Strona 56 z 59 PierwszyPierwszy ... 6465455565758 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,476 do 2,520 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2476
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Będą też byli zawodnicy z lat 70. i 80. co może być ciekawą atrakcją, zwłaszcza dla starszych kibiców. Myślę, że przy 10 pln za bilet ludzi by jednak na stadion sporo naszło.
    Tarasenko i Fajfer już się zgłosili...czyżby kandydaci do drużyny, czy po prostu szukają każdej możliwej okazji do jazdy?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #2477
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Może nie spotkał się z nikim i czeka na mannę z nieba, a może potencjalni sponsorzy nie chcą patrzeć na jego gębę i odmawiają spotkania.
    Stawiam 99% na pierwszą opcję.

  3. Powrót do góry    #2478
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Taka szansa aby zrobić bilety na śmiesznym poziomie aby zachęcić ludzi do przyjścia, w tym być może zupełnie nowe osoby na co dzień nie interesujące się tym sportem ale Tetryk ma jak zwykle inną wizję i nie ma dyskusji. W sumie czułem, że tak będzie po tym jak się pojawiło info, że otwarta będzie tylko Trybuna Główna. Może i 20 zł to nie jest jakoś dużo, ale tego typu turniej ja bardziej traktowałem jako takie otwarcie się na kibica aby ich na koniec czymś zachęcić a od nowego sezonu też jakoś działać pod tym kątem. Na koniec mógłby być grill tak jak podczas otwartego treningu. No ale po co. Lepiej zrobić za 20 zł i mieć stypę na trybunach, szaro, buro i lipnie. Jakoś mi się odechciało iść. Można była nabić TG a tak będzie pewnie 1/3 zajęta.

  4. Powrót do góry    #2479
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    20 zł na tego typu imprezę oglądaną z trybuny głównej to wg mnie odpowiednia cena. Ciekawa inicjatywa. Chętnie zobaczę Bizonia, Ziarnika, Bukieja... Wielka szkoda, że zabraknie Dołka.

    Przede wszystkim jednak zabraknie Procha, Marka Ziarnika, Ruteckiego...
    Ostatnio edytowane przez rogal1979 ; 20-09-2016 o 11:09

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Giani (20-09-2016)

  6. Powrót do góry    #2480
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ktoś pisał, że ma żal do Tomka o brak zaangażowania - ale czemu Tomek ma cierpieć na decyzjach swojego ojca? To są dorośli ludzie, pępowina została już dawno odcięta. Tomek nie chce się w to bawić i tyle, po co go zmuszać? Bo ojciec chciał się pobawić?

    Natomiast Władek tragedia... Sponsorów brak i nie będzie. Jak to nie są zainteresowani? W takiej o wiele mniejszej Zielonej Górze udało się zgarnąć sponsorów na klub Ekstraligowy o dobrym poziomie - a w Bydgoszczy nie można? Tam też zaczynali 12 lat temu od gruzowiska. Dla chcącego nic trudnego. Sam nikt się nie zgłosi. Zwłaszcza po tej odezwie Władka, którą przeczytałem w jednym z tegorocznych programów - tam jego postawa wobec sponsorów była wręcz roszczeniowa i pretensjonalna!

    Drugi dramat to bilety. Okej, Władek zaryzykował z tymi 25zł i nie wyszło. Normalny, logicznie myślący człowiek, który potrafi się uczyć na błędach stwierdziłby, że potrzebna jest obniżka. Ale Władek wie lepiej - ceny były dobre, tylko kibice byli niedobrzy. A ktoś słyszał o tym, że trzeba je dopasować tak aby były nie za tanie, ale żeby też kibice przyszli? Jedne z najtańszych w kraju? A jakie mają być na przedostatnią drużynę w lidze na stadion tak zarośnięty chwastami, że aby coś widzieć to trzeba przyjść z własnym sekatorem?

    Widząc informację o tym, że udało się coś spłacić na chwilę odetchnąłem. Ale jak widzę każdy kolejny wywiad z Władkiem, że miasto musi dać na klub, który nie jest miejski to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nie mam złudzeń, że za dwa lata Władek odejdzie zostawiając zgliszcza. Wtedy jedyną nadzieją będzie w BTŻ. 2017-2018 to kolejne dwa lata stagnacji. Oby udało się dokulać do ich końca.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Semen (20-09-2016), never_mind (20-09-2016)

  8. Powrót do góry    #2481
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach

  9. Powrót do góry    #2482
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Chciałem to właśnie wrzucić ale byleś szybszy. Kurczę, szkoda, że gdzieś tam czegoś zabrakło aby się dogadać. Pewnie gdyby Stalkowski pogonił swojego menago to sprawa by się sama rozwiązała a tak gość tyle nachachmęcił, że najlepiej jak będzie miał zakaz stadionowy na S2 Ciekaw jestem jak w innym klubie rozwinie się talent Stalka bo według mnie będzie systematycznie szedł w górę. Sitarka nie liczę to jest nieporozumienie. Rozumiem, że te 120.000 zł to od łebka? Za Damiana możemy oczekiwać okolice tych 100.000 zł. Może jest szansa, że ktoś tyle rzuci. Sitarek to już inna półka i albo koniec kariery albo pójdzie za jakieś śmieszne pieniądze bo nie jest wart więcej jak "Władkowa" paczka fajek
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 21-09-2016 o 17:11

  10. Powrót do góry    #2483
    Użytkownik Awatar kielpin
    Dołączył
    18-05-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Gratulacje pozostania w I lidze

  11. Powrót do góry    #2484
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Loktajev pojedzie w IMBDG to PS go już do Polonii przypisuje Już to widzę, jak Sasza podpisuje z Władkiem kilkuletni kontrakt ze stawką 1000zł/punkt
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  12. Powrót do góry    #2485
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Może nie spotkał się z nikim i czeka na mannę z nieba, a może potencjalni sponsorzy nie chcą patrzeć na jego gębę i odmawiają spotkania.
    Pewnie i jedno i drugie.

    Tak dla porównania - w czasie kiedy Karkosik przejął toruński klub pracowałem w toruńskiej spółce średniej wielkości (ok. 20-25 mln obrotu rocznie). Mniej więcej w dwa miesiące po przejęciu pojawił się u nas dyrektor klubu z uśmiechem na ustach, profesjonalnym folderem i pakietami sponsorskimi starującymi już od 5 tys zł rocznie. W rozmowie nie wykluczał np barteru.

    Współczuję kolegom zza miedzy, ale derby w ekstralidze to jak na razie niestety sience fiction, albo raczej samo fiction.

  13. Powrót do góry    #2486
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nowy sezon inaugurujemy Kryterium Asów. Brawo Władek!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (22-09-2016)

  15. Powrót do góry    #2487
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Obiecuje, ze przyjade. I tak zonie obiecalem wyjazd na zakupy do Ikei. Jak przekroczymy linie tego sklepu to I tak nie zauwazy, ze mnie nie ma
    p.S. Czy ta spelunka kolo dworca PKS jeszcze istnieje ? To tam sie piwnego misia nabawilem
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 22-09-2016 o 21:11

  16. Powrót do góry    #2488
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Obiecuje, ze przyjade. I tak zonie obiecalem wyjazd na zakupy do Ikei. Jak przekroczymy linie tego sklepu to I tak nie zauwazy, ze mnie nie ma
    Hahahahaha Mam dokładnie tak samo!!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    never_mind (23-09-2016)

  18. Powrót do góry    #2489
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Nie wiedziałem, że w zawodach (tych za tydzień) ma pojechać tylko 13 zawodników. Trochę szkoda, że nie będzie pełnego 16osobowego turnieju.
    Poza Polonistami dołączają Tarasienko, Fajfer, Czugunow i Sasza. I mam wrażenie, że ściągnięcie któregokolwiek z nich byłoby wzmocnieniem składu, bo nawet Kevin Fajfer nie powinien jechać słabiej niż Miki w tym roku.
    Wraca KA, jest to więc dobra wiadomość z klubu. Oczywiście wiele zależy od tego, kto w tym turnieju pojedzie.Pewnie połowę obsady będzie stanowiła drużyna Polonii, ale kim to będzie uzupełnione. Kasy pewnie wielkiej na zawodników nie będzie, więc raczej szału nie ma się co spodziewać, ale może ktoś tam się pokaże żeby potrenować przed startem sezonu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #2490
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Niby sytuacja finansowa klubu jest zla z ! a organizuje sie slabo obsadzony turniej, ktory nie ma szans przyniesc zysku. Obawiam sie, ze podobno sytuacja bedzie w przypadku KA. Nie wiem, czy jest sens organizowac.taki turniej. Z checia na niego pojde,ale ile osob pomysli podobnie. Wiekszosc niestety spojrzy na obsade na ceny biletow i zostanie w domu

  20. Powrót do góry    #2491
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Niby sytuacja finansowa klubu jest zla z ! a organizuje sie slabo obsadzony turniej, ktory nie ma szans przyniesc zysku. Obawiam sie, ze podobno sytuacja bedzie w przypadku KA. Nie wiem, czy jest sens organizowac.taki turniej. Z checia na niego pojde,ale ile osob pomysli podobnie. Wiekszosc niestety spojrzy na obsade na ceny biletow i zostanie w domu
    Dlaczego nie napisałeś "Obawiam się, że start w lidze może nie przynieść zysku. Czy jest sens organizować drużynę ligową?"

    Pierwszy raz od wielu miesięcy pojawia się jakieś światełko w tunelu. Tetryk zaczyna budować jakieś relacje sponsorskie, więc nie krytykujmy, a wspierajmy. Nawet jeśli sponsoring od masarni to jedna parówka za zdobyty punkt, to warto pokazać, że jest dla kogo robić tą zabawę w żużel dla Polonii. To jest początek, budowanie od zera, a kryterium asów może się udać, skoro jego organizacja zaczyna się pół roku wcześniej!
    Ostatnio edytowane przez rogal1979 ; 23-09-2016 o 10:13

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (23-09-2016), mentikk (23-09-2016)

  22. Powrót do góry    #2492
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nowy sezon inaugurujemy Kryterium Asów. Brawo Władek!
    Poczekaj na ceny biletów

    A tak na serio - to ten news jest strasznie lakoniczny, nie poparty żadną wypowiedzią Władka ani niczym. Ciekaw jestem szczegółów.

    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Pierwszy raz od wielu miesięcy pojawia się jakieś światełko w tunelu. Tetryk zaczyna budować jakieś relacje sponsorskie, więc nie krytykujmy, a wspierajmy.
    Skąd to info o sponsorach? Możesz się podzielić szczegółami?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #2493
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Skąd to info o sponsorach? Możesz się podzielić szczegółami?
    Wszystko jest w mediach. Tym razem społecznościowych.

  24. Powrót do góry    #2494
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Dlaczego nie napisałeś "Obawiam się, że start w lidze może nie przynieść zysku. Czy jest sens organizować drużynę ligową?"

    Pierwszy raz od wielu miesięcy pojawia się jakieś światełko w tunelu. Tetryk zaczyna budować jakieś relacje sponsorskie, więc nie krytykujmy, a wspierajmy. Nawet jeśli sponsoring od masarni to jedna parówka za zdobyty punkt, to warto pokazać, że jest dla kogo robić tą zabawę w żużel dla Polonii. To jest początek, budowanie od zera, a kryterium asów może się udać, skoro jego organizacja zaczyna się pół roku wcześniej!
    Trochę przesadzasz z tym wystawianiem druzyny w lidze. Mowie tylko o turnieju, ktory moze przyniesc straty w sytuacji gdy mamy ponad 3 miliony dlugow

  25. Powrót do góry    #2495
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Dobrze, że klub próbuje coś zorganozować, zaczyna być czynny w działaniach. Nawet jeśli na tym nie zarobi jest to zawsze jakiś marketing i pokazuje, że Sportowa 2 żyje.

    Można nic nie robić i tak będzie źle bo nic nie robią.

    Mam wrażenie, że Władek jest w takiej sytuacji, jakby nie było to i tak w ryj dostanie. Z lewej, że coś próbuje, z prawej, że nic nie robi.

  26. Powrót do góry    #2496
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Lista startowa MB:
    Damian Adamczak
    Oskar Ajtner-Gollob
    Mikołaj Curyło
    Gleb Czugunow
    Kevin Fajfer
    Jacek Gollob
    Kai Huckenbeck
    Marcin Jędrzejewski
    Andriej Kudriaszow
    Wiktor Kułakow
    Aleksandr Łoktajew
    Tomasz Orwat
    Wadim Tarasienko

  27. Powrót do góry    #2497
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Może ktoś skopiować artykuł z gazety wyborczej o tym że miasto może wspomóc Polonie z pomocą T.Golloba? Niestety nie mam pełnego dostępu.
    Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #2498
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Artykuł z gazeta.pl

    Zaraz po zakończeniu tegorocznego sezonu właściciel Polonii Władysław Gollob zapowiedział, że bez dodatkowego wsparcia miasta żużlowy klub skazany będzie na wegetację w dolnych rejonach I ligi.

    - Przejąłem klub z bardzo dużym zadłużeniem. Te długi to efekt działalności poprzednich władz Polonii i niedopilnowania tego przez miasto, które było większościowym udziałowcem spółki - mówi Gollob.

    Właściciel Polonii spotkał się już z prezydentem Rafałem Bruskim. Obie strony nie chcą zdradzać szczegółów rozmów, ale wiadomo, że właściciel Polonii pytał o możliwości dodatkowego wsparcia klubu przez ratusz. Z tym mogą być jednak problemy, bo w myśl podpisanej przed rokiem umowy miasta z Gollobem ratusz w 2017 r. na spółkę żużlową przekaże 2 mln zł. To o jedną trzecią mniej niż w zakończonym właśnie sezonie. Właściciel Polonii chciałby jednak, by to się zmieniło. W ratuszu takich chęci już nie ma.

    - Finansowanie klubu z budżetu miasta zostało określone w umowie na sprzedaż akcji spółki. Dodatkowe finansowanie byłoby złamaniem zapisów tej umowy, a tym samym złamaniem prawa. Podpisując akt sprzedaży, obie strony zaakceptowały wskazane w umowie warunki - mówi Anna Strzelczyk-Frydrych z biura obsługi mediów i komunikacji społecznej bydgoskiego Urzędu Miasta.

    To fatalna wiadomość dla Polonii, ale jest też i ta dobra.

    Podczas rozmów właściciela klubu z prezydentem poruszany był też wątek Tomasza Golloba. Najwybitniejszy w historii polski żużlowiec ciągle związany jest umową z GKM-em Grudziądz. Jak zatem miałby pomóc Polonii?

    - Tomek jest związany tradycją z klubem. Jest wychowankiem Polonii i tutaj odnosił wielkie sukcesy - dodaje Władysław Gollob.

    W jaki sposób miałby pomóc Polonii? - pytamy.

    - O to proszę pytać ratusz. Ja nie potrzebuję pośredników do rozmów z prezydentem Bruskim - odpowiada właściciel klubu.

    Odpowiedź ratusza też jest tajemnicza. - Prezydent w rozmowie z panem Władysławem Gollobem zadeklarował możliwość zawarcia umowy promocyjnej bezpośrednio z panem Tomaszem Gollobem. Tylko takie działanie jest racjonalne i zgodne z prawem, ponieważ Tomasz Gollob, jako mistrz świata i najbardziej utytułowany polski żużlowiec w historii, jest niewątpliwie rozpoznawalną marką kojarzoną z Bydgoszczą - dodaje Strzelczyk-Frydrych.

    Z naszych informacji wynika, że miasto miałoby zapłacić Tomaszowi Gollobowi za promocję. A ten pieniądze mógłby przekazać spółce zarządzanej przez jego ojca. To tylko jednak propozycja. Władze miasta i radni w większości bardzo ostrożnie wypowiadają się na temat dodatkowej pomocy dla Polonii.

    Tym bardziej, że nie wiadomo, czy szybko problemy nie wrócą. W myśl umowy na przejęcie Polonii w 2018 i 2019 miasto rocznie miałoby przekazać po zaledwie 1,5 mln zł.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    pawel_bydgoszcz (25-09-2016)

  30. Powrót do góry    #2499
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    To było jasne, że ratusz dotacji nie zwiększy ale ten pomysł z Tomkiem mimo wszystko ciekawy. Zawsze kilkaset tysięcy złotych do klubu by wpłynęło jeśli faktycznie Tomek by wszystko oddawał. Tylko co miałby reklamować? Jeździć z logiem Bydgoszczy?

  31. Powrót do góry    #2500
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Zaledwie 1500000PLN
    Ładne "zaledwie".
    A jak oddłużyli by klub do 0 w styczniu myslicie że Wład by nie żebrał ?

  32. Powrót do góry    #2501
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Ku*wa skończmy już z tym finansowaniem z budżetu miasta !!! Do niczego dobrego to nas nie doprowadziło, nie prowadzi i nie doprowadzi !!!

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    vicar (26-09-2016)

  34. Powrót do góry    #2502
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Po co kombinować z pieniędzmi na promocję. Proponuję wykorzystać stary wypróbowany sposób. Niech pan Władysław wystawi miastu faktury za usługi ślusarskie, przecież to działało dobrze przez parę lat.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    vicar (26-09-2016)

  36. Powrót do góry    #2503
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Dziwny pomysł. Jeśli już, to niech Ratusz opłaci kontrakt i Tomek startuje w Polonii. Jak ma promować Bydgoszcz jeżdżąc w innym klubie? Kombinezon GKM a na pagonach "Bydgoszcz"??
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  37. Powrót do góry    #2504
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Nie rozumiem tego "promowania" Bydgoszczy przez Tomka. W jaki sposób? Będzie na bilbordach reklamujących Bydgoszczy w innych miastach? Czy też będzie się co czwartek stawiał z Bruskim na "drzwiach otwartych" dla mieszkańców? Jedyną formą promocji Bydgoszczy przez Tomka byłoby jego ściągnięcie do Polonii, a zatem pokrycie jego kontraktu przez miasto. Mam wrażenie, że lepszej okazji ku temu nie będzie, bo Grudziądz chyba będzie chciał wzmocnić drużynę, zwłaszcza na wyjazdy, na które Tomek nie jeździ już w ELidze, a raczej inne kluby też będą szukały kogoś innego - nawet jeśli na podobne zdobycze punktowe to będzie to ktoś tańszy i przyszłościowy (i oczywiście jeżdżący na wyjazdy).
    Oczywiście to tylko moje teoretyzowanie.
    Pewnie teraz przez dłuższy czas będzie wokół klubu cisza, pojawią się raz kiedyś informacje o zapotrzebowaniu na kasę, odpowiedzi miasta i ewentualnie tym jednym kontrakcie zawodnika do jazdy z grupy, która weźmie udział w piątkowym turnieju.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #2505
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Orzełek nie awansował to i Tomek nie pójdzie tam. Gdyby awansowali Zibi z Tomkiem mieli by nakręcać sponsorów Skrzydlewskiemu.

    A tak został mu GKM, ale Tomek chce więcej kasy (za co ? za dobre występy tylko na domowym torze?)
    Polonia - brak kasy, tylko tutaj Bruski może cokolwiek zmienić, żeby Tomek przyszedł

    Rybnik - ma mieć większy budżet, tam jest w środowisku Ślak o ile się nie mylę, ale wątpię, żeby Tomek pchał się tam. Tor specyficzny, daleko od domu.


    TOMEK JAK NIE TERAZ TO KIEDY?

  39. Powrót do góry    #2506
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    słuchajcie, Wy z tym Tomkiem na poważnie?! No proszę... ledwo, co starczyło na Curyłę !!!

  40. Powrót do góry    #2507
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Jak miasto pokryje to gdzie problem? Przychód klubu chociażby z biletów z pewnością wzrośnie, na dodatkowe sponsoringi też można liczyć
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #2508
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    no właśnie w tym problem... szkoda, że tak mało osób to dostrzega !!!

  42. Powrót do góry    #2509
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ale gdzie wy widzicie Tomka w składzie. on jeździ tylko na betonowym Grudziądzu.

    będzie się zabijał po Krosnach, Rzeszowach czy innych wykopkach?

    a nawet jeżeli to co. Miasto zapłaci 1mln czy 1,5mln za promocję Gollobowi a Gollob jak tą kasę ma przekazać klubowi?

    toż to jakaś dziwaczna konstrukcja powstała ludziska...

  43. Powrót do góry    #2510
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Szczerze wątpię, że Tomek pójdzie na taki układ.
    To będą nie patrząc jego pieniądze i jak się zdarzy np. że nie da całości Papie może przez to wystąpić konflikt rodzinny a podobno klan i tak lekko skłócony z Panem Tomaszem.

  44. Powrót do góry    #2511
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Papa kombinuje jak koń pod górkę - żebractwo na całego.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  45. Powrót do góry    #2512
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ale gdzie wy widzicie Tomka w składzie. on jeździ tylko na betonowym Grudziądzu.

    będzie się zabijał po Krosnach, Rzeszowach czy innych wykopkach?

    a nawet jeżeli to co. Miasto zapłaci 1mln czy 1,5mln za promocję Gollobowi a Gollob jak tą kasę ma przekazać klubowi?
    Ważne, żeby jeździł dobrze w Bydgoszczy, a o to można być spokojnym. Poza tym Władek chce dodatkowej kasy, żeby "nie tułać się po dole tabeli". Więc deal byłby taki, że Bruski opłaca mu najlepszego zawodnika Wszyscy byliby zadowoleni. Kibice się cieszą, Bruski spełnia przedwyborczą obietnicę, Władek zadowolony bo ma lidera zespołu i pewne utrzymanie, a Tomek tez się pewnie cieszy, bo ma pewną kasę i spokojnie zdobywa sobie punkty w I lidze

    Ta umowa promocyjna dla żużlowców to nie jest nic nowego. Podobnie było z Sajfutdinowem i Jonssonem. Oczywiście, żeby to miało sens to Tomek musiałby jeździć w Polonii. Promocji w stylu bilboardów w centrum Bydgoszczy i jednoczesnym rerpezentowaniu GKM-u nie za bardzo rozumiem.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 26-09-2016 o 17:33
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  46. Powrót do góry    #2513
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    a w tym wątku co roku to samo xD TOMEK WRUĆ! gdyby Kulczyk nie umarł byłyby pewnie nadzieje dotyczące sponsoringu od niego xD
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  47. Powrót do góry    #2514
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2014
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    a w tym wątku co roku to samo xD TOMEK WRUĆ! gdyby Kulczyk nie umarł byłyby pewnie nadzieje dotyczące sponsoringu od niego xD
    Pisałem już w wątku dotyczącym finału, nie kop leżącego. Czy może już zapomniałeś jaka była sytuacja apatora przed erą Karkosika?

  48. Powrót do góry    #2515
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    tylko, że gdyby nie Karkosik to była w Toruniu grupa osób, która by ten wózek pociągnęła (z pewnością bardziej zainteresowani, to potwierdzą)! Może nie z takim rozmachem jak Roman, ale myślę, że smrodu jaki pozostawił po sobie ów biznesmen, by nie było!

    A u nas, jedyna grupa osób, która była w stanie pociągnąć ten zaprzęg, została skutecznie zniechęcona przez ludzi z pseudo zrzeszeń, zresztą niektórych z nich można teraz zauważyć, kręcących się koło Władkowego folwarku!

  49. Powrót do góry    #2516
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tymczasem miniżużlowcy spod ręki Jacka Woźniaka zdobyli DMP. Wielki sukces! Wielkie gratulacje! Do tego w kategorii 50ccm chyba z 4 zawodników BTŻ-u naliczyłem - ekstra
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Mihalo (26-09-2016), never_mind (27-09-2016)

  51. Powrót do góry    #2517
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    i za rok znów Wład poprosi ratusz o kasę na syna ?
    ja nie rozumie, żeby dla rozrywki ~3000 osób wykładać z kasy miasta 1.500.000PLN
    zmusić "właściciela" do realizacji obietnic, a nie płacz, płacz, płacz...

  52. Powrót do góry    #2518
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jednego nie rozumiem po co reklamowac Bydgoszcz bilboardami z Tomkiem w Bydgoszczy ? Promocja Bydgoszczy wsrod bydgoszczan czy o co ma w tym chodzic? Jedyna taka promocja ma sens na zewnatrz w kraju a to moze zrobic majac np I love BDG na kewlarze ale skor jezdzi tylko w Grudziadzu na domowym torze to wogole paranoiczny pomysl. Jak cos takiego przejdzie to niegospodarnosc pierwszego sortu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  53. Powrót do góry    #2519
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Tymczasem miniżużlowcy spod ręki Jacka Woźniaka zdobyli DMP. Wielki sukces! Wielkie gratulacje! Do tego w kategorii 50ccm chyba z 4 zawodników BTŻ-u naliczyłem - ekstra
    Gratulacje należą się młodym zawodnikom i Jackowi Woźniakowi. Można coś zrobić w Bydgoszczy, można! ☺

  54. Powrót do góry    #2520
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ciekawe co o tym wszystkim Tomek sądzi. Pewnie nawet nie wie co tam Władek z Bruskim knują Jakoś mi się to wszystko nie widzi i pewnie póki co to zwykłe mżonki za plecami Platiniego a w jego powrót to w ogóle nie wierzę, przecież póki co unika nas jak ognia, chociaż na treningi czasem wpada po podpowiadać chłopakom

Strona 56 z 59 PierwszyPierwszy ... 6465455565758 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •