Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 2642

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach

    Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

    Nowe rozdanie w Bydgoszczy.
    Klub jest w rękach Władysława Golloba. Kontrakt 2letni podpisał Marcin Jędrzejewski, wiadomo że opuszcza nas Szymek Woźniak na rzecz Sparty.
    Wiemy, że na klubie ciąży dług (ok. 4,5 mln), a dotacja z miasta przez 4 lata ma przynieść 8 mln PLN - dodatkowo 0,5 mln ma trafić do budżetu jeszcze w roku 2015.
    Pojawiły się informacje o rozmowach z Mikołajem Curyło.
    Z kolei Adamczak najpewniej zasili Orła Łódź po świadczeniu pracy na rzecz kwiaciarni Skrzydlewskiego.
    Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń.

    Pozwoliłem sobie na otwarcie nowego wątku, gdyż sezon zakończony, a w klubie spore zmiany, które będą miały wydźwięk największy od kolejnego sezonu.

    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (04-11-2015), never_mind (04-11-2015)

  3. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A że tak kolegów zapytam bo mi umkło Czy W. Gollob ma już umowę z miastem ?
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  4. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Oskar Ajtner pewnie pojedzie na seniorce. Zostaje Siopek.
    Zostaną pewnie Kosciecha i Kudriaszow. Na rezerwę niech przyjdzie Curyło.
    Juniorzy są. Brakuje jednego seniora. Skład za 1,5 mln i walka o utrzymanie.

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez DruhBoruch Zobacz posta
    A że tak kolegów zapytam bo mi umkło Czy W. Gollob ma już umowę z miastem ?
    Tak, umowa została podpisana, tyle że za zamkniętymi drzwiami. W poprzednim tygodniu się to odbyło (chyba w piątek, ale nie na 100%).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    DruhBoruch (04-11-2015)

  7. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Tak też myślałem, że podpiszą gdzieś w piwnicy Szkoda, że nie odbyła się żadna konferencja. Warto byłoby trochę usłyszeć od Golloba o planach, liczyłem że wyciągnie z teczki paru sponsorów. No nic trzeba cierpliwości i wiary, że człowiek wie co robić.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  8. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar Speedway203
    Dołączył
    12-11-2014
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 6 w 4 postach

    Wywiad z Rafałem Bruskim

    Wywiad z Prezydentem Bruskim przeprowadzony przez czytelników portalu Zuzelend:

    http://www.zuzelend.com/21044,waszwy...ent-bydgoszczy

    Wywiad dotyczy w głównej mierze sprzedaży klubu, można się kilku ciekawych rzeczy dowiedzieć
    #DW43 #GetWellDarcy

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Speedway203 za jego przydatny post!

    chrzan (05-11-2015), mentikk (05-11-2015), never_mind (05-11-2015)

  10. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Fajny wywiad. Dobrze, że jego autorem byli kibice, bo nie było tu żadnego owijania w bawełnę.W gazecie takiego wywiadu pewnie nigdy nie przeczytamy.

    Co do jego treści merytorycznej to martwią mnie dwie rzeczy:

    1) Remontu stadionu za rządów Bruskiego się nie doczekamy nigdy, bo zawsze znajdzie się coś "ważniejszego", na co kasę może dać UE
    2) Podczas sprzedaży klubu nie liczyła się żadna wizja nowego właściciela, wygrał ten co chciał najmniej kasy, a to jaki ma pomysł na klub to już Ratusza nie obchodzi...

    Kilka słów od LT, myślę, że ma sporo racji - http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...eks_news#MTrek
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  11. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Może nie wypowiem się wylewnie ale dosadnie.. Miśkowiak i kontrakt za 300 tyś zł nawet po takim sezonie..

  12. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Może nie wypowiem się wylewnie ale dosadnie.. Miśkowiak i kontrakt za 300 tyś zł nawet po takim sezonie..
    To mało? Wychodzi 50 tys miesięcznie w sezonie! Wiem żużlowcy ryzykują życie ale jest dużo zawodów gdzie pracownicy ryzykują życie jak np. górnicy a tyle nie zarabiają mimo że pracują po 8-12 godz dziennie. Czas skończyć z płaceniem milionów zawodnikom bo oni i tak nie wydają tych milionów tylko na sprzęt. Często po wzięciu kasy za podpis jadą na zeszłorocznym sprzęcie. Kasa powinna być do zarobienia tylko i wyłącznie na torze a stawka 1000-1500 zł za pkt to nie jest mało! Zawodnicy muszą zrozumieć że wielkie pieniądze sie skonczły i wszystko wraca do...normy. Kluby bankrutują i odradzają sie na nowo na zdrowych zasadach. W Gddańsku, Częstochowie czy w Opolu już nikt raczej nie będzie płacił milion za sam podpis pod kontraktem bo znów by zbankrutowali. Czas na normalność a gdzie Miśkowiak dostanie więcej? W Ostrowie? Gnieźnie? Gdańsku? Wątpię. Na jego miejscu siedziałbym z dupą w Bydgoszczy. Podpisałbym kontrakt z Władkiem za 1500 za pkt a nie szukał milionów po Polsce których i tak nie dostanie później. Chytry dwa razy traci i pan Robert Miśkowiak powinien to wreszcie zrozumieć!

  13. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Może nie wypowiem się wylewnie ale dosadnie.. Miśkowiak i kontrakt za 300 tyś zł nawet po takim sezonie..
    Może jakiś prywatny sponsor by dołożył do jego kontraktu Wydaję mi się że w przyszłym sezonie Misiek nie powtórzyłby tak słabego sezonu i byłby liderem drużyny . Ogólnie będźiemy sie nastawiać na zwycięstwa na domowym torze więc nie wiem czy jest sens przepłacać za Miśka ? Zabrać się porządnie za Curyło podstawić mu dobry sprzęt a na S2 nie bedzie wiele odstawał od Miska czy Kostka

    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    To mało? Wychodzi 50 tys miesięcznie w sezonie! Wiem żużlowcy ryzykują życie ale jest dużo zawodów gdzie pracownicy ryzykują życie jak np. górnicy a tyle nie zarabiają mimo że pracują po 8-12 godz dziennie. Czas skończyć z płaceniem milionów zawodnikom bo oni i tak nie wydają tych milionów tylko na sprzęt. Często po wzięciu kasy za podpis jadą na zeszłorocznym sprzęcie. Kasa powinna być do zarobienia tylko i wyłącznie na torze a stawka 1000-1500 zł za pkt to nie jest mało! Zawodnicy muszą zrozumieć że wielkie pieniądze sie skonczły i wszystko wraca do...normy. Kluby bankrutują i odradzają sie na nowo na zdrowych zasadach. W Gddańsku, Częstochowie czy w Opolu już nikt raczej nie będzie płacił milion za sam podpis pod kontraktem bo znów by zbankrutowali. Czas na normalność a gdzie Miśkowiak dostanie więcej? W Ostrowie? Gnieźnie? Gdańsku? Wątpię. Na jego miejscu siedziałbym z dupą w Bydgoszczy. Podpisałbym kontrakt z Władkiem za 1500 za pkt a nie szukał milionów po Polsce których i tak nie dostanie później. Chytry dwa razy traci i pan Robert Miśkowiak powinien to wreszcie zrozumieć!
    Jakoś jestem dziwnie przekonany że w przyszłym sezonie zobaczymy go w Łodzi

  14. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Może jakiś prywatny sponsor by dołożył do jego kontraktu Wydaję mi się że w przyszłym sezonie Misiek nie powtórzyłby tak słabego sezonu i byłby liderem drużyny . Ogólnie będźiemy sie nastawiać na zwycięstwa na domowym torze więc nie wiem czy jest sens przepłacać za Miśka ? Zabrać się porządnie za Curyło podstawić mu dobry sprzęt a na S2 nie bedzie wiele odstawał od Miska czy Kostka
    Curyło na poziomie Miśkowiaka? Trochę wyobraźnia Ci zaszalała. Misiek miał słaby sezon, co nie znaczy że kolejny też tak słaby będzie. A Curyło musi najpierw udowodnić, że mu się chce. W ostatnich 2 latach ile on jeździł? Jakieś tam zawody juniorske(!). Bez przesady, przed nim sporo pracy żeby coś pokazać. A przypominam, że jego ostatnia jazda w normalnych zawodach to w momencie kiedy był jeszcze juniorem. Trochę inne wyzwania jako senior będzie miał.
    A kto ma Curyle ten "dobry sprzęt" podstawić?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2015
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez logitech Zobacz posta
    No to mamy Oskara Golloba w druzynie, tak jak papa obiecywal

    Jak by się udalo zatrzymać Andreja i Padiego ściągnąć Oskara Fajfera i ta ekipa jest silniejsza jak w mijającym roku.

  16. Powrót do góry    #13
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez eryk_twl Zobacz posta
    Jak by się udalo zatrzymać Andreja i Padiego ściągnąć Oskara Fajfera i ta ekipa jest silniejsza jak w mijającym roku.
    Szymon + Kostek/Misiek < OAG + Fajfer? :O Niektórzy to mają towar

    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Oskar Ajtner pewnie pojedzie na seniorce.
    A to niby dlaczego? Gość, który z biegami młodzieżowymi osiągnął średnią 1,211?

    Seniorzy: Siopek, Kudriaszow, Paddy, Fajfer/Curyło, OAG - niektórzy naprawdę życzą Polonii upadku :O

    Ktoś wspomniał, że Władek chciałby oprzeć skład na krajowych zawodnikach - trochę szkoda. Odcinaczy kuponów wśród krajowych zawodników nie brakuje, za to jest masa młodych nieznanych obcokrajowców, którzy za pół darmo trzepaliby niezłe punkty...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Seniorzy: Siopek, Kudriaszow, Paddy, Fajfer/Curyło, OAG - niektórzy naprawdę życzą Polonii upadku :O
    Ja jednak liczyłem (liczę?), że zostanie Kostek czy Miśkowiak (obaj?) i że ogólnie ten skład niewiele będzie odbiegał od ubiegłorocznego.
    Fajfer. Hmm...ciekawe, może chłopak nawet nieźle odpalić jak dojdzie mu dużo jazdy i będzie zaangażowany.
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ktoś wspomniał, że Władek chciałby oprzeć skład na krajowych zawodnikach - trochę szkoda. Odcinaczy kuponów wśród krajowych zawodników nie brakuje, za to jest masa młodych nieznanych obcokrajowców, którzy za pół darmo trzepaliby niezłe punkty...
    Nie wiem jak Ty, ale ja w tej grupie mam też zawodników 22-24 lat, którzy jako juniorzy bardzo się zapowiadali, a potem zostali poupychani w polskich klubach jako rezerwowi i nie mieli specjalnie jazdy. Z takich zawodników można docelowo sporo wyciągnąć, jeśli będzie się w nich trochę wierzyło. Hougaard wszak zaczął w Polonii całkiem przyzwoicie jeździć (mimo, że trochę starszy). Z Polaków można za przykład dać Grześka Zengotę, który po juniorce gdzieś tam na zesłaniu wylądował, a teraz każdy chciałby go w składzie mieć. Z naszej historii można Robackiego przywołać
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Oskar na pewno nie będzie jeździł na seniorce. Warto zauważyć, że juniorami nie są już Lebiediew, Borowicz czy Woryna (tu akurat awans do e-ligi). Jak Gollob się zmobilizuje to w 2016 wręcz powinien być czołowym juniorem I ligi. Ma teraz wszystko pod nosem, więc nic tylko jeździć i punktować dla Polonii.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 09-11-2015 o 11:23
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  19. Powrót do góry    #16
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Trochę mętne te porównania

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja jednak liczyłem (liczę?), że zostanie Kostek czy Miśkowiak (obaj?) i że ogólnie ten skład niewiele będzie odbiegał od ubiegłorocznego.
    No jeśli jakiś Robert zostaje no to spoko.

    Nie wiem jak Ty, ale ja w tej grupie mam też zawodników 22-24 lat, którzy jako juniorzy bardzo się zapowiadali, a potem zostali poupychani w polskich klubach jako rezerwowi i nie mieli specjalnie jazdy.
    Może i są, ale nie tak znowu wielu (kto np.? Borowicz?). Zdecydowanie więcej jest za to fajnych zagranicznych grajków.

    Co do OAG - z jednej strony faktycznie może jakieś punkty robić. Z drugiej to ostatni sezon na juniorce, a Rydlewskiemu bądź Stalkowskiemu cały rok przepadnie. No trudno.

    Najgorsze jest jednak to, że nadal nie wiemy jak wygląda klub. I czy nasze widzimisie mają racje bytu, czy raczej jesteśmy skazani na twarde negocjacje z Curyło...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  20. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta

    Może i są, ale nie tak znowu wielu (kto np.? Borowicz?). Zdecydowanie więcej jest za to fajnych zagranicznych grajków.
    Czaja, Musielak...kilku się znajdzie. Ja mówiłem ogólnie - takich zawodników 22-24 czy to zagranicznych, czy krajowych, którzy skończyli juniorke (krajowi) czy siedzieli na rezerwie (zagraniczni).

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Co do OAG - z jednej strony faktycznie może jakieś punkty robić. Z drugiej to ostatni sezon na juniorce, a Rydlewskiemu bądź Stalkowskiemu cały rok przepadnie. No trudno.
    Jeśli to będzie walka fair o miejsce w składzie to niech chłopak walczy i jedzie. Jak wcześniej - liczę na rotację wśród juniorów i że będzie ich trójka (a nawet więcej?) się wymieniać. Jeśli Oskar ma mieć miejsce zaklepane bez względu na wyniki to gorzej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2015
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Szymon + Kostek/Misiek < OAG + Fajfer? :O Niektórzy to mają towar
    towar nie był wcale taki mocny

    Oskar F. za Szymka , Siopas za Robertów , OAG jako junior jest raczej wzmocnieniem w stosunku do mijającego zezonu (pomijam parę meczy Kubery) . Dwa Robery i tak nic nie jechały wiec stale jeżdżący Siopek ma potencjał na ten sam wynik , natomiast Oskar F. nie jest słabym zawodnikiem końcówkę w Toruniu miał fajną , co mógł pokazać w 3 biegach w meczu .

  22. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Siopek , Czaja , O.Fajfer , Kudriaszow , Bech , Curyło - tak powinna wyglądać kadra seniorska

  23. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Siopek , Czaja , O.Fajfer , Kudriaszow , Bech , Curyło - tak powinna wyglądać kadra seniorska
    Wspaniały skład. W sam raz na spadek z wielkim hukiem.

    Ludzie, my potrzebujemy lidera bo bez niego będziemy dostawać oklep nawet na Sportowej! Jędrzejewski może będzie woził 10 pkt., a może 5, to dobry zawodnik na I ligę ale lider musi być! Tak ochoczo niektórzy pozbywają się Robertów, na kogo chcecie ich zamienić?! Ja bym Miśkowiaka zostawił jak najbardziej, to przez lata był jeden z najlepszych Polaków w I lidze, nie wierzę że nagle zapomniał jeździć - trzeba dać mu drugą szansę jeśli nie chcemy żeby wzmocnił któregoś z naszych rywali! Kudriaszow, Hougaard, Jędrzejewski, Kułakow, sorry ale przy niesprzyjających wiatrach cała ta czwórka może ukulać 25 punktów! A niektórzy w składzie chcą samych zawodników drugiej linii...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Giani (09-11-2015), vicar (10-11-2015)

  25. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Przed sezonem było kilku chętnych na Kulakowa, żeby z Toronto go wypożyczyć.
    Im szybciej zrozumiemy że jedziemy o przetrwanie, tym lepiej.
    Splacamy życie ponad stan z lat poprzednich.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Giani (09-11-2015), Sportowa_2 (10-11-2015)

  27. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Medalami DMP, historią nie zapłaci się zawodnikom.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Medalami DMP, historią nie zapłaci się zawodnikom.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    A od czego jest prezes/wlasciciel od odcinania miejskich kuponow czy od znajdowania kasy na rozwoj klubu i biezaca dzialalnosc !? On chyba nie podchodzi do tego w ten sposob, ze trzeba znalezc sponsorow to sie bedzie mialo lepszych zawodnikow, lepsze cele i lepsza frekfencje. Wychodzi na to ze Polonia bedzie teraz dzialac jak dzialala czyli 100% kasy z dotacji miejskiej tylko tyle, ze nie bedzie sie zadluzac. Sportowo na tym duzo stracimy a finansowo nie podejrzewam ze bedzie lepiej. Mogloby byc lepiej gdyby byl plan na sponsorow ale widzac po skladzie to takiego planu nie ma bo zeden sponsor z gotowka wieksza niz 20 zl tego skladu nie bedzie sponsorowal bo niby jaki w tym mial by miec interes? Co na sponsorowani Startu w poprzednim sezonie uzyskali Laczynscy? Nic tylko zszargali sobie nazwe firmy bo przez caly sezon w gazetach bylo o ponownych kleskach/porazkach Laczynskich Start Gniezno.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  29. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jaką kasę? Władek chce spłacić długi.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  30. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Tyle to kazdy z nas moglby zrobic. Biore klub dostaje 2 banki rocznie i z tego splacam 500 tys dlugu, 200 tys na pensje itd i za 1,3 robie sklad. Tyle to ja moge zrobic. A gdzie sponsorzy ktorych mial niby zagwarantowanych? Ile on doloza. Ten sklad to nawet banke nie bedzie kosztowal. Dlugu splaca z 500 tys a w tym roku maja dostac 3 banki. Pozostaje 1,5 miliona na funkcjonowanie klubu czyli pensje, pensje pensje i ewentualnie szkolka chociaz nie wiadomo bo BTZ pewnie o dotacje na szkolenie mlodziezy sie upomni oddzielnie w ratuszu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  31. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Panowie, bez narzekania - i tak przeciez gorzej juz być nie moze. Najwazniejsze jest aby odbudować finanse Klubu i Władek bardzo dobrze o tym wie. Skład jest jaki jest, jak niektórzy słusznie zauwazyli - w końcu bydgoski. Nie skreślajmy Curyły, wiadomo ze chłopak miał rozbrat z zuzlem ale to wciaz młody chłopak z wielkim talentem. Dajmy mu szanse. Liderami będą Siopek i Andriej. Co do Golloba i młodziezy to nie wiadomo - badz co badz mysle, ze nie spadniemy z ligi (i nie mam tu na mysli brak 2 ligi). Przyjdzie czas na ocenianie a teraz cieszmy sie ze w ogole bedzie zuzel na sportowej!
    "I'm not telling you it is going to be easy,
    I'm telling you it's going to be worth it."

  32. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Na Siopka, Andrieja czy Curylo nie mozna narzekac bo kazdy z nich zostawia serce na torze. Tylko problem w tym ze nie ma wsrod nich lidera na 1 lige. Wg mnie Andriej bedzie liderem zespolu ale to za slaby lider na PLZ. Brakuje kogos kim moznaby postraszyc liderow innych zespolow w nominowanych a przy takim skladzie to wlasnie nominowane wysci u nas na torze beda decydowaly o punktach meczowych. Slabo wierze w to zebysmy przed nominowanymi mieli bezpieczna przewage. O wyjazdach nawet nie pisze bonawet Pila nam pokaze miejsce w szeregu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  33. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Tyle to kazdy z nas moglby zrobic. Biore klub dostaje 2 banki rocznie i z tego splacam 500 tys dlugu, 200 tys na pensje itd i za 1,3 robie sklad. Tyle to ja moge zrobic. A gdzie sponsorzy ktorych mial niby zagwarantowanych? Ile on doloza. Ten sklad to nawet banke nie bedzie kosztowal. Dlugu splaca z 500 tys a w tym roku maja dostac 3 banki. Pozostaje 1,5 miliona na funkcjonowanie klubu czyli pensje, pensje pensje i ewentualnie szkolka chociaz nie wiadomo bo BTZ pewnie o dotacje na szkolenie mlodziezy sie upomni oddzielnie w ratuszu.
    Nie każdy.
    Bruski miał dług wdzięczności wobec Gollobów, zatem umożliwił dziadkowi rozwój "talentu" wnuka.
    Niestety wygląda to tak: 250tys Kudriaszow, 150tys Siop, Curyło, Kułakow i juniorzy po kosztach i zostaje niemal bańka na wnuka. Nawet nie potrzeba szukać sponsorów, przyciągać kibiców na stadion. Prywatny klub, właścicielowi wszystko wolno.

    Do tego można zbluzgać wieloletnich zawodników: Szymka, Kostka.

  34. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Smutek i nostalgia w te jesienne dni i wspomnienia o wielkiej Polonii można by było rzec. Wygląda to słabo i rzeczywiście na prywatny klub Papy. Ale cóż, karnet trzeba kupić i od kwietnia na stadion. Mam nadzieje jedynie, że mecze s KS Toruń będą naprzemiennie z naszymi.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  35. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Mimo ,że cieszyłem się z faktu, że znalazł się chętny na przejęcie klubu to widzę,że wraca stary papa Gollob . Takim zachowaniem i obrażaniem innych sympatii sobie na pewno nie przysporzy. Pierwsze dwie porażki u siebie i atmosfera rozpadnie się w pył . I niech niektórzy nie piszą o kibicach sukcesu bo takich już nie ma w Bydgoszczy. Marzeniem jest normalność, a będzie o nią bardzo trudno.

  36. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Zamiast się cieszyć, że na cztery spusty wam tego grajdołka nie zamknęli, to jeszcze wybredni niektórzy. Papa nie jest głupi, wie, że nie ma opcji, że z ligi ktoś spadnie, bo klubów zabraknie.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  37. Powrót do góry    #32
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale np. zamiast bez sensu ładować kasę w Curyłę, to za te same/podobne pieniądze, można by zakontraktować zawodnika, dającego jakieś nadzieje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    A co jeśli ten skład będzie wygywać to co ma do wygrania i 1 mln długu zostanie spłacone?
    Przy takim składzie 1 mln spłacone to wstyd. Absolutne minimum to 2.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Giani (12-11-2015)

  40. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Czyli zamiast górki 2,7 -3,7 podejmując 250 000 z kibiców nadal wychodzi 2,45-3,45.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  41. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Stary - dla mnie to najlepiej jakby wyszło i 5 baniek na górkę i dług spłacony w 1 sezon. Ale tak pięknie to raczej nie będzie.
    Tej kasy od sponsora ligi i TV to raczej też nie licz, bo to są dla klubów grosze.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    budżet 6 - 7 mln w pierwszej lidze.

    toż to marzenia ściętej głowy.

    fajnie by dla was było. ale jeżeli dług spadnie o 1mln to będzie super.

  43. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    budżet 6 - 7 mln w pierwszej lidze.

    toż to marzenia ściętej głowy.

    fajnie by dla was było. ale jeżeli dług spadnie o 1mln to będzie super.

    Przecież to oczywiste że takiego budżetu Władek nie będzie miał. Ale powyżej 4 mln zł powinno być spokojnie. Jakby nie było długów bilibyśmy się o awans

    Budżet powinien wyglądać następująco

    Miasto 3mln
    Kibice 300-350 tys
    Telewizja/sponsor ligi - pewnie jakieś max 50 tys
    Dotychczasowi sponsorzy ? Nie mam pojęcia - ma ktoś jakąś wiedzę ile by mogło to być w przybliżeniu
    Sponsorzy stojący za Władkiem - Chyba nikogo takiego nie było ?

    A więc mniej więcej po wyliczeniach budżet to maksymalnie 4,5 mln zł

    Skład 1,2 - 1,5
    Funkcjonowanie klubu - ? Stadion opłaca Miasto ( w tym chyba prąd , woda itd) - więc co wchodzi w koszty funkcjonowania ? Wykupienie jakiejś licencji ? na pewno pensje prezes , vice , trener , mechanik klubowy itd - więc niech to kosztuje nawet te 500-70 tys

    A więc koszty na ten sezon to w przybliżeniu 2 -2,2 mln zł
    Dlatego spłata długu powinna oscylować w granicach 2 mln - 2 takie sezony i jedziemy z czystą karta , ale jak będzie okaże sie po sezonie

    Co do składu brać Hougarda i Thomsena i jedziemy Do tego zatrudnić jakiś młokosów typu Fajzulin Czuganow na kilka lat i będzie git

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lewy24bydg za jego przydatny post!

    vicar (13-11-2015)

  45. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Sklad moze i tani ale Wladek mowi ze chlopaki nie beda na resztkach jechac.Moze chce wydac sporo kasy na sprzet.

  46. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Poziom przedszkola. Najpierw puszcza do mediów info, że zawodnik jest za drogi, a za chwilę oburza się, że nie dostał od niego oferty. Żenada.

  47. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Papa z racji wieku może mieć problemy z pamięcią...

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Po co bić pianę z powodu Kościechy? Od 2-3 lat większość kibiców Polonii chciała go wymienić a teraz jest narzekanie, że odszedł. Ja się cieszę, bo mam dość jego asekuranckiej jazdy, wywożenia w płot Kudriaszowa czy Jędrzejewskiego oraz jego przedmeczowych wizyt w telewizji. A teraz nawet Robert nie potrafi odejść z klasą, bo jeszcze prowadzi jakieś medialne gierki. Zawsze przed sezonem opowiadał ile to ma ofert, ale zostaje w Polonii. Teraz nagle pretensje, że został bez klubu? El dorado się skończyło. W Bydgoszczy miał pewny skład, brak presji i jak na niego solidne pieniądze. Niech teraz idzie np. do Łodzi, powalczy z trzema innymi zawodnikami o miejsce w składzie i zobaczymy czy jest tak łatwo. Bydgoszcz nie ma z nim żadnej umowy o corocznej emeryturze, czas wreszcie postawić na młodszych zawodników.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 15-11-2015 o 10:12
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  49. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Kościecha woził naszych riderów po płotach a teraz wszyscy najeżdżają na Władka że go odstawił. Władek robi dokładnie to o czym mówili kibice przez lata. Stawia na swoich, nie przepłaca zawodników, zaprasza do startów w Polonii tych co chcą tu jeździć a nie co chcą tu tylko zarabiać. Już w ogóle nie rozumiem nienawiści do Oskara. Chłopak jest przynajmniej z Bydgoszczy i na pewno będzie jeździł z sercem dla Polonii. Jak mu pójdzie zobaczymy. Na pewno należy mu kibicować i wspierać a nie wyzywać. Chłopak w końcu będzie miał do dyspozycji tor od rana do wieczora jak kiedyś jego wujek i ojciec, będzie miał miejsce w składzie i jeżeli będzie ciężko pracować to wejdzie na dobry poziom. Wszyscy oczekują od niego że jak nazywa sie Gollob to musi być od razu mistrzem. Dajmy mu szanse. Reszcie chłopakom też. Nawoływanie do bojkotowania jeszcze bardziej zniszczy klub. Nie dziwie sie w sumie że z takimi kibicami Polonia jest w takim miejscu co teraz...

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 19(P)20 za jego przydatny post!

    rafalsky (15-11-2015)

  51. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    To nie jest kwestia nienawisci do Oscara bo takiowej nie ma, jedyne co jest to rowne traktowanie a tego moze zabraknac bo prywatny klub to prywatny folwark i nikt nic na to nie poradzi. Jak bedzie dobry to nich jezdzi nawet 6 biegow w meczu ale jak nie bedzie to czemu ktos inny ma na tym tracic i przy tym wynik zespolu ma byc gorszy niz moglby byc. Tylko tyle i az tyle.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  52. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Oskar , Oskar, a ile powinien zdobywać punktów w meczu, żeby nie było komentarzy , że jeździ po układzie.

    Jak na moje to 4 - 5 punktów to będzie dobry wynik, choć wierzę, że systematyczność startów podniesie jego średnie.

  53. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    19(P)20 piszę takie glupoty,że aż czytać szkoda.
    Ostatnio edytowane przez Mihalo ; 15-11-2015 o 23:26

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    vicar (16-11-2015)

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •