Strona 43 z 132 PierwszyPierwszy ... 3341424344455393 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    I wygląda to na robotę w ramach czynu społecznego (czytaj akredytacji), jak za starych dobrych lat! I w sumie to nie jest wrzutka, bo dobrze pokierowani kumaci pasjonaci mogą stworzyć coś fajnego, podstawą jest jednak warsztat i dobry przepływ informacji.

  2. Powrót do góry    #1892
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Jakbyś chciał wygrać nowe gadżety Włókniarza, to zapraszam do prostego konkursu.

    Szczegóły tegoż tutaj => https://www.facebook.com/wlokniarz/p...type=3&theater


    13043357_1083147721745079_2493750758630740237_n.png
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 29-04-2016 o 15:42
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #1893
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    I wygląda to na robotę w ramach czynu społecznego (czytaj akredytacji), jak za starych dobrych lat! I w sumie to nie jest wrzutka, bo dobrze pokierowani kumaci pasjonaci mogą stworzyć coś fajnego, podstawą jest jednak warsztat i dobry przepływ informacji.
    Hmm...

    na stronie jest wymienionych 3 redaktorów.

    Ostatnie newsy pisali Cinkowski i Żesławski (czyli już razem mamy ich 5)

    I teraz jeszcze będą rekrutować? Chyba redakcja chce dorównać liczebnością naszemu "sztabowi szkoleniowemu"
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #1894
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Zalecam kibicowanie Klindtowi... bo sami wiecie kto już czeka na występ z Wandą Rotacja rotacją... ale sponsorskie pieniążki muszą się zgadzać.

  5. Powrót do góry    #1895
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach

    icon19.gif

    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Zalecam kibicowanie Klindtowi... bo sami wiecie kto już czeka na występ z Wandą Rotacja rotacją... ale sponsorskie pieniążki muszą się zgadzać.

    Na sponsorskich pieniążkach AZS już się przejechał trzeba czekać jak tam we Włókniarzu sezon zamkną.Sportowo prezes juz poległ oby finasowo dał rade .Sirqaz wiemy jest bardzo dobrze.

  6. Powrót do góry    #1896
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Ło ****ełe, to ja z pytaniem zasadniczym: ZA CO PŁACĄ LUDZIOM W KLUBIE SKORO NEWSY MAJĄ PISAĆ AMATORZY PRO PUBLICO BONO ?! Co robią pracownicy klubu ?
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Garfield (30-04-2016)

  8. Powrót do góry    #1897
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Generalnie ostatnio mam bardzo malo czasu na udzielanie sie na forum i w sumie chcialem juz wczoraj napisac, ale obowiazki nie pozwolily...

    Cala ta sytuacja z panem rzecznikiem przypomina mi czasu maslankowe. Wypisz, wymaluj to jest to co wtedy.
    Nawet wrazliwosc jest taka jak wtedy. TZN jak ktos napisze cos niepochlebnego, to zaraz zaczyna sie szukanie numerow i dzwoniene
    Gruba skora to podstawa w tym zawodzie kolego rzeczniku, i jesli sie jej nie ma, nie powinno sie tej funkcji pelnic.
    Generalnie jesli rzecznik ma pelnic funkcje pro bono to... no ok. Mozna, z milosci do klubu i takich tam.
    Jak jeszcze proponowalem klubowi robienie telewizji klubowej i ogarniania spraw medialnych jasno i klarownie wypowiadalem sie, ze nie wchodzi w gre rzecznikowanie.
    Rzecznik w klubie powinien byc non stop, ogarniac cala polityke medialna, uczyc wypowiedzi, kreowac je i dostawac za to pieniadze. Bo to rownie wazna kwestia jak marketing.
    Ja sobie na takie dzialanie nie moge pozwolic, bo zwyczajnie klubu na to nie stac TZN nie stac klubu zaplacic mi tyle zeby poswiecenie obecnych aktywnosci mialo sens
    W przypadku Zeslawskiego jest dokladnie tak samo. A wiec ta aktywnosc bedzie po godzinach w czasie wolny. Stad rekrutacja i tworzenie szerokiej grupy pasjonatow. Pasjonatow, ale jednak amatorow.
    I taki tez bedzie poziom. Bedzie z 5-6 redaktorow, kazdy raz na jakis czas cos tam skrobnie, beda na czas relacje, wywiady i gitara, chlopaki sie beda cieszyc, ze jest ok.
    Ok nie bedzie.
    Mnie natomiast martwi zupelnie inna rzecz. Najpierw jednak osobisty wywod, dlaczego o tym pisac jednak bede.
    Jako, iz wobec mnei nie postapiono fair, tzn ktos udostepnil moj prywatny numer telefonu, bez mojej wiedzy, bez mojej zgody, a nastepnie osoba ta jest kryta przez pana rzecznika, to i ja sie czuje zwolniony z jakiejkolwiek przyzwoitosci.
    Po wyjasnieniu sobie pewnych kwestii, ktorych powodem byl telefon powiedzialem swoje osobiste zdanie, ze "rzecznik bedzie kozlem ofiarnym w przyszlosci, pewnych porazek klubu i robi ogromny blad wchodzac tam teraz". Zaskoczylo mnie, ze rzecznik sie w pelni ze mna zgodzil i ma tego swiadomosc...
    Generalnie bym nie pisal o tym fakcie, ale pokazuje to jak chore sa relacje w klubie.
    Osobiscie do Zeslawskiego nic nie mam. Ktos mu robi duza krzywde mianujac go rzecznikiem, ale wyzej napisalem po co to sie dzieje. Nawet troche rozumiem chlopaka, bo pasja, po chec pomocy itd... Ale jego wlasciwa funkcja byloby bycie poprostu redaktorem.
    Ale skoro on juz na starcie ma tego swiadomosc co widac z boku, to tam na prawde musi byc nieciekawie...

    I to sie pokrywa z opiniami innych osob. Ze np nawet za czasow spolki kiedy nie placono wchodzilo sie do parku maszyn i czulo sie atmosfere, jakas jednosc, wpsolny cel. Tak teraz tego wszystkiego nie ma, kazdy sobie rzepke skrobie, kazdy ma swoje cele i nie oglada sie na innych.

    Cos podobnego bedzie tutaj.

    Reasumujac. Szkoda mi Cie Mateuszu, ze popelniles taki blad, ale jednoczesnie doceniam, ze w przeciwienstwie do niektorych panienek w klubie miales cywilna odwage zadzwonic (a wczesniej numer zdobyc i to w sumie dobrze swiadczy o Tobie), powiedziec co Cie boli i o co masz zal.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1898
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Garfield, Pakosik, na zdrowy rozum można założyć wietrzenie etatów. Choć faktycznie, trudno w ten zdrowy rozum u sterów uwierzyć.

    I jeszcze odnośnie redaktorów-amatorów, w moim odczuciu dziennikarstwo to akurat bardzo specyficzna branża, w której "z niczego" można zrobić "coś". Oczywiście musi się na to złożyć wiele czynników. Generalnie poza tym zgadzam się z większością tego, co napisał Oman. A to czemu kolega Żesławski zgodził się zostać rzecznikiem - jego sprawa, jeśli działa społecznie to szacunek i oby mu się udało. I oby misie-pysie nie utrudniały mu zadania brakiem dostarczania informacji na czas.
    Ostatnio edytowane przez Girion ; 30-04-2016 o 08:16

  10. Powrót do góry    #1899
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Girion Zobacz posta
    Garfield, Pakosik, na zdrowy rozum można założyć wietrzenie etatów. Choć faktycznie, trudno w ten zdrowy rozum u sterów uwierzyć.

    I jeszcze odnośnie redaktorów-amatorów, w moim odczuciu dziennikarstwo to akurat bardzo specyficzna branża, w której "z niczego" można zrobić "coś". Oczywiście musi się na to złożyć wiele czynników. Generalnie poza tym zgadzam się z większością tego, co napisał Oman. A to czemu kolega Żesławski zgodził się zostać rzecznikiem - jego sprawa, jeśli działa społecznie to szacunek i oby mu się udało. I oby misie-pysie nie utrudniały mu zadania brakiem dostarczania informacji na czas.
    Mozna zrobic cos z niczego, owszem. Ale trzeba miec na to pomysl.
    A tutaj pomyslu nie ma. Dlaczego?
    Prace zaczeto od lansu, czyli ogloszeniu powstania funkcji rzecznika. I dodano ogloszenie o naborze.
    Czyli zalozenie jest takie: najpierw sobie porekrutuje ludzi do pisania, a potem jakos to bedzie.
    Powinno byc tak.
    Dogadano zasady wspolpracy, rzecznik wzial sie do roboty. Tzn przygotowal jakis pomysl na prowadzenie polityki informacyjnej, przygotowal juz sobie czesc tekstow na najblizsze dni (powiedzmy 10 dni).
    Dopiero wtedy idzie info o nowym stanowisku w klubie i kto je zajmie. I z grubej rury idzie zgodnie z przyjetym harmonogramem to co sobie rzecznik przed ogloszeniem przygotowal plus w miedzy czasie tekst o naborze.
    Dziwne tez podejscie do mediow. Chcesz dziennikarzu wiedziec co w klubie, zapisz sie do newslettera. Troche podejscie na zasadzie "jestesmy tacy *****isci, ze nie musimy dbac o prase, kto chce to niech sie dowiaduje".
    Pro to powinno byc tak, ze o ile wiem, do kazdej akredytacji dziennikarz podaje maila. O ile wiem, to do kazdej redakcji na stronach www mozna znalezc maila.
    Na prawde dodanie do listy mailingowej np adresu kontakt@tvn24.pl nie jest smieszne ani kompromitujace. I ok, moze 99% informacji z newslettera ich nie zainteresuje, ale moze, jesli w sposob niekonwencjonalny pewne tematy przedstawiac, poszerzac watek, od dzwona do dzwona cos o klubie powiedza.
    Ale co ja mowie. Olaboga, mialem nie doradzac i nie pomagac
    Na pewno to rzecznik powinien nawiazywac kontakty, a nie zachecac redakcje do tego. Ale znowu dochodzimy do sedna tematu, czyli CZASU.

    Takze reasumujac. Na razie jest pomysl wyrekrutowac kolejnych redaktorow, zeby mial kto pisac relacje i wywiady I jakos to bedzie.
    A jest tak, bo rzecznik ma swoja dzialalnosc, jakies stowarzyszenie w ktorym dziala, wiec mase roznych obowiazkow z tym zwiazanych. Nie sadze, ze ma czas poswiecic te chociaz 8h dziennie klubowi
    I racje ma Girion piszac, ze wdrazany jest model biura prasowego/zespolu prasowego jak za czasow maslanki. Tylko jak moze byc inaczej skoro ani prezes, ani rzecznik, innej rzeczywistosci nie widzieli?

    PS.
    I na dowod ze to grupka amatorow jest a nie ludzi majacych pojecie chocby o skladni:

    Wszystko można powiedzieć, iż zaczęło się w Anglii, kiedy to 13 kwietnia jego zespół pokonał Swindon Robins, a Klindt wywalczył siedem punktów z bonusem.
    Powie mi ktos po jakiemu to jest? Nikt poza autorem z klubu nie czyta tekstu przed opublikowaniem?
    Ostatnio edytowane przez ananasek_vel_oman ; 30-04-2016 o 11:14
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1900
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Girion: komunikacja w firmie (bo tak to trzeba nazwac) to nie jest zabawa dla amatorow. Tu potrzebny jest kumaty specjalista. Dajmy mu do pomocy asystenta do przuczenia i wtedy mozemy sie bawic. Wiecej ludzi naprawde nie trzeba. Sek w tym, ze - jak pisze Ananas - specjaliscie trzeba zaplacic. MiSie wola wiec stawiac na ludzi z ulicy + sprawdzona grupe tzw. BMW. Tak wlasnie funkcjonuja w klubie marketing i szkolenie, efekty jakie sa kazdy widzi, wiec trudno oczekiwac, by inaczej bylo w przypadku komunikacji..

    Oczywiscie zycze Mateuszowi Zeslawskiemu jak najlepiej, natomiast czy bedzie stac go by powiedziec MiSiowi prosto w oczy "szefie, ma pan do odwolania zaprzestac wypowiadania sie w mediach"? Watpie..

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #1901
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ale niech sie prezes wypowiada. Ale niech to bedzie spojne, przemyslane, zgodne z jakas polityka a nie pod wplywem chwili, emocji.

    miszczunie nad miszczuniami.
    To jest wlasnie ta amatorszczyzna (o ktorej piszemy) w pelnej krasie.

    amatorzy.jpg

    Mozna to skwitowac takim zdaniem: "a co to snapchat?"
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1902
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta

    Oczywiscie zycze Mateuszowi Zeslawskiemu jak najlepiej, natomiast czy bedzie stac go by powiedziec MiSiowi prosto w oczy "szefie, ma pan do odwolania zaprzestac wypowiadania sie w mediach"? Watpie..

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Życzę Mateuszowi dokładnie tego samego. Jaj.

    Fajnie, że wszedł w ten temat, bo ma moim zdaniem warunki i potrafi postawić na swoim. A tego brakuje w klubie. Poza tym, jest chyba otwarty na " hejterów"

    Dziwne jednaj, że mamy Finfe - szumnie zapowiadany pan od marketingu. Mamy kilka osób na etatach w klubie oraz lebków ,którzy mieli ogarniać www i zapowiadany rok temu na konferencji instagram. I mimo tylu osób, mimo tylu wypłat co miesiąc, mimo tyrania od rana do wieczora (jak mówi Michalł) potrzeba do tego wszystkiego kolejnej. I to za free.

    Chyba znów upomnę się o wykaz obowiązków oraz wykonanych w tym miesiącu zadań każdego z opłacanych pracowników przez klub.

    Już nie wspomnę, że na instagramie od dawna nic nie ma, a o snapchat pisałem ponad rok temu.

    To już nawet nie jest śmieszne.

    Pozdrawiam ciepło!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  14. Powrót do góry    #1903
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    No z tym snapem to nie wiem czy smiac sie czy plakac. Oby jutro nasi zawodnicy takiej amatorki na torze nie robili :v

  15. Powrót do góry    #1904
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    W Bydzi juz zaczyna sie cyrk...

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  16. Powrót do góry    #1905
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    EE narazie dobrze 27:33

  17. Powrót do góry    #1906
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    No to jest pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Polonia dziś słabiutka.

  18. Powrót do góry    #1907
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No to jest pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Polonia dziś słabiutka.
    Mecz wciąż trwa...

  19. Powrót do góry    #1908
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez UltrasCKM Zobacz posta
    Mecz wciąż trwa...
    Trwa ale z takim Gollobem i Siopkiem to już jest po meczu.

  20. Powrót do góry    #1909
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Kto to komentuje na Fon'ie? Na zawał zejdzie bida.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  21. Powrót do góry    #1910
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Wygrać, wygramy i bardzo fajnie.

    A to, że niektórzy zapowiadali pogrom i "spacerek"...

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rain za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-05-2016)

  23. Powrót do góry    #1911
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Kto to komentuje na Fon'ie? Na zawał zejdzie bida.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.
    Mariusz Rajek
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    veronek (01-05-2016)

  25. Powrót do góry    #1912
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    Spore opóźnienie na "Fonie". Na SF już są wyniki, a ten rozpoczyna relację z biegu...

  26. Powrót do góry    #1913
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,388
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Takie uroki radia internetowego. Mamy ich na to wygląda. Szkoda, że Hubert pogubił tylko punktów na trasie

  27. Powrót do góry    #1914
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Jeszcze możemy przegrać. Hejterzy pewnie o to się modlą. Ale spoko po zwycięstwie i tak się znajdzie coś do czego będzie można się przy**bać

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #1915
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,017
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jeszcze możemy przegrać. Hejterzy pewnie o to się modlą. Ale spoko po zwycięstwie i tak się znajdzie coś do czego będzie można się przy**bać

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Nie żartuj. Zwycięstwo wyjazdowe jest zawsze cenne. I to dzisiejsze to zasługa też Klindta. Trojan by zrobił z 2.

  29. Powrót do góry    #1916
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jeszcze możemy przegrać. Hejterzy pewnie o to się modlą. Ale spoko po zwycięstwie i tak się znajdzie coś do czego będzie można się przy**bać

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Można, że z tak słabiutką, nierówną Polonią tak elitarny skład się męczy
    Może i na początku bym obstawiał równy mecz to tak teraz gdy widze jak Polonia jeżdzi, bez lidera to po prostu Włókniarz już teraz powinien miec +10.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 01-05-2016 o 18:01

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-05-2016)

  31. Powrót do góry    #1917
    Stały bywalec Awatar Rain
    Dołączył
    08-06-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 66 w 26 postach
    SirQ.jpg

    To Twoje?
    Dlaczego ktoś kto ma swoje zdanie jest "hejterem"? Takie hurraoptyistyczne pieprzenie, normalnie jak na pochodzie 1-wszo majowym- naród z partią!

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rain za jego przydatny post!

    Girion (01-05-2016), jazzmanik (01-05-2016)

  33. Powrót do góry    #1918
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rain Zobacz posta
    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3248

    To Twoje?
    Dlaczego ktoś kto ma swoje zdanie jest "hejterem"? Takie hurraoptyistyczne pieprzenie, normalnie jak na pochodzie 1-wszo majowym- naród z partią!
    To SF. Tam uprawialem i uprawiać będę folklor. Mecz wygrany. Ale pewnie i tak słabo było...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  34. Powrót do góry    #1919
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    41:49 pięknie!

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #1920
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Zwycięstwo cieszy, tak samo udany debiut Nicolaia i równa jazda całej seniorki. Trochę szkoda, że poza biegiem juniorskim nasza młodzież nie odegrała większej roli.

    I mam nadzieję tylko teraz, że nie znajdzie się żaden pretekst już do wstawiania kapitana do składu.

    P.S.
    @Rain ja Cię proszę opanuj się. Nie po to dodaję kretyna do ignorowanych byś mnie raczył jego bełkotem ośmieszającym nas kibiców, Włókniarza z innego portalu. Portalu na którym podobno w ogóle się nie udziela jak to temu idiocie kiedyś zarzuciłem.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 01-05-2016 o 18:18
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #1921
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Jesteś debilem. Byłoby mi wstyd takie posty publikować. Nawet dla beki. A jak dodamy do tego Twój wiek to aż nóż sie otwiera w kieszeni ze tacy ludzie maja dowód osobisty i idą głosować.

    Poziom inteligencji storczyka doniczkowego.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  37. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (02-05-2016), jazzmanik (01-05-2016), muuu (02-05-2016)

  38. Powrót do góry    #1922
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,810
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,121 w 542 postach
    Storczyki są piękne chociaż ...
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2016), Petroniusz (01-05-2016), ananasek_vel_oman (01-05-2016)

  40. Powrót do góry    #1923
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Taki defetyzm w tym wątku, więc postanowiliśmy trochę osłodzić Wam los, cobyście po rocznej karencji nie czuli się wyobcowani w lidze jeszcze trochę i oddamy Wam miejsce w ósemce, nie dziękujcie, nie ma za co
    BKS Polonia Bydgoszcz

  41. Powrót do góry    #1924
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Taki defetyzm w tym wątku, więc postanowiliśmy trochę osłodzić Wam los, cobyście po rocznej karencji nie czuli się wyobcowani w lidze jeszcze trochę i oddamy Wam miejsce w ósemce, nie dziękujcie, nie ma za co
    W tym meczu raczej nie ma co mówić o oddawaniu, na zwycięstwo musieli nasi mocno popracować na torze.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Powrót do góry    #1925
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jesteś debilem. Byłoby mi wstyd takie posty publikować. Nawet dla beki. A jak dodamy do tego Twój wiek to aż nóż sie otwiera w kieszeni ze tacy ludzie maja dowód osobisty i idą głosować.

    Poziom inteligencji storczyka doniczkowego.


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.
    Ale myślisz że Twoje zdanie mnie interesuje? prosta rada - nie czytaj

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #1926
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Wygrana cieszy. I fajnie ze w koncu cos zagralo. Cieszy tez postawa Klindta. Moze tym meczem wybil z glowy misiowi i innym wstawianie do skladu Trojanowskiego.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  44. Powrót do góry    #1927
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,388
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Mlek ponoć zapewnił, że Klindta ujrzymy w paru najbliższych meczach.

  45. Powrót do góry    #1928
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Tylko zeby nikt nie wpadl na pomysl ze trzeba puscic kapitana w meczu przeciwko swojemu bylemu klubowi.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #1929
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez sirqaz Zobacz posta
    Jeszcze możemy przegrać. Hejterzy pewnie o to się modlą. Ale spoko po zwycięstwie i tak się znajdzie coś do czego będzie można się przy**bać

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Akurat do zawodnikow przyje*ac nie sie ma absolutnie o co. Troche wkurzajace sa tylko te utraty pozycji na dystansie. Ale co tam, zwyciezcow sie nie sadzi. Dzialania zarzadu to zupelnie co innego

    W ogole to brawo Klindt, no i poza tym wyglada na to, ze kreuje nam sie powoli sklad.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  47. Powrót do góry    #1930
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Akurat do zawodnikow przyje*ac nie sie ma absolutnie o co. Troche wkurzajace sa tylko te utraty pozycji na dystansie. Ale co tam, zwyciezcow sie nie sadzi. Dzialania zarzadu to zupelnie co innego

    W ogole to brawo Klindt, no i poza tym wyglada na to, ze kreuje nam sie powoli sklad.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Dokladnie, a jak wroci Borowicz to zrobi sie fajny komfort jesli chodzi o wybor, bo teraz alternatywy nie ma.

    Natomiast tak na prawde wartosc tej druzyny poznamy w niedziele w meczu z Wanda, ktora imho jest obecnie najsilniejsza w lidze.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1931
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,388
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Natomiast tak na prawde wartosc tej druzyny poznamy w niedziele w meczu z Wanda, ktora imho jest obecnie najsilniejsza w lidze.
    O ile jest równie silna finansowo Tak, tak zaraz będą przytyki z Twojej strony, że nie wiadomo jak u nas itd sraty taty, ale ten kolos z Krakowa wydaje się mocno gliniany...

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    vicar (02-05-2016)

  50. Powrót do góry    #1932
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Dokladnie, a jak wroci Borowicz to zrobi sie fajny komfort jesli chodzi o wybor, bo teraz alternatywy nie ma.
    Jak to nie ma? Jest Thorssell, który został odstawiony bez sensu. Ale dzięki temu dziś Klindt udowodnił, że miejsce w składzie mu się należy na tą chwilę.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  51. Powrót do góry    #1933
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Thorssell nie dał argumentów za. Występ w Gdańsku znacznie poniżej oczekiwań. Gdyby te 5 pkt zrobił ok.
    Ale szanse powinien mieć z Krosnem a tak nie bardzo kiedy jest go sprawdzić.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #1934
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Tylko abstrahując od wyników THJ w 2 ostatnich meczach, to bardziej on po 2 wpadkach był do odstawienia na mecz z Krosnem niż Thorsell.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  53. Powrót do góry    #1935
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Tylko abstrahując od wyników THJ w 2 ostatnich meczach, to bardziej on po 2 wpadkach był do odstawienia na mecz z Krosnem niż Thorsell.
    Dlatego napisalem, ze powinien dostac szanse z Krosnem
    Wydaje mi sie, ze sens jest dopiero z Rzeszowem u nas go puscic.
    Bo po co do Dauga? To jeden z dwoch najtrudniejszych wyjazdow (drugi Gdansk). Ale tak moga zrobic i w ten oto sposob kapitan bedzie jedynym "wskakujacym" do skladu
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •