Strona 9 z 59 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Początkujący
    Dołączył
    07-01-2016
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Czysto teoretycznie, bez obrazy, ile by Polonia zaoszczędziła w 2016 roku, gdyby chciała wystartować na zasadach Rawicza czy Opola?

  2. Powrót do góry    #362
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    bedzie paru zdesperowanych zawodnikow chcacych zapalpac sie gdziekolwiek i nawet Krosno moze miec ciekawe nazwiska. papa moze na tym skorzystac.
    ale kto będzie zdesperowany jak są "warszawki" ?
    a potem mogą dalej negocjować i czekać kto nie da rady...
    bez urazy, ale co roku mówią o desperatach, a to zazwyczaj same ogryzki...

  3. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Dla Papy jak widać dobry zawodnik to swój(oag) lub tani. Inaczej zawodnik jest do niczego.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #364
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez L Zobacz posta
    ale kto będzie zdesperowany jak są "warszawki" ?
    a potem mogą dalej negocjować i czekać kto nie da rady...
    bez urazy, ale co roku mówią o desperatach, a to zazwyczaj same ogryzki...
    Ogryzki ktore chcialyby zarobic w Ekstralidze a sie juz nie zmiescily to zupelnie lakome kaski w Nice. Zespoly w EE juz maja skompletowane sklady lacznie z dodatkowymi seniorami walczacymi o sklad. Reszcie szukajacych niewiele adresow zostalo a na pewno nie ma juz takich zespolow ktore zaplaca im tyle ile by chciali zarobic. Jak dlamnie albo obniza zadania o 50 % albo nie pojada nigdzie. Zreszta w Nice tez juz miejsc w skladach brakuje. Beda promocje bo rynek klubow sie skonczyl. Kogo lepiej wybrac Porschinga czy Holte, Szczepaniaka czy Walaska itd itp bo takie wybory beda mieli prezesi za prawie te same pieniadze.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 10-01-2016 o 17:19
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  5. Powrót do góry    #365
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Ale kto taki został ?
    Mroczka, THJ, Holta ? Na nich Papa kasy nie da...
    Szczepaniaki ? To nie poziom EL

  6. Powrót do góry    #366
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach

    Post

    Przecież to stare pierniki, my inwestujemy w młodych

  7. Powrót do góry    #367
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jacek Gollob jest młody duchem.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #368
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    bedzie paru zdesperowanych zawodnikow chcacych zapalpac sie gdziekolwiek i nawet Krosno moze miec ciekawe nazwiska. papa moze na tym skorzystac.
    Brady Kurtz został IM Australii. Już bodaj rok temu pisałem o nim. Takich zawodników do złapania jest sporo, którzy za marne grosze są w stanie przyjechać do Polski i natrzepać tu punktów.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #369
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Problem polega na tym, iż W.Gollob wychodzi z założenia, że to zawodnicy muszą się zgłosić do klubu, a nie klub do nich. Taki Lambert do Polonii jednak sam nie przyjdzie, a szkoda że Władek nie chce go sprowadzić, bo to talent na miarę Woffindena. Do Bydgoszczy oferty będą rozsyłać desperaci typu Chrzanowski, którzy na siłę chcą się gdzieś zaczepić. O młodych obcokrajowców trzeba jednak zabiegać, bo oni nic o naszej lidze nie wiedzą. Dla nich Polonia to tylko jeden z kilkunastu klubów, pójdą tam, gdzie będą ich chcieli.

    Ja się już nie łudzę, że ktoś nas zasili. Władek zapowiedział, że Oskar jeździ jako senior, więc sprawa zamknięta. Szkoda, bo ja całkowicie nie popieram tego pomysłu. Wiem, że ma 21 lat, ale po co zabierać mu ten ostatni sezon juniora? Jazda po numerem młodzieżowym dobrego zawodnika daje więcej możliwości drużynie i nie oznacza wcale 3 biegów w meczu, co potwierdza np. Zmarzlik. Wystarczy spojrzeć na bieg juniorski, gdzieś już tracimy punkty, bo tu Oskar te 2-3 oczka raczej by przywoził. Jestem ciekaw tylko, czy w razie porażek (myślę, że będą się nam przytrafiać ) Oskara także będzie sięgać krytyka...
    Ostatnio edytowane przez expert ; 11-01-2016 o 11:30
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  10. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Myślę, że Oskar będzie pierwszym, którego kibice będą obarczać winą za porażki drużyny
    Ja akurat nie uważam, że ustawianie Oskara na juniorce byłoby dobrym pomysłem. Idąc tą drogą poszlibyśmy dokładnie tym samym torem, którym szedł treneiro nie dając Rydlewskiemu czy innym okazji do ścigania. Można nawet powiedzieć, że Gorzów mógł lepiej wykorzystać czas w lidze wiedząc, że do PO się nie załapią i dać Zmarzlika na seniorkę i objeżdżać dodatkowego juniora. Ale Gorzów niech robi jak chce, to ich drużyna

    Desperaci na miarę Chrzanowskiego i tak miejsca w klubie nie znajdą, więc oferty to oni sobie przysyłać mogą.
    Fakt, też byłbym za tym, aby polować na młodych utalentowanych zawodników pokroju Lamberta czy Kurtza. Może nadejdą i takie czasy. Takim talentem miał też być Kułakow. Czy coś pokaże - się okaże. Chociaż przyznam, że zawodników tego pokroju (młodych z potencjałem) powinno być w składzie jeszcze z dwóch. W ten sposób wyłapie się tych, którzy mogą więcej - chociażby to, że nasz tor by im pasował i mogliby tu sporo punktów pukać.

    Tak jak pisze vicar - takich zawodników jest sporo. Ja pisałem swego czasu o Haertelu, który prezentował się wg mnie nieźle na motocyklu, pokonywał Pieszczka i tego typu zawodników na jakichś młodzieżowych turniejach, więc przy dobrym sprzęcie, prowadzeniu i pracy mógłby skutecznie jeździć. Takich przykładów można przywoływać. To jest temat, który jest u nas do poprawy od lat. Zmiana jednak jest taka, że teraz ten Kułakow będzie jeździł, a nie będzie tak jak z Morrisem, że się go kontraktowało i nie korzystało. Zawsze to kroczek do przodu, chociaż tak jak wspomniałem - jeszcze z dwóch zawodników tego pokroju przydałoby się zakontraktować i patrzeć jak oni się rozwijają, walczą o tą jazdę etc.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #371
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Gorzów do ostatniej kolejki i meczu w Rzeszowie drżał o utrzymanie, więc nie było sposobności, żeby objeżdżać młodych. To tak na marginesie

    A tak w ogóle, wszystkiego najlepszego w nowym roku i oby Polonia się powoli wygrzebała z tej I ligi.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hitman za jego przydatny post!

    never_mind (12-01-2016)

  13. Powrót do góry    #372
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Jeśli już Władek upiera sie przy swojej koncepcji to proponuje 2 zawodników Gleb Czugunuw i Arsłan Fajzulin . Zawodnicy młodzi bodajże 17 letni oraz delikatnie powiązani z naszym klubem ponieważ Emil zabierał ich do Bydgoszczy na wspólne treningi na hali oraz torze. Jacek Woźniak wypowiadał się swego czasu bardzo dobrze o tych zawodnikach dodatkowo z tego co pisali Czuganow jest wyposazony w bardzo dobry sprzęt .
    A więc panie Władku jak obiera pan kierunek rosyjski to proszę się zainteresować tymi zawodnikami bo sami się do klubu nie zgłoszą

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lewy24bydg za jego przydatny post!

    vicar (11-01-2016)

  15. Powrót do góry    #373
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Takim zaawodnikom trzeba oplacic przyjazd bo zeby stawiali sie na treningi to nie beda dokladac kasy na dalekie wyjazdy. A papa nie sadze zeby placil za takie wypady treningowe. Chyba nie mamy w skladzie zadnego zawodnika dojezdzajacego bo i Andriej i Kulakow z tego co kojarze mieszkaja blisko.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  16. Powrót do góry    #374
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Za darmo obecnie nawet w ryj ciężko dostać. Nie włożysz to nie wyciągniesz. Stara zasada. O ile dobrze pamiętam z Tomkiem Władek robił podobnie, że na Imsj go nie dawał bo po co ściągać się z juniorami.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  17. Powrót do góry    #375
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Takim zaawodnikom trzeba oplacic przyjazd bo zeby stawiali sie na treningi to nie beda dokladac kasy na dalekie wyjazdy. A papa nie sadze zeby placil za takie wypady treningowe. Chyba nie mamy w skladzie zadnego zawodnika dojezdzajacego bo i Andriej i Kulakow z tego co kojarze mieszkaja blisko.
    Zawsze moźna zrobić jak z Emilem że w trakcie sezonu zamieszkałby któryś z nich w Bydgoszczy - no bo chyba to jest normalne że taki zawodnik na treningi nie dojeżdżałby z Rosji

  18. Powrót do góry    #376
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Emil zamieszkał u Sawarskiego. Teraz gdzie chłopaków zadekujemy?
    To są koszty, a w to nie idziemy.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  19. Powrót do góry    #377
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Najpierw u Prosiaczka a potem już w budynku klubowym. Pamiętam jeszcze fotki jak się tam "rozkładał".. Teraz by musiał Władek młodego przygarnąć

  20. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Widzę tworzenie problemu na siłę.
    To problem zakwaterować takiego zawodnika w budynku klubowym? A wynajęcie mieszkania to też by nie był majątek na takie potrzeby użytkowe klubu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #379
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    A mi po głowie chodzi Ilia Czałow. Nie wiem czemu w ubiegłym sezonie w ogóle nie jeździł. Kontuzja? W poprzednich latach pokazał, że punkty potrafi zdobywać. Myślę, że pasowałby do koncepcji naszego zespołu. Strzelam, że jest lepszy niż Kułakow.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #380
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja już nie mogę się doczekać sprzedaży karnetów. Jestem ciekaw jaka będzie cena przy takiej ilości meczy.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  23. Powrót do góry    #381
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Wypadałoby już ruszyć ze sprzedażą karnetów. Na coś specjalnego czekamy?

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #382
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Wypadałoby już ruszyć ze sprzedażą karnetów. Na coś specjalnego czekamy?

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    Myślę, że czekali na ilość meczy żeby cenę ustalić.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  25. Powrót do góry    #383
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Ilość już jest.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  26. Powrót do góry    #384
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Przyznam szczerze, że Władek mnie zaskoczył stwierdzeniem, że jeździł w Neptunie Gdańsk w roku 1955. Szczerze mówiąc Neptun nie jeździł wtedy w lidze. Może w DMP Maszyn przystosowanych? Lach milczy o tym.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #385
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Przyznam szczerze, że Władek mnie zaskoczył stwierdzeniem, że jeździł w Neptunie Gdańsk w roku 1955. Szczerze mówiąc Neptun nie jeździł wtedy w lidze. Może w DMP Maszyn przystosowanych? Lach milczy o tym.
    A może ścigał się z kolegami na rowerach po parku przy torze Neptuna? Po tylu latach coś mogło się zatrzeć w pamięci. Również szukałem jakiejś informacji potwierdzającej, ale nic nie znalazłem.
    Szczególnie dziwne, bo w latach 90-tych, kiedy był bardzo znany w środowisku nie opowiadał o takim epizodzie.
    Ostatnio edytowane przez rogal1979 ; 12-01-2016 o 12:37

  28. Powrót do góry    #386
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    To zdjęcie powinno prezentować Polonię w jakimś Vademecum Kibica
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdj...10#photo-start
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    DruhBoruch (14-01-2016)

  30. Powrót do góry    #387
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    To zdjęcie powinno prezentować Polonię w jakimś Vademecum Kibica
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdj...10#photo-start
    Curyło wygląda jak czeski piłkarz z grzywką na plecach
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  31. Powrót do góry    #388
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez DruhBoruch Zobacz posta
    Curyło wygląda jak czeski piłkarz z grzywką na plecach
    Jak rasowy diskopolowiec z lat 90tych lub po prostu jak swego czasu jeden z naszych ulubieńców Michał Robacki.
    Jeśli ma dostarczyć nam podobnych emocji jak Robak, to proszę bardzo

  32. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Jak kiedyś porównałem go do gościa z początku lat 90. to wywołałem oburzenie. Wystarczyłoby wsadzić go w dresik z kreszu, za kierownicą zdezelowanego BMW, złoty łańcuch na szyję i jazda
    Żarty żartami, niech się nosi chłopak jak chce. Jak będzie solidnie trenował i dobrze jeździł to może i sobie złote zęby wstawić
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #390
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Wiadomo moze czy Miki dalej wspolpracuje z swoim poprzednim menago ktory pomogl mu zakonczyc kariere swego czasu?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  34. Powrót do góry    #391
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Podobno już nie.

  35. Powrót do góry    #392
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    No chyba nie bedzie az tyle gotowki w tym sezonie zeby utrzymywac menago no i chyba sama lige polska mozna opykac bez menago.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    xaxa (15-01-2016)

  37. Powrót do góry    #393
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Piła się zbroi, więc ciężko będzie z nimi wygrać. Cała nadzieja jeszcze w Krośnie Z drugiej strony Hawi Racing dostał aż 400tys. z miasta, więc spokojnie byliby w stanie opykać wszystkie wyjazdy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  38. Powrót do góry    #394
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Co robi Piła?

    Dolny, Kościuch i Davidsson to zbrojenie się?
    Chyba w pukawki na wodę.
    Tak samo można powiedzieć, że Władek Gollob uzbroił Polonię po zęby

    Widzę, że towar mocny Opole mogłoby odjechać sezon jeśli miałoby kasę. Podejrzewam, że te 400 000 mieli już dawno rozpisane w budżecie i z tym planowali taki a nie inny sezon.

  39. Powrót do góry    #395
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Kościuch akurat z tej grupy to zawodnik, który może pojechać w miarę nieźle. Ponadto Brady Kurtz, który może też nieźle namieszać akurat.
    Oczywiście równie dobrze pilscy zawodnicy mogą pojechać fatalnie i przegrać bonusy z naszymi niewyjazdowymi ekipami. Jednak coś tam się dzieje. Thoernbolm też ma o co walczyć, a ponadto Piła nadal chyba walczy o Gapińskiego, który na I ligę to już nie będzie byle ogórek.
    Tak jak rozmowa przebiegała tutaj wcześniej - warto by było mieć w zapasie takich zawodników z młodego pokolenia jak wspominany Lambert, Czałow czy Haertel.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #396
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Co robi Piła?

    Dolny, Kościuch i Davidsson to zbrojenie się?
    Do tego Kurtz czy Jensen. W stosunku do Kułakowa, Curyły czy OAG to spokojnie można nazwać zbrojeniem Ktoś tu w dalszym ciągu zapomina jakim składem MY dysponujemy

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Opole mogłoby odjechać sezon jeśli miałoby kasę. Podejrzewam, że te 400 000 mieli już dawno rozpisane w budżecie i z tym planowali taki a nie inny sezon.
    W takim razie ich budżet składa się tylko z tego co z miasta, co nie wróży dobrze. Przy takiej dotacji z miasta, wystarczyłoby się chociaż trochę zakręcić przy sponsorach i spokojnie mogliby odjechać wszystkie spotkania. A tak mogą sobie zmontować mocniejszą ekipę z tego co oszczędzą na braku wyjazdów. Naprawdę mam nadzieję, że ten sezon jest tylko przejściowy z takim regulaminem.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 15-01-2016 o 12:10
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    never_mind (15-01-2016)

  42. Powrót do góry    #397
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Czy były jakieś rozmowy na temat... Kryterium Asów? Ktoś coś wie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #398
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Nie lekceważmy Piły, bo jeszcze się możemy mocno zdziwić. Kurtz to może być odkrycie ligi, moim zdaniem będzie jeszcze lepiej punktował niż Fricke rok temu w Rybniku. Davidsson na betonie może zrobić dwucyfrówkę, a jak dojdzie Gapiński to mają krajowego lidera. Bardziej bym się nastawiał na walkę z Krosnem, bo oni raczej pojadą składem z II ligi.

    Nie przeceniajmy Polonii. Mamy Jędrzejewskiego i Kudriaszowa, którzy rok temu byli tylko 2 linią. Reszta to niewiadome.

    Do listy tych młodych obcokrajowców, których Polonia (gdyby nie archaiczne podejście W.Golloba do dzisiejszego żużla) mogłaby ściągnąć dołączył Wadim Terasenko. Może już nie taki bardzo młody, ale nadal to zawodnik z dużym potencjałem. Pamiętam, że jeszcze jak przyjeżdżał z Lokomotivem do nas na sparingi to prezentował się bardzo solidne na S2.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 15-01-2016 o 12:16
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  44. Powrót do góry    #399
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Tarasienko też w Pile
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #400
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Pewnie dla nas był za drogi

    Papa: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/572...we-w-2017-roku

    "Mój dobry przyjaciel Marek Karwan ustawiał w latach 90. Adrianę w Toruniu. Zabrał do zespołu dwóch mistrzów świata i dwóch czołowych polskich zawodników. Co z tego wyszło? Cel nie został zrealizowany. Kiedy spotkaliśmy się zanim ta drużyna zaczęła jechać, to mówił mi, że mogę mu gratulować, bo przez trzy lata ma złoty medal. Ja taki pewny nie byłem. Wydał dziewięć milionów, a nic z tego nie było. Toruń skończył trzeci, a Polonia czwarta, wydając jedną trzecią tego co oni"

    U Władka z pamięcią chyba różnie. Z tego co mi się wydaje, to chodzi mu o sezon 2003, kiedy to Toruń skończył drugi, a Polonia trzecia. Z tego powodu wydaje mi się, że z tym Neptunem też coś musiał pokręcić Pomijając, że Polonia tak mało wtedy wydała, że aż po sezonie... padła

    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  46. Powrót do góry    #401
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Gollobowi często zdarza się coś pokręcić. Jakiś czas temu podawał opis statystyczny zawodnika, który się zgłosił do Polonii, ale ze względu na wysokie (wg Władysława) wymagania nie został zakontraktowany, to też te statystyki były pomylone, bo do nikogo nie pasowały, ale najbliżej był M.Jabłoński, więc pewnie o niego chodziło.

    Tymczasem od dziś w prowadzenie treningów zaangażowany jest Jacek Gollob. Ciekawe czy to tylko chwilowa pomoc, czy też może przymiarka do roli trenera Polonii?
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  47. Powrót do góry    #402
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Pomoc Jacy zawodnikom nie zaszkodzi. To dla mnie zrozumiałe, że w takim interesie syn wspomoże ojca...

  48. Powrót do góry    #403
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    A tak wogole to czym Jacek sie zajmuje po zakonczeniu kariery?

    Mozna sie wykazac Panowie. Mlody powinien sie cieszyc jazda i rozwijac a nie martwic czy ma na co wsiasc.

    https://zrzutka.pl/xw5gjy
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 18-01-2016 o 18:27
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  49. Powrót do góry    #404
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Panowie, myślę że warto wesprzeć tego bardzo utalentowanego chłopaka:

    https://zrzutka.pl/xw5gjy

    Ja już się dorzuciłem.

    Ale z drugiej strony juniorzy mają chyba amatorskie kontrakty, więc sprzęt powinien zapewniać im klub. Władek wspominał, że kasa zaoszczędzona na kontraktach pójdzie właśnie na sprzęt.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    rogal1979 (19-01-2016)

  51. Powrót do góry    #405
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Niektórzy z naszych zawodników nigdy nie mieli możliwości się rozwinąć, a ja dam im szansę - mówi Władysław Gollob, właściciel klubu. - Często jeździli na sprzętowych "resztkach", a teraz będzie inaczej.

    Czyli jak to Władek mówi że jeździli na sprzętowych resztach to teraz wygląda że co niektórzy nie mają nawet na czym jechać

Strona 9 z 59 PierwszyPierwszy ... 789101119 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •