Strona 2 z 132 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 5900

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    To jak wszyscy bedą kraść to my też mamy?
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar sirqaz
    Dołączył
    20-05-2005
    Postów
    1,062
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 65 w 51 postach
    To miasta rozdają kradzione pieniądze? Ludzie ogarnijcie sie. Klub wam rośnie w sile a wam sie nie podoba. Miasto daje kolejna banieczka do budżetu - nie podoba sie. Zmieńcie zainteresowania, dajcie sobie spokój z żużlem i wszyscy beda szczęśliwi.


    Wysłane z kalkulatora za pomocą Tapatalk

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez gustawson Zobacz posta
    To jak wszyscy bedą kraść to my też mamy?
    Co ma piernik do wiatraka? Ten sport upada, a bez miejskich pieniędzy można się co najwyżej w półamatorskiej 2 lidze pościgać.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Co ma piernik do wiatraka? Ten sport upada, a bez miejskich pieniędzy można się co najwyżej w półamatorskiej 2 lidze pościgać.
    No z takimi "menedzerami" to na pewno... Jesli kasa z miasta stanowi np. 1/6 budzetu to jeszcze spoko, ale jesli niektorzy geniusze zarzadzania uzalezniaja start swoich druzyn od tego czy miasto przeleje 1-2 mln zl to brak slow..

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Z tego sportu nalezy pozbyc sie pasozytów tzw pijawek , kolarzy nie przedstawiajacych soba wiekszej wartosci sportowej a" startujacych" za fortuny. Trzeba pogonic tez tzw gadajace głowy z moim ulubiencem czy raczej ulubienicą pania C .
    Stracilismy kilkanascie lat płacac za ogladanie chały ,zwykłego dziadostwa i taka jest prawda.
    Zmiany nazw klubów , jakies spólki , jacys artysci malarze zmieniajacy herb klubu totalny szok ! Jakas wiocha ! Ale jegomosc o ksywce sir coś tam ma zapewne swoja wizje
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/568755/maksymalnie-11-zepsolow-w-nice-plz-i-plz-2

    Prawie wszystko jasne.
    Ciekaw jestem czy grupy będą podzielone geograficznie, pod względem poziomu (koszyków) czy może alfabetycznie
    Przy połączeniu lig wydaje mi się, że odpadnie Rawicz (chyba, że będą grupy).
    Rzeszów także wcale nie wydaje się być pewniakiem.
    We wtorek ma się wszystko wyjaśnić.

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Jaki jest sens dzielenia na grupy zamiast pozostawienia trzech lig? W tym i w tym przypadku mamy dwie ligi/grupy z 5-6 zespołami. Jeżeli łączyć ligi to chyb po to by było więcej spotkań, no nie?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    No z takimi "menedzerami" to na pewno... Jesli kasa z miasta stanowi np. 1/6 budzetu to jeszcze spoko, ale jesli niektorzy geniusze zarzadzania uzalezniaja start swoich druzyn od tego czy miasto przeleje 1-2 mln zl to brak slow..
    Zgadza się, ale niemal każdy klub dodaje pieniądze miasta na poczet tych niezbędnych. Nie słyszałem jeszcze o przypadku by dotacja miejska była dla klubu dodatkową "górką".

    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Jaki jest sens dzielenia na grupy zamiast pozostawienia trzech lig? W tym i w tym przypadku mamy dwie ligi/grupy z 5-6 zespołami. Jeżeli łączyć ligi to chyb po to by było więcej spotkań, no nie?
    Ano taki, że masz w grupie 10 spotkań w rundzie zasadniczej. Dochodzi np runda finałowa najlepszych drużyn obu grup co daje kolejne 6(lub 10, zależnie od zastosowanego systemu) spotkań i w sumie 16(20) w całym sezonie.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Test wiedzy o Marku Cieślaku w lokalnej GW.
    Polecam pytanie o liczbę tytułów IMP
    http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/13,35271,6275,sprawdz-co-wiesz-o-marku-cieslaku-quiz.html#BoxLokCzeLink


    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 26-12-2015 o 20:44
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Czestochowska redakcja wchodzi Cieslakowi do d..., podczas gdy on ma Wlokniarz caly czas w tej samej czesci ciala.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Zgadza się, ale niemal każdy klub dodaje pieniądze miasta na poczet tych niezbędnych. Nie słyszałem jeszcze o przypadku by dotacja miejska była dla klubu dodatkową "górką".



    Ano taki, że masz w grupie 10 spotkań w rundzie zasadniczej. Dochodzi np runda finałowa najlepszych drużyn obu grup co daje kolejne 6(lub 10, zależnie od zastosowanego systemu) spotkań i w sumie 16(20) w całym sezonie.
    Ale to nadal nie różni się od tego systemu który mamy teraz. RZ a po niej 1/2, czyli najsłabsze drużyny i tak odpadają gdzieś w sierpniu bo przecież musi być czas na rundę finałową. Jeśli ma być łączenie lig to jedynym sensownym wyjściem jest 11 drużyn, każda z każdą i tyle. Zamiast dzielić na grupy wystarczyłoby zrobić podwójną RZ w każdej lidze co daje 2x więcej meczów dla każdej drużyny, nie tylko 4 najlepszych.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Garfield napisał:
    Czestochowska redakcja wchodzi Cieslakowi do d..., podczas gdy on ma Wlokniarz caly czas w tej samej czesci ciala.
    Mimo wszystko jak ktoś organizuje Quiz to powinien znać chociaż postawy historii klubu czy zawodnika o którym jest konkurs.
    Okazuje się tam że Cieślak zdobył dwa złote medale IMP!
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 49 w 25 postach
    Wróbelki ćwierkają, że Ostrovia i Gniezno wystartują w 1 lidze. We wtorek ma być ogłoszona decyzja. Ba w Ostrowie ponoć już mają podpisane kontrakty z Szczepaniakami i Pavlicem. Także połączenia lig nie będzie.

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Pijane te twoje wróbelki jeszcze po świętach.
    Tych dwóch drużyn na pewno nie będzie w lidze.
    Była już oficjalna informacja.

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2011
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 49 w 25 postach
    Poczekajcie do wtorku Jeśli chodzi o Ostrów to już nie takie akcje mieliśmy

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    No coz... Po tym co lesne dziady wyprawiaja zadne rozstrzygniecie mnie nie zdziwi. Ponoc Gniezno bylo o krok by miec dalej nadzorowana, kilku misiow z Prezydium PZM uwierzylo nawet w bajeczki tamtejszego zarzadu ze ureguluja 300 tys. zl ukladu na poczatku przyszlego roku, ale Witia pierd#lnal piescia w stol i powiedzial ni chooja. Ostrow z kolei zdazyl juz zalozyc nowy klub, moze uda im sie wystartowac w 2. PLZ ale to chyba max.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Rzeczywiście pojawiła się taka plotka https://twitter.com/hubertblaszczyk?lang=pl
    W Ostrowie gruchnela plotka, ze Ostrovia jednak pojedzie, a poprzedni prezes zawrze ugody z zawodnikami.
    Jestem na etapie sprawdzania tych rewelacji. Bylby to niewatpliwie niebywaly cyrk, polaczony z kompromitacja PZM.
    Szczerze to nie zdziwiłbym się gdyby okazało się to wszystko prawdą. Leśne dziadki zrobią wszystko, żeby tylko nie połączyć lig. Ale to już byłoby przegięcie. Pokazaliby że w polskim żużlu nie obowiązują żadne reguły i zasady. Po co ustalają te wszystkie terminy? Skrzydlewski ma rację, działacze obrzydzają żużel, czas wysiadać z tego bałaganu.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    No coz... Po tym co lesne dziady wyprawiaja zadne rozstrzygniecie mnie nie zdziwi. Ponoc Gniezno bylo o krok by miec dalej nadzorowana, kilku misiow z Prezydium PZM uwierzylo nawet w bajeczki tamtejszego zarzadu ze ureguluja 300 tys. zl ukladu na poczatku przyszlego roku, ale Witia pierd#lnal piescia w stol i powiedzial ni chooja. Ostrow z kolei zdazyl juz zalozyc nowy klub, moze uda im sie wystartowac w 2. PLZ ale to chyba max.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Wlidze ma wystartować nie nowy klub tylko ten stary. Plotka głosi, że spłacają zawodników, tylko jak się ma to do tego , że nie zgłosili się do procesu licencyjnego?

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    co na to Cegielska ???
    Mówiłem ze polska liga jest w czarnej d.. od kilkunastu lat !
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    My tu o sporej kasiorce dla klubu a nawet jeszcze tego nie przegłosowali. Pożyjemy zobaczymy, ale jak dadzą to głupi by tylko nie wziął

    Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 29 w 15 postach
    Jeżeli dobre informacje do mnie dotarły, a są póki co z takiego źródła które się sprawdziły to będziemy mieli konkretnego lidera - Rysiek Holtański . Tylko oczywiście czeka jak i A.Czaja na info o 1 lidze.

    R.Holta, A.Czaja, R.Trojanowski, M.Borowicz do tego juniorzy O.Polis, H.Łęgowik, A.Woźniak. Klindt z Thorssell do tego i jedziemy w 1 lidze . Tym składem według mnie możemy powalczyć spokojnie o ekstraligę

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Jeżeli dobre informacje do mnie dotarły, a są póki co z takiego źródła które się sprawdziły to będziemy mieli konkretnego lidera - Rysiek Holtański . Tylko oczywiście czeka jak i A.Czaja na info o 1 lidze.

    R.Holta, A.Czaja, R.Trojanowski, M.Borowicz do tego juniorzy O.Polis, H.Łęgowik, A.Woźniak. Klindt z Thorssell do tego i jedziemy w 1 lidze . Tym składem według mnie możemy powalczyć spokojnie o ekstraligę
    Jesli okaze sie to prawda to pogratuluje MiSiowi fajnego skladu i bede zyczyc zeby za rok zera sie zgodzily.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Właśnie tak sobie myślałem, że jak już mamy dostać bańkę od miasta, to wypadałoby chociaż Ryśka sprowadzić. Ten milion to nie wiem czy nie za dużo, biorąc pod uwagę, że nigdy tyle nie dostaliśmy będąc w ekstralidze, a teraz jesteśmy na zapleczu i nie zamierzamy walczyć o awans.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Rune we Włókniarzu? Strzał w 10! Idealny magnes na kibiców.

    Jednakże nie ma co wybiegać aż tak do przodu, poczekajmy na informacje nt. kształtu ligi.

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Wszystko fajnie marketingowo idealne posunięcie ..Rysiu przyciągnąłby troszkę wiecej kibiców..Tylko ja się pytam po co ?? O Elige bankowo spinać się nie bedziemy bo nas na nią nie stać .. Nie lepiej za te pieniądze co miałby iść na Ryszarda kupić sprzęt Gruchalskiemu Wożniakowi bardziej na tym skorzystalibyśmy bo to inwestycja w przyszłość a Rune nie wiadomo jak mu pojdzie ...

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez minio Zobacz posta
    Wszystko fajnie marketingowo idealne posunięcie ..Rysiu przyciągnąłby troszkę wiecej kibiców..Tylko ja się pytam po co ?? O Elige bankowo spinać się nie bedziemy bo nas na nią nie stać .. Nie lepiej za te pieniądze co miałby iść na Ryszarda kupić sprzęt Gruchalskiemu Wożniakowi bardziej na tym skorzystalibyśmy bo to inwestycja w przyszłość a Rune nie wiadomo jak mu pojdzie ...
    Wiadomo. Srednia kolo 2,1 na koniec sezonu gwarantowana.
    Gruchalski, Wozniak itd... klub jest tak bogaty ze sprzetu i na sprzet nie zabranie (slowa quazika)
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    Zrobić selekcje i antytalentom podziękować to może kasa by się na w/w znalazła. A pomysł z Rysiem strzałem w 10. Jak odbudowywać wszystko to jakoś tych ludzi trzeba przyciągnąć. Jak by to wypaliło z Czają i Rune to wieeeelki "+" dla MiSia. Tylko warunek: hajs ma się zgadzać.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bronek12 za jego przydatny post!

    GriN (28-12-2015)

  29. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    14-01-2014
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bronek12 Zobacz posta
    Zrobić selekcje i antytalentom podziękować to może kasa by się na w/w znalazła. A pomysł z Rysiem strzałem w 10. Jak odbudowywać wszystko to jakoś tych ludzi trzeba przyciągnąć. Jak by to wypaliło z Czają i Rune to wieeeelki "+" dla MiSia. Tylko warunek: hajs ma się zgadzać.

    Selekcja jak najbardziej !!! .Ale niestety chyba ''jaj'' nie mają by podziękować paru antytalentom (nazwisk nie chce wymieniać ale są goście którzy smigają 2-3 sezony i ledwo się składają ) którzy są w szkółce dla szpanu ...
    Ostatnio edytowane przez minio ; 28-12-2015 o 18:11

  30. Powrót do góry    #74
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/569...g-coraz-blizej

    Na spotkanie GKSŻ zaproszeni nie zostali przedstawiciele z Ostrowa Wielkopolskiego, Lublina i Gniezna. Podmioty w tych ośrodkach walczą jednak jeszcze o to, by otrzymać licencję na przyszły sezon. Łukasz Szmit nie wyklucza takiego scenariusza, mimo że proces licencyjny został już zakończony. - Wiemy, że przedstawiciele w tych ośrodkach nie wywiesili jeszcze białej flagi i obecnie starają się podjąć pewne czynności, które miałyby poskutkować przyznaniem licencji. Wychodzimy z założenia, że jeśli chodzi o przepisy, zawsze jest dopuszczalne jakieś pole manewru. Tę sprawę będzie jednak dopiero analizować - zakończył Szmit.
    Nie zostali zaproszeni, ale może wystartują.
    Po prostu czeski film.

    Jutro jedziemy walczyć o 1 ligę.
    Z tego co wiem zdania prezesów są obecnie podzielone, ale i tak ich głos będzie podobno jedynie doradczy.
    Ostateczną decyzję i tak podejmuje GKSŻ. Kiedy? Tego nie wie nikt.
    Może zdążą przed 1 kolejką.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vojtas za jego przydatny post!

    dockm (28-12-2015)

  32. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Rune to byloby idealne zadoscuczynienie dla fanow za sezon bez ligi + swietny strzal marketingowy. Tym bardziej, ze jego kontrakt moglaby przejac pewna firma ktora nota bene tak jak Cieslak b. kocha Wlokniarz ale niekoniecznie ida za tym jej wymierne decyzje..

    Zreszta my tu gadu gadu a tak jak ktos wspomnial powyzej PZM szykuje amnestie dla bankrutow. Szkoda tylko ze tak pozno, moze Wlokniarz SA tez by sie zalapal..

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  33. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Miałem o tym właśnie pisać. Dlaczego w zeszłym roku PZM nie okazywał tyle łaski? Teraz nagle Przekrętovia czy inne gnieźnieńsko-lubelskie bankruty mają być ciągnięte za uszy do rozgrywek ligowych? Żenada...

  34. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Rune to byloby idealne zadoscuczynienie dla fanow za sezon bez ligi + swietny strzal marketingowy. Tym bardziej, ze jego kontrakt moglaby przejac pewna firma ktora nota bene tak jak Cieslak b. kocha Wlokniarz ale niekoniecznie ida za tym jej wymierne decyzje..

    Zreszta my tu gadu gadu a tak jak ktos wspomnial powyzej PZM szykuje amnestie dla bankrutow. Szkoda tylko ze tak pozno, moze Wlokniarz SA tez by sie zalapal..

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Alez spolka ponoc nadal zipie i pewne czynnosci podejmuje... Takze tego.
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fajka Zobacz posta
    Jeżeli dobre informacje do mnie dotarły, a są póki co z takiego źródła które się sprawdziły to będziemy mieli konkretnego lidera - Rysiek Holtański . Tylko oczywiście czeka jak i A.Czaja na info o 1 lidze.

    R.Holta, A.Czaja, R.Trojanowski, M.Borowicz do tego juniorzy O.Polis, H.Łęgowik, A.Woźniak. Klindt z Thorssell do tego i jedziemy w 1 lidze . Tym składem według mnie możemy powalczyć spokojnie o ekstraligę
    Ale tu przecież jest w mieście ekipa, która chce żużel wyprowadzić na prostą. Była by nawet większa kasa ale nada kręcą się obok osoby, które nie są gwarantem niczego dobrego.
    Miękki mamy też zarząd, bo trzeba by robić już raban i rozkręcać tak rozgrywki, by były atrakcyjne dla kibiców i dla zawodników. Przecież mamy parę takich umów, które mają moc tylko w 1. lidze. Trzeba teraz pokazać jaja, bo przecież nie można czekać do kwietnia na jakąkolwiek decyzję GKSŻ...
    Wszyscy w mieście czują głód żużla, więc trzeba kuć temat, póki jest gorący i póki coś jeszcze można zrobić. Po roku jazdy w 2. lidze, może nie być jużtak kolorowo niestety.

    Ja nie wiem czemu w tym klubie mimo takiego farta, mimo licznych osób tam zatrudnionych i działających, to tak mało się w nim dzieje i mamy efekty działań tylko dwóch czy trzech osób
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Miałem o tym właśnie pisać. Dlaczego w zeszłym roku PZM nie okazywał tyle łaski? Teraz nagle Przekrętovia czy inne gnieźnieńsko-lubelskie bankruty mają być ciągnięte za uszy do rozgrywek ligowych? Żenada...
    Nie okazali tyle łaski? Gdańsk dopuścili w połowie marca! Włókniarz też miał szansę ale odcinał się od długów spółki . Ostrów, Gniezno i Lublin przynajmniej próbują spłacać zawodników

  37. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Nie okazali tyle łaski? Gdańsk dopuścili w połowie marca! Włókniarz też miał szansę ale odcinał się od długów spółki . Ostrów, Gniezno i Lublin przynajmniej próbują spłacać zawodników
    Co probuja? DD

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    dockm (29-12-2015)

  39. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Cytat Zamieszczone przez ananasek_vel_oman Zobacz posta
    Alez spolka ponoc nadal zipie i pewne czynnosci podejmuje... Takze tego.
    Nie zipie.. czynnosci podejmuje syndyk

  40. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Nie okazali tyle łaski? Gdańsk dopuścili w połowie marca! Włókniarz też miał szansę ale odcinał się od długów spółki . Ostrów, Gniezno i Lublin przynajmniej próbują spłacać zawodników
    Słowo kluczowe to PRÓBUJĄ ​ co raczej według mnie znaczy próbuj zyskać kolejny sezon w klimacie może się uda. Gdańsk miał gościa co posiadał kase i nie bal się na duzego ryzyka ale się udaje jak dotąd.dotąd. Ostrów Gniezno Lublin raczej na takiego sponsora szans nie ma przy dobrym układzie może starczy na odjechanie sezonu choć jest to bardzo wątpliwe.Co do betonu z PZM oni akceptując nawet czwórmecze żeby ten cyrk pt.Najlepsza liga świata był choć z nazwy takowy. Zmieniają regulaminy wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba a wystarczy tylko stworzyć twardy finansowy który skutecznie zamknie zapędy pseudo nieudaczników zwanych w klubach Prezesami.

  41. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Prawdopodobny podział I ligi:

    Pierwsza grupa:
    Stal Rzeszów
    Polonia Bydgoszcz
    Orzeł Łódź
    Polonia Piła
    Kolejarz Rawicz
    Hawi Racing Opole

    Druga grupa:
    Lokomotiv Daugavpils
    Wybrzeże Gdańsk
    Speedway Wanda Kraków
    Włókniarz Częstochowa
    KSM Krosno

    Jak dla mnie druga grupa dużo mocniejsza. Daugavpils zawsze mocne, Gdańsk i Kraków budują niezłe składy, my też.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  42. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2004
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    46
    Podziękowania: 48 w 20 postach
    Zastanawia mnie jaki byl klucz do podzialu?

    Wysłane z mojego LG-H635 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Swoją drogą to już widzę, jak Krosno jedzie na mecz do Daugavpils...

    Przecież oni zbankrutują pod Białymstokiem
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  44. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Garfield (29-12-2015), GriN (29-12-2015), Michał Kamiński (03-01-2016), Robi (29-12-2015), ananasek_vel_oman (29-12-2015), cokus1 (03-01-2016), lego (29-12-2015), muuu (29-12-2015), młody_piernik (29-12-2015)

  45. Powrót do góry    #86
    Użytkownik Awatar UltrasCKM
    Dołączył
    02-10-2013
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 88 w 48 postach
    Mamy I ligę... teraz dawać Czaję i Ryśka. Można dalej lecieć w balet.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi UltrasCKM za jego przydatny post!

    GriN (29-12-2015)

  47. Powrót do góry    #87
    Początkujący Awatar joe_padlina
    Dołączył
    25-10-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://wlokniarz.com/2015/12/29/wlok...erwszej-lidze/

    To jesli po rundzie zasadniczej wychodza po 4 zespoly z kazdej grupy to tworzy sie potem 1 grupa 8 druzynowa ? dobrze zrozumialem ? dajcie znac. pozdro

  48. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,982
    Kliknij i podziękuj
    520
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez joe_padlina Zobacz posta
    http://wlokniarz.com/2015/12/29/wlok...erwszej-lidze/

    To jesli po rundzie zasadniczej wychodza po 4 zespoly z kazdej grupy to tworzy sie potem 1 grupa 8 druzynowa ? dobrze zrozumialem ? dajcie znac. pozdro
    Później są Play Off.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    joe_padlina (29-12-2015)

  50. Powrót do góry    #89
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    W mojej opinii kijowo.

    Krosno pojedzie 4 mecze u siebie w całym sezonie (my 5...)

    Dużo lepszym rozwiązaniem byłaby 11-zespołowa liga. 20 spotkań (10 u siebie), bez zbędnych playoffów (najrówniejszy cały rok wygrywa ligę). Ale chcieć to sobie mogę

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    GriN (29-12-2015), Lafan (29-12-2015), ananasek_vel_oman (29-12-2015)

  52. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Mylisz się veronek. Osiem spotkań na swoim stadionie mamy jak w banku.
    W pierwszym etapie rozgrywek drużyny jadą systemem każdy z każdym (mecz i rewanż). Do drugiej tury przechodza po cztery najlepsze zespoły z obu grup. Jadą jednak wyłącznie z zespołami, z którymi nie były wcześniej w grupie. Na deser będziemy mieli natomiast finał z udziałem dwóch najlepszych drużyn połączonych grup.
    Tak więc tylko Krosno odjedzie 8 meczów w sezonie, a Rawicz i Opole 10. Reszta minimum 16/18.
    Ostatnio edytowane przez Top Secret ; 29-12-2015 o 16:55
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •