Strona 18 z 24 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 766 do 810 z 1077

Wątek: Stal Gorzów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #766
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    ale to inna płaszczyzna. co innego rywala. kolega z drużyny nie powinien oddawać Pawlicki to samo kiedyś z Pedersenem.
    Gwoli ścisłości to był mecz z Tarnowem w 2014 i najpierw Pedersen podjechał Pawlickiego, ten mu oddał po czym Nicki ponownie ostro odebrał pozycję nr 3 na torze

  2. Powrót do góry    #767
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Gwoli ścisłości to był mecz z Tarnowem w 2014 i najpierw Pedersen podjechał Pawlickiego, ten mu oddał po czym Nicki ponownie ostro odebrał pozycję nr 3 na torze
    no właśnie. Pawlicki oddał czego nie powinien robić syt. 1 i syt 2 nie powinna mieć msc. a jak już dalej w biegu są 3 4 5 itd. to nie ma znaczenia.

    choć o fakt REWANŻU na koledze z drużyny. bo jakby KK oddał Bartkowi po tym, jego ataku to to nie miałoby znaczenia chodzi o ten atak Bartka ktory nie powinien mieć msc.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 02-08-2016 o 15:31

  3. Powrót do góry    #768
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cos mi się wydaje, ze KK po tym sezonie odejdzie ze Stali. Ze Zmarzlikiem nie przepadają za sobą, z Przemkiem również ma na pieńku. Sezon w sumie ma nie najgorszy, w Lesznie pewnie zwolni się kilka miejsc, ciekaw jestem jak to wyjdzie w praniu.
    ??? Skąd ten wniosek? Zwykła spekulacja-insynuacja, czy masz może jakieś dowody?

    Wracałem z Bartkiem z lotniska. Jesteśmy przyjaciółmi. Wszedłem w ten łuk i nie wiem, czy tak bardzo mu przeszkodziłem, a on mi od razu oddał podwójnie i prawie spadłem z motocykla. Ledwie się uratowałem. Bartek jest ambitnym zawodnikiem. Wytłumaczyliśmy to sobie i nie ma problemu. Punkt w tą, czy w tą, to bez różnicy. Czy przywiozę jeden z bonusem czy gołe dwa... Za bonusy też mam płacone i punkty idą dla drużyny. Mogę zawsze przyjeżdżać za Bartkiem, ale musi bardziej na siebie uważać. Dużo robi punktów w parze i to jest dla nas obiecujące, ale też przeszkadza, bo oboje jesteśmy szybcy i czasem sobie przeszkadzamy. Pomagamy jednak zespołowi i to jest najważniejsze - mówił po meczu Krzysztof Kasprzak.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  4. Powrót do góry    #769
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2016
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 23 w 15 postach
    Wniosek: Jak najszybciej przemeblować skład aby asiory jak najrzadziej jechali ze sobą.

    Moja propozycja: 1. KK 2.Jensen 3. Iversen 4. Pawlicki 5 Zagar 6. Cyfer 7. Zmarzlik.

  5. Powrót do góry    #770
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Raz już dostał liścia od Ogóra we Wrocku.
    Widocznie takie liście są mało skuteczne i mało wychowacze.
    Trafi na takiego, co postanowi oddać mu z nawiązką na torze i wtedy może zacznie inaczej spoglądać na rywali, a także na kolegów z drużyny, bo i ich zdaży mu potraktować po chamsku.
    Jeszcze gdyby to było niecelowe, ale jak słyuchać, to robi to z premedytacją, a to już zaczyna się robić niesmaczne.

    Dziwne też, że DJ Kaka nie postanowił uczyć młodego szacunku do starszych, wcześniej zdarzało mu się, że takie próby podejmował jak ktoś mu ostro pojechał.
    Swój, nie swój, szacunku trzeba wymagać od każdego.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #771
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    dziwi mnie, że Zimny nie dostał lekcji od emeryta z Bydgoszczy
    mówiącej o szacunku dla starszych rywali z toru

  7. Powrót do góry    #772
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    537
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    dziwi mnie, że Zimny nie dostał lekcji od emeryta z Bydgoszczy
    mówiącej o szacunku dla starszych rywali z toru
    Rzeczywiście boki zrywać...

    To Ty powinieneś mieć szacunek do kogoś, kto przez lata nie miał sobie równych wśród polskich żużlowców, a do tego zdobył tytuł mistrza świata. Rozumiem, że jeszcze musiałby słodko pierdzieć w tv i pałać miłością do wszystkiego co zielonogórskie tak? TG Leszna też nie ubóstwia, ale nie mam z tym problemu, bo zawsze moim podstawowym kryterium przy ocenie zawodnika były jego umiejętności na torze, a nie poprawna polszczyzna, angielszczyzna, kindersztuba czy klubowe sympatie i antypatie.

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (02-08-2016), Torretoo (02-08-2016), ins. Sokołowski (02-08-2016)

  9. Powrót do góry    #773
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Piszczałka na torze jest mocny ale w szatni wielu zawodników kręci z niego beke i nie traktuje go poważnie. Info pewne. KMO 100 %.

  10. Powrót do góry    #774
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Piszczałka na torze jest mocny ale w szatni wielu zawodników kręci z niego beke i nie traktuje go poważnie. Info pewne. KMO 100 %.
    Jeśli się ma za dużo kumpli poza torem, wtedy zawodnik staje się bezjajeczny na torze, bo się okazuje, że wszystkim robi miejsce pod bandą Czyli to akurat jest zaleta Bartka, jeśli ma niewielu kumpli. A poza tym przez Bartka jeszcze nikt nie był kontuzjowany, a zawodników, którzy upadli po ataku Bartka można policzyć na palcach jednej ręki. Mam tu na myśli całą karierę Bartka.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi yarek3 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-08-2016)

  12. Powrót do góry    #775
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,249
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Rzeczywiście boki zrywać...

    To Ty powinieneś mieć szacunek do kogoś, kto przez lata nie miał sobie równych wśród polskich żużlowców, a do tego zdobył tytuł mistrza świata. Rozumiem, że jeszcze musiałby słodko pierdzieć w tv i pałać miłością do wszystkiego co zielonogórskie tak? TG Leszna też nie ubóstwia, ale nie mam z tym problemu, bo zawsze moim podstawowym kryterium przy ocenie zawodnika były jego umiejętności na torze, a nie poprawna polszczyzna, angielszczyzna, kindersztuba czy klubowe sympatie i antypatie.
    Serio? Daj spokój, to jeden z tych cymbałów, dla których Wywrotas różowa pentelka osiągnął więcej niż Gollob. Że też chce ci się wchodzić w dyskusję.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #776
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Piszczałka na torze jest mocny ale w szatni wielu zawodników kręci z niego beke i nie traktuje go poważnie. Info pewne. KMO 100 %.
    Tak to już jest: jak ktoś nie potrafi na torze to bryluje w szatni, potem jedni kolekcjonują trofea a inni zostają tylko "szatniarzami"
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Nigel za jego przydatny post!

    Słowianka (03-08-2016), ins. Sokołowski (03-08-2016)

  15. Powrót do góry    #777
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Serio? Daj spokój, to jeden z tych cymbałów, dla których Wywrotas różowa pentelka osiągnął więcej niż Gollob. Że też chce ci się wchodzić w dyskusję.
    Gość pisze (i słusznie) o tym by szanować najlepszego polskiego żużlowca w historii, a ty mu przytakujesz i w tym samym zdaniu jedziesz po jednym z pięciu, może dziesięciu, najwybitniejszych Polaków na torze w ostatnim 20 leciu.
    Szacun, naprawdę szacun!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  16. Powrót do góry    #778
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Piszczałka na torze jest mocny ale w szatni wielu zawodników kręci z niego beke i nie traktuje go poważnie. Info pewne. KMO 100 %.
    Może i mają z Niego beke w szatni, ale na torze, to każdy musi się z Nim liczyć.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-08-2016)

  18. Powrót do góry    #779
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,689
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Panowie pora się budzić z letniego snu! Mniejsza wasza aktywnośc spowodowana jest tym, że od początku czerwca (od meczu z Lesznem) nie jechaliśmy żadnego meczu o stawkę. Przez dwa miesiące odjechaliśmy mecz w Grudziądzu oraz trzy mecze u siebie, gdzie 2 punkty były niemal z urzędu (Tarnów, Rybnik, Wrocław). Wkraczamy teraz w decydującą fazę sezonu, która ustawi nas na medalowej ścieżce. Zaczynamy walkę o 9 złoty medal Stali w DMP!!!


    Zostały nam trzy ważne mecze:


    1) wyjazd do Torunia (62:28) - musimy zdobyć tam minimum 29 punktów. Drugim celem jest potencjalne wjeżdżenie się w tor, bo możemy tam przyjechać na półfinał lub na finał. 29 zdobytych punktów oznaczać też będzie pewne przynajmniej drugie miejsce przed play-off.


    2) u siebie Falubaz (46:44) - Kolejny mecz poza prestiżem będzie miał rangę meczu o pierwsze miejsce przed PO. Jeżeli Falubaz wygra w Lesznie, a my przywieziemy bonus z Torunia, to wtedy będziemy mieli punkt przewagi nad Falubazem. Wtedy na własnym torze musimy wywalczyć przynajmniej remis (pod warunkiem uzyskania bonusa w Rybniku), a każda wygrana 45:44 i wyzej da nam już przed ostatnią kolejką wygranie rundy zasadniczej. Porażka z Falubazem wyżej niż 2 punktami da nam 1 miejsce tylko wtedy, gdy Falubaz nie wywalczy bonusa w Lesznie, a my wygramy w Rybniku. Rozwiązań będzie sporo.


    3) wyjazd do Rybnika (53:36) - Ten mecz tak czy siak będzie w kontekście PO dla nas niezwykle ważny. Po pierwsze jeśli przegramy z Falubazem 3 pkt i wiecej, a ten sam Falubaz przegra w Lesznie 50:40 lub wyżej, to będziemy musieli wygrać w Rybniku by obronić 1 miejsce przed PO. W przypadku remisu z Falubazem i ich wcześniejszego triumfu na Smoczyku będziemy potrzebować punktu bonusowego. Natomiast jak wygramy z Falubazem, to mecz na Slasku bedzie o tyle ważny, że przegrywając tam (za 2 lub za 3) będziemy mogli sobie wybrać teoretycznie najslabszego rywala w walce półfinałowej.


    Dlatego panowie, budzimy się, teraz końcowka będzie niezwykle emocjonująca!


    Niestety ostatnie mecze dały mi nieco do myślenia. Osobą - kluczem do dobrych naszych wyników do wakacji była osoba Przema Pawlickiego, który od kwietnia do czerwca wszędzie prezentował się świetnie. To wlasnie dzieki jego punktom do tabeli zostalo nam dopisanych parę oczek z wyjazdów. Niestety od 5 lipca wystapil w szesciu oficjalnych zawodach i poza malym wyjatkiem nie prezentował już tej formy co wcześniej. Ostatni mecz z Wrocławiem byłtylko potwierdzeniem "zadyszki" u starszego z braci Pawlickich.


    Również inne drużyny jadą w pełnych składach i ich zawodnicy zanotowali progres wyników. Do skladu Leszna wróćił Sajfutdinow, Piotr Pawlicki notuje lepsze wyniki niż wcześniej(Leszno) rewelacyjnie spisuje się Dudek, Doyle, a nawet Protasiewicz i Pieszczek (Falubaz), a w Toruniu rozkręca się Vaculik. Siła tych drużyn idzie w górę patrząc na to, co było jeszcze 2 miesiące temu. Musze też przyznać, że na wyjeździe mieliśmy też trochę szczęścia: nieobjeżdżone Leszno przystepujace do meczu z marszu + słabsza forma Piotra Pawlickiego, Falubaz przystepowal z Protasiewiczem z ledwo co poskladanym obojczyk, a a trakcie meczu kontuzji nabawił się Doyle...


    Na chwilę obecną nie prezentujemy się najlepiej i nie jestesmy głównym faworytem do złota. Żeby to złoto osiągnąc czeka nas sporo pracy. Przede wszystkim zawodnicy muszą więcej trenować na Jancarzu!
    Z małych plusów kontekscie ostatnich dwóch miesiecy mozna wymienić:
    - lepsza forma Jepsena Jensena, który jest w stanie o 2-3 punkty dorzucać więcej
    - stabilizacja formy u Kasprzaka i Zmarzlika, którzy od początku ciągną nas do wygranych


    PS Na miejscu trenera zmieniłbym ustawienie zespołu na mecz w Toruniu. Przede wszystkim oddzieliłbym Kasprzaka od Zmarzlika, którzy są indywidualistami i żadnej jazdy parą nie będzie w ich wykonaniu.


    Spróbowałbym na Toruń takiego ustawienia:
    1.Kasprzak
    2.Jensen
    3.Iversen
    4.Zagar
    5.Pawlicki
    6.Cyfer
    7.Zmarzlik
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 03-08-2016 o 10:50

  19. Powrót do góry    #780
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,249
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Piszczałka na torze jest mocny ale w szatni wielu zawodników kręci z niego beke i nie traktuje go poważnie. Info pewne. KMO 100 %.
    Ciekawe, czy jednym z tych, którzy mają z niego bekę jest Janowski, który w całej swojej karierze nawet nie zbliżył się do takiego poziomu w lidze i marne szanse na to, że kiedykolwiek się zbliży.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  20. Powrót do góry    #781
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Shelve

    Może i mają z Niego beke w szatni, ale na torze, to każdy musi się z Nim liczyć.
    No własnie miałem podobnie napisać.

    Ale dodam, że w tym sporcie (poza nielicznymi wyjątkami) jest wielu zawodników niezbyt inteligentnych czy rozgarniętych. Którzy niepowodzenia z toru odreagowują np. w szatni. Ale to nie tylko w żużlu tak jest, ci lepsi, w zasadzie w każdej dyscyplinie mają swoich "ulubieńców" którzy im szpile wbijają przy byle okazji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #782
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Piszczałka na torze jest mocny ale w szatni wielu zawodników kręci z niego beke i nie traktuje go poważnie. Info pewne. KMO 100 %.
    Ten sie smieje, kto sie smieje ostatni.
    Bedzie im przykro jak Bartek bedzie mial medale IMS a oni co najwyzej medale IMP...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #783
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No nie wiem. Uwielbiany przez rzesze ludzi człowiek nazwiskiem Woffinden pokazuje, ze można miec medale wszelkiej maści nie będąc przy tym Zmarzlikiem. Może właśnie stad te uwielbiajace rzesze

  23. Powrót do góry    #784
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Pamietaj, ze calkiem sporo ludzi Woofiego uwaza za buraka chama i prostaka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #785
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    I kryminaliste. I to taki recydywa na maxa. W koncu ma tatuaze.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  25. Powrót do góry    #786
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Kolega Przemek stwierdził, skądinąd słusznie, że nasi powinni, szczególnie teraz, ostro trenować na Jancarzu. Jak to jest z tymi treningami ? Zagar mówi, że w sobotę kręcił kółka, po czy w niedzielę jedzie na słabiutko spasowanym motocyklu. Zmienia ten motocykl na swój ostatni bieg i zostawia rywali 40 m z tyłu. Czyli cały sobotni trening w pi..du. I nie ma co mówić, że tor tak się zmienił. Według Stanleya nie było żadnych problemów z jego przygotowaniem.

  26. Powrót do góry    #787
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Z całym szacunkiem dla Pana Stanisława, to pierdzieli farmazony. Takiego toru za jego kadencji nie widziałem. Nasi zupełnie nie spasowani na starcie a ścieżki tam gdzie zawsze były nie chodziły. Jak znam życie, to SWC i te sprawy, a do meczu wszyscy podeszli na odwal i takie są tego efekty.

  27. Powrót do góry    #788
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I kryminaliste. I to taki recydywa na maxa. W koncu ma tatuaze.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    i psychola sataniste. Jakies kolka w uchu.. szatan sie nim interesuje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    t_zg (04-08-2016)

  29. Powrót do góry    #789
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    i psychola sataniste. Jakies kolka w uchu.. szatan sie nim interesuje.
    ... i co najgorsze lubi Bartka Zmarzlika. Koło się zamyka
    Nie, no Tai to słaby przykład
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  30. Powrót do góry    #790
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach

    icon6.gif

    Witam wszystkich

    Od jakiegoś czasu prowadzę bloga. Blog jest oczywiście o żużlu. Póki co, nie ma tam jeszcze zbyt wielu artykułów, ale rozkręcam się i mam już pewne plany jak go rozwinąć i trochę urozmaicić. Jeśli ktoś miałby ochotę poczytać, podyskutować, porozmawiać, to zapraszam. Może komuś przypadnie do gustu i zechce go polecić innym. Czekam na Wasze opinie i sugestie, co ewentualnie zmienić, poprawić... Miłego czytania !!!

    https://blondynkanawirazu.wordpress.com/
    Ostatnio edytowane przez kasia_gw ; 05-08-2016 o 19:12

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kasia_gw za jego przydatny post!

    Nigel (07-08-2016), PrzemoZG (07-08-2016), t_zg (06-08-2016)

  32. Powrót do góry    #791
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Oho, Stasiu Chomski mocno podpadł SE.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...748,1,984.html
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #792
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No nie wiem. Uwielbiany przez rzesze ludzi człowiek nazwiskiem Woffinden pokazuje, ze można miec medale wszelkiej maści nie będąc przy tym Zmarzlikiem. Może właśnie stad te uwielbiajace rzesze
    Co tam Woffinden!
    Tony Rickardsson też nigdy nie był Zmarzlikiem i sześciokrotnie sięgnął po IMŚ.

    Widzę, że jakaś chora niechęć do Bartka udziela się coraz większej grupie.

    Mają z niego bekę. A niech mają, a czy każdy musi być zgrywać luzaka, nosić modne ciuchy, szpecić swoje ciało tatuażami, napi...ć na konsoli i podniecać się drogą furą?

    Chłopak jest jaki jest. Dla mnie jest najnormalniejszy z naszej młodej doborowej czwórki.
    Najważniejsze jest to, że nie rozmienia swego talentu na drobne i pnie się do góry.
    Robi wiele błędów, ma jednak charakter zwycięzcy i mam nadzieję, że będzie IMŚ.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Nigel (07-08-2016), Sportowa_2 (07-08-2016), Słowianka (07-08-2016), Torretoo (07-08-2016), ins. Sokołowski (08-08-2016), krystyn (08-08-2016), miles (08-08-2016)

  35. Powrót do góry    #793
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,522
    Kliknij i podziękuj
    5,803
    Podziękowania: 5,653 w 3,233 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho, Stasiu Chomski mocno podpadł SE.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...748,1,984.html
    Aha, czyli równi i równiejsi? Bo tor na derbach lubuskich był nieporównanie gorszy...

    Chociaż w sumie: u Cieślaka świeciło słońce, a u Chomskiego padał deszcz. To ten pierwszy miał utrudnione zadanie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (07-08-2016), Słowianka (07-08-2016), Yozayan (07-08-2016), krystyn (08-08-2016), mhsol (07-08-2016)

  37. Powrót do góry    #794
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,817
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    A komisarz też?

    Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  38. Powrót do góry    #795
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Aha, czyli równi i równiejsi? Bo tor na derbach lubuskich był nieporównanie gorszy...

    Chociaż w sumie: u Cieślaka świeciło słońce, a u Chomskiego padał deszcz. To ten pierwszy miał utrudnione zadanie.
    Zapominasz kolego, że to właśnie po tym meczu w ZG, SE z Demskim na czele, zrobiła zebranie wspólników na którym uzgodniono, że własnie takie przypadki będą karane. Zmieniono tez nieco zasady. Od tego momentu, komisarz (ma już mniej do powiedzenia) ma się tylko przyglądać i zbierać dokumentację. Sędzia ma wystawiać ocenę stanu toru, przed i po meczu. A całkowitą odpowiedzialność za przygotowanie nawierzchni ma ponosić wyłącznie menadżer gospodarzy i to on ma decydować czy lać wodę na tor, czy bronować, czy ubijać, itd.. Właśnie po to zmieniono nieco te zasady, aby już więcej nie było zwalania odpowiedzialności jeden na drugiego. Czyli gospodarze na komisarza, komisarz na gospodarzy, czy sędzia ...uj wie na kogo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #796
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    PO blisko... atmosfera jest... wszyscy chca wygrywać wiec wszyscy razem w rytmach z DJ KK

    nie ma mocnych...

    https://www.youtube.com/watch?v=8VPyMQnW4ZU

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi robbertinho za jego przydatny post!

    t_zg (07-08-2016)

  41. Powrót do góry    #797
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Na KK skarżyli się już w tym roku jak dobrze pamiętam PUK, Przemek Pawlicki i Bartek Zmarzlik. Kiedyś w finałowych meczach z Lesznem KK wywoził Zagara i też doszło do ostrego spięcia. Czy to normalne, że we wszystkie spięcia pomiędzy zawodnikami Stali jest zamieszany KK? Czy ktoś słyszał o konflikcie Zagara i Zmarzlika, albo Zagara i PUKa, albo MJJ i Przemka?

    Po sezonie trzeba pożegnać KK. W Gorzowie kibice go polubili i nie było zbyt wielu gwizdów, kiedy w zeszłym roku mu nie szło. Ale ten sezon pokazuje, że KK niszczy atmosferę w naszym zespole. Niestety, ale Chomski nie ma wpływu na chłopaków. Skoro po każdym meczu jest czas na rozmowę, to wszystko powinno być wyjaśnione, a tymczasem dzisiaj od pierwszego biegu KK i BZ się nie rozumieją. Tydzień temu rzeczywiście BZ potraktował ostro KK, chyba jako kontrę na ostre wejście KK. Ale to powinno być już puszczone w niepamięć.

    Przecież gdyby nie frajersko stracone punkty mogliśmy zrobić 43-44 punkty, a nawet pokusić się o remis lub wygraną. Wystarczyłoby, żeby BZ i KK współpracowali w biegu, kiedy było 5:1 po starcie.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 07-08-2016 o 22:32

  42. Powrót do góry    #798
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Bo Chomsky jest glupy. Jak nie potrafi gadać z zawodnikami to mógłby Kasprzaka zamienić z PUKiem i byłby wiekszy luz.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (08-08-2016)

  44. Powrót do góry    #799
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    KK jest jaki jest, ale pozbywanie się go przez Gorzów to byłaby głupota.
    Dać mu w przyszłym roku juniora do pary i tyle.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #800
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,044
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    To prawda. Ciężko byłoby te strate uzupełnić, tymbardziej że potrzeba 2 polaków a czuje że Pawlicki wróci do Leszna w przyszłym sezonie

    1.Bartosz Zmarzlik
    2.Robert Lambert /Brady Kurtz/Siergiej Logaczow (brać dwoch z tej 3 i jeżdzi lepszy)
    3.Niels K. IVersen
    4.Matej Zagar
    5.Krzysztof Kasprzak
    6.Hubert Czerniawski
    7.Rafał Karczmarz

    Przydałby się jakiś polak na rezerwe.Zaleta takiego składu to jego koszty bo Pawlickiego,MJJ i Cyfera wymienia Lambert(Kurtz) ,Karczmarz i Czerniawski więc może to być grube kilkaset tysięcy oszczędności a skład powinien spokojnie powalczyć o PO


    No ale to temat na przyszłość bo obecny sezon trwa i PO będą ciekawe
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 08-08-2016 o 12:53

  46. Powrót do góry    #801
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Masakra, co ci ludzie widzą w Zagarze? Poziom Pawlickiego starszego, tylko trochę drożej i do tego GP-owicz. Beznadzieja.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (08-08-2016), t_zg (08-08-2016)

  48. Powrót do góry    #802
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To prawda. Ciężko byłoby te strate uzupełnić, tymbardziej że potrzeba 2 polaków a czuje że Pawlicki wróci do Leszna w przyszłym sezonie

    1.Bartosz Zmarzlik
    2.Robert Lambert /Brady Kurtz/Siergiej Logaczow (brać dwoch z tej 3 i jeżdzi lepszy)
    3.Niels K. IVersen
    4.Matej Zagar
    5.Krzysztof Kasprzak
    6.Hubert Czerniawski
    7.Rafał Karczmarz

    Przydałby się jakiś polak na rezerwe.Zaleta takiego składu to jego koszty bo Pawlickiego,MJJ i Cyfera wymienia Lambert(Kurtz) ,Karczmarz i Czerniawski więc może to być grube kilkaset tysięcy oszczędności a skład powinien spokojnie powalczyć o PO


    No ale to temat na przyszłość bo obecny sezon trwa i PO będą ciekawe
    Z drugiej strony.. pasowaloby sklecic sklad, ktory nie wymagal by znowu renegocjacji w trakcie sezonu.
    Ja bym Zagara i KK wymienil na innych, mlodych gniewnych.
    Mam wrazenie, ze wyzej wymienieni troche sie juz w barwach Stali wypalili
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #803
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Na moje, to jedyną zmianą w przyszłym roku będzie Zmarzlik za Zagara.
    Bańka z okładem w dół...

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    j-rules (08-08-2016)

  51. Powrót do góry    #804
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No i taka zmiana ma sens. Tyle ze takiej ekipie cieżko będzie zawalczyć o majstra.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  52. Powrót do góry    #805
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Znowu, aby walczyć o majstra co roku trzeba mieć gruby portfel. Zresztą nie będziemy mieć mocnego juniora, więc do czasu rozjeżdżenia się Karczmarza i tak o złoto byłoby się ciężko bić. A oddech finansowy Stali zdecydowanie by się przydał...

  53. Powrót do góry    #806
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Na moje, to jedyną zmianą w przyszłym roku będzie Zmarzlik za Zagara.
    Bańka z okładem w dół...
    Bańka w dół ? Zmarzlik jest droższy w 16 i wiem to na 100 %. A w 17 będzie jeszcze 25 % droższy.



    Chyba że chodzi ci oto , że Zmarzlik wchodzi za Zagara w jego miejsce Karczmarz to luz

  54. Powrót do góry    #807
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Na KK skarżyli się już w tym roku jak dobrze pamiętam PUK, Przemek Pawlicki i Bartek Zmarzlik. Kiedyś w finałowych meczach z Lesznem KK wywoził Zagara i też doszło do ostrego spięcia. Czy to normalne, że we wszystkie spięcia pomiędzy zawodnikami Stali jest zamieszany KK? Czy ktoś słyszał o konflikcie Zagara i Zmarzlika, albo Zagara i PUKa, albo MJJ i Przemka?

    Po sezonie trzeba pożegnać KK. W Gorzowie kibice go polubili i nie było zbyt wielu gwizdów, kiedy w zeszłym roku mu nie szło. Ale ten sezon pokazuje, że KK niszczy atmosferę w naszym zespole. Niestety, ale Chomski nie ma wpływu na chłopaków. Skoro po każdym meczu jest czas na rozmowę, to wszystko powinno być wyjaśnione, a tymczasem dzisiaj od pierwszego biegu KK i BZ się nie rozumieją. Tydzień temu rzeczywiście BZ potraktował ostro KK, chyba jako kontrę na ostre wejście KK. Ale to powinno być już puszczone w niepamięć.

    Przecież gdyby nie frajersko stracone punkty mogliśmy zrobić 43-44 punkty, a nawet pokusić się o remis lub wygraną. Wystarczyłoby, żeby BZ i KK współpracowali w biegu, kiedy było 5:1 po starcie.
    KK niszczy atmosferę....?
    Przecież Cysiu o nią dba jak zaden inny:
    https://www.youtube.com/watch?v=8VPyMQnW4ZU

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariozg za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-08-2016)

  56. Powrót do góry    #808
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    No to rozumiem, że w ramach sesji terapeutycznych, KK dostał dziką kartę na SGP w Gorzowie. Teraz Pani Chomska będzie ich uczyła, jak mają sobie pomagać na torze w tych zawodach.

    Już widzę te iskry w oczach Krzysia i Bartka, jak pojadą w jakimś biegu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  57. Powrót do góry    #809
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Masakra, co ci ludzie widzą w Zagarze? Poziom Pawlickiego starszego, tylko trochę drożej i do tego GP-owicz. Beznadzieja.
    Zgadza się. Nikt nie twierdzi, że jest inaczej - solidna druga linia z możliwościami robienia dwucyfrówek od czasu do czasu. Ciężko zebrać w składzie samych Doylów, Zmarzlików i Woffindenów.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  58. Powrót do góry    #810
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,044
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Masakra, co ci ludzie widzą w Zagarze? Poziom Pawlickiego starszego, tylko trochę drożej i do tego GP-owicz. Beznadzieja.
    A co mozna widzieć? Punkty. Jako druga linia zawodnik idealny.Kontrakt na poziomie drugiej lini,wiecej za punkty na torze jak sie nie podoba to nara bo zawodnikow podobnych masa.

Strona 18 z 24 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •