Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 1077

Wątek: Stal Gorzów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Czy w Stali jest ktoś z jajami kto uderzy pięścią w stół przy układaniu terminarza? 4 pierwsze mecze-3 wyjazdy a w 5 meczu u siebie Toruń w 6 wyjazd do Przyjaciół z południa. Śmierdzi mi to powtórką z rozgrywki...prawie bo z Grudziądzem tym razem u siebie wygramy

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    Jak można twierdzić ,że STALECZKA nie ma zdecydowanego lidera ?

    Kiedy w końcu kibice uwierzą ,że Bartek to lider na wiele lat ( mam nadzieje).

    W sezonie 2015 udżwignął ciężar walki o utrzymanie w lidze i był o klasę lepszy od Iversena i Zagara.
    Pewnie bedzie liderem,ale okreslenie to przylgnelo do zawodnikow ktorzy nie tylko zdobywaja najwieksza ilosc punktow
    ale i jezdza w 15 biegu.
    Z Bartkiem jest tak samo jak z Pawlem czy PPJ.
    Jezdzili jako mlodziezowcy i z racji tego rzadko albo wcale nie goscili w ostatnim rozdaniu.
    Dlatego tez mowi sie ,ze lider zawiodl ( np.Grisza,Iversen,Emil,Dzik czy kilku innych) a tak naprawde
    w danym meczu czy nawet sezonie liderami wcale nie byli.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Czy w Stali jest ktoś z jajami kto uderzy pięścią w stół przy układaniu terminarza? 4 pierwsze mecze-3 wyjazdy a w 5 meczu u siebie Toruń w 6 wyjazd do Przyjaciół z południa. Śmierdzi mi to powtórką z rozgrywki...prawie bo z Grudziądzem tym razem u siebie wygramy
    No faktycznie, po 6 kolejkach szykują się całe 2 pkt w tabeli

    No i zaczną się kwasy i polowanie na czarownice w zespole.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No faktycznie, po 6 kolejkach szykują się całe 2 pkt w tabeli

    No i zaczną się kwasy i polowanie na czarownice w zespole.
    Jasnowidz ? Obstawianie teraz, kto będzie miał ile punktów po iluś tam kolejkach, to bzdura do kwadratu. Żebyś się nie zdziwił ile punktów będzie miał e-kantor.

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Brawo Mariusz patrz no ile pelikanow zlapales


    p.s chyba, ze ty tak na serio.......

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No faktycznie, po 6 kolejkach szykują się całe 2 pkt w tabeli

    No i zaczną się kwasy i polowanie na czarownice w zespole.
    Poczekamy, zobaczymy. Widać mało twojej małżonce skrobania drachy z gaci w poprzednich latach. Z tego co widać, tym razem raczej trzeba będzie wymieniać gacie na nowe... Ale czy tym razem dzięgów wystarczy??

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ins. Sokołowski za jego przydatny post!

    STALECZKA (23-01-2016)

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jakby się terminarz nie ułożył to i tak wszyscy jadą tyle samo meczu. Mariusz zbij konia i wszystko będzie dobrze. Co tam u Bunia słychać bo ostatnio narzekał że mu w Senacie kazali robić nadgodziny i wspominał coś że ma już stare skarpety ??? Aż żal się ludziom zrobiło bo co to będzie jak na Derby nie założy? A idz Pan
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 08-01-2016 o 22:49
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cichutko w naszym wątku a tymczasem przygotowania do Memoriału Edwarda Jancarza idą pełną parą. Ciekawa wiadomość jest taka, że Piotr Świst ma przekazać słynny plastron Bartkowi Zmarzlikowi. Świst był obecny na konferencji prasowej poświęconej memoriałowi a Zmora ciepło się wypowiadał o jego zasługach dla Stali. Czyżby koniec "zimnej wojny"?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  10. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Cichutko w naszym wątku a tymczasem przygotowania do Memoriału Edwarda Jancarza idą pełną parą. Ciekawa wiadomość jest taka, że Piotr Świst ma przekazać słynny plastron Bartkowi Zmarzlikowi. Świst był obecny na konferencji prasowej poświęconej memoriałowi a Zmora ciepło się wypowiadał o jego zasługach dla Stali. Czyżby koniec "zimnej wojny"?
    No i czas na to najwyższy. Miejsce Śwista jest w naszym klubie i mam nadzieję, że zmierza to w tę stronę , aby Świst był następnym po Chomskim trenerem Stali. Jeśli tak się zdarzy , to przynajmniej możemy być pewni, że żaden przykładowy Zagar nie będzię gwiazdorzył , bo z miejsca go Świst usadzi

  11. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Miejsce 100% Falubaza jako trenera w Stali Gorzów ? Nie może być.

  12. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    No i czas na to najwyższy. Miejsce Śwista jest w naszym klubie i mam nadzieję, że zmierza to w tę stronę , aby Świst był następnym po Chomskim trenerem Stali. Jeśli tak się zdarzy , to przynajmniej możemy być pewni, że żaden przykładowy Zagar nie będzię gwiazdorzył , bo z miejsca go Świst usadzi
    Znowu ocieplenie atmosfery wokół Śwista. Moim zdaniem to ostatni człowiek nadający się na trenera. Tam gdzie był, zawsze była zła atmosfera. Świst szybciej mówi, niż myśli, a to u trenera nie jest zaletą.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi gorzowiak za jego przydatny post!

    Jap (27-01-2016), kingpin (26-01-2016)

  14. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Twoje zdanie jest takie , że się nie nadaje na trenera , moje , że wręcz przeciwnie.To, że piszesz , iż Świst szybciej mówi niż myśli to zwykły stereotyp powstały wiele lat temu i przez to taką łatkę Świstowi przypięto. A nie jest to prawdą.

    A opinia, że tam gdzie był była zawsze zła atmosfera to gruba przesada. Przypomnę tylko kilka faktów :
    - odejście w 1998 do Rzeszowa bylo spowodowane glównie tym, że ówcześni prezesi znacznie wyżej cenili Bajerskiego i zbywali Śwista z nowym kontraktem licząc , iż i tak podpisze na ich warunkach. Nie podpisał, bo w Rzeszowie porozumial się po jednym telefonie z tamtej strony. Głownym powodem takich negocjacji ze strony Gondora było też ponad 500 tysi , które zapłacił Van Pur za transfer
    - odejście do Falubazu ; wystarczy posłuchać innych zawodników jak wtedy wyglądały rozmowy kontraktowe Komara - nie było pieniędzy na nic i na nikogo, nie bylo żadnych rozmów ( albo podpisujesz za grosze albo won). Dodatkowo sugerowano, że spadli przez Śwista bo rozwalił się w Niemczech przed decydującym meczem z Toruniem.
    - odejście od magicznych ; szczegółów nie znam oprócz otwartego konfliktu z ówczesnym trenerem Szymkowiakiem . Ale nie znosili się od czasów juniorskich pewnie ze względu na zazdrość Szymkowiaka o sukcesy Śwista. No i sprawa bomby , którą stary Świst pocisnął Szymkowiakowi na torze za brutalny faul podczas meczu ligowego.
    - Lublin ; trudno o super atmosferę gdy za jazdę nie widzisz żadnych pieniędzy oprócz paru złotówek ochłapow

    To kilka epizodów w czasie trwającej 30 lat kariery na ligowych torach w/g mnie nie oznacza , że " Tam gdzie był, zawsze była zła atmosfera"

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    spitt22 (27-01-2016)

  16. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    To niech sobie Świst będzie trenerem Stali. W zasadzie każdy może być teraz trenerem. Jeśli trenerowi reprezentacji włos z głowy nie spadł za to, że chodził sobie pijany po stadionie, tłumacząc się głupio, że był już "po pracy", to nic mnie już nie zdziwi.

  17. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    W Falubazie Świst jakiś kwasów nie generował . Atmosfera była słaba bo nie było wyników. Drużyna potrzebowała przebudowy i oczywistym było że m.in. on powinien odejść. Nie mój cyrk i nie moje małpy, ale jako menago to Świst nakryje Stanleya czapką.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    ins. Sokołowski (30-01-2016), spitt22 (31-01-2016)

  19. Powrót do góry    #105
    Początkujący Awatar SpeedwayJacket
    Dołączył
    31-01-2016
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Twisty

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Miejsce 100% Falubaza jako trenera w Stali Gorzów ? Nie może być.
    ale możliwe. Może niekoniecznie w 2016 ale za jakiś czas... trener juniorów wraz z Paluchem. Całkiem prawdopodobne. Kibice starszej daty nie będą mieli mu za złę wspomnień sprzed lat z czasów o których piszesz

  20. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    mocne zdjecie przypomina mi zabawy z przedszkola


  21. Powrót do góry    #107
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach

    Stal Gorzów 2016 - wątek klubowy



    - cześć, jestem Krzysztof i jestem DJem

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scroll za jego przydatny post!

    t_zg (01-03-2016)

  23. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    A ja Przemek Pawlicki.. ale się wpierd.liłem na minę
    UNSCARED

  24. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    A ja akurat boję się, że Przemek wyleczy się z kompleksu brata i da ostro do przodu w (tfu, tfu) Staleczce.
    Co to kuwa za zdjęcie, spotkania AA?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  25. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    to są zajęcia kierowane przez szanowną Panią Chomską
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Powrót do góry    #111
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    02-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach

    Stal Gorzów 2016 - wątek klubowy

    Fajnie pojajcowac sobie z tych wieśniaków😂😂😂


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

  27. Powrót do góry    #112
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Fajnie poogladac druzynowego mistrza Polski 2016 na treningach

  28. Powrót do góry    #113
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Fajnie poogladac druzynowego mistrza Polski 2016 na treningach
    A ten przyszły drużynowy mistrz Polski to niby w jakiej dyscyplinie?
    Bo np. w kategorii chórów kościelnych z wokalistą Słodkim, byłaby nawet spora szansa na wygraną.

    Czekamy na jakiś oficjalny klip promocyjny.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Na forum klubowym użytkownik marhyl zamieścił ciekawą statystykę dotyczącą średnich biegową najlepszych zawodników w barwach Stali.
    1-E.Jancarz------------------2.39 --21 sezonów w Stali Gorzów
    2-T.Gollob -------------------2.29 -- 5
    3-J.Rembas -----------------2.25 --18
    4-A.Pogorzelski-------------2.21 --11
    5-Z.Plech -------------------2.21 -- 7
    6-P.Świst --------------------2.19 --16
    7-E.Migoś -------------------2.15 --16
    8-B.Rogal -------------------2.02 --13
    9-B.Nowak ------------------1.96 --15
    10-R.Franczyszyn ----------1.87 --15

    Wydaje mi się , że brakuje tu Bolesława Procha, który przez 4 sezony w latach 1977-80 miał średnią pozwalającą na pierwszą 10 , ale pewien nie jestem.

  30. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Na forum klubowym użytkownik marhyl zamieścił ciekawą statystykę dotyczącą średnich biegową najlepszych zawodników w barwach Stali.
    1-E.Jancarz------------------2.39 --21 sezonów w Stali Gorzów
    2-T.Gollob -------------------2.29 -- 5
    3-J.Rembas -----------------2.25 --18
    4-A.Pogorzelski-------------2.21 --11
    5-Z.Plech -------------------2.21 -- 7
    6-P.Świst --------------------2.19 --16
    7-E.Migoś -------------------2.15 --16
    8-B.Rogal -------------------2.02 --13
    9-B.Nowak ------------------1.96 --15
    10-R.Franczyszyn ----------1.87 --15

    Wydaje mi się , że brakuje tu Bolesława Procha, który przez 4 sezony w latach 1977-80 miał średnią pozwalającą na pierwszą 10 , ale pewien nie jestem.
    Świst z 6 średnią w historii, ale jak rozumiem dla waszych najwierniejszych z wiernych dalej nie zasługuje na miano legendy klubu ?

  31. Powrót do góry    #116
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Miejsce 100% Falubaza jako trenera w Stali Gorzów ? Nie może być.
    Jeśli 100% Apator może być idolem w ZG, to czemu nie
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Można się zastanowić, co to znaczy "legenda klubu" ? Czy każdy zawodnik, który robił dużo punktów to legenda klubu, czy liczy się coś jeszcze. Świst najpierw tworzył legendę Stali, a następnie postanowił tworzyć legendę (a przynajmniej próbował) pewnego znienawidzonego w Gorzowie klubu, z którym to klubem się w pełni identyfikował (słynne 100%). Dla mnie uznanie Śwista za legendę Stali byłoby pewnym zgrzytem, co nie zmienia faktu, że w swoich najlepszych latach był mocarzem toru przy Śląskiej.

  33. Powrót do góry    #118
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Świst to legenda Stali i dla starszych kibiców mimo wszystko jest kimś.Zostawił dużo serca i zdrowia na torze ba mógł nawet stracic życie po feralnym upadku.Wg mnie byłby lepszym trenerem od Palucha czy nawet Chomskiego

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    ursus (04-03-2016)

  35. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Carlitos , pewnie , że Świst jest legendą klubu . I nie zmieni tego lament tzw ultrasów, którym Świst pokazał fucka i nazwał bydłem kiedy to wyzywali go od najgorszych. Pewnie miał się im pokłonić i pomachać łapką słysząc bluzgi na siebie i rodzinę. Szkoda tylko, że część z nich nawet nie pamięta Śwista w barwach Stali. A na torze walczył za Stal jak nikt inny.

  36. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Czemu Świst zmienił klub?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #121
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Bartek na Fb:
    Zapraszam was dziś do oglądania Sportu po Faktach w TVN ... ok. godz. 19:30



  38. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    647
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Coś cicho na naszym forum, no to pokuszę się o ocenę szans Stali na dobry wynik w sezonie 2016.
    Jeśli nasi ściganci pojadą na poziomie ubiegłego sezonu, to przy dobrych wiatrach, biorąc pod uwagę, że nie ma w drużynie, kogo nie ma, zajmiemy po RZ czwarte miejsce i po PO na tym czwarty miejscu zostaniemy
    Warunkiem niezbędnym do odegrania czołowej roli w lidze, będzie lepsza jazda paru naszych rajderów (także nowych "nabytków") niż to miało miejsce w poprzednim sezonie Jakie są na to szanse ? Po kolei:
    - Iversen - bardzo solidny ligowiec, ale "błysk" gdzieś ostatnio zniknął i nie sądzę, że w tym roku będzie znacząco lepiej, obym się mylił,
    - Zagar - tu nie spodziewam się żadnej poprawy, rozrywkowy gość, który jeden bieg wygra, aby w następnym przyjechać ostatni. W tym roku będzie jeździł w Anglii, co nigdy na niego nie wpływa korzystnie, jeśli chodzi o wyniki w naszej lidze,
    - Kasprzak - jeśli chodzi o poprawę wyników, to ustawił sobie w ubiegłym roku tak nisko poprzeczkę, że o tę poprawę nie będzie trudno. Niestety, na tyle coś mu się w główce poprzestawiało, że nie wierzę aby zbliżył się do postawy z sezonu 2014.
    -Jepsen Jensen - tu, zdaje się, panuje ogólny optymizm, bazujący na tym, że kiedyś tam, jeżdżąc w Gorzowie, był dobry, no to teraz, po powrocie znowu będzie hasał w barwach Stali. Myślenie, powiedziałbym, życzeniowe, ale na pewną poprawę wyników Duńczyka liczę.
    - Pawlicki - stawiam, że będzie naszym czarnym koniem. Chłopak wie, jak się jeździ na żużlu, mam nadzieję, że odseparowanie od brata tylko dobrze mu zrobi.
    - Zmarźlik - no, tu poprawa nie jest konieczna. Oby jeździł jak w poprzedni sezonie i będzie bardzo dobrze,
    - Cyfer - nie liczę na eksplozję jego talentu, pewnie będzie jazda podobna do ubiegłego sezonu.

    Podsumowując: szanse na fajny wynik oczywiście są, ale nadmiernym optymistą też nie jestem. Tak, czy owak, sezon dla Stali zapowiada się naprawdę ciekawie.

  39. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Zazdroszczę wam Kibice po szalu, zainteresowania memorialem, już ponad 4 tys miejsc zajętych a jeszcze 2 tygodnie . ... a u nas pewnie tyle będzie na memoriale

  40. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/587...z-zadnej-laski

    Władzio jak zwykle ******** w swoim stylu, ale akurat w tym przypadku zgadzam się z jego oceną szans.

  41. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/587...z-zadnej-laski

    Władzio jak zwykle ******** w swoim stylu, ale akurat w tym przypadku zgadzam się z jego oceną szans.
    Carlitos_ z tym fragmentem równiez :

    Stal Gorzów bez żadnej łaski powinna być mistrzem. Prawda jest taka, że jeżeli każdy z zawodników podstawowego składu pojedzie na 80 procent swoich możliwości, to nikt nie jest w stanie z nami wygrać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Carlitos_ z tym fragmentem równiez :



    Napisałem, że to takie typowo władkowe p i e r d o l e n ie , ale generalnie ma rację. Jeśli dopisze im trochę szczęścia (brak kontuzji) to powinni wymiatać w tym sezonie. Dla Gorzowa to jest last minute. Za chwilę nie będą mieć juniorów, ostatni moment na zrobienie majstra. Za rok będzie dużo trudniej.

  43. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    No to nic. Trzeba się skupić na walce o 2 miejsce.

  44. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Napisałem, że to takie typowo władkowe p i e r d o l e n ie , ale generalnie ma rację. Jeśli dopisze im trochę szczęścia (brak kontuzji) to powinni wymiatać w tym sezonie. Dla Gorzowa to jest last minute. Za chwilę nie będą mieć juniorów, ostatni moment na zrobienie majstra. Za rok będzie dużo trudniej.
    No fakt. Ale w ten sposób można jeszcze zdiagnozować kilka ekip. A wtedy można by napisać, że Falubaz, KST, Unia Leszno czy Sparta, bez żadnej łaski powinni być mistrzami
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/587...z-zadnej-laski

    Władzio jak zwykle ******** w swoim stylu, ale akurat w tym przypadku zgadzam się z jego oceną szans.

    Siedzi chłop tyle w tym sporcie i nawet sam miał okazje przekonać się o tym, że nawet jak ma się mega pake, to można medalu nawet nie zdobyć, a dalej plecie te swoje bufonowate dyrdymały.

    Ponoć sport uczy pokory, ale jak widać niektórych nie jest w stanie nic nauczyć.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-03-2016 o 19:50
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,474
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,329 w 4,313 postach
    Zuzel jest aktualnie tak wyrownany, ze osobiscie uwazam, ze jak w Stali wszyscy pojada na 80% to moga miec problem z wygraniem meczu u siebie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    mhsol (21-03-2016), t_zg (21-03-2016)

  48. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zuzel jest aktualnie tak wyrownany, ze osobiscie uwazam, ze jak w Stali wszyscy pojada na 80% to moga miec problem z wygraniem meczu u siebie.
    na 80 % czego ?

    Jak Kasper pojedzie 80% tego co w 2015, to nie pojedzie za wiele albo do tyłu już w zasadzie
    UNSCARED

  49. Powrót do góry    #132
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,555
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za SF, komentarz przed sparingiem z Vetlandą:

    Problemy z polewaczką, z której wylała się woda na wejściu w pierwszy łuk. Trwa naprawianie usterki. Woda zalega teraz na dystansie od wejścia do szczytu pierwszego łuku.
    Hmm, ćwiczycie taktykę przed ligą ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF, komentarz przed sparingiem z Vetlandą:



    Hmm, ćwiczycie taktykę przed ligą ?
    No co ty, ten element mają opanowany do perfekcji

  51. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Ten sparing źle się dla kogoś skończy. Kartoflisko lepsze niż za Palucha...

  52. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Ten sparing źle się dla kogoś skończy. Kartoflisko lepsze niż za Palucha...
    Kolego a widziałeś zawody? Bo ja tam żadnego kartofliska nie widziałem, caly tor równo przygotowany, jedynie kilkunastominutowe opóźnienie na początku bo za dużo wody polało się, ale dosypali suchej nawierzchni i poza pierwszym biegiem wszystko szło plynnie. W Gorzowie to dzisiejsza sobota była pierwszym dniem słonecznym od paru tygodni i naprawdę szacun, że tor tak wyglądał.

    Na pochwałę przede wszystkim zasługują Kamil Nowacki i Hubert Czerniawski. To co zrobil Nowacki w 6tym biegu to naprawdę poezja, na prostej przeciwległej wyprzedzil Zmarzlika i Musielaka dosłownie ocierając się o bandę. Czerniawski równieź pewna sylwetka na motorze, co warte podkreślenia to tak jak Zmarzlik jest z Barlinka, i z tego co wujek google mi powiedział to ma rocznikowo 16 lat. Cyfer widząc poczynania tych chłopaków będzie musiał się spiąć na wyżyny umiejętności.

    Bartek widać z każdym rokiem dojrzewa żużlowo, jeszcze w zeszłym sezonie pewnie juz na pierwszym okrążeniu by probowal wyprzedzac THJ w biegu 4tym, a tu spokojnie poczekal i pieknym atakiem po dużej wyprzedzil szweda, jedynego, ktory prezentowal fajny poziom ze strony gości.

    Coś nie tak u Przemka, zupełny brak prędkości w tym sprzęcie co miał dzisiaj, oczywiście nie ma co wyciagać pochopnych wniosków ale Gapa to lata świetlne przed nim na dzisiejszym sparingu a to smutny wyznacznik.

    Ogólnie przy tych skladach personalnych nie mozna bylo na wiele liczyc, i licznie zgromadzona publicznosc zostala troche zrobiona w konia, ze musiala 15zl wydac na trening zawodnikow.

Strona 3 z 24 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •