Strona 25 z 59 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Czy ja dobrze rozumiem, że zatrudniamy jeszcze kilku zawodników po to, by nasi młodzi jeździli po dwa biegi w meczu raz na kilka spotkań (za każdym razem inny)?
    niestety w skladzie seniorskim mamy imponujacych rozmiarow dziure, w postaci Golloba / Konopki, stad marne szanse na rozjezdzenie mlodziezy, bo tu cel jeden - utrzymanie!

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    kitas (26-04-2016)

  3. Powrót do góry    #1082
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Fajnie, że Orwat tak wystrzelił. To zaskoczenie i nawet fajnie jedzie stylowo. Co prawda u nas pojechał 1 cały bieg bo raz zrobił taśmę a potem za szybko chciał wyprzedzić Rząsę i musiał ratować się mocnym wykontrowaniem maszyny i upadł, ale bieg gdzie dojechał był fajny. Na razie trzeba czekać chyba do zawodów młodzieżowych aż się chłopaki rozjadą to może w środku sezonu dostaną szanse w lidze[jazda trzema juniorami]. Na razie to w grę nie wchodzi. Przecież Sitarek po 1 okrążeniu w meczu z Wandą na kopie zaczął jeździć od kredy do bandy aż na końcu nie wytrzymał i wyglebił, potem szybko zjechał z toru, dalej już nie jechał bo źle się czuł. W Dauga na twardszym torze Stalkowski 3 bieg i 2 upadki[wyglądało jakby z braku sił], a w ostatnim swoim biegu cudem się wyratował przed glebą. Zobaczymy kto na Włókniarz bo Orwat drobne stłuczenie stopy bo wpadła pod hak w czasie jazdy w Pile, oby się wykurował!

  4. Powrót do góry    #1083
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Express podaje, że Sówka i Adamczak pojawią się na treningu.

    http://sport.express.bydgoski.pl/353...ychowanka.html
    #DW43 #GetWellDarcy

  5. Powrót do góry    #1084
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Sówka i Adamczak zaproszeni
    Dla Adamczaka nie powinno byc tu miejsca po jego wybrykach.niech idzie ns zawisze

  6. Powrót do góry    #1085
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    no tak, bo mamy taki komfort, ze możemy sobie pozwolić na chimery !!!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    vicar (26-04-2016)

  8. Powrót do góry    #1086
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    no tak, bo mamy taki komfort, ze możemy sobie pozwolić na chimery !!!
    Brać Adamczaka będzie gryzł tor a i chyba teścia już ma w Polonii

  9. Powrót do góry    #1087
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jaki sens objezdzac Sowke u nas to nie wiem. Odejdzie do Ostrowa po reaktywacji jesli jeszcze bedzie jezdzil. Adamczak jak sie wyspowiada to moze czesc kibicow mu wybaczy. Gromkich oklaskow raczej nie spodziwam sie. Jak udowodni zaangazowanie na torze to z czasem moze zacznie spowrotem byc swoj ale na razie to tak samo obcy jak Sowka.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  10. Powrót do góry    #1088
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Teścia to już dawno tu ma
    Kto, co ma mu wybaczyć? Te kilkadziesiąt osób co wie o jego dawnych głupich tekstach, rajdzie ciągnikiem czy robieniu "kuku" Woźniakowi? Niewielu o tym wie tak na prawdę a innym to pewnie i tak zwisa i powiewa
    Czy ktoś wie o jeszcze innym zawodniku który ma trenować? Ja obstawiam, że Adamczak na razie do nas nie przyjdzie bo wątpie aby Orzeł go puścił. Sówki na poważnie nie biorę. Ale ten 3....ponoć lepszy?

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Giani (26-04-2016)

  12. Powrót do góry    #1089
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Sówka to Garcarkowie, a Garcarkowie to T.Gollob. Władkowi głupio odrzucić zawodnika, który jest finansowany przez tych samych ludzi, którzy od wielu lat sponsorują Tomasza. Wiadomo, że sportowo angaż Sówki jest bezzasadny.

    Adamczak na pewno 6-7pkt jest w stanie robić, ale nie uważam, abyśmy mieli teraz nóż na gardle by przyjmować tego zawiszaka. Ja bym na Włókniarz wystawił Konopkę, ew. Soegaarda a później na spokojnie coś wymyślił. Obcokrajowców nie brakuje.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  13. Powrót do góry    #1090
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    A są dostępni lepsi na naszą kieszeń?
    Ja bym nie marudził i jak chcą i mogą i to niech przyjdą obaj. Gwarancji startu nie będzie, a mogą między sobą walczyć o skład. Ponadto jest rezerwowy, a to trochę większy komfort niż brak rezerwowego. Jacek może i się rozbuja z jazdą na kilka punktów, ale on niech po prostu zajmie się prowadzeniem treningu, a nie uczestniczeniem w nim.
    Rozjeżdżanie Sówki...hmmm...ten argument taki...no i co z tego rozjeżdżania? Ostrów za rok nawet jak wróci to w II lidze. My raczej zostaniemy w I. Poza tym czemu mamy się martwić rokiem kolejnym, kiedy obecny sezon dopiero niedawno wystartował i musimy się bardziej skupić na walce o utrzymanie 2016 niż potencjałem zespołów w II lidze 2017.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #1091
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Kiedyś w PIK-u był taki konkurs sportowa zgaduj-zgadula, czy coś podobnego... jak czytam niektóre wypowiedzi to mam wrażenie, że część z Was układała pytania do tego programu

    a tak poważnie to rozum mówi o tym, aby ten sezon odjechać po kosztach jednak serce zagrzewa do walki......
    mam nadzieję, może się łudzę, że te wzmocnienia po taniości coś dadzą.....

    do zobaczyska na S2

  15. Powrót do góry    #1092
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Sowka chyba nie pasuje do wizji Wladka, jesli juz to chyba jedynie tym ze tani bedzie chlop. Bardziej Damian bo i tani i lokalny niby. Kto ten trzeci ???
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  16. Powrót do góry    #1093
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Teścia to już dawno tu ma
    Kto, co ma mu wybaczyć? Te kilkadziesiąt osób co wie o jego dawnych głupich tekstach, rajdzie ciągnikiem czy robieniu "kuku" Woźniakowi? Niewielu o tym wie tak na prawdę a innym to pewnie i tak zwisa i powiewa
    Czy ktoś wie o jeszcze innym zawodniku który ma trenować? Ja obstawiam, że Adamczak na razie do nas nie przyjdzie bo wątpie aby Orzeł go puścił. Sówki na poważnie nie biorę. Ale ten 3....ponoć lepszy?
    Adamczak jak się obraził na klub to w parkingu też spory kwas narobił , z tego co pamiętam to były z nim spore problemy powiedzmy "wychowawcze" a potem w mediach płakał i jechał po działaczach i klubie dosyć mocno. No ale większości tych ludzi już w Polonii nie ma, myślę że życie mu trochę też po dupie dało i jeżeli jest opcja jego wypożyczenia to myślę że nie ma co patrzeć na przeszłość i można chłopakowi szansę dać.
    Jeśli chodzi o Sówkę to chyba bardziej wujkowie starają się go gdzieś wcisnąć.

  17. Powrót do góry    #1094
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Nie wiem po co ktoś tworzy takie historie jak o Kułakowie. Tak się na Polonię obraził, że w Pile zrobił aż 10 punktów.

    Adamczaka też wszyscy będą ciągać jakbyśmy mieli wybór W każdym razie wychowanek i to gwarantujący więcej punktów niż Sówka. Się przeprosi i wróci. Nie takie powroty już były. A skład:

    1. Kudriaszow
    2. Curyło
    3. Kułakow
    4. Adamczak
    5. Siopek
    6. Stalkowski
    7. Oskar

    Wyglądałby przednio.

    A przede wszystkim domagam się debiutu Konopki przed własną publicznością. Gorszy od Jacka przecież nie jest. Nie wiem o co w tym chodzi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Giani (26-04-2016)

  19. Powrót do góry    #1095
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    kitas, Giani,

    po co Jacek jechał w Pile? Liczyliśmy na zwycięstwo?
    Rozumiem chęć wzmocnienia celem uniknięcia stresu do końca sezonu, ale w niektórych meczach mogliby spokojnie pojeździć młodzi.
    W przedsezonowych zapowiedziach była wyraźnie mowa o startach Oskara z pozycji juniora i daniu szansy naszym wychowankom.
    Teraz puszczamy Rafała i Jacka, którzy dziś robią tyle samo punktów co młodzi, a nadziei na około 5-6 punktów raczej nie rokują.
    Lokomotiv może wystawić dodatkowego juniora, a my nie?
    Oba ostatnie wyjazdy były idealną okazją na kilka biegów dla chłopaków.
    Za rok znowu będziemy narzekać, że nie mamy juniorów, bo ci odjechali po 5 biegów w tym sezonie...

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    ndr113 (27-04-2016), vicar (27-04-2016)

  21. Powrót do góry    #1096
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    od momentu wprowadzenie bonusów, można zapomnieć o rozjeżdżaniu młodzieży w lidze!

    Jakbyśmy mieli pewniaków w składzie to można by wrzucić jakiegoś młokosa pod seniorski numer. I pewnie, z dwa biegi mógłby sobie taki delikwent pojeździć, a w kolejnych dwóch być zastąpiony Oskarem. Doświadczenie torowe może i mizerne, ale obycia z rywalizacja ligową by nabrał! Ale jeśli ma się "liderów", takich jakich mamy, to trzeba szukać wzmocnień, bo nie ukrywajmy, ze o utrzymanie będzie trzeba trochę powalczyć. I komfortu oswajania młodych z ligą, podobnie jak w poprzednich latach, nie mamy!

    Co nie znaczy, że nie można w ten sposób "lekceważący" potraktować wyjazdów w Gdańsku, Częstochowie, Rzeszowie

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    ndr113 (27-04-2016)

  23. Powrót do góry    #1097
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    po co Jacek jechał w Pile? Liczyliśmy na zwycięstwo?
    Chciał sobie przypomnieć tytuł IMP?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #1098
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Sówka? Ten lanser? Chyba tylko jako parowy do Jacka, żeby ten drugi mógł nabić sobie średnią Moje kondolencje jeśli padnie na Sówkę. Gość jest przykładem jak można perfekcyjnie sp*erdolić karierę [w jego przypadku to zbyt duże słowo], mając dostęp do takiej ilości sprzętu [i jakości] o jakiej niejeden grajek z Ekstraligi może pomarzyć. Wujki spełniały każde pierdnięcie młodego, a co z tego wyszło - każdy widzi. Jeśli się reaktywujemy za rok to pierwsze co każdy pomyśli w Ostrowie to właśnie - 'byle nie wzięli Sówki'.

  25. Powrót do góry    #1099
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Teścia to już dawno tu ma
    Kto, co ma mu wybaczyć? Te kilkadziesiąt osób co wie o jego dawnych głupich tekstach, rajdzie ciągnikiem czy robieniu "kuku" Woźniakowi? Niewielu o tym wie tak na prawdę a innym to pewnie i tak zwisa i powiewa
    Czy ktoś wie o jeszcze innym zawodniku który ma trenować? Ja obstawiam, że Adamczak na razie do nas nie przyjdzie bo wątpie aby Orzeł go puścił. Sówki na poważnie nie biorę. Ale ten 3....ponoć lepszy?
    Jak będzie chciał to się ze Skrzydlewskim dogada. Jak się dogada to go puści.
    Jak go prezes Władysław będzie chciał to się dogada. Jak się dogada to podpisze.
    Jak podpisze to będzie jeździł. Jak będzie jeździł dobrze to będzie wszystko dobrze.

  26. Powrót do góry    #1100
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    A co z instytucją gościa?

    Na decydujący mecz zaprosić Tomka do składu jako gościa i mamy utrzymanie, a w przyszłym roku walczyć o coś więcej

    Konopka sam przyznał w TŻ, że sprzęt ma mizerny i kiepsko mu coś zrobić.

    Jacek powinien w parkingu być i obmyślać taktykę a nie pakować się na tor. Trochę przypomina mi Gołotę, który też nie mógł odpuścić sobie.

    Dawać trzeciego juniora do składu.

  27. Powrót do góry    #1101
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Tomek jako gość dobre !!! Szacun dla Profesora Tomasza ale niestety zdrowia i wieku nie oszuka Tomasz będzie jeszcze nas zachwycał swoją jazdą lecz tylko na idealnych torach a dopóki nie będzie w bydzi toromistrza tylko jakiś chłopek z ulicy za grosze to możemy sobie pomarzyć o zobaczeniu T.G. na torze . Byłem kiedyś na treningu i widziałem jak chłopaki jeździli bez polewaczki ,dziwie sie że wogóle chcieli trenować bo to było bez sensu , niszczą silniki a na meczu tor inny .

  28. Powrót do góry    #1102
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    a propos naszego wzmocnienia, to one już może by na Czewe?
    pozdro

  29. Powrót do góry    #1103
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    a propos naszego wzmocnienia, to one już może by na Czewe?
    pozdro
    Jeżeli Adamczak to tak.Jezeli Sowka to nie bo 1 maja czyli w dniu meczu otwiera sie dopiero okienko wiec Gksż nie zdąży go zatwierdzić

    Tomek jako gość nie może bo ten przepis o seniorach gościach nie wszedł w życie.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    marekb (27-04-2016)

  31. Powrót do góry    #1104
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Awizowany skład:
    Eko-Dir Włókniarz Częstochowa:
    1. Sebastian Ułamek
    2. Nicolai Klindt
    3. Daniel Jeleniewski
    4. Artur Czaja
    5. Thomas H. Jonasson
    6. Oskar Polis

    Zapowiadają się ciekawe wyścigi.... oby do przodu

  32. Powrót do góry    #1105
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    zapowiada sie wpierol az milo
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    Giani (27-04-2016), Mihalo (28-04-2016), never_mind (27-04-2016), vicar (27-04-2016)

  34. Powrót do góry    #1106
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    zapowiada sie wpierol az milo
    Włókniarz się nie pozbiera
    Jonasson mi przypomina "Davingssona". Co roku mówi że odpali. Jak zrobi 5 punktów będzie dobrze. Klindt kolejny as przestworzy. Co prawda mamy wyrwę w składzie prawie wszyscy widzą jaką.
    Prawie bo Władek twierdzi, że to Kułakow, a Jaca że to Siop i Miki.
    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 27-04-2016 o 14:56

  35. Powrót do góry    #1107
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Już Rzeszów lekko zlekceważyłem, że dziadki bez ambicji[Kuciapa,Nicholls czy Baran] nie pojadą. Także tego...
    Nawet nie obstawiam, ale szczerze powiem wygrana mnie zdziwi i na to zdziwienie liczę

  36. Powrót do góry    #1108
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Nasi już też się zdecydowali


    9. Andriej Kudriaszow
    10. Rafał Konopka
    11. Wiktor Kułakow
    12. Mikołaj Curyło
    13. Marcin Jędrzejewski
    14.
    15. Oskar Ajtner-Gollob

    Ciekawe kto pod nr 10?

  37. Powrót do góry    #1109
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dobrze, że nasz skład bez kombinacji z numerami jak wcześniej. Jak będzie wybór między Jackiem a Konopką to raczej postawiłbym na Rafała, ostatnia szansa. Chociaż nie wiem czy jest sens skoro otwarcie mówi, że problemem jest sprzęt? Może lepiej trzymać się tego Jacentego, może coś wyczaruje
    Widział ktoś może już busa tajemniczego zawodnika przed S2?

  38. Powrót do góry    #1110
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Włókniarz wystawił najmocniejszy na nasz tor skład. Klindt wielokrotnie startował w Bydgoszczy i wcale się nie zdziwię, jak będzie jednym z liderów Włókniarza w tym spotkaniu. U nas chociaż rozsądne numery poukładano. Jeśli będzie wybór Konopka-Jacek to zdecydowanie wybieram udział w meczu Konopki. Myślę, że mecz będzie bardzo ciężki, mam nadzieję na 46:44.

    Skąd wy bierzecie informacje o tym trzecim kandydacie do startów w Polonii? Przecież póki co to tylko życzenia kibiców, w Expressie wyraźnie napisano, że na celowniku są Adamczak i Sówka, o żadnym trzecim nikt nie pisze.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  39. Powrót do góry    #1111
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach

  40. Powrót do góry    #1112
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Czy to dziś mieli trenować Sówka i Adamczak?

    Chyba tym tajemniczym 3 zawodnikiem nie jest Greg Walasek.

  41. Powrót do góry    #1113
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    W przedsezonowych zapowiedziach była wyraźnie mowa o startach Oskara z pozycji juniora i daniu szansy naszym wychowankom.
    Chyba seniora ale to obecnie luksus na który nie możemy sobie pozwolić. Oskar jest w stanie łatać dziury na pozycjach seniorskich, żaden inny junior tego nie gwarantuje.

    Z Częstochową musimy wygrać bo jak nie to naprawdę zrobi się niewesoło.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  42. Powrót do góry    #1114
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Sówka już po treningu. Władek podjarany, także można spodziewać się, że Łukasz niedługo zostanie naszym kolejnym zawodnikiem
    Platini też był. Pełnił rolę podpowiadacza
    Niestety wygląda na to, że tajemniczy rajder nie dotarł na trening hehehe
    http://sport.express.bydgoski.pl/353...dpowiadal.html

  43. Powrót do góry    #1115
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Gdzie jest podjarany? Powiedział coś, co było widać na torze. Sówka fajnie się prezentował. Na pewno byłoby z niego więcej pożytku niż z Konopki i Jacka razem wziętych. Był też również drugi nowy zawodnik, ale w porównaniu do Sówki prezentował się słabo.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sir Przemek za jego przydatny post!

    veronek (27-04-2016)

  45. Powrót do góry    #1116
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Spoko, ogracie nas i Jacą Gollobem

    Btw. Akurat mi delegacja do Bydgoszczy wpadła. *****iste steki macie w restauracji hotelu Maraton!


    Wysłane z telefonu. Przepraszam za literówki i brak polskich znaków.

  46. Powrót do góry    #1117
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sir Przemek Zobacz posta
    Gdzie jest podjarany? Powiedział coś, co było widać na torze. Sówka fajnie się prezentował. Na pewno byłoby z niego więcej pożytku niż z Konopki i Jacka razem wziętych. Był też również drugi nowy zawodnik, ale w porównaniu do Sówki prezentował się słabo.
    Gleb Czugunow? Takie mnie coś doszły słuchy, ale nie wiem czy to prawda. Jeśli to on, to jest to chłopak, który ma 16 lat temu, a 4 lata przyjechał do nas Polski wraz w Emilem pokręcić kółka na Sportowej. Zawodnik raczej przyszłościowy, a nie na teraz, ale myślę, że warto go rozjeżdżać. Tym bardziej, że akurat Rosjanie z reguły w naszej lidze spisują się jak należy.

  47. Powrót do góry    #1118
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Sówka... Omg

    Klindt zobaczycie dobry wynik zrobi u nas

  48. Powrót do góry    #1119
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/sowka...3,1,12407.html

    Czyli Sówka pod "10" w niedzielę.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  49. Powrót do góry    #1120
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Dobre chociaz to ze jak pojedzie to te 3-4pkty powinien zrobic... Lepsze niz jeden czy dwa Jacy...
    Ale i tak fajne uczucie bylo obejrzec ojca z synem w jednym biegu

  50. Powrót do góry    #1121
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Z Częstochową musimy wygrać bo jak nie to naprawdę zrobi się niewesoło.
    Ciekawe jak to w końcu będzie z tym powrotem do trzech lig...
    a z innej beczki.
    Szkoda, że nie dogadano się na linii Bydgoszcz-Toruń, żeby godziny spotkań były
    takie, żeby maniacy nieliczni co prawa, ale mogli zobaczyć spotkania w obu miastach...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  51. Powrót do góry    #1122
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Zapominasz o transmisjach tv, które często wymuszają godziny spotkań.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  52. Powrót do góry    #1123
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Te "wzmocnienia" są nam średnio potrzebne. Wystarczyłoby Oskara nie puszczać w nominowanym, tylko dwa razy z rezerwy za Konopkę/J.Golloba/trzeciego juniora. W nominowanych jeździliby Rosjanie, Siop i Miki.
    Oczywiście aby mieć choć małe pole manewru nie można Jacka wstawiać do składu pod numerem 11.

  53. Powrót do góry    #1124
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No akurat to jest bardzo dobre posunięcie, bo Jacek wtedy jedzie w biegu 12, gdzie pokona w większości biegów juniora gości.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #1125
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sir Przemek Zobacz posta
    Gdzie jest podjarany? Powiedział coś, co było widać na torze. Sówka fajnie się prezentował. Na pewno byłoby z niego więcej pożytku niż z Konopki i Jacka razem wziętych. Był też również drugi nowy zawodnik, ale w porównaniu do Sówki prezentował się słabo.
    Z podjaraniem to była ironia. Z resztą można się było spodziewać angażu Sówki jak tylko wyciekło faktyczne zainteresowanie. Ot, pewne powiązania i gdzieś tam chłopa upchnąć trzeba.

Strona 25 z 59 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •