Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 192

Wątek: Stal Rzeszów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Dodaj jeszcze do tego nazwiska takie jak Kildemand czy Doyle..

    Niestety autorow postow powyzej to nie przekona. Mimo ze tak naprawde nikt nie wie w jakim skladzie pojedzie Rzesza i jaki beda miec budzet to wyrok juz zapadl. Beda chlopcem do bicia, wiec trzeba w ich miejsce wpuscic GKM z Jeleniewskim i Okoniem bo niby placa na czas i juz. BTW. Zaplacenie na czas bolkom robiacym na wyjazdach wyniki zblizone do Audi/olimpiady - naprawde sukces godny Mistrzostwa Swiata.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

    Zaden wyrok nie zapadl,wszystko w rekach Rzeszowa.Maja jeszcze tydzien.Potem byc moze jakas procedura odwolawcza,o ile taka bedzie mozliwa.
    Na Czestochowe przymykali oko praktycznie dwa lata.
    Byc moze Rzeszow taki czas wykorzysta lepiej niz Wlokniarz.
    Choc moim zdaniem w stosunku do wyplacalnych klubow ktore nie zalapaly sie
    na awans lub doznaly przyjemnosci spadku,jest to nieuczciwe.


    Lepsze sa kluby ktore placa bolkom na czas niz kluby ktore takim samym lub nawet slabszym bolkom nie placa.
    To chyba oczywiste dla kazdego.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 22-11-2015 o 11:45
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Te bzdury , że ktoś na siłę chce wcisnąć GKM do ekstraligi są , żenujące. Oczywiście jak Rzeszów lub Zielonka licencji nie dostaną to oczywiście tak będzie. Jak dla mnie Stal może jechać Baranami i Sówkami jeśli spłacą dług.
    A niektórzy z Częstochowy to ewidentnie marzą o tym, żeby GKM z tym składem zbankrutował w 1 lidze, albo , żeby wobec nowego regulaminu finansowego zawodnicy uciekli z klubu.
    Nie znam się na prawie , ale skoro GKM podpisał kontrakty wcześniej , przed wprowadzeniem przepisu o 100000 za podpis i 1500 za punkt to jako , że prawo nie działa wstecz to zawodnicy będą mieli płacone tyle ile mają w kontraktach. To wydaje się logiczne.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Te bzdury , że ktoś na siłę chce wcisnąć GKM do ekstraligi są , żenujące. Oczywiście jak Rzeszów lub Zielonka licencji nie dostaną to oczywiście tak będzie. Jak dla mnie Stal może jechać Baranami i Sówkami jeśli spłacą dług.
    A niektórzy z Częstochowy to ewidentnie marzą o tym, żeby GKM z tym składem zbankrutował w 1 lidze, albo , żeby wobec nowego regulaminu finansowego zawodnicy uciekli z klubu.
    Nie znam się na prawie , ale skoro GKM podpisał kontrakty wcześniej , przed wprowadzeniem przepisu o 100000 za podpis i 1500 za punkt to jako , że prawo nie działa wstecz to zawodnicy będą mieli płacone tyle ile mają w kontraktach. To wydaje się logiczne.
    Pepe i JH tak mają w Falubazie. Kontrakty podpisywali przed wejście nowego regulaminu finansowego. I zostali na starych zasadach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #94
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Dodaj jeszcze do tego nazwiska takie jak Kildemand czy Doyle..

    Niestety autorow postow powyzej to nie przekona. Mimo ze tak naprawde nikt nie wie w jakim skladzie pojedzie Rzesza i jaki beda miec budzet to wyrok juz zapadl. Beda chlopcem do bicia, wiec trzeba w ich miejsce wpuscic GKM z Jeleniewskim i Okoniem bo niby placa na czas i juz. BTW. Zaplacenie na czas bolkom robiacym na wyjazdach wyniki zblizone do Audi/olimpiady - naprawde sukces godny Mistrzostwa Swiata.

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Już Strzelba wyżej wykazał, że nie warto manipulować, bo się zostaje tylko śmiesznym. Posty mówią o koniecznych zasadach prowadzenia klubów.
    Jaki argument w tej sprawie przedstawiłeś? Czy twoja wyobraźnia nie sięga tak blisko, żeby widzieć teraz poziom Stali w Elidze, którą ta Eliga doprowadziła do bankructwa. Co się będzie działo, kiedy zaczyna od milionowych długów?

  5. Powrót do góry    #95
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przyjaciele, dług zasypany.
    W Rzeszowie budują zespół na pierwszą czwórkę w ekstralidze. Dodam, że w iście ekspresowym tempie.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    A czy ktoś mi wyjaśni skąd ten dług się wziął? Mieli jakieś umowy ala Falubaz na wejście do play off czy zakładali wyższa frekwencję?
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    I to jest w sumie dobre pytanie. Jedziemy po Dowhanie, ze narobil dlugow w ZG a trzeba tez po Rzeszowie.
    Czyzby poszli w pelna wirtualke?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik Awatar zksstal
    Dołączył
    17-05-2007
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nie wykluczone, że był to po prostu 'chłyt marketingowy' w celu szybszej reakcji sponsorów.

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ciekaw jestem kiedy ktoś się wypowie o "uczciwości" Grudziądza który podpisał kontrakty niezgodne z reformą finansową, którą sami forsowali.
    Wiem, wiem podpisali wcześniej i fajnie wszystkich wykiwali. Cwaniaki do potęgi 3 mln.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2014
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 22 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Ciekaw jestem kiedy ktoś się wypowie o "uczciwości" Grudziądza który podpisał kontrakty niezgodne z reformą finansową, którą sami forsowali.
    Wiem, wiem podpisali wcześniej i fajnie wszystkich wykiwali. Cwaniaki do potęgi 3 mln.
    Raczej wykiwali samych siebie, bo teraz będą musieli zapłacić zawodnikom znacznie więcej niż po reformie a biorąc pod uwagę to, że o miejsce w ekstraligowym klubie byłoby takim zawodnikom ciężko, to i tak musieliby jeździć na zapleczu...

    Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xaxa za jego przydatny post!

    kingpin (22-11-2015)

  12. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Kontraktow przed wprowadzeniem reformy podpisano kilkanascie,nie tylko w Grudziadzu.
    Bydgoszcz,Gdansk,Dauga,Lodz....
    Pewnie drugie tyle jest ustalone,i podpisano jakies listy intencyjne lub po prostu dano sobie slowo.
    Ale to malo znaczacy szczegol.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kontraktow przed wprowadzeniem reformy podpisano kilkanascie,nie tylko w Grudziadzu.
    Bydgoszcz,Gdansk,Dauga,Lodz....
    Pewnie drugie tyle jest ustalone,i podpisano jakies listy intencyjne lub po prostu dano sobie slowo.
    Ale to malo znaczacy szczegol.
    A mi się to podoba.
    Zawodnicy dają słowo, że podpiszą kontrakty, a kluby dają słowo, że im zapłacą co do złotówki.

    Uczciwy układ.
    UNSCARED

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    kingpin (24-11-2015)

  15. Powrót do góry    #103
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lucky13 Zobacz posta
    Przyjaciele, dług zasypany.
    W Rzeszowie budują zespół na pierwszą czwórkę w ekstralidze. Dodam, że w iście ekspresowym tempie.
    Lucky13 A skąd ty masz takie informacje- jesteś pewny ze tak jest jak piszesz?

    Pani Marta wyraznie mówi ze czeka na jakąs firme, która to pociagnie, bo bez tego jej pomoc nie ma sensu, a stal ma małe szanse na wyjscie na prosta.

    Twoje informacje maja sie nijak do tego co mówi włascicielka spółki!

  16. Powrót do góry    #104
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Bo Marta bierze przykład od swojego przyjaciela z zachodu. Pier#$li, pier#$li a już dawno tak jak tam wszystko jest załatwione. Stal jak i FZG pojadą w Ekstralidze, kto wie czy nie dojdzie do tego, że poza Toruniem i Lesznem nie będą to najgrożniejsze drużyny, i to będzie dopiero paradoks! Heh. Ogólnie jak się czyta i widzi jakie drużyny składy budują to trzeba sobie powiedzieć jasno: Nie wiem co może uratować ROW. Chyba koniec szczęścia waszych sąsiadów bo jeśli oni znowu zaskoczą a wiadomo notowania ich są niskie po stracie Vaculika to ROW nie ma szans. Gorzów będzie na pewno mocniejszy, Wrocław wiadomo.. a reszta została opisana. Nie zdziwię się również, że Griszka podpisze w Rzeszowie, i jak przyjedzie do Torunia to przywali 15 w 6 goląc po trasie Vaculików i Hancocków
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 22-11-2015 o 22:57

  17. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Lucky13 A skąd ty masz takie informacje(...)
    Twoje informacje maja sie nijak do tego co mówi włascicielka spółki!
    Widzisz jakie to proste. A my się zamartwiamy nad polskimi klubami. Pyk i jest. Można?
    Już Torreoo pociągnął wizję dalej. Cud nad Wisłokiem. Można.

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lucky13 Zobacz posta
    Przyjaciele, dług zasypany.
    W Rzeszowie budują zespół na pierwszą czwórkę w ekstralidze. Dodam, że w iście ekspresowym tempie.
    Kurcze zaraz pewnie dowiemy sie ze Rzeszow i tak utrzymal sie nieuczciwie bo zaplacil zuzlowcom dopiero pod koniec listopada a GKM placil na biezaco..

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Pzdr,
    Garfield

  19. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Kurcze zaraz pewnie dowiemy sie ze Rzeszow i tak utrzymal sie nieuczciwie bo zaplacil zuzlowcom dopiero pod koniec listopada a GKM placil na biezaco..

    Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka
    Najlepiej zapłacić na bieżąco, ale też lepiej zapłacić w listopadzie i mieć ligę niż nie zapłacić w ogóle i szykować się na walkę z Hawi Racing Team

  20. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Cały czas to jest gdybanie co do Rzeszowa i ZG,
    natomiast pozostaje otwarte pytanie jak Grudziądz za 3 mln zakontraktował
    lub podpisał listy intencyjne przez Golloba, Łagutę, Buczka, Okonia, Ljunga, Jelenia i Trzensioka.
    Przecież to jest irracjonalne. Naprawdę nie mam nic do Grudziądza, ale władze żużlowe (te z Grudziądza) robią Nas w konia.
    Zastanawiam się też jak dopuszczono w ubiegłym sezonie stadion w Grudziądzu.
    Dawno tam nie byłem, ale pytam serio. Spełniono warunki licencyjne dla Ekstraligi?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #109
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Cały czas to jest gdybanie co do Rzeszowa i ZG,
    natomiast pozostaje otwarte pytanie jak Grudziądz za 3 mln zakontraktował
    lub podpisał listy intencyjne przez Golloba, Łagutę, Buczka, Okonia, Ljunga, Jelenia i Trzensioka.
    To się nazywa aneks do kontraktu. Kontrakt może opiewać na marne grosze i ten kontrakt jest sprawdzany przez władze ligi. Jednak kto będzie jeździł za "takie grosze" ? Klub z zawodnikiem umawiają się, uzgadniają aneks (dodatkowe premie za nr buta 40+ czy za wzrost +170), do którego władze ligi nie mają dojścia. I w ten sposób robi się skład za 3 mln złotych. Wszędzie tak jest.

  22. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,469
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    To nie jest gdybanie tylko logiczne myslenie. Marta utopila w Stal juz tyle kasy, ze nie moze dac temu zdechnac. Postawi na swoim, uratuje zuzel i znowu bedzie bohaterem w swoim domu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #111
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Cały czas to jest gdybanie co do Rzeszowa i ZG,
    natomiast pozostaje otwarte pytanie jak Grudziądz za 3 mln zakontraktował
    lub podpisał listy intencyjne przez Golloba, Łagutę, Buczka, Okonia, Ljunga, Jelenia i Trzensioka.
    Przecież to jest irracjonalne. Naprawdę nie mam nic do Grudziądza, ale władze żużlowe (te z Grudziądza) robią Nas w konia.
    Zastanawiam się też jak dopuszczono w ubiegłym sezonie stadion w Grudziądzu.
    Dawno tam nie byłem, ale pytam serio. Spełniono warunki licencyjne dla Ekstraligi?
    Was? Przecież wy w 2 lidze jedziecie! Co cię to obchodzi jakie Grudziądz kontrakty podpisał? Nie twój zakichany interes!
    Jak włókniarz robił w konia zawodników nie płacąc im zarobionych pieniędzy to tak nie biadoliłeś
    A co do stadionu to dostaliśmy licencję warunkową bo robimy remont, Wrocław też taką dostał

  24. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Rozumiem Blacky'ego.
    Jest jak Platforma, która na dzień dobry zapowiedziała, że będzie patrzeć rządowi na ręce i ścigać za ściemnianie z determinacją buldoga, któremu podwórkowy york zakosił ulubioną kostkę
    Trochę mnie dziwi ta zapalczywość, bo cokolwiek by nie napisać, drużyna dokoptowana przy stoliku przyniosła wstydu tyle, co kot napłakał, w przeciwieństwie

  25. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    A czy ktoś mi wyjaśni skąd ten dług się wziął? Mieli jakieś umowy ala Falubaz na wejście do play off czy zakładali wyższa frekwencję?
    czekam na odpowiedź, pzdr
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  26. Powrót do góry    #114
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Peter Kildemand przesłał swoją ofertę do Torunia- także zadnego kontraktu jeszcze nie podpisał

    Luck13 czy jak mu tam niestety ma złe informacje, choc chciałbym zeby było inaczej

  27. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Peter Kildemand przesłał swoją ofertę do Torunia- także zadnego kontraktu jeszcze nie podpisał

    Luck13 czy jak mu tam niestety ma złe informacje, choc chciałbym zeby było inaczej
    A może Piter na patencie jedzie.
    Podpisuje wszędzie słynne, nic nie warte listy intencyjne i stąd wielu przekonanych, że mają go u siebie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-11-2015 o 22:42
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #116
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prosze Państwa i wszystko jasne jesli chodzi o Rzeszów

    Nie ma pieniedzy zeby spłacic 2 mln zł wobec zawodników, dlatego Rzeszów chce isc na układy z zawodnikami typu połowa teraz, połowa w przyszłym roku

    Nie ma kasy na ekstralige, nie ma sponsora a wsparcie finansowe moze zapewnic Pani Marta ale tylko na poziomie I ligi

  29. Powrót do góry    #117
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Panowie nie ma co gdybać. Czekamy na koniec listopada i tyle. Ja mam dziwne przeczucie ,że będzie dobrze. Cisza sprzyja Rzeszowianom. Wszyscy chcą zostać - takie chodzą słuchy.

  30. Powrót do góry    #118
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ,,Przykre i niestety prawdziwe!
    W 2016 roku drużyna z Rzeszowa nie wystartuje w rozgrywkach ligowych. Klub ogłosi upadłość, miasto nie jest w stanie zaoferować dodatkowego wsparcia. Nie znalazł się też żaden sponsor gotowy wesprzeć dużym budżetem klub.
    Informację taką my z kilku niezależnych źródeł ze środowiska rzeszowskiego. Musiałby się jedynie wydarzyć cud w ciągu 2 najbliższych dni roboczych...''

    Niestety po 65 latach po raz pierwszy nie bedzie żużla przy Hetmańskiej
    NAJGORSZE JEST TO ZE ZA TO ZE KTOS ZLE WYLICZYŁ BUDZET ZAPŁACA KIBICE
    Ostatnio edytowane przez BBB ; 26-11-2015 o 19:07

  31. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    ZA TO ZE KTOS ZLE WYLICZYŁ BUDZET ZAPŁACA KIBICE
    Sęk w tym, że nikt nie liczył. Nawet Hancock.
    UNSCARED

  32. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Ponoć jutro ma być spotkanie z prezydentem miasta odn. wsparcia finansowego. Moim zdaniem już chyba niewiele da się zrobić...Zwłaszcza że w radzie miasta są ludzie nieprzychylni żużlowej stali.

  33. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Blackcross Zobacz posta
    Ponoć jutro ma być spotkanie z prezydentem miasta odn. wsparcia finansowego. Moim zdaniem już chyba niewiele da się zrobić...Zwłaszcza że w radzie miasta są ludzie nieprzychylni żużlowej stali.
    Marta nie jest w stanie zrobić czegoś takiego co RD w ZG ? Naprawdę w Rzeszy nie ma choćby paru dużych firm gotowych wspierać żużel ? Potencjał macie znacznie większy niż ZG czy Gorzów.

  34. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    CarlitosFalubaz ---> (...)Marta Półtorak szukała firmy, lub firm, które do spółki z nią podjęłyby się ratowania zadłużonego klubu(...) słowo klucz: do spółki z nią.
    Potencjał może i jest ale mając w pamięci jej poprzednie rządy w klubie, oraz sposób ich prowadzenia to nie dziwne, że chętni nie ustawiali się w kolejce...

  35. Powrót do góry    #123
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Post

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Marta nie jest w stanie zrobić czegoś takiego co RD w ZG ? Naprawdę w Rzeszy nie ma choćby paru dużych firm gotowych wspierać żużel ? Potencjał macie znacznie większy niż ZG czy Gorzów.
    Ferenc (prezydent Rzeszowa) nie trawi Marty. W tym problem. Puki ona będzie miała spółkę to z tej współpracy nici
    Wszystko szło dobrze. Już nawet z zawodnikami byliśmy dogadani a tutaj nagle taki zwrot akcji ...

  36. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Marta nie jest w stanie zrobić czegoś takiego co RD w ZG ? Naprawdę w Rzeszy nie ma choćby paru dużych firm gotowych wspierać żużel ? Potencjał macie znacznie większy niż ZG czy Gorzów.
    Tam nie ma porozumienia, jeden patrzy na drugiego i nic z tego nie wynika.
    Chyba każdy po cichu liczy, że to ten drugi załatwi sprawe i jest jak jest.

    Marta się zawzieła i czeka w blokach startowych na sygnał, tylko chyba wszyscy tam zapomnieli, że czas ucieka i nadchodzi najgorsze czyli kurtyna i koniec przedstawiewnia.

    Szkoda.

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/562...-jak-mam-pomoc

    Nie do mnie powinien należeć pierwszy ruch. Swojej deklaracji jednak nie zmieniam. Nic w całej sprawie istotnego się nie wydarzyło. Przez cały ten czas nikt z zarządu klubu się ze mną nie kontaktował, więc trudno mi powiedzieć, jak miałabym pomóc. Najwidoczniej prezes ma inny pomysł rozwiązania problemów - wyjaśnia była prezes i w dalszym ciągu właściciel spółki.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Możemy mieć tylko nadzieję na ponowną zgodę Grudziądza na ratowanie prestiżu najlepszej ligi świata. Jeżeli natomiast włodarze GKM odpowiedzą "bawcie się sami", będziemy mieli spory kłopot.

  38. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Nie do mnie powinien należeć pierwszy ruch. Swojej deklaracji jednak nie zmieniam. Nic w całej sprawie istotnego się nie wydarzyło. Przez cały ten czas nikt z zarządu klubu się ze mną nie kontaktował, więc trudno mi powiedzieć, jak miałabym pomóc. Najwidoczniej prezes ma inny pomysł rozwiązania problemów - wyjaśnia była prezes i w dalszym ciągu właściciel spółki.
    Tam najzwyczajniej wszyscy są na siebie poobrażani. Żaden poważny sponsor nie wejdzie w takie "układy". Szkoda wielka bo Rzeszów ostro walczył w swoim czasie o tą SE. Walczył na torze, a wychodzi na to, że upadnie przy kasie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Możemy mieć tylko nadzieję na ponowną zgodę Grudziądza na ratowanie prestiżu najlepszej ligi świata. Jeżeli natomiast włodarze GKM odpowiedzą "bawcie się sami", będziemy mieli spory kłopot.
    GKM raczej nie odmówi, paczke mają niezłą i jeszce jakby co sa wolni zawodnicy na rynku.
    Nikt nie buduje takiej ekipy nie chcąc awansować,a że być może nadaży się okazja rok wcześniej niż zaplanowano to czemu nie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  40. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    GKM raczej nie odmówi, paczke mają niezłą i jeszce jakby co sa wolni zawodnicy na rynku.
    Nikt nie buduje takiej ekipy nie chcąc awansować,a że być może nadaży się okazja rok wcześniej niż zaplanowano to czemu nie.
    Bo ja wiem czy sa wolni ? Biorąc pod uwagę fakt, ze np. Rybnik jest (póki co ) cienki jak sik pająka, a na rynku moze ze trzy, cztery dobre nazwiska, to nieciekawie to wygląda
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #129
    Początkujący
    Dołączył
    22-11-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to mi ręce opadły. Klub tonie w długach i ma gdzies jedynego człowieka który może realnie pomóc

    Jezeli to prawda i zarzad klubu to teraz nawet sie nie skontaktował przez cały listopad z Pania Marta to tylko zarzad klubu bedzie odpowiedzialny za upadek klubu.

    Prezes mysli ze pójdzie do prezydenta i wszystkie problemy sie skonczą- akurat- prezydent moze jedynie rozłożyc rece

  42. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja wiem czy sa wolni ? Biorąc pod uwagę fakt, ze np. Rybnik jest (póki co ) cienki jak sik pająka, a na rynku moze ze trzy, cztery dobre nazwiska, to nieciekawie to wygląda
    GKM wcale nie potrzebuje wiele, wystarczy nawet Doyle i siła ekipy powinny jeszcze wzrosnąć.

    Rybnik - Beniaminek nie ma łatwego życia, dość że budżet trzeba zbudować większy, to jeszcze trzeba się troche porozpychać łokciami na rynku transferowym, aby coś sensownego sklecić.

    Frycowe trzeba niestety zapłacić. Najważniejsze to żeby finansowo dać rade, a jak tak dalej pójdzie jak przez ostatnie lata, to może się okazać, że nawet jak się zajmie ostatnie miejsce w tabeli, to można utrzymać e-lige.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  43. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Teraz to mi ręce opadły. Klub tonie w długach i ma gdzies jedynego człowieka który może realnie pomóc

    Jezeli to prawda i zarzad klubu to teraz nawet sie nie skontaktował przez cały listopad z Pania Marta to tylko zarzad klubu bedzie odpowiedzialny za upadek klubu.

    Prezes mysli ze pójdzie do prezydenta i wszystkie problemy sie skonczą- akurat- prezydent moze jedynie rozłożyc rece
    Ja tylko jednego nie rozumiem. Ponoć Marta ma 100% akcji klubu ? Jeśli tak jest to Marta odpowiada za całość. Przeciez mogła zainteresować się (jako właściciel powinna) klubem, jak trzeba to wypierdzielić prezesa, krótko mówiąc ktoś powinien zarządzać tym jej bałaganem. A ona teraz płacze, że jej podwładny się z nią nie kontaktował ?

    Shelve

    Rybnik - Beniaminek nie ma łatwego życia, dość że budżet trzeba zbudować większy, to jeszcze trzeba się troche porozpychać łokciami na rynku transferowym, aby coś sensownego sklecić.
    No własnie, a co oni mogą sensownego sklecić ? Zaraz Kildemanda, Hancocka, Łagute, wciągną któreś z klubó ZG, Leszno, Toruń czy Gorzów, i Rybnik nawet mając jakąś kasę nic sensownego nie będzie w stanie sklecić
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-11-2015 o 12:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #132
    Użytkownik
    Dołączył
    25-11-2003
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Marta nigdy nie oddala nikomu tych akcji, w ktoryms roku byl realny sponsor, ktory chcial wejsc w sponsoring po jej medialnym odejsciu (bo akcje trzymala caly czas) i "wrocila" jako zbawiciel rzeszowskiego zuzla. Nie pamietam dokladnie, ale to bylo CHYBA po ktoryms jej spadku.

    Ona lubi jak sie o niej mowi, jak o niej pisza i ciagle wspominaja. Mowi, ze nikt z klubu sie z nia nie kontaktowal? Nie ma racji, zwyczajnie klamie.

    Najgorsze jest to, ze w tym roku wytworzyl sie u nas swietny klimat do zuzla. Wiele pozytywnych akcji, nazwa, herb, frekwencja (w tym roku chodzilem na zuzel z przyjemnoscia i znam sporo ludzi, ktorzy mieli podobne odczucia) - wszystkiego tego brakowalo "za czasow" Marty (jej oficjalnego pobytu w klubie - tak to nazwijmy) i najgorsze jest to, ze ona sobie z tego nie zdawala sprawy, bo uwazala, ze ma tylko ona moze miec racje.

    W tym wszystkim nie zdziwie sie jak w poniedzialek oglosi, ze wraca. Osobiscie chcialbym splacenia zawodnikow, ktorzy uczciwie zarobili te pieniadze na torze, ale z drugiej strony chcialbym sie jej pozbyc raz na zawsze, bo przez te wszystkie lata obrzydzila mi dyscypline, ktora kocham od malego.

  45. Powrót do góry    #133
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    GKM raczej nie odmówi, paczke mają niezłą i jeszce jakby co sa wolni zawodnicy na rynku.
    Nikt nie buduje takiej ekipy nie chcąc awansować,a że być może nadaży się okazja rok wcześniej niż zaplanowano to czemu nie.
    Nie raczej a na pewno GKM nie odmówi i zapewne jeszcze się wzmocni:
    http://www.przegladsportowy.pl/gkm-j...8,1,12407.html
    cytat: "To koniec budowania składu ale na Nice PLŻ" mówi tajemniczo Arkadiusz Tuszkowski prezes GKM

  46. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Zaproponowali milion, a czas ucieka.
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...946,1,984.html
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  47. Powrót do góry    #135
    Początkujący
    Dołączył
    24-07-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pozamiatane

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •