Strona 15 z 59 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #631
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Na posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Rady Miasta Władysław Gollob przedstawił finanse spółki. Zaprezentował także nowego członka zarządu, doradcę ds. sportowych. Jest nim znany kibicom, Jerzy Kanclerz. W rękach nowego właściciela jest obecnie 100 proc. akcji spółki (98 proc. kupił od miasta, a resztę od Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego).

    Gollob przedstawił bilans otwarcia spółki. - We wrześniu dług, który mam spłacić wynosił 4,1 mln zł. Potem powypadały różne trupy z szafy i to urosło do 5 mln - mówi właściciel.

    Większa część zadłużenia stanowi kredyt poręczony przez miasto, który wzięli szefowie spółki jeszcze za czasów, gdy należała ona do miasta. - Spłaciłem już 600 tys. W tym roku mam 700 tys. do spłaty - wyjaśnia Gollob, który przedstawił także w szczegółach kolejne pozycje:

    - 400 tys. (dług wobec BSI za zawody Grand Prix)
    - 270 tys. (pożyczka ze spółki ProNatura z 2014 r.)
    - 241 tys. (różni dostawcy)
    - 100 tys. zł (dług wobec PZMot z 2014)
    - 230 tys. zł zaległości wobec Szymona Woźniaka (spłacone w grudniu 2015)

    - A do tego dochodzą jeszcze zaległe 30 tys. wynagrodzeń dla członków zarządu i następne 31,5 tys. zł dla rady nadzorczej - mówi właściciel Polonii - Członkowie rady dostawali ryczałtem po 2 tys. W sumie wypłacono 160 tys. Sprzątaczka zarabiała 2,8 tys. Toromistrz, który jesienią i zimą martwił się tylko, jak przetrwać 8 godzin, bo nic do roboty nie było, dostawał 6 tys. Trzy sekretarki po 3,5 tys. Administracja kosztowała rocznie 600 tys. Zmniejszyłem ten koszt o połowę - dodał senior Gollob.

    W tym sezonie na pięciu podstawowych żużlowców (Andriej Kudriaszow, Wiktor Kułakow, Marcin Jędrzejewski, Mikołaj Curyło, Oskar Ajtner-Gollob) Polonia wyda 1,3 - 1,5 mln złotych.

    "el dorado" u nas było .... też chciałbym zarabiać 3,5 tysia za taką robotę ...

  2. Powrót do góry    #632
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    W Neptunie Gdańsk też sparingów nie organizowano i było dobrze
    Tak dobrze, że klub od jakichś 50-ciu lat już nie istnieje

    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Przeciez my o nic nie jedziemy wiec taktyka takze nie bedzie miala zbyt duzego znaczenia.
    A to ciekawe, bo ja myślałem że walczymy o ósme miejsce i pierwszą ligę 2017...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #633
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez SantinoBDG Zobacz posta
    - A do tego dochodzą jeszcze zaległe 30 tys. wynagrodzeń dla członków zarządu i następne 31,5 tys. zł dla rady nadzorczej - mówi właściciel Polonii - Członkowie rady dostawali ryczałtem po 2 tys.
    Hitem są zaległości dla Rady Nadzorczej, która nic nie nadzorowała, dopuściła do upadku i zadłużeń klubu. Gramza i spółka gdyby mieli jaja to by odpuścili te pieniądze bo jaka była ich skuteczność i zaangażowanie to wie cała Polska.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    rogal1979 (18-03-2016)

  5. Powrót do góry    #634
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Wychodzi, że budzet Polonii w 2016 roku to około 4 mln PLN.
    Koszty:
    2 mln - spłata zadłużenia (wg specyfikacja ze spotkania z radą miasta)
    1,5 - zawodnicy
    0,3 - administracja
    0,2 - pozostałe (marketing, organizacja zawodów, ...)

    Przychody:
    3 mln - dotacja
    1 mln - pozostałe źródła

  6. Powrót do góry    #635
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Wychodzi, że budzet Polonii w 2016 roku to około 4 mln PLN.
    Koszty:
    2 mln - spłata zadłużenia (wg specyfikacja ze spotkania z radą miasta)
    1,5 - zawodnicy
    0,3 - administracja
    0,2 - pozostałe (marketing, organizacja zawodów, ...)

    Przychody:
    3 mln - dotacja
    1 mln - pozostałe źródła
    To brzmi dobrze. Każde źródło, które dorzuci coś ponad ten milion pozwoli nam lepiej przygotować się do następnego sezonu.

    Na plus Władkowi też idzie prezentacja w formie otwartego parkingu. Na pewno bardziej to zjednoczy kibiców z drużyną.

    Naprawdę jestem ciekaw co wyjdzie z tego sezonu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Powrót do góry    #636
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez SantinoBDG Zobacz posta
    Na posiedzeniu Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Rady Miasta Władysław Gollob przedstawił finanse spółki. Zaprezentował także nowego członka zarządu, doradcę ds. sportowych. Jest nim znany kibicom, Jerzy Kanclerz. W rękach nowego właściciela jest obecnie 100 proc. akcji spółki (98 proc. kupił od miasta, a resztę od Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego).

    Gollob przedstawił bilans otwarcia spółki. - We wrześniu dług, który mam spłacić wynosił 4,1 mln zł. Potem powypadały różne trupy z szafy i to urosło do 5 mln - mówi właściciel.

    Większa część zadłużenia stanowi kredyt poręczony przez miasto, który wzięli szefowie spółki jeszcze za czasów, gdy należała ona do miasta. - Spłaciłem już 600 tys. W tym roku mam 700 tys. do spłaty - wyjaśnia Gollob, który przedstawił także w szczegółach kolejne pozycje:

    - 400 tys. (dług wobec BSI za zawody Grand Prix)
    - 270 tys. (pożyczka ze spółki ProNatura z 2014 r.)
    - 241 tys. (różni dostawcy)
    - 100 tys. zł (dług wobec PZMot z 2014)
    - 230 tys. zł zaległości wobec Szymona Woźniaka (spłacone w grudniu 2015)

    - A do tego dochodzą jeszcze zaległe 30 tys. wynagrodzeń dla członków zarządu i następne 31,5 tys. zł dla rady nadzorczej - mówi właściciel Polonii - Członkowie rady dostawali ryczałtem po 2 tys. W sumie wypłacono 160 tys. Sprzątaczka zarabiała 2,8 tys. Toromistrz, który jesienią i zimą martwił się tylko, jak przetrwać 8 godzin, bo nic do roboty nie było, dostawał 6 tys. Trzy sekretarki po 3,5 tys. Administracja kosztowała rocznie 600 tys. Zmniejszyłem ten koszt o połowę - dodał senior Gollob.

    W tym sezonie na pięciu podstawowych żużlowców (Andriej Kudriaszow, Wiktor Kułakow, Marcin Jędrzejewski, Mikołaj Curyło, Oskar Ajtner-Gollob) Polonia wyda 1,3 - 1,5 mln złotych.

    "el dorado" u nas było .... też chciałbym zarabiać 3,5 tysia za taką robotę ...
    Sam to wszystko zredagowałeś czy może poszedłeś na łatwiznę i wykonałeś "kopiuj+wklej" ?
    Jeśli to drugie to chociaż napisz kolejnym razem skąd to kopiujesz...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #637
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Skopiowalem , bodajze z portalu espeedway zapomniałem dodać źródła .

  9. Powrót do góry    #638
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 131 w 95 postach
    Radni dopytywali m.in. o cele sportowe.

    - W najbliższym sezonie chcemy mieć bliski kontakt z zespołami rywalizującymi o awans do ekstraligi - odpowiedział szef żużlowejspółki. - Czy chcemy w przyszłości awansować do elity? Szkoda, że nie ma na sali skarbnika miasta, który mógłby powiedzieć, czy ratusz wspomoże Polonię, gdy nadarzy się taka okazja...
    źródło; express bydgoski

    Normalnie nóż się w kieszeni otwiera...
    Tyle było gadania, że trzeba przestać liczyć na miasto, sprzedaż klubu miała w tym pomóc ale widze Pan Władysław liczy że dalej będzie Polonia utrzymywać się tylko z miasta. Gdzie Ci sponsorzy którzy mieli przyjść razem z Gollobem? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z 17 marca ze spotkania sponsorów że jest ich tyle co kot napłakał...

    Dużo było negatywnych głosów na temat przejęcia klubu przez BTŻ a wielka szkoda, że to jednak nie oni to przejeli... tam było chociaż 10 sponsorów którzy chcieli coś zmienić...
    Polonia Bydgoszcz

  10. Powrót do góry    #639
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    źródło; express bydgoski

    Normalnie nóż się w kieszeni otwiera...
    Tyle było gadania, że trzeba przestać liczyć na miasto, sprzedaż klubu miała w tym pomóc ale widze Pan Władysław liczy że dalej będzie Polonia utrzymywać się tylko z miasta. Gdzie Ci sponsorzy którzy mieli przyjść razem z Gollobem? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z 17 marca ze spotkania sponsorów że jest ich tyle co kot napłakał...

    Dużo było negatywnych głosów na temat przejęcia klubu przez BTŻ a wielka szkoda, że to jednak nie oni to przejeli... tam było chociaż 10 sponsorów którzy chcieli coś zmienić...
    BTŻ nie spłacało długu mimo dotacji z miasta a jeszcze go powiększali. Płacili toromistrzowi 6 tysi za to że nic nie robił a ty żałujesz że btż nie przejął??? Władek na "dzień dobry" spłacił 600 tyś. i nie jest to plotka tylko fakt. Chce dalej spłacać i znając jego to zrobi. Władek miał na myśli czy miasto dołoży coś do ekstraligi gdzie koszty są o wiele większe. Zawisza na piłeczki o wartości 50 zł i korkotrampki dostaje 3 mln a Polonia za dwa lata będzie dostawać połowę z tego mimo że jeden kompletny motocykl kosztuje 25 tys plus serwis. Sponsorów i kibiców będzie coraz więcej jeśli zobaczą że klub jest dobrze prowadzony i kasa nie idzie na opłacanie urzędników z rady nadzorczej zamiast na zawodników. Jeżeli chodzi o Jonssona to okazało się że potęgę Polonii chciał budować z właścicielem sklepów "zetka" który jest teraz ścigany przez policję.

  11. Powrót do góry    #640
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Co ten ów właściciel Zetki nawywijał, że jest ścigany ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Co ten ów właściciel Zetki nawywijał, że jest ścigany ?
    http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgosz...yludzenia.html

  13. Powrót do góry    #642
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    W sumie szukają ojca Dawida, ale w necie też można znaleźć info że on sam też jest właścicielem. No nie wiem jak to jest, ale nie ma co odgrzewać kotletów może i dobrze się stało, że jest jak jest. No chyba, że na mengao AJ'a też sieci zarzucą kto wie Tako osoba u sterów nowego właściciela jednak rzuca na pewno podejrzenia i na pewno im to sporo zaszkodziło w konkursie
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 19-03-2016 o 22:48

  14. Powrót do góry    #643
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    BTŻ nie spłacało długu mimo dotacji z miasta a jeszcze go powiększali. Płacili toromistrzowi 6 tysi za to że nic nie robił a ty żałujesz że btż nie przejął???
    Co Ty gadasz? Zanim zacznie się kogoś oczerniać, warto się doinformować. To ŻKS powiększał dlug, a nie BTŻ który w Spółce miał 3% udziałów.

    Władek na "dzień dobry" spłacił 600 tyś. i nie jest to plotka tylko fakt.
    Pewnie jeszcze powiesz, że z własnej kieszeni. Albo jeszcze lepiej - że znalazł w 3 miesiące sponsorów na taką kasę. Wiadomo, że z pieniędzy z miasta...

    Władek miał na myśli czy miasto dołoży coś do ekstraligi gdzie koszty są o wiele większe.
    No wiemy, że to miał na myśli. Tylko jak to się ma do tych wszystkich gadań, że trzeba odciąć się od miasta? Skoro przy pierwszej lepszej okazji Władek i tak chce z miasta kasę wyciągnąć? Miasto da 8 mln w 4 lata. Jak na klub, którego udziałów ma 0% to całkiem sporo. Tak, zaraz będą lamenty że najpierw miasto narobiło długu. Ale o tym kupujący wiedział od początku. Widzę, że za 4 lata będzie "miasto, daj!". Miała być nowa jakość, a będzie żebranie od miasta jak przez ostatnie lata.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #644
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    BTŻ nie spłacało długu mimo dotacji z miasta a jeszcze go powiększali. Płacili toromistrzowi 6 tysi za to że nic nie robił a ty żałujesz że btż nie przejął??? Władek na "dzień dobry" spłacił 600 tyś. i nie jest to plotka tylko fakt. Chce dalej spłacać i znając jego to zrobi. Władek miał na myśli czy miasto dołoży coś do ekstraligi gdzie koszty są o wiele większe. Zawisza na piłeczki o wartości 50 zł i korkotrampki dostaje 3 mln a Polonia za dwa lata będzie dostawać połowę z tego mimo że jeden kompletny motocykl kosztuje 25 tys plus serwis. Sponsorów i kibiców będzie coraz więcej jeśli zobaczą że klub jest dobrze prowadzony i kasa nie idzie na opłacanie urzędników z rady nadzorczej zamiast na zawodników. Jeżeli chodzi o Jonssona to okazało się że potęgę Polonii chciał budować z właścicielem sklepów "zetka" który jest teraz ścigany przez policję.
    a propos BTŻ i Zetki to nie *******... a na przyszłość, jak się nie ma o czymś pojęcia, to lepiej się nie wychylać, bo wychodzi się na idiotę!

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    vicar (20-03-2016)

  17. Powrót do góry    #645
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Co Ty gadasz? Zanim zacznie się kogoś oczerniać, warto się doinformować. To ŻKS powiększał dlug, a nie BTŻ który w Spółce miał 3% udziałów.


    Pewnie jeszcze powiesz, że z własnej kieszeni. Albo jeszcze lepiej - że znalazł w 3 miesiące sponsorów na taką kasę. Wiadomo, że z pieniędzy z miasta...


    No wiemy, że to miał na myśli. Tylko jak to się ma do tych wszystkich gadań, że trzeba odciąć się od miasta? Skoro przy pierwszej lepszej okazji Władek i tak chce z miasta kasę wyciągnąć? Miasto da 8 mln w 4 lata. Jak na klub, którego udziałów ma 0% to całkiem sporo. Tak, zaraz będą lamenty że najpierw miasto narobiło długu. Ale o tym kupujący wiedział od początku. Widzę, że za 4 lata będzie "miasto, daj!". Miała być nowa jakość, a będzie żebranie od miasta jak przez ostatnie lata.

    A to dlaczego Pan Bąkowski zwiał szybciej od prędkości światła ???
    Chyba nie powiesz mi, że dostał sraczki i ostro go wystrzeliło poza Bydgoszcz.

  18. Powrót do góry    #646
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Problemy osobiste. A dlaczego? Spiskowe teorie fajnie się szerzy, to nic nie kosztuje a zawsze wpadnie na podatny grunt. Ja np słyszałem, że najwięcej kasy z klubu wyprowadzili 19(P)20 i BRUNO - inaczej dlaczego by tak szkalowali BTŻ? Żeby odsunąć podejrzenia od siebie.

    A teraz bardziej na poważnie - jeśli ktoś pisze, że za długi spółki odpowiada BTŻ, który w ostatnim czasie zajmował się szkoleniem młodzieży to nie do końca wiem czy mam taką wypowiedź traktować serio.

    Ktoś pisał, że w środę nasi jadą sparing z Loko w Gnieźnie. Na SF napisali, że owszem w Gnieźnie w środę pojedzie Daugavpils, ale z Łodzią. A już się bałem, że Władek zmienił zdanie co do spotkań towarzyskich
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 21-03-2016 o 08:23
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #647
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    A to dlaczego Pan Bąkowski zwiał szybciej od prędkości światła ???
    Chyba nie powiesz mi, że dostał sraczki i ostro go wystrzeliło poza Bydgoszcz.
    zwial czy nie zwial, wystrzelilo czy nie wystrzelilo - jakie to ma znaczenie?! Abstrahujac juz od powodow jego decyzji, innych wystrzeliwalo, nieraz sami zwiewali i mimo zapewnien, ze nie powroca nigdy wiecej - powracaja! I tak mozna wkolo toczyc potyczki... ale jaki to ma sens?! W klubie teraz moga sie wykazac pelna geba osoby, ktorym tak bardzo zawadzala nazwijmy to, zeby nie bylo znow zjezdzania na tematy poboczne i patyczkowania sie o "szczegoly", grupa Sawarskiego. Mam nadzieje, ze poza sesjami zdjeciowymi zdzialaja wiecej.

    Nie ma co powracac tez do skladanych jesienia ofert. "Chcielismy" gruszek na wierzbie, a wykopano nam "artefakt"! Wladyslaw Gollob przejal klub calkowicie, z namaszczeniem i przy pomocy wladz Miasta. Typ czleka dobrze znany, budzacy spore kontrowersje, w mej ocenie ciezko z taka osoba wspolpracowac, ktora zdecydowanie wie wszystko najlepiej, ale ma swoja wizje, jakis plan na dzialanie, bo nie wiem czy rozwoj i mimo, ze moze mi sie to nie podobac, nalezy dac mu szanse. Przez te kilkanascie miesiecy da sie zauwazyc w jakim to kierunku pojdzie i czy wogole gdziekolwiek, cokolwiek ruszy, a nie pozostanie pierzchliwe spojrzenie w kierunku ratusza.

    I zebym byl dobrze zrozumiany. W najmniejszym stopniu nie mam zamiaru oczerniac obecnie "dzialajacych" w klubie i przy nim. To akurat najmniej teraz potrzebne jest Polonii. Malo tego, na tyle na ile pozwola mi obowiazki, mam zamiar stawiac sie na meczach w jak najliczniejszej grupie, pelny wiary na odbudowe moze nie potegi ale stabilnie funkcjonujacego klubu zuzlowego, co spowoduje, ze zuzel w tym miescie nie zniknie!

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    mentikk (21-03-2016), never_mind (21-03-2016), vicar (21-03-2016)

  21. Powrót do góry    #648
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Malo tego, na tyle na ile pozwola mi obowiazki, mam zamiar stawiac sie na meczach w jak najliczniejszej grupie, pelny wiary na odbudowe moze nie potegi ale stabilnie funkcjonujacego klubu zuzlowego, co spowoduje, ze zuzel w tym miescie nie zniknie!
    Buszmen w wątku toruńskim już przepowiedział, że Polonia to trup i lada moment zniknie z mapy żużlowej w Polsce więc klamka zapadła... Tomek o tym wie i robi dobrą minę do złej gry Taty. Pewnie Ci wszyscy fani którzy przychodzili na Polonie już poumierali a ich potomstwo nie zaraziło się żużlem stąd taki wniosek. Sam jestem ciekaw jaki % kibiców na Motoarenie stanowią kibice z Bydgoszczy i jej okolic

  22. Powrót do góry    #649
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jeśli mogę, to oczekiwałbym od klanu Gollobów przez najbliższe 3-4 lata: oddłużenia klubu, fajnego widowiska, utrzymania w I lidze, dobrej współpracy z kibicami, przygotowania klubu do współpracy z jak najszerszym gronem sponsorów, zgromadzenia wokół siebie grupy osób działających na rzecz Polonii.
    Może być nawet za miejskie pieniądze. Dodatkowo niekoniecznie Gollobowei muszą być za te kilka lat właścicielami klubu.

  23. Powrót do góry    #650
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Władkowi można sporo zarzucić, ale jakieś plusy też już zdążył złapać. Poczekamy zobaczymy co będzie po sezonie. Mam nadzieję, że będzie wyciągał wnioski po tym sezonie i sam zobaczy co źle zrobił aby na kolejny rok to poprawić. I przekona się na własnej skórze skoro innych słuchać nie chce, z resztą na pewno wiedział jak wygląda frekwencja i zamiast ją poprawić to ją jeszcze popsuje. Papa myśli, że jak swojaki to za 30 zł ludzie będą walili drzwiami i oknami, no ale sam się przekona i mam nadzieję wnioski wyciągnie.

    Jutro jak pogoda dopisze będą u nas trenować. W środę miał być spar z Loko ale się nie dogadali i nie pamiętam sytuacji aby bez sparingu zaczynać ligę

  24. Powrót do góry    #651
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Problemy osobiste. A dlaczego? Spiskowe teorie fajnie się szerzy, to nic nie kosztuje a zawsze wpadnie na podatny grunt. Ja np słyszałem, że najwięcej kasy z klubu wyprowadzili 19(P)20 i BRUNO - inaczej dlaczego by tak szkalowali BTŻ? Żeby odsunąć podejrzenia od siebie.

    A teraz bardziej na poważnie - jeśli ktoś pisze, że za długi spółki odpowiada BTŻ, który w ostatnim czasie zajmował się szkoleniem młodzieży to nie do końca wiem czy mam taką wypowiedź traktować serio.

    Ktoś pisał, że w środę nasi jadą sparing z Loko w Gnieźnie. Na SF napisali, że owszem w Gnieźnie w środę pojedzie Daugavpils, ale z Łodzią. A już się bałem, że Władek zmienił zdanie co do spotkań towarzyskich
    Tak. Dalej sobie tłumacz że ŻKS z Polkowskim to całkiem co innego niż ..BTŻ z tym samym Polkowskim!!! Zrozum człowieku że gdyby BTŻ przejęło klub to w Polonii nic by się nie zmieniło! Dalej by rządził Polkowski z Bąkowskim który brałby dotacje a kredytu by nie spłacał. Na administracje szło by 600 tys a dla żużlowców by nie było na wypłaty za pkt. Jeśli dalej będziesz mi wmawiał że BTŻ a ŻKS Polkowskiego to coś innego to nie trać czasu. Czemu Władek potrafił zbudować skład za 1,3-1,5 mln i spłacić 600 tyś plus 700 tys w tym roku a Polkowski otrzymał 2,5 mln z miasta i nie spłacił żadnej raty kredytu??? Nikt mu nie kazał kontraktować Miśkowiaka jak nie było stać na to klubu. Miał spłacać raty a nie spłacał. Sądzisz że BTŻ Polkowskiego nagle zacząłby spłacać raty??? Sorry ale naiwny jesteś...
    Ostatnio edytowane przez 19(P)20 ; 21-03-2016 o 19:08

  25. Powrót do góry    #652
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Tak. Dalej sobie tłumacz że ŻKS z Polkowskim to całkiem co innego niż ..BTŻ z tym samym Polkowskim!!! Zrozum człowieku że gdyby BTŻ przejęło klub to w Polonii nic by się nie zmieniło! Dalej by rządził Polkowski z Bąkowskim który brałby dotacje a kredytu by nie spłacał. Na administracje szło by 600 tys a dla żużlowców by nie było na wypłaty za pkt. Jeśli dalej będziesz mi wmawiał że BTŻ a ŻKS Polkowskiego to coś innego to nie trać czasu. Czemu Władek potrafił zbudować skład za 1,3-1,5 mln i spłacić 600 tyś plus 700 tys w tym roku a Polkowski otrzymał 2,5 mln z miasta i nie spłacił żadnej raty kredytu??? Nikt mu nie kazał kontraktować Miśkowiaka jak nie było stać na to klubu. Miał spłacać raty a nie spłacał. Sądzisz że BTŻ Polkowskiego nagle zacząłby spłacać raty??? Sorry ale naiwny jesteś...
    Nikt nie przekona nikogo do swojej racji, ale tak jak mówiłem - jeśli uważasz, że za długi spółki, przepłacanie Hancocka itd odpowiada BTŻ zajmujący się miniżużlem, to do konsensusu nie dojdziemy. Chyba, że mi powiesz kim w Spółce był Bąkowski, a kim w BTŻ Polkowski. Ja swoje wiem trochę od środka, a nie tylko tyle co piszą SportoweMity i inne Borakiewicze. Twoja opinia i masz do niej prawo, tylko nie oczerniaj innych jak nie masz dowodów. A ile Władek spłacił i za ile zbudował skład to się przekonamy po sezonie. Mam nadzieję, że to co piszesz będzie prawdą. Pozdrawiam i liczę, że spotkamy się w tym sezonie na Polonii.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 22-03-2016 o 09:24
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Powrót do góry    #653
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    19(P)20 czyli już za wszystko co złe, nie odpowiada Bruski tylko BTŻ?! Krową na pewno nazwać Ciebie nie można!

  27. Powrót do góry    #654
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nikt nie przekona nikogo do swojej racji, ale tak jak mówiłem - jeśli uważasz, że za długi spółki, przepłacanie Hancocka itd odpowiada BTŻ zajmujący się miniżużlem, to do konsensusu nie dojdziemy. Chyba, że mi powiesz kim w Spółce był Bąkowski, a kim w BTŻ Polkowski. Ja swoje wiem trochę od środka, a nie tylko tyle co piszą SportoweMity i inne Borakiewicze. Twoja opinia i masz do niej prawo, tylko nie oczerniaj innych jak nie masz dowodów. A ile Władek spłacił i za ile zbudował skład to się przekonamy po sezonie. Mam nadzieję, że to co piszesz będzie prawdą. Pozdrawiam i liczę, że spotkamy się w tym sezonie na Polonii.
    W porządku. Miejmy nadzieje że będzie wreszcie dobrze. W końcu kibicujemy tej samej drużynie. Pozdrawiam.

    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    19(P)20 czyli już za wszystko co złe, nie odpowiada Bruski tylko BTŻ?! Krową na pewno nazwać Ciebie nie można!
    Ciebie bykiem też nie nazwę 😊

  28. Powrót do góry    #655
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Wladek rozpoczal sezon w nowym wcieleniu toromistrza:

    http://sport.express.bydgoski.pl/351...ollobowie.html
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  29. Powrót do góry    #656
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Papa mocno zacisnął pasa, nawet siebie nie oszczędza

  30. Powrót do góry    #657
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Byłem dziś na meczu Polska-Finlandia na Zawiszy a spikerem był... Jerzy Matuszak
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  31. Powrót do góry    #658
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    U nas będzie pewnie Matkowski #dobrazmiana

    Przeglądałem na SF fotki z treningu (był ktoś może na żywo, aby podzielić się wrażeniami?) - Curyło sylwetka wciąż dynamiczna, upadki Konopki, Stalkowskiego, Papa na ciągniku. To tak w skrócie Ciekawe czemu nie było Siopka i Andrieja.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #659
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Trenowali w Grudziadzu podobno
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  33. Powrót do góry    #660
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  34. Powrót do góry    #661
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Oby jeździł w podobnym stylu

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #662
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Relacja z treningu Polonii za Express Bydgoski

    Najlepiej prezentował się Mikołaj Curyło. Nie było po nim widać, że w ostatnich dwóch sezonach wystąpił w zaledwie trzech imprezach.
    No to już nawet dziennikarze zaczęli szerzyć propagandę, żeby jako tako ta frekwencja wyglądała na pierwszym meczu

  36. Powrót do góry    #663
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Za SF:

    Awizowane składy


    Polonia Bydgoszcz
    1. Andriej Kudriaszow
    2. Rafał Konopka
    3. Mikołaj Curyło
    4. Jacek Gollob
    5. Marcin Jędrzejewski
    6. Tomasz Orwat


    Kolejarz Opole
    9. Paweł Miesiąc
    10. Joel Andersson
    11. Tomasz Rempała
    12. Mathias Thoernbloem
    13. Denis Gizatullin
    14. Adrian Woźniak

    Zestawienie sensacyjne... Nawet jeśli będą dwie zmiany, to wciąż będzie niespodzianka.

  37. Powrót do góry    #664
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Taki awizowany skład oznacza, że ktoś z trójki Konopka / JG / Orwat pojedzie w Opolu.

  38. Powrót do góry    #665
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    no jak kto? Trener jedzie... będzie miał na wszystko baczenie z odpowiedniej perspektywy! Jadąc za plecami swoich podopiecznych, będzie mógł udzielić odpowiednich wskazówek aby wyeliminowali swe błędy!

    Poraża mnie to, a właściwie przeraża

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    Mihalo (25-03-2016), never_mind (24-03-2016)

  40. Powrót do góry    #666
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Taki awizowany skład oznacza, że ktoś z trójki Konopka / JG / Orwat pojedzie w Opolu.

    Zapewne Orwat, za Jacę Kułakow, a za Konopkę OAG.

    Czas rozpocząć walkę o awans

  41. Powrót do góry    #667
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    no jak kto? Trener jedzie... będzie miał na wszystko baczenie z odpowiedniej perspektywy! Jadąc za plecami swoich podopiecznych, będzie mógł udzielić odpowiednich wskazówek aby wyeliminowali swe błędy!

    Poraża mnie to, a właściwie przeraża
    A co w tym takiego porażająco-przerażającego?
    Jaca jest tylko troszeczkę starszy od Tomka i Grega. Jeszcze pokaże na co go stać z tymi młokosami.

    A Rafała Konpkę fajnie jest mieć w zespole: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/548...n-speedway-cup

  42. Powrót do góry    #668
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    I po co było podawać taki skład, który wiadomo, że ulegnie zmianom, a tylko trzeba będzie dużo kreślić w programie Wybieram się do Opola, bo jeszcze nigdy tam na żużlu nie byłem, ale nie oszukujmy się - porażka mnie nie zdziwi. Kolejarz wystawił w składzie 3 obcokrajowców, do tego Rempała i Miesiąc, to też nie są jakieś leszcze, które będą się dawać ogrywać co bieg po 1:5. Mam nadzieję, że nasza juniorka z tą ich anonimową formacją młodzieżową dość gładko sobie poradzi zarówno w biegu juniorskim jak i później w kolejnych wyścigach. Podejrzewam, że mecz może oscylować wokół remisu do końca i mam tylko nadzieję, że nasze ruskie ogiery w decydujących biegach przeważą szalę na naszą korzyść.

  43. Powrót do góry    #669
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Co do Matuszaka to spikerem na "Z" jest podobno od wielu lat. Czy nadal udziela się tam na meczach ligowych to nie wiem ale wcześniej tak było. Wiem ze słyszenia bo sam nigdy tam nie byłem na piłce

    Co do składu to będzie tylko jedna zmiana Jajacek out - Kułakow in. Oskar pojedzie jako junior, właśnie prawdopodobnie z Orwatem. Ciekawe co na to Papa, dał zezwolenie na wnuczka na juniorce?

  44. Powrót do góry    #670
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Jak przebiega dzisiejsze spotkanie z kibicami ???
    Jakieś info bo nie mogłem być

  45. Powrót do góry    #671
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    I po co było podawać taki skład, który wiadomo, że ulegnie zmianom, a tylko trzeba będzie dużo kreślić w programie Wybieram się do Opola, bo jeszcze nigdy tam na żużlu nie byłem, ale nie oszukujmy się - porażka mnie nie zdziwi. Kolejarz wystawił w składzie 3 obcokrajowców, do tego Rempała i Miesiąc, to też nie są jakieś leszcze, które będą się dawać ogrywać co bieg po 1:5. Mam nadzieję, że nasza juniorka z tą ich anonimową formacją młodzieżową dość gładko sobie poradzi zarówno w biegu juniorskim jak i później w kolejnych wyścigach. Podejrzewam, że mecz może oscylować wokół remisu do końca i mam tylko nadzieję, że nasze ruskie ogiery w decydujących biegach przeważą szalę na naszą korzyść.
    No proszę a już myślałem że będę jedynym kibicem Polonii w Opolu Mecz powinien być wyrównany i oby z happy endem dla nas.

  46. Powrót do góry    #672
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Konopka akurat jest spoko i punkty może zrobić. Mam nadzieję, że to oznacza że za Jacę wejdzie Kuakow. Druga zmiana to za Orwata Stalek lub Rydlewski (nie wyobrażam sobie w składzie Orwata, który najsłabszym naszym juniorem). Który z nich to pewnie okaże się po ostatnich treningach. To w takim razie oznacza , że drugim juniorem będzie Oskar. I to jest to rewolucyjne podejście o którym mówił Wadek? A Jaca to chyba licencji jeszcze nie odnowił więc nie wiem czy może być w awizowanym.

    Skład Opola wygląda ostro. Thoernbloem rok temu robił niezłe wyniki w Lublinie. Miesiąca stać na dużo (Rzeszów nas rozniósł dwa lata temu) , Giza sami wiemy że może zrobić dużo punktów. Wyczuwam wpi***ol

    A Adrian Woźniak był na miniżużlu lepszy od Stalkowskiego czy Rydlewskiego.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 24-03-2016 o 21:48
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #673
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Rydlewski na pewno nie pojedzie, albo Orwat albo Stalkowski, kto lepszy ten w składzie będzie. Nie ma co patrzeć na nazwisko, że Orwat na razie gorszy, trening zadecyduje. Na razie chyba 1-1 po wczorajszym i dzisiejszym. Władek coś mówił, że wszyscy zobaczą jaki ma plan - coś w stylu ustalania składu chyba o to chodziło, szczerze powiem do dziś nie wiem o co mu chodziło
    Matuszak chyba zostaje z nami, był dziś i na wcześniejszym spotkaniu ze sponsorami/władzami, oby!

  48. Powrót do góry    #674
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Orwat w zeszłym sezonie był zdecydowanie najsłabszy. Ciężko sobie wyobrazić by po dwóch treningach na torze to się zmieniło. Chyba, że Stalek zupełnie przebimbał zimę.

    Oby to z Matuszakiem to była prawda.

    No ale ciśnienie rośnie Już się nie mogę doczekać inauguracji

    Ktoś był na prezentacji? Z fotek wynika, że ludzi było sporo.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #675
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Witam ,

    Byłem z żona i z kumplem na prezentacji , szczerze nie spodziewałem się że będzie aż tak *****iście ! klimat , oprawa i doping nawet się pojawił , to było coś ! otwarty parking też super sprawa , można było sobie cyknąć zdjęcia z naszymi żużlokami . Przeszedłem się po naszym torze też i stwierdzam że faktycznie troszkę dosypali materiału były momenty że buty wpadały tak grząsko . Nowe bandy też robią wrażenie . Pozostaje czekać na ligę i do boju ! będzie dobrze

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SantinoBDG za jego przydatny post!

    brindel (25-03-2016), rogal1979 (25-03-2016)

Strona 15 z 59 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •