Strona 32 z 59 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Zasłyszałem ostatnio, że Władek ma przekazać klub Tomkowi. Możliwe, że już w przyszłym roku Polonia ma być pod Tomkiem. Nie twierdzę, że jest to pewne info, ale zasłyszane w kręgach z wnętrza klubu.
    Czy będzie jeżdżącym prezesem? Jeżdżącego trenera już mamy, więc nic nie stoi na przeszkodzie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #1397
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez skaszub Zobacz posta
    Ten tekst z przeglądu trzeba polecić tym osobom z tego forum: Vicar , marsh, kildemand i innym co plują na zawodników i na tych co ich bronią po meczu na stadionach i np na tym forum. Chcą zgłaszać do administratora bo ktoś odważył sie stanąć w obronie zawodników. Już rozszyfrowali mnie że jestem niby Oskarem. Teraz co powiedzą że jestem Stachyrą? Jeden z drugim gdyby wsiedli na maszyny żużlowe to posrali by sie w gacie po 10 metrach jazdy a tu krytykują, wyśmiewają i opluwają wszystkich kto pojedzie słabo. Zapominając że żużel to sport i to bardzo niebezpieczny.

  3. Powrót do góry    #1398
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Na kogo ja pluje ? je___bnij się w głowę.

  4. Powrót do góry    #1399
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20
    Ten tekst z przeglądu trzeba polecić tym osobom z tego forum: Vicar , marsh, kildemand i innym co plują na zawodników i na tych co ich bronią po meczu na stadionach i np na tym forum.
    Durniu jeden, nikt nie pluje na żadnego zawodnika.
    W naszej kulturze radość przy okazji porażki nie jest dobrze widziana i _tylko ona_ jest tu krytykowana.
    Mnie zachowanie Oskara jakoś szczególnie nie rusza - nie od dziś wiadomo, że wszystkie Golloby są egocentrykami. Prawdopodobnie w niemałej mierze dlatego udało im się osiągnąć aż tyle...
    Mógłby jednak chociaż poudawać, że identyfikuje się z drużyną, że Polonia to coś więcej niż prywatny folwark familii Gollobów, którego głównym zadaniem jest danie szansy rozwoju i zarobku Oskarowi kosztem reszty zespołu i wyniku.

    Możesz mnie zwyzywać, możesz mi grozić - Twój wybór - Twoje teksty świadczą tylko i wyłącznie o Tobie.
    Będę jednak _kolejną_ osobą, która Ci napisze, że te głupie i kłamliwe sugestie jakoby ktoś źle życzył Oskarowi i nie doceniał ryzyka, które podejmuje także (poza kasą i realizacją własnych ambicji) dla kibiców to możesz "sprzedawać" swoim ziomalom na dzielni. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to masz już kilka (-naście?) postów od różnych osób, które próbują Ci wytłumaczyć, że atakujesz ludzi dokonując parszywej nadinterpretacji, zupełnie pozbawionej podstaw.
    Pisz, że podoba Ci się radość po porażkach, ale nie łżyj, że osoby mające inne zdanie źle Oskarowi życzą.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (30-05-2016), rogal1979 (31-05-2016)

  6. Powrót do góry    #1400
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Ten tekst z przeglądu trzeba polecić tym osobom z tego forum: Vicar , marsh, kildemand i innym co plują na zawodników i na tych co ich bronią po meczu na stadionach i np na tym forum. Chcą zgłaszać do administratora bo ktoś odważył sie stanąć w obronie zawodników. Już rozszyfrowali mnie że jestem niby Oskarem. Teraz co powiedzą że jestem Stachyrą? Jeden z drugim gdyby wsiedli na maszyny żużlowe to posrali by sie w gacie po 10 metrach jazdy a tu krytykują, wyśmiewają i opluwają wszystkich kto pojedzie słabo. Zapominając że żużel to sport i to bardzo niebezpieczny.
    Weź się człowieku ode mnie odwal, a zanim to zrobisz przytocz JEDEN mój post w którym pluję na jakiegoś zawodnika. A ponieważ takiego nie znajdziesz, możesz się odwalić już teraz.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  7. Powrót do góry    #1401
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Durniu jeden, nikt nie pluje na żadnego zawodnika.
    W naszej kulturze radość przy okazji porażki nie jest dobrze widziana i _tylko ona_ jest tu krytykowana.
    Mnie zachowanie Oskara jakoś szczególnie nie rusza - nie od dziś wiadomo, że wszystkie Golloby są egocentrykami. Prawdopodobnie w niemałej mierze dlatego udało im się osiągnąć aż tyle...
    Mógłby jednak chociaż poudawać, że identyfikuje się z drużyną, że Polonia to coś więcej niż prywatny folwark familii Gollobów, którego głównym zadaniem jest danie szansy rozwoju i zarobku Oskarowi kosztem reszty zespołu i wyniku.

    Możesz mnie zwyzywać, możesz mi grozić - Twój wybór - Twoje teksty świadczą tylko i wyłącznie o Tobie.
    Będę jednak _kolejną_ osobą, która Ci napisze, że te głupie i kłamliwe sugestie jakoby ktoś źle życzył Oskarowi i nie doceniał ryzyka, które podejmuje także (poza kasą i realizacją własnych ambicji) dla kibiców to możesz "sprzedawać" swoim ziomalom na dzielni. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to masz już kilka (-naście?) postów od różnych osób, które próbują Ci wytłumaczyć, że atakujesz ludzi dokonując parszywej nadinterpretacji, zupełnie pozbawionej podstaw.
    Pisz, że podoba Ci się radość po porażkach, ale nie łżyj, że osoby mające inne zdanie źle Oskarowi życzą.
    Dureń to jesteś ty. Gówno mnie obchodzą posty jakichś pseudokibiców liczących tylko na zwycięstwa bo jak nie to trzeba ostro skrytykować i opluć. Wypowiedź Stachyry jeszcze wam nie wystarczyła. Dobitnie wam wytłumaczył jako były zawodnik co czują zawodnicy a wy dalej swoje. Dalej będziecie krytykować i wyzywać każdego kto przywiezie zero. Sami widzicie jak cienka linia dzieli zawodników od tego że może ich już nie być na tym świecie. Jeśli ci mało to przeczytaj posty Martyny Rempały. Jak dużo osób źle życzyło Krystianowi tylko dlatego że był z klanu Rempałów a po jego śmierci te same osoby odstawiają wielki żal. To żenada! Jeszcze raz powtórzę durniu. W dupie mam takie komentarze jak twój i innych bo o wiele bardziej wartościowe są takie jak Stachyry i innych zawodników. Jeszcze jedno. Jesteś za smarkaty żeby to pamiętać. Kiedyś jeździł taki zawodnik jak Bukej. On też pozdrawiał, pocieszał kibiców po przegranej czy wygranej. Kibice mu klaskali a nie wyzywali jak wy teraz. Teraz to jest wielkie chamstwo. Wielkie parcie na wynik. Żużlowiec nie ma prawa przegrać!

    Teraz proponuję. Zbierzcie się wszyscy i napiszcie wspólny list do Stachyry że jest prostakiem,burakiem, chamem itd. bo odważył się stanąć w obronie zawodników! Dalej piszcie. Najlepiej odrazu oficjalny list do przeglądu sportowego jako riposta! Jak on mógł tak bezczelnie napisać??? Lejcie go!!!
    Czy te słowa nie są podobne do moich? Dawid był cenzurowany ale gdyby nie był też napisałby że takich kibiców jak wy należy na kopach wyprowadzić!!!

    "Dawid napisał też kilka słów do kibiców. - Uprawiamy niezwykle niebezpieczny sport ryzykując swoje zdrowie i życie niemalże w każdym wyścigu. Poświęcamy wszystko, by realizować swoją pasję, by zdobywać punkty i medale dla siebie i drużyny, by zarobić na chleb. Mimo to, na każdym kroku spotyka nas krytyka i szereg negatywnych emocji. Zapominacie, że każdy z nas wyjeżdża, by wygrać, że ktoś musi być ostatni i … że jesteśmy tylko ludźmi. Wygrywamy – jesteśmy bohaterami, bijecie brawo. Gdy przegrywamy gwiżdżecie i w sekundzie z bohaterów stajemy się … (tu mocne słowo). Prawdziwy kibic jest z drużyną i zawodnikami na dobre i na złe. Jeśli idziesz na mecz po to, by nas oklaskiwać, a na drugi dzień nas wyzywasz, bo przyjechaliśmy na ostatnim miejscu, to nie przychodź na stadion". W skrócie można to skomentować. W Polsce na stadionach jest jedno wielkie chamstwo..

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Na kogo ja pluje ? je___bnij się w głowę.

    Spokojnie. Przypomnę ci..
    Ostatnio edytowane przez 19(P)20 ; 30-05-2016 o 20:06

  8. Powrót do góry    #1402
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Oski weź wyluzuj bo ci dziadek na furę od Anderssona już nie da.

  9. Powrót do góry    #1403
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Oski weź wyluzuj bo ci dziadek na furę od Anderssona już nie da.
    O kurde zabrakło argumentów? Oskar jest ode mnie dwa razy młodszy. Owszem kibicuje jemu mimo że jest wnuczkiem Władka, Mikołajowi któremu dano szanse i innym których opluwacie za słaby wynik jak Konopka amator czy Sówka który wg was jest bo Tomek Gollob ma takiego samego sponsora. Straszne głupoty piszecie. Zmyślone, wyssane z palca i pełne nienawiści. Ja już kończę. Teraz mnie popluwajcie jeszcze przez kilka dni a w niedziele na stadion wyzywać zawodników!!!

  10. Powrót do góry    #1404
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Jesteś 2x starszy od Oskara Golloba, ale widać, że w twoim przypadku wiek to akurat nie jest żaden atut, ponieważ nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. I oświadczam Ci, że Oskar z każdym kolejnym takim zachowaniem będzie miał coraz więcej przeciwników. I to wcale nie dlatego, że ludzie mu czegoś zazdroszczą, czy źle życzą, ale dlatego, że generalnie ludzie nie lubią jak się ich robi w ch*ja. Po prostu, płacąc za bilet, nie wymagam wygranej, ale traktowania mnie poważnie. A w momencie kiedy drużyna przegrywa, ja przeżywam emocjonalnie negatywny wynik drużyny, a zawodnik mi tu pajacuje pokazując, że porażkę ma za nic, to czuję się oszukany, bo zapłaciłem za bilet, a ktoś tu mi pokazuje, że ma to wszystko w dupie. Jaki jest efekt? Taki, że dwa razy zastanowię się na drugi raz czy chcę zapłacić za coś gdzie traktują mnie jak pierwszego, lepszego frajera. Przemyśl to chłopie, bo twoje porównania tej sytuacji z tragedią torową w której ginie tragicznie młody zawodnik, są delikatnie mówiąc nie na miejscu.

    PS A poza tym jak traktować Cię poważnie gościu, skoro mówisz, że stajesz w obronie wszystkich zawodników, a kilka postów wcześniej wjechałeś na Miśkowiaka, Kościechę i Gapińskiego, lekceważąc ich, że to byli zawodnicy, którzy mieli totalnie obojętny stosunek do wyniku drużyny?
    Ostatnio edytowane przez brindel ; 30-05-2016 o 23:35

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi brindel za jego przydatny post!

    Giani (31-05-2016), never_mind (31-05-2016)

  12. Powrót do góry    #1405
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    O której godzinie najbliższy mecz w Bydgoszczy ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #1406
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Jesteś 2x starszy od Oskara Golloba, ale widać, że w twoim przypadku wiek to akurat nie jest żaden atut, ponieważ nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. I oświadczam Ci, że Oskar z każdym kolejnym takim zachowaniem będzie miał coraz więcej przeciwników. I to wcale nie dlatego, że ludzie mu czegoś zazdroszczą, czy źle życzą, ale dlatego, że generalnie ludzie nie lubią jak się ich robi w ch*ja. Po prostu, płacąc za bilet, nie wymagam wygranej, ale traktowania mnie poważnie. A w momencie kiedy drużyna przegrywa, ja przeżywam emocjonalnie negatywny wynik drużyny, a zawodnik mi tu pajacuje pokazując, że porażkę ma za nic, to czuję się oszukany, bo zapłaciłem za bilet, a ktoś tu mi pokazuje, że ma to wszystko w dupie. Jaki jest efekt? Taki, że dwa razy zastanowię się na drugi raz czy chcę zapłacić za coś gdzie traktują mnie jak pierwszego, lepszego frajera. Przemyśl to chłopie, bo twoje porównania tej sytuacji z tragedią torową w której ginie tragicznie młody zawodnik, są delikatnie mówiąc nie na miejscu.

    PS A poza tym jak traktować Cię poważnie gościu, skoro mówisz, że stajesz w obronie wszystkich zawodników, a kilka postów wcześniej wjechałeś na Miśkowiaka, Kościechę i Gapińskiego, lekceważąc ich, że to byli zawodnicy, którzy mieli totalnie obojętny stosunek do wyniku drużyny?
    Czujesz sie oszukany przez Oskara za to że zdobył dwie trójki, raz był wykluczony mimo że był podcięty przez zawodnika Wybrzeża i za to że dziękował kibicom za doping po ostatnim biegu. Powiedz tak szczerze. Ile zwycięstw Polonia miałaby na koncie punktów w tym roku gdyby nie było Oskara? Czy też czujesz się oszukany? Ty jego podejście do speedwaya nazywasz pajacowaniem. Twoja sprawa. To jest to o czym pisze Stachyra i Martyna. Jak zawodnik wygra są brawa jak przegra to jest najgorszą k...
    Dajcie już spokój temu chłopakowi bo uwzieliście sie na niego jak stare narany. To samo było z Krystianem jak pisze Martyna Też fala nienawiści szła na chłopaka. Oby u nas nie doszło do tragedii przez kibiców takich jak ty...

  14. Powrót do góry    #1407
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Czy Krystian nie zapiął kasku bo był na niego hejt?
    Oskar moim zdaniem po takim biegu mógłby zjechać do parkingu a podziękować może po całym meczu.


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  15. Powrót do góry    #1408
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Jeszcze jedno. Jesteś za smarkaty żeby to pamiętać. Kiedyś jeździł taki zawodnik jak Bukej. On też pozdrawiał, pocieszał kibiców po przegranej czy wygranej. Kibice mu klaskali a nie wyzywali jak wy teraz. Teraz to jest wielkie chamstwo. Wielkie parcie na wynik. Żużlowiec nie ma prawa przegrać!
    Współczuję Wam sąsiedzi, że musicie się użerać z takim pseudoobrońcą żużlowców.

    Panie 19(P)20 Ty nawet nie wiesz, że żaden Bukej w Polonii nie jeździł, a jeśli wiesz, że jeździł Paweł Bukiej to swój szacunek dla zawodników zacznij budować od poprawnego pisania ich nazwisk.


    ... wyzywać to kibice to potrafili jeszcze bardziej, gorzej niz teraz. Wyzywać i nie tylko.
    Po przegranych, szczególnie u siebie, derbach zawodnik, który najbardziej zawalił przez kilka dni bał się na ulicy pokazać.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 31-05-2016 o 08:30
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Giani (31-05-2016)

  17. Powrót do góry    #1409
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    O której godzinie najbliższy mecz w Bydgoszczy ?
    BKS Polonia Bydgoszcz- KSM Krosno 15:30.

  18. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    O ile kojarzę to Martyna kierowała swoje słowa do fałszywej rodziny, chyba że chodzi Ci o inny wpis.
    Natomiast co do Oskara - nikt nie narzeka na to, że zdobywa punkty, tylko jego zachowanie po przegraniu wyścigu było nieco zbyt ekspresyjne (tak to nazwijmy). Nie słyszałem, żeby ktoś na jego zwycięstwa czy zdobyte punkty narzekał. Zresztą o ile kojarzę to kibice byli zadowoleni jego postawą i głośno oklaskiwali. Z Twoich słów wynika, że kibic ma być jak wyborca PiSu - bez prawa krytyki, bo przecież zawodnik po pojedynczym słowie może się załamać.
    Wytknięcie nieprawidłowego zachowania po wyścigu przez kibiców (nikt nie narzekał na słaby występ Oskara o ile kojarzę) porównujesz do śmierci Krystiana, który zmarł z powodu błędu technicznego w postaci niezapiętego/niedopiętego kasku. Trudno też obwiniać o to kibiców, co najwidoczniej próbujesz zrobić.
    Szkoda, że przyjąłeś taką strategię wyrażania opinii, często można było z Tobą merytorycznie podyskutować - nawet nie zgadzając się to miałeś swoje opinie, które wyrażałeś prawidłowo i w przemyślany sposób. Wróć do tego - spierać się można w każdej kwestii, ale nie trzeba nikogo na kopach wyprowadzać itp.
    PS. Spytaj prezesa, czy zgadza się ze Stachyrą, który twierdzi, że kibice krytykujący mają na stadion nie przychodzić. Jak obniżysz znacząco wpływy z biletów to inaczej na to spojrzysz
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 31-05-2016 o 11:37
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #1411
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zasłyszałem ostatnio, że Władek ma przekazać klub Tomkowi. Możliwe, że już w przyszłym roku Polonia ma być pod Tomkiem. Nie twierdzę, że jest to pewne info, ale zasłyszane w kręgach z wnętrza klubu.
    Czy będzie jeżdżącym prezesem? Jeżdżącego trenera już mamy, więc nic nie stoi na przeszkodzie
    To o czym piszesz jest logiczne. Opcje po prezesie Władysławie są dwie: sprzedaż/zamknięcie biznesu lub przejęcie przez Tomka.
    Tyle, że jakoś nie widzę Tomka za biurkiem z papierami. Tam bardziej Gaszyński by pasował. Malak może być klubowym mechanikiem, Jaca trenerem.
    Niech jeszcze zrobią sojusz z Suskiewiczem i będzie w miarę dobrze.

  20. Powrót do góry    #1412
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Tomek jako prezes może być mocno twarzą klubu, magnesem na sponsorów i kibiców. W Bydgoszczy ludzie przyjdą na stadion dla Tomka. I dobrze, jeśli tego trzeba żeby kibice naszli na stadion, to niech tak to działa. Gaszyński może faktycznie pełnić funkcję zastępczo za Tomka w formie...nie wiem - jakiegoś dyrektora?
    Najbardziej interesująca wydaje się kwestia czy Tomek będzie też śmigał po torze
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #1413
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Myślę, że będzie śmigać ale jeszcze bardziej rekreacyjnie niż teraz w Grudziądzu.
    O ile w ogóle dojdzie do tego, ze będzie w Polonii w przyszłym roku.
    Jako twarz na sponsorów nadaje się idealnie.

  22. Powrót do góry    #1414
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Witam !

    Mam takie wrażenie że nie ma innego ratunku jak przyjście Tomasza do naszej Polonii , bo nie ma w tym mieście nikogo znanego kto by znów wypromował klub , jakby nie było Tomek to twarz Polskiego Speedwaya , żywa reklama i promocja żużla , myślę że o sponsorów byłoby nam o niebo łatwiej .. a kibice dla niego przyjdą na stadion to jest pewne ... jeśli tak by się stało to zmył by po sobie tę " plamę " kiedy podpisał kontrakt w Toruniu ... ale na dzień dzisiejszy to tylko nasze " marzenia " obecna sytuacja klubu jest stabilna ... tylko że oparta wyłącznie na kasie z miasta i to jest problem .. plus ten śmierdzący dług ... czas pokaże co będzie ...

    tak po za tematem ... chyba mamy po piłce w Bydgoszczy ... sytuacja Zawiszy krytyczna ..

  23. Powrót do góry    #1415
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    19(P)20 zamilcz lub porozmawiaj z kimś mniej zaangażowanym zanim coś opublikujesz.
    Zauważ, że opluwasz Kibiców Polonii również prawdziwych "na dobre i na złe", bo prawda jest taka, że zostali już wyłącznie właśnie tacy.
    Atmosfera na przeciwległej prostej jest w tej chwili bardzo pozytywna, nie ma gwizdów, są brawa, jest doping niezależnie od wyniku. Nieco inaczej jest na pozostałych sektorach.
    Forum jest po to, aby wyrazić opinię. Jeśli ktoś ma opinię w jakiejś sprawie inną niż Ty, to nie znaczy że na stadionie złorzeczy zawodnikom, że wygwizduje po każdym przegranym biegu.
    Wygląda na to, że jesteśmy w podobnym wieku, a to znaczy, że nie przystoi nam aby kogoś na kopach wyrzucać ze stadionu, obrażać go lub obwiniać za wypadki żużlowców.
    Szanuję Twoją miłość do Polonii, ale dobrze Ci radzę, ochłoń i zobacz, że Ci ludzie których wymieniłeś są (może nie wszyscy, ale większość) prawdziwymi kibicami naszej Polonii i popadanie z nimi w konflikt do niczego dobrego nie prowadzi.

  24. Powrót do góry    #1416
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    T.Gollob
    M.Jędrzejewski
    D.Adamczak
    W.Kułakow
    A.Kudriaszow
    D.Stalkowski
    T.Orwat

    Tomek zalicza wszystkie mecze u siebie. My śmigamy wówczas na torze twardym(nie ultra beton jak w Grudziądzu ale coś podobnego jak w tym roku z Czewą czy Rzeszowem). Na wyjazdy raczej nie jeździ, zaliczy jedynie te gdzie tory są raczej bezpieczne, twarde.

    Nr 1 rezerwa to Oskar, który pojedzie pewnie te wyjazdy gdzie Tomek odpuści, ale też pewnie dostanie kilka meczów u siebie. Chociaż tu mam wątpliwości bo on może mieć abonament na występy, choć za dobrze to go wsród seniorów póki co nie widzę, ale wydaje się być na ten moment chociaż pewniejszy od Curyły, który pewnie by poszedł na wypożyczenie?

    Nieźle to sobie wymyśliłem co nie

  25. Powrót do góry    #1417
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    no jak nie, jak tak

    Oskara to raczej byłbym pewny w składzie Należy liczyć, że wdał się w ojca i będzie się rozkręcał z sezonu na sezon!

  26. Powrót do góry    #1418
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Jak słodko się zrobiło:
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20
    Jesteś za smarkaty żeby to pamiętać. Kiedyś jeździł taki zawodnik jak Bukej.
    Rzeczywiście jestem za smarkaty, żeby takiego zawodnika pamiętać.
    Chyba, że chodzi o Pawła Bukieja, ale on jest ode mnie starszy zaledwie o kilka lat - nie wiedziałem, że nie można pamiętać osób o 5 lat starszych od siebie.
    Trochę mnie trochę odmłodziłeś - to miłe!
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20
    Ja już kończę.
    Dziękujemy. Lepiej było nie zaczynać, ale dobre i to.


    Z zupełnie innej beczki:
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/605...lo-tor-w-bydgo
    Od kilku lat marzy mi się takie rozwiązanie dla wszystkich meczów ligowych.
    Niby nasz główny (jedyny?) rywal w walce o utrzymanie, ale ja jestem za - brawo Papa!

  27. Powrót do góry    #1419
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    ja sobie życzę emocjonującego widowiska i walki na torze, tak jak z Gdańskiem, że w ostatnim biegu dopiero przychodzi zwycięstwo. Dla takich spotkań chce się przychodzić.

    Pamiętam jak parę lat temu przegrywaliśmy przed nominowanymi z Gorzowem różnicą chyba 4 albo 6 punktów i losy spotkania się odwróciły i wygraliśmy chyba 46-44 ale była radość. Takie mecze są najlepsze, a nie pogromy do 30.
    Dlatego mam nadzieję, że Krosno się zepnie i pokaże fajny speedway u nas.

  28. Powrót do góry    #1420
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    skoro i tak nie ma powtarzalności - to zawsze etat mniej, tylko w tym przypadku i tak jest chyba wakat

  29. Powrót do góry    #1421
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Oskar bez pewnego miejsca w składzie w klubie swojego dziadka - dobre science fiction Myślę, że od niego możecie rozpocząć budowanie składu na sezon 2017.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #1422
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,170
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Z zupełnie innej beczki:
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/605...lo-tor-w-bydgo
    Od kilku lat marzy mi się takie rozwiązanie dla wszystkich meczów ligowych.
    Niby nasz główny (jedyny?) rywal w walce o utrzymanie, ale ja jestem za - brawo Papa!
    Zalosne.Typowo pod publiczke.Sam calkiem niedawno grzmial na dzialaczy z Opola,teraz obrazony po slowach Dzikowskiego.
    Punkt drugi jego diagnozy to istne kuriozum.

    Zaznaczam ,ze nie wiem jaki byl tor z Gdanskiem,ale moze wystarczylo go
    lepiej przygotowac niz wyglupiac sie pozniej z jakimis durnymi propozycjami.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-06-2016 o 08:21
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #1423
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    A my mamy teraz jakiegoś toromistrza w klubie?

  32. Powrót do góry    #1424
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Nie chodzi o pogonienie tysiąca kibiców ze stadionu. Tylko o reagowanie na to że ktoś wyzywa i obraża zawodników tylko dlatego że pojechał słabiej.
    Jeśli chodzi o mnie to generalnie trafiasz kulą w płot. Nigdy nie obrażałem i nie wyzywałem żadnego zawodnika. Czy to z Bydgoszczy, Torunia, Zielnej Góry czy Ukrainy. Nie przeszkadza zarówno to mi jak i innym kolegom ocenić czyjąś formę. Chyba że dokładnie przedstawisz w którym miejscu na kogoś pluję.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zalosne.Typowo pod publiczke.Sam calkiem niedawno grzmial na dzialaczy z Opola,teraz obrazony po slowach Dzikowskiego.
    Punkt drugi jego diagnozy to istne kuriozum.

    Zaznaczam ,ze nie wiem jaki byl tor z Gdanskiem,ale moze wystarczylo go
    lepiej przygotowac niz wyglupiac sie pozniej z jakimis durnymi propozycjami.
    Faktem jest, że Władek ani nie jest wybitnym prezesem czy strategiem, ale bez niego nie było tak kolorowo Wiadomo, że pod publiczkę i napisane tak dlatego, że uważa że Krosno to żadne zagrożenie. Widać też, że Władek lubuje się w pismach Ale jest przynajmniej kolorowo.

    Powrót Tomka - really? Który to już rok się łudzimy?

    Co do Mikiego. Faktem jest, że nie robi punktów. Faktem jest tak, że lepiej dawać szanse jemu niż Sówce. Ciężki dylemat.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 01-06-2016 o 10:01
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Powrót do góry    #1425
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Powrót Tomka - really? Który to już rok się łudzimy?
    Ja tylko przekazuję co mi na uszy wpadło. Zaznaczam, że nie jest to żaden pewniak, ale informacja która wypłynęła z S2.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #1426
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Oskar Ajtner- Gollob to syn Jacka. Może mi ktoś wyjaśnić czemu ma on dwuczłonowe nazwisko?

  35. Powrót do góry    #1427
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Oskar Ajtner- Gollob to syn Jacka. Może mi ktoś wyjaśnić czemu ma on dwuczłonowe nazwisko?
    Drugie po matce ?

  36. Powrót do góry    #1428
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    To można nadawać dziecku nazwisko panieńskie matki?

  37. Powrót do góry    #1429
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Matka po ślubie mogła mieć dwuczłonowe, a dziecko może mieć nazwisko po matce.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #1430
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Doskonale wiem, że kobiety mogą zostawać przy panieńskim w nazwie dwuczłonowej. Ale dziecko chyba musi mieć albo MATKI albo OJCA. Od kiedy dziecko może mieć dwuczłonowe nazwisko?

  39. Powrót do góry    #1431
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Doskonale wiem, że kobiety mogą zostawać przy panieńskim w nazwie dwuczłonowej. Ale dziecko chyba musi mieć albo MATKI albo OJCA. Od kiedy dziecko może mieć dwuczłonowe nazwisko?
    No to jeśli matka po ślubie jest Ajtner-Gollob, to jak dziecko urodziło się po ślubie i ma nazwisko po matce to ma Ajtner-Gollob, bo tak się w momencie jego urodzenia nazywała matka.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #1432
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Chyba się mylisz. Jeśli matka przyjęła nazwisko męża a Ajtner przyjęła Gollob to dziecko nie może mieć nazwiska dwuczłonowego.

  41. Powrót do góry    #1433
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    W momencie ślubu się określa jakie nazwisko mają nosić dzieci, aczkolwiek w tym przypadku to dziwnie wygląda. A Jaca w ogóle jest z tą żoną?

  42. Powrót do góry    #1434
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Chyba się mylisz. Jeśli matka przyjęła nazwisko męża a Ajtner przyjęła Gollob to dziecko nie może mieć nazwiska dwuczłonowego.
    Krótkie googlowańsko: http://www.infor.pl/prawo/malzenstwo...rtnerskim.html

    Jeśli małżonkowie noszą różne nazwiska powinni złożyć oświadczenie w sprawie nazwisk wspólnych dzieci, w którym ustalą czy dziecko przyjmuje nazwisko:
    - któregoś z nich (obojętnie, czy ojca czy matki) czy,
    - powstałe z połączenia nazwiska matki i nazwiska ojca (nazwisko dwuczłonowe), przy czym nazwisko matki stanowi
    pierwszy człon nazwiska dziecka.


    Edit: ja w tym fragmencie nic o konkubinacie nie widzę, widzę "małżonkowie".
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 01-06-2016 o 13:02
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #1435
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    No czyli wszystko się wyjaśniło. Jaca z żoną żyje w konkubinacie. Bo nie można po ślubie dać nazwiska dwuczłonowego dla dziecka gdy matka nawet zostaje przy dwuczłonowym dla siebie.

  44. Powrót do góry    #1436
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach

  45. Powrót do góry    #1437
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Corsair Zobacz posta
    Jaca z żoną żyje w konkubinacie.
    Trochę to absurdalne.
    W konkubinacie można żyć z konkubiną, a nie z żoną.
    Chyba, że Jaca żyje w konkubinacie z konkubiną, zaś jego żona żyje w konkubinacie ze swoim konkubentem. Wówczas zdanie miało by jakiś sens.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-06-2016), ndr113 (01-06-2016)

  47. Powrót do góry    #1438
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Sponsorem kolejnego meczu jest pudelek.pl.
    A tor robimy sami.

  48. Powrót do góry    #1439
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez SantinoBDG Zobacz posta
    tak po za tematem ... chyba mamy po piłce w Bydgoszczy ... sytuacja Zawiszy krytyczna ..
    sytuacja jeszcze gorsza niż w Polonii, mnie ciekawi jak to jest, że tak łatwo wydaje się miejską kasę, bez jakiejkolwiek kontroli! Do jasnej cholery, tym się powinna zająć prokuratura - grube miliony utopione tak przy Sportowej, jak i Gdańskiej! W tym wszystkim tylko kibiców żal... kibiców, nie kiboli!

  49. Powrót do góry    #1440
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez rogal1979 Zobacz posta
    Trochę to absurdalne.
    W konkubinacie można żyć z konkubiną, a nie z żoną.
    Chyba, że Jaca żyje w konkubinacie z konkubiną, zaś jego żona żyje w konkubinacie ze swoim konkubentem. Wówczas zdanie miało by jakiś sens.

    Fakt. Moja pomyłka. Zakręciłem się. Najważniejsze, że już wiadomo: Jaca w momencie nadawania nazwiska dziecka musiał żyć albo w konkubinacie albo w innym związku nieformalnym.

Strona 32 z 59 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •