Strona 4 z 59 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Z wlasnej kieszeni to wylozyl 1300 zl z emerytury I zakupil klub. Z tym milionem to chyba do jego kieszeni wpadnie.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Może dajcie już spokój Władkowi i Oskarowi. Też mi z nimi nie do końca po drodze ale trzeba zaakceptować to co jest. Nie ma co dywagować za ile jest skład(to wie tylko Władek), ile spłaci(jego plan to okolice 2 mln w tym roku, zobaczymy czy się uda), ile wziął do kieszeni czy ile skasuje młody Gollob, który byłby już w klubie w sezonie 2015 a rozeszło się o śmieszną kwotę wartości jednego dobrego silnika. Nie ma co też budować budżetów kto ile dorzuci bo ile głów tyle opinii a nie ma co wróżyć z fusów. Papa nie chce być pewnie osądzony o ewentualny upadek klubu stąd też pewnie póki co ostrożne ruchy transferowe, ale jak mówi nowe twarze jeszcze się pojawią. Na pewno ma jakiś tam plan i niech pomału wdraża go w życie.

    Wszyscy na Sportową od nowego sezonu i nie ma żadnych wymówek!

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Z wlasnej kieszeni to wylozyl 1300 zl z emerytury I zakupil klub. Z tym milionem to chyba do jego kieszeni wpadnie.
    1300 zł to zapłacił za akcje klubu. Aby zachować ciągłość trzeba wysupłać ponad 1 mln zł - długi i nie pisze tu o kredycie.

    500 tyś. zł, które otrzymał od miasta - teoretycznie i praktycznie te pieniądze nie są na spłatę zobowiązań, a na bieżące wydatki, na które śmiem przypuszczać, że Władek te środki przeznaczył. Za coś, a właściwie na czymś te jego Gryfy jeździć na początku sezonu muszą! Zatem suma summarum sporo kasy musi wpierw władować w ten klub, aby cokolwiek później z tego wyciągnąć!

  4. Powrót do góry    #139
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Jak zwykle wszyscy są mądrzy i wiedzą najlepiej, to trzeba było złożyć ofertę i wykupić Polonię i wtedy byśmy zobaczyli co byście Wy zrobili. Ja w tym roku po raz pierwszy kupię karnet, chociaż wiem, że na wszystkich meczach na pewno nie będę. I nie płaczcie już że bilety są drogie bo 20 zł * 7 meczy daje 140zł rozłożone na 4 miesiące, większość z was wydaje dziennie więcej na różnego rodzaju używki (chodzi mi o 20zł). W zeszłym sezonie byłem między innymi na trybunie głównej, ale jak zobaczyłem te wszystkie stare mordy chlejące pewnie za darmo to odechciało mi się chodzić. (m.in. Dering i kilku innych jeszcze) więc mam nadzieję że to się w klubie skończy. Koszt biletu na poziomie 15 zł raz na dwa tygodnie to koszt paczki papierosów, 4 piw, czy jednego drinka więc nie wiem o co niektórym chodzi ?. Wyjście do kina też nie jest tańsze, więc to tylko kwestia wyboru gdzie się chce iść a nie zasłanianie się kosztem biletu za 20zł.

  5. Powrót do góry    #140
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    1300 zł to zapłacił za akcje klubu. Aby zachować ciągłość trzeba wysupłać ponad 1 mln zł - długi i nie pisze tu o kredycie.

    500 tyś. zł, które otrzymał od miasta - teoretycznie i praktycznie te pieniądze nie są na spłatę zobowiązań, a na bieżące wydatki, na które śmiem przypuszczać, że Władek te środki przeznaczył. Za coś, a właściwie na czymś te jego Gryfy jeździć na początku sezonu muszą! Zatem suma summarum sporo kasy musi wpierw władować w ten klub, aby cokolwiek później z tego wyciągnąć!

    Wedlug mnie nic nie wylozyl kasy ze swojej kieszeni oprocz tych 1300 zl. Bo niby skad, ani to biznesmen ani zamozny czlowiek. Te 500 tys to poszlo na splate zobowiazan wobec zawodnikow aby otrzymac licencje. Biezace koszty prowadzenia klubu sa na tem moment minimalne, pewnie kilka marnych pensji na szeregowych pracownikow wiec 500 tys na biezaca dzialanosc to chyba gruba przesada. Sprzet pewnie zostanie zakupiony z kasy przelanej z nowego budzetu miejskiego na poczatku roku. Wedlug mnie Wladek sprzetu nie bedzie kupowal dla zawodnikow na zawodowych kontraktach bo niby czemu mialby to robic? Zawodnicy wiedza gdzie im najlepij kupic sprzet, ktory im pasuje a Wladek ewentualnie ich rozliczy z tego co zapisal w kontrakcie na przygotowanie do sezonu. Czy szkolka dostanie nowy sprzet czy tez jakies kilkuletnie osiolki po Tomku to sie okaze, wedlug mnie to drugie do tego serwisowane w klanowym zakladzie slusarskim. Na teraz sprzetu nie ma za duzo wiec jakiekolwiek inwestycje w szkolke moga przyniesc tylko pozytywny skutek tylko ze szkolka zajmuje BTZ a nie BTS wiec zobaczymy jak sie dogadaja i czy sie dogadaja w tej kwesti.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #141
    Początkujący Awatar slawbyd
    Dołączył
    16-10-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    [QUOTE=vicar;1723456]Zastanawiam się skąd ten mit o większej liczbie wychowanków? Przecież będzie czterech (Siopek, Miki, juniorzy) czyli tyle co w ubiegłym sezonie (Siopek, Szymon, juniorzy) więc nie rozumiem o co chodzi. Bo chyba nie liczycie Oskara jako wychowanka.

    Woźniak jako gość No, po tym wyzywaniu jednego z wierniejszych zawodników od bankomatów to na pewno będą z Władkiem chętnie współpracować!
    __________________________________________________ ___________________
    Nasze Rosyjsko jezyczne gwiazdeczki traktuje jak swoich
    A jezeli chodzi o Wozniaka,Wladek sprostowal temat.

  7. Powrót do góry    #142
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez skaszub Zobacz posta
    Wyjście do kina też nie jest tańsze, więc to tylko kwestia wyboru gdzie się chce iść a nie zasłanianie się kosztem biletu za 20zł.
    Pytanie jest jeszcze takie, jaki film będzie grany w tym kinie. Na Sportowej, jeżeli doniesienia o składzie się potwierdzą, to może być coś w stylu "Ciacha".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Wedlug mnie nic nie wylozyl kasy ze swojej kieszeni oprocz tych 1300 zl. Bo niby skad, ani to biznesmen ani zamozny czlowiek. Te 500 tys to poszlo na splate zobowiazan wobec zawodnikow aby otrzymac licencje. Biezace koszty prowadzenia klubu sa na tem moment minimalne, pewnie kilka marnych pensji na szeregowych pracownikow wiec 500 tys na biezaca dzialanosc to chyba gruba przesada. Sprzet pewnie zostanie zakupiony z kasy przelanej z nowego budzetu miejskiego na poczatku roku. Wedlug mnie Wladek sprzetu nie bedzie kupowal dla zawodnikow na zawodowych kontraktach bo niby czemu mialby to robic? Zawodnicy wiedza gdzie im najlepij kupic sprzet, ktory im pasuje a Wladek ewentualnie ich rozliczy z tego co zapisal w kontrakcie na przygotowanie do sezonu. Czy szkolka dostanie nowy sprzet czy tez jakies kilkuletnie osiolki po Tomku to sie okaze, wedlug mnie to drugie do tego serwisowane w klanowym zakladzie slusarskim. Na teraz sprzetu nie ma za duzo wiec jakiekolwiek inwestycje w szkolke moga przyniesc tylko pozytywny skutek tylko ze szkolka zajmuje BTZ a nie BTS wiec zobaczymy jak sie dogadaja i czy sie dogadaja w tej kwesti.
    nie do końca się zrozumieliśmy, ale od początku...

    po pierwsze, to właśnie o kwotę nieco ponad 1mln zł rozbiła się sprawa. Jest to kwota, którą trzeba bądź trzeba było uregulować jak najszybciej aby przystąpić do rozgrywek, są to w głównej mierze zaległości wobec zawodników za miniony sezon. O Jonssonie już nie wspominam, ale warunkiem przejęcia klubu przez BTŻ, było wzięcie tego "miliona" na siebie przez miasto. Władek zadeklarował, że weźmie na siebie tę bańkę! I to był element decydujący o sprzedaży akcji Gollobowi, bo o wizji Papy to ja już się wypowiadać nie chcę!

    500 tyś., które już uruchomiono, zresztą nie wiem nie oglądałem konferencji ani nie czytałem relacji zeń, ale z tego co mi wiadomo, tej kwoty nie można spieniężyć no owe długi (typowe kruczki ustawowo-prawne), a czy zakład ślusarski coś w ten deseń wymyślił czy nie, to ja wiedzy nie mam. A nawet jeśli, to i tak pozostawało grubo ponad pół bańki do spłaty.

    Natomiast nie zrozumieliśmy się w kwestii na czym te Jego Gryfy będą jeździć. Nie miałem tu na myśli ani juniorów, ani szkółki, za która chyba nadal odpowiada BTŻ. Piszę, że z tej kwoty 500 tyś. Władek prawdopodobnie jakąś jej część, wydał na "podpisanie kontraktów". Nie sądzę, aby nawet tej klasy zawodnicy, nie wzięli jakiejś kwoty za podpis, aby przygotować sprzęt do pierwszej części sezonu! Nie należę do osób, które zaglądają komuś w portfel, nie wiem ile chcieli, ile wzięli, ile Papa chciał dać, ile dał...

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Spadku nie bedzie nawet z takim skladem. Innym tematem jest frekwencja, ktora jak bedzie utrzymana z tego roku to bedzie sukcesem. Wladek na swoj sposob zrobi klimat tym chlopakom i utrzymanie bedzie. Ile kasy sam Wladek chce z klubu wyciganac dla siebie i Oskara zobaczy sie po sezonie jak zobaczymy o ile zmaleje dlug.. Wladkowi chodzi o to, zeby nie dostac sie do PO, nie jechac w zadnych barazach, on chce sie utrzymac po rundzie zasadniczej i to uczyni.

    Ps. W utrzymaniu pomoga jemu tez na pewno problemy conajmniej dwoch klubow z pierwszej ligi. Poza tym Siopka widac tak podbudowal, ze szok.. Facet wyszedl z cienia co widac po wypowiedziach na SF.

  10. Powrót do góry    #145
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    W. Gollob:

    Inna sprawa, że nie rozumiem też o jakich chęciach ze strony pana Kościechy mówimy. Gdyby bardzo zależało mu na Polonii, to powinien już dawno był się zwrócić ze stosownym zapytaniem. Mam w tej chwili na stolę 15 różnych propozycji. To są żużlowcy z Tarnowa, Mirosław Jabłoński, kilku zawodników z Anglii, Szwecji i jeszcze paru Polaków. Oni przysłali mi swoje CV z pytaniem o zainteresowanie. Taka procedura jest dla mnie normalna - tłumaczy właściciel Polonii.

    Akurat tego, że nie będzie u nas Kościechy to nie żałuję, ale podejście Władka do tematu angażowania zawodników jest powalające.



  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Zapewne Janek Kołodziej chce zaklepać siebie na gościa
    Władek to jak Realista...

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Taki jest teraz rynek pracy dla żużlowców, jedne kluby biedne, drugie bankrutują to podchodzą do szukania zawodników jak w ogłoszeniach o pracę.
    Nie wyślesz CV to znaczy, że szukasz gdzieś indziej.
    Władek ma swój profil zawodnika i tego się trzyma. Także z kasą jest twardy i jeśli zawodnik nie zejdzie ze swoich wymagań finansowych to Papa go nie zatrudni.

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ciekawe czy do sponsorów ma takie samo podejście.

    "jak nie zadzwoni do mnie to ja dooopy nie ruszę"

  14. Powrót do góry    #149
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Poziom przedszkola. Najpierw puszcza do mediów info, że zawodnik jest za drogi, a za chwilę oburza się, że nie dostał od niego oferty. Żenada.

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Papa z racji wieku może mieć problemy z pamięcią...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Po co bić pianę z powodu Kościechy? Od 2-3 lat większość kibiców Polonii chciała go wymienić a teraz jest narzekanie, że odszedł. Ja się cieszę, bo mam dość jego asekuranckiej jazdy, wywożenia w płot Kudriaszowa czy Jędrzejewskiego oraz jego przedmeczowych wizyt w telewizji. A teraz nawet Robert nie potrafi odejść z klasą, bo jeszcze prowadzi jakieś medialne gierki. Zawsze przed sezonem opowiadał ile to ma ofert, ale zostaje w Polonii. Teraz nagle pretensje, że został bez klubu? El dorado się skończyło. W Bydgoszczy miał pewny skład, brak presji i jak na niego solidne pieniądze. Niech teraz idzie np. do Łodzi, powalczy z trzema innymi zawodnikami o miejsce w składzie i zobaczymy czy jest tak łatwo. Bydgoszcz nie ma z nim żadnej umowy o corocznej emeryturze, czas wreszcie postawić na młodszych zawodników.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 15-11-2015 o 10:12
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  17. Powrót do góry    #152
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Kościecha woził naszych riderów po płotach a teraz wszyscy najeżdżają na Władka że go odstawił. Władek robi dokładnie to o czym mówili kibice przez lata. Stawia na swoich, nie przepłaca zawodników, zaprasza do startów w Polonii tych co chcą tu jeździć a nie co chcą tu tylko zarabiać. Już w ogóle nie rozumiem nienawiści do Oskara. Chłopak jest przynajmniej z Bydgoszczy i na pewno będzie jeździł z sercem dla Polonii. Jak mu pójdzie zobaczymy. Na pewno należy mu kibicować i wspierać a nie wyzywać. Chłopak w końcu będzie miał do dyspozycji tor od rana do wieczora jak kiedyś jego wujek i ojciec, będzie miał miejsce w składzie i jeżeli będzie ciężko pracować to wejdzie na dobry poziom. Wszyscy oczekują od niego że jak nazywa sie Gollob to musi być od razu mistrzem. Dajmy mu szanse. Reszcie chłopakom też. Nawoływanie do bojkotowania jeszcze bardziej zniszczy klub. Nie dziwie sie w sumie że z takimi kibicami Polonia jest w takim miejscu co teraz...

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    rafalsky (15-11-2015)

  19. Powrót do góry    #153
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    To nie jest kwestia nienawisci do Oscara bo takiowej nie ma, jedyne co jest to rowne traktowanie a tego moze zabraknac bo prywatny klub to prywatny folwark i nikt nic na to nie poradzi. Jak bedzie dobry to nich jezdzi nawet 6 biegow w meczu ale jak nie bedzie to czemu ktos inny ma na tym tracic i przy tym wynik zespolu ma byc gorszy niz moglby byc. Tylko tyle i az tyle.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  20. Powrót do góry    #154
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Oskar , Oskar, a ile powinien zdobywać punktów w meczu, żeby nie było komentarzy , że jeździ po układzie.

    Jak na moje to 4 - 5 punktów to będzie dobry wynik, choć wierzę, że systematyczność startów podniesie jego średnie.

  21. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    ciekawe czy do sponsorów ma takie samo podejście.

    "jak nie zadzwoni do mnie to ja dooopy nie ruszę"
    Jest to tzw wariant Sadego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #156
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Wbrew pozorom Władysław Gollob bardzo trzeźwo podchodzi do sprawy. Wszyscy wiedzą, że w Polonii nie ma pieniędzy, więc nie będzie się licytował. Zawodnicy znają sytuację i jak chcą jeździć i przedstawią realistyczną ofertę to zapraszamy.

  23. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Bardziej chodzi o otoczke ktora buduje Wladek.
    Zdazyl juz obrazic Wozniaka,zakpic z Kostka i Miska.
    Z takim podejsciem,nikt z tym gburem nie bedzie chcial gadac.
    Jesli dziadek stosuje takie same metody negocjacyjne
    z potencjalnymi sponsorami,bedziecie skazani
    na druzyne za milion tak dlugo jak bedzie on wlascicielem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Yozayan (16-11-2015)

  25. Powrót do góry    #158
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Przez 7 lat mieliśmy w Bydgoszczy prezesów co nikogo nie obrażali i grzecznie płacili zawodnikom trzy razy tyle ile byli warci. Efekt - 5 mln długu. Teraz jest ktoś kto odrazu dał do zrozumienia że nie będzie płacił za nic (za podpis) tylko za wykonaną pracę. Obraził Woźniaka? Hmm raczej podsumował go dlatego że ten w ogóle nie podjął z nim rozmów i uciekł do Wrocławia. Czy Władek nie śmiał racji że Szymon już dawno był dogadany z Wrocławiem. Miał racje. Kontraktu nie ustala sie w jeden dzień! Sam Woźniak stwierdził że jest za mocny na 1 ligę i poszedł rozwijać sie do ekstraligi. Moim zdaniem będzie walczył z Jędrzejakiem o skład a po dwóch latach przyjdzie się odbudowywać do tej niby słabej 1 ligi. Kościechę obraził? He jeżeli Robert chciał jechać dalej w Polonii to mógł złożyć propozycje. Kostek przyzwyczaił się że to Polonia ciągle prosi się go żeby on zgodził sie jeździć w Polonii i czekał aż ktoś go poprosi na rozmowy. Moim zdaniem te 500 tys lepiej przeznaczyć na dwóch młodych zawodników a Robert na pewno znajdzie zatrudnienie w innym klubie.

  26. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Negocjacje maja to do siebie,ze nie zawsze koncza sie happy endem.
    Tylko jesli mamy do czynienia z cywilizowanymi ludzmi,podaja oni sobie rece i ida kazdy w swoja strone,bez zadnych fochow.
    W przypadku Wozniaka,Kostka i Miska negocjaji zadnych nie bylo a pomimo tego Wladek zdazyl jednego nazwac sprzedawczykiem
    a z pozostylych zakpic.Jednak i tak moga mowic o duzym szczesciu,bo gdyby tak negocjacje podjeli ale warunkow Wladka nie przyjeli,
    na jednorazowym obrazaniu czy kpieniu moglo by sie nie skonczyc.
    Sam sobie odpowiedz na pytanie,biorac pod uwage np.wymiane uprzejmosci na linii Wozniak-Gollob, kto zachowal sie jak cywilizowany czlowiek a kto jak zwykly zgorzknialy frustrat.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #160
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Wolę już takiego prezesa jak Władek co wali prosto z mostu niż poprzednich prezesów co opowiadali że sytuacja klubu jest dobra a po sezonie okazało sie że jest kilka mln długu. Władek nie jest głupi. Zna środowisko żużlowe i wie że Szymon już w zeszłym roku żalił się wszystkim że "musi" zostać w Polonii. Stąd wziął się tekst Władka o Szymku. Spytaj się kilku kibiców na forum sf jak Szymek opowiadał kibicom polskim w Anglii że jest "uwięziony" w Polonii. Władkowi chodziło tylko o to że Szymon nie podjął w ogóle rozmów z Polonią a wcześniej mówił że Polonia to pierwszeństwo. Mimo że lubię Szymka to przyznaje Gollobowi rację że Woźniak ma fałszywą moralność. Paradoksalnie w tej ekstralidze cofnie się w rozwoju bo będzie siedział na rezerwie a w Bydgoszczy byłby liderem. Za kilka sezonów wprowadziłby Polonię do ekstraligi i zostałby bohaterem. Mógł poprostu Szymek usiąść z Władysławem do rozmów powiedzieć jakie ma zamiary i że chce wrócić do Polonii jak się już "rozwinie" w tej ekstralidze i byłby ok.

  28. Powrót do góry    #161
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    19(P)20 piszę takie glupoty,że aż czytać szkoda.
    Ostatnio edytowane przez Mihalo ; 15-11-2015 o 23:26

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    vicar (16-11-2015)

  30. Powrót do góry    #162
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2015
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    19(P)20 piszę takie glupoty,że aż czytać.
    Dlaczego glupoty wystarczy zinterpretowac fakty ktore mialy miejsce, cenie sobie Szymona al niestety prawda jest brutalna on juz chcial odejsc w ubieglych latach ale kwota odstepnego za juniora nawet Karkosika przerazila, teraz liczyl na Jonsona i szybki awans do e-igi ,jak nie to mial dogadany Wroclaw. Prawda jest taka ze nie podjal rozmow z Wladkiem i za to ma pewnie do niego zalal senior G.

    Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi eryk_twl za jego przydatny post!

    BFM (16-11-2015)

  32. Powrót do góry    #163
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    19(P)20 piszę takie glupoty,że aż czytać.
    Tak a ty kur..same mądrości piszesz. Zrozum że prawda nieraz jest okrutna. Prawda o Szymku boli. Wiem ale tak jest. Szymon to mądry i poukładany chłopak. To trzeba mu oddać. Lecz to co mówili Władek też jest prawdą! Gdyby Szymon szczerze porozmawiał z papą Gollobem to komentarz Władka byłby taki: Rozumiem Szymona Woźniaka... itd. Lecz Szymon rozmów wcale nie podjął a w wywiadach mówił że czeka na rozmowy z Polonią. Gdy dowiedział sie że Gollob przejmuje klub to odrazu przez 5 min dogadał sie ze Spartą? Ja nigdy nie pisałem tu głupich niesprawdzonych informacji w przeciwieństwie do co niektórych. Gdybyś znał kilka osób ze środowiska żużlowego to inaczej byś o Szymonie pisał. Niech chłopak się rozwija jak najbardziej ale pokory też niech nabierze. Niech udowodni że jest za mocny na 1 ligę. Nie mam nic przeciwko. Jutro zobaczę jakie ty głupoty wypisywałeś na tym forum i zobaczę ile twoich mądrości się sprawdziło bo dzisiaj mi się już nie chce.

  33. Powrót do góry    #164
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Różnie piszą. Może faktycznie Szymon by został gdyby Jonsson przejął klub i dał sobie jeszcze rok szansy na awans z Polonią do ekstraligi. Władka koncepcja była znana od początku więc jako, że był dogadany ze Spartą to od razu po ogłoszeniu nowego właściciela podpisał list intencyjny. Przy wyborze Andreasa pewnie by podziękował Sparcie i związał się jeszcze na rok z Polonią. Na pewno źle zrobił parafując coś we Wrocku dzień po przejęciu klubu przez Władka, gdzie kurz nawet nie zdążył opaść po decyzji Bruskiego. Co stało na przeszkodzie zrobić to nawet tydzień później po spotkaniu z Władkiem(z szacunku) i powiedzeniu jak się sprawy mają? Tu na pewno błąd Woźniaka i nie dziwota, że Papa się wkurzył, jednak kilka wstawek mógł sobie darować
    Uważam, że gdyby nie suma odstępnego Woźniak by odszedł już wcześniej, nigdy jakoś w żadnym wywiadzie nie zdementował tych pogłosek w 100% co by było gdyby..Przebolał ten fakt bo wiedział, że "zaraz" będzie wolny, a co do jego sytuacji we Wrocławiu to jeśli będzie nadwyżka krajowego zawodnika to uważam, że nie będzie miał tam różowo.

  34. Powrót do góry    #165
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A po co Woźniak miał czekać, skoro koncepcja Golloba to od początku "ch***** ale stabilnie"? A może wrocławian goniły terminy i nalegali na jak najszybsze zdecydowanie się? A poza tym wszystkim, ciekawe czy mielibyśmy w ogóle pieniądze na zakontraktowanie Szymona, bo kosztowałby pewnie ponad połowę naszego obecnego składu. A do broniących Golloba - sorry, ale on w wywiadach przedstawia koncepcję "kto nie jest ze mną jest przeciwko mnie". To wkurza.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  35. Powrót do góry    #166
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Podtrzymuję moje zdanie, pisanie w taki sposób o Woźniaku to pisanie głupot. Chłopak przeszedł do klubu, który pod względem organizacyjnym jest lata świetlne przed nami.

  36. Powrót do góry    #167
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    w kwestii Woźniaka proponowałbym wyluzować, aż tylu wartościowych wychowanków to my nie mamy...

  37. Powrót do góry    #168
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Z tym oczernianiem Woźniaka to już dajcie spokój. Jasne, że chciał odejść wcześniej - kto by nie chciał z takiego tonącego okrętu? Szymon wchodzi w wiek, który jest najlepszy do osiągania sukcesów - wielkie pretensje, że nie chce się kisić w pierwszej lidze, ale chce się rozwijać w ekstra. Niektórzy wstydu nie mają.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #169
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Z tym oczernianiem Woźniaka to już dajcie spokój. Jasne, że chciał odejść wcześniej - kto by nie chciał z takiego tonącego okrętu? Szymon wchodzi w wiek, który jest najlepszy do osiągania sukcesów - wielkie pretensje, że nie chce się kisić w pierwszej lidze, ale chce się rozwijać w ekstra. Niektórzy wstydu nie mają.
    Zdaniem jednego z kolegów z forum powinien poprosić pana Władysława o błogosławieństwo.

  39. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Czy Szymek odszedł z Polonii żeby zarabiać więcej pieniędzy?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  40. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Nie wiem o co ten krzyk. Większość nie chciała Robertów, a teraz ból d*py, bo ich nie będzie. Większość liczyła się z odejściem Szymka, a teraz ten sam ból, że odszedł. Z jednej strony nie ma mu się co dziwić. Chłopak chce się rozwijać, chce się uczyć od najlepszych i się z nimi mierzyć. Czemu mieć mu za złe? Oczywiście z drugiej strony czemu dziwić się Władkowi? Jasno widać, że Szymek po wypowiedziach, że Polonia ma pierwszeństwo jak tylko okazało się info o przejęciu klubu przez Władka to była kwestia godzin jego dogadanie się we Wro. Jasne jest więc, że chciał się dogadywać albo z AJem i na Władkowe pomysły nie chciał nawet spojrzeć i że już znacznie wcześniej dogadał się ze Spartą w sprawie kontraktu.
    Jest jak jest - obaj panowie mają powody, żeby za coś się uderzyć w pierś. Ale po co drążyć? Większe żale i pretensje mogłyby być gdyby Władek powiedział "Szymon na 100% zostaje w Polonii" albo gdyby Szymek powiedział "zostanę na 100%" i podpisał gdzie indziej.

    Ciekawe mi się wydało, że Mirek Jabłoński zgłosił się do klubu. Oczywiście na ile to poważna oferta i na ile poważnie rozważana to osobna kwestia, ale jak na I ligę to mógłby całkiem sporo wnieść do drużyny. Z Tarnowa to pewnie Ernest Koza się pojawił, bo mu się juniorka kończy. Ciekawe co to za zagraniczniacy się odzywają...

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Czy Szymek odszedł z Polonii żeby zarabiać więcej pieniędzy?
    Sam Szymek twierdzi, że pieniądze były mniej istotnym czynnikiem. Zależało mu na jazdę w mocnej ekipie ELigi, która jest dobrze poukładana i prawidłowo zarządzana. Tego akurat Sparcie nie można odmówić.

    A kasa... nie ma się co oszukiwać, że stawkę ma tam mniejszą niż miał u nas
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    eryk_twl (16-11-2015)

  42. Powrót do góry    #172
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ciekawe mi się wydało, że Mirek Jabłoński zgłosił się do klubu. Oczywiście na ile to poważna oferta i na ile poważnie rozważana to osobna kwestia, ale jak na I ligę to mógłby całkiem sporo wnieść do drużyny.
    A Tomasz Chrzanowski czasami nie szuka klubu? Na pewno też byłby ciekawą opcją...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Giani (16-11-2015)

  44. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Oj vicar vicar...widzę, że ostatnie dni i wymiany argumentów z forumowiczami podniosły Ci poziom sarkazmu
    Ale kto wie...może akurat potrzeba nowego kierowcy pojazdu nawadniającego...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    vicar (16-11-2015)

  46. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Z tym oczernianiem Woźniaka to już dajcie spokój. Jasne, że chciał odejść wcześniej - kto by nie chciał z takiego tonącego okrętu? Szymon wchodzi w wiek, który jest najlepszy do osiągania sukcesów - wielkie pretensje, że nie chce się kisić w pierwszej lidze, ale chce się rozwijać w ekstra. Niektórzy wstydu nie mają.
    Z tą gloryfikacją Szymona też dajcie spokój, bo jeśli ktoś wierzy w to że nie opuścił prędzej Polonii tylko z miłości do klubu to jest delikatnie mówiąc naiwny!!! Jeśli by to tylko od niego zależało to już od 2 jeździłby poza Bydzią. Życzę mu jak najlepiej, mam nadzieję że się będzie rozwijał i kiedyś do nas wróci jako solidny zawodnik, ale uważam że z tym ogłoszeniem że podpisał kontrakt z WTS mógł się troszkę wstrzymać. Jak dla mnie wyszło to bardzo słabo z jego strony i też bym się wq...ł na miejscu Władka.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi DamianR za jego przydatny post!

    młody_piernik (17-11-2015)

  48. Powrót do góry    #175
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Szymon odszedł bo chce szlifować swój talent i tyle. Każdy ma po części rację co do jego osoby i ekwiwalent !!!!
    Po co nam Kościecha za 0,5 mln???? zawodnik który jak zacznie od 3 kończy na 0!!! zacznie na 0 kończy na 0 !! Ja dziękuję.
    Miśkowiak, który w 2015 r. za ładną kasę jeździł w Polonii nie podpisał kontraktu w w żadnym innym klubie zagranicznym bo miał w dupie Polonie i swoją średnią bo dostał za dużo i tyle!!!!! Dymali nas kibiców, jeden sprzętem, drugi brakiem jazdy tak się tłumaczyli!!
    Kościecha dom w Lubiczu Miśkowiak nie inwestował ( Tylko w siebie) tak to wygląda!!!
    Oby dwoje mieli wszystko w "dupie" i tyle.
    Cała ta dwójka nie jeździła poza Polską Ligą - lenie które patrzyły na kieszeń ale o swoim rozwoju zapomnieli... Typowe " Skrzydlate Świnie"
    Władek ma racje po co płacić komuś kto nie wykazuje chęci tylko obwinia wszystko na około.
    Zawodowiec z zapałem wykonuje i chce, wykonać swoją prace z zapałem przede wszystkim.
    Dziękuję

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi BRUNO za jego przydatny post!

    19(P)20 (16-11-2015), whitered (16-11-2015)

  50. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    A ja tam planuję na Waszym stadionie się pojawić
    kilka razy w przyszłym sezonie. Może to nie skład
    Unii Leszno, ale dla obejrzenia samego speedway'a
    na jednym z najlepszych na Świecie torów do walki
    warto wydać 20 złociszy .
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    Szymon odszedł bo chce szlifować swój talent i tyle. Każdy ma po części rację co do jego osoby i ekwiwalent !!!!
    Po co nam Kościecha za 0,5 mln???? zawodnik który jak zacznie od 3 kończy na 0!!! zacznie na 0 kończy na 0 !! Ja dziękuję.
    Miśkowiak, który w 2015 r. za ładną kasę jeździł w Polonii nie podpisał kontraktu w w żadnym innym klubie zagranicznym bo miał w dupie Polonie i swoją średnią bo dostał za dużo i tyle!!!!! Dymali nas kibiców, jeden sprzętem, drugi brakiem jazdy tak się tłumaczyli!!
    Kościecha dom w Lubiczu Miśkowiak nie inwestował ( Tylko w siebie) tak to wygląda!!!
    Oby dwoje mieli wszystko w "dupie" i tyle.
    Cała ta dwójka nie jeździła poza Polską Ligą - lenie które patrzyły na kieszeń ale o swoim rozwoju zapomnieli... Typowe " Skrzydlate Świnie"
    Władek ma racje po co płacić komuś kto nie wykazuje chęci tylko obwinia wszystko na około.
    Zawodowiec z zapałem wykonuje i chce, wykonać swoją prace z zapałem przede wszystkim.
    Dziękuję

    Jaka placa,taka praca.
    Moze Kosciecha mial sprzedac swoj dom w Lubiczu,zeby inwestowac w fury i zadowolic takich delikwentow jak ty?
    Wladek jezdzac z Oskarem po calej Polsce dwa czy trzy lata temu pokazal jaki ma stosunek do Polonii i pieniedzy.
    Teraz mowi,ze one nie sa najwazniejsze.Zapomnial tylko dodac,ze dla innych nie powinny byc najwazniejsze.
    Jak mozna stac murem za takim obludnikiem?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-11-2015 o 18:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mihalo (16-11-2015), mhsol (16-11-2015)

  53. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Apeluję o więcej konsekwencji!
    Zniechęciliśmy już sponsorów.
    Zniechęciliśmy już potencjalnych prezesów/właścicieli.
    Zniechęćmy i zawodników.

  54. Powrót do góry    #179
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    No to jeszcze w temacie Szymona - tak "na chłodno".
    Wyobraźcie sobie, ze jesteście profesjonalnym żużlokiem z ambicjami i macie nastepujacy wybór:
    1. Mozecie zdobyć mistrzostwo ekstra ligi.
    2. Jedziecie o utrzymanie w 1 lidze.
    Co wybieracie?

  55. Powrót do góry    #180
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nie chodzi że odszedł ale o niezbyt elegancki styl w jaki to zrobił. Przyzwoitość nakazuje aby powiedzieć nowemu właścicielowi "Dziękuję, odchodzę bo..." a nie dzień po wyborze uciekać o czym Władek dowiaduje się z mediów. Z resztą nie ma co już do tego wracać, było minęło. Należy skupić się na tym co będzie i czekać na jakieś konkrety(cenny biletów, może jacyś nowi sponsorzy)

Strona 4 z 59 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •