Strona 3 z 59 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Mimo ,że cieszyłem się z faktu, że znalazł się chętny na przejęcie klubu to widzę,że wraca stary papa Gollob . Takim zachowaniem i obrażaniem innych sympatii sobie na pewno nie przysporzy. Pierwsze dwie porażki u siebie i atmosfera rozpadnie się w pył . I niech niektórzy nie piszą o kibicach sukcesu bo takich już nie ma w Bydgoszczy. Marzeniem jest normalność, a będzie o nią bardzo trudno.

  2. Powrót do góry    #92
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Dla mnie to jest optymalna droga, bo daje szanse na rozwój zawodnikom z naszego regionu + nie spowoduje zadłużania się klubu.
    Tego drugiego nie byłbym taki pewien. Start połowę ligi jechał rezerwami, a tak dobrze nie było. To samo rok temu Wybrzeże. Taki skład spowoduje zniechęcenie ludzi, bo sorry - rozumiem, nie ma możliwości, żeby szastać kasą, ale fajnie, gdyby skład dawał jakiekolwiek nadzieje. Ktoś rzucił pomysł Thomsena i to jest sensowne. Rozwojowy zawodnik, zapewne niespecjalnie drogi, a dawałby jakieś nadzieje.

    No ale zobaczymy. Na oceny przyjdzie czas po sezonie, ale dla mnie to wygląda mega smutno. Ten skład w 2015, wygrałby tylko z Rawiczem, ze wszystkich drużyn w PL. Kolejarza niski budżet za bardzo nie podratował.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #93
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Zamiast się cieszyć, że na cztery spusty wam tego grajdołka nie zamknęli, to jeszcze wybredni niektórzy. Papa nie jest głupi, wie, że nie ma opcji, że z ligi ktoś spadnie, bo klubów zabraknie.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Powrót do góry    #94
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No ale np. zamiast bez sensu ładować kasę w Curyłę, to za te same/podobne pieniądze, można by zakontraktować zawodnika, dającego jakieś nadzieje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Tyle to kazdy z nas moglby zrobic. Biore klub dostaje 2 banki rocznie i z tego splacam 500 tys dlugu, 200 tys na pensje itd i za 1,3 robie sklad. Tyle to ja moge zrobic. A gdzie sponsorzy ktorych mial niby zagwarantowanych? Ile on doloza. Ten sklad to nawet banke nie bedzie kosztowal. Dlugu splaca z 500 tys a w tym roku maja dostac 3 banki. Pozostaje 1,5 miliona na funkcjonowanie klubu czyli pensje, pensje pensje i ewentualnie szkolka chociaz nie wiadomo bo BTZ pewnie o dotacje na szkolenie mlodziezy sie upomni oddzielnie w ratuszu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #96
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Panowie, bez narzekania - i tak przeciez gorzej juz być nie moze. Najwazniejsze jest aby odbudować finanse Klubu i Władek bardzo dobrze o tym wie. Skład jest jaki jest, jak niektórzy słusznie zauwazyli - w końcu bydgoski. Nie skreślajmy Curyły, wiadomo ze chłopak miał rozbrat z zuzlem ale to wciaz młody chłopak z wielkim talentem. Dajmy mu szanse. Liderami będą Siopek i Andriej. Co do Golloba i młodziezy to nie wiadomo - badz co badz mysle, ze nie spadniemy z ligi (i nie mam tu na mysli brak 2 ligi). Przyjdzie czas na ocenianie a teraz cieszmy sie ze w ogole bedzie zuzel na sportowej!
    "I'm not telling you it is going to be easy,
    I'm telling you it's going to be worth it."

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Na Siopka, Andrieja czy Curylo nie mozna narzekac bo kazdy z nich zostawia serce na torze. Tylko problem w tym ze nie ma wsrod nich lidera na 1 lige. Wg mnie Andriej bedzie liderem zespolu ale to za slaby lider na PLZ. Brakuje kogos kim moznaby postraszyc liderow innych zespolow w nominowanych a przy takim skladzie to wlasnie nominowane wysci u nas na torze beda decydowaly o punktach meczowych. Slabo wierze w to zebysmy przed nominowanymi mieli bezpieczna przewage. O wyjazdach nawet nie pisze bonawet Pila nam pokaze miejsce w szeregu.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  8. Powrót do góry    #98
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Miał być skład bydgoski i jest. Nie wiem czego się dziwicie
    Jest tak samo bydgoski jak rok temu...

    Dalej przecież nie wiadomo jak ten skład będzie wypadał na tle innych drużyn, zwłaszcza tej z Piły, Krakowa czy Gniezna. Podejrzewam, że z nimi będziemy walczyć o 6-7 msc i to jest optymalny cel.
    Jestem ciekawy skąd ta Piła Wam się bierze.

    Skoro nie ma pieniędzy by bić się o Ekstraligę to nie ma sensu budować drużyny ze znanymi nazwiskami na 3-4 msc, bo to ani kibiców na stadion nie przyciągnie ani sponsorów.
    Bez złośliwości. Ale rozumiem, że baty u siebie i baty na wyjeździe przyciągną i kibiców i sponsorów? Już widzę te tłumy ludzie oglądających porażki na swoim torze. Naprawdę myślicie, że kibicom chodzi tylko o wychowanków? W takim razie za Rusków trzeba było zgarnąć Adamczaka i Łopaczewskiego. Wtedy rozumiem, że stadion pękałby w szwach. A to nie o to chodzi. Kibice chcą wychowanków, ale dobrze jeżdżących. Jak Curyło w 2-3 kolejnych meczach zdobędzie 0,1,w,- to nikt nie będzie chciał dalej przychodzić tego oglądać.

    Cytat Zamieszczone przez KumarKebab123 Zobacz posta
    Liderami będą Siopek i Andriej.
    Tak sobie myślałem, że Siopek i Andriej to ciekawa para. Może nie każdy bieg wygrają ale dostarczą emocji. Ale po chwili dotarło do mnie, że to nie jest para meczowa, ale dwóch liderów...

    Drżyjcie rywale. Na pierwszy ogień: Kudriaszow - OAG, potem Kułakow - Curyło, potem Siopek - Rydlewski. Inne drużyny już mają pełno w gaciach.

    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Tyle to kazdy z nas moglby zrobic. Biore klub dostaje 2 banki rocznie i z tego splacam 500 tys dlugu, 200 tys na pensje itd i za 1,3 robie sklad. Tyle to ja moge zrobic. A gdzie sponsorzy ktorych mial niby zagwarantowanych? Ile on doloza. Ten sklad to nawet banke nie bedzie kosztowal. Dlugu splaca z 500 tys a w tym roku maja dostac 3 banki. Pozostaje 1,5 miliona na funkcjonowanie klubu czyli pensje, pensje pensje i ewentualnie szkolka chociaz nie wiadomo bo BTZ pewnie o dotacje na szkolenie mlodziezy sie upomni oddzielnie w ratuszu.
    I tu się w pełni zgodzę. Gdzie Ci sponsorzy? Za tyle kasy, takim składem pojechać to żadna filozofia. Naprawdę pierwszy raz mam poczucie, że ktoś napprawdę chce rozp***lić ten klub.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Giani (12-11-2015)

  10. Powrót do góry    #99
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Gdzie Ci sponsorzy? Za tyle kasy, takim składem pojechać to żadna filozofia. Naprawdę pierwszy raz mam poczucie, że ktoś napprawdę chce rozp***lić ten klub.
    A ja myślę, że pierwszy raz od 15 lat mamy budżet zbudowany na prawdziwych pieniądzach. Skład może 2 ligowy ale lepiej przegrać kilka meczy niż po 4 kolejce składać wniosek o upadłość klubu.

    W poprzednich latach stać nas było przed sezonem na Walaska, Hancocka i innych, a w trakcie sezonu zadyszka finansowa. Budżet był oparty na dotacjach z miasta, wirtualnych sponsorach i założeniu , że na każdym meczu kibiców będzie po 10 000. Teraz jest oparty tylko na dotacji i tak to odzwierciedla skład. Kasa od sponsorów i z biletów powinna być na górkę.

    Władek to nie Harry Potter, sponsorów przez miesiąc nie ściągnie, to jest proces rozciągnięty w czasie.

  11. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Ten skład jeszcze potrzebuje min 2 grajków . Jako pierwszy Patrick Hougard a jako drugi zawodnik typu Thomsen.

    Hougard
    Kułakow
    Siopek
    Curyło/Thomsen
    Kudriaszow
    O.A.Gollob/Rydlewski/Stalkowski/Sitarek

    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    A ja myślę, że pierwszy raz od 15 lat mamy budżet zbudowany na prawdziwych pieniądzach. Skład może 2 ligowy ale lepiej przegrać kilka meczy niż po 4 kolejce składać wniosek o upadłość klubu.

    W poprzednich latach stać nas było przed sezonem na Walaska, Hancocka i innych, a w trakcie sezonu zadyszka finansowa. Budżet był oparty na dotacjach z miasta, wirtualnych sponsorach i założeniu , że na każdym meczu kibiców będzie po 10 000. Teraz jest oparty tylko na dotacji i tak to odzwierciedla skład. Kasa od sponsorów i z biletów powinna być na górkę.

    Władek to nie Harry Potter, sponsorów przez miesiąc nie ściągnie, to jest proces rozciągnięty w czasie.
    Ale gdzie Ci sponsorzy co Władek przedstawił w Ratuszu - chyba że przedstawił takich co dadzą po 500 - 1000 zł.
    Skład + funkcjonowanie klubu nie warte więcej niż 1,5 mln - Władek w tym sezonie dostanie z ratusza 3 mln + bilety + sponsorzy daje taki wynik że połowa długu po sezonie powinna a więc musi być spłacona

  12. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2005
    Postów
    983
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 83 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Tyle to kazdy z nas moglby zrobic. Biore klub dostaje 2 banki rocznie i z tego splacam 500 tys dlugu, 200 tys na pensje itd i za 1,3 robie sklad. Tyle to ja moge zrobic. A gdzie sponsorzy ktorych mial niby zagwarantowanych? Ile on doloza. Ten sklad to nawet banke nie bedzie kosztowal. Dlugu splaca z 500 tys a w tym roku maja dostac 3 banki. Pozostaje 1,5 miliona na funkcjonowanie klubu czyli pensje, pensje pensje i ewentualnie szkolka chociaz nie wiadomo bo BTZ pewnie o dotacje na szkolenie mlodziezy sie upomni oddzielnie w ratuszu.
    Nie każdy.
    Bruski miał dług wdzięczności wobec Gollobów, zatem umożliwił dziadkowi rozwój "talentu" wnuka.
    Niestety wygląda to tak: 250tys Kudriaszow, 150tys Siop, Curyło, Kułakow i juniorzy po kosztach i zostaje niemal bańka na wnuka. Nawet nie potrzeba szukać sponsorów, przyciągać kibiców na stadion. Prywatny klub, właścicielowi wszystko wolno.

    Do tego można zbluzgać wieloletnich zawodników: Szymka, Kostka.

  13. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Smutek i nostalgia w te jesienne dni i wspomnienia o wielkiej Polonii można by było rzec. Wygląda to słabo i rzeczywiście na prywatny klub Papy. Ale cóż, karnet trzeba kupić i od kwietnia na stadion. Mam nadzieje jedynie, że mecze s KS Toruń będą naprzemiennie z naszymi.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  14. Powrót do góry    #103
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Ten skład jeszcze potrzebuje min 2 grajków . Jako pierwszy Patrick Hougard a jako drugi zawodnik typu Thomsen.

    Hougard
    Kułakow
    Siopek
    Curyło/Thomsen
    Kudriaszow
    O.A.Gollob/Rydlewski/Stalkowski/Sitarek
    I ten skład już by dobrze wyglądał. Na to by się z przyjemnością chodziło i byłaby szansa coś wygrać.

    Cytat Zamieszczone przez FATaMORGANa Zobacz posta
    A ja myślę, że pierwszy raz od 15 lat mamy budżet zbudowany na prawdziwych pieniądzach. Skład może 2 ligowy ale lepiej przegrać kilka meczy niż po 4 kolejce składać wniosek o upadłość klubu.
    Niby fakt, ale po tych kilku przegranych meczach i tak nie będzie kibiców i sponsorów.

    W poprzednich latach stać nas było przed sezonem na Walaska, Hancocka i innych, a w trakcie sezonu zadyszka finansowa. Budżet był oparty na dotacjach z miasta, wirtualnych sponsorach i założeniu , że na każdym meczu kibiców będzie po 10 000. Teraz jest oparty tylko na dotacji i tak to odzwierciedla skład. Kasa od sponsorów i z biletów powinna być na górkę.
    To wcale nie jest plus.

    Władek to nie Harry Potter, sponsorów przez miesiąc nie ściągnie, to jest proces rozciągnięty w czasie.
    Ok. W takim razie ma sezon na wykazanie się. Jeśli w 2016 utrzymamy się w lidze, a zadłużenie zmaleje - pierwszy uderzę się w pierś.

    Gdyby chociaż Hougaarda dorzucić do tego... I jeszcze jakiegoś taniego obcokrajowca, który miałby szanse wykazać się. Choćby ten Grondal, który w tym sezonie się rozkręcił. Wtedy ze składu byłbym zadowolony.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    "Kostek, który deklarował w październiku, że chciałby zostać na kolejny sezon w Bydgoszczy, jest zaskoczony stwierdzeniem, że na przeszkodzie stanęły oczekiwania finansowe. - Ani ze strony Polonii, ani z mojej nie było jak dotąd słowa o pieniądzach. Dopiero gdybyśmy się spotkali z nowym właścicielem, byśmy o tym rozmawiali - dodał Kościecha."
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  16. Powrót do góry    #105
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    I to jest najlepszy komentarz do działania Władka.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  17. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    I to jest najlepszy komentarz do działania Władka.
    Spojrzał w kontrakt Kostka z tego sezonu to nawet pewnie nie podjął negocjacji - no niestety kontrakt Oskara musi się zgadzać w kieszeni , bo znając życie dostał kontrakt na poziomie Woźniaka bądź Miśkowiaka . Jak to się mówi co w rodzinie to nie zginie

  18. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Można mieć różne opinie co do składu, ale te teorie wygłaszane, że Oskar dostaje bańkę, a pozostałe 500k jest rozłożone na resztę drużyny to chyba przesadzone?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #108
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No to poczekajmy jeszcze na ceny karnetów i biletów i wtedy będzie wszystko jasne.Jeśli zostaną na zeszłorocznym poziomie to będzie z trudem do przełknięcia jak na taki skład ale nie zdziwię się, że będą droższe o jakieś 20%.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  20. Powrót do góry    #109
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Można mieć różne opinie co do składu, ale te teorie wygłaszane, że Oskar dostaje bańkę, a pozostałe 500k jest rozłożone na resztę drużyny to chyba przesadzone?
    Ten skład kosztuje co najwyżej 1 mln z czego pewnie Oskar jest na czołowym miejscu na liście płac

  21. Powrót do góry    #110
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Jak czytam te wypominania, że to nie jest skład za 1,5mln, że Władek oszukuje to mnie krew zalewa.

    TRZEBA BYŁO STARTOWAĆ NA ZAKUP AKCJI.

    Każdy robi po swojemu.

    Polaczkowatość, jeszcze ktoś dobrze nie rządzi a już negatywy i inwektywy.

    Ktoś jeszcze pisze, oby krzyżole mieli naprzemiennie mecze z naszymi.
    ZDRAJCA

    10 lat temu to by został pogoniony, bo z niego żaden kibic a zwykła ***** i przerzut.



    Chcieliście powortu Curyły - macie
    Chcieliście Siopka - macie
    Chcieliście żeby juniorzy się rozjeżdżali - będą

    Nie chcieliście walki o awans - macie załatwione



    Ceny z komosu jakie 150tys za Siopka- on miał 170tys za 5-6 meczów w Opolu, u nas zarobi te 250

    wszędzie węszycie tylko spisek a połowa pewnie na mecze nie jeździ.

    (P)ozdrawiam

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi whitered za jego przydatny post!

    skaszub (13-11-2015)

  23. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Właśnie chodzi o to że już zaczął rządzić na całego i co mamy?! Obrażanie Woźniaka, ironiczne wypowiedzi o Robertach, skład który może przerżnąć każdy mecz i Curyłę który może, MOŻE, byłby dobrym pomysłem jako rezerwowy albo piąty senior, a on do spółki z Oskarem mają stanowić o sile drużyny! A czego nie mamy? Lidera! Może pół, 3/4 lidera to będzie Siopas, zwłaszcza u nas, ale on nie jest pewniakiem na 12 punktów w meczu! Ten skład to tragedia i trzeba to powiedzieć wprost a nie łudzić się że jakoś to będzie bo może jeden z drugim zaskoczą. A to że jest tani to żadna pociecha, bo jak przerżniemy pierwsze kilka spotkań to nastąpi kolejne zniechęcenie kibiców.

    Chyba tylko 7-zespołowa liga może nas uratować. Nie żebym tego chciał :|
    BKS Polonia Bydgoszcz

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Giani (12-11-2015)

  25. Powrót do góry    #112
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,144
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    A co jeśli ten skład będzie wygywać to co ma do wygrania i 1 mln długu zostanie spłacone?

  26. Powrót do góry    #113
    Początkujący Awatar slawbyd
    Dołączył
    16-10-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    A co jeśli ten skład będzie wygywać to co ma do wygrania i 1 mln długu zostanie spłacone?
    Widze tutaj straszna panike co u niektorych.
    Opanujcie sie panowie,albo rybki,albo pipki.W moim przekonaniu sklad Polonii jest dostatecznie silny zeby sie utrzymac w 1 lidze. Tymbardziej,ze jest prawie pewne polaczenie 1 i 2 ligi.
    Tylu wychowankow dawno nie jezdzilo na Sportowej i jestem pewny ze ten sklad bedzie gryzl tor ,jest szansa,ze w ramach wypozyczenia zawodnika zobaczymy jeszcze Golloba lub Wozniaka
    Ostatnio edytowane przez slawbyd ; 12-11-2015 o 20:29

  27. Powrót do góry    #114
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    A co jeśli ten skład będzie wygywać to co ma do wygrania i 1 mln długu zostanie spłacone?
    Przy takim składzie 1 mln spłacone to wstyd. Absolutne minimum to 2.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Giani (12-11-2015)

  29. Powrót do góry    #115
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawbyd Zobacz posta
    Ja jestem przekonany,ze ten sklad bedzie gryzl tor i wstydu zadnego nie przyniesie.

    Widze tutaj straszna panike co u niektorych.
    Opanujcie sie panowie,albo rybki,albo pipki.W moim przekonaniu sklad Polonii jest dostatecznie silny zeby sie utrzymac w 1 lidze. Tymbardziej,ze jest prawie pewne polaczenie 1 i 2 ligi.
    Tylu wychowankow dawno nie jezdzilo na Sportowej i jestem pewny ze ten sklad bedzie gryzl tor ,jest szansa,ze w ramach wypozyczenia zawodnika zobaczymy jeszcze Golloba lub Wozniaka
    .
    To że będzie gryzł tor to jest pewne. Ale jak Władek nie spłaci 1,5 do 2 mln w przyszłym roku to będzie jawna defraudacja pieniędzy. Dla przypomnienia dotacja z miasta to będzie 3 mln do tego sponsorzy plus bilety , i odejmując o tego opłacenie zawodników i administracja to powinno spokojne 1,5 mln zostać spłacone

  30. Powrót do góry    #116
    Początkujący Awatar slawbyd
    Dołączył
    16-10-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    .
    To że będzie gryzł tor to jest pewne. Ale jak Władek nie spłaci 1,5 do 2 mln w przyszłym roku to będzie jawna defraudacja pieniędzy. Dla przypomnienia dotacja z miasta to będzie 3 mln do tego sponsorzy plus bilety , i odejmując o tego opłacenie zawodników i administracja to powinno spokojne 1,5 mln zostać spłacone

    Ale dlaczego zakladacie odrazu,ze Wladek zdefrauduje pieniadze?
    Takze od nas kobicow bedzie zalezalo ile pieniazkow bedzie mozna przeznaczyc na splate dlugu.
    Nie jestem zagorzalym kibicem Wladka ,ale dajmy mu szanse i dopiero wtedy osadzajmy.
    Naprawde nie ma katastrofy jezeli chodzi o sklad i z tego co wiem bedzie jeszcze rozmowa z Patrykiem.
    Curylo zaopatrzony w sprzet pod surowym okiem Wladka jeszcze wielu kobicow zaskoczy,do tego Siopas dwa Ruskie walczaki i mlodziez,ktora w 1 lidze nie bedzie miala wielkiej konkurencji.Bedzie dobrze

  31. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawbyd Zobacz posta
    jest szansa,ze w ramach wypozyczenia zawodnika zobaczymy jeszcze Golloba lub Wozniaka
    Z Szymonem to już popłynąłeś na maksa.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    Giani (12-11-2015)

  33. Powrót do góry    #118
    Początkujący Awatar slawbyd
    Dołączył
    16-10-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Z Szymonem to już popłynąłeś na maksa.
    A to sie dopiero okaze,jestem dobrej mysli

  34. Powrót do góry    #119
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    No kto wie, a jak wejdzie jeszcze ten "gość"

  35. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Skąd wy wszyscy bierzecie to info o łączeniu lig i seniorach jako gościach? Nawiasem mówiąc, jak wy to sobie wyobrażacie? Że GKM pozostanie w ekstralidze (może tak, może nie, póki co nie wiadomo) i lekką ręką co niedzielę będzie użyczał nam Golloba? Ja wiem że to nie jest już mocny ekstraligowiec ale dla kaprysu raczej go nie kontraktują. A o łączeniu lig mówi się co roku i na tym się kończy. Zazdroszczę wam hurraoptymizmu, wolę się mile zaskoczyć niż boleśnie rozczarować.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Giani (12-11-2015)

  37. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Może Władysław ma plan. Liga dla zawodników wygląda teraz tak:
    1.GKM- ma skład,
    2.Polonia - tez niby ma,
    3.Start - raczej marny pracodawca,
    4. Ostrowia - jak wyżej,
    5. Wanda - jakoś tak dużo osób odchodzi, druga sprawa że zapłatę za sezon można dostać w postaci ustawionego przetargu,
    6,7,8 Lokomotiv, Orzeł i Wybrzeże - kluby w miarę pewne

    Bezrobotnych zawodników z aspiracjami na Nice Ligę będzie pewnie tak ok 50. Trochę dużo jak na 3 i pół zespołu. Ceny muszą spaść, można będzie mieć całkiem fajnego grajka po cenie promocyjnej.
    Władek ogłosił niby pełny skład węgla i papy.O tej porze roku tak słabych zestawień drużyn generalnie się nie podaję. Uwierzyłbym gdyby to był styczeń lub luty ale nie teraz.
    Władysław może chce skruszyć zawodników. Jeden lub dwóch mogą przyjść do wypłacalnej Polonii za naprawdę dobre dla klubu pieniądze.
    Dwóch dobrych zawodników zmieni obraz zespołu.

  38. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez GUNER Zobacz posta
    Może Władysław ma plan. Liga dla zawodników wygląda teraz tak:
    1.GKM- ma skład,
    2.Polonia - tez niby ma,
    3.Start - raczej marny pracodawca,
    4. Ostrowia - jak wyżej,
    5. Wanda - jakoś tak dużo osób odchodzi, druga sprawa że zapłatę za sezon można dostać w postaci ustawionego przetargu,
    6,7,8 Lokomotiv, Orzeł i Wybrzeże - kluby w miarę pewne

    Bezrobotnych zawodników z aspiracjami na Nice Ligę będzie pewnie tak ok 50. Trochę dużo jak na 3 i pół zespołu. Ceny muszą spaść, można będzie mieć całkiem fajnego grajka po cenie promocyjnej.
    Władek ogłosił niby pełny skład węgla i papy.O tej porze roku tak słabych zestawień drużyn generalnie się nie podaję. Uwierzyłbym gdyby to był styczeń lub luty ale nie teraz.
    Władysław może chce skruszyć zawodników. Jeden lub dwóch mogą przyjść do wypłacalnej Polonii za naprawdę dobre dla klubu pieniądze.
    Dwóch dobrych zawodników zmieni obraz zespołu.
    Ja tam wiele nie wymagam. Niech dojdzie Hougaard i Thomsen/Bech i będzie ok, na utrzymanie to wtedy starczy. Jedne co mi się podoba to kilkuletnie kontrakty, bo jak ktoś trafi z formą to przynajmniej nam nie ucieknie. A w razie jak będzie słaby to zawsze łatwiej się rozwiązuje kontrakt niż prolonguje
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  39. Powrót do góry    #123
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawbyd Zobacz posta
    Tylu wychowankow dawno nie jezdzilo na Sportowej i jestem pewny ze ten sklad bedzie gryzl tor ,jest szansa,ze w ramach wypozyczenia zawodnika zobaczymy jeszcze Golloba lub Wozniaka
    Zastanawiam się skąd ten mit o większej liczbie wychowanków? Przecież będzie czterech (Siopek, Miki, juniorzy) czyli tyle co w ubiegłym sezonie (Siopek, Szymon, juniorzy) więc nie rozumiem o co chodzi. Bo chyba nie liczycie Oskara jako wychowanka.

    Woźniak jako gość No, po tym wyzywaniu jednego z wierniejszych zawodników od bankomatów to na pewno będą z Władkiem chętnie współpracować!

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Przy takim składzie 1 mln spłacone to wstyd. Absolutne minimum to 2.
    Może 2 nie, ale takim składem to 1mln powinno być lekkim dytkiem spłacone.

    Cytat Zamieszczone przez GUNER Zobacz posta
    Może Władysław ma plan. Liga dla zawodników wygląda teraz tak:
    1.GKM- ma skład,
    2.Polonia - tez niby ma,
    3.Start - raczej marny pracodawca,
    4. Ostrowia - jak wyżej,
    5. Wanda - jakoś tak dużo osób odchodzi, druga sprawa że zapłatę za sezon można dostać w postaci ustawionego przetargu,
    6,7,8 Lokomotiv, Orzeł i Wybrzeże - kluby w miarę pewne
    Cała nadzieja w słabszej lidze w tym sezonie. W roki 2014 wszystkie drużyny były mocne i wyrównane, w 2015 już trochę mniej bo odstawał Start. Teraz problemy mogą mieć Start, Wanda i Ovia. Jest jakaś nadzieja na utrzymanie.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Vicar 1 mln? To przy niższych dotacjach w następnych latach Władek nic nie spłaci. 3 mln złotych dostaje w roku 2016 do tego kibice i sponsorzy.\

    Zatem miasto 3mln
    kibice 0,5 mln *
    Telewizja, sponsor ligii też zapewne około 0,5-1mln
    Sponsorzy - ciekawe ile klub otrzymuje ostatnimi laty od sponsorów?

    Przy kwocie góra 1,5 mln na skład zadowala Cię kwota 1 mln?
    Proszę Cię.... Gdzie zatem zaangażowanie własnych środków Papy? Gdzie są Ci sponsorzy, których miał zdeklarowanych?
    2 mln to minimum, a i o 3 powinno zahaczyć !!!
    Papa Gollob powinien zebrać jakieś 5-6 mln złotych z wszystkich wpływów. Koszty funkcjonowania klubu jakieś 700-800 tysięcy + drużyna za 1,5 mln.
    Da nam to wydatki 2,3 mln zostaje 2,7-3,7 mln złotych. (zakładając, że klub zbierze od kibiców ledwie 500 tysięcy, a od sponsorów od 1-2 mln zł).




    GKMu pewnie w I lidze nie zobaczymy i wejdą do Eklasy za Rzeszów.
    Ciekawe czy w przypadku zawodnika rezerwowego OAG też brałby udział w walce o skład.
    Pozostaje nam czekać aż inne kluby się uzbroją i wykrystalizuje się sytuacja z ligą. Nie wiemy kto czym dysponuje.
    Póki co słychać informacje o zbrojeniach się najlepszych i problemach finansowych.
    Przy czym tych drugich jest więcej:
    Kraków- do końca roku spłacić długi
    Ostrów-siedzi kasę miastu, więc i pewnie zawodnicy swojego na kontach nie mają,
    Start Gniezno- sytuacja podobna do naszej z lat poprzednich,
    Wybrzeże- zaczęli myśleć i skręcają budżet na miarę możliwości bez szastania kasą której nie mają, nie sądzę żeby się zbroili po zęby,
    Rzeszów- dziura na 2 mln
    Zielona- dziura w kasie, Ci to raczej sobie poradzą,
    Piła- może za GMK wejdą do I ligi, też nie sądzę aby zmontowali większy budżet niż nasz,
    Lublin- raczej upadek i rozpoczną od początku.




    * 500 000 zł z biletów na cały sezon to ledwie 33 333 bilety po 15 zł. Czyli jakieś 4700 na mecz.
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 13-11-2015 o 10:49

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    vicar (13-11-2015)

  42. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Zastanawiam się skąd ten mit o większej liczbie wychowanków? Przecież będzie czterech (Siopek, Miki, juniorzy) czyli tyle co w ubiegłym sezonie (Siopek, Szymon, juniorzy) więc nie rozumiem o co chodzi. Bo chyba nie liczycie Oskara jako wychowanka.
    Może większość bierze Oskara jako wychowanka?

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Vicar 1 mln? To przy niższych dotacjach w następnych latach Władek nic nie spłaci. 3 mln złotych dostaje w roku 2016 do tego kibice i sponsorzy.\

    Zatem miasto 3mln
    kibice 0,5 mln *
    Telewizja, sponsor ligii też zapewne około 0,5-1mln
    Sponsorzy - ciekawe ile klub otrzymuje ostatnimi laty od sponsorów?
    * 500 000 zł z biletów na cały sezon to ledwie 33 333 bilety po 15 zł. Czyli jakieś 4700 na mecz.
    Pozwolę sobie się w te wyliczenia wtrącić. Mówisz o 500 tys kibiców, co przeliczyłeś na około 4700 ludzi na meczu. W tym sezonie wyszło nieco poniżej 3k na mecz. Nawet jeśli SF trochę dane zakłamało to i tak średnia max 3,5k na meczu. A Ty zakładasz ponad 1000 więcej. Trochę nazbyt optymistycznie
    Co do TV i sponsora ligi - wiadomo już czy w ogóle będą? Nie pamiętam czy umowa z tv jeszcze obowiązuje, czy ma być nowa. Wiem natomiast, że Nice było rozczarowane współpracą z klubami, samymi rozgrywkami (7 zespołów a więc mecz mniej w każdej kolejce niż planowano) jak i wyskokami działaczy (finał w Ostrowie). Więc póki co jeszcze nie można zakładać, że będzie z tego kasa, bo nie wiadomo czy będzie sponsor. Zresztą nie wiadomo ile by ten sponsor na kluby przekazał, a ile poszłoby na opłacenie transmisji w tv (w 2014 chyba prawie całość tak została rozdysponowana).

    Oczywiście chciałbym, aby dług został spłacony w jak największej części, a co za tym idzie jak najszybciej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Ja bym się skłaniał do średniej frekwencji na poziomie 2500 co przy biletach za 10zł (drożej nie powinno być za taki skład) wliczając w to droższe bilety na I łuk i Trybunę daje nam 250-300 tysięcy zł za cały sezon.

    Z telewizją jest tak, że oficjalnie długość kontraktu nie została podana, ale nieoficjalnie to umowa jest do 2018 roku, tyle że co roku na nowo negocjowane są warunki finansowe. W tym roku było tak, że jak mecz był transmitowany na żywo to klub dostawał 15 tysięcy zł, a jak mecz był rezerwowy to 5 tysięcy zł. Jak więc widać kokosów z tego nie ma, kasa z Nice też nie jest duża, bo oni pokrywają koszty transmisji wobec TVP. Poza tym w 2016 to raczej za często Polonii w tv nie ujrzymy, a już szczególnie z wyjazdów...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  44. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Czyli zamiast górki 2,7 -3,7 podejmując 250 000 z kibiców nadal wychodzi 2,45-3,45.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Stary - dla mnie to najlepiej jakby wyszło i 5 baniek na górkę i dług spłacony w 1 sezon. Ale tak pięknie to raczej nie będzie.
    Tej kasy od sponsora ligi i TV to raczej też nie licz, bo to są dla klubów grosze.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    budżet 6 - 7 mln w pierwszej lidze.

    toż to marzenia ściętej głowy.

    fajnie by dla was było. ale jeżeli dług spadnie o 1mln to będzie super.

  47. Powrót do góry    #130
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    budżet 6 - 7 mln w pierwszej lidze.

    toż to marzenia ściętej głowy.

    fajnie by dla was było. ale jeżeli dług spadnie o 1mln to będzie super.

    Przecież to oczywiste że takiego budżetu Władek nie będzie miał. Ale powyżej 4 mln zł powinno być spokojnie. Jakby nie było długów bilibyśmy się o awans

    Budżet powinien wyglądać następująco

    Miasto 3mln
    Kibice 300-350 tys
    Telewizja/sponsor ligi - pewnie jakieś max 50 tys
    Dotychczasowi sponsorzy ? Nie mam pojęcia - ma ktoś jakąś wiedzę ile by mogło to być w przybliżeniu
    Sponsorzy stojący za Władkiem - Chyba nikogo takiego nie było ?

    A więc mniej więcej po wyliczeniach budżet to maksymalnie 4,5 mln zł

    Skład 1,2 - 1,5
    Funkcjonowanie klubu - ? Stadion opłaca Miasto ( w tym chyba prąd , woda itd) - więc co wchodzi w koszty funkcjonowania ? Wykupienie jakiejś licencji ? na pewno pensje prezes , vice , trener , mechanik klubowy itd - więc niech to kosztuje nawet te 500-70 tys

    A więc koszty na ten sezon to w przybliżeniu 2 -2,2 mln zł
    Dlatego spłata długu powinna oscylować w granicach 2 mln - 2 takie sezony i jedziemy z czystą karta , ale jak będzie okaże sie po sezonie

    Co do składu brać Hougarda i Thomsena i jedziemy Do tego zatrudnić jakiś młokosów typu Fajzulin Czuganow na kilka lat i będzie git

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lewy24bydg za jego przydatny post!

    vicar (13-11-2015)

  49. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Sklad moze i tani ale Wladek mowi ze chlopaki nie beda na resztkach jechac.Moze chce wydac sporo kasy na sprzet.

  50. Powrót do góry    #132
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Serwisowany w zakładzie ślusarskim
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    i na pewno będą kibice, sponsorzy i TV jak będzie oklep za oklepem.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    vicar (16-11-2015)

  53. Powrót do góry    #134
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Dlatego powinno być oszczędnie, ale bez przesady:

    1. Thomsen
    2. Jędrzejewski
    3. Kościecha
    4. Kudriaszow
    5. Lahti
    6. OAG
    7. Rydlewski/Stalkowski

    I to by dawało nadzieje na niezłe wyniki, a nie sądzę by zrujnowało klub pod względem wydatków. Oszczędność oszczędnością, ale trzeba też utrzymywać jakiś popyt.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 13-11-2015 o 16:23
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Prawda jest taka, że 99% użytkowników tego forum skleciło by ciekawszy i mocniejszy skład na papierze, będąc na miejscu Władka. Problem w tym, że nie jesteśmy. Jakimś cudem facet wyciągnął / wyciągnie 1 mln złotych z własnej kieszeni. I to teraz jego folwark, jego zwierzęta!
    Taki skład to można było wystawić w poprzednich sezonach, gdy właścicielem było miasto i dawno mieć długi spłacone. A teraz, w ten sposób podchodząc do sprawy możemy zniechęcić resztę już i tak mało licznej grupy fanów. Znowu wychodzimy z błędnej tezy, że nasi Rajderzy wystrzelą w tym sezonie - pytam, który to już raz?! Z całym szacunkiem do chłopaków i nowych działaczy... liderem przyszłorocznej drużyny jest facet, który jako najsłabsze ogniwo był odstawiany przez Jacka w minionym sezonie!!! Tośmy wpadli z deszczu pod rynnę...

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    Mihalo (15-11-2015), never_mind (13-11-2015)

Strona 3 z 59 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •