Strona 2 z 59 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 2643

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    z Kulakova na pewno będziecie mieli pożytek. Bez ironii.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #47
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Przed sezonem było kilku chętnych na Kulakowa, żeby z Toronto go wypożyczyć.
    Im szybciej zrozumiemy że jedziemy o przetrwanie, tym lepiej.
    Splacamy życie ponad stan z lat poprzednich.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Giani (10-11-2015), Sportowa_2 (10-11-2015)

  4. Powrót do góry    #48
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kułakow mnie akurat się średnio widzi, celował bym w inne talenty których pod dostatkiem a nie w zawodnika który ostatnio przez 2 lata objechał tylko kilka imprez
    A wg mnie Kułakow to dobra opcja. Porównywalna do Kudriaszowa czy Czałowa. To że nie jeździł dużo o niczym nie świadczy, spokojnie może się rozjeździć w pierwszej lidze.

    1. Hougaard
    2. Kudriaszow
    3. Siopek
    4. Kułakow
    5. Misiek/Kostek
    6. Ajtner
    7. Rydlewski/Stalek

    Taki skład byłby fajny.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Może nie wypowiem się wylewnie ale dosadnie.. Miśkowiak i kontrakt za 300 tyś zł nawet po takim sezonie..

  6. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2014
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 30 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Może nie wypowiem się wylewnie ale dosadnie.. Miśkowiak i kontrakt za 300 tyś zł nawet po takim sezonie..
    To mało? Wychodzi 50 tys miesięcznie w sezonie! Wiem żużlowcy ryzykują życie ale jest dużo zawodów gdzie pracownicy ryzykują życie jak np. górnicy a tyle nie zarabiają mimo że pracują po 8-12 godz dziennie. Czas skończyć z płaceniem milionów zawodnikom bo oni i tak nie wydają tych milionów tylko na sprzęt. Często po wzięciu kasy za podpis jadą na zeszłorocznym sprzęcie. Kasa powinna być do zarobienia tylko i wyłącznie na torze a stawka 1000-1500 zł za pkt to nie jest mało! Zawodnicy muszą zrozumieć że wielkie pieniądze sie skonczły i wszystko wraca do...normy. Kluby bankrutują i odradzają sie na nowo na zdrowych zasadach. W Gddańsku, Częstochowie czy w Opolu już nikt raczej nie będzie płacił milion za sam podpis pod kontraktem bo znów by zbankrutowali. Czas na normalność a gdzie Miśkowiak dostanie więcej? W Ostrowie? Gnieźnie? Gdańsku? Wątpię. Na jego miejscu siedziałbym z dupą w Bydgoszczy. Podpisałbym kontrakt z Władkiem za 1500 za pkt a nie szukał milionów po Polsce których i tak nie dostanie później. Chytry dwa razy traci i pan Robert Miśkowiak powinien to wreszcie zrozumieć!

  7. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Może nie wypowiem się wylewnie ale dosadnie.. Miśkowiak i kontrakt za 300 tyś zł nawet po takim sezonie..
    Może jakiś prywatny sponsor by dołożył do jego kontraktu Wydaję mi się że w przyszłym sezonie Misiek nie powtórzyłby tak słabego sezonu i byłby liderem drużyny . Ogólnie będźiemy sie nastawiać na zwycięstwa na domowym torze więc nie wiem czy jest sens przepłacać za Miśka ? Zabrać się porządnie za Curyło podstawić mu dobry sprzęt a na S2 nie bedzie wiele odstawał od Miska czy Kostka

    Cytat Zamieszczone przez 19(P)20 Zobacz posta
    To mało? Wychodzi 50 tys miesięcznie w sezonie! Wiem żużlowcy ryzykują życie ale jest dużo zawodów gdzie pracownicy ryzykują życie jak np. górnicy a tyle nie zarabiają mimo że pracują po 8-12 godz dziennie. Czas skończyć z płaceniem milionów zawodnikom bo oni i tak nie wydają tych milionów tylko na sprzęt. Często po wzięciu kasy za podpis jadą na zeszłorocznym sprzęcie. Kasa powinna być do zarobienia tylko i wyłącznie na torze a stawka 1000-1500 zł za pkt to nie jest mało! Zawodnicy muszą zrozumieć że wielkie pieniądze sie skonczły i wszystko wraca do...normy. Kluby bankrutują i odradzają sie na nowo na zdrowych zasadach. W Gddańsku, Częstochowie czy w Opolu już nikt raczej nie będzie płacił milion za sam podpis pod kontraktem bo znów by zbankrutowali. Czas na normalność a gdzie Miśkowiak dostanie więcej? W Ostrowie? Gnieźnie? Gdańsku? Wątpię. Na jego miejscu siedziałbym z dupą w Bydgoszczy. Podpisałbym kontrakt z Władkiem za 1500 za pkt a nie szukał milionów po Polsce których i tak nie dostanie później. Chytry dwa razy traci i pan Robert Miśkowiak powinien to wreszcie zrozumieć!
    Jakoś jestem dziwnie przekonany że w przyszłym sezonie zobaczymy go w Łodzi

  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Może jakiś prywatny sponsor by dołożył do jego kontraktu Wydaję mi się że w przyszłym sezonie Misiek nie powtórzyłby tak słabego sezonu i byłby liderem drużyny . Ogólnie będźiemy sie nastawiać na zwycięstwa na domowym torze więc nie wiem czy jest sens przepłacać za Miśka ? Zabrać się porządnie za Curyło podstawić mu dobry sprzęt a na S2 nie bedzie wiele odstawał od Miska czy Kostka
    Curyło na poziomie Miśkowiaka? Trochę wyobraźnia Ci zaszalała. Misiek miał słaby sezon, co nie znaczy że kolejny też tak słaby będzie. A Curyło musi najpierw udowodnić, że mu się chce. W ostatnich 2 latach ile on jeździł? Jakieś tam zawody juniorske(!). Bez przesady, przed nim sporo pracy żeby coś pokazać. A przypominam, że jego ostatnia jazda w normalnych zawodach to w momencie kiedy był jeszcze juniorem. Trochę inne wyzwania jako senior będzie miał.
    A kto ma Curyle ten "dobry sprzęt" podstawić?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Curyło na poziomie Miśkowiaka? Trochę wyobraźnia Ci zaszalała. Misiek miał słaby sezon, co nie znaczy że kolejny też tak słaby będzie. A Curyło musi najpierw udowodnić, że mu się chce. W ostatnich 2 latach ile on jeździł? Jakieś tam zawody juniorske(!). Bez przesady, przed nim sporo pracy żeby coś pokazać. A przypominam, że jego ostatnia jazda w normalnych zawodach to w momencie kiedy był jeszcze juniorem. Trochę inne wyzwania jako senior będzie miał.
    A kto ma Curyle ten "dobry sprzęt" podstawić?
    Czy ja napisałem ze poziomie Miśkowiaka ? Napisałem że przy odpowiednim przygotowaniu na S2 nie powinien wiele odstawać od Miśka - a wyjazdy to już inna bajka - my mamy wygrywać przede wszystkim u siebie. Skoro chciał wrócić do żużla to znaczy że chęci są.

  10. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2015
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Curyło na poziomie Miśkowiaka? Trochę wyobraźnia Ci zaszalała. Misiek miał słaby sezon, co nie znaczy że kolejny też tak słaby będzie.
    My kibice Polonii to od lat żyjemy marzeniami że jakiś zawodnik który zawodzi w końcu zaskoczy , nie powiem sam też tak nie raz podchodziłem do tematu że trzeba dać jednemu czy drugiemu szansę. Ilu już my mieliśmy tych grajków którzy w kolejnym sezonie mieli być objawieniem , wiecznie nie odkryty talent Jonasa , Robert za wody który już któryś sezon z rzędu dostaje kolejną szansę na zaskoczenie , teraz Misiek . Nas chyba nie stać na takie eksperymenty, a Ci zawodnicy są już na tyle doświadczeni że albo coś jada albo kasa mocno w dół i pokaż na torze że poprzedni sezon to był jednak wypadek.
    Przykład Kasprzaka jakoś nikt się z nim nie patyczkuje po słabym sezonie , podobnie u sąsiadów jest sytuacja z Holderem który się puszy ale pewnie zostanie z dużą obniżką .

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Czy ja napisałem ze poziomie Miśkowiaka ? Napisałem że przy odpowiednim przygotowaniu na S2 nie powinien wiele odstawać od Miśka - a wyjazdy to już inna bajka - my mamy wygrywać przede wszystkim u siebie. Skoro chciał wrócić do żużla to znaczy że chęci są.
    Chęci trzeba udowodnić na torze. Chęci ma wielu. Mi się jednak wydaje, że to odstawanie od Miśka będzie zauważalne. Nie skreślam Mikiego, ale on pary nie poprowadzi. Misiek owszem.

    Cytat Zamieszczone przez eryk_twl Zobacz posta
    My kibice Polonii to od lat żyjemy marzeniami że jakiś zawodnik który zawodzi w końcu zaskoczy , nie powiem sam też tak nie raz podchodziłem do tematu że trzeba dać jednemu czy drugiemu szansę. Ilu już my mieliśmy tych grajków którzy w kolejnym sezonie mieli być objawieniem , wiecznie nie odkryty talent Jonasa , Robert za wody który już któryś sezon z rzędu dostaje kolejną szansę na zaskoczenie , teraz Misiek . Nas chyba nie stać na takie eksperymenty, a Ci zawodnicy są już na tyle doświadczeni że albo coś jada albo kasa mocno w dół i pokaż na torze że poprzedni sezon to był jednak wypadek.
    Przykład Kasprzaka jakoś nikt się z nim nie patyczkuje po słabym sezonie , podobnie u sąsiadów jest sytuacja z Holderem który się puszy ale pewnie zostanie z dużą obniżką .
    Porównywanie Jonasa tutaj to chyba trochę przesada. Gościu miał 4 dobre mecze w polskiej lidze w karierze. Kostek raczej nie był ściągany do drużyny jako zawodnik mający być jednym z liderów, a zawodnikiem pokroju solidnej 2giej linii. Szału nie robił, ale jakiś tam ten poziom ma adekwatny do wymagań.
    Ale jeśli uważasz, że Miśka nie warto zatrzymywać to powiedz kogo proponujesz w to miejsce na podobnym poziomie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  12. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chęci trzeba udowodnić na torze. Chęci ma wielu. Mi się jednak wydaje, że to odstawanie od Miśka będzie zauważalne. Nie skreślam Mikiego, ale on pary nie poprowadzi. Misiek owszem.


    Porównywanie Jonasa tutaj to chyba trochę przesada. Gościu miał 4 dobre mecze w polskiej lidze w karierze. Kostek raczej nie był ściągany do drużyny jako zawodnik mający być jednym z liderów, a zawodnikiem pokroju solidnej 2giej linii. Szału nie robił, ale jakiś tam ten poziom ma adekwatny do wymagań.
    Ale jeśli uważasz, że Miśka nie warto zatrzymywać to powiedz kogo proponujesz w to miejsce na podobnym poziomie.
    Jak już pisałem wcześniej jeśli tylko Mikołaj poważnie podejdzie do przygotowań do sezonu i będzie miał coś dobrego pod tyłkiem to u siebie na domowym torze to te odstawanie nie musi być zbytnio zauważalne a kasa wydana zapewne połowę mniejsza niż na Miśkowiaka - bo nie ukrywajmy Misiek do tanich zawodników nie należy. Do tego znając Mikiego będzie gryźć tor w przeciwieństwie do Miska. Troche chłopak zbłądził ale wierzę że sie już pozbierał bo talent niewątpliwie to Mikołaj ma.

    Kto za Miśka na podobnym poziomie ? Tzn jakim poziomie sportowym czy finansowym bo jeśli finansowym to znalazło by sie trochę grajków

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Jak już pisałem wcześniej jeśli tylko Mikołaj poważnie podejdzie do przygotowań do sezonu i będzie miał coś dobrego pod tyłkiem to u siebie na domowym torze to te odstawanie nie musi być zbytnio zauważalne a kasa wydana zapewne połowę mniejsza niż na Miśkowiaka - bo nie ukrywajmy Misiek do tanich zawodników nie należy. Do tego znając Mikiego będzie gryźć tor w przeciwieństwie do Miska. Troche chłopak zbłądził ale wierzę że sie już pozbierał bo talent niewątpliwie to Mikołaj ma.
    Oczywiście, że Misiek nie jest najtańszy, ale kogoś trzeba na prowadzącego parę mieć. Miki talent ma, ok. Ale sam talent to nie wysztko. Trzeba mieć sprzęt (a ten trzeba mieć za co kupić, a Miki milionów nie dostanie za kontrakt), trzeba mieć formę i trzeba być spasowanym. To się samo w tydzień nie zrobi.
    Nie przekreślam Mikiego - byłoby super, gdyby wrócił i faktycznie jeździł na odpowiednim poziomie. Po prostu nie widzę jakoś żeby zamiana Miśka na Mikiego jakoś się zazębiła pod względem sportowym.

    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Kto za Miśka na podobnym poziomie ? Tzn jakim poziomie sportowym czy finansowym bo jeśli finansowym to znalazło by sie trochę grajków
    Mam na myśli poziom sportowy. Oczywiście optymalnie by było gdyby poziom sportowy był utrzymany, za mniejszy hajs i aby był to zawodnik, który faktycznie do nas by przyszedł, bo samo wymienianie to jedno, a wchłonięcie zawodnika to zupełnie co innego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Oczywiście, że Misiek nie jest najtańszy, ale kogoś trzeba na prowadzącego parę mieć. Miki talent ma, ok. Ale sam talent to nie wysztko. Trzeba mieć sprzęt (a ten trzeba mieć za co kupić, a Miki milionów nie dostanie za kontrakt), trzeba mieć formę i trzeba być spasowanym. To się samo w tydzień nie zrobi.
    Nie przekreślam Mikiego - byłoby super, gdyby wrócił i faktycznie jeździł na odpowiednim poziomie. Po prostu nie widzę jakoś żeby zamiana Miśka na Mikiego jakoś się zazębiła pod względem sportowym.


    Mam na myśli poziom sportowy. Oczywiście optymalnie by było gdyby poziom sportowy był utrzymany, za mniejszy hajs i aby był to zawodnik, który faktycznie do nas by przyszedł, bo samo wymienianie to jedno, a wchłonięcie zawodnika to zupełnie co innego.
    Za ten hajs co miał Misiek nie jeden na pewno by przyszedł . Ja rozumiem że potrzebny jest jakiś lider , ale Misiek jakoś nie wchłonął sie do druzyny . A za czapkę śliwek nie będzie jeździł . Nie mówię że nie chciałbym żeby został bo poza tym sezonem niezbyt udanym był zawodnikiem z top 3 1 ligi , ale przy budzecie 1,2 - 1,5 mln po prostu nas na niego nie stać.

  15. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Władek już wie ze jak GKM pojedzie w ekstra to jako gość będzie startował w Polonii Tomek, toć kasa się musi zgadzać. mam nadzieje że ten chory przepis nie wejdzie w życie

  16. Powrót do góry    #60
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A kto ma Curyle ten "dobry sprzęt" podstawić?
    Właściciel Władysław Gollob oraz Witold Gromowski- mechanik klubowy.
    Dziękuję za uwagę.

  17. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Za ten hajs co miał Misiek nie jeden na pewno by przyszedł . Ja rozumiem że potrzebny jest jakiś lider , ale Misiek jakoś nie wchłonął sie do druzyny . A za czapkę śliwek nie będzie jeździł . Nie mówię że nie chciałbym żeby został bo poza tym sezonem niezbyt udanym był zawodnikiem z top 3 1 ligi , ale przy budzecie 1,2 - 1,5 mln po prostu nas na niego nie stać.
    Ja nie mówię, że mamy mu dać hajs nie wiadomo jaki. Twierdzę tylko, że jeśli przystanie na warunki Władka (powiedziałbym "dogada się z Władkiem" ale tu pewnie będzie temat w formie zgody bądź jej braku) to nie ma co kapryszyć i wymieniać go na kogoś innego.

    Cytat Zamieszczone przez darkpol Zobacz posta
    Władek już wie ze jak GKM pojedzie w ekstra to jako gość będzie startował w Polonii Tomek, toć kasa się musi zgadzać. mam nadzieje że ten chory przepis nie wejdzie w życie
    Ciekawa teoria. Skąd takie info?
    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    Właściciel Władysław Gollob oraz Witold Gromowski- mechanik klubowy.
    Dziękuję za uwagę.
    A czy pomoc klubu w kupnie sprzętu nie tyczy się juniorów? Na prawdę liczysz, że zawodnik na sprzęcie klubowym będzie w stanie walczyć z najlepszymi I ligi nawet na własnym torze. Bo jak dla mnie to srednia 1,1 pkt będzie osiągnięciem. Chyba, że myślisz, że Władek sprawi wszystkim sprzęt z górnej półki?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja nie mówię, że mamy mu dać hajs nie wiadomo jaki. Twierdzę tylko, że jeśli przystanie na warunki Władka (powiedziałbym "dogada się z Władkiem" ale tu pewnie będzie temat w formie zgody bądź jej braku) to nie ma co kapryszyć i wymieniać go na kogoś innego.


    Ciekawa teoria. Skąd takie info?

    A czy pomoc klubu w kupnie sprzętu nie tyczy się juniorów? Na prawdę liczysz, że zawodnik na sprzęcie klubowym będzie w stanie walczyć z najlepszymi I ligi nawet na własnym torze. Bo jak dla mnie to srednia 1,1 pkt będzie osiągnięciem. Chyba, że myślisz, że Władek sprawi wszystkim sprzęt z górnej półki?

    My nie wymienimy go na kogoś lepszego tylko na tańszego z perspektywą że zaskoczy i będzie woził pkt potrzebne do zwycięstw na S2

    Co do Curyło to on nie jeździ 1 rok na naszym torze i wie co mieć po dupą i komu dać przygotować sprzęt aby chociażby na domowym torze być silnym pkt zespołu

  19. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Na prawdę liczysz, że zawodnik na sprzęcie klubowym będzie w stanie walczyć z najlepszymi I ligi nawet na własnym torze.
    Tak na to liczę, że właśnie tak będzie. Myślę, że dobrze przygotowany silnik lub dwa od tunera, który wie jak to zrobić na bydgoski tor i nie tylko, plus zmiana nastawienia Mikołaja, minus manager, plus chęć udowodnienia np. Tobie, że da radę może przynieść skutek. Mixon to żużlok o dużym talencie i odwadze, któremu brakuje profesjonalnego ogarnięcia. Zaraz powiesz, że wielu było takich co zmarnowali swój talent itp. No zmarnowali, bo może nie dostali drugiej szansy? Ja bym chciał żeby Mikołaj dostał tą szansę w wymiarze 2 lat. Bo wolę oglądać Curyłę i Siopka niż Miśkowiaka. Przyczyny są oczywiste.
    Taka jest moja koncepcja i tak ja to widzę.

  20. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    Tak na to liczę, że właśnie tak będzie. Myślę, że dobrze przygotowany silnik lub dwa od tunera, który wie jak to zrobić na bydgoski tor i nie tylko, plus zmiana nastawienia Mikołaja, minus manager, plus chęć udowodnienia np. Tobie, że da radę może przynieść skutek. Mixon to żużlok o dużym talencie i odwadze, któremu brakuje profesjonalnego ogarnięcia. Zaraz powiesz, że wielu było takich co zmarnowali swój talent itp. No zmarnowali, bo może nie dostali drugiej szansy? Ja bym chciał żeby Mikołaj dostał tą szansę w wymiarze 2 lat. Bo wolę oglądać Curyłę i Siopka niż Miśkowiaka. Przyczyny są oczywiste.
    Taka jest moja koncepcja i tak ja to widzę.
    To sprzęt od tunera czy sprzęt klubowy? To są zupełnie inne kategorie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Miśkowiak za 300.000zł to akurat tak mi wyszło jak sobie planowałem skład i wydatki na zawodników. Hougaard to pewnie ok. 250.000, Siopek 150.000-200.000, O.A.G wraz z Kułakowem i ewentualnie Curyło to pewnie podobny poziom ok 120.000. Kudriaszow o ile zostanie to okolice 200.000. Ciekawe czy w miarę trafiłem, pewnie gdzieniegdzie zawyżyłem

    Zobaczymy jak będzie wyglądała liga. Gdyby było wszystko jasne wcześniej, że brak spadków bo II ligi nie będzie to można było przejechać sezon tylko naszymi młodymi + Siopek i Curyło. Wtedy w rok byśmy spłacili od razu połowę kredytu. Tylko frekwencja by była marna...

    Ciekawe czy jest szansa na jakieś silniki dla młodych od Tomka? Może nie całkiem za darmo ale chociaż za pół ceny Władek by załatwił. Niech się postara bo widać, że młodzi mają chęci ale ze sprzętu dużo wykrzesać się nie da, a gdyby tak kilka silników wpadło...

    Zamiast Miskowiaka wolę aby cześć z tej kasy poszło właśnie na sprzęt dla juniorów

  22. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    08-12-2014
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 9 postach
    No to według Expressu Bydgoskiego W.Gollob skompletował skład na nadchodzący sezon. Jeden plus z tego, że są to w miarę młodzi zawodnicy, a nie jakieś ogórki, które by dorabiały do emerytury.
    Skład:
    Siopek
    Curyło
    Kudriaszow
    O.Gollob
    Kułakow

    Walka o utrzymanie...

  23. Powrót do góry    #67
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Jest Curyło na 3 lata i Kudriaszow na 2 lata. To mi się podobadla Papy Lotnika.
    O.A.G będzie na seniorce więc to bardzo dobry układ dla naszych młodych.
    Już czekam na pierwsze mecze. Skład tani i o to chodzi. Do tego bydgoski + wschodnia krew

  24. Powrót do góry    #68
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To sprzęt od tunera czy sprzęt klubowy? To są zupełnie inne kategorie.
    Hmmm , no to tu może nam się zacząć dyskusja filozoficzna pt: " kogo można nazwać tunerem". Człowiek który przygotowuje silniki, dba o ich odpowiednią charakterystykę na dany tor, przygotowuje go pod zawodnika itd. jest dla mnie tunerem. Nie musisz mieć warsztatu z hamownią i drogimi maszynami żeby zajmować się tuningiem.
    Nie znam się na modyfikacjach silników i nie mam pojęcia jak to zrobić ale wiem na czym to polega - taki internetowy "znafca". Chociaż moment, wiem jakich czynności tuningowych należy dokonać żeby podnieść moc ze 150 KM na 170 KM .

  25. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    Hmmm , no to tu może nam się zacząć dyskusja filozoficzna pt: " kogo można nazwać tunerem". Człowiek który przygotowuje silniki, dba o ich odpowiednią charakterystykę na dany tor, przygotowuje go pod zawodnika itd. jest dla mnie tunerem. Nie musisz mieć warsztatu z hamownią i drogimi maszynami żeby zajmować się tuningiem.
    Nie znam się na modyfikacjach silników i nie mam pojęcia jak to zrobić ale wiem na czym to polega - taki internetowy "znafca". Chociaż moment, wiem jakich czynności tuningowych należy dokonać żeby podnieść moc ze 150 KM na 170 KM .
    Wynika z tego, że każdy mógłby to robić A jednak są tunerzy lepsi i gorsi. I jakimś dziwnym trafem nasi juniorzy na sprzęcie klubowym jeżdżą jak jeżdżą - zwykle daleko z tyłu. Czy Kubera był faktycznie od nich 2 poziomy wyżej? Czy Rydlewski - ogólnie oceniany jako zawodnik z bardzo dobrą techniką - nie byłby w stanie jeździć lepiej na sprzęcie tunera, który robi sprzęt np. Janowskiego czy Kołodzieja?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2014
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 15 w 11 postach
    Skład widać, że chłopaki będą musieli gryźć tor, żeby wygrywać nawet u siebie.

    Ale co najważniejsze skład jest BYDGOSKI

    bez krzyżaka Kościechy
    czy innych Miśkowiaków, którego objeżdżali juniorzy

    Tomek jako gość na 3-4 mecze i utrzymanie mamy.


    Teraz wziąźć ich za kitę i niech piłują formę na przyszły sezon, młodym dać dobre furmanki i źle nie będzie.


    Z chęcią się przejadę na mecz, bo w końcu skład jest Bydgoski i bez emerytów.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi whitered za jego przydatny post!

    skaszub (10-11-2015)

  28. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wynika z tego, że każdy mógłby to robić A jednak są tunerzy lepsi i gorsi. I jakimś dziwnym trafem nasi juniorzy na sprzęcie klubowym jeżdżą jak jeżdżą - zwykle daleko z tyłu. Czy Kubera był faktycznie od nich 2 poziomy wyżej? Czy Rydlewski - ogólnie oceniany jako zawodnik z bardzo dobrą techniką - nie byłby w stanie jeździć lepiej na sprzęcie tunera, który robi sprzęt np. Janowskiego czy Kołodzieja?
    Tu nie chodzi o tunera tylko o części z których ten tuner ma złożyć silnik, jak są pieniądze to są dostępne lepsze części, jak nie ma to nawet najlepszy tuner z g....wna bata nie ukręci.

  29. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez FanPolonia Zobacz posta
    No to według Expressu Bydgoskiego W.Gollob skompletował skład na nadchodzący sezon. Jeden plus z tego, że są to w miarę młodzi zawodnicy, a nie jakieś ogórki, które by dorabiały do emerytury.
    Skład:
    Siopek
    Curyło
    Kudriaszow
    O.Gollob
    Kułakow

    Walka o utrzymanie...
    Ten skład to jest pewny spadek a nie utrzymanie - nawet z tym składem to by mieli problem wygrac nawet w 2 lidze. Jak takim składem pojadą to trochę Władek przesadził - był spór o Miśkowiaka a nawet Hougarda nie będzie. Władek mówił że skład ma być na poziomie 1,2-1,5 mlz zł z czego pewnie 500-600 tyś zgarnął Oskar

    Skład na środek tabeli w 2 lidze

    Przeczuwałem że Miska czy Kościechy nie będzie no ale myślałem że chociaż Hougard będzie i sprowadzi jakiegoś perspektywicznego zawodnika typu Thomsen.
    Chyba że nie będzie spadków to skład jak najbardziej ok nie potrzeba Hougarda.
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 10-11-2015 o 18:23

  30. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    no to skład mamy... problem w tym, że drugoligowy!

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    expert (10-11-2015), vicar (10-11-2015)

  32. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez skaszub Zobacz posta
    Tu nie chodzi o tunera tylko o części z których ten tuner ma złożyć silnik, jak są pieniądze to są dostępne lepsze części, jak nie ma to nawet najlepszy tuner z g....wna bata nie ukręci.
    Jak są
    Jakby były pieniądze to by nie było problemu i rozkminy z zostaniem Miśka. Ba, nie byłoby tematu odejścia Szymka, bo jakby była kasa to byśmy atakowali o ELigę. A po to mamy skład i budżet oszczędnościowy, żeby tej kasy, której nie mamy nie wydawać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Jak Hougaard nie podpisze a I ligi nie zamkną to mówienie o walce o utrzymanie to i tak optymistyczny scenariusz. Bądźmy obiektywni - w obecnej chwili to jest skład na spadek...

    Ciekaw jestem cen biletów, bo przy takim zespole to aby przyciągnąć chociaż te 3 tysiące kibiców to trzeba zrobić wejściówki po 5 zł
    Ostatnio edytowane przez expert ; 10-11-2015 o 18:51
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  34. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    no to skład mamy... problem w tym, że drugoligowy!
    Skład po części fajny no ale nie że Miki O.Gollob i Kułakow to najlepsze ogniwa.

    I ten tekst Władka że Hougard na zawodnika rezerwowego to już największe jaja. Parodia To ma być skład za 1,5 mln

    Patrick do składu do tego jakis 6 senior i wtedy można jechać
    PS Trochę źle doczytałem z Hougardem rezerwowym . Było napisane że szuka rezewowych a do tego jeszcze jest umówiony na rozmowy z Hougardem
    Ostatnio edytowane przez lewy24bydg ; 10-11-2015 o 19:41

  35. Powrót do góry    #77
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ten skład to chyba jakiś niesmaczny żart? Przecież z tą ekipą to wpier*ol byśmy dostawali w drugiej lidze. Kolejarz Rawicz 2015 to przy nas DMP. To już chyba nie mam wątpliwości, że Władek przejął ten klub aby go dobić. Daleki byłem od katastroficznych wizji czy to przed sezonem 2004,2007,2010 czy 2013. Bo zawsze to jakoś wyglądało. Obecnie ten skład przy bardzo dobrych wiatrach jest w stanie ukulać u siebie 40 punktów. Cała nadzieja w tym, że Start będzie przędł gorzej od nas i coś jeszcze słabszego wykombinuje.

    Po 300 tys. na zawodnika? I kto te 300 tys. dostał? Curyło? Oskar? Już widzę te tłumy "na wychowankach" po 2-3 solidnych wpier*olach na początku sezonu. Przecież to jest równia pochyła ku upadkowi!

    Odechciało mi się dzisiaj żużla. Cały czas mam nadzieję, że jutro rano się obudzę i to wszystko okaże się złym snem, a my mamy choćby Kościechę i Hougaarda...

    P.S. Ciekawe skąd te zachwyty o bydgoskim składzie. Wychowanków Polonii będzie tyle samo co w 2015...
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 10-11-2015 o 20:42
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    tomkoz (10-11-2015)

  37. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Vicar jutro się obudzisz to zamiast Patrica będziesz widział Grondala lub młodego Bierre w składzie. Ja to widzę tak 500 tys Oskar,500-700 tys pozostała ekipa ze składu, reszta z dotacji zakład slusarki. kredyt oczywiście nie spłacony bo kibice nie chodzą, a 2017 to zaśpiewamy taka znana piosenkę "to jest już ......" a Bruski ma ubaw po pachy.

  38. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Od momentu ogłoszenia nowego właściciela wszelkie emocje we mnie opadły. Ja sam od 1997 roku meczów Polonii w Bydgoszczy opuściłem maksymalnie pięć. Pewna część mojego serca jest przeznaczona dla Niej dlatego też na żużel ligowy w Bydgoszczy będę chodził jeśli tylko będzie. Pytanie jest jednak inne: Ile osób przy takim składzie, niejednej zapewne porażce (a od czasu do czasu pogromie) na własnym torze oraz cenie za bilet 15-20 zł będzie na Polonię przychodziło?
    W minionym sezonie Start Gniezno jeżdżąc składem Kościuch-Gomólski-Suchecki-Thorssell-Pedersen-Piosicki przegrał w I lidze WSZYSTKIE mecze!
    W tych okolicznościach mówienie o ewentualnym utrzymaniu Polonii zakrawa na kpinę.

  39. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    no to skład mamy... problem w tym, że drugoligowy!

    Władek na początku mówił, że chce wystartować od 2 ligi. Miasto powiedziało, że wymóg jest startów w 1. Nikt nie mówił, że skład ma być na 1 ligę tylko, że drużyna ma w tej lidze wystartować

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Obstawiam, że jednak z Paddym się Władek dogada, jeśli nie to ściągnie obiecującego obcokrajowca za niego. Choć wolałbym aby Patrick został. Spadków nie będzie, bo II ligę wycofają, nie warto dla garstki klubów jej robić.

  41. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Miał być skład bydgoski i jest. Nie wiem czego się dziwicie

    Kułakow - bardzo dobry transfer, chłopak będzie śmigał w 1 lidze
    Kudriaszow - nie przepadam za nim ale jakieś punkty w 1 lidze gwarantuje i jest tani
    Gollob - jako junior na 1 lidze super transfer, nie wierzę że będzie permanentnie śmigał jako senior
    Jędrzejewski - sprawdził się w 1 lidze i powinien jeździć w każdym meczu już w tym roku
    Curyło - wielka niewiadoma, potencjał ma. Pewnie dostanie szanse na początku sezonu i jak jej nie wykorzysta to zatrudni się jakiegoś młokosa
    Hougaard - zakładam, że to trochę taka gra W.Gollob i Dun mimo wszystko zostanie

    Widoczny będzie brak Szymona i to jest minus ale Miśkowiaka czy Kościechy mi nie szkoda. Odgrzewane kotlety. Moim zdaniem ich braku drużyna nie odczuje. To nie są tani zawodnicy, nie ma sensu w nich dalej ładować kasę, zwłaszcza w przypadku Miśkowiaka bo regres formy jest bardzo widoczny. Zatrzymanie Miśkowiaka czy Kościechy to byłby zły ruch. Wydatek finansowy byłby nie współmierny do korzyści sportowych, a prowadziłby zapewne do kolejnego zadłużenia się klubu.

    Wariant Golloba jest tańszy? Jest. Są zawodnicy związani z Bydgoszczą? Są. Takie były jego założenia co do prowadzenia klubu i tego się trzyma. Dalej przecież nie wiadomo jak ten skład będzie wypadał na tle innych drużyn, zwłaszcza tej z Piły, Krakowa czy Gniezna. Podejrzewam, że z nimi będziemy walczyć o 6-7 msc i to jest optymalny cel. Skoro nie ma pieniędzy by bić się o Ekstraligę to nie ma sensu budować drużyny ze znanymi nazwiskami na 3-4 msc, bo to ani kibiców na stadion nie przyciągnie ani sponsorów. Powiększy za to dług. Jeśli nie zostanie Hougaard to będzie mały kłopot ale spokojnie. Jak Curyło i juniorzy bydgoscy się nie sprawdzą to zawsze będzie można wzmocnić drużynę w trakcie sezonu i wywalczyć miejsce dające utrzymanie. W.Gollob daje jasny przekaz jaką ma wizję budowy drużyny. Dla mnie to jest optymalna droga, bo daje szanse na rozwój zawodnikom z naszego regionu + nie spowoduje zadłużania się klubu. Lepsi słabsi zawodnicy, którzy dostają pieniądze na czas i maja za co inwestować w sprzęt niż bardziej znani zawodnicy, którzy przy braku płatności wypinają się na klub lub jadą na osiołkach. Realia są takie, że bez sponsorów i bez kibiców stać nas na drugą połowę 1 ligi. Trzeba się z tym pogodzić i przestać żyć przeszłością lub marzeniami.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 11-11-2015 o 01:34

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    19(P)20 (11-11-2015)

  43. Powrót do góry    #83
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Tegoroczny przyklad Startu pokazuje ze kazdy kolejny przegrany mecz to raczej pozegnanie sie z kolejna garstka kibicow, Polonia bedzie miala kibicow ale na poziomie 2 ligi. Nie chciablyb byc w miejscu w ktorym byl start ze po x kolejkach zadnego meczu u sie nie wygramy. To mocna podkopie progres powrotu kibicow na Sportowa ktory sie zarysowal w tym roku. Wszystko to zostanie pogrzebane jesli zaczniemy przegrywac u siebie. Nie piscie mi tylko o kibicach sukcesu bo sukcesu u nas dawno nie widziano i takich kibicow juz dawno nie ma. sa Ci najbardziej zagorzali ale ich cierpliwosc tez ma swoje granice. O jedena przegrana za daleko i moze prysnac zainteresowanie tym sportem u nawet najzagorzalszych kibicow. Trzeba uszanowac tych co pozostali i nie osmieszac sie przegranynymi np z Krakowem u siebie. Polonia powinna miec swoja godnosc w koncu w szafce z medalami mamy kilkadziesia krazkow DMP.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    never_mind (11-11-2015)

  45. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Medalami DMP, historią nie zapłaci się zawodnikom.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Miśkowiak za 300.000zł to akurat tak mi wyszło jak sobie planowałem skład i wydatki na zawodników. Hougaard to pewnie ok. 250.000, Siopek 150.000-200.000, O.A.G wraz z Kułakowem i ewentualnie Curyło to pewnie podobny poziom ok 120.000. Kudriaszow o ile zostanie to okolice 200.000. Ciekawe czy w miarę trafiłem, pewnie gdzieniegdzie zawyżyłem
    Ten skład byłby względnie niezły i jakoś rokował, zresztą to w sumie kopia tegorocznego tylko minus Woźniak. No i miesciłby się w 1,5 mln. Ale jeśli prawdą jest to:

    No to według Expressu Bydgoskiego W.Gollob skompletował skład na nadchodzący sezon. Jeden plus z tego, że są to w miarę młodzi zawodnicy, a nie jakieś ogórki, które by dorabiały do emerytury.
    Skład:
    Siopek
    Curyło
    Kudriaszow
    O.Gollob
    Kułakow
    ...to ja przepraszam bardzo ale to jest skład na spadek z wielkim hukiem, z dużymi szansami na podzielenie losów Gniezna z tego sezonu. W tym składzie nie ma lidera, pewniaka na 12 pkt. w meczu. Czwórka (bez Oskara) może zrobić, jak ktoś pisał, 40 pkt. przy dobrych wiatrach na Sportowej. To nie są pewniacy i możliwe, że gdy jeden będzie miał dzień konia i pojedzie na 12 punktów, to drugi przywiezie 3-4. Bądźmy poważni... Curyło, który przez ostatni rok pojechał chyba tylko w MDMP, zresztą w wieku 22 lat, ma pewne miejsce w składzie...

    A na SF W. Gollob wypowiada się o Robertach w podobnym tonie jak o Woźniaku. Czyli "kto nie zgadza się na warunki proponowane przez Wielką Polonię i Wielkiego Golloba" jest przeciwko niej. Jedyny pozytyw to chyba OAG na seniorce, przynajmniej nie będzie blokował miejsca naszym juniorom, zwłaszcza że będzie miał 21 lat. Ale co z tego. Tak jak ktoś napisał, kilka porażek i nawet najwierniejsi kibice odejdą. Chociaż sorry, przecież mamy GOLLOBÓW w Bydgoszczy, frekwencja z miejsca skoczy do 10 tysięcy, heh...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  47. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam, jestem nowy na forum choć przeglądam je na bierząco od 2 lat, ale obecna sytuacja Polonii nie jako wymusiła to abym sie w końcu zarejestrował. Panowie czytam tu rożne opinie odnoścnie składu i przyszłego sezonu, ale to są tylko dywagacje. Może na papierze wyglądamy bardzo słabo, lecz może nie będzie tak źle? Ja wierze że Jędrzejewski i Kudriaszow to są zawodnicy ktorzy mogą zostać liderami na Sportowej. Dodatkowo Kułakow nie najgorzej radził sobie w E-lidze w 2014 wieć wydaje mi się że te 7-8 punktów na sportowej będzie robił. Więc jakieś podstawy są, dodatkowo juniorzy którzy bedą zapewne jeździć z meczu na mecz coraz lepiej, O.A.Gollob jest też zawodnikiem który w Bydgoszczy będzie przywoził wiele punktów, bo nie wierze że z takim zapleczem sprzętowym tego nie potrafi. Jedyną niewiadomą jest Curyło, a co do wyjazdów no to wiadomo że każdy będzie przegrany. Zobaczycie jeszcze że ten skład nie raz zaskoczy i wygramy wysoko u siebie,a reszta spotkań będzie na styku, ale będą emocje i to jednak może ludzi przyciągnąć bo co za frajda przychodzić na wysoką wygraną. Wydaje mi sie że Ci zawodnicy potrzebują tylko chwili czasu i kogoś kto w nich uwierzy, a może być naprawdę dobrze.

  48. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Tym bardziej nie mogę zrozumieć, jak Władek mógł mieć pretensje do Woźniaka? Przecież każdy na jego miejscu widząc takie zestawienie a jednocześnie dostając ofertę z Ekstraligi by odszedł. Te 1,5mln budżetu to i tak chyba zawyżone, bo przy takich nazwiskach można zażartować, że to skład za kilka skrzynek piwa

    Ktoś tu pisze, że może Tomek przyjdzie jako gość. Haha, bez żartów. Władka nie stać na Kościechę, a ma jechać Gollob? Za 3-4 mecze to skasowałby tyle co reszta zespołu za cały sezon.

    Jedyną nadzieją jest to, że kilka klubów jest poważnie zagrożonych startem w jakiejkolwiek lidze, więc zawodnicy będą musieli się gdzieś ulokować, być może ktoś za parę groszy się jeszcze do nas złapie. No chyba, że połączą ligi, to wtedy spadek nam nie grozi. Gorzej tylko z kibicami, bo kto będzie chciał przychodzić na mecze, gdzie Polonia przegrywa 32:58 na swoim torze? Najwierniejsi oczywiście zostaną, ale jacy sponsorzy przyjdą do klubu z liczbą 300-500 osób na trybunach?
    Ostatnio edytowane przez expert ; 11-11-2015 o 14:25
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  49. Powrót do góry    #88
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Skład jest bydgoski, młody i może zaskoczyć na plus jak i na minus. Jeśli będzie walka na torze to kibiców może być więcej. Jaki był klimat na stadionie jak Kubera (z Leszna) walczył z Lokomotivem lub gdy dawniej Robak, Fiałkowski i inni walczyli o utrzymanie. Emocje większe niż za czasów gdy Gollobowie, Pepe i spółka gromili wszystkich.

    Pytanie czy klub przeznaczy kase na mechanika, tunera czy jakiś lepszy sprzęt?

  50. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Medalami DMP, historią nie zapłaci się zawodnikom.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
    A od czego jest prezes/wlasciciel od odcinania miejskich kuponow czy od znajdowania kasy na rozwoj klubu i biezaca dzialalnosc !? On chyba nie podchodzi do tego w ten sposob, ze trzeba znalezc sponsorow to sie bedzie mialo lepszych zawodnikow, lepsze cele i lepsza frekfencje. Wychodzi na to ze Polonia bedzie teraz dzialac jak dzialala czyli 100% kasy z dotacji miejskiej tylko tyle, ze nie bedzie sie zadluzac. Sportowo na tym duzo stracimy a finansowo nie podejrzewam ze bedzie lepiej. Mogloby byc lepiej gdyby byl plan na sponsorow ale widzac po skladzie to takiego planu nie ma bo zeden sponsor z gotowka wieksza niz 20 zl tego skladu nie bedzie sponsorowal bo niby jaki w tym mial by miec interes? Co na sponsorowani Startu w poprzednim sezonie uzyskali Laczynscy? Nic tylko zszargali sobie nazwe firmy bo przez caly sezon w gazetach bylo o ponownych kleskach/porazkach Laczynskich Start Gniezno.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  51. Powrót do góry    #90
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Jaką kasę? Władek chce spłacić długi.

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Strona 2 z 59 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •