Strona 29 z 59 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach

  2. Powrót do góry    #1262
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jak nic teraz tylko Grand Prix.

  3. Powrót do góry    #1263
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Miałem nadzieję, że to przejdzie bez echa. Puścili go z średnio opierzonymi juniorami i radocha z wyniku.
    Mam nadzieję, że do końca tygodnia odbędzie się przy S2 trochę tych treningów, aby nasza drużyna była dobrze przygotowana do meczu. Pewnie zaraz ktoś powie, że tor może być inny niż na treningach. Ścieżki się nie zmienią, specyfika toru też nie. Po jakimś czasie, a to już chyba jest ten czas, zawodnicy powinni umieć czytać swój tor i po pierwszej jeździe wiedzieć jak się przełożyć do obecnych warunków. Znając tor i dobrze się przekładając powinni być w stanie wygrywać mecze. Zwycięstwo z Gdańskiem na pewno w zasięgu i na pewno będzie pomocne w utrzymaniu.
    Ciekaw jestem w jakiej formie jest Adamczak, czy stać go na te kilka punktów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #1264
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Nie no kurna Wladka to pogielo?! Chcialem sie wybrac w niedziele na mecz z mlodsza siostra bo pogada ma sprzyjac ale jak bilety zobaczylem to mnie scielo

    Co prawda siostra ma bilet za 10 ale juz ja mam za 25-30 mimo, ze kwalifikuje sie na ulge czyli za pakiet place 35-40.
    Na mecz w Toruniu o 17 jak pojde na drugi luk gdzie miejsca mam pewne, zaplace tez 35 zl! a na 1 luku 50.

    Po prostu bez komentarza to pozostawie, jak ktos mi tu jeszcze wypomni cos na temat wyjazdu do Toruniu to chetnie wyslucham argumentów "za"

    Ps. Ogolnie ceny cenami, ale zeby studenta nie kwalifikowac na ulge to po prostu pierwszy raz mnie takie cos spotyka.

  5. Powrót do góry    #1265
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Bo student to by wszystko chciał za darmo. Zarobić na siebie darmozjadzie!!
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #1266
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie no kurna Wladka to pogielo?! Chcialem sie wybrac w niedziele na mecz z mlodsza siostra bo pogada ma sprzyjac ale jak bilety zobaczylem to mnie scielo

    Co prawda siostra ma bilet za 10 ale juz ja mam za 25-30 mimo, ze kwalifikuje sie na ulge czyli za pakiet place 35-40.
    Na mecz w Toruniu o 17 jak pojde na drugi luk gdzie miejsca mam pewne, zaplace tez 35 zl! a na 1 luku 50.

    Po prostu bez komentarza to pozostawie, jak ktos mi tu jeszcze wypomni cos na temat wyjazdu do Toruniu to chetnie wyslucham argumentów "za"

    Ps. Ogolnie ceny cenami, ale zeby studenta nie kwalifikowac na ulge to po prostu pierwszy raz mnie takie cos spotyka.
    W takim razie miniemy się po drodze. Ja jadę w przeciwnym kierunku. Wszystko zależy czego oczekujesz za te 30-35 zł (plus ew dojazd).
    Żużla na wysokim poziomie? - Wybieram Grand Prix, nie muszę iść na Apatora-Wibratora.
    Emocji, dobrej atmosfery na trybunach niezależnie od wyniku (przeciwległa prosta), dzieciaki mogą pobiegać na dole, powspinać się na płot, przybić piątkę Gryfusiowi, a do tego niezależnie od wyniku będzie miło i sympatycznie, bo oczekiwania nie są duże (niestety) - wybieram Polonię.
    Na drugim łuku w Toruniu, po każdym przegranym wyścigu miejscowych będziesz słuchał gwizdów, a gdy wynik rozstrzygnie się na niekorzyść 50% oglądaczy ucieknie ze stadionu.

    Zgadzam się, że cena jest wygórowana, ale sport dla mnie wiąże się z emocjami, aby je mieć muszę emocjonalnie być związany z drużyną/zawodnikiem. A kibicowanie przeciw Toruniakom jakoś mnie już nie rajcuje. A żeby oglądać "piękno" sportu wolę wybrać się na łyżwy figurowe, a moją potrzebę żużla na wysokim poziomie zapewnia SGP, SEC.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rogal1979 za jego przydatny post!

    mentikk (18-05-2016)

  8. Powrót do góry    #1267
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Miałem nadzieję, że to przejdzie bez echa. Puścili go z średnio opierzonymi juniorami i radocha z wyniku.
    Średnio opierzonymi? Przecież Kostecki, trójka z Leszna i czterech Falubazów chyba dopiero po raz pierwszy jechali w jakichś oficjalnych zawodach Ja bym powiedział, że w ogóle nieopierzonymi
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    never_mind (18-05-2016)

  10. Powrót do góry    #1268
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie no kurna Wladka to pogielo?! Chcialem sie wybrac w niedziele na mecz z mlodsza siostra bo pogada ma sprzyjac ale jak bilety zobaczylem to mnie scielo

    Co prawda siostra ma bilet za 10 ale juz ja mam za 25-30 mimo, ze kwalifikuje sie na ulge czyli za pakiet place 35-40.
    Na mecz w Toruniu o 17 jak pojde na drugi luk gdzie miejsca mam pewne, zaplace tez 35 zl! a na 1 luku 50.

    Po prostu bez komentarza to pozostawie, jak ktos mi tu jeszcze wypomni cos na temat wyjazdu do Toruniu to chetnie wyslucham argumentów "za"

    Ps. Ogolnie ceny cenami, ale zeby studenta nie kwalifikowac na ulge to po prostu pierwszy raz mnie takie cos spotyka.
    Produkt klasy Premium kosztuje. Będzie za tanio to ludzie nie przyjadą. Na Zawiszę bilety rozdawali gdzie się da i nikt nie chciał iść.
    Dla mnie liczy się klub. Kibicować Apatorowi to jak bzykać swoją matkę czy siostrę.


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    atomenda (19-05-2016), rogal1979 (18-05-2016)

  12. Powrót do góry    #1269
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Z 6-10 lat temu nie do pomyślenia, żeby kibic który kibicuje/ował Polonii jechał na mecz do Krzyżaków.

    Weź człowieku już tam zostań, sprzedałeś się jak szm.ata za kilkanaście złotych, bo taniej.


    Kibicem Polonii jest się całe życie, a nie jakimś przerzutem i wiecznym malkontentem.



    Wybieram się na mecz i mimo, że cena 30zł jest trochę wysoka, to za emocje, walkę na torze, jazdę wychowanków jestem skłonny zapłacić, plus paliwo i czas na dojazd(45km od BDG)
    Ale nigdy nie pomyślałem, żeby jeździć na mecz wroga bo w Bydgoszczy słabe wyniki czy też za drogo.

    Jak za parę lat będą derby ciekaw jestem gdzie będzie twoje miejsce, wśród Krzyżoli czy Polonistów, najlepszym miejscem byłoby stanowisko w toi toiu.




    Ciężkie czasy są, ale najwierniejsi zawsze pozostaną z klubem, kibice sukcesu niech dalej narzekają i żyją przeszłością. Dobre czasy jeszcze powrócą i mam nadzieję, że to będzie za 2-3 lata kiedy TG będzie chciał wejść do klubu.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi whitered za jego przydatny post!

    xaxa (30-05-2016)

  14. Powrót do góry    #1270
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Średnio opierzonymi? Przecież Kostecki, trójka z Leszna i czterech Falubazów chyba dopiero po raz pierwszy jechali w jakichś oficjalnych zawodach Ja bym powiedział, że w ogóle nieopierzonymi
    Smektała czy Krakowiak jakieś jazdy na koncie mieli toteż chciałem być łaskawy w opiniowaniu
    Z jednej strony taki turniej to lepszy niż suchy trening, ale traktować to jako wyznacznik formy czy jakości sprzętu to tak jakby chwalić Łukasza za ogrywanie naszych Orwatów i Sitarków (niestety).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    veronek (18-05-2016)

  16. Powrót do góry    #1271
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Ja już mówiłem znajomym, że nawet gdyby bilet był za 100 zł to bym przyszedł na mecz. Może nie na każdy, ale w miarę możliwości bym był.
    Miłość jest ślepa i nie wybiera. Czego nie zrobi się dla ukochanej?
    Torreto nie próbuj wmawiać, że jesteś kibicem Polonii. Po prostu lubisz żużel jako taki i gdzie sukces czy lepsze widowisko tam i Ty.
    Tobie nie ubędzie po przyznaniu się, a inni nie będą się ciśnieniować, żeby przekonać Cię, że kibicem Polonii nie jesteś.
    Może bywasz kibicem Polonii, ale na pewno nie jesteś. To tak bez ataku.
    Dla mnie każdy kibic na stadionie jest ważny. Zarówno ten co jest pierwszy raz jak i ten co jest na każdym meczu.
    Jeden i drugi zostawiają w kasie tę samą kwotę Ja na ostatni mecz zabrałem ze sobą 3 osoby. 2 z nich wcześniej nie widziały żużla na oczy.
    Po tygodniu pytali się kiedy następny mecz. Od klimatu są inni.


    Co do Sówki... To fajnie, że zrobił wynik z juniorami. Jednak dla mnie ważne będzie jak wypadnie w konfrontacji z Konopką, Jackiem i Adamczakiem na torze przy Sportowej.
    To u nas jedziemy i wynik tu się liczy. Gdańsk trzeba roznieść

  17. Powrót do góry    #1272
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cześć sąsiedzi. W piątek jak wierzyć fanpejdźowi GKM-u, przyjeżdżamy do Was na trening punktowany.

  18. Powrót do góry    #1273
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Ja zabrałem pannę na mecz wyjazdowy w Pile i się jej spodobało,mimo, że porażki to emocjonowała się cały czas i już większość rzeczy wie i tylko mi nawija, że trzeba wygrać mecz z Wybrzeżem A smaczku dodało oglądanie Golloba w tv w Grudziądzu jak śmigał



    Niech jeżdżą jeżdżą bo mecz z Gdańskiem jest kluczowy. Jak wygramy możemy być raczej spokojni o utrzymanie.

  19. Powrót do góry    #1274
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    whitered

    mógłbym Cie obrzucić gnojem jak Ty mnie ale nie znize sie do tego poziomu.. Zanim wrzucicles na mnie piekne slowa trzeba bylo w ogole sprawdzic czy moglem sie sprzedac skoro kibicem Polonii nigdy nie bylem a jak juz fanem calej dyscypliny. Nigdy szalika Polonii nie nosilem jak i zadnego innego klubu. Jezdze tam gdzie mi sie podoba. A i jeszcze jedno nikt nie powiedzial, ze w niedziele w Toruniu bede, dalem tylko przyklad cenowy jak to wyglada u sasiadow gdzie jest jednak Ekstraliga, gdzie przyjedzie aktualny MS w niedziele. Ale wielkich ultrasow Polonii z szalikami na buzce musialem uruchomic

    kitas jestem na forum dlugo, Ty rowniez wiec powinienes wiedziec, ze nigdy nie bylem i nie nazywalem sie kibicem Polonii. Wiec nie mam czego udowadniac w tej kwestii, poniewaz nigdy nie ukrywalem jak jest. Przyklad? Na lidze nigdzie w tym roku nie bylem, w Warszawce ostatnio tak, proste.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    młody_piernik (18-05-2016)

  21. Powrót do góry    #1275
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    Awizowane

    Wybrzeże Gdańsk:
    1. Linus Sundstroem
    2. Kamil Brzozowski
    3. Oskar Fajfer
    4. Krzysztof Jabłoński
    5. Renat Gafurov
    6. Dominik Kossakowski
    7.

    Polonia Bydgoszcz:
    9. Andrey Kudriashov
    10. Łukasz Sówka
    11. Viktor Kulakov
    12. Mikołaj Curyło
    13. Marcin Jędrzejewski
    14. Damian Stalkowski
    15.

    W końcu Stalkowski
    #DW43 #GetWellDarcy

  22. Powrót do góry    #1276
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Mam tylko nadzieję, że za Sówkę pojedzie Adamczak...

    Sówka drewno trochę z ta jego pozycją na motocyklu.

    A Adamczak mam nadzieję, że choć kilka punktów uciuła które dadzą na wygraną.


    Torretoo, czyli poprostu taki trochę z ciebie internetowy/telewizyjny kibic, tu ponarzeka tam ponarzeka a sam nie ruszy nigdzie na mecz.

  23. Powrót do góry    #1277
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Myślę że to wystarczy żebyś miał spokój. Cześć ludzi odbiera Ciebie za kibica Polonii stąd niepotrzebne ciśnienie. Ja do Ciebie nic nie mam.
    Mogę mówić za siebie. Nie wyobrażam sobie kibicować innej drużynie. Ale jak to mówią jeden lubi śledzie drugi jak mu z buzi jedzie


    Whitered nawet jak pojawi się raz na meczu to zawsze klub coś zarobi.
    Nie ignorujmy kibiców i nie obrażajmy tylko dlatego, że nie są tak jak my zakochani w klubie.


    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 18-05-2016 o 15:28

  24. Powrót do góry    #1278
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Witam. Zapraszam sąsiadów na Motoarenę. Taniej, wygodniej, lepiej! Pozdrawiam.

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #1279
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Witam. Zapraszam sąsiadów na Motoarenę. Taniej, wygodniej, lepiej! Pozdrawiam.

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    I tak samo można pooglądać porażkę swojego zespołu

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi skaszub za jego przydatny post!

    never_mind (18-05-2016), rafalsky (18-05-2016)

  27. Powrót do góry    #1280
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Witam. Zapraszam sąsiadów na Motoarenę. Taniej, wygodniej, lepiej! Pozdrawiam.

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    Nie ma to jak ekipa najemników i baty w Gorzowie


    Jak tam nadal Elana zajmuje miejsce w młynie ? ehehe

  28. Powrót do góry    #1281
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Speedway203 Zobacz posta
    W końcu Stalkowski
    Otóż to. Jeszcze tylko Adamczak za Sówkę i będzie git. Aczkolwiek o zwycięstwo i tak będzie ciężko jak nasi ponownie będą musieli się w trakcie meczu dopasowywać do toru...

  29. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Sorry, ale tak jak wspomniałem wcześniej - jeśli zawodnik przez całe spotkanie nie jest w stanie dopasować się do własnego toru to jest to żałosna wymówka. Zawsze tory zły, albo silniki złe. Przez całe życie przyznanie się do słabej jazdy z własnej winy słyszałem...nie wiem czy by mi palców na rękach nie zostało wolnych jakbym zaczął liczyć.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #1283
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    W najbliższy piątek (22.05.2016) w ramach przygotowań do meczu z Wybrzeżem Gdańsk nasi zawodnicy będą trenować wspólnie z drużyną GKM Grudziądz.

    O godz. 15:00 obie drużyny odbędą trening punktowany na torze przy S2. Dla kibiców zostanie otwarta tylko Trybuna Główna.
    Wstęp: 5 zł.

    Źródło: inf.prasowa
    #DW43 #GetWellDarcy

  31. Powrót do góry    #1284
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Dobry trening, niech jadą. Mam nadzieję, że GKM nie wystawi samych juniorów
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1285
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jak patrzę na składy GKSu i nasz to myślę, że szanse na zwycięstwo są spore.
    Pod warunkiem, że chłopaki się do meczu dobrze przygotują, potrenują, zrobią tor pod siebie.

  33. Powrót do góry    #1286
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dobry trening, niech jadą. Mam nadzieję, że GKM nie wystawi samych juniorów
    Buczek, Łaguta i Okoń mają być na 100%. Tomek pewnie tez bedzie, ale nie sądze ze wyjedzie na tor.

  34. Powrót do góry    #1287
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Kiedy Tomasz Gollob ostatni raz brał udział w zawodach punktowanych w Bydgoszczy?

  35. Powrót do góry    #1288
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kiedy Tomasz Gollob ostatni raz brał udział w zawodach punktowanych w Bydgoszczy?
    http://rlach.republika.pl/dmp/2013/byto_1.htm
    Na końcu już się zlitował.

  36. Powrót do góry    #1289
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dobry trening, niech jadą. Mam nadzieję, że GKM nie wystawi samych juniorów

    Awizowany skład MRGARDEN GKM:
    1. Mateusz Danielewicz
    2. Krzysztof Buczkowski
    3. Karol Marszałek
    4. Rafał Okoniewski
    5. Artiom Łaguta
    6. Mateusz Rujner
    7. Mike Trzensiok
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  37. Powrót do góry    #1290
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Miejmy nadzieje ze Adamczak w piatek udowodni ze jedzie lepiej niz Sowka, ktorego po dwoch komletnych klapach nie widze sensu dalej probowac bo brak jego punktow moze zawazyc o porazce paroma punktami.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  38. Powrót do góry    #1291
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Z czwórki: Gollob, Konopka, Adamczak i Sówka mną jechać najlepszy. Widać z dzisiejszego półfinału IMP, że Damian ma formę.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #1292
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Jacek powinien zakończyć starty w tym sezonie skoro ma 3 zmienników. Adamczak jest chyba dobrze przygotowany wieć to on powinien jechać.
    Wciąż jestem ciekawy Konopki na S2

  40. Powrót do góry    #1293
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jak Sowka pojedzie tzn ze ktos smaruje zeby jechal. Damian w Krosnie pokazal ze powinien jechac.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  41. Powrót do góry    #1294
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Przecież Sówka zrobił 15 punktów, a Adamczak ledwie 8. Logiczne, że powinien jechać Łukasz

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  42. Powrót do góry    #1295
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Przecież Sówka zrobił 15 punktów, a Adamczak ledwie 8. Logiczne, że powinien jechać Łukasz

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Robi się duży problem ponieważ w MDMW Łukasz też zdobył 8 punktów. Jak rozstrzygnąć ten pojedynek ma trener

  43. Powrót do góry    #1296
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Fatamorgana tylko zobacz z kim przegrywał/wygrywał Sówka śmiech na sali


    A Adamczak dzisiaj z solidnymi zawodnikami rywalizował i to całkiem dobrze, powiedziałbym, że bardzo dobrze.

    Niech potwierdzi, że jest lepszy niż pan Mercedes i robi punkty w niedziele
    Liczę również na lepszą postawę Mikiego, chciałbym, żeby zrobił te 7-8punktów, wierzę że go stać na tyle.

  44. Powrót do góry    #1297
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Musi jechać Sówka. Dziś te jego 8 pkt na młodym zdolnym narybku i przyszłości naszego żużla pokazuje, że jest lepszy niż Adamczak który też co prawda zdobył 8 oczek ale na spasionych kotach bez ambicji, a to się nie liczy. Only Sówka na Wybrzeże, nasza przyszłość i nadzieja na lepsze jutro!

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    FATaMORGANa (20-05-2016), kitas (20-05-2016)

  46. Powrót do góry    #1298
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez whitered Zobacz posta
    Fatamorgana tylko zobacz z kim przegrywał/wygrywał Sówka śmiech na sali


    A Adamczak dzisiaj z solidnymi zawodnikami rywalizował i to całkiem dobrze, powiedziałbym, że bardzo dobrze.

    Niech potwierdzi, że jest lepszy niż pan Mercedes i robi punkty w niedziele
    Liczę również na lepszą postawę Mikiego, chciałbym, żeby zrobił te 7-8punktów, wierzę że go stać na tyle.
    Spoko, to był sarkazm z mojej strony. Pewnie, że powinien jechać Adamczak rokuje lepszy wynik.

  47. Powrót do góry    #1299
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Decyzję kto jedzie i tak podejmą panowie
    Jacek i Władysław ( kolejność przypadkowa)
    więc trzeba wierzyć, że będzie słuszna

  48. Powrót do góry    #1300
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Adamczakowi zabrakł jeden punkt do finału IMP - ktoś może mi powiedzieć co w awizowanym robi Sówka?

    W końcu Stalek, po dobrym wyniku w oficjalnych zawodach w których zlał resztę naszych juniorów, nie było już argumentów żeby go nie puścić.

    Jak to trening punktowany z GKM? :O Przecież na początku sezonu było, że takich nie potrzebujemy :O

    I skończcie jechać z Torretto. Niektórzy lubią, niektórzy tamto. Też byłem parę razy w Toruniu i świat się od tego nie zawalił. Jeśli woli oglądać żużel na wysokim poziomie to po co mu bronić tego. Zwłaszcza, że jak sam mówi, nigdy nie deklarował wielkiej miłości do Polonii.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #1301
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Adamczakowi zabrakł jeden punkt do finału IMP - ktoś może mi powiedzieć co w awizowanym robi Sówka?
    Wydaje mi się, że Damian został potwierdzony przez PZM dzień później niż awizowano składy na mecz. Dlatego chyba nie można było wystawić Damiana. Na szczęście można dokonać 2 zmian w składzie meczowym, liczę więc na jedną, którą będzie wstawienie Adamczaka w miejsce Sówki. I na tym koniec zmian - tylko Oskar pod 15 i jazda.

    Wiadomo już kto z naszej drużyny pojedzie przeciw GKM?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #1302
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Po komentarzu widac, ze Adamczak lekko mowiac nie zle sobie radzil w 1 biegu..

  51. Powrót do góry    #1303
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jeśli woli oglądać żużel na wysokim poziomie to po co mu bronić tego..
    ach, tam zaraz na wysokim

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    never_mind (20-05-2016)

  53. Powrót do góry    #1304
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    ach, tam zaraz na wysokim
    Trybuny są wyżej nad torem

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Giani (21-05-2016)

  55. Powrót do góry    #1305
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dobra jechaliście, i jedziecie na mnie i na to co chce ogladac ok

    A moze tak o zuzlu? Adamczka gdyby nie w i d to dzisiaj by bylo cos w okolicach 10+1/11+1/w 4... Ogólnie wiadomo, że tylko Okon i Buczek byli ale wyniki wskazuja na jedno, ze na prawde sie spasowali. Taki Curylo zrobil dzisiaj 200% swojej dotychczasowej normy albo i 250. Sam nie wiem jak sklad ulozyc bo i Sowka pojechal ladnie.. Nawet Stalkowski zdobyl 3 ptk co pewnie w niedziele bylo by suuuuper wynikiem! Nie wiem jak tam Jedrzejewski chociaz z bonusami 10 zrobil. Szkoda, ze tego spotkania w niedziele nie daja bo nie wiem czy nie bedzie lepsze niz pojedynek z Krakowa.

Strona 29 z 59 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •