Strona 22 z 24 PierwszyPierwszy ... 122021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 946 do 990 z 1077

Wątek: Stal Gorzów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #946
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Wymęczyli awans do finału, odnieśli "wspaniałe" zwycięstwo na MA, kiedy to w Falubazie jechało tak naprawdę dwóch zawodników
    No Gorzów u siebie nie dał rady z tym cienkim Falubazem jadącym z plastronem zamiast Hampela
    Duduś jak zwykle zrobił przeciąg Zimnemu.
    Ja bym nie kozaczył na Twoim miejscu

  2. Powrót do góry    #947
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Niech kozaczy.
    Zabraklo jedynie stwierdzenia,ze po tych dwoch swietnych meczach ze Sparta,
    Torun powinien zaczac sie bac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (15-09-2016)

  4. Powrót do góry    #948
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Tak się Toruń powinien bać, jak i Gorzów przejmować porażką z ZG.

  5. Powrót do góry    #949
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    No Gorzów u siebie nie dał rady z tym cienkim Falubazem jadącym z plastronem zamiast Hampela
    Duduś jak zwykle zrobił przeciąg Zimnemu.
    Ja bym nie kozaczył na Twoim miejscu
    Fakt, przesadziłem. Dwóch zawodników zrobiło 26 pkt, pięciu pozostałych 14. Cała drużyna Falubazu dzielnie walczyła. I jakoś Duduś w Toruniu przeciągu nie zrobił nikomu.
    A Toruń Gorzowa powinien się bać.
    Ostatnio edytowane przez gorzowiak ; 15-09-2016 o 22:44

  6. Powrót do góry    #950
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Bac w sensie,zeby po zmroku na Zawarciu nie wychodzic na ulice?

    Tak dla przypomnienia gorzowiak ,zobacz jak Was trzech zawodnikow tego cienkiego Falubazu sponiewieralo.
    My przynajmniej jednego z nich potrafilismy poskromic.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/60670
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-09-2016 o 06:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #951
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bac w sensie,zeby po zmroku na Zawarciu nie wychodzic na ulice?

    Tak dla przypomnienia gorzowiak ,zobacz jak Was trzech zawodnikow tego cienkiego Falubazu sponiewieralo.
    My przynajmniej jednego z nich potrafilismy poskromic.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wydarzenie/60670
    Nie twierdzę, że Falubaz był (jest) słaby. Był nieco przereklamowany w końcówce RZ, ale był mocny. Tyle, że mecze z Wami Falubazowi nie wyszły, taka prawda. Tu klapa Dudka, tam Protasa, itd. Teraz, całą wiarę w pokonanie w finale Gorzowa opieracie na dwumeczu z Falubazem. Tobie akurat nie muszę przypominać, że jakieś 90 % toruniaków piszących na forum nie dawało żadnych szans swojej drużynie na finał, a po dwumeczu z Falubazem - potrząsanie szabelką na całego. Gajewski nagle awansował na geniusza strategii, a zawodnicy toruńscy stali się szybcy niczym pustynny wiatr. Metamorfoza niesamowita. Mnie, jako kibica Stali, Wasza prawie niezachwiana wiara w zdobycie DMP bardzo cieszy.
    Ostatnio edytowane przez gorzowiak ; 16-09-2016 o 14:24

  8. Powrót do góry    #952
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Prawda jest taka, że "jesteś taki dobry, jak twój ostatni mecz". Wiec jedni i drudzy maja uzasadnione nadzieje na złoto.

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez ins. Sokołowski ; 16-09-2016 o 16:04

  9. Powrót do góry    #953
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Nie twierdzę, że Falubaz był (jest) słaby. Był nieco przereklamowany w końcówce RZ, ale był mocny. Tyle, że mecze z Wami Falubazowi nie wyszły, taka prawda. Tu klapa Dudka, tam Protasa, itd. Teraz, całą wiarę w pokonanie w finale Gorzowa opieracie na dwumeczu z Falubazem. Tobie akurat nie muszę przypominać, że jakieś 90 % toruniaków piszących na forum nie dawało żadnych szans swojej drużynie na finał, a po dwumeczu z Falubazem - potrząsanie szabelką na całego. Gajewski nagle awansował na geniusza strategii, a zawodnicy toruńscy stali się szybcy niczym pustynny wiatr. Metamorfoza niesamowita. Mnie, jako kibica Stali, Wasza prawie niezachwiana wiara w zdobycie DMP bardzo cieszy.
    Chyba czytamy rozne fora,bo ja nie widze w torunskich przemysleniach ani krzty pychy czy pewnosci siebie.
    Nawet pieprzacy glupoty Termos zdaje sobie sprawe,ze 50 - 40 w Toruniu tym razem moze nie wystarczyc.
    Wiesz,moge sie zgodzic,ze wieksza ilosc osob uwierzyla,ze mamy na te zloto szanse,bo przed polfinalem wiekszosc przygotowywala
    stoly na stype.
    Nawet moje 54 w sygnaturze to nie przejaw lekcewazenia Staleczki a jedynie moje chciejstwo,bo uwazam,ze to minimum z ktorym mozemy jechac
    do Gorzowa z jakimis nadziejami.
    Wiec ten,gorzowiak,nie imputuj.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-09-2016 o 16:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Malin017 (17-09-2016), ins. Sokołowski (16-09-2016), spitt22 (16-09-2016)

  11. Powrót do góry    #954
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Cześć wszystkim

    Trochę reklamy i już mnie nie ma. Jako, że piszę bloga, a wczorajszy mecz to był dla mnie stan przedzawałowy, to musiałam się wygadać. No i napisałam coś takiego. Z blogiem dopiero zaczynam na poważnie, więc potrzebuję opinii, komentarzy itd. Zapraszam do lektury

    https://blondynkanawirazu.wordpress....ocji/#more-270

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kasia_gw za jego przydatny post!

    Penhall (20-09-2016), Semen (20-09-2016), spitt22 (20-09-2016)

  13. Powrót do góry    #955
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Cześć wszystkim

    Trochę reklamy i już mnie nie ma. Jako, że piszę bloga, a wczorajszy mecz to był dla mnie stan przedzawałowy, to musiałam się wygadać. No i napisałam coś takiego. Z blogiem dopiero zaczynam na poważnie, więc potrzebuję opinii, komentarzy itd. Zapraszam do lektury

    https://blondynkanawirazu.wordpress....ocji/#more-270
    Czytałem. Dobry tekst. Od strony emocjonalnej, tj. z punktu widzenia tego jak mecz przeżywał każdy gorzowski kibic, relacja rzetelna i adekwatna. Ja miałem podobnie, no może poza zarwanymi nocami.
    Ciekawe co napiszesz po gorzowskiej odsłonie.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wladcamuch za jego przydatny post!

    kasia_gw (20-09-2016)

  15. Powrót do góry    #956
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Cześć wszystkim

    Trochę reklamy i już mnie nie ma. Jako, że piszę bloga, a wczorajszy mecz to był dla mnie stan przedzawałowy, to musiałam się wygadać. No i napisałam coś takiego. Z blogiem dopiero zaczynam na poważnie, więc potrzebuję opinii, komentarzy itd. Zapraszam do lektury

    https://blondynkanawirazu.wordpress....ocji/#more-270
    Przede wszystkim więcej zdjęć, głównie jak się cieszysz, powiedzmy w samym staniku!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    vicar (21-09-2016)

  17. Powrót do góry    #957
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Cześć wszystkim

    Trochę reklamy i już mnie nie ma. Jako, że piszę bloga, a wczorajszy mecz to był dla mnie stan przedzawałowy, to musiałam się wygadać. No i napisałam coś takiego. Z blogiem dopiero zaczynam na poważnie, więc potrzebuję opinii, komentarzy itd. Zapraszam do lektury

    https://blondynkanawirazu.wordpress....ocji/#more-270
    Fajny tekst, autorstwa młodej osoby, jak mniemam .
    Dziękuję za to, że mogłem dzięki Tobie przypomnieć sobie jak całymi dniami i nocami przeżywałem zbliżające się Derby Pomorza, szczególnie wtedy, gdy decydowały o tytule DMP.

    Wszystkiego dobrego!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    kasia_gw (20-09-2016)

  19. Powrót do góry    #958
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Cześć wszystkim

    Trochę reklamy i już mnie nie ma. Jako, że piszę bloga, a wczorajszy mecz to był dla mnie stan przedzawałowy, to musiałam się wygadać. No i napisałam coś takiego. Z blogiem dopiero zaczynam na poważnie, więc potrzebuję opinii, komentarzy itd. Zapraszam do lektury

    https://blondynkanawirazu.wordpress....ocji/#more-270
    Miło się czyta, emocjonalne zdrowe podejście i cieszy wzmianka o szacunku kibiców. W stylistycznej warstwie rzuciło mi się trzy razy powtórzenie gwarantowania.
    Na stadionie siedziała obok mnie babka z Gorzowa. Nerwy strasznie miała stargane i jedynie szkoda, że nie potrafiła się bawić we wspólnych zabawach typu fala.
    Powodzenia dla obu drużyn i niech rozstrzygnięcie zapadnie w ostatnim wyścigu (choć powtórka z ZG byłaby mile widziana
    Ostatnio edytowane przez Rif ; 20-09-2016 o 10:40
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    kasia_gw (20-09-2016)

  21. Powrót do góry    #959
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Nieco wyprzedzę też fakty i wybiegnę optymistycznie w przyszłość. Przy zdobyciu złotego medalu trzeba mieć nieco lepszy pomysł na świetowanie.

    W tym roku liga kończy się szybko, a pogoda ma być według prognoz jeszcze ladna do połowy października. Proponowałbym zamiast jakichś spotkań w centrum i zbędnnej gadki zorganizować oficjalną fetę na stadionie. I to w formie jakichś towarzystich zawodów. Np. Stal Gorzów - Wychowankowie Stali Gorzów.

    Stal Gorzów:
    1. Iversen
    2. Jepsen Jensen
    3. Zagar
    4. Przemek Pawlicki
    5. Kasprzak
    6. Studziński
    7. Nowacki

    Wychowankowie Stali Gorzów:
    1. Zmarzlik
    2. Świst
    3. Suchecki
    4. Brzozowski
    5. Karczmarz
    6. Szczotka
    7. Czerniawski

    Mielibysmy fajny turniej z zagranicznymi zawodnikami, naszymi wychowankami, którzy jeżdżą w innych klubach (Świst,Suchecki,Brzozowski), a także sprawdzić naszych młodych wychowanków. Takie zawody w formie meczu mogłyby być swietna feta z okazji zlota i przy okazji mozna by było zobaczyc po raz ostatni Śwista na naszym stadionie jako zawodnika. Mimo wszystko należy sie mu to.

    PS Oczywiscie to taki mój pomysł. Najpierw trzeba zdobyć złoto, ale można od niedzieli od 21 nad takim czymś pomyslec. Będzie to lepsze, a niżeli jakieś przemowy, odkryte autobusy itp

  22. Powrót do góry    #960
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A Cyfer gdzie?
    Trochę jednostronny mecz
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #961
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A Cyfer gdzie?
    Trochę jednostronny mecz
    Cyfer jako tajna broń będzie mógł zastąpić Piotra Śwista, którego wjazd na stadion zablokują kibice .

    A tak na serio wolalbym 100 razy taki mecz niż przemowy Wladka Komarnickiego

    Aczkolwiek w dniu dzisiejszym to tylko gdybanie, bo najpierw trzeba wywalczyć złoto, a łatwo nie będzie

    PS Mówisz, że obsada słaba, a jakby wygladał mecz pomiędzy "złotym Apatorem" na jego wychowanków? Pewnie podobnie
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 20-09-2016 o 12:22

  24. Powrót do góry    #962
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Obsada nie slaba, ale jedna druzyna (wychowankowie) zdecydpowanie slabsza od drugiej. To by trzeba bylo wymieszac

  25. Powrót do góry    #963
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Czytałem. Dobry tekst. Od strony emocjonalnej, tj. z punktu widzenia tego jak mecz przeżywał każdy gorzowski kibic, relacja rzetelna i adekwatna. Ja miałem podobnie, no może poza zarwanymi nocami.
    Ciekawe co napiszesz po gorzowskiej odsłonie.
    Dzięki za przeczytanie i opinię Hmmm, co napiszę po gorzowskim finale? Tego nie wiem, zobaczymy co się wydarzy. Ale kilka pomysłów na kolejne teksty już mam

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Przede wszystkim więcej zdjęć, głównie jak się cieszysz, powiedzmy w samym staniku!
    Widzę, że na merytoryczne opinie z południa zawsze można liczyć Teraz te zdjęcia to raczej w polarku i ciepłym szaliku !!!

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Fajny tekst, autorstwa młodej osoby, jak mniemam .
    Dziękuję za to, że mogłem dzięki Tobie przypomnieć sobie jak całymi dniami i nocami przeżywałem zbliżające się Derby Pomorza, szczególnie wtedy, gdy decydowały o tytule DMP.

    Wszystkiego dobrego!
    Ale miło przeczytać, że dzięki mojemu tekstowi do kogoś wracają przyjemne wspomnienia. Dziękuję, to duży komplement Co do tej młodej osoby, to chyba się zgadza. Tutaj trochę więcej informacji o autorce:

    https://blondynkanawirazu.wordpress.com/o-autorce/

    Również wszystkiego dobrego i pozytywnych emocji w niedzielę !!! Zapraszamy na Jancarza

  26. Powrót do góry    #964
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Niech beda w polarku, dla facetow z wyobraznia to zadna przeszkoda
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Falubaz (21-09-2016)

  28. Powrót do góry    #965
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Miło się czyta, emocjonalne zdrowe podejście i cieszy wzmianka o szacunku kibiców. W stylistycznej warstwie rzuciło mi się trzy razy powtórzenie gwarantowania.
    Na stadionie siedziała obok mnie babka z Gorzowa. Nerwy strasznie miała stargane i jedynie szkoda, że nie potrafiła się bawić we wspólnych zabawach typu fala.
    Powodzenia dla obu drużyn i niech rozstrzygnięcie zapadnie w ostatnim wyścigu (choć powtórka z ZG byłaby mile widziana
    Dziękuję za dobre słowo Ja tam jednak liczę, że wynik roztrzygnie się ciut wcześniej. Z troski o zdrowie i nerwy swoje i innych kibiców Jaki by nie był wynik, to już teraz jest dobrze. Pozdrawiam !!!

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Niech beda w polarku, dla facetow z wyobraznia to zadna przeszkoda
    Tak sobie myślę, że Wasza wyobraźnia teraz powinna krążyć gdzieś w okolicach niedzieli i godziny 21 Na tym się wszyscy skupmy.

  29. Powrót do góry    #966
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Cześć wszystkim :)

    Trochę reklamy i już mnie nie ma. Jako, że piszę bloga, a wczorajszy mecz to był dla mnie stan przedzawałowy, to musiałam się wygadać. No i napisałam coś takiego. Z blogiem dopiero zaczynam na poważnie, więc potrzebuję opinii, komentarzy itd. Zapraszam do lektury :)

    https://blondynkanawirazu.wordpress....ocji/#more-270
    Niestety żużel to sport mało popularny a blog poświęcony tylko jednej drużynie to temat praktycznie niszowy. Kibicuję żeby ci się szybko nie znudziło z powodu małego zainteresowania. Może lepiej zacząć od czegoś o szerszej tematyce. Wiem to po sobie, sam też zakładałem i prowadziłem kilkanaście stron (zdecydowana większość z nich już nie istnieje) na przestrzeni swojego życia. Byłem nawet dziennikarzem na pierwszym dużym, sportowym portalu, zanim powstały Sportowe Fakty. Szkoda, że już wieść o nim przepadła. Zrobiłem też pierwszą stronę Stali Gorzów, nie było wtedy żadnych oficjalnych serwisów, internet i strony dopiero raczkowały ;> Przypomniałaś mi o dawnych latach, szybko ten czas leci ;/

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sensej za jego przydatny post!

    kasia_gw (20-09-2016)

  31. Powrót do góry    #967
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sensej Zobacz posta
    Niestety żużel to sport mało popularny a blog poświęcony tylko jednej drużynie to temat praktycznie niszowy. Kibicuję żeby ci się szybko nie znudziło z powodu małego zainteresowania. Może lepiej zacząć od czegoś o szerszej tematyce. Wiem to po sobie, sam też zakładałem i prowadziłem kilkanaście stron (zdecydowana większość z nich już nie istnieje) na przestrzeni swojego życia. Byłem nawet dziennikarzem na pierwszym dużym, sportowym portalu, zanim powstały Sportowe Fakty. Szkoda, że już wieść o nim przepadła. Zrobiłem też pierwszą stronę Stali Gorzów, nie było wtedy żadnych oficjalnych serwisów, internet i strony dopiero raczkowały Przypomniałaś mi o dawnych latach, szybko ten czas leci
    Dziękuję za zainteresowanie i kilka słów Co do znudzenia, to raczej mi to nie grozi, bo pisząc kolejne teksty po prostu wyrażam to co mi leży na serduchu. A jeśli ktoś ma ochotę i czas na przeczytanie tego, co mam do powiedzenia, to zawsze jest to motywujące i miłe. A jeśli dodatkowo zechce to jakoś skomentować i wtrącić swoje trzy grosze, to już jest super. Żużel to przede wszystkim moja pasja. Stąd też studia dziennikarskie. Na co dzień zajmuję się czym innym. Ale że chciałabym kiedyś połączyć pasję z życiem zawodowym, to najwyższy czas coś zacząć robić w tym kierunku. Doskonalenie warsztatu zawsze się przyda A można gdzieś znaleźć Twoje strony, o których piszesz? Z wielką chęcią bym zajrzała

  32. Powrót do góry    #968
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Dziękuję za zainteresowanie i kilka słów Co do znudzenia, to raczej mi to nie grozi, bo pisząc kolejne teksty po prostu wyrażam to co mi leży na serduchu. A jeśli ktoś ma ochotę i czas na przeczytanie tego, co mam do powiedzenia, to zawsze jest to motywujące i miłe. A jeśli dodatkowo zechce to jakoś skomentować i wtrącić swoje trzy grosze, to już jest super. Żużel to przede wszystkim moja pasja. Stąd też studia dziennikarskie. Na co dzień zajmuję się czym innym. Ale że chciałabym kiedyś połączyć pasję z życiem zawodowym, to najwyższy czas coś zacząć robić w tym kierunku. Doskonalenie warsztatu zawsze się przyda A można gdzieś znaleźć Twoje strony, o których piszesz? Z wielką chęcią bym zajrzała

    Wyślij kilka tekstów próbnych do przegladu sportowego, tygodnika zuzlowego itp., może znajdz sie tam miejsce na stałą rubryke gdzie damskim okiem mozna spojrzec na wyjatkowo meski sport Kiedys napisalem dwa felietony i przeslalem na poczte tygodnika zuzloweg, tydzien pozniej zaproponowano mi wspolprace Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez TomiX ; 20-09-2016 o 23:17

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi TomiX za jego przydatny post!

    kasia_gw (21-09-2016)

  34. Powrót do góry    #969
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panie Chomski tą wypowiedzią wpisuje się pan całokształt wypowiedzi pańskiego poprzednika http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...394,1,984.htmlWie pan co,lepiej czasem przemilczeć,nie odpowiadać na zaczepki i robić swoje.A co do przygotowania toru gorzowskiego,to pan Gajewski nie będzie pytał Jędrzejaka,czy innego zawodnika klubu wrocławskiego (przegrana do 42)ale może toruńscy zawodnicy porozmawiają z MJJ lub Zagarem o torze i ścieżkach na gorzowskim owalu.Swoją drogą to w ilu rywalizowało zawodników zielonogórskich (trójka zdobyła 40 pkt w meczu) i to tak skutecznie,że wygrali mecz.Tonowanie nastrojów.A oczywiście życzę zawodnikom drużyny gorzowskiej zdrowia.

  35. Powrót do góry    #970
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Panie Chomski tą wypowiedzią wpisuje się pan całokształt wypowiedzi pańskiego poprzednika http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...394,1,984.htmlWie pan co,lepiej czasem przemilczeć,nie odpowiadać na zaczepki i robić swoje.A co do przygotowania toru gorzowskiego,to pan Gajewski nie będzie pytał Jędrzejaka,czy innego zawodnika klubu wrocławskiego (przegrana do 42)ale może toruńscy zawodnicy porozmawiają z MJJ lub Zagarem o torze i ścieżkach na gorzowskim owalu.Swoją drogą to w ilu rywalizowało zawodników zielonogórskich (trójka zdobyła 40 pkt w meczu) i to tak skutecznie,że wygrali mecz.Tonowanie nastrojów.A oczywiście życzę zawodnikom drużyny gorzowskiej zdrowia.
    Zdrowia? No to zapytam czemuś w wątku finałowym zaraz po meczu w Toruniu tak się jarałeś faktem, że w sobotnim grand prix jedzie połowa gorzowskiej drużyny sugerując, że różnie może być ? Przypominam, że w Sztokholmie jedzie dwóch podstawowych zawodników Apatora.
    Oczywiście też życzę zawodnikom toruńskiej drużyny zdrowia.

  36. Powrót do góry    #971
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Nie chodzi o to, ze sie moga polamac, tylko, ze moga byc zwyczajnie zmeczeni.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Stev (21-09-2016)

  38. Powrót do góry    #972
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Wyślij kilka tekstów próbnych do przegladu sportowego, tygodnika zuzlowego itp., może znajdz sie tam miejsce na stałą rubryke gdzie damskim okiem mozna spojrzec na wyjatkowo meski sport Kiedys napisalem dwa felietony i przeslalem na poczte tygodnika zuzloweg, tydzien pozniej zaproponowano mi wspolprace Powodzenia
    Mówisz, że mogę próbować? W sumie, to dlaczego nie. Dzięki za pomysł i radę. Też już o tym kiedyś myślałam, ale do tej pory jakoś nie miałam odwagi. Teraz chyba wreszcie trzeba zacząć działać Pozdrawiam !!!

  39. Powrót do góry    #973
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Widzę, że na merytoryczne opinie z południa zawsze można liczyć Teraz te zdjęcia to raczej w polarku i ciepłym szaliku !!!
    Ale przecież nie muszą być z teraz
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #974
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Zdrowia? No to zapytam czemuś w wątku finałowym zaraz po meczu w Toruniu tak się jarałeś faktem, że w sobotnim grand prix jedzie połowa gorzowskiej drużyny sugerując, że różnie może być ? Przypominam, że w Sztokholmie jedzie dwóch podstawowych zawodników Apatora.
    Oczywiście też życzę zawodnikom toruńskiej drużyny zdrowia.
    Zwłaszcza, że wszyscy pamiętam jak GP w Sztokholmie zamieszało trzy lata temu. Niech wszyscy w sobotę przejadą bez upadków i w niedzielę przyczynią się świetnego widowiska
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  41. Powrót do góry    #975
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez wladcamuch Zobacz posta
    Zdrowia? No to zapytam czemuś w wątku finałowym zaraz po meczu w Toruniu tak się jarałeś faktem, że w sobotnim grand prix jedzie połowa gorzowskiej drużyny sugerując, że różnie może być ? Przypominam, że w Sztokholmie jedzie dwóch podstawowych zawodników Apatora.
    Oczywiście też życzę zawodnikom toruńskiej drużyny zdrowia.
    A pomyślałeś,że od czwartku nie będą do dyspozycji trenera?Człowieku proszę bez insynuacji.A zdrowia to życzę również i zawodnikom toruńskim w czasie zmagań na owalu w pierwszym łuku i wyjściu z tego łuku.A jeszcze jedno gdzie sugerowałem,że różnie może być?To już jest zbyt duża nad interpretacja mojej wypowiedzi.

  42. Powrót do góry    #976
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2015
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 38 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A pomyślałeś,że od czwartku nie będą do dyspozycji trenera?Człowieku proszę bez insynuacji.A zdrowia to życzę również i zawodnikom toruńskim w czasie zmagań na owalu w pierwszym łuku i wyjściu z tego łuku.A jeszcze jedno gdzie sugerowałem,że różnie może być?To już jest zbyt duża nad interpretacja mojej wypowiedzi.
    Okay. Nie mam zamiaru się z Tobą spierać. Nie chce mi się. Jeżeli źle zinterpretowałem Twoje wcześniejsze wypowiedzi to Sorry. Chcę wierzyć, że wszystkim kibicom zależy na zdrowiu wszystkich zawodników.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wladcamuch za jego przydatny post!

    Stev (21-09-2016)

  44. Powrót do góry    #977
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ale przecież nie muszą być z teraz
    Skoro nie muszą być z teraz, to na moim blogu w zakładce "o autorce" jest o mnie trochę informacji. I zdjęcie też się znajdzie

  45. Powrót do góry    #978
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Skoro nie muszą być z teraz, to na moim blogu w zakładce "o autorce" jest o mnie trochę informacji. I zdjęcie też się znajdzie
    Takiej fotki, jakiej szanowne grono forumowiczów oczekuje, to tam raczej się nie znajdzie.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    t_zg (22-09-2016)

  47. Powrót do góry    #979
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach


    Ekhm...panowie typowo zuzlowych zdjec na blogu brak. Ale pozdrawiam mila pania autorke

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #980
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Tylko proszę nie wklejaj dla porównania podporowadzających dziewcznyn Staleczki, bo tu nie mamy żadnych szans w rywalizacji z tymi toruńskimi

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi manekinn za jego przydatny post!

    Słowianka (22-09-2016)

  50. Powrót do góry    #981
    Początkujący Awatar kasia_gw
    Dołączył
    16-06-2013
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 38 w 7 postach
    Dzięki za pozdrowienia. Również pozdrawiam Co prawda wymaganych fotek nadal nie ma i pewnie nie będzie, ale za to jest nowy wpis na blogu. Musiałam wtrącić swoje trzy grosze do całej tej awantury o bilety. Zapraszam do poczytania

    https://blondynkanawirazu.wordpress....przyzwoitosci/

  51. Powrót do góry    #982
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez kasia_gw Zobacz posta
    Dzięki za pozdrowienia. Również pozdrawiam Co prawda wymaganych fotek nadal nie ma i pewnie nie będzie, ale za to jest nowy wpis na blogu. Musiałam wtrącić swoje trzy grosze do całej tej awantury o bilety. Zapraszam do poczytania

    https://blondynkanawirazu.wordpress....przyzwoitosci/
    Maksymalna przewidziana kara za ten jawny przekręt, może sprawi, że Zmora na przyszłość nie będzie robił z siebie idioty.
    Zachowanie prowincjonalne. Widać Gorzów ma jakieś problemy z Toruniem vide wpuszczenie przed dwoma laty Leszna do PO naszym kosztem.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  52. Powrót do góry    #983
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,752
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Zlodzieje...

  53. Powrót do góry    #984
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Zlodzieje...
    I pijaki

    https://youtu.be/KTCPgODA8c8

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    wokie (23-09-2016)

  55. Powrót do góry    #985
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  56. Powrót do góry    #986
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Wstyd. Nikt nie powinien wam gratulowac tego medalu. Totalna zenada. Szanuje tutaj Was forumowiczow, oprocz jakiegos naveona. Sa normalni jak Spitt itd ale tego nie szlo ogladac naprawde. Byliscie pierwsza sila RZ, i powinniscie to udowodnic na normalnym a nie spreparowanym torze.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  57. Powrót do góry    #987
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Najgorsze widowisko w tym sezonie, obok derbow w ZG.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  58. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    mhsol (25-09-2016), t_zg (25-09-2016)

  59. Powrót do góry    #988
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Wał, że aż miło. No ale inaczej nie odpaliła by petarda w stylu Jensena. Tylko nie piszcie, że tor był równy dla wszystkich (czyt. nieregulaminowo gówniany).
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  60. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    t_zg (25-09-2016)

  61. Powrót do góry    #989
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,294
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Maksymalna przewidziana kara za ten jawny przekręt, może sprawi, że Zmora na przyszłość nie będzie robił z siebie idioty.
    Zachowanie prowincjonalne. Widać Gorzów ma jakieś problemy z Toruniem vide wpuszczenie przed dwoma laty Leszna do PO naszym kosztem.
    Jak widać, niektórym Toruńczykom maść na ból d... by się przydała...

  62. Powrót do góry    #990
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wstyd. Nikt nie powinien wam gratulowac tego medalu. Totalna zenada. Szanuje tutaj Was forumowiczow, oprocz jakiegos naveona. Sa normalni jak Spitt itd ale tego nie szlo ogladac naprawde. Byliscie pierwsza sila RZ, i powinniscie to udowodnic na normalnym a nie spreparowanym torze.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Co racja to racja. Niestety tor był tragiczny, niegodny finału DMP

  63. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Martines (26-09-2016), Nigel (26-09-2016), Peter Kildemand (25-09-2016), shelve (26-09-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •