Strona 51 z 59 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bydgoska historia zna takie przypadki,ze inny klub zaplacil za przyjazd jej obcokrajowcow.
    klubu torunskiego w to nie mieszajmy, bo owczesni dzialacze nie mieli z tym nic wspolnego

    W tym calym szambie pocieszajace jest jedno... ze wsrod nas sa osoby, ktore widze podobnie jak nasi wlasciciele i trenerzy, pogodzili sie juz ze spadkiem do 2 ligi i roztaczaja wizje rychlego awansu, ciekawe czy takowe przyswiecaja naszym wspanialomyslnie rzadzacym

  2. Powrót do góry    #2252
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    No to Fyda koniec kariery. Nie mam wątpliwości, że wydrukował to specjalnie. Po prostu niemożliwością jest aby popełnić taki błąd nieświadomie. Jeszcze te cyrki i powtarzanie startu za taśmę(tylko jednego, mimo że reszta też nie była równa a protest nasz oddalony) Koniec końców chyba wiedział, że blisko mu do emeryturki, więc się ugadał. Teraz niech nam oddadzą punkt a bieg 15 anulują bo inaczej będzie to oznaczało na przyzwolenie na dalsze wałki.

  3. Powrót do góry    #2253
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Ty się kolego ciesz, że uszło Wam z Huckenbeckiem bo Demski dzisiaj między wierszami przyznał, ze coś było na rzeczy. Historia zna przypadki większych kompromitacji sędziowskich. Taśma Walaska pewnie też przypadkowa nie była. 5-1 w 15 biegu z Piłą też można różnie oceniać .Ja wiem, że to może być dla niektórych dramat, że takie zawsze wyśmiewane przez wszystkich Krosno może pokonać kiedyś wielką Polonię ale wypowiedzi Waszych działaczy wzbudzają jedynie uśmiech politowania. A co do krystaliczności i uczciwości Władka po raz kolejny przypomnę mecz Gwardia W-wa- Zks Krosno i sławetne skręcenie meczu poprzez niedopuszczenie do jazdy 2 zawodników Krosna. A co powiecie, jeśli Krosno zrobi 49 pkt a Wanda przyjechałaby skladem Masters Hougaard Walasek Mazur Szczepaniak Nowinski Kubera/Nowak, kto wtedy będzie winny.

  4. Powrót do góry    #2254
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    ciekawe czy takowe przyswiecaja naszym wspanialomyslnie rzadzacym
    bardzo wątpliwe. jadąc składem: Oskar, Miki, Adamczak(?), Curyło, Siopek, Orwat, (?) nie ma na to najmniejszych szans.

  5. Powrót do góry    #2255
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tepy Zobacz posta
    Ty się kolego ciesz, że uszło Wam z Huckenbeckiem bo Demski dzisiaj między wierszami przyznał, ze coś było na rzeczy. Historia zna przypadki większych kompromitacji sędziowskich. Taśma Walaska pewnie też przypadkowa nie była. 5-1 w 15 biegu z Piłą też można różnie oceniać .Ja wiem, że to może być dla niektórych dramat, że takie zawsze wyśmiewane przez wszystkich Krosno może pokonać kiedyś wielką Polonię ale wypowiedzi Waszych działaczy wzbudzają jedynie uśmiech politowania. A co do krystaliczności i uczciwości Władka po raz kolejny przypomnę mecz Gwardia W-wa- Zks Krosno i sławetne skręcenie meczu poprzez niedopuszczenie do jazdy 2 zawodników Krosna. A co powiecie, jeśli Krosno zrobi 49 pkt a Wanda przyjechałaby skladem Masters Hougaard Walasek Mazur Szczepaniak Nowinski Kubera/Nowak, kto wtedy będzie winny.
    Kolego najwiekszym dramatem to jest sytuacja ze Wladek jest wlascicielem i kompromituje ten klub i zawodnikow ale ze ten mecz nie byl czysty to juz wladze sedziowskie przyznaly zawieszajac sedziego.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #2256
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Ciekawy jestem czy gdyby odwróciły sie role to czy też tak gremialnie byście narzekali. Sędziowie bledy popełniają i popełniać będą. Wiadomo, ze ja obiektywny w tej sytuacji być nie mogę jako, ze jestem kibicem KSM-u ale osobiście uważam że aż tak surowa kara jest zbyt ostra. Ani ja Was ani Wy mnie nie przekonacie do swoich racji. Wiem tylko jedno, ze w gksz panuje niewyobrażalny nieład i brak kompetencji niektórych ludzi, ze presja medialna jest za tym, żeby została Polonia w I lidze. Wystarczy poczytać przegląd sportowy i kilku dziennikarzy piszących dla,tego periodyku

  7. Powrót do góry    #2257
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Władek często pieprzy głupoty, takie, że nie da się go słuchać, ale są wyjątki od tej reguły. O ile całowicie bezpodstawne są dla mnie jego oskarżenia pod kątem Krakowa, jeśli wystawi rezerwowy skład, ta cała spółdzielnia etc. o tyle jak najbardziej zrozumiałe jest dla mnie jego oburzenie po decyzji sędziowskiej w meczu w Krośnie. Naprawdę uważasz, że kończenie biegu na 2 okrążeniu jest w porządku ? Regulamin dość jasno precyzuje takie sytuacje. Można się wściekać na Adamczaka, że zrobił to celowo, czerwona kartka, którą ujrzał też jest jak najbardziej słuszna, niemniej wyścig należało powtórzyć w 3-osobowym składzie i tyle. Skoro do tego nie doszło to znaczy, że wynik meczu został wypaczony ( w powtórce mógł paść każdy dowolny wynik), a więc absolutnie nie dziwi mnie wysokość kary jaką otrzymał Pan Fyda.

    Co do presji medialnej dotyczącej utrzymania Polonii w 1 lidze, to jest to wytwór jedynie dziennikarski, ponieważ ja nie odczuwam aby w klubie była wielka mobilizacja na utrzymanie ligi. To, że Ostafiński napisze o aferze w Krośnie, to oznacza jednocześnie, że jest wywierana jakaś wielka presja i nacisk na GKSŻ żeby Polonia utrzymała się w lidze? No nie wydaję mi się. Klan Gollobów już od dawna robi wszystko abyśmy się nie utrzymali, a przynajmniej takie mam wrażenie. Nie wiem czy jest to działanie celowe, czy wynikające z absolutnie żadnej wiedzy i rozeznania w dzisiejszych realiach żużlowych, w każdym razie nawet wypowiedzi obu panów wskazują, że 2 liga w ich odczuciu nie będzie niczym złym i że są już pogodzeni ze spadkiem.

    I troszkę obiektywizmu też bym prosił ponieważ kwestia nieważnej licencji Huckenbecka na meczu z Piłą pozostaje tylko domysłem. Nikt nie bronił działaczom z Piły czy chociażby po meczu działaczom z innego klubu np Krosna sprawdzić prawidłowości przy występie Niemca w tym meczu. Sędzia przed meczem dokumenty sprawdził, Kai został potwierdzony do jazdy, a nikt nie zgłosił w tym wypadku żadnego zażalenia, więc temat jest zamknięty. Równie ja dobrze mogę napisać, że nie jestem pewny czy Łogaczow gdy debiutował w polskiej lidze, to czy posługiwał się ważną licencją. Jest to tylko i wyłącznie domysł, którego już nie jesteśmy w stanie zweryfikować, a więc chyba nie warto o to kruszyć kopię.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    never_mind (07-09-2016), vicar (07-09-2016)

  9. Powrót do góry    #2258
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    No to Fyda koniec kariery. Nie mam wątpliwości, że wydrukował to specjalnie. Po prostu niemożliwością jest aby popełnić taki błąd nieświadomie. Jeszcze te cyrki i powtarzanie startu za taśmę(tylko jednego, mimo że reszta też nie była równa a protest nasz oddalony) Koniec końców chyba wiedział, że blisko mu do emeryturki, więc się ugadał. Teraz niech nam oddadzą punkt a bieg 15 anulują bo inaczej będzie to oznaczało na przyzwolenie na dalsze wałki.
    Jak pisze express bydgoski

    "Nie będzie niestety zmiany wyniku meczu. Polonia oddała sprawę do Trybunału PZM, ale nie zostanie ona nawet rozpatrzona. Bydgoski klub nie wpłacił kaucji. Trudno się dziwić, bo szanse na werdykt korzystny dla Polonii akurat w tej kwestii były praktycznie zerowe."

  10. Powrót do góry    #2259
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Faktem jest, że pomyłki sędziowskie były i będą. Sędzia ukarany i dobrze - nic więcej nie jesteśmy w stanie zrobić. Poza tym 100% poparcia do postu Brindela.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 07-09-2016 o 11:14
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Powrót do góry    #2260
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    @Tepy - kara dla sedziego jak najbardziej ma wlasciwy wymiar, poszedl przyklad dla innych ze odlegle czasy juz minely. Od wszystkich zaczyna sie wymagac pelnej profesjonalnosci to tym bardziej od sedziego tego trzeba wymagac. Stawka idzie o duza kase bo take pojedyncze wypaczenie wyniku moze miec spore konsekwencje finasowe dla wielu osob a czasami moze doprowadzic do upadku klubu w ekstremalnej sytyacji ( np nasz spadek i brak dotacji w drugiel lidze z miasta moglby byc gwozdziem do trumny bo Golloba nie stac na zorganizowanie budzetu bez pomocy miasta - wiem ze tak czy tak Polonia bedziemy miec dotacje ale rownie dobrze mogliby przyznawac ja co roku i ..)
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  12. Powrót do góry    #2261
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Wanda podała skład na wyjazd do Krosna:
    1. Edward Mazur
    2. Grzegorz Walasek
    3. Mateusz Szczepaniak
    4. Stanisław Burza
    5. Zbigniew Suchecki
    6.
    7. Michał Nowiński

    Czy można to uważać za niespodziankę? Raczej nie. Spisku też chyba nie ma co węszyć, bo nie jadą samymi plastronami. Walasek, Mazur, Szczepaniak i Suchecki wystąpili raczej w większości spotkań Wandy, do kompletu brakuje chyba jedynie Hougaarda. Mógłby jechać równie dobrz Harris, czy Masters, ale Stasze Burza...cóż na Łotwie zdobył 8+2, w Rawiczu 9+1 w 4 startach, więc jakieś punkty też może ugrać.

    Nie ma więc co szukać dziury w całym, trzeba wygrać w Rawiczu, oczywiście jednak nadal oglądając się na wydarzenia w Krośnie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #2262
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    To czemu sędzia który wypaczył mecz Wrocław - Grudziądz nie został ukarany. Ja rozumiem, ze cel uświęca środki ale jest jeszcze cos takiego jak etyka. Uważam że gdyby sytuacja byla w drugą stronę to nie sądzę że tak brzmiały by Wasze wytłumaczenia. Sorry ale mnie nie przekonacie dla mnie takie upadki jak ten Adamczaka to jest dopiero wypaczanie wyniku. Dlaczego drużyna ktora ten bieg przegrywa 5-1 ma dostać drugą szansę. Tak jakby drużyna, której piłkarz nie strzelił karnego dostała drugi rzut karny. czerwona kartka i pauza do takiego zawodnika to zadna kara bo klub mu zrekompensuje to finansowo i zawodnik stratny nie będzie.

  14. Powrót do góry    #2263
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Wanda podała skład. Za Hougaarda zgodnie z przypuszczeniami jedzie Burza. Ważne, że jest fair play
    Tak mi się jakoś przypomniało http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/623...-nas-na-calego
    Może teraz by się też wypowiedział?

    Krosno pewnie i tak nie dostanie licencji. Różne ploteczki chodzą. Może też być tak, że chcą się utrzymać, ale pojadą potem w II lidze aby gadać, że dzięki stolikowi się utrzymaliśmy. Kto ich tam wiem co oni kombinują.

  15. Powrót do góry    #2264
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    My wygraliśmy z Wandą 49:41, to Krosno nie może - wtedy byłoby fair play. Ci co żyją w swoim urojonym świecie niech mają się dalej dobrze Wanda trzeci wyjazd z rzędu ten sam skład.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Może też być tak, że chcą się utrzymać, ale pojadą potem w II lidze aby gadać, że dzięki stolikowi się utrzymaliśmy. Kto ich tam wiem co oni kombinują.
    Tak, przekupili całą ligę tylko po to, by po sezonie powiedzieć "Polonia utrzymała się przy zielonym stoliku" - co Wy bierzecie?
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 07-09-2016 o 15:41
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  16. Powrót do góry    #2265
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Dwa autokary juz zapelnione na wyjazd do Rawicza. Ponoc klatke dla nas beda robic. Konopka tuning u Andersona robil, wiec wciry ladne

  17. Powrót do góry    #2266
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Wstyd tak szukać spisku wszędzie wokół, tak miernie prezentując się sportowo, medialnie i organizacyjnie.
    To jest Polonia Bydgoszcz a nie jakiś kilkusezonowy meteoryt.

    Nie wiem. Wygląda to równie nie na miejscu jak aktualne walki Roya Jonesa Juniora.

    Moim zdaniem w Bydgoszczy nie ma miejsca na takie dziadostwo, bo oprócz kilku nawiedzonych wariatów nikt tego dziadostwa nie będzie chciał oglądać. Taki ośrodek, z taką historią i z potencjałem na 10 tysięcy ludzi na trybunach nie może i nie powinien jeździć za śliwki i kłócić się z chłopakami z Krosna o jakiś bieg.

    Cała koncepcja z pomylonym Matuzalemem u steru nie zdaje kompletnie egzaminu.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  18. Powrót do góry    #2267
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    - Jak się już głośno słyszy od niektórych osób wysoko postawionych w Krakowie, że Krosno wygra w niedzielę za trzy punkty, to o czym tu mówić. Sezon jeszcze trwa i jeszcze nie spadliśmy. Nie będziemy mówić co by było - gdyby. W najbliższy weekend się wszystko wyjaśni i wtedy będziemy mogli rozmawiać co dalej - powiedział popularny "Siopek".


    Ciężko komentować takie bzdury, ale jak widać nauki Papy nie idą w las.



  19. Powrót do góry    #2268
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Na stronie przeglądu sportowego jest wypowiedz Papy z której wynika, ze przewidzial możliwość naszego spadku i tak podpisal kontrakty z zawodnikami, ze nie beda mogli po sezonie odejść z Polonii.

  20. Powrót do góry    #2269
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    My wygraliśmy z Wandą 49:41, to Krosno nie może - wtedy byłoby fair play. Ci co żyją w swoim urojonym świecie niech mają się dalej dobrze Wanda trzeci wyjazd z rzędu ten sam skład.


    Tak, przekupili całą ligę tylko po to, by po sezonie powiedzieć "Polonia utrzymała się przy zielonym stoliku" - co Wy bierzecie?
    Nie, że przekupili tylko po prostu nie dadzą rady przejść procesu licencyjnego i być może sami o tym już wiedzą ale po co mają o tym teraz głośno mówić. Może być też taka opcja, że zamiast jechać na krawędzi sami zrezygnują z I ligi. Co do składu Wandy już pisałem na nas pełna mobilizacja a teraz...mecze w Dauga czy Rawiczu tu i tu wyniki byłyby i tak planowe.

    Ps. Ta wypowiedź Siopka jest o tyle dobra, że może to bardziej zmobilizuje krakowski zespół. Na pewno nie zaszkodzi bo jak mają przegrać to i tak przegrają.

  21. Powrót do góry    #2270
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    prawda jest taka ze wystarczyło przedłużyć współpracę z Dominikiem Kuberą jako gość i stawiać na niepokornego juniora a utrzymanie mielibyśmy w garści, założenie W.Golloba było przejechanie jak najtaniej sezonu i to mu się chyba udało. Myślę że Gollobowi jak i Krosnu nie uśmiecha się jeździć w 2017 w pierwszej lidze, dlatego spodziewam się różnych mądrych, głupich, realnych i nierealnych pomysłów które będą ukazywały się w sezonie ogórkowym.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi darkpol za jego przydatny post!

    rogal1979 (08-09-2016)

  23. Powrót do góry    #2271
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Mnie jest wyłącznie wstyd za działaczy, niektórych kibiców i zawodników. Spiski, układy, zielony stolik i co jeszcze? Ten sezon to jakiś koszmar niech się wreszcie skończy.

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    never_mind (08-09-2016), rogal1979 (08-09-2016), spitt22 (08-09-2016), vicar (08-09-2016)

  25. Powrót do góry    #2272
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Mnie jest wyłącznie wstyd za działaczy, niektórych kibiców i zawodników. Spiski, układy, zielony stolik i co jeszcze? Ten sezon to jakiś koszmar niech się wreszcie skończy.
    To tylko pokazuje, że jeszcze nigdy nie było takiej atmosfery wokół Polonii i nigdy prezesom nie udało się tak skłócić nawet kibiców tego samego zespołu... Zgadzam się, niech ten sezon się już skończy bo mam dosyć. Niech już będzie wiadomo w której lidze jedziemy i ile spłaciliśmy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    never_mind (08-09-2016)

  27. Powrót do góry    #2273
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Kułakow non stop besztany publicznie przez Prezesa i winnym każdej porażki, a teraz tekst, że nikt nie odejdzie z klubu. Ciekawe jak Gollob wyobraża sobie dalszą współpracę z Wiktorem?
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  28. Powrót do góry    #2274
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Proszę jeszcze Express się dołącza http://sport.express.bydgoski.pl/362...fc6ca9c6f885d4

  29. Powrót do góry    #2275
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    od początku wielu pisało że z jednej strony nazwisko Gollob to szansa z drugiej wszędzie gdzie był był smród. niestety macie 75% Gollobów dostępnych na rynku ale kompletnie nie to 75%. najważniejsze jest to brakujące 25% i do tego bez tych 75%.

    ciekawe jak go teraz oderwać bez rozpieprzenia klubu do końca.

  30. Powrót do góry    #2276
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    szkoda mi Andrieja , ja bym na jego miejscu uciekał , chłopak ma potencjał nawet na jazdę w E-lidze ale Władysław był przygotowany na II ligę i gościa nie puści nigdzie ...

  31. Powrót do góry    #2277
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    chłopaki się ucieszą będą mieli stawki jak w I lidze

    to tylko tak żartem jak będzie 5 drużyn to tylko 8 meczy. nie zarobią sobie za dużo...

    http://www.espeedway.pl/news,wladysl...,83909,12.html

  32. Powrót do góry    #2278
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Pięciozespołowa 2 liga nie ma sensu, no chyba, że każdy z każdym jechałby po 4 razy. Najlepszy scenariusz to byłby taki jak do ligi powróciłyby Ostrów, Gniezno, Lublin i Poznań, bez jednoczesnego upadku żadnego z ośrodków, które w tym roku jeżdżą w lidze. Wówczas te 4 drużyny plus my oraz Rawicz z Opolem dałyby 7 ekip i już przynajmniej namiastkę normalnej ligi. Ale czy powrót 4 klubów do ligi jednego roku jest w ogóle możliwy czy to raczej nie jakieś science fiction?

  33. Powrót do góry    #2279
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    sądząc z wypowiedzi centrali będą chcieli robić na siłę 3 ligi. no chyba że znowu będzie cyrk z licencjami i 3 czy 4 nie przejdzie.

  34. Powrót do góry    #2280
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    chłopaki się ucieszą będą mieli stawki jak w I lidze

    to tylko tak żartem jak będzie 5 drużyn to tylko 8 meczy. nie zarobią sobie za dużo...

    http://www.espeedway.pl/news,wladysl...,83909,12.html
    Z tego co pamietam w zeszlym roku tak to wygladalo

    Gdansk
    Piła
    Lublin
    Krosno
    Rawicz

    8 spotkan RZ,polfinalisci PO 10 spotkan,finalisci 12 spotkan no i ewentualnie z barazem 14 spotkan

  35. Powrót do góry    #2281
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Pięciozespołowa 2 liga nie ma sensu
    Said no one in GKSŻ/PZM: http://rlach.republika.pl/pl_2015.htm#dm2l
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #2282
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    5 drużyn ma być minimum i te 5 drużyn jest. Będzie więcej to będzie to wartość dodana. Czyli jak będzie 2 liga to skład jest jeśli każdy dostanie zgodę na start

  37. Powrót do góry    #2283
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Gdzie jest te 5 drużyn? Póki co jest Opole z Rawiczem i Polonia/KSM. Żaden klub jeszcze nie powiedział wprost, że będzie startował.
    Nie wiadomo również, czy nie będzie problemu z licencjami dla innych klubów w I lidze (odpukać) i będzie trzeba znów skład uzupełniać...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #2284
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Być może ubędzie jeszcze jedna drużyna, bo coraz częściej pojawiają się głosy, że Łotysze mają już dość dyktatora PZM Witkowskiego i jego przydupasów z SE. Ponoć coraz poważniej zastanawiają się nad przejściem do ligi szwedzkiej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  39. Powrót do góry    #2285
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Gdzie się takie głosy pojawiają ? Z tego co pamiętam trener Loko mówił zawsze że wygodniej im startować w polskich rozgrywkach.
    Poza tym łotewscy zawodnicy mówią po polsku,
    a gdyby mieli jeździć w Szwecji to zostaną " jak ch.. z tym polskim"

    5-zespołowa liga nie ma sensu ? Wręcz przeciwnie.
    Przy 8 meczach u siebie mamy co najmniej 16, plus można zrobić finał dla najlepszej dwójki.
    Proporcje też dobre. Opole i Rawicz walczą żeby nie być ostatnim i o wygrane u siebie, a Gniezno, Ostrów i Krosno/Bysgoszcz walczą o final

    "Przewidziałem, że może mieć miejsce taka sytuacja i każdy z zawodników podpisał kontrakt dwuletni. Będą więc mieli szansę na to, aby się zrehabilitować i wprowadzić drużynę do Nice PLŻ. Każdemu stworzyliśmy takie warunki, że nie mamy się czego wstydzić, ale mieliśmy i mamy prawo wymagać. Zresztą każdy z nich podkreślał, że płaciliśmy z taką regularnością, z jaką nie spotkali się w swoich dotychczasowych karierach"


    Jeśli Władek rzeczywiście spisał takie kontrakty to jest to pierwsza rzecz którą zrobił dobrze. Już dawno w żużlu powinny mieć miejsce takie umowy. I nie można mówić że kogoś szkoda, bo klub jest ważniejszy od zawodnika, poza tym nikt z polonistów kariery nie zrobi (mały znak zapytania przy Kułakovie). Nikomu korona z głowy nie spadnie, a jeśli spuszczą klub to potem powinni go wprowadzić a nie szukać bogatszych ośrodków. Tylko co z aneksami i z punktówką, czy jest zależna od ligi ?

  40. Powrót do góry    #2286
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Jeszcze ze spokojem bo.moze sie utrzymamy.

  41. Powrót do góry    #2287
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Nie znam zapisów w kontaktach, ale z niewolnika nie ma zawodnika.

  42. Powrót do góry    #2288
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta

    5-zespołowa liga nie ma sensu ? Wręcz przeciwnie.
    Przy 8 meczach u siebie mamy co najmniej 16, plus można zrobić finał dla najlepszej dwójki.
    Proporcje też dobre. Opole i Rawicz walczą żeby nie być ostatnim i o wygrane u siebie, a Gniezno, Ostrów i Krosno/Bysgoszcz walczą o final
    Ja też jestem jak najbardziej za takim rozwiązaniem, nawet w przypadku 6 zespołów ma sens, ale w ostatnich latach wiele było okazji by wprowadzić je w życie a nigdy tak się nie stało. No bo przecież WIELKI FINAŁ LIGI musi być, nawet jeśli jest to 5-zespołowa II liga...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #2289
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Gdzie się takie głosy pojawiają ? Z tego co pamiętam trener Loko mówił zawsze że wygodniej im startować w polskich rozgrywkach.
    Poza tym łotewscy zawodnicy mówią po polsku,
    a gdyby mieli jeździć w Szwecji to zostaną " jak ch.. z tym polskim"
    Też mi się wydaje, że Loko do Szwecji nie pójdzie. W Polsce jednak robią większy interes.

    5-zespołowa liga nie ma sensu ? Wręcz przeciwnie.
    Przy 8 meczach u siebie mamy co najmniej 16, plus można zrobić finał dla najlepszej dwójki.
    Nie raz w ostatnich latach było 5 ekip i nigdy nie zrobili 16 spotkań, tylko 8... Bo przecież drużyn nie stać na tyle pojedynków (tzn miejska kasa pozwala tylko na 8, żeby mieć 16 trzeba ruszyć tyłek po sponsorach).
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 09-09-2016 o 12:47
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Powrót do góry    #2290
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    tak tu wszyscy, prawie jak jeden maz, o splacaniu dlugow... ale mam pytanie: czy sa jakiekolwiek "instrumenty", ktora moga "zmusic" Wladka do podzielenia sie z opinia publiczna, informacja o finansach klubu po sezonie?! Na dzien dzisiejszy to odpowiada On chyba juz tylko przed "Wszechmocnym"!!!

  45. Powrót do góry    #2291
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Jest tu kilku, którzy się spłatą długów zachwycają, więc mam nadzieję, że po sezonie podzielą się z nami tą informacją.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    never_mind (10-09-2016)

  47. Powrót do góry    #2292
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Z finansów klubu to pewnie nie musi się nikt tłumaczyć
    w końcu to teraz firma prywatna. Natomiast dotacja z
    miasta powinna być rozliczona do wiadomości podatników.
    Miasto powinno mieć taki obowiązek, wcale nie klub.
    Chociaż z drugiej strony kogo w dzisiejszych czasach
    obchodzi parę baniek

  48. Powrót do góry    #2293
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Miasto nie potrafiło pilnować dotacji gdy klub był miejski, posiadał radę nadzorczą, która podobno wysyłała raporty finansowe. Teraz jak Władek nie będzie miał woli podzielić się wynikami ekonomicznymi to nikt nic nie będzie wiedział.

    Jeśli chodzi o spadek z ligi to 10 lat temu też nikt Poloni nie wyobrażał sobie w pierwszej lidze, a teraz tu justeśmy i to jeszcze jesteśmy chłopcami do bicia.

  49. Powrót do góry    #2294
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2016
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    bylem na wszytskich meczach domowych w tym sezonie! ile wydalem kasy na bilety? ile mordy wydarlem i sie nastresowalem ? A teraz slysze ,ze to bylo po nic bo w 2 lidze tez bedzie dobrze ?!!
    Ostatnio edytowane przez Pablooo ; 09-09-2016 o 23:07

  50. Powrót do góry    #2295
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kamil Wieczorek wypożyczony do Krosna, do tego Wilki mogą też skorzystać z gościa. Zbroją się więc na Wandę, a i tak niektórzy powiedzą, że mecz sprzedany. Na przykładzie Krosna widać, że nie wystarczy pyskować aby się utrzymać. Trzeba mieć prezesa, który zamiast obrażać wszystkich i oskarżać o spiski wzmacnia skład przed decydującymi spotkaniami. Władkowi taki Kubera na przykład śmierdział. Lepszy pewnie Orwat.

    Wygląda na to, że Władek zrobił wszystko żeby spaść, a do tego zraził do nas inne kluby robiąc negatywny PR. Tylko zawodnicy zrobili na złość i wygrali kilka spotkań, mimo że przez trenera byli głaskani za 30 punktów na wyjeździe.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 10-09-2016 o 13:29
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Mihalo (11-09-2016), kingpin (10-09-2016), kitas (10-09-2016), krystyn (10-09-2016), never_mind (10-09-2016)

Strona 51 z 59 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •