Strona 47 z 59 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,115 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2071
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Wy naprawdę myślicie, że ten mecz jest ważny dla sterników? Nie wiem, ale mam wrażenie, że wynik drużyny to mało kogo obchodzi w tym klubie.

    Gollobowie prowadzą klub za miejskie pieniądze, spłacają co trzeba, a i jeszcze dla siebie mają. Władzio, nie w ciemię bity... mają klub, tor dla siebie, robią, co chcą... rządzą. Zatem mają trzy lata, aby "obrobić" ten swój "diamencik" w osobie Oskara! A czy to będzie 1 liga czy 2 liga? Kogo to obchodzi, w najniższej lidze rozgrywkowej łatwiej będzie o trójeczki w wykonaniu Młodego, więc po co się teraz spinać?! Pamiętajmy, że Oskar będzie seniorem i nie będzie handicapu w postaci startów z juniorami!

    A koniec końców i tak usłyszymy, że ich oszukano, że nie ma dla kogo speedway'a robić w tym mieście, że znów wszyscy byli przeciw Gollobom etc.

    10 lat trwa już upodlenie tego sportu w tym mieście, ten rok pokazuje dobitnie, że się wszyscy myliliśmy, że może być jeszcze gorzej niż za Deringów i Deresińskich, a najgorsze, że ta degrengolada potrwa jeszcze kolejne dwa lata i skutecznie wytnie w pień, ostatnie przyczółki, pozostałych przy tym klubie kibiców.

    No i żeby nie było, że zapomniałem, szczere gratulacje dla prezydenta Bydgoszczy... skutecznie rozpieprzył piłkę i żużel w Bydgoszczy! Jedna z niewielu rzeczy, jaka wyszła temu człowiekowi podczas jego kadencji! Tylko mam prośbę... nie ingeruj w Lotto-Bydgostia, proszę!!!

  2. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    Mihalo (22-08-2016), maci78 (22-08-2016), never_mind (22-08-2016)

  3. Powrót do góry    #2072
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ten klub uratuje chyba tylko duet Gaszyński - T.Gollob. Oczywiście jeszcze nie teraz ale tak od sezonu 2019 czyli wtedy kiedy miną te 3 lata na spłatę długów, klub będzie czysty to będzie można działać. Tomek już wtedy albo zgodzi się jechać dla nas albo już będzie po skończonej karierze i podziała coś w klubie a jego menedżer zajął by się sprawami sponsorskimi/marketingiem, może i nawet byłby Prezesem. Klubowym mechanikiem został by Malak. Władek by wówczas siedział sobie na Trybunie i wspominał jak to 3 lata temu przejął i uratował klub. Tylko takie coś nas może ponownie wyprowadzić na prostą. Ops zapomniałem jeszcze o trenerze, ale chyba ten co ma papiery

    Czy to realne?

  4. Powrót do góry    #2073
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Jak przyszedł Pan Gollob byłem ostrożnym optymistą, lecz parę miesięcy wystarczyło aby ten optymizm wyparował. Najbardziej mnie martwi ,że w tej chwili nie widać perspektyw na następne lata. Właściciel klubu nie przedstawia żadnych planów sportowych, a miasto żadnych planów co do stadionu.

  5. Powrót do góry    #2074
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Ze chleje ale dzien przed meczem.

    Jak widac chuchaja i dmuchaja na oskara.zero krytyki. On jak tomek nigdy nie bedzie.

    Tomek to powinien przyjsc do nas albo konczyc kariere, bo nie idzie mu juz nawet w grudziadzu, nie mowiac o wyjazdach. Niech on sobie zda sprawe. Tylko Hancock sie trzyma i nadal o mistrza walczy...

  6. Powrót do góry    #2075
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Po tych dwóch wypowiedziach widać, że liczy się tylko Oskar i jego wynik. Jednego seniora na 100% na przyszły sezon mamy. Do tego reaktywujemy pewnie Jóźwika i pośmiga jeszcze Jaca. Także trzon zespołu jest. Dramat. Tak źle nie było.

    W tym roku mija 10 lat od ostatniego medalu DMP. Jak ktoś napisał: najpierw wydawało się, że Tillinger najgorszy, potem Wojciechowski, potem Dering, potem Deresiński... Okazuje się, że życie za każdym razem potrafi zaskoczyć.

    Przed przejęciem klubu przez Władka pesymiści mówili: gorzej już być przecież nie może. Natomiast optymiści mówili: oj, może...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Powrót do góry    #2076
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Co do medalu to w przyszłym sezonie będzie szansa na pudło.
    W drugiej lidze , ale zawsze

  8. Powrót do góry    #2077
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Co do medalu to w przyszłym sezonie będzie szansa na pudło.
    W drugiej lidze , ale zawsze
    Nie byłbym taki pewny, bo może zabraknąć zawodników do tego, abyśmy byli klasyfikowani.
    Od połowy sezony skład czteroosobowy i walkowery.
    Niestety to nie jest śmieszne. "Ch... dupa, kamieni kupa", jak mawiał Sienkiewicz.

  9. Powrót do góry    #2078
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Powrót Tomka, nie widze innej opcji. Teraz bylby dla nas zbawieniem

  10. Powrót do góry    #2079
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Powrót Tomka, nie widze innej opcji. Teraz bylby dla nas zbawieniem
    Tomek będzie dalej w GKM-ie. Tam go kochają i będzie sobie śmigać na własnym torze a na wyjazdy będą brać kogoś innego.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  11. Powrót do góry    #2080
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,094
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,333 w 901 postach
    Złorzeczymy nieustannie...dajmy sobie jeszcze kilka tygodni do końca sezonu. Jeszcze tak na prawdę nic nie jest jasne - które zajmiemy miejsce, w której lidze pojedziemy, ile tych lig w ogóle będzie. Nasi zawodnicy mają kontrakty 2-letnie więc nie widzę powodu, żebyśmy nie mieli składu. Z juniorami trudniej może być, ale skoro (podobno?) ma nie być gościa to pewnie się kogoś wypożyczy z jakiegoś Gorzowa, ZG czy Leszna, gdzie mają więcej niż potrzeba.
    Co do Oskara - jeśli ktoś uważał, że Oskar nie będzie oczkiem w głowie to nie wiem czemu się tak oszukiwał. Przecież w latach 90. konflikt na linii Gollobowie - PePe też nie wziął się znikąd. Władek nie lubi konkurencji dla swoich, to jest jasne od co najmniej 20 lat. Oskar przechodzi w seniorów - miejsce akurat zwolnił Curyło. Tu też nie widzę problemu.
    Trochę mnie dziwi, że mówicie, że za Wojciechowskich czy Deringów było lepiej. Ok, robili lepszy wynik. I kosztem tego wyniku jest obecna sytuacja z Władkiem u sterów. Przecież gdyby nie owi panowie, to by nie trzeba dziś było sprzedawać klubu, ani spłacać takiego długu. No, ale lepiej było jak mieliśmy na I ligę skład AJ,Emil, Walasek. Wygraliśmy tę ligę, fajnie, ale długi rosły. A niektórzy z kibiców mimo wszystko chcą powtórki - byle wygrywać, nie ważne jakim kosztem.
    Nie będę bronił Władka, ma swoje za uszami, też mam do niego trochę zarzutów, ale nie róbmy z niego tego, który doprowadził Polonię do dzisiejszego stanu. Powiedział, że będzie radykalnie i tak też jest. Lepszy byłby BTŻ z kładzeniem uszu po sobie i robieniem wielkich oczu do prezydenta, żeby znów dziurę zasypać w budżecie po sezonie i kolejny rok przebimbać ponownie powiększając dług?
    W tej chwili łatwo narzekać i hejtować. Warunki są ku temu dobre, nie potrzeba nawet wielkiego wysiłku. Tylko co z tego wynika?
    Zobaczmy co przyniesie mecz z Loko, to najbliższy krok.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (23-08-2016)

  13. Powrót do góry    #2081
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Póki co czekam jak rozwinie się sytuacja sponsorska.
    Zakładając, że nic nie drgnie to wtedy praktycznie jestem pewny, że po 2017 Władek ogłosi upadłość.
    Nie po to mówił i podkreślał, że właścicielem Polonii jest BTS.

    Na rok 2018 dostanie ledwie 1,5 mln dotacji. Góra 0,5 wpadnie od sponsorów. Nie ma szans na zapięcie budżetu i spłatę zaległości.
    Musi się coś teraz dziać.

  14. Powrót do góry    #2082
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,094
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,333 w 901 postach
    Liczę, że po sezonie/na koniec roku zostanie przedstawione jak wygląda sytuacja finansowa klubu z uwzględnieniem o ile zmniejszył się dług. To będzie też jakiś wyznacznik skuteczności działań Władka. Oczywiście nie obraziłbym się o kilku sponsorów
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #2083
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Na rok 2018 dostanie ledwie 1,5 mln dotacji. Góra 0,5 wpadnie od sponsorów. Nie ma szans na zapięcie budżetu i spłatę zaległości.
    Musi się coś teraz dziać.
    Na Oskara i Jacka styknie, Curyło i Jędrzejewski do tego, jacyś juniorzy za darmo i skład jak się patrzy.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  16. Powrót do góry    #2084
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Sam Oskar zgarnie pewnie około 0,5 mln, reszta za darmo nie jeździ.

  17. Powrót do góry    #2085
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Sam Oskar zgarnie pewnie około 0,5 mln, reszta za darmo nie jeździ.
    Kupią szafy od Marcela Gerharda to będą sezon śmigać bez serwisu.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  18. Powrót do góry    #2086
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Póki co czekam jak rozwinie się sytuacja sponsorska.
    Zakładając, że nic nie drgnie to wtedy praktycznie jestem pewny, że po 2017 Władek ogłosi upadłość.
    Nie po to mówił i podkreślał, że właścicielem Polonii jest BTS.

    Na rok 2018 dostanie ledwie 1,5 mln dotacji. Góra 0,5 wpadnie od sponsorów. Nie ma szans na zapięcie budżetu i spłatę zaległości.
    Musi się coś teraz dziać.
    Na rok 2018 i 2019 więc jak już to upadłość rok później. Jednak jak pamiętam Bruski mówił, że chce aby Polonia była dotowana kwotą nie większą jak 2 mln zł więc uważam, że po 2019 dotacja będzie dalej właśnie kwotą 2 mln. Oczywiście to wszystko kwoty brutto.

    Pisałeś, że ma być nowy Prezes od nowego sezonu. To jakiś gość na poziomie który jest w stanie załatwić jakichś darczyńców?

  19. Powrót do góry    #2087
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Tak jak kiedyś pisałem - do bezpiecznego utrzymania potrzeba nam 5 pkt (3 z Lokomotivem i 2 z Rawiczem), inaczej będzie oglądanie się na Krosno, osobiście typuję, że oni Rzeszów i Kraków pokonają.

    Zobaczymy jakie będą składy na niedzielę. Fajnie gdyby Łotysze przyjechali bez obcokrajowców. Z kolei u nas pewnie magister-trener znów zabłyśnie i wystawi 2 najlepszych zawodników w jednej parze, tak aby Rosjanie odbierali sobie wzajemnie punkty... Zawsze myślałem, że Jacek Gollob to dobry kandydat na trenera Polonii, ale praktyka pokazała, że to zwykły laik. Całkowity brak zmysłu taktycznego, brak charyzmy i do tego kompromitujące wypowiedzi na konferencjach, gdzie chwali zawodników za to, że ledwo dobili do 30-tki... Ja się już powoli przestaje łudzić. Nawet jak cudem obronimy I ligę w tym sezonie, to z takimi podejściem, jaki jest teraz w Polonii spadniemy za rok i to z jeszcze większym hukiem, bo trzech dostarczycieli punktów w lidze już nie będzie.

    Na koniec można tylko ubolewać nad niechęcią Władka do kibiców. Na ten ostatni mecz aż prosi się, aby zrobić bilety po 10zł i zaprosić bydgoszczan na słoneczne popołudnie na Sportowej. No, ale przecież bilet na żużel nie może kosztować tyle co paczka papierosów. Lepiej jechać w meczu o wszystko z 1000 osób na trybunach.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 23-08-2016 o 18:58
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi expert za jego przydatny post!

    Mihalo (23-08-2016)

  21. Powrót do góry    #2088
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A tymczasem w MDMP bez zmian. Tzn. nadal bez Stalkowskiego, ale za to z Kevinem Fajferem. O, i Orwat pokonał dwóch rywali. Jest moc.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  22. Powrót do góry    #2089
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Wladek mowil z miesiac temu o radykalnych zmianach w skladzie. Ze jazda wychowankami nie przynosi efektów. Ciekawe co mial na mysli.

    Tomka w Grudziadzu nie kochaja, jest to duza przesada. Chlop dobrze jezdzil u siebie, ale wyjazdy to same zera a nie zostawia sobie go zeby tylko u siebie smigal.

    Tomek musi wrocic do Polonii, nie widze tego inaczej. Bruski bedzie mogl spelnic swoja obietnice przedwyborcza, my bedziemy zadowoleni. Moje marzenie, na ktore sie ludze ci sezon... Tomek by wrocil to team Gollob bylby w calosci i mialo by to rece i nogi, bo tomek by rzadzil i potrafil wychowac mlodych,pstrz zmarzlik.

  23. Powrót do góry    #2090
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Wladek mowil z miesiac temu o radykalnych zmianach w skladzie. Ze jazda wychowankami nie przynosi efektów. Ciekawe co mial na mysli.

    Tomka w Grudziadzu nie kochaja, jest to duza przesada. Chlop dobrze jezdzil u siebie, ale wyjazdy to same zera a nie zostawia sobie go zeby tylko u siebie smigal.

    Tomek musi wrocic do Polonii, nie widze tego inaczej. Bruski bedzie mogl spelnic swoja obietnice przedwyborcza, my bedziemy zadowoleni. Moje marzenie, na ktore sie ludze ci sezon... Tomek by wrocil to team Gollob bylby w calosci i mialo by to rece i nogi, bo tomek by rzadzil i potrafil wychowac mlodych,pstrz zmarzlik.
    Podziwiam ciebie za ten optymizm. Już raz klan Gollobów "rządził": w Polonii. I skończyło się długami i ciąganiem po sądach. To ci się marzy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #2091
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    pytanie jest czy TG przyjdzie sam czy ze sponsorami, no i jacy sponsorzy chcieliby zainwestować w klub rządzony przez Władka i Jacka

    co do jazdy w Bydgoszczy - naprawdę wierzycie że Tomek ujedzie coś więcej w 1 lidze. wiem sprzętowo pewnie ma lepiej ale on już tylko na betonie i zero ryzyka a w I lidze nie jest tak betonowo jak w ekstra.

  25. Powrót do góry    #2092
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Wladek mowil z miesiac temu o radykalnych zmianach w skladzie. Ze jazda wychowankami nie przynosi efektów. Ciekawe co mial na mysli.
    Nie wiem czego się spodziewał - że Curyło i Orwat będą robili po 10 punktów na mecz? Wielka mi niespodzianka, że kibice nie chcą swojaków - chcą swojaków na poziomie, wzmocnionych fajnymi zawodnikami tak aby był wynik. Teraz się obudził?

    Stalkowskiego brak na MDMP. Jest za to Kevin Fajfer. Czyli pewnie za rok Fajfer - Orwat. Strach się bać. I skończcie bluzgać na szkolenie Woźniaka. Jakoś w zeszłym roku Stalkowski czy Rydlewski szaleli na MDMP pod bandą. J.G. w tym sezonie z Orwatem nie zrobił kompletnie nic, dodatkowo nie potrafi ustawić do pionu Stalkowskiego i Rydlewskiego właśnie. Do 2020 roku będziemy się bronić słabym szkolenie przez Woźniaka?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Powrót do góry    #2093
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Rafał Kuskowski
    Damian nie został powołany przez klub na jutrzejsze zawody MDMP - 23.08.2016r . Pozdrawiamy i zapraszamy na S2


    Co ten tetryk robi z moją Polonią??? RATUNKUUU!!!

  27. Powrót do góry    #2094
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,094
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,333 w 901 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nie wiem czego się spodziewał - że Curyło i Orwat będą robili po 10 punktów na mecz? Wielka mi niespodzianka, że kibice nie chcą swojaków - chcą swojaków na poziomie, wzmocnionych fajnymi zawodnikami tak aby był wynik. Teraz się obudził?

    Stalkowskiego brak na MDMP. Jest za to Kevin Fajfer. Czyli pewnie za rok Fajfer - Orwat. Strach się bać. I skończcie bluzgać na szkolenie Woźniaka. Jakoś w zeszłym roku Stalkowski czy Rydlewski szaleli na MDMP pod bandą. J.G. w tym sezonie z Orwatem nie zrobił kompletnie nic, dodatkowo nie potrafi ustawić do pionu Stalkowskiego i Rydlewskiego właśnie. Do 2020 roku będziemy się bronić słabym szkolenie przez Woźniaka?
    A ilu dobrych zawodników wyszkolił Woźniak dotychczas i jak mu szło trzymanie ich w pionie? Poza Szymkiem Woźniakiem, który miał wokół siebie dobrze dobranych ludzi to jest pasmo porażek. Miki - cwaniakowanie, Adamczak - hasełka Zawiszy i ściganko traktorem w parkingu, Bietracki i Jóźwik - olewka treningów i balangi na mieście, Stalkowski, Sitarek, Rydlewski - ile tych szarż pod bandą mieli? Pamiętajmy, że Woźniak puścił ich w lidze łącznie z 6 razy przez kontuzję któregoś z duetu wcześniej. Był ktoś jeszcze? Jeden słaby Orwat JG to pikuś przy "dokonaniach" Woźniaka, który wszak chwalony jest za wspaniałą pracę z młodzieżą.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #2095
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Bardziej chodzi mi o to, ile można zrzucać tegorocznego słabe wyniki juniorów na Woźniaka? Wymówka jest, więc można nic nie robić. Zobacz jakie postępy potrafią zrobić niektórzy juniorzy w ciągu roku. A tu ciągle wymówka Woźniakiem...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #2096
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,094
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,333 w 901 postach
    Ja nie twierdzę, że nie masz racji. Chodzi mi o zrzucanie całej winy na JG za to, że przez lata nasi juniorzy niewiele zostali nauczeni.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #2097
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Prawda jest taka ze z juniorami zawsze mielismy problem. Stanislawski, gabrych, uminski, musial oni nic nie jechali. Szymon sie wybil, adamczak, gollobowie, reszta piach.

    Mam nadzieje ze sie pogodzili a brak stalkowskiego na MDMP to tylko kara za niesluchanie i burze w mediach. Na Loko pewnie bedzie juz w skladzie.

    Tomek to i sponsor jakis by przyszedl. Wiedza merytoryczna by sie przydala. Doregulowal stalkowskiego i chlopak wygral dwa wyscigi.

  31. Powrót do góry    #2098
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Mam nadzieje ze sie pogodzili a brak stalkowskiego na MDMP to tylko kara za niesluchanie i burze w mediach. Na Loko pewnie bedzie juz w skladzie.
    No właśnie tak jak napisałem... Teraz Stalkowski zachoruje w niedzielę... Tak odbudowujemy Polonię.

  32. Powrót do góry    #2099
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    Awizowane składy

    Lokomotive Daugavpils:
    1. Maksims Bogdanovs
    2. Fredrik Lindgren
    3. Ķasts Puodžuks
    4. Andžejs Ļebedevs
    5. Joonas Kylmakorpi
    6. Jevgeņijs Kostigovs

    Polonia Bydgoszcz:
    9. Andrey Kudriashov
    10. Viktor Kulakov
    11. Damian Adamczak
    12. Kai Huckenbeck
    13. Marcin Jędrzejewski
    14. Oskar Ajtner Gollob
    #DW43 #GetWellDarcy

  33. Powrót do góry    #2100
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway203 Zobacz posta
    Lokomotive Daugavpils:
    1. Maksims Bogdanovs
    2. Fredrik Lindgren
    3. Ķasts Puodžuks
    4. Andžejs Ļebedevs
    5. Joonas Kylmakorpi
    6. Jevgeņijs Kostigovs

    Polonia Bydgoszcz:
    9. Andrey Kudriashov
    10. Viktor Kulakov
    11. Damian Adamczak
    12. Kai Huckenbeck
    13. Marcin Jędrzejewski
    14. Oskar Ajtner Gollob
    No to manto.

  34. Powrót do góry    #2101
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    no z takim składem jak do nas wpadnie Lokomotiv to dostaniemy 39-51

  35. Powrót do góry    #2102
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Malkontenci. 40 jest w zasięgu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #2103
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Malkontenci. 40 jest w zasięgu.
    Vicar po tej przystojnej blondynie w awatarze, dziś ze zdziwieniem stwierdziłem obecność równie przystojnej brunetki.
    Gdybyś wyjawił co to za niewiasty...

    Jacek na konferencjach bredzi chyba bardziej niż Władek za najgorszych czasów. Mnie się ciężko słucha.
    OAG mimo bardzo nachalnego promowania nie ma talentu wuja a i ojcu trudno mu będzie dorównać.
    Oby walka o rozwój sportowy Oskara nie była prowadzona kosztem klubu.
    Ostatnio edytowane przez yahata ; 24-08-2016 o 16:54
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  37. Powrót do góry    #2104
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A ilu dobrych zawodników wyszkolił Woźniak dotychczas i jak mu szło trzymanie ich w pionie? Poza Szymkiem Woźniakiem, który miał wokół siebie dobrze dobranych ludzi to jest pasmo porażek. Miki - cwaniakowanie, Adamczak - hasełka Zawiszy i ściganko traktorem w parkingu, Bietracki i Jóźwik - olewka treningów i balangi na mieście, Stalkowski, Sitarek, Rydlewski - ile tych szarż pod bandą mieli? Pamiętajmy, że Woźniak puścił ich w lidze łącznie z 6 razy przez kontuzję któregoś z duetu wcześniej. Był ktoś jeszcze? Jeden słaby Orwat JG to pikuś przy "dokonaniach" Woźniaka, który wszak chwalony jest za wspaniałą pracę z młodzieżą.
    ... a ja bym chciał żeby w Toruniu do pracy z młodzieżą zatrudniono Jacka Woźniaka.

    Nie doceniacie tego co facet wypracował w upadającym klubie, przy ciągłym braku środków oraz braku zawodniczych autorytetów z pierwszego składu. Młodym palma odbijała, ale myślę, że to co działo się wokół klubu i w samym klubie (przede wszystkim w sferze organizacyjnej) najbardziej w tym "pomagało".
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 24-08-2016 o 16:39
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Giani (24-08-2016), Mihalo (24-08-2016), kitas (24-08-2016), never_mind (24-08-2016), rogal1979 (24-08-2016), vicar (25-08-2016)

  39. Powrót do góry    #2105
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,094
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,333 w 901 postach
    Właśnie otóż nie rozumiem co "pomagało". Brak sukcesów odbijali sobie imprezki i lansem (że tak to delikatnie nazwę). Jeszcze jak się Darcy bujał po klubach to przynajmniej miało jakieś podłoże - palma sukcesu uderzyła do głowy. Tutaj nie było żadnego sukcesu, chyba że za taki przyjąć 4 pkt w turnieju rangi Mistrzostw Pomorza czy coś.
    Jeśli dobrze pamiętam to autorytetami w międzyczasie w składzie byli tacy zawodnicy jak AJ, Emil, Walasek, Hancock, czy nawet Buczek, który pokazał, że nawet powoli, ale można się piąć w górę ciężką pracą. Jeśli jednak z tych zawodników nie da się wybrać nikogo jako autorytet, to kogo im było tutaj trzeba? Pedersena, żeby im płot z bliska kilka razy pokazał??
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #2106
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Autorytetem dla młodego niekoniecznie musi być ktoś kto robi dużo punktów.
    Podałeś przykład Hancocka i bardzo dobrze, on jest właśnie przykładem tego co działo się w klubie w sferze organizacyjnej. Chłop musiał walczyć o zarobione na torze pieniądze, a potem odpuszczał już biegi i mecze.
    Dlatego też autorytetem dla młodych, którzy uczyli się żużlowego fachu, nie mógł być.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Giani (24-08-2016), Mihalo (24-08-2016)

  42. Powrót do góry    #2107
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    No to by było na tyle. Loko nas oklepie, Krosno pewnie minimalnie wygra z Rzeszowem i .....ale za rok wracamy!
    Bójcie się chamy, my drugą ligę już mamy

  43. Powrót do góry    #2108
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Zatem 200 000 + Oskar i sezon odjechany. Przy dotacji 2,5 mln jest spora górka

  44. Powrót do góry    #2109
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    MDMP

    Czy posiada ktoś czasy wyścigów z bydgoskiej rundy z 23.08 i mógłby udostępnić (może być na pw)? Bo nigdzie w Internecie przy wynikach nie są podane..

    Z góry dziękuję!
    #DW43 #GetWellDarcy

  45. Powrót do góry    #2110
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No, jeśli Andrzej Matkowski nie podał czasów na stronie klubowej Polonii, to możesz z ich znalezieniem mieć kłopot. Ten człowiek skrupulatnie pisze relacje, w miarę możliwości, sprawdzając swoje zapisy z protokołem, więc jeśli on nie podał czasów, to albo ich nie mierzono, albo był z ich zapisywaniem jakiś problem.

    EDIT: ... i jeszcze jedno protokoły powinny być na stronach PZM-otu. Powinny, ale nie ma, bo jeszcze żadnego z tegorocznych MDMP żaden nierób nie zamieścił.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 25-08-2016 o 09:05
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Powrót do góry    #2111
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a ja bym chciał żeby w Toruniu do pracy z młodzieżą zatrudniono Jacka Woźniaka.

    Nie doceniacie tego co facet wypracował w upadającym klubie, przy ciągłym braku środków oraz braku zawodniczych autorytetów z pierwszego składu. Młodym palma odbijała, ale myślę, że to co działo się wokół klubu i w samym klubie (przede wszystkim w sferze organizacyjnej) najbardziej w tym "pomagało".
    Ważny głos w tej dyskusji. Zwłaszcza patrząc na to co przez lata działo się w Toruniu - przecież Wy całe multum zawodników doprowadziliście do licencji, z których potem mało kto pojawił się choćby w MIMPomorza. U nas niektórzy nawet jakieś punkty w lidze zrobili. Nie mówiąc o tym, że teraz pięknie znowu się rozwijają miniżużlowcy. Może Woźniak wybitnym trenerem nie był, ale na tle krajowej mizerii trenerów źle nie wypada.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    No to by było na tyle. Loko nas oklepie, Krosno pewnie minimalnie wygra z Rzeszowem i .....ale za rok wracamy!
    Rzesza awizowała najmocniejszy skład do Krosna. Może więc powalczą, zwłaszcza że niektóre wyjazdy odpuszczali.

    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Vicar po tej przystojnej blondynie w awatarze, dziś ze zdziwieniem stwierdziłem obecność równie przystojnej brunetki.
    Gdybyś wyjawił co to za niewiasty...
    Z przyjemnością Wcześniej była Szarapowa, której wyczyny (i zdjęcia) śledzę od 2005 roku - z roku na rok jest coraz ładniejsza! Teraz ustąpiła miejsca naszej biegaczce z Rio - Joannie Jóźwik Aczkolwiek Marysia cały czas jest w pamięci.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 25-08-2016 o 10:14
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  47. Powrót do góry    #2112
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    MDMP

    Już wiem dlaczego nigdzie nie można znaleźć czasów. Na zawody MDMP niestety nie dotarł chronometrażysta i z tego powodu czasy nie były mierzone..
    #DW43 #GetWellDarcy

  48. Powrót do góry    #2113
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kim jest w ogóle chronometrażysta? Nie może czasów mierzyć ktokolwiek ze stoperem? Czy trzeba na to mieć jakąś licencję i specjalistyczną aparaturę?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #2114
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Kim jest w ogóle chronometrażysta? Nie może czasów mierzyć ktokolwiek ze stoperem? Czy trzeba na to mieć jakąś licencję i specjalistyczną aparaturę?
    Znalazłem artykuł jak wygląda praca chronometrażysty: http://www.speedway4u.pl/artykul/jak...ronometrazysty
    #DW43 #GetWellDarcy

  50. Powrót do góry    #2115
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,094
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,333 w 901 postach
    Czyli chronometrażysta = koleś ze stoperem, kartką i ołówkiem. Ciekawe ile się płaci zawodowemu chronometrażyście, bo widać że jest brak tych ludzi na rynku pracy
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Strona 47 z 59 PierwszyPierwszy ... 37454647484957 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •