Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 197

Wątek: Speedway Grand Prix 2016

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Markuz, od tego roku bez cienia żalu i złości dałem sobie spokój z dokładnym śledzeniem obu cyrków, więc dzięki za podliczenie! Póki co w polskich ligach jeżdżą i jedni i drudzy, więc nie widzę powodów do zmartwień. Widać, że walka o rynek między One Sport i BSI się zaostrza tudzież panowie podzielili się tortem. Tai i anglosasi mają bana na SEC, a reszta na orzeszki od Belllamy'ego rzucać się nie ma większej ochoty. Coraz większy podział. FIM powinien rozważyć zmianę nazwy na finał kontynentalny i interkontynentalny jak za czasów komuny.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Heh, to zróbmy im wszystkim na złość i przestańmy interesować się żużlem. Wtedy zobaczą i dostaną w końcu za swoje.
    Riposta jak kulą w płot. Co ma wspólnego sport o blisko stuletniej historii z pokazem fajerwerków na basenie narodowym? Podpowiedź: tyle samo co zainteresowanie żużlem z intere$em Witkowskiego. Żadna nędzna runda SGP zwłaszcza na sztucznym torze bez grama tradycji nie zastąpi mi braku żużla na Skałce, Golaju, Rawiczu czy innych znikających ośrodkach. "Żużel" albo zdrowie, wybór należy do Ciebie!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Riposta jak kulą w płot. Co ma wspólnego sport o blisko stuletniej historii z pokazem fajerwerków na basenie narodowym? Podpowiedź: tyle samo co zainteresowanie żużlem z intere$em Witkowskiego. Żadna nędzna runda SGP zwłaszcza na sztucznym torze bez grama tradycji nie zastąpi mi braku żużla na Skałce, Golaju, Rawiczu czy innych znikających ośrodkach. "Żużel" albo zdrowie, wybór należy do Ciebie!
    Ja też mogę zadać takie pytanie - co ma SGP do problemów w Lublinie czy Rawiczu? Obie "formy" żużla mogą bez najmniejszego problemu funkcjonować równolegle, przynajmniej ja nie widzę tu żadnego problemu (to tak a propos wyboru). Nad faktem, że niektóre ośrodki mają swoje własne problemy należy ubolewać i krytykować działaczy zarządzających danymi klubami, że doprowadzili do takiej sytuacji, ale nie widzę najmniejszego sensu, aby z tego powodu rezygnować z organizacji turnieju, który przyciąga na trybuny około 50 tysięcy ludzi.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Kluby nie działają w oderwaniu od FIM i jego krajowej instancji, jaką jest PZMot. Oczywiście spora cześć lokalnych działaczy ma swoje za uszami, ale nadrzędne organizacje mają głos decydujący. To one ustalają reguły gry. Nie wszystkich na nie stać. Pan prezes niejednokrotnie udowodnił swoją służalczą postawą w stosunku do genewskich decydentów, że przyszłość tej dyscypliny ma w czterech literach. W nagrodę dostał grubszy kawałek tortu w postaci GP na Narodowym. Gdyby ten cały cyrk był rzeczywiście taki super, BSI nie miałoby problemu z zapełnieniem trybun w innych zakątkach świata. Tymczasem im dalej (i drożej) dla kibiców z Polski tym większym deficytem kończą się wszelkie próby. Ciekawe skąd ten fenomen.

    Zamiast jednego wielkiego spędu, wolałbym więcej mniejszych imprez ligowych z 5 tys luda na trybunach, czy choćby młodzieżowych po 500 osób, które idą tam poczuć zapach żużla. Na tym Witkowskiemu nie zależy, za mały zysk, po co się rozdrabniać. Jak żużel to tylko w stylu defilady w Pjongjangu. Klaskać i powiewać flagami.

    Jeśli ktoś pędzi na Narodowy dla zaspokojenia instynktu stadnego i pokazu fajerwerków droga wolna. Niech każdy zostanie przy swoim. Wiem, że maniaków nie przekonam, nie wiem tylko co myśleć o ludziach którzy jeszcze niedawno wylewali pomyje na prezesa i organizatorów, a teraz pierwsi rzucili się na bilety. Z takim bezrefleksyjnym podejściem nie miejmy poźniej pretensji do "działaczy", za to że nie padnie słowo przepraszam, a z tonu wypowiedzi Witkowskiego słychać tylko żal, iż zbyt nisko wycenił bilety.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Tak z czystej ciekawości - możesz mi w punktach wskazać jakie Ty masz wymagania względem PZM-otu? Tylko tak konkretnie, a nie ogólnikowo. Wtedy będzie o wiele łatwiej prowadzić dyskusję.

    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jeśli ktoś pędzi na Narodowy dla zaspokojenia instynktu stadnego i pokazu fajerwerków droga wolna. Niech każdy zostanie przy swoim.
    Ja tam na przykład jadę, żeby obejrzeć żużel na najwyższym światowym poziomie i zobaczyć w akcji zawodników walczących o IMŚ (bo ten tytuł nadal istnieje wbrew temu co tu przedstawiałeś).

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    W zasadzie punkt jest jeden. Niech się trzyma jak najdalej od żużla.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Czyli też jesteś jednym z tych którzy narzekają na wszystko ogółem i na nic konkretnie. No cóż, można i w ten sposób ; ]

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    vicar (26-11-2015)

  8. Powrót do góry    #52
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/562...and-prix-i-dps

    Nie wiem czemu FIM tak bardzo się boi wprowadzenia pełnoprawnego rezerwowego. Przecież to dałoby duże emocje.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  9. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Rezerwowi będą sobie mogli wybrać numer. Tą jakże ważną i nie cierpiącą zwłoki decyzją uratowano prestiż SGP...

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (27-11-2015), greggor (27-11-2015), polewaczka (27-11-2015), t_zg (27-11-2015)

  11. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Jak wiele trzeba zmienić, żeby wszystko zostało po staremu.

    Zabovsky, napisałem konkretnie, nie wiem w ilu podpunktach potrzebujesz wyłożyć prostą rzecz? Na którym posiedzeniu PZPRMot sztandar wyprowadzić? Najwyższa pora, aby żużel, który de facto kręci się na "najwyższym światowym poziomie" dzięki fanom z Polski, odciął się od FIM oraz podziękował za "współpracę" pzmotowym czopkom. Ci, którzy ponoszą koszty utrzymania tego sportu, właściciele stadionów i klubów sportowych powinni odłożyć na bok zaściankowe animozje (wiem, pomarzyć - taki mamy klimat) i założyć własną organizację, coś jak MLB, NFL czy NBA gdzie nikt się nie pyta jakiegoś Kunta-kinte czy innego typa Wenezueli o zdanie, jakiego rozmiaru ma być piłka.

    Możemy sobie nieogólnikowo dyskutować i nabijać posty w nieskończoność zastanawiając się, czy Witja może gasić światło i iśc na setę po 12 czy też 16 biegach? W sumie skoro zeszłoroczny blamaż mało komu dał do myślenia, równie dobrze mógłby wylać asfalt, zakupić kilka ton żelatyny od zaprzyjaźnionej firmy w Burkina Faso i zrobić Grand Prix w Kisielu, a i tak znajdą się zadowoleni, uważający to za imprezę "na najwyższym światowym poziomie". Tyle w tym temacie z mojej strony.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  12. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Najwyższa pora, aby żużel, który de facto kręci się na "najwyższym światowym poziomie" dzięki fanom z Polski, odciął się od FIM oraz podziękował za "współpracę" pzmotowym czopkom. Ci, którzy ponoszą koszty utrzymania tego sportu, właściciele stadionów i klubów sportowych powinni odłożyć na bok zaściankowe animozje (wiem, pomarzyć - taki mamy klimat) i założyć własną organizację, coś jak MLB, NFL czy NBA gdzie nikt się nie pyta jakiegoś Kunta-kinte czy innego typa Wenezueli o zdanie, jakiego rozmiaru ma być piłka.
    No i w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Gdyby takie odcięcie nastąpiło to przy mentalności polskich prezesów byłoby jeszcze gorzej niż jest teraz. Poza tym jest to działanie cząstkowe, bo obejmowałoby tylko jedną ligę. Amerykanie mogą sobie na coś takiego pozwolić. Żużlowcy w Europie raczej nie.

  13. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    z okazji 4-lecia mistrzowskiej formy Nickiego Pedersena 2003-> 2007/08 (akurat ta w 07 była tak dobra że i na 08 starczyło ) -> 2012 -> 2016

    jakis zakladzik ze Nicki bedzie IMS w 2016? chlop ciezko pracuje tej zimy

  14. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    nie bedzie. W polowie sezonu braknie pary
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    rafalsky (29-02-2016)

  16. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie bedzie. W polowie sezonu braknie pary
    Podpisuje sie pod tym. Nie ma szans. Koalicja z wujem Gregiem na czele juz sie o to postara

  17. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Podpisuje sie pod tym. Nie ma szans. Koalicja z wujem Gregiem na czele juz sie o to postara
    Mnie się wydaje, że wujek Greg będzie miał ciężko być w ósemce. Atak Polaków będzie nie do odparcia.

    Żaden z nich nie mówi,że ma cel tylko sie utrzymać.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi STALECZKA za jego przydatny post!

    Robi (01-03-2016)

  19. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    Mnie się wydaje, że wujek Greg będzie miał ciężko być w ósemce. Atak Polaków będzie nie do odparcia.

    Żaden z nich nie mówi,że ma cel tylko sie utrzymać.
    To co ma Nicki zeby nie miec problemow jak Greg? Jeden i drugi ma zerowe umiejetnosci wyprzedzania dlatego Taiowi w tym roku mogli tylko wylizac jajca. Jak chlopcy pojada z Nikodemem w jego stylu to mina i nerwy beda tylko uczta dla mnie. Szczegolnie gdy zrobi to Polak.

  20. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Jeden i drugi ma zerowe umiejetnosci wyprzedzania.
    nie zapominaj o autostradach które 3 typów zawsze zostawiało przy kredzie na wyjściu z 1 łuku dla Taia

  21. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Nawet jesli.. to wlasnie o tym mowie. Jak beda miel wybierac to beda odjezdzac mu dalej zeby zdobyl tytul on a nie czasem ten Twoj pupilek. zadne poty na silowni mu nie pomoga

  22. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Każdy wie, że Nicki majstra nie zrobi, ale na komentarzach się kończy, jak zwykle

  23. Powrót do góry    #64
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Nicki za Piterem w generalce SGP i parzysty numer w Lesznie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    dalej "wisi" mój zakład Zmarzlik > Piter w SGP

    Jak beda miel wybierac to beda odjezdzac mu dalej zeby zdobyl tytul on a nie czasem ten Twoj pupilek.
    nie mialem na mysli pomagania Tajskiemu, jak przesledzisz turnieje to widac ze wykorzystywal bledy rywali po przegranym starcie gdzie bodajze 2-3 razy udalo mu sie dzieki temu wejsc do polfinalow nie tylko 2015 sezon. troszeczke inaczej - mial wiecej szczescia i takich sytuacji na torze
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 01-03-2016 o 15:20

  25. Powrót do góry    #66
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Lepiej z Nickim
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    dalej "wisi" mój zakład Zmarzlik > Piter w SGP
    A no widzisz.. w koncu w czyms sie zgadzamy

  27. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    a co Buszmen? az taki korzystny kurs z Nickim?

  28. Powrót do góry    #69
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    chlop ciezko pracuje tej zimy
    To znaczy, że w poprzednich zimach nie pracował ciężko, czy że inni tej zimy ciężko nie pracują?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    mhsol (01-03-2016)

  30. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    To znaczy, że w poprzednich zimach nie pracował ciężko, czy że inni tej zimy ciężko nie pracują?
    To znaczy że pracuje jeszcze mocniej niż w latach ubiegłych ... nawet teraz gdy jest na krótkich wakacjach w Egipcie robi 4 interwały dziennie(8,10,12,15km)
    Powiem szczerze że imponuje mi tym dążeniem do wiadomego celu.Powodzenia!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Robi (01-03-2016)

  32. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    tegoroczne przygotowania przypominaja mi te sprzed sezonu 2007 gdzie schudl ladnych pare kilo a jeszcze Kowalski to moze byc...

  33. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    nie nakręcaj sie bo znowu zawiedziony bedziesz musial gdybac
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Wychodzi na to że niejaki Patryk Dudek w tym roku zostanie nieoficjalnym mistrzem kosmosu i okolic .Chłop uczestniczył w trzech górskich obozach ,trenował za trzech , biegał po górach z kłodami coś jak Arnold w Komando a sprzęt będzie mu robił sąsiad który potrafi naprawic złamany młotek .Jestem podobno drugim i zarazem ostatnim kibolem Nickiego na tym forum ale uważam że tak miło to nie będzie .Najwięksi rywale dzikusa plus tegoroczni debiutanci , napsują mu tyle krwi że te całe tańce i podskoki ze swoją nową sympatią mogą jedynie pomóc w szybkim przemieszczaniu się z lotniska na stadion .Może nie mam racji ale chyba się zgodzicie że należy się nastawić w tym roku na niezłą strzelaninę w SGP

  35. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wychodzi na to że niejaki Patryk Dudek w tym roku zostanie nieoficjalnym mistrzem kosmosu i okolic .Chłop uczestniczył w trzech górskich obozach ,trenował za trzech , biegał po górach z kłodami coś jak Arnold w Komando a sprzęt będzie mu robił sąsiad który potrafi naprawic złamany młotek .Jestem podobno drugim i zarazem ostatnim kibolem Nickiego na tym forum ale uważam że tak miło to nie będzie .Najwięksi rywale dzikusa plus tegoroczni debiutanci , napsują mu tyle krwi że te całe tańce i podskoki ze swoją nową sympatią mogą jedynie pomóc w szybkim przemieszczaniu się z lotniska na stadion .Może nie mam racji ale chyba się zgodzicie że należy się nastawić w tym roku na niezłą strzelaninę w SGP
    No już mi tu nie pajacuj w tej samej grupie treningowej jest nawet Zengota razem z akrobatami , lepiej powiedz czy przed sezonem zdążył krew przetoczyć?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wychodzi na to że niejaki Patryk Dudek w tym roku zostanie nieoficjalnym mistrzem kosmosu i okolic .Chłop uczestniczył w trzech górskich obozach ,trenował za trzech , biegał po górach z kłodami coś jak Arnold w Komando a sprzęt będzie mu robił sąsiad który potrafi naprawic złamany młotek .Jestem podobno drugim i zarazem ostatnim kibolem Nickiego na tym forum ale uważam że tak miło to nie będzie .Najwięksi rywale dzikusa plus tegoroczni debiutanci , napsują mu tyle krwi że te całe tańce i podskoki ze swoją nową sympatią mogą jedynie pomóc w szybkim przemieszczaniu się z lotniska na stadion .Może nie mam racji ale chyba się zgodzicie że należy się nastawić w tym roku na niezłą strzelaninę w SGP
    Zgadzam się z Tobą , będzie niezła strzelanina, zwycięzców pojedynczych rund może być zdecydowanie więcej niż w poprzednich latach, tak mocnej stawki cykl GP dawno nie widział, a to zwiastuje olbrzymie emocje.
    Pedersen będzie bardzo mocny ale on jest co rok, jednym z głównych kandydatów do złota, zakreci się co najwyżej koło brązu, na złoto zabraknie sił i pewnie będzie kilka dużych wpadek. ...

    Jak dla mnie kandydat numer jeden to Woffinden, nawet jak ma słabszy dzień to dorzuca kilkanascie punktów i łapie półfinał.

    O medale powalczy Hencock, i Iversen

    Bez szans nie są Kildemand, Janowski, Zmarzlik, Hampel, Pawlicki

    Naprawde z 8 chłopaków może powalczyć o medal, i żaden nie będzie jakaś sensacją. .
    Szykuje się świetny cykl GP

  37. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    To znaczy że pracuje jeszcze mocniej niż w latach ubiegłych ... nawet teraz gdy jest na krótkich wakacjach w Egipcie robi 4 interwały dziennie(8,10,12,15km)
    Powiem szczerze że imponuje mi tym dążeniem do wiadomego celu.Powodzenia!
    Taki kilometraż to raczej nie są interwały, które biega się zdecydowanie inaczej i intensywniej. Żaden biegacz nie robi takiego treningu, a co dopiero Nicki To raczej ciągłe, które Nicki biega pewnie nie szybciej niż 4:30-5:00 na każdy kilometr, a to żaden wyczyn, nawet wśród żużlowców. Chyba, że te jego interwały to 2km biegu, 1km marszu lub coś w ten deseń. Wtedy to już są raczej "interwały". Bo nie wierzę, że chłop przebiega 45km dziennie i to jeszcze w tempie interwałowym. No k##wa, tego to nawet Farah nie zrobi, a jak zrobi to się zajedzie na resztę sezonu. Ja wiem, że sympatia i te sprawy, no ale czasami proponuję pomyśleć co się pisze.

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xaxa za jego przydatny post!

    vicar (28-04-2016)

  39. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez xaxa Zobacz posta
    Taki kilometraż to raczej nie są interwały, które biega się zdecydowanie inaczej i intensywniej. Żaden biegacz nie robi takiego treningu, a co dopiero Nicki[ To raczej ciągłe, które Nicki biega pewnie nie szybciej niż 4:30-5:00 na każdy kilometr, a to żaden wyczyn, nawet wśród żużlowców. Chyba, że te jego interwały to 2km biegu, 1km marszu lub coś w ten deseń. Wtedy to już są raczej "interwały". Bo nie wierzę, że chłop przebiega 45km dziennie i to jeszcze w tempie interwałowym. No k##wa, tego to nawet Farah nie zrobi, a jak zrobi to się zajedzie na resztę sezonu. Ja wiem, że sympatia i te sprawy, no ale czasami proponuję pomyśleć co się pisze.

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

    Facet trenuje najciężej w całej karierze i to są fakty.
    Sam to zresztą przyznaje że jest w najlepszej formie fizycznej.
    Przyznam że o tych kilometrach pisałem z pamięci (przeglądałem jakiś czas temu jego social media) i trochę przesadziłem

    https://www.instagram.com/p/BCLk80UA...=nickipedersen
    Ostatnio edytowane przez Mefitzo ; 02-03-2016 o 09:07
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Facet trenuje najciężej w całej karierze i to są fakty.
    Sam to zresztą przyznaje że jest w najlepszej formie fizycznej.
    Przyznam że o tych kilometrach pisałem z pamięci (przeglądałem jakiś czas temu jego social media) i trochę przesadziłem

    https://www.instagram.com/p/BCLk80UA...=nickipedersen
    Zgadzam się z Tobą ze Pedersen zapieprza jak oszalaly, ale musisz się zgodzić też z tym że, decydującą rolę i tak odegra sprzęt, kto będzie miał najlepszy tego szansę na mistrzostwo wzrosną niebotycznie. ...

    A jak i sprzęt i formę trafi To tylko się cieszyć, Z korzyścią dla nas, bo co jak co ale Nicki nie oszczędza sprzętu, więc i na lidze będzie mega silny

  41. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Może nie mam racji ale chyba się zgodzicie że należy się nastawić w tym roku na niezłą strzelaninę w SGP
    zuzel nie wyglada tak ze jak jest mocna stawka tzn ze musza sie podzielic zwyciestwami. poza tym takie male zestawienie. pojedynczy zwyciezcy sa czesto. jak co roku.

    2015 - 7/12 - 58%
    2014 - 9/12 - 75%
    2013 - 7/12 - 58%
    2012 - 9/12 - 75%
    2011 - 6/11 - 55%
    2010 - 8/11 - 73%

    skacze 50-70

  42. Powrót do góry    #80
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Witam, mam do sprzedania już tylko 6 biletów na mecz Polska- Reszta Świata w Warszawie
    Oczywiście cena bardzo promocyjna kontakt na priv proszę ktoś zainteresowany pisać
    Bardzo atrakcyjne miejsce sektor D11 nad parkiem maszyn

    Bilety wysyłam pocztą
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 22-03-2016 o 07:49

  43. Powrót do góry    #81
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    wyjazd do Krsko

    Z chęcią się dołączę do wyjazdu na GP w Krsko, jeśli ktoś ma wolne miejsce w aucie prośba o info na priv.

  44. Powrót do góry    #82
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wyjazd do Krsko

    szukam kogoś kto może zabrać dwie osoby (może być biuro podróży) na GP Słowenii 30.04
    Ostatnio edytowane przez marcin1 ; 17-04-2016 o 19:26

  45. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Orientuje się ktoś, czy pod ,,Narodowym'' można kupić bilet w dniu zawodów, czy prowadzona jest tylko sprzedaż internetowa?

  46. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Orientuje się ktoś, czy pod ,,Narodowym'' można kupić bilet w dniu zawodów, czy prowadzona jest tylko sprzedaż internetowa?
    SPRZEDAŻ BILETÓW na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland oraz Polska – Reszta Świata w dniu 14.05 odbywać się będzie wyłącznie w Punkcie Kasowym nr 1 umieszczonym przed bramą
    nr 2 PGE Narodowego.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    welna (28-04-2016)

  48. Powrót do góry    #85
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Orientuje się ktoś, czy pod ,,Narodowym'' można kupić bilet w dniu zawodów, czy prowadzona jest tylko sprzedaż internetowa?
    Jeśli będą bilety a będą to śmiało wal do kasy nr 1

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    welna (28-04-2016)

  50. Powrót do góry    #86
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Facet trenuje najciężej w całej karierze i to są fakty.
    Sam to zresztą przyznaje że jest w najlepszej formie fizycznej.
    Przyznam że o tych kilometrach pisałem z pamięci (przeglądałem jakiś czas temu jego social media) i trochę przesadziłem

    https://www.instagram.com/p/BCLk80UA...=nickipedersen
    No ładne tempo, ale na bieżni to się biega szybciej niż po terenie
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jak to jest z komunikacją miejską? mamy za free tylko w sobote? czy cały weekend?

  52. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Jest ktoś z Warszawy na forum ?

  53. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Moher, Carlitos

  54. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2010
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Jakby ktoś bardzo chciał z jechać na GP to mam do sprzedania bilety.

    bilety 3 obok siebie na SGP + voucher na program + 1 bilet na mecz Polska - Reszta Świata

    miejsca wejście w 1 łuk

    rząd: 30

    sektor: G35

    miejsca: 626-628

    cena: 280 za wszystkie. Żaden zarobek. 3x79 + program + 1 bilet reszta św pl, koszty przesyłki moje i wydruk biletu. Termin dla mnie do bani niestety

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •