Strona 13 z 59 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Koledzy...czuję się rozczarowany Waszą postawą. To już drugi dzień z rzędu bez hejtu na Władka. Trudno się takie dni w pracy rozpoczyna
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #542
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Hmm, no to może ja pośrednio. Wygląda na to, że
    po ostatnich tłustych latach przyszedł czas na chude.
    Tak proszę Państwa im szybciej to do nas dotrze tym
    lepiej.

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Koledzy...czuję się rozczarowany Waszą postawą. To już drugi dzień z rzędu bez hejtu na Władka. Trudno się takie dni w pracy rozpoczyna
    Karnety zaczęły się sprzedawać, Miki i Rosjanie wygląda, że ciężko pracują nad formą. Trochę martwi mnie Siopek, że nawet krótkich spodenek na treningu nie założy i żadnego popisu na facebooku.

  4. Powrót do góry    #544
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Dobra ironia z rana. Wszyscy myslelismy wrazenie ze te chude wlasnie przechodzilismy w ostatnich latach a tu sie okazuje ze bylo wrecz odwrotnie.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    vicar (15-02-2016)

  6. Powrót do góry    #545
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Dobra ironia z rana. Wszyscy myslelismy wrazenie ze te chude wlasnie przechodzilismy w ostatnich latach a tu sie okazuje ze bylo wrecz odwrotnie.
    A może to wciąż są tłuste lata, a takie naprawdę chude dopiero przyjdą? Cieszmy się chwilą.

  7. Powrót do góry    #546
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Na dniach wpadnie 100.000zł zwrotu od Hancocka, więc Władysław trochę zgroszuje.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  8. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    A te 100 tysi to nie jest kwestia tego, że to mu została już potrącone i to się rozstrzyga czy mamy mu to zapłacić, czy jesteśmy z tego zwolnieni?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #548
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Na dniach wpadnie 100.000zł zwrotu od Hancocka, więc Władysław trochę zgroszuje.
    Jakiego zwrotu ? Potracili mu i wyplacili bez tego dlatego poszedl do sadu czy gdzie tam go ponioslo.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  10. Powrót do góry    #549
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    To pokazuje jakim extra prezesem był Deresiński. Polonia Pralnia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #550
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/580...zanse-w-polsce

    Może ktoś zasugerować młodemu, żeby wysłał swoje CV, LM, podanie o starty w Polonii, ofertę sponsoringu i cokolwiek jeszcze jest niezbędne do Władka?

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi chrzan za jego przydatny post!

    never_mind (16-02-2016)

  13. Powrót do góry    #551
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Fajnie by było, ale mimo to i tak chłopak by raczej sobie nie pojeździł. Niestety (dla takiego chłopaka) junior musi być Polakiem (posiadać obywatelstwo) więc trudno będzie pójść śladami Emila. Chyba, że w drugiej części sezonu sytuacja w tabeli byłaby wyjaśniona na 100 %, to wówczas można eksperymentować. A tego bym się raczej nie spodziewał, aby na 2 miesiące przed końcem sezonu utrzymanie było już pewne
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #552
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Gdyby podpisal z 5 letni kontrakt z Polonia to moze Wladek by sie zainteresowal z tak to powie ze po co ma ho odchowac na wlasnej krwawicy jak za rok dwa odejdzie a Wladzio nic z tego nie bedzie mial. Jemu nie chodzi o wynik druzyny tylko kasa ma sie zgadzac a nie daj boze ktos by go chcial wyrolowac i podebrac takiego mlodego, utalentowanego i objezdzonego u Wladka zawodnika. Zawodnik ma byc niewolnikiem i ewentualnie trzeba na nim zarobic gdyby mu sie znudzily maniery Papy.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  15. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Nic to w sumie dziwnego. Takim chłopakiem trzeba się jakoś zaopiekować. Nauczy się go tego i tamtego i nie masz gwarancji, że jak pojawią się jakieś wyniki to go taki Falubaz czy Leszno nie zabierze za lepszy hajs. Oczywiście - wolny rynek. Każdy ma prawo zmienić pracę kiedy chce. Ale w wypadku takich chłopaków jest to inwestycja, a jak inwestujesz i masz duże ryzyko, że ta inwestycja Ci się nie zwróci, to musi Cię być na to stać. A Polonii nie stać na ryzykowne inwestycje
    Tak jak mówisz - 5letni kontrakt rozwiązałby sprawę, bo chłopak ewentualnie mógłby pójść na wypożyczenie żeby jeździć i wrócić po roku i być może walczyć o jazdę. Ale czy uda się w dzisiejszych czasach skusić kogoś na 5letni kontrakt? Przecież to żadne odkrycie, że zawodnicy przyjeżdżają do Polski zarobić (migracja zarobkowa do Polski zawsze budzi uśmiech na mej twarzy). To by chyba znowu musiał Prosiaczek zadziałać opieką nad zawodnikiem jak swego czasu z Emilem, bo klub sam w sobie nie ma siły przebicia w porównaniu do konkurencji, żeby kogoś przekonać do takich warunków.

    Szkoda, że polityka Władka jest taka dość mocno jednotorowa. Mam nadzieję, że jakoś to wypali i coś z tych naszych chłopaków jeszcze wyrośnie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #554
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Oczywiscie nic dziwnego to nie jest ale tez nic fajnego. Opcja jest taka zeby zawodnik do nas nie trafil wcale lub trafil na rok i gdyby punktowal to mielibysmy mlodego, taniego grajka ktory przywozi przyzwoita liczbe punktow. Mielismy promowanie swoich bardzo slabych juniorow przez ostanie 2 lata i niby to mialabyc inwestycji, oczywiscie inwestycja nie trafiona. Trzeba miec oczy dookola glowy i otwarty umysl i wykorzystywac nadarzajace sie okazje. Jezdzi najlepszy bo promowanie miernot juz mielismy i to nie zdaje egzaminu. Jak ktorys z naszych wychowankow ma talent to zaden sprowadzony zawodnik go nie wygryzie. Proste.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  17. Powrót do góry    #555
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    W pozyskiwaniu tych młodych, zdolnych zagranicznych zawodników to mamy problem ponieważ co my możemy im zaproponować. Polonia nie jest tym klubem co 10 lat temu, gdzie miała renomę wśród zawodników. Teraz to mamy długi, bałagan organizacyjny, stary stadion i puste trybuny więc jesteśmy w czarnej d.... i ciężko kogoś kto ma ambicję by związał się z klubem na 5 lat. Młodzi też chcą jeździć w klubie z jakimiś tuzami by ich podpatrywać, uczyć się od nich, a tego w Bydgoszczy nie znajdą.

  18. Powrót do góry    #556
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Wątpię aby Władek chciał objeżdżać zawodników innej drużyny. To nie w jego stylu. Z resztą kiedyś powiedział, że młodzi zawodnicy owszem są widziani ale muszą podpisać z klubem minimum 2 letni kontrakt. I tu ma rację, bo co nam z tego, że będziemy dawać szanse młodemu Ruskowi a za 2 lata Toruń go upchnie do podstawowego składu podekscytowany jego wynikami w Polonii i będą mieli zawodnika na lata...Wiadomo gdzieś na wypożyczenie pójdzie, ale nie ma sensu go brać. Co innego gdyby podpisać np. z 17- letnim Fajzulinem(też młody Rosjanin) na kontrakt kilku letni i stopniowo go objeżdzać, przy tym też pierwszy rok gdzieś na wypkę go dać.

    Tak jeszcze myślę o młodych i tych ich zbiórkach..Czy Jóżwik i Bietracki jeździli na swoim sprzęcie czy klubowym? Przecież jak skończyli "kariery" to motory powinny wrócić do klubu i będzie dla młodych. O ile Jóźwik dał sobie spokój to Bietracki chyba się waha(nie wiem nad czym?) bo kilka razy trenował z klubem. Ciul, że z taką nadwagą i tkanką tłuszczową to raczej sumo jak idzie o sport byłoby dla niego odpowiednie

  19. Powrót do góry    #557
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jesli nasi najmlodsi maja dalej korzystac z kilkuletnich motocykli Jozwika i Birtrackiego to slabo widze ich wyniki w przyszlosci. Predzej Wladek powinien odkupic kilka sztuk od Tomka.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  20. Powrót do góry    #558
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Akurat to może nie być aż tak zły pomysł.
    I jemu i Toruniowi zależy na dużej ilości startów, a trudno o drużynę, w której miałby więcej szans na to (i więcej Rosjan).
    Skoro Kostek twierdzi, że zaczną o nim myśleć za 2-3 lata (obcokrajowców mają aktualnie dosyć silnych...) to będą chcieli, by się teraz rozwijał. Może nawet sprzęt podstawią?
    Gorszy ani droższy od naszych ostatnich wzmocnień raczej nie będzie.
    Dzisiaj 2-3 lata w jednym klubie to już dosyć sporo, a możni po niego sięgną dopiero jak wykręci średnią w okolicach 2,5.
    Spróbować chyba warto, może nawet warto, by Władek sam się tematem zainteresował?

  21. Powrót do góry    #559
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Długo tu nie byłem.
    Tak czytam i czytam i nie wierze jak ciężko dogodzić kibicom.
    Mieliśmy krzyżaków w drużynie - źle.
    Mamy swoich - źle.
    A ja się cieszę, że w Bydgoszczy będzie żużel typowo Bydgoski i wcale nie skazany na pożarcie na torze Ci zawodnicy mogą wygrać z każdym :
    Jędrzejewski - 9-12 pkt
    Curyło - 6-10 pkt.
    Kudriaszow - 10-12 pkt
    Kułakow - 6-10 pkt
    Oskar - ok. 6 pkt.
    Stalkowski - mega potencjał
    Rydlewski - musi tylko psychikę garnąć
    Większość meczy u siebie wygramy i to naszymi lokalnymi zawodnikami
    Na taką Polonię będę chodził bo w tym momencie to też moja Polonia

  22. Powrót do góry    #560
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    A ja się cieszę, że w Bydgoszczy będzie żużel typowo Bydgoski i wcale nie skazany na pożarcie na torze Ci zawodnicy mogą wygrać z każdym :
    Jędrzejewski - 9-12 pkt
    Curyło - 6-10 pkt.
    Kudriaszow - 10-12 pkt
    Kułakow - 6-10 pkt
    Oskar - ok. 6 pkt.
    Stalkowski - mega potencjał
    Rydlewski - musi tylko psychikę garnąć
    Większość meczy u siebie wygramy i to naszymi lokalnymi zawodnikami


    Sumując maksymalne punkty z Twojego posta, które są w niektórych przypadkach MEGA zawyżone wychodzi 50 punktów. Sumując minimalne wartości, które w niektórych przypadkach i tak są zawyżone wychodzi punktów 37 (wiem, że bez juniorów). Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 18-02-2016 o 13:07
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #561
    Początkujący Awatar BRUNO
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 6 postach

    icon6.gif

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta


    Sumując maksymalne punkty z Twojego posta, które są w niektórych przypadkach MEGA zawyżone wychodzi 50 punktów. Sumując minimalne wartości, które w niektórych przypadkach i tak są zawyżone wychodzi punktów 37 (wiem, że bez juniorów). Powodzenia
    W 2004 roku też wszyscy zawodnicy zawyżyli bo chcieli jechać Założę się z Tobą o 100 zł, że na pewno się utrzymamy, wytrzymamy sezon finansowo co nie było jasną stroną bydgoskiego żużla na przestrzeni ostatnich 5 lat. mało tego spłacimy niejasne zawirowania długu 4 bańki !!! Założę też się z Tobą, że pierwszy mecz wygramy minimum 49-41.
    Z Orłem Łódź o ile się nie mylę.
    A ten się śmieje co się śmieje ostatni.
    Wiary trochę jeśl jesteś Polonistą z krwi i kości !!
    Ostatnio edytowane przez BRUNO ; 18-02-2016 o 14:16 Powód: bo tak

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BRUNO za jego przydatny post!

    skaszub (18-02-2016)

  25. Powrót do góry    #562
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ja powiem tak. Pierwszego meczu nie będę typował, ale mimo, iż wierzę w zwycięstwo to tylko sercem. Rozum mówi "chłopie daj spokój" No ale to nie nazwiska jeżdżą. Jestem ciekawe co do toru, jaka będzie preferowana nawierzchnia i czy w końcu pojedziemy jakiś sparing do cholery czy nie . Druga sprawa jak wiemy Papa raczej za podpis nie płacił więc ciekawe czy taki Curyło będzie miał te minimum 2 kompletne motory? Fizycznie się perfekcyjnie prezentuje co widać na zdjęciach i wynikach badań tkanki tłuszczowej, której prawie brak, co przy jego prowadzeniu ostatnio(jak dało się słyszeć) jest wręcz niemożliwe. No a jednak można. Jak będzie na czym to podejrzewam, że będzie ładnie kosił, większość na trasie bo startów to raczej nigdy nie miał.

    Tomek chyba szykuje się do powrotu. Najpierw lekko wybadał temat a teraz dyplomatyczne "zobaczymy". Uważam, że Władek już wie, że Tomek za rok wróci do Polonii
    http://okiem-mistrza.przegladsportow...ez-szalenstwa/

  26. Powrót do góry    #563
    Początkujący
    Dołączył
    19-02-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie.
    Zarejestrowałem się, bo doznałem dziś szoku przeglądając rano gazetę. Znalazłem tam nekrolog poświęcony naszemu koledze z trybun Lampqowi!! Wiecie może co się stało Pawłowi??

  27. Powrót do góry    #564
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez BRUNO Zobacz posta
    W 2004 roku też wszyscy zawodnicy zawyżyli bo chcieli jechać
    Tam wystrzelił Jonsson, który kosił całą ligę.Z takim liderem łatwiej o punkty. Może tak wystrzeli w tym sezonie Siopek albo Kudriaszow? Hm...

    Założę się z Tobą o 100 zł, że na pewno się utrzymamy,
    Utrzymanie - czyli masz na myśli ósme miejsce? Zostawienie w tyle Rawicza i Opola to żadna filozofia, zostaje nam objechać Krosno. Niezbyt to wygórowane wymagania, ale to nawet Polonii ma szansę się udać.

    wytrzymamy sezon finansowo co nie było jasną stroną bydgoskiego żużla na przestrzeni ostatnich 5 lat.
    Gdybyśmy przy tym składzie i przy dotacji 3mln z miasta mieli nie wytrzymać finansowo to Władka należałoby zamknąć w kryminale.

    mało tego spłacimy niejasne zawirowania długu 4 bańki !!!
    Ale że w tym roku??

    Założę też się z Tobą, że pierwszy mecz wygramy minimum 49-41.
    Tu dam Ci znać po pierwszych sparingach A nie, Polonia ich nie będzie miała....

    Wiary trochę jeśl jesteś Polonistą z krwi i kości !!
    Wierzę, dlatego kibicuję. Co nie przeszkadza mi trzeźwo oceniać szanse i skład.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #565
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    405
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pablos Zobacz posta
    Witajcie.
    Zarejestrowałem się, bo doznałem dziś szoku przeglądając rano gazetę. Znalazłem tam nekrolog poświęcony naszemu koledze z trybun Lampqowi!! Wiecie może co się stało Pawłowi??
    https://www.facebook.com/Polonia-Byd...7/?pnref=story
    +

  29. Powrót do góry    #566
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Lampeq kupe lat temu udzielał sie tu.Wielka szkoda mlodego chlopaka

    Wracajac do skladu Bydgoszczy to niestety ale nie ma tutaj ani jednego zawodnika z potencjałem na srednia 2,0 i 10+ pkt w kazdym meczu.Owszem sa zawodnicy ktorzy w jednym,drugim meczu zrobia wiecej jak 10 pkt ale w koncowym rozrachunku bedzie srednia 1,7-1,8.Kompletnie nie wiem czego sie spodziewac po Curyle (Curylo?).Widac na zdjeciach z roznych treningow ze wylewa osme poty.Wielki powrot czy mega klapa.Ciekawy za to jest Stalkowski widzialem go na zywo i prezentowal sie fajnie.Oskar Gollob tez wbrew obiegowej opini powinien dac rade ale nie wiem czy miejsce seniorskie to dobre wyjscie.Mimo wszystko Polonia powinna sie utrzymać bo Krosno ma gorszy skład.Daje 60 do 40 na Bydgoszcz

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    never_mind (19-02-2016), vicar (19-02-2016)

  31. Powrót do góry    #567
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Może wiele osób się nie zgodzi, ale uważam, że dobrze że Oskar będzie na pozycji seniorskiej. Oczywiście jako "doparowy" do Siopka czy Kudriaszowa.
    A tychże dwóch ostatnich stawiam w roli liderów zespołu. Ten sezon jednak traktowałbym inaczej - skupiamy się na wynikach domowych i postawa zawodników na naszym torze tak na prawdę będzie wyznacznikiem wyników. Bo zwycięstwa na wyjeździe...czy są szanse, aby się pojawiły?
    Decydujące wydają się spotkania z Krosnem. Tutaj trzeba skupić siły na maxa (jakiś "gość" czy wypożyczenie?).

    Curyło ma szanse coś pokazać. Wiadomo, że sprzęt i przygotowanie fizyczne odegrają ważną rolę. Dodatkowo wg mnie duże znaczenie będzie miało jego otoczenie. Jeśli (a podobno tak jest) rozstał się z swoim menago i skupi się na sporcie, a nie lansie to nie widzę przeszkód, żeby był silnym punktem drużyny.
    Największą niewiadomą natomiast wydaje się Kułakow.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #568
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Tzn. ja nie wątpię, że u siebie chłopaki mogą powalczyć i pokażą kawał fajnego, miłego dla oka ścigania. Niekoniecznie jednak zwycięską. Co do wyjazdów - wygrane w Opolu i Rawiczu są niemal obowiązkiem.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Powrót do góry    #569
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Mam nadzieję, że zmiany w klubie - w tym trenera - spowodują w końcu, że ten żużel przy S2 w końcu będzie tym fajnym, miłym dla oka ściganiem.
    Bez złudzeń - poza własnymi wynikami musimy śledzić poczynania Krosna i zgubić mniej punktów niż rywal. Tylko i aż tyle
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #570
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Może wiele osób się nie zgodzi, ale uważam, że dobrze że Oskar będzie na pozycji seniorskiej. Oczywiście jako "doparowy" do Siopka czy Kudriaszowa.
    Oskar jedzie pod "13"

  35. Powrót do góry    #571
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    No cóż. Na kimś punkty musi robić( czyt. nasi juniorzy)

  36. Powrót do góry    #572
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Przecież Papa ma rewolucyjny pomysł układania składu, nie będzie liderów, prowadzących parę itp. tak kiedyś mówił w jednym z wywiadów.

    Najważniejsze, żeby walczyli, był klimat w drużynie i widoczny postęp u zawodników, a będzie dobrze.

  37. Powrót do góry    #573
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Ktos cos wie na temat sprzetu naszych zawodnikow w tym juniorow? Klubowego mechanika nie ma wiec kto od kogo zamawia furmanki?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  38. Powrót do góry    #574
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Z aliexpres

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  39. Powrót do góry    #575
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Uwierz mi. Gollobowie mają cały garaż silników. Na pewno coś zorganizują i przygotują młodym i na pewno będzie to lepszy sprzęt niż mieli w zeszłych latach. Gollobowie przez kilkanaście lat przygotowywali sobie sami silniki i na pewno nie mają gorszej wiedzy niż Witek Gromowski. Tor będzie też inny więc i przygotowanie silników inne. Jeżeli chodzi o tuning silników to niech młodzi najpierw nauczą się dobrze jeździć a później przyjdzie czas na tuning.

  40. Powrót do góry    #576
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Ktos cos wie na temat sprzetu naszych zawodnikow w tym juniorow? Klubowego mechanika nie ma wiec kto od kogo zamawia furmanki?
    Pownie Tomek siądzie w sobotę wieczorem i coś uskłada dla chłopaków na niedzielę. On tak lubi po nocach w warsztacie spędzać czas.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    atomenda (23-02-2016), rafalsky (23-02-2016)

  42. Powrót do góry    #577
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Gollobowie mają cały garaż silników. Na pewno coś zorganizują i przygotują młodym i na pewno będzie to lepszy sprzęt niż mieli w zeszłych latach. Gollobowie przez kilkanaście lat przygotowywali sobie sami silniki i na pewno nie mają gorszej wiedzy niż Witek Gromowski. Tor będzie też inny więc i przygotowanie silników inne. Jeżeli chodzi o tuning silników to niech młodzi najpierw nauczą się dobrze jeździć a później przyjdzie czas na tuning.
    Możesz mieć dużo racji, w złotych czasach cała drużyna jeździła na ich motocyklach. Młodzież gorszego sprzętu niż ostatnio to już nie może mieć, osiołki tak długo nie żyją.

  43. Powrót do góry    #578
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Uwierz mi. Gollobowie mają cały garaż silników. Na pewno coś zorganizują i przygotują młodym i na pewno będzie to lepszy sprzęt niż mieli w zeszłych latach. Gollobowie przez kilkanaście lat przygotowywali sobie sami silniki i na pewno nie mają gorszej wiedzy niż Witek Gromowski. Tor będzie też inny więc i przygotowanie silników inne. Jeżeli chodzi o tuning silników to niech młodzi najpierw nauczą się dobrze jeździć a później przyjdzie czas na tuning.
    Fajna tuba klubowa Rozumiem, że Jaca będzie siedział po nocach i tuningował silniki A nie, najpierw mają się nauczyć jeździć na osiołkach 50 metrów za innymi, wtedy dostaną lepszy sprzęt. Rozumiem.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    rogal1979 (23-02-2016)

  45. Powrót do góry    #579
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    Uwierz mi. Gollobowie mają cały garaż silników. Na pewno coś zorganizują i przygotują młodym i na pewno będzie to lepszy sprzęt niż mieli w zeszłych latach. Gollobowie przez kilkanaście lat przygotowywali sobie sami silniki i na pewno nie mają gorszej wiedzy niż Witek Gromowski. Tor będzie też inny więc i przygotowanie silników inne. Jeżeli chodzi o tuning silników to niech młodzi najpierw nauczą się dobrze jeździć a później przyjdzie czas na tuning.
    jak widac czay gdy zawodnicy sami sobie skladali sprzet chyba odeszly. Wiedza pozostala ale trzeba duzo testow zeby byc o ten blysk sprychy przed innymi. Tunerzy i ich zespoly musza szukac kombinowac zeby byc na topie, to sa tez ogromne koszty takze wyposazenia takich warsztatow i mysle ze zawodnicy z czolowki jednostki maja tylko od tunerow. Wyniki Golloba pokazuja ze ze sprzetem tez nie jest w czolowce swiatowej. Na Nice lige to nasze aspiracje "odjechania sezonu " wystarczy pewnie. A wiadomo u kogo zamawiaja silniki nasi na zawodowych kontraktach?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  46. Powrót do góry    #580
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Czy w ogóle nasi młodzi będą mieli gdzie jeździć? Rozumiem, że przed sezonem sparingów nie planują. Jak mawiał klasyk "mistrzowie Polski nie muszą trenować".

  47. Powrót do góry    #581
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Czy w ogóle nasi młodzi będą mieli gdzie jeździć? Rozumiem, że przed sezonem sparingów nie planują. Jak mawiał klasyk "mistrzowie Polski nie muszą trenować".
    Wygląda na to, że masz całkowitą rację:
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/582...konalic-rywala

    Okazuje się, że wszystkie kluby żużlowe robią duży błąd rozgrywając sparingi, jedynie Władek sensownie sparingów nie robi. A tak w ogóle naszym w ogóle nie jest potrzebny trening na torze - wystarczy na owal wyjechać zaledwie tydzień przed rozgrywkami, po co się przemęczać. Podejrzewam, że to właśnie idąc tym tokiem rozumowania w ogóle nie trzeba mieć dobrego sprzętu, bo na każdym da się zrobić cztery kółka. Dobry sprzęty juinorom podsunie się dopiero jak na słabym zaczną robić wyniki. Coś czuję, że Wielka Polonia jest coraz bliżej!
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Mihalo (26-02-2016), Penhall (25-02-2016), never_mind (25-02-2016), rogal1979 (25-02-2016)

  49. Powrót do góry    #582
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Mistrz nad Mistrze !

    "Nie jedziemy sparringów by nie doskonalić rywala"

    Wraz z kolegą prezesem klubu piłkarskiego właśnie się prawie poszczaliśmy ze śmiechu
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 25-02-2016 o 10:03

  50. Powrót do góry    #583
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Pewnie jak ze skoczkami narciarskimi przerwa, żeby czuli głód skoków. Nasi nie wyjadą dłużej na tor, aby później będąc wyposzczeni gryźli tor


    Siopek kapitanem drużyny

  51. Powrót do góry    #584
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Nasi ostro trenują wydolnościówkę, żeby się nie okazało że 4 okrążenia szybciej przebiegną niż przejadą z tego głodu ścigania.

    Siopkowi gratuluję!

  52. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi FATaMORGANa za jego przydatny post!

    Giani (26-02-2016), Mihalo (26-02-2016), kitas (25-02-2016), rafalsky (25-02-2016)

  53. Powrót do góry    #585
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    Nasi ostro trenują wydolnościówkę, żeby się nie okazało że 4 okrążenia szybciej przebiegną niż przejadą z tego głodu ścigania.
    To ma sens! Do tego treningi na torze nie są potrzebne, a i na sprzęcie się oszczędzi. Władek to ma jednak łeb.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 13 z 59 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •