Strona 7 z 24 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 1077

Wątek: Stal Gorzów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Miałby sporo trudniej, skoro w końcowej części zawodów pola C i D można było se w tyłek wsadzić, a i B nie umywało się do pierwszego. Zmarzlik miał podobnie szybki sprzęt, ale po starcie z B niczego nie wskórał.
    Bzdury.

    Zmarzlik jechał w półfinale z pierwszego i został wręcz zjedzony na starcie. Jak ktoś dobrze startował to i z drugiego mógł wyjechać na prowadzenie.

    Ostatnio edytowane przez Tofik92 ; 04-04-2016 o 16:58

  2. Powrót do góry    #272
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Patryk nie odjechał mi daleko, jechał po prostu wspaniale. Wybrał dobrą ścieżkę, gratulacje dla niego. - ten cytat z Bartosza Zmarzlika dedykuję wszystkim zapyziałym frustratom jego oponentom ...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Nie zauważyłem tu żadnych frustratów po zwycięstwie Dudka. Patryk gdyby mu odjąć 3 punkty wybierałby w półfinale jako drugi

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Patrząc po ostatnich wyczynach gorzowskiej mlodzieży a w szczególności Karczmarza i Nowackiego Stal nie będzie miała większego problemu z juniorką w przyszłorocznych i następnych lrozgrywkach

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,902
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Patrząc po ostatnich wyczynach gorzowskiej mlodzieży a w szczególności Karczmarza i Nowackiego Stal nie będzie miała większego problemu z juniorką w przyszłorocznych i następnych lrozgrywkach
    To fakt, sam nie wiem skąd wyskoczył ten Nowacki ?

    Za rok odejdą z juniorki Pieszczek czy Przedpełski wtedy zostanie młody Drobik i dalej będzie straszna posucha. Wtedy taki Karczmarz czy Nowacki będą mieli pole do popisu wśród juniorów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #276
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Wypada tylko pogratulować sternikom, że to, co sobie założyli zaraz po zakończeniu panowania Władysława Odnowiciela (czyli stawianie na swoich) konsekwentnie realizują. Oczywiście nie wiadomo jak potoczą się dalsze losy tych chłopaków, ale widać, że praca w klubie wre, co nastraja optymistycznie na najbliższe lata.

  7. Powrót do góry    #277
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Ożesz ty. Ale macie wrone na nowych kevlarach. Z żużlowego punktu widzenia, jakoś mało gorzowski.

  8. Powrót do góry    #278
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,410
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Herb Gorzowa

    https://www.google.pl/search?q=herb+...b+gorzowa+wlkp

    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Ożesz ty. Ale macie wrone na nowych kevlarach. Z żużlowego punktu widzenia, jakoś mało gorzowski.

  9. Powrót do góry    #279
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Takie pytanie trochę związane z kulturą, pewnymi prawidłowościami...

    Czy zmiana kolorystyki herbu jest "dozwolona"? Mam dziwne odczucia, że np. wykorzystanie polskiego godła do czegokolwiek wymaga zachowania kolorystyki, tak jak np. staramy się wymieniać kolory danego klubu w danej kolejności i wydaje mi się, że tak samo powinno być w tym przypadku. Mogę się mylić.

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    W Monako caly czas odwracaja nasza flage do gory nogami bez zadnych konsekwencji, wiec pewnie w gw tez sie nikt nie przyczepi, ze sroka jest niebieska zamiast czerwona.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (07-04-2016), sobotch (08-04-2016)

  12. Powrót do góry    #281
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To fakt, sam nie wiem skąd wyskoczył ten Nowacki ?
    Serio? Widocznie, wbrew temu co próbujesz często nam tu wmawiać, masz braki w rozpoznaniu przeciwnika
    Nie pamiętasz chłopaczka, który jakieś 3-4 lata temu młócił wszystkich na minitorach?
    To jeszcze jednego wspomnę talenciaka: Alan Szczotka
    Na starty, w plastronie Stali, Nowackiego i Szczotki kibice gorzowscy czekają już od kilku lat, kiedyś tak samo było z Bartkiem - ten sam rodzaj niecierpliwości, kiedy w końcu ten "malec" wystartuje w poważnym speedway'u.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  13. Powrót do góry    #282
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    To jeszcze jednego wspomnę talenciaka: Alan Szczotka
    Na starty, w plastronie Stali, Nowackiego i Szczotki kibice gorzowscy czekają już od kilku lat, kiedyś tak samo było z Bartkiem - ten sam rodzaj niecierpliwości, kiedy w końcu ten "malec" wystartuje w poważnym speedway'u.
    Mi zaimponował jeszcze Hubert Czerniawski, który fajnie pojechał w meczu z Vetlandą. Nie wiem dlaczego w klubie jest parasol ochronny nad Adrianem Cyferem, jego jazda jest bardzo drewniana, mimo, że często dysponuje fajną prędkością motocykla to zupełnie nie umie tego przełożyć na punkty. Właściwie jego jedyny fajny występ jaki na przestrzeni lat mi utkwił to mecz półfinałowy z Falubazem w 2014 roku w Zielonej Górze, gdzie ratował nam niespodziewanie wynik.

  14. Powrót do góry    #283
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Serio? Widocznie, wbrew temu co próbujesz często nam tu wmawiać, masz braki w rozpoznaniu przeciwnika
    Nie pamiętasz chłopaczka, który jakieś 3-4 lata temu młócił wszystkich na minitorach?
    To jeszcze jednego wspomnę talenciaka: Alan Szczotka
    Na starty, w plastronie Stali, Nowackiego i Szczotki kibice gorzowscy czekają już od kilku lat, kiedyś tak samo było z Bartkiem - ten sam rodzaj niecierpliwości, kiedy w końcu ten "malec" wystartuje w poważnym speedway'u.
    Tylko, że nieraz żużlowiec na którego tak oczekiwaliśmy nie spelniał pokładanych w nim nadziei. Przecież bardzo liczono chociażby na Adriana Szewczykowskiego, który na minitorach był dominatorem, a w dorosłym żużlu pokazał niewiele. Pamiętam też jak żałowałem przejścia Stanisławskiego do Bydgoszczy - chłopak wyróżniał się na minitorach, ale już licencję zdawał chyba jako reprezentant Bydgoszczy. Również nie zrobił wielkiej kariery. Na minitorach rządził też Andrzej Głuchy, ale akurat on w dorosłym żużlu mógł osiągnąć wiele, bo potwierdził swój talent, tylko brakło chyba czegoś innego (?sponsora, podejśca do sportu?). Nie wspominam o Pawle Hlibie, bo jego losy wszyscy znają.

    Tak więc sugeruję wstrzemięźliwość w zachwytach nad naszymi młodzianami. Niechaj wynikami udowodnią swoją wartość. Na pewno przemawia za nimi to, że świetnie czują motocykl i nie boją się walki na dystansie - przynajmniej taki jest Karczmarz, bowiem Nowackiego widziałem tylko w TV w jednym biegu, więc nie wyrobiłem sobie o nim do tej pory zdania.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 07-04-2016 o 23:19

  15. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Tylko, że nieraz żużlowiec na którego tak oczekiwaliśmy nie spelniał pokładanych w nim nadziei. Przecież bardzo liczono chociażby na Adriana Szewczykowskiego, który na minitorach był dominatorem, a w dorosłym żużlu pokazał niewiele. Pamiętam też jak żałowałem przejścia Stanisławskiego do Bydgoszczy - chłopak wyróżniał się na minitorach, ale już licencję zdawał chyba jako reprezentant Bydgoszczy. Również nie zrobił wielkiej kariery. Na minitorach rządził też Andrzej Głuchy, ale akurat on w dorosłym żużlu mógł osiągnąć wiele, bo potwierdził swój talent, tylko brakło chyba czegoś innego (?sponsora, podejśca do sportu?). Nie wspominam o Pawle Hlibie, bo jego losy wszyscy znają.

    Tak więc sugeruję wstrzemięźliwość w zachwytach nad naszymi młodzianami. Niechaj wynikami udowodnią swoją wartość. Na pewno przemawia za nimi to, że świetnie czują motocykl i nie boją się walki na dystansie - przynajmniej taki jest Karczmarz, bowiem Nowackiego widziałem tylko w TV w jednym biegu, więc nie wyrobiłem sobie o nim do tej pory zdania.
    Minitory mają też swoich przeciwników. Papcio Gollob to nawet twierdzi że bardziej szkodzą niż pomagają wyszkolić żużlowca. W każdym razie gratuluje że macie jakieś talenty, bo jak patrzę na tych naszych geniuszy to obraz nędzy i rozpaczy. Chociaż podobno w szkółce jest jakiś chłopak dobrze rokujący, ale jeszcze licencji nie ma.

  16. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,902
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Serio? Widocznie, wbrew temu co próbujesz często nam tu wmawiać, masz braki w rozpoznaniu przeciwnika
    Nie pamiętasz chłopaczka, który jakieś 3-4 lata temu młócił wszystkich na minitorach?
    To jeszcze jednego wspomnę talenciaka: Alan Szczotka
    Na starty, w plastronie Stali, Nowackiego i Szczotki kibice gorzowscy czekają już od kilku lat, kiedyś tak samo było z Bartkiem - ten sam rodzaj niecierpliwości, kiedy w końcu ten "malec" wystartuje w poważnym speedway'u.
    Jasne, ze mam braki. Szczególnie w temacie zawodników startujących na minitorach, nie obserwuję tych zawodów. I nie przypominam sobie abym kiedykolwiek grał tutaj jakiegoś znawcę w tym zakresie.

    Natomiast zastanawiam się czy te minitory to jest faktycznie lekarstwo na szkolenie młodego narybku w żużlu ? Zdania wśród fachowców są podzielone. No bo kto z tych minitorów w przeciągu ostatnich 10 lat trafił do żużla i robi jakieś konkretne wyniki ? Na myśl mi przychodzą w zasadzie dwa nazwiska, Zmarzlik i Pieszczek. Cyfer jakoś mnie nie przekonuje, pewnie po skończeniu wieku juniora polata gdzieś w niższej lidze, ze dwa, trzy sezony i skończy karierę. Czyli skuteczność tych minitorów raczej nie powala.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #286
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Szymon Woźniak też trafił do dorosłego żużla z minitorów.

  18. Powrót do góry    #287
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jasne, ze mam braki. Szczególnie w temacie zawodników startujących na minitorach, nie obserwuję tych zawodów. I nie przypominam sobie abym kiedykolwiek grał tutaj jakiegoś znawcę w tym zakresie.

    Natomiast zastanawiam się czy te minitory to jest faktycznie lekarstwo na szkolenie młodego narybku w żużlu ? Zdania wśród fachowców są podzielone. No bo kto z tych minitorów w przeciągu ostatnich 10 lat trafił do żużla i robi jakieś konkretne wyniki ? Na myśl mi przychodzą w zasadzie dwa nazwiska, Zmarzlik i Pieszczek. Cyfer jakoś mnie nie przekonuje, pewnie po skończeniu wieku juniora polata gdzieś w niższej lidze, ze dwa, trzy sezony i skończy karierę. Czyli skuteczność tych minitorów raczej nie powala.
    Nikt chyba nie twierdzi tutaj, że sam fakt jazdy na minitorze decyduje o sukcesie w dorosłym spidłeju, bo na to ma wpływ wiele różnych czynników. Tak samo można zarzucić, że wsadzanie młodego szkółkowicza na 500-tkę i jego jazda od razu na dużym torze nie jest lekarstwem na szkolenie bo ilu zawodników klasy Dudka w ostatnich latach udanie przeszło z juniora na seniora w takim stylu? Zmarzlik, Cyfer, Nowacki, Szczotka to tylko pojedyncze nazwiska z całej długiej listy chłopaków ścigających się w Wawrowie. Czymś się jednak w bardzo młodym wieku wyróżniali spośród innych i dlatego sporo obiecywano sobie po ich występach w normalnym żużlu. W każdym systemie szkolenia następuje selekcja - sukces osiągają ci u których zachodzi kompilacja talentu, pracowitości, wytrwałości w dążeniu do celu, posiadania bazy sprzętowej i właściwego otoczenia, które pomaga i wspiera (rodzina, trener, menadżer). Jeszcze co do minitorów: starty na nich są mniej kosztowne niż na normalnym sprzęcie żużlowym, ergo więcej osób może sobie na nie pozwolić i jest większe prawdopodobieństwo wyłonienia się jakiegoś wonderkida żużlowego, takiego jak Zmarzlik.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  19. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Niedawno Rzeszów zwrócił się o wypożyczenie Karczmarza na cały sezon. Zmora odmówił i bardzo dobrze. Młody będzie straszakiem na Cyfera a w Rzeszowie i tak sobie pojeździ dopóki nie wygryzie Adriana.
    Odnośnie Nowackiego i także Karczmarza ; moga zrobić dużą karierę tylko pod jednym warunkiem. Takim , że pod kątem podejścia do sportu będą Zmarzlikiem a nie Hlibem.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Nigel (08-04-2016), j-rules (08-04-2016)

  21. Powrót do góry    #289
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Nowacki został wypożyczony do Wandy Kraków, będzie więc można go czasem zobaczyć w transmisjach z Nice PLŻ... Niech chłopaki szlifują talenty i oswajają z jazdą w lidze - za rok będziemy mieć z nich pociechę.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  22. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jak Was nie lubie, to gratuluje inauguracji dobry meczyk w wykonaniu 2 druzyn. Szkoda ze nie w pelnych skladach, ale wynik idzie w swiat.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #291
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Niedawno Rzeszów zwrócił się o wypożyczenie Karczmarza na cały sezon. Zmora odmówił i bardzo dobrze. Młody będzie straszakiem na Cyfera a w Rzeszowie i tak sobie pojeździ dopóki nie wygryzie Adriana.
    Odnośnie Nowackiego i także Karczmarza ; moga zrobić dużą karierę tylko pod jednym warunkiem. Takim , że pod kątem podejścia do sportu będą Zmarzlikiem a nie Hlibem.
    Rafał i tak by nie mógł być wypożyczony gdziekolwiek bo jest już wypożyczony ze stowarzyszenia KS Stal Gorzów do spółki .

    Czyżby wielki powrót KK ???

  24. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Od kogo silniki ma Zagar ? FG ? jeżeli tak to wiele by to wyjaśniało.

  25. Powrót do góry    #293
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Coś mi się niedawno obiło o uszy, że ma silniki od 3 różnych tunerów. Ale który jest tym podstawowym nie mam pojęcia.

  26. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Do niedawna głównym majstrem Zagara był Nischler, nie wiem , czy jest tak nadal.

    Odnośnie Stali to trudno nie być zadowolonym po II kolejce. Wprawdzie zawodzi słoweński komandos , ale to specjalnie nie powinno nikogo dziwić. Występ Jensena z GKM potraktuję jako wpadkę pamiętając , że na memoriale jeździł świetnie a i w Lesznie całkiem dobrze. Generalnie jest tak , jak mialo być budując wyrównany skład. Jak nie pojedzie jeden czy dwóch - brakujące punkty muszą zdobywać inni i póki co tak się wlaśnie dzieje. Zmarzlik - bez komentarza, Kasprzak również znakomicie ( średnia 2,7 po dwóch meczach), Pawlicki jedzie tak jak chcieliśmy żeby jeździł, podobnie Cyfer. ;liczę jeszcze na lepszą postawę Iversena, ponieważ ma chyba najgorsze starty w drużynie.

  27. Powrót do góry    #295
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Jeśli PUK jest w dobrej formie to jego słabe starty są gwarancją niezłego widowiska, zwłaszcza na Jancarzu. Pamiętam sezony 12 i 13 jaką frajdą były jego biegi i "łykanie" na kolejnych metrach przeciwników - a działo się to na słynnej "paluchostradzie", która wg. niektórych jej sympatyków była torem "bezmijankowym".

    Z jednej strony szkoda, że Matej i MJJ nie weszli jeszcze na wysokie obroty, ale z drugiej dobrze wiedzieć, iż ta drużyna nie jedzie dzisiaj jeszcze swojego "maksa". Niech to się stanie w sierpniu, wrześniu czy jeśli trzeba październiku
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  28. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Do niedawna głównym majstrem Zagara był Nischler, nie wiem , czy jest tak nadal.

    Odnośnie Stali to trudno nie być zadowolonym po II kolejce. Wprawdzie zawodzi słoweński komandos , ale to specjalnie nie powinno nikogo dziwić. Występ Jensena z GKM potraktuję jako wpadkę pamiętając , że na memoriale jeździł świetnie a i w Lesznie całkiem dobrze. Generalnie jest tak , jak mialo być budując wyrównany skład. Jak nie pojedzie jeden czy dwóch - brakujące punkty muszą zdobywać inni i póki co tak się wlaśnie dzieje. Zmarzlik - bez komentarza, Kasprzak również znakomicie ( średnia 2,7 po dwóch meczach), Pawlicki jedzie tak jak chcieliśmy żeby jeździł, podobnie Cyfer. ;liczę jeszcze na lepszą postawę Iversena, ponieważ ma chyba najgorsze starty w drużynie.
    Ja takim super optymistą nie jestem. Póki co, największą zmianą jakościową w naszej drużynie w stosunku do ubiegłego sezonu jest to, że jedzie Kasprzak. Bez tego nie bylibyśmy wiele mocniejsi niż rok temu (chociaż Pawlicki robi różnicę). Musi zacząć jechać Zagar. Piszesz, że postawa Zagara nie powinna dziwić. No nie wiem. O ile pamiętam (nie sprawdzałem jak to wyglądało w punktach) to w pierwszej, fatalnej części ubiegłego sezonu, to właśnie Zagar ze Zmarźlikiem trzymali drużynę.

  29. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,902
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Ja takim super optymistą nie jestem. Póki co, największą zmianą jakościową w naszej drużynie w stosunku do ubiegłego sezonu jest to, że jedzie Kasprzak. Bez tego nie bylibyśmy wiele mocniejsi niż rok temu (chociaż Pawlicki robi różnicę). Musi zacząć jechać Zagar. Piszesz, że postawa Zagara nie powinna dziwić. No nie wiem. O ile pamiętam (nie sprawdzałem jak to wyglądało w punktach) to w pierwszej, fatalnej części ubiegłego sezonu, to właśnie Zagar ze Zmarźlikiem trzymali drużynę.
    Hmm, jeśli porównywać z ubiegłym sezonem to KK pierwsze dwa mecze jechał równie dobrze. W Tarnowie miał 9+2 a w Grudziądzu 12+1. Czyli póki co KK jedzie swoje, zobaczymy jak będzie w dalszej części sezonu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #298
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jeśli porównywać z ubiegłym sezonem to KK pierwsze dwa mecze jechał równie dobrze. W Tarnowie miał 9+2 a w Grudziądzu 12+1. Czyli póki co KK jedzie swoje, zobaczymy jak będzie w dalszej części sezonu.
    W Lesznie 2015, Kasprzak zrobił bodajże 5 pkt.

  31. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,902
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    W Lesznie 2015, Kasprzak zrobił bodajże 5 pkt.
    Mówimy o dwóch pierwszych meczach ligowych Stali w sezonie 2015. W Lesznie STal jechała bodajże w 11 kolejce pod koniec lipca. Więc jeśli chcesz porównać postawę KK z ubiegłym sezonem, to jeszcze trochę musisz poczekać. Ponieważ dwa jego pierwsze mecze w ubiegłym wypadły nieźle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,417
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Trzeba być ślepcem by nie widzieć różnicy w postawie KK na torze. No albo być Mariuszem...

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Nigel (20-04-2016), Torretoo (20-04-2016)

  34. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kasprzak nie powtórzy sezonu 2015 to oczywiste. Ale też nie będzie taką gwiazdą jak w 2014. Wróci do swojego poziomu jaki prezentował wcześniej. Solidny ligowiec i tyle. Nie liczyłbym na nic więcej. Póki co odjechał oba mecze "u siebie" i to z rywalami którzy są albo słabi (GKM) albo kompletnie nieprzygotowani do sezonu (Leszno). Zobaczymy co pokaże w Tarnowie. Jeśli tam będzie wymiatał to ok, będzie można mówić o jakimś odrodzeniu. Ja szczerze w to wątpię. Zrobi te 6-7 pkt i tyle.

  35. Powrót do góry    #302
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Kasprzak nie powtórzy sezonu 2015 to oczywiste. Ale też nie będzie taką gwiazdą jak w 2014. Wróci do swojego poziomu jaki prezentował wcześniej. Solidny ligowiec i tyle. Nie liczyłbym na nic więcej. Póki co odjechał oba mecze "u siebie" i to z rywalami którzy są albo słabi (GKM) albo kompletnie nieprzygotowani do sezonu (Leszno). Zobaczymy co pokaże w Tarnowie. Jeśli tam będzie wymiatał to ok, będzie można mówić o jakimś odrodzeniu. Ja szczerze w to wątpię. Zrobi te 6-7 pkt i tyle.
    Paradoksalna wypowiedź: Kasprzak będzie jechał lepiej niż w 2015 ale zrobi mniej punktów niż wtedy (9+2/6 w 2015 i 11+1/6 w 2014)
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  36. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Paradoksalna wypowiedź: Kasprzak będzie jechał lepiej niż w 2015 ale zrobi mniej punktów niż wtedy (9+2/6 w 2015 i 11+1/6 w 2014)
    Pisałem o całym sezonie. A w Tarnowie to 6-7 w 4 max 5 startach. Nie podejrzewam was o konieczność stosowania rezerw taktycznych. Wygracie tam kontrolując mecz od początku.

  37. Powrót do góry    #304
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pisałem o całym sezonie. A w Tarnowie to 6-7 w 4 max 5 startach. Nie podejrzewam was o konieczność stosowania rezerw taktycznych. Wygracie tam kontrolując mecz od początku.
    Jeśli Kasprzak ma tam w 5 startach zrobić max. 7 pkt. to kto ma z naszej strony ten mecz kontrolować? Zagar, który jedzie "padakę" do tej pory? Bartek i PUK to trochę mało a reszta nie ma w tej chwili predyspozycji do "ciągnięcia" wyniku. Owszem są wartościowym wsparciem dla liderów jednak husarzami, przełamującymi szarżą szyki przeciwnika w kulminacyjnym momencie bitwy (meczu), byli w Lesznie i Gorzowie Zmarzlik z Kasprzakiem. Jeśli jeden bądź drugi pojedzie na wskazanym przez Ciebie poziomie to marnie widzę ten mecz. Pisząc o całym sezonie nie możesz twierdzić, że będzie on lepszy dla KK507 jednocześnie podając zaniżone do poziomu z 2015 zdobycze punktowe w poszczególnych meczach. Jeśli w Tarnowie Kasprzak nie polepszy swego dorobku punktowego względem poszczególnych spotkań wyjazdowych to gdzie to niby zrobi? Przecież praktycznie każda drużna zwiększyła swoją siłę w stosunku do minionego sezonu (przynajmniej na papierze) tylko Jaskółki wymieniając Vaculika na Michelsena/Świderskiego straciły na potencjale.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  38. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tak piszesz jakbyście Pawlickiego w składzie nie mieli. PUK z BZ robią po 11-12, PP 9-10, MJJ i KK po 6-7, Cyfer 3. Nawet z cieniujących Zagarem spokojnie starczy. Siłą tej ekipy jest wyrównanie. Dlatego obstawiałem was w typerze jako DMP.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    STALECZKA (27-04-2016)

  40. Powrót do góry    #306
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    To się nazywa trener?????http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wid...sprawa-otwartaTo jest jakaś kpina,tak się wypowiada trener klubowy rywala,który nie chce wyciągnąć dłoni.On się obawia,ale widzi to,że Kasprzak się odbudował.Na moje to i może powołać Pieszczka.

  41. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W kuluarach mówi się że Szrek mocno wierzył w Tomasza.Problem się pojawił bo Tomasz zażyczył sobie pomalowanie jakąś niewidzialną kreską ścieżki do Galopu i musi być pogoda bo inaczej nie jedzie.O ile to drugie jest jeszcze do zrealizowania to takiego lasera jeszcze nikt nie wymyślił.Kasprzak jest młody,hardy i definitywnie skończył z rapem bo tu też w kuluarach mówią że Bonus BGC i MC Farba wyparli go z rynku.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  42. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,902
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    To się nazywa trener?????http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wid...sprawa-otwartaTo jest jakaś kpina,tak się wypowiada trener klubowy rywala,który nie chce wyciągnąć dłoni.On się obawia,ale widzi to,że Kasprzak się odbudował.Na moje to i może powołać Pieszczka.
    Ale tak normalnie to o co ci chodzi ? Bo zapomniałeś napisać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #309
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Tak z czystej ciekawości Ka Ka nie został zgłoszony do IMP-u czy sobie odpuścił???
    Nie ma go na listach w ćwierfinałach. A zwolnieni wg tego co wyczytałem z regulaminu są IMP 2015 czyli Janowski oraz GP-owcy Zmarzlik, Hampel, Pawlicki no i znów Janowski.

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #310
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tak piszesz jakbyście Pawlickiego w składzie nie mieli. PUK z BZ robią po 11-12, PP 9-10, MJJ i KK po 6-7, Cyfer 3. Nawet z cieniujących Zagarem spokojnie starczy. Siłą tej ekipy jest wyrównanie. Dlatego obstawiałem was w typerze jako DMP.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Dobra, jeśli dotychczasowy lider ma w tym meczu pojechać na poziomie drugiej linii to jak pojadą Ci nominalni "doparowi"? Skoro piszesz , że Kasprzak zanotuje progres w przekroju całego sezonu to dlaczego akurat w tym meczu zakładasz regres? I to jaki?!? z 2,7 pkt. śr.b. na 1,4-1,5!
    Ja wcale nie twierdzę, że KK trześnie znowu 14 pkt. (chociaż bardzo bym chciał) - może rzeczywiście uciuła 7-8, ale wtedy zaczną wracać demony sezonu 2015 no i przy takim jego dorobku trudno liczyć na duże punkty Stali w Tarnowie.
    Warunkiem dobrego wyniku drużyny jest kontynuacja formy Bartka i Krzyśka z dwóch pierwszych spotkań - w Lesznie zdobyli razem 25 pkt wygrywając kluczowe biegi. Myślę, że w Tarnowie ich dorobek łączny 22 pkt. oraz solidny występ PUK-a (z 9-10) Zagara (7) PP (6) MJJ (5) i Adriana (4) to recepta na wiktorię.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  45. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Kolejnych trzech chłopaków z minitoru w Wawrowie zdało licencję.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...556,1,984.html.
    Wczoraj w Częstochowie dobrze pojechali Karczmarz ( 12 pkt) i Nowacki ( 11 pkt)

    Dobrze to wygląda
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 27-04-2016 o 16:54

  46. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,902
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Ursus, Ty lepiej powiedz nam szybko, którego z tych młodych warto kupić ?

    No wiesz, wybierz takiego z którego można będzie jeszcze zrobić Falubaza na 100% i coby za bardzo Stalą nie przesiąkł
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #313
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Myslę, że żadnego. Oboje posiadają już za wysokie umiejętnosci na juniora Falubazu

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi ins. Sokołowski za jego przydatny post!

    Nigel (27-04-2016), Phenomenon (27-04-2016), dockm (28-04-2016), młody_piernik (27-04-2016)

  49. Powrót do góry    #314
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ursus, Ty lepiej powiedz nam szybko, którego z tych młodych warto kupić ?

    No wiesz, wybierz takiego z którego można będzie jeszcze zrobić Falubaza na 100% i coby za bardzo Stalą nie przesiąkł


    A figę z makiem chcesz ?????? Żaden z nich nie nazywa się Strzelec.

  50. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,902
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    A figę z makiem chcesz ?????? Żaden z nich nie nazywa się Strzelec.
    No to sobie go nazwiemy Strzelec, jak sobie kupimy gościa. A co, jak będzie nasz to możemy przecież
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 7 z 24 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •