Strona 19 z 59 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Dobre ustawienie par na nominowane - jest szansa wygrać ten mecz już w 14. biegu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #812
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Przecież wynik tego meczu jest już wypaczony i nie ma żadnego znaczenia.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  3. Powrót do góry    #813
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    No jestem w szoku oczywiście wykluczenie Sucheckiego "pomogło", no ale to już nie my musimy za to cierpieć. Brawo, zwłaszcza Oskar.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #814
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    W takim przypadku wyjeżdża się z parkingu prawda Pierniku?


    Brawo Polonia!!
    Byłem pewien, że tylko niepoprawny optymizm pozwala mi wierzyć w meczowe zwycięstwo.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Giani (03-04-2016)

  6. Powrót do góry    #815
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Oglądanie jazdy Oskara to była dziś prawdziwa przyjemność. Świetne starty, szybka jazda na dystansie, ale i walka na łokcie gdy było to potrzebne. Bez zbędnego podpalania się jednym meczem na własnym torze i wyciągania głupich wniosków na wyrost, dziś królem Bydgoszczy ponownie był Gollob Super!

    PS. A Siopek w 15-tym jak profesor, brawo!

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Giani (03-04-2016)

  8. Powrót do góry    #816
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Co w ogóle ten Oskar nawija. Praca od 7 do 22. Jasne
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #817
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,393 w 4,358 postach
    on w ogole za duzo mowi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Drapichrust (03-04-2016), rafalsky (03-04-2016)

  11. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Co w ogóle ten Oskar nawija. Praca od 7 do 22. Jasne
    a od 23 do 6 rano imprezy w Demonie

  12. Powrót do góry    #819
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Chłopaki pokazali dziś, że jednak jest sens w kibicowaniu tej drużynie. Oskar niezaprzeczalnie bohaterem spotkania. Kudriaszow wg mnie pojechał dobrze pomimo pie***lenia panów z TV. Raz przespał akcję Suchego i ten defekt na starcie się trafiły, ok. Ale i tak puknął 10+1. Wiktor też bardzo dobrze, bardzo pozytywnie. To młody chłopak, który też ostatnio niewiele jeździł, a dziś wynik świetny. Siopek pomimo taśmy 11 pkt, więc tylko jednak wpadka. Ta czwórka wygrała mecz. Miki pozytywnie. Wynik może niezbyt okazały, ale po tym dzwonie wrócił na tor i pojechał. Jaca zdobył punkty. Ciężko wywalczone, zdobyte pomimo widocznego braku sił. Szkoda, że drugiego juniora nie było. Cały czas mamy problem z juniorami i będzie to ciężki temat...

    Oskar wygadany, ale pozytywnie.

    Mam nadzieję, że na kolejne mecze kibiców przybędzie więcej
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #820
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Co w ogóle ten Oskar nawija. Praca od 7 do 22. Jasne
    Ja bym się nie śmiał. On ma zadatki na dużego profi ridera. Więc może coś w tym być.


    Oskar pod 10 , jakiś gość sensowny i każdy będzie miał ciężko w Bydzi.

  14. Powrót do góry    #821
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Gratulacje dla Oscara za swietny wystep, Siopek porzadnym kapitanem, rosjanie bardzo pozytywnie a najwieksze uznanie dla Mikiego bowypadek wygladal koszmarnie i bylem pewny ze juz nie wyjedzie na tor przez najblizsze tygodnie.

    Krakow jakis taki bezjajeczny z wyjatkiem bardzo szybkiego Patricka.

    Ps. Oscar ma parcie na szklo ale zdania wielokrotnie zlozone w jego wykonaniu czesto nie mialy sensu. Lepiej jedzie niz produkuje sie do mikrofonu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  15. Powrót do góry    #822
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dobry mecz, niczego nie brakowało. Troszkę potraciliśmy punktów defekty,upadek, taśma..Wykluczenie Suchego, patrzałem przed chwilą i uważam, że słuszne. Widać to coś, że chłopaki chcą jechać a i kibiców więcej jak dawniej przy tańszej wejściówce. Jest ta atmosfera wśród kibiców[brak gwizdów, obśmiewania, wyzwisk] wiadomo, wcześniej bywało różnie. Teraz widzę ludzie zaczęli doceniać to co mają a mogli nie mieć nic. Także kibicować i przychodzić na stadion bo dziś na prawdę nie było wtopy frekwencyjnej! Jacek podobno ma zamiar na serio śmigać, chce teraz ostro przytrenić. Po dzisiejszym meczu stwierdzam, że spokojnie powinniśmy się utrzymać.

    Minus dla Mazura za "faka" do kibiców

  16. Powrót do góry    #823
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    A ktos wie, dlaczego nasz trener, Pan Jacek musiał jechać zamiast Rafała Konopki???

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #824
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    nie ukrywam, że Oskara traktowałem jako swego rodzaju maskotkę z nazwiskiem, ale bije się w pierś i przyznaje się, że dziś na stojąco biłem brawo chłopakowi!!! Wiem, że to jeden mecz, że jedna jaskółka wiosny nie czyni... ale dziś miło było oglądać wnuka Władka na torze!

    Jacek, nasz trener... nie twierdze, że wieku się nie oszuka, bo zaprzeczył temu choćby Piotr Świst tydzień temu, ale brak przygotowania do sezonu to już inna sprawa. Traktuje ten występ jako swego rodzaju odkurzenie / przypomnienie się bydgoskim kibicom - i wystarczy. Ale nie sposób w tym momencie, nie wspomnieć o naszych juniorach (poza Oskarem). Jaka to musi być mizeria, skoro jedzie Jacek, a Sitarek mnie w tym utwierdził. Chłopak w swoim drugim starcie, jak znów zbliżył się, zresztą w tym samym miejscu do bandy, z którą już wcześniej się zapoznał, ewidentnie widać, że to go wszystko przerosło. Może faktycznie upadek spowodował uszczerbek na zdrowiu, nie twierdzę, że tak nie było, ale nie zdziwiłbym się, jakby chłopak się po prostu przestraszył! I w tym miejscu warto wspomnieć Mikołaja. Z tym TOP10 to tu jeden z nas popłynął, ale widać jedno - zaangażowanie i jednak tę smykałkę. Curyło przypier*olił aż strach, wsiadł i w następnym biegu w tym samym miejscu na trzeciego, na łokcie... nie zamyka manetki i nie zjeżdża, ale może się czepiam!

    Siopek, Kurdiaszow i Kułakow bardzo ładnie! Mimo, że to nie nazwiska z TOP, to człek siedząc na stadionie był spokojny o ich start. Nie było obaw, jak w poprzednich latach, że może być 3 ale 0 nie zdziwi!

    Szczerze, nie żałuję wydanej ani złotówki i ten klimat taki jakiś odmienny... a może sobie wmawiam! Ale cieszę się, że zasiadłem na sektorze, a nie w fotelu przed telewizorem!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    mentikk (04-04-2016)

  19. Powrót do góry    #825
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Dołek jaki znudzony przy opowieściach Oskara

  20. Powrót do góry    #826
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    TOP 10 w podejsciu do swojej jazdy dla swojej druzyny Curylo juz na pewno osiagnal. Chce chlopak i to bardzo. Wynik kwestia czasu bo wielu bardzo by chcialo ale takiego podejscia jak Miki nigdy nie osiagnie. Walczak i tyle. Sam w wywiadzie przyznal ze mial zlego czlowieka ktory go prowadzil. Ja dalej w niego wierze.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  21. Powrót do góry    #827
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Oskar może i jedzie częściowo na nazwisku, ale ze swoim doświadczeniem i wsparciem powinien być czołowym juniorem ligi.
    Co lepsi juniorzy albo dorośli, albo awansowali.

    Oby za tydzień Oskar pojechał z numerem seniorskim, a Damian pojechał lepiej niż rok temu.

  22. Powrót do góry    #828
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Czy dzisiejszy dzień to przełomowa data w historii bydgoskiego żużla?

    Czym przeskrobał sobie Stalkowski, że nie ma go w składzie? Sportowo Stalkowski nieporównywalnie lepszy od Sitarka.

    Sportowe fakty kolejny sezon kantują nas na frekwencji.



    Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

  23. Powrót do góry    #829
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,207
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Z Oskara będzie jeszcze zawodnik na 10 punktów w ekstralidze, zobaczycie. Jacek też odpalił bardzo późno.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #830
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Dobry mecz, niczego nie brakowało. Troszkę potraciliśmy punktów defekty,upadek, taśma..Wykluczenie Suchego, patrzałem przed chwilą i uważam, że słuszne. Widać to coś, że chłopaki chcą jechać a i kibiców więcej jak dawniej przy tańszej wejściówce. Jest ta atmosfera wśród kibiców[brak gwizdów, obśmiewania, wyzwisk] wiadomo, wcześniej bywało różnie. Teraz widzę ludzie zaczęli doceniać to co mają a mogli nie mieć nic. Także kibicować i przychodzić na stadion bo dziś na prawdę nie było wtopy frekwencyjnej! Jacek podobno ma zamiar na serio śmigać, chce teraz ostro przytrenić. Po dzisiejszym meczu stwierdzam, że spokojnie powinniśmy się utrzymać.

    Minus dla Mazura za "faka" do kibiców
    Mówisz, że nie brakowało niczego. Brakowało kibiców. Co się dzieje? Na ZK kilkaset osób. W tv przykro patrzeć. Pusty stadion. Na treningu tyle bywa. Duże miasto. Rawicz ma wierniejszych kibiców. Papa musi z tym coś zrobić.
    Co do wykluczenia Sucheckiego, to absolutnie błąd sędziego. Pierwszy wiraż. Czym zawinił?

  25. Powrót do góry    #831
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Około 3500 kibiców to dobry wynik. Należy wziąć pod uwagę droższe wejściówki niż ubiegłoroczne i fakt słabszego składu i też to, że mecze ubiegłoroczne przeważnie miały niższą widownię. No i do tego ta transmisja TV, która wygodnickich zatrzymała w domu, gdyby nie to to też ciut więcej by się ludzi nazbierało. Syfy podają 2 koła ale to śmieszne, znów nas rżną na frekwencji.
    Sędzia spokojnie się wybroni z tej decyzji, moje zdanie jest takie, że Suchy jeszcze ciut pojechał prosto bo go skleiło i dopiero się złożył przez co skosił Kudriaszowa. Jednak nie przesadzajmy, tak czy siak wygrał lepszy a jeszcze mieliśmy też trochę pecha.

    Ps. Stalkowski nie jechał bo był poobijany po upadku treningowym

  26. Powrót do góry    #832
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Mysle ze dobrze ze akurat nasz pierwszy macz byl w TV, Ci ktorzy mieli byc na stadiinie byli a Ci co ogladali w TV zobaczyli dobra reklame tego co moze byc w nastepnych meczach.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  27. Powrót do góry    #833
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Myślę, że po takiej promocji w TV na następnym meczu pojawi się więcej osób. Oby tylko u Długopisów nie było pogromu.

  28. Powrót do góry    #834
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zwycięstwo którego się nie spodziewałem. Brawa dla Oskara, mam nadzieję że w kolejnych spotkaniach również będzie dobrze. Fajnie, że mieliśmy czterech zawodników punktujących - gorzej, że pozostała trójka objechała tylko juniorów i Sucheckiego. Widać, że gdybyśmy mieli do tego choćby takiego Hougaarda to moglibyśmy zamiatać w lidze. Może Konopka bądź Soegaard (w zeszłym roku parę punktów w barwach Startu zrobił) się ogarną. Przyda się ktoś punktujący.

    W każdym razie zwycięstwo pozytywne, mam nadzieję że to przyciągnie kibiców na kolejne mecze.

    Co do juniorów. Na fb pisano, że Rydlewski olewał przygotowania, nie zrobił badań, a motory klubowe na niego czekają. Z kolei Stalkowski miał oberwać "rykoszetem" za bronienie Rydlewskiego. Stąd w składzie Sitarek. Mam nadzieję, że chociaż z jednym z tych chłopaków to nie jest prawda i zobaczymy ich w meczu. Swoją drogą jakieś dziwne kwasy tam na zapleczu. Oby to się ułożyło.

    Widać, że częściowo koncepcja Władka była słuszna. Pozbycie się wypalonych zawodników typu Kościecha i Miśkowiak, a danie szansy ambitnym i mlodym Siopkowi, Kudriaszowowi i Kułakowowi zdaje egzamin. Szkoda porażki w Opolu, ale jedziemy dalej. W kolejnych meczach u siebie będzie tylko trudniej - Wanda ewidentnie jest bezjajeczna.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #835
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Na meczu był nawet nasz prezidento
    http://sport.express.bydgoski.pl/303...ow,205024.html

  30. Powrót do góry    #836
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Myślę, że ten mecz pozytywnie wpłynie na podejście kibiców do tej drużyny. I wczoraj widać było, że to jest drużyna.
    Mecz w Dauga można spisać na straty, nie ma się co oszukiwać, że walczymy tam o cokolwiek. Lepiej potraktować to treningowo.
    Za 2 tyg natomiast przyjmujemy Stal Rzeszów i to będzie kolejny z ważnych meczów dla naszego zespołu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #837
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Oczy przecierałem ze zdumienia gdy oglądałem w tv co robi nasza Polonia, przed meczem liczyłem na wyrównany mecz, ale raczej w stronę Krakowa, choć nieprzekonująca wygrana z Krosnem napawała mnie optymizmem, że Bydgoska Polonia może wygrać z Wandą.

    Emocje jak za dawnych lat, wszyscy spisali się na medal, łącznie z Jackiem, który prowadził, ale widać, że brak sił w rączkach i potracone umiejętności przez tą przerwę, motocykl miał od Tomka. Sam powiedział, że motocykl ekstra, ale zbyt dobry na jego umiejętności.



    To jest właśnie to na co czekałem ja i pewnie wielu z was.

    TEAM SPIRIT i jazda swojakami, widać, że ci chłopacy się szanują i są solidarni

    Oni gryzą tor, zobaczcie jak sie cieszyli po wygranej


    Oskar, ten chłopak mi się podoba, jego styl wypowiedzi jak na jego wiek bardzo dojrzały, z nutką zadziorczości - (wypowiedź o Chris Harris)

    Jazda dziś kapitalna, nie spodziewałem się, że zrobi komplet, Ruskie torpedy odpaliły na całego - świetny wynik, Siopek genialnie.

    Ludzi na stadionie też nawet nawet.
    Oby tylko w Dauga nikt się nie potrzaskał i szykować się na mecz ze Stalą
    17 KWIETNIA jadę na mecz z dziewczyną

    Kolejny ciekawy mecz u siebie ze Stalą Rzeszów

    Pisze się nowa historia na naszych oczach


    Bajerski, Dołomisiewicz i ten blondyn ze studia to niech lepiej spotkają się na grę w karty, sorry ale ich wypowiedzi są beznadziejne.
    Polsat sport powinien wrócić i relacjonować.
    Ostatnio edytowane przez whitered ; 04-04-2016 o 13:04

  32. Powrót do góry    #838
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Większa jest frajda gdy wynik meczu ciągną zawodnicy związani z klubem niż najemnicy. Wynik Sipoka daje więcej radości niż taka sama zdobycz punktowa Hancocka lub Walaska. Nawet punkty Jacka czy Mikołaja cieszą, nie wspominając już o komplecie Oskara

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-04-2016)

  34. Powrót do góry    #839
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Mimo wszystko Oskar to nie wychowanek. Jego punkty zaczną cieszyć za jakiś czas.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    vicar (06-04-2016)

  36. Powrót do góry    #840
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Z Oskara będzie jeszcze zawodnik na 10 punktów w ekstralidze, zobaczycie. Jacek też odpalił bardzo późno.
    po jednym udanym meczu "u siebie" takie opinie ?
    drugi mecz w karierze powyżej 10pkt, więc chyba spokojnie

    Kiedyś Cieślak o nim powiedział "Wydaje mu się, że już wszystko wie"


  37. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    po jednym udanym meczu "u siebie" takie opinie ?
    drugi mecz w karierze powyżej 10pkt, więc chyba spokojnie

    Kiedyś Cieślak o nim powiedział "Wydaje mu się, że już wszystko wie"

    Cieślak powiedział też, że jak mecz się skończył to on się może w parkingu nap***olić ile dusza zapragnie

    Ogólnie też byłbym ostrożny z takimi wyrokami. Oskar jak widać możliwości ma, na torze też potrafi się zachować. Jak będzie sprzęt, determinacja i praca to ma szanse, aby być solidnym zawodnikiem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Giani (05-04-2016)

  39. Powrót do góry    #842
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Oskarowi życzę więcej pokory. Niech pojedzie tak jeszcze kilka spotkań, niech wejdzie do IMŚJ to będzie dobry prognostyk na przyszłość.
    Ogólnie wynik dobry ale widowisko średnie. Nie było zbyt dużo walki od startu do mety.
    Bardzo fajnie jeżdżą liderzy. Jest dobry klimat w zespole. Jednak zespół ma dziury w składzie. Brakuje punktującego seniora i juniora. Tego juniora prezes Władysław chce wytrenować i to jest dobre. Oby mu się udało. Jeśli chodzi o seniora to niestety Rafał Konopka i Jacek Gollob za bardzo nie rokują.
    W Dauga możemy powalczyć o dobry wynik ale cudów bym się nie spodziewał. Szkoda Opola ale to może naszych tylko zmotywować do lepszej jazdy. Podoba mi się też spokój w zespole. Niepokoi cisza w klubie - ogólnie brakuje marketingu.

  40. Powrót do góry    #843
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Władek pewnie uważa, że najlepszym marketingiem będzie dobra postawa zespołu, zwłaszcza walka na własnym torze, a drużyna to będą zawodnicy miejscowi, z którymi będzie się można utożsamiać. I w połowie się z tym zgadzam, bo na pewno fajniej się oklaskuje punkty zdobyte przez swoich chłopaków, niż najemne gwiazdy. Z drugiej strony - trzeba jednak wyjść do kibica. Zwłaszcza do kibica, który nie jest do żużla czy Polonii silnie przywiązany. Trzeba go zachęcić, trzeba go przekonać, że na S2 warto przyjść. Władek póki co klub oczyścił z ludzi, z biurokracji, wprowadził ... nazwijmy to projekt savingowy. Teraz czas na projekt grothowy, czyli trzeba przyciągnąć czymś ludzi. Jak? Od lat kibice rzucali na forach pomysłami. Władek i tak wie lepiej, więc niech udowadnia, że potrafi namówić kibica.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #844
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Muszę powiedzieć, że wiara w zwycięstwo z Wandą była tak na 70% ale się udało i to już w 14 .
    Oskar - dla mnie bomba nawet jeśli za dużo bełkocze w telewizorze. Lepiej tak niż eeeeeee, yyyyyyy, i dłubanie w nosie.
    Mikołaj-człowiek guma. Czekałem i się doczekałem. Pojechał dobrze (jak dla mnie) i myślę, że będzie coraz lepiej. Jakoś specjalnie nie widzę przerwy którą miał. Podsumowując Mikiego w tańcu się nie ******** i jest moc. Trzymam za niego kciuki.
    Siopek- jak na kapitana i lidera przystało. Szkoda tylko tej taśmy ale i tak jest *****iście.
    Andrzejek- dobrze i muszę powiedzieć, że ten chłopak mnie nakręca ( żeby nie było w kibicowskim sensie).
    Wiktor - tu miłe zaskoczenie bo jakoś tak mi wiary brakowało w tego chłopaka, że może coś uskrobać. Słyszałem o potencjale jaki ma a w niedziele zobaczyłem jak się przekłada na wynik.
    Trener- brawo za odwagę, determinację i za punkty. Jak będzie kondycja to będzie i zabawa, i punkty.
    Juniorka- Stalkowski do składu i nie ma co się rozwodzić na tematem.
    Klimat na stadionie- bez zmian. Nie nastąpi tu żadna rewolucja dopóki Polonia nie będzie jechała o mistrza w Ekstra (obym się mylił). Oby było te 4-5 tys. i będzie dobrze.

    Polonia Bydgoszcz!!!

  42. Powrót do góry    #845
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Jednak zespół ma dziury w składzie. Brakuje punktującego seniora i juniora. Tego juniora prezes Władysław chce wytrenować i to jest dobre.

    Juniora macie. Nazywa sie Damian Stalkowski. Nie wiem jak w tym roku sie prezentuje na trenach ale rok temu go widziałem na zywo i mnie bardzo pozytywnie zaskoczył

    Co do seniora to może Adamczak w końcu też wychowanek a w Orle nie pojezdzi.

  43. Powrót do góry    #846
    Użytkownik
    Dołączył
    03-03-2006
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Juniora macie. Nazywa sie Damian Stalkowski. Nie wiem jak w tym roku sie prezentuje na trenach ale rok temu go widziałem na zywo i mnie bardzo pozytywnie zaskoczył

    Co do seniora to może Adamczak w końcu też wychowanek a w Orle nie pojezdzi.
    Na treningach Stalkowski prezentuje się najsolidniej z pozostałych juniorów, ale póki co musi odpokutować nietrzymanie języka na wodzy.........
    fajnie prezentuje się Tomasz Orwat, i młody Mateusz Jagła który lada moment powinien zdawać licencję

  44. Powrót do góry    #847
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Curyło jak na długi rozbrat z żużlem dość zaskoczył swoim parkiem maszynowym. 4 silniki w tym 1 od Holloway'a, drugi od Anderssona a 2 pozostałe od Wicia. Widać, że zaplecze ma dobre oby wyniki jeszcze fajne jak najszybciej podłapał i będzie gites!

  45. Powrót do góry    #848
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    mam tylko nadzieje, że Władek podpisując z takimi a nie innymi zawodnikami kontrakty, będzie w stanie na bieżąco regulować im faktury, a wówczas jestem spokojny o tych chłopaków!

  46. Powrót do góry    #849
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat z wypowiedzi Oskara "Dwadzieścia procent mojego wyniku w meczu z Wandą to zasługa Andrieja Kudriaszowa. Spędziłem z nim wiele czasu; podczas treningów pożyczał mi swoje motocykle. Dzięki temu mogłem lepiej dopasować swój sprzęt" czyli Andrej pracuje za dwóch albo nawet więcej.

  47. Powrót do góry    #850
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Team spirit w Bydzi wygląda dobrze. Jeszcze pasuje zasypać dziurę na 2 może faktycznie Adamczak ? no i ten cały Sitarek to jest nieporozumienie. Niech se chłopak da spokój z żużlem bo szkoda zdrowia. Ten Stalkowski rokuje ? bo widziałem go tylko raz.

  48. Powrót do góry    #851
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Tego juniora prezes Władysław chce wytrenować i to jest dobre.
    Zastanawiam się w jaki sposób to chce zrobić. Dwóch najlepszych - Stalkowski i Rydlewski - nie jeżdżą. Rydlewski niby faktycznie olewa, ale Stalkowski ponoć za bronienie Patryka...

    Jeśli chodzi o seniora to niestety Rafał Konopka i Jacek Gollob za bardzo nie rokują.
    Postępowania z Konopką nie rozumiem. Gość dużo u nas trenuje, to go wzięli na wyjazd, a u siebie szansy nie dali. Pewnie znowu wezmą go na Łotwę a tam trudny rywal i znowu będzie zero i w kolejnym meczu u nas szansy znów nie dostanie bo za słaby...
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 06-04-2016 o 11:51
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #852
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Myślę, że wystawienie Jacka G. to po pierwsze chwyt marketingowy, który miał jakoś kibiców przyciągnąć na stadion. Czy miało wpływ na frekwencję? Można zgadywać. Odnośnie Konopki nasuwa się pytanie - czy te treningi przynoszą jakiś efekt? Czy Rafał ma odpowiedni sprzęt, żeby z powodzeniem się ścigać z rywalami? Osobiście jestem zdania, że dalsza jazda Jacka w lidze nie ma sensu, bo to takie łatanie dziury na siłę, nawet jeżeli za kilka tygodni będzie Jacka stać na jakieś tam punkty (i będzie miał siły na skuteczną walkę). W drużynie musi być zawodnik, który będzie w niej stałym punktem. Jacek jest trenerem i niech się skupi na trenowaniu i edukowaniu zawodników (jak chociażby na fb pokazali).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  50. Powrót do góry    #853
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No właśnie, start Jacka nie miał sensu, a Konopki by miał. Zarówno on jak i kibice wiedzieliby na czym stoją. A tak pojedzie do Dauga, gdzie na trudnym wyjeździe nic nie zdobędzie i będzie lament, że się nie nadaje.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #854
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Zastanawiam się w jaki sposób to chce zrobić. Dwóch najlepszych - Stalkowski i Rydlewski - nie jeżdżą. Rydlewski niby faktycznie olewa, ale Stalkowski ponoć za bronienie Patryka...
    Prezes Władysław dużo mówi o wychowaniu.
    Z drugiej strony, gdyby Stalkowski pojechał w Opolu...

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Postępowania z Konopką nie rozumiem. Gość dużo u nas trenuje, to go wzięli na wyjazd, a u siebie szansy nie dali. Pewnie znowu wezmą go na Łotwę a tam trudny rywal i znowu będzie zero i w kolejnym meczu u nas szansy znów nie dostanie bo za słaby...
    Też nie rozumiem manewru ze zmianą za Konopkę. Może był na tyle słaby, że nie rokował na jakiekolwiek punkty, może mu się sprzęt skopcił.
    Ja bym do Dauga jechał w trójkę juniorów z Oskarem na seniorce. I tak będzie w plecy.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    mentikk (06-04-2016), vicar (06-04-2016)

  53. Powrót do góry    #855
    Początkujący
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Kilka treningów zaliczyłem w tym roku, więc mam pewne rozeznanie. Konopka sylwetkę ma bardzo dobrą, nie boi się i trzyma gaz. Jedynym jego problemem jest brak dobrego sprzętu. Jeżeli Soegaard z nadwagą, po przejeżdżeniu kilku kółek po torze, jest w stanie dwa razy pokonać Konopkę (na 3 starty), który nie opuścił żadnego treningu, na torze zaliczył najwięcej kółek spośród wszystkich Polonistów, to nie mamy o czym mówić.
    Gdyby Konopka miał sprzęt Jacka z niedzielnego meczu, śmiem wątpić, że byłby w stanie robić po 4-7 punktów w meczach. Szkoda mi go, bo wydaje się sympatycznym i bardzo zaangażowanym zawodnikiem i z chęcią zobaczyłbym go w zawodach na sprzęcie z prawdziwego zdarzenia.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sir Przemek za jego przydatny post!

    vicar (07-04-2016)

Strona 19 z 59 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •