com/2016/07/28/nice...ja-w-lublinie/

    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Panie, trochi kultury w dupe jeba##
    Wgl, gdzie jest Sirqaz.
    On ma dobre informacje z klubu a nie jakiś Warszawiak blackiu czy coś takiego.
    W klubie dbają o atmosferę, dlatego wszyscy są zadowoleni, gdyby było inaczej to w mediach zawodnicy by płakali, a tego nie Widać.
    Także hejterzy, nie hejtujcie tylko wszyscy w niedzielę na Olsztyńska!!!

    Sirqaz nie zameldował się przy maszynie pochwalnej wyznaczana ilość razy wiec został chwilowo odsunięty od stołu narad .Puki nie wróci do łask nic się nie dowiemy.

    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ile treningow przez ostatnie 7 dni bylo na Olsztynskiej? Tak z ciekawosci pytam.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Po co? u nas już do końca sezonu ustalili kto jedzie , nie ma potrzeby a ze cel osiągnięty wiec szkoda czasu.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    jazzmanik (28-07-2016)

  20. Powrót do góry    #3842
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez ROLAND Zobacz posta
    Ile treningow przez ostatnie 7 dni bylo na Olsztynskiej? Tak z ciekawosci pytam.

    Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
    Nie ma pieniędzy na treningi. Wydano fortunę na wielokrotne ściąganie całego składu na po nieudanej inauguracji i teraz trzeba nieco przyhamować

  21. Powrót do góry    #3843
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Nie ma pieniędzy na treningi. Wydano fortunę na wielokrotne ściąganie całego składu na po nieudanej inauguracji i teraz trzeba nieco przyhamować

    Co ty gadasz SIRQAZ wie lepiej jak tylko się pojawi zdementuje twoje rewelacje.

  22. Powrót do góry    #3844
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    THJ ma być na treningu podobno, może nie będziemy musieli w niedzielę oglądać kapitana w akcji

    Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  23. Powrót do góry    #3845
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Nie ma pieniędzy na treningi. Wydano fortunę na wielokrotne ściąganie całego składu na po nieudanej inauguracji i teraz trzeba nieco przyhamować
    Ja powiem tak :
    Dawno nie mieliśmy tak dobrego i rozsądnego prezesa, wszystkie decyzję podjęte przez Michała są przemyślane i trafione. Stan klubowej kasy jest bardzo dobry i nie ma powodów do zmartwień.
    Hejterzy zawsze byli i zawsze będą.
    Sirqaz trzymaj wszystkich za mordę!! A co do Bartosza z którego wszyscy się śmieja..
    To duży talent i lada chwila Wszystkim to udowodni a poza tym to duży pracus, jako ostatni zawsze schodzi z toru. Niech Inni sie uczą od Niego pracy!!

  24. Powrót do góry    #3846
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Ja powiem tak :
    Dawno nie mieliśmy tak dobrego i rozsądnego prezesa, wszystkie decyzję podjęte przez Michała są przemyślane i trafione. Stan klubowej kasy jest bardzo dobry i nie ma powodów do zmartwień.
    Hejterzy zawsze byli i zawsze będą.
    Sirqaz trzymaj wszystkich za mordę!! A co do Bartosza z którego wszyscy się śmieja..
    To duży talent i lada chwila Wszystkim to udowodni a poza tym to duży pracus, jako ostatni zawsze schodzi z toru. Niech Inni sie uczą od Niego pracy!!
    Chłopie, ja mam wrażenie, że Sirqaz Cię namaścił żebyś pisał w jego imieniu. Mam rację?

  25. Powrót do góry    #3847
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Absolutnie nie masz racji..
    Wszystkie informacje jakie mam są tylko Moje, a Sirqaz nie ma ze Mną nic wspólnego, jedynie to że obaj wiemy że w klubie się dzieje dobrze i mamy Najlepszą szkolke w Polsce!!!
    Przejrzyjcie w końcu na oczy, jesteśmy kolosem, gigantem, klub funkcjonuje dzięki Swiacikowi!

  26. Powrót do góry    #3848
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Ja powiem tak :
    Dawno nie mieliśmy tak dobrego i rozsądnego prezesa, wszystkie decyzję podjęte przez Michała są przemyślane i trafione. Stan klubowej kasy jest bardzo dobry i nie ma powodów do zmartwień.
    Hejterzy zawsze byli i zawsze będą.
    Sirqaz trzymaj wszystkich za mordę!! A co do Bartosza z którego wszyscy się śmieja..
    To duży talent i lada chwila Wszystkim to udowodni a poza tym to duży pracus, jako ostatni zawsze schodzi z toru. Niech Inni sie uczą od Niego pracy!!
    Nic dziwnego, że ostatni schodzi z toru skoro ostatni dojeżdża do mety .

    Ja rozumiem, że ludzi można mieć za głupców ale wspierać się idiotami wypisującymi pochwalne peany na forum rodem, nomen omen, z Misia, to już trzeba się było ciężko uderzyć w głowę żeby myśleć, że ktoś to kupi.

  27. Powrót do góry    #3849
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Ja powiem tak :
    Dawno nie mieliśmy tak dobrego i rozsądnego prezesa, wszystkie decyzję podjęte przez Michała są przemyślane i trafione. Stan klubowej kasy jest bardzo dobry i nie ma powodów do zmartwień.
    Hejterzy zawsze byli i zawsze będą.
    Sirqaz trzymaj wszystkich za mordę!! A co do Bartosza z którego wszyscy się śmieja..
    To duży talent i lada chwila Wszystkim to udowodni a poza tym to duży pracus, jako ostatni zawsze schodzi z toru.
    Niech Inni sie uczą od Niego pracy!!
    Sirqaz został zdetronizowany UMARŁ KRÓL NIECH ŻYJE KRÓL!!!! No nawet zjezdza zdublowany lub schodzi z toru zapominając o sprzęcie.

    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Absolutnie nie masz racji..
    Wszystkie informacje jakie mam są tylko Moje, a Sirqaz nie ma ze Mną nic wspólnego, jedynie to że obaj wiemy że w klubie się dzieje dobrze i mamy Najlepszą szkolke w Polsce!!!
    Przejrzyjcie w końcu na oczy, jesteśmy kolosem, gigantem, klub funkcjonuje dzięki Swiacikowi!
    Tu już przebił wszystkie wpisy Sirqaza .
    Ostatnio edytowane przez Slawek1976 ; 29-07-2016 o 15:04

  28. Powrót do góry    #3850
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Sirqaz został zdetronizowany UMARŁ KRÓL NIECH ŻYJE KRÓL!!!! No nawet zjezdza zdublowany lub schodzi z toru zapominając o sprzęcie.



    Tu już przebił wszystkie wpisy Sirqaza .
    W sumie ze szkółką może mieć rację - przecież nie napisał jaką. Niedzielną, szydełkowania czy też pisania idiotyzmów na forum - te możemy mieć faktycznie najlepsze.

  29. Powrót do góry    #3851
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Myślicie że Ja żartuję Sobie czy co? Nie musicie chodzić na Włókniarz, takich kibiców klub nie potrzebuje, a mecz z Łodzią pokazał że idzie w dobra stronę, rekord frekwencji!!
    Legowik, Polis Gruchalski i najlepszy junior Swiacik , to tylko kilka przykładów świetnego szkolenia

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Venonate za jego przydatny post!

    ROLAND (29-07-2016)

  31. Powrót do góry    #3852
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Myślicie że Ja żartuję Sobie czy co? Nie musicie chodzić na Włókniarz, takich kibiców klub nie potrzebuje, a mecz z Łodzią pokazał że idzie w dobra stronę, rekord frekwencji!!
    Legowik, Polis Gruchalski i najlepszy junior Swiacik , to tylko kilka przykładów świetnego szkolenia
    Wez sobie wbij do głowy jedno wartość tej Najlepszej Szkółki W Polsce oceniaj pod kontem własnie kogo?Gruchalskiego co posiada zadatki na dobrego juniora hamuje sie rozwój Swiacik dla którego sztuka jest ukończenie biegu .Łegowik i Polis mieli to szczęście ze szkolili ich inni i obecna ekipa szkoleniowa nie zdazyła tego s...r..l..ć. Panowie trzeba tego miglanca rozszyfrować kto to jest w tej wspanialej szkółce który to talencik. Ja osobiście stawiam na najlepszy junior Swiacikbo chyba tylko on na dostępność do sprzętu nie narzeka.

  32. Powrót do góry    #3853
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    To jakaś dywersja. Albo przemyślane działanie zarządu.
    Wpuścić tu głupków, by nas zrównać do ich poziomu, a potem pokonać doświadczeniem w tej nierównej walce
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Petroniusz (29-07-2016), ananasek_vel_oman (29-07-2016), jazzmanik (29-07-2016), spitt22 (30-07-2016)

  34. Powrót do góry    #3854
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Myślicie że Ja żartuję Sobie czy co? Nie musicie chodzić na Włókniarz, takich kibiców klub nie potrzebuje, a mecz z Łodzią pokazał że idzie w dobra stronę, rekord frekwencji!!
    Legowik, Polis Gruchalski i najlepszy junior Swiacik , to tylko kilka przykładów świetnego szkolenia
    Drogi Pokemonie niestety nie myślimy, że żartujesz. Ale nie martw się współczesna medycyna radzi sobie z takimi schorzeniami jak Twoje. Nawet nieopodal Częstochowy znajdziesz duży szpital specjalizujący się w takich przypadkach.

    A, że ludziom którzy są mentally disabled nie należy okazywać lekceważenia i należy traktować ich tak samo poważnie jak tych których nie spotkało to nieszczęście to odnośnie frekwencji do meczu z Łodzią mieliśmy średnio 5 000 osób na trybunach czyli pewnie połowę tego co Nasz Jaśnie Oświecony Wybawiciel Częstochowskich Dziewic i Żużla założył przy konstruowaniu budżetu (w swojej naiwności zakładam, że takie wiekopomne wydarzenie na Olsztyńskiej miało miejsce przed bieżącym sezonem) czyli idziemy na razie skromne 50 000 poniżej budżetu. Ale jeśli dołożymy do tego ilość odwołanych spotkań i ich koszty, rozpaczliwe ściąganie Ułamka i zapewne jego równie rozpaczliwy koszt to mam wrażenie, że ten dołek może być nieco większy. A jak jeszcze mamy na murawie i bandach reklamy setki mitycznych sponsorów których nigdy nie była Nam dane poznać skompresowane do jakiejś dziesiątki firm to jedyne co mogłoby na dzień dzisiejszy uspokoić, jeżeli chodzi o przyszłość Włókniarza, to notarialnie poświadczone oświadczenie Michała, że pokryje z majątku prywatnego wszelkie długi jakie może mieć Włókniarz na koniec sezonu.

    A co do juniorów to poza Najlepszym MiŚ nie miał zbyt wiele wspólnego a z Najlepszym tyle, że go spłodził i, że gdyby nie tatuś prezes to Najlepszy by nie był w tym klubie i w życiu nie wyjechał na tor w trakcie zawodów chyba, że w jakimś amatorskim spotkaniu.

  35. Powrót do góry    #3855
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Przykra sprawa ze śmiejecie się z Bartka.. Czy ktoś z Was kiedyś dosiadał GM-y? Najłatwiej się nabijać z młodego..
    O finanse bać się nie musicie Co jakiś czas dołącza jakiś nowy sponsor ! Panowie ! Zrozumcie ze Michał chce dla klubu jak najlepiej, on działa dla kibiców, gdyby było inaczej to nie odpowiedziałby na list ! I wgl nie byłoby Włókniarza w lidze w 2016! Ba! Być może byłoby podobnie jak ze Sląskiem Świętochłowice

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Venonate za jego przydatny post!

    sirqaz (29-07-2016)

  37. Powrót do góry    #3856
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Przykra sprawa ze śmiejecie się z Bartka.. Czy ktoś z Was kiedyś dosiadał GM-y? Najłatwiej się nabijać z młodego..
    O finanse bać się nie musicie Co jakiś czas dołącza jakiś nowy sponsor ! Panowie ! Zrozumcie ze Michał chce dla klubu jak najlepiej, on działa dla kibiców, gdyby było inaczej to nie odpowiedziałby na list ! I wgl nie byłoby Włókniarza w lidze w 2016! Ba! Być może byłoby podobnie jak ze Sląskiem Świętochłowice
    Ja nie dosiadałem, ale to chyba widać po paru miesiącach jazdy czy ktoś ma do tego smykałkę czy nie. W dodatku chłopak się ewidentnie boi mocniej odkręcić manetkę, a z tym to sobie chyba nawet nie poradzi psycholog klubowy. Ups, zapomniałem, że kogoś takiego w klubie brak.
    Ostatnio edytowane przez liglad ; 29-07-2016 o 15:56

  38. Powrót do góry    #3857
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Nie karmcie więcej trolla, proszę. Przecież on ewidentnie robi sobie jaja. To taka "SirQuazowa" wersja Analityka.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Często się chowam za jego przydatny post!

    Garfield (29-07-2016), muuu (30-07-2016)

  40. Powrót do góry    #3858
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Przykra sprawa ze śmiejecie się z Bartka.. Czy ktoś z Was kiedyś dosiadał GM-y? Najłatwiej się nabijać z młodego..
    O finanse bać się nie musicie Co jakiś czas dołącza jakiś nowy sponsor ! Panowie ! Zrozumcie ze Michał chce dla klubu jak najlepiej, on działa dla kibiców, gdyby było inaczej to nie odpowiedziałby na list ! I wgl nie byłoby Włókniarza w lidze w 2016! Ba! Być może byłoby podobnie jak ze Sląskiem Świętochłowice

    Jak czegoś nie umiem, to tego nie robię.

    Bartosz robi, niestety. Niestety dla niego samego.


    EDIT: Przecież na list nie odpowiedział
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  41. Powrót do góry    #3859
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2016
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 34 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Przecież na list nie odpowiedział
    Jemu pewnie chodzi o wywiad na sport.pl

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi liglad za jego przydatny post!

    herbie13 (29-07-2016)

  43. Powrót do góry    #3860
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez liglad Zobacz posta
    Ja nie dosiadałem, ale to chyba widać po paru miesiącach jazdy czy ktoś ma do tego smykałkę czy nie. W dodatku chłopak się ewidentnie boi mocniej odkręcić manetkę, a z tym to sobie chyba nawet nie poradzi psycholog klubowy. Ups, zapomniałem, że kogoś takiego w klubie brak.
    Pamiętam jak z Maksa się smiano, że boi się rywalizacji w 4, dajcie Czas chłopakowi, odwdzięczy się, pewnie to zaraz Venonate napisze

  44. Powrót do góry    #3861
    Początkujący
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Widze ze nie rozumiecie Moich argumentow, szkoda.
    Jeszcze wspomnicie Moje słowa, a za rok ekstraliga sie szykuje

  45. Powrót do góry    #3862
    Stały bywalec Awatar jazzmanik
    Dołączył
    27-04-2010
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    372
    Podziękowania: 437 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Przykra sprawa ze śmiejecie się z Bartka.. Czy ktoś z Was kiedyś dosiadał GM-y? Najłatwiej się nabijać z młodego..
    O finanse bać się nie musicie Co jakiś czas dołącza jakiś nowy sponsor ! Panowie ! Zrozumcie ze Michał chce dla klubu jak najlepiej, on działa dla kibiców, gdyby było inaczej to nie odpowiedziałby na list ! I wgl nie byłoby Włókniarza w lidze w 2016! Ba! Być może byłoby podobnie jak ze Sląskiem Świętochłowice
    Durna argumentacja. Nie pchaj się na afisz jeśli nie potrafisz a chcąc być sportowcem i pokazywać swoje umiejętności przed pełniuteńkimi trybunami (rekord frekwencji z Orłem!!!!!!!!) musisz liczyć się z ich surowymi ocenami.
    A nabijać ze starego? A mało tu się ze starego i młodego nabijali? Za mało? Nie dostrzegłeś? To w sobotę będzie powód do dalszych kpin (masz rację to przykre) po występie talenta w Lublinie.

    Jedyne z czym w tych wszystkich twoich dzisiejszych wiernopoddańczych i wysoce cymbalskich wpisach trzeba się zgodzić to "ze Michał chce dla klubu jak najlepiej". A czy mu się udaje? Oby, po sezonie przyjdzie czas podsumowań.

    A małemu żużliście Świącikowi największą krzywdę robi stary który pozwala mu ryzykować życie i zdrowie mimo ewidentnego, moim zdaniem, braku talentu i, przykro mi to pisać, takie pisarczyki jak ty. Czy nie czujesz jak okrutnie kpisz z niego i całej szkółki nazywając go "najlepszym juniorem". Robisz to tylko dlatego, żeby drażnić się z ludźmi których nazywasz hejterami nie patrząc jak swoją złośliwością podkreślasz sportową ułomność ambitnego, prawdopodobnie, chłopaka, który może świetnie zrealizowałby się w jakiejś innej dyscyplinie sportu.
    A odnośnie szkółki. Ty i ten drugi wiedzący serquaz-"jestem znany w klubie" określacie się jako zorientowani, więc może napiszesz ile osób ten wasz-nasz Włókniarz szkoli. Czy ktokolwiek z tego drogiego najlepszego w Polsce szkolenia przystąpi kiedykolwiek do licencji. Czy z chłopców którzy zaczynali ze Świącikiem, prócz drugiego talenta-kaskadera Staniszewskiego, to jeszcze ktoś kontynuuje "karierę" czy już dali sobie/dano im spokój?
    Pieprzysz tylko o jakości szkółki, podaj choć raz konkret który zamknie hejterom usta.

    Cytat Zamieszczone przez Venonate Zobacz posta
    Ja powiem tak :

    A co do Bartosza z którego wszyscy się śmieja..
    To duży talent i lada chwila Wszystkim to udowodni a poza tym to duży pracus, jako ostatni zawsze schodzi z toru. Niech Inni sie uczą od Niego pracy!!
    To akurat wiemy... Na szczęście schodzi o własnych siłach... bo dojeżdża (zawsze jako ostatni) to raczej rzadko.
    Ostatnio edytowane przez jazzmanik ; 29-07-2016 o 18:00

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jazzmanik za jego przydatny post!

    CKMik (29-07-2016), mackoxdp1 (29-07-2016)

  47. Powrót do góry    #3863
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Pamiętam jak z Maksa się smiano, że boi się rywalizacji w 4, dajcie Czas chłopakowi, odwdzięczy się, pewnie to zaraz Venonate napisze
    Ja tam mu czas daję.
    Tylko Drabik miał 16 lat, jak bał się tej rywalizacji. Świącik już ma sporo więcej. Drabik też wali dwu-cyfrówki na każdym etapie rozgrywek z każdym rywalem, mimo że jest młodszy.
    No i nie mi oceniać skąd i dlaczego, ale jak widzę synka który nic nie pokazuje na torze (poza dawno niewidzianą farsą), a ma już ze 3 porządne fury, nowego busa i akcesoria z własnym logo, to wydaje mi się, że coś poszło nie tak. I (jak pokazuje historia tego typu zawodników) dobrze się to skończyć nie może.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 30-07-2016 o 00:16
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  48. Powrót do góry    #3864
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Młody swiacik mi przypomina naszych kopaczy kilka lat wstecz- bo kepka trawy, bo piłka za okrągła, bo linia za prosta, bo rywal kopnął i odepchnal itd.

    Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #3865
    Użytkownik Awatar CKMLeW
    Dołączył
    03-04-2016
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    125
    Podziękowania: 123 w 48 postach
    Ktoś wie co w końcu jutro z Jeleniewskim? Naprawdę THJ ma jechać?

  50. Powrót do góry    #3866
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez CKMLeW Zobacz posta
    Ktoś wie co w końcu jutro z Jeleniewskim? Naprawdę THJ ma jechać?
    A czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #3867
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Co prawda jutro mnie nie będzie, ale jeżeli plotki się potwierdzą i THJ za Thorsella to moja noga w tym roku na Olsztyńskiej nie postanie, pozostaną wyjazdy.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  52. Powrót do góry    #3868
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    THJ w ogóle pojawił sie wczoraj/dziś w Częstochowie ?

  53. Powrót do góry    #3869
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Dzisiaj jest na pewno, wczoraj to nie wiem

  54. Powrót do góry    #3870
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Był wczoraj i dzisiaj. Prezentował się najlepiej ze wszystkich. Ale nie ma decyzji, czy pojedzie. Jeśli tak, to prawdopodobnie za Jeleniewskiego lub Thorssella. Trojanowski mimo to ma być w składzie...
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •