Strona 132 z 162 PierwszyPierwszy ... 3282122130131132133134142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,896 do 5,940 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5896
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Jadą '' teraz '' . Ewidentnie Flegma coś znalazł. Na początku sezonu takim kozakiem nie był.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    kingpin (05-08-2016)

  3. Powrót do góry    #5897
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ogolnie to chyba nie powinnismy zawracac sobie tym glowy,bo tylko naiwniak moze uwierzyc,ze Dowhan skaperowal Darcego w "ostatniej minucie".
    Nie skaperował, tylko zakontraktował. W dodatku wcześniej, niż DW podpisywał list intencyjny. Jednak nikt do końca niczego nie mógł być pewnym, gdyż w...nie Torunia przez DW było jasnym sygnałem, że może także w...ć Zielonkę.

  4. Powrót do góry    #5898
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Nie skaperował, tylko zakontraktował. W dodatku wcześniej, niż DW podpisywał list intencyjny. Jednak nikt do końca niczego nie mógł być pewnym, gdyż w...nie Torunia przez DW było jasnym sygnałem, że może także w...ć Zielonkę.
    przecież właśnie dokładnie to Kingpin miał na myśli. Czytaj między wierszami, proszę.

  5. Powrót do góry    #5899
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Żeby tylko nie wyszedł na tym, jak Kildemand, któremu zrobiono z mózgu pasztet i odstawił silniki Graversena, które tak dobrze jadą.
    Sprzet swoja droga,ale Kildemanda zniszczyly niedoleczone kontuzje.
    Nie wiem czy sie jeszcze w tym roku pozbiera.
    Jak sie wydawalo,ze odpoczali i cos znalazl,znowu dzwon.


    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Nie skaperował, tylko zakontraktował. W dodatku wcześniej, niż DW podpisywał list intencyjny. Jednak nikt do końca niczego nie mógł być pewnym, gdyż w...nie Torunia przez DW było jasnym sygnałem, że może także w...ć Zielonkę.
    Skaperowal,zakontrakowal,jedna cholera.

    Nie wiem kiedy dokladnie Dowhan go zaklepal ,ale nie podejrzewam Kangura az o takie dziadostwo.
    Chcialbym wierzyc,ze najpierw podpisal u nas intencyjny a potem poszedl do oltarza z Dowhanem.
    Zreszta wina lezala po obu stronach.Gdyby bylo tak jak piszesz,rzucaloby to zupelnie inne swiatlo na "negocjacje" z Wardem
    a jego miejsce jest na smietniku klubowej historii a nie obok Jagusia w gablocie z plastronami.
    Pozwol jednak,ze w to nie uwierze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-08-2016 o 09:15
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #5900
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Nie skaperował, tylko zakontraktował. W dodatku wcześniej, niż DW podpisywał list intencyjny. Jednak nikt do końca niczego nie mógł być pewnym, gdyż w...nie Torunia przez DW było jasnym sygnałem, że może także w...ć Zielonkę.
    Nie wiem po co Darcy miałby robić coś takiego. Wtedy jeszcze nie miał żadnego powodu żeby sobie robić jaja z kogokolwiek, tym bardziej że w oczach kibiców i tak wiele wówczas stracił.
    No nic, nie ma ludzi kryształowych, w tej całej sprawie raczej trudno o bohaterów, lepiej więc animozje schować w kieszeń, bo złego i tak stało się już za wiele.

  7. Powrót do góry    #5901
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Holder chciał oddać Darkowi 2 mecze? Jakoś nie spina mi się to z twittami w których dziękował Darkowi za to, że ten nie wyjepal go ze składu Przypominam też ze już potem, w wywiadach, Darek mówił że w kolejnym sezonie chce jeździć w KST. Dowhan rzucil groszem i wtedy to byl dobry uklad i dla KST i dla DW. Kwasy wynikly potem, m.in. dlatego że Termos wyjepal Darka z boksu na MA.

  8. Powrót do góry    #5902
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem co cię tak boli ta BEL? Zazdrościsz wiedzy, znajomości tematu?
    Bo, że boli cię Ward i nie masz problemu z jechaniem po sparaliżowanym chłopaku, to gołym okiem widać, że jakiś prywatny żal.
    poza "sparaliżowanym chłopaku" wszystko wydaje mi się wyolbrzymione w Twojej wypowiedzi

    no i skoro piszesz, że czego oczekiwać skoro dla DW i reszty jazda w naszej lidze to zwykła praca to dlaczego, głównym powodem pretensji DW było własnie potraktowanie go przez Termosa w rozmowach kontraktowych jak zwykłego pracownika?! oni nas jak zakład pracy ale my ich jak bogów i gwiazdy? hello? jak w jedna taki i w druga strone.
    DW nadział się po powrocie na pracodawcę i strzelił focha, poszedł do RD, który dalej żyje w świecie: dam wszystko nawiekszym bogom speedwaya byleby jechały w królewskim klubie.

    potem wypadało zrobić turniej dla DW i Termos gada powiedzmy tak (tak jak wygląda tekst pracodawcy do byłego pracownika): "ok ok coś tam możemy dla Ciebie nasz były pracowniku zrobić, ale wiesz zobaczymy. pogadam z Twoim ostatnim pracodawcą może i on się dorzuci do tematu, może też Potworny Joe wspomoże, skoro tak Cie oni wszyscy też kochają. fajnie by było o ten ich miły gest, w koncu koszty turnieju u nas w Toruniu to nie hop siup, u nas pełna profeska i wszystko rozliczone ma być na tip top, wiesz jak to patrzą na takie charytatywne bale urządzane przez bogatych. no w każdym razie nic nie obiecuje, zobacze jak tam pojdzie z innymi Twoimi byłymi wspolpracownikami (ktos tam pewnie z nich sie z Toba też przyjaznil wiec za free pojedzie). pozdro600 do uslyszenia. zadzwonimy do Pana."

  9. Powrót do góry    #5903
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A puenta gdzie?
    Bo znów nie wiem do czego zmierzasz, wyjątkowo niejasno formułujesz myśli.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #5904
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach

  11. Powrót do góry    #5905
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A puenta gdzie?
    Bo znów nie wiem do czego zmierzasz, wyjątkowo niejasno formułujesz myśli.
    Puenta jest taka ze atakujesz Termosa bo nie ma sentymentu, ale nie dziwisz sie ze tego sentymentu u wiekszosci zawodnikow nie ma od dawien dawna. Oni pracuja i jest ok ale ze Termos zatrudnia i wymaga to nie jest ok. On ma kochac bezinteresownie te talenty i placic ile chca i robic co chca. W Anglii to jest hobby i przyjazn a u nas praca.
    Wyliczasz mu dochody z turnieju ale nie masz pojecia o niczym innym z tym zwiazanym.

    Jestem Mariuszem ?!

  12. Powrót do góry    #5906
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    A jednak - Darcy będzie dziś na meczu

  13. Powrót do góry    #5907
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach

    :)

    Darcy zrobił niespodziankę i będzie na dzisiejszym meczu ze Stalą Gorzów
    taką informację podał na twitterze:

    Darcy Ward # 4⃣ 3⃣
    @D_Dublu_racing
    Good morning torun 😀 I'm going to the match today surprise. Going to see my fans n cheer on my friends. This all possible from @MonsterJoe

  14. Powrót do góry    #5908
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Puenta jest taka ze atakujesz Termosa bo nie ma sentymentu, ale nie dziwisz sie ze tego sentymentu u wiekszosci zawodnikow nie ma od dawien dawna. Oni pracuja i jest ok ale ze Termos zatrudnia i wymaga to nie jest ok. On ma kochac bezinteresownie te talenty i placic ile chca i robic co chca. W Anglii to jest hobby i przyjazn a u nas praca.
    Wyliczasz mu dochody z turnieju ale nie masz pojecia o niczym innym z tym zwiazanym.

    Jestem Mariuszem ?!
    Obawiam się, że przy tych konstrukcjach, to łatwiej zrozumieć Mariusza...
    Nigdy nie atakowałem Termosa za "brak sentymentu". Co najwyżej za głupotę (pozbycie się Warda w sezonie 2015), nieudolność (zrobienie mało efektywnego turnieju) i koniunkturalizm. Słusznie, bądź nie, byłem rozczarowany efektami turnieju - zwłaszcza tymi początkowymi doniesieniami, bo potem jak się zrobiła burza, to jakoś się znalazły nieco większe zyski Ale nie brak sentymentu, opanuj się. Pomijam już, że ja nic o tej sprawie nawet nie piszę, tylko ty nagle w sezonie wrzucasz tu jakieś żale do Warda. Sentymentów, to tutaj akurat jest za dużo i przez to trzymają tych nieudolnych Holderów i Miedziaków w składzie...

    Nie masz wrażenia, że odgrzewasz stary kotlet? Temat, który wyczerpał się kilka miesięcy temu? Zamiast opakowywać te swoje żale w jakiś zawoalowany sposób, mógłbyś to streścić do twierdzenia: "Darcy to..."
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 07-08-2016 o 11:10
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #5909
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,527
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,874 w 1,761 postach
    ... dzieciak w dorosłym opakowaniu. I nie wygląda na to, żeby miało się to zmienić.

  16. Powrót do góry    #5910
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    To chyba można liczyć na kolejny komplet Holdera

  17. Powrót do góry    #5911
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Fisher nie jedzie, to jakieś szanse ma.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #5912
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Chociaż żużel poszedł w taką stronę, że nawet kompletne beztalencia w wieku około trzydziestu lat jawią się jako objawienia, nowi mistrzowie. Kasa, sprzęt, logistyka, bezczelność czy wręcz chamstwo ii jeszcze z kilka rzeczy jest ważniejszych o samej jazdy na żużlówce. Niestety...
    Piszesz o Maugerze?

    Ivan w BEL poradzil sobie dopiero w wieku 26 lat, a pierwszy tytul zdobyl majac 29 l. gdyby Doyle siegnal po mistrzistwo te dwie kariery bylyby bliźniaczo podobne.

    Kasa, sprzęt, logistyka, bezczelność
    Cechy z ktorych slynał Ivan. Widac w zuzlu nic sie nie zmienilo.
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    Buszmen (07-08-2016)

  20. Powrót do góry    #5913
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Szach. I mat.
    Trafiony - zatopiony.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #5914
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Wiecie gdzie mozna obejrzec w necie powtorke magazynu?

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #5915
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wszedł do składu bo innego juniora nie było, oprócz Sawiny, a regulamin nakazywał mieć w składzie dwóch zawodników do 21 lat. W kolejnym sezonie pojawili się bardziej utalentowani juniorzy którzy nie mieli problemu z wygryzieniem SD ze składu.(BAJERSKI, WALCZAK, ŚWIĄTKIEWICZ, JAGUŚ) Derdzinskiemu pozostał tylko PUCHAR POLSKI i czasem jakiś mecz w DMP.

    A propos DARKA, stało się.....trudno ktoś przehandlował chłopaka i pewnie sami nie dowiemy sie jak było, ale **** który tego dokonał mam nadzieje się czegos nauczył.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 07-08-2016 o 23:56

  23. Powrót do góry    #5916
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Ivan w BEL poradzil sobie dopiero w wieku 26 lat, a pierwszy tytul zdobyl majac 29 l. gdyby Doyle siegnal po mistrzistwo te dwie kariery bylyby bliźniaczo podobne.
    A Marian Rose w tym wieku ledwie od roku miał licencję Ż. Doyle i Mauger, jak bliźniacy sześciojajowi. Żużel zatoczył koło.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  24. Powrót do góry    #5917
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Jestem zdziwiony zwycięstwem, bo myślałem, że przegramy. Wynik podciągnął w końcu Hancock.. Swoje już od jakiegoś czasu na MotoArenie robią Holder i Vaculik. Gomólski na plus, robi co może i wreszcie zrobił punkty na liderach przeciwnego zespołu. Miedziak pojechał swoje. Jego wątku nie będę kontynuował, bo nie kopie się leżącego.. Perełka świeci blaskiem i wystarczy, a Przedpełski bez formy jak cały sezon.

    Jak się okazuje po 12. kolejce chyba najbardziej możemy liczyć na najbardziej hejtowany zaciąg tarnowski Bo nasze polskie trio z drugim juniorem wygląda jak wygląda. A Holder tylko połowicznie - dobrze jeździ na MotoArenie, bo ma silniki.

    Myślę, że mamy szansę pokonać Cieślaka i zdobyć Mistrza Polski, ale musisię zdarzyć jedna z następujących możliwości (wg rosnącego prawdopodobieństwa w mojej ocenie):
    1) eksploduje perełka
    2) Holder zacznie jeździć na wyjazdach
    3) Odbuduje się Przedpełski
    4) Do zwycięstwa poprowadzi nas Adrian Miedziński.

    A i to przy założeniu, że Holderowi nie padną silniki na MotoArenę
    Ostatnio edytowane przez rafalsky ; 08-08-2016 o 01:23

  25. Powrót do góry    #5918
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Coraz lepiej na dystansie radzi sobie IKS. Za każdym razem jechał blisko rywali. Tylko te starty jego.... Trzy razy spod taśmy w miarę ok, by za chwilę podnieść do góry przednie koło i po ułamku sekundy pierd..ć na motorem w tor. Przez co na wejściu w wiraż był już ze dwa metry za rywalami. Widać, że jest chyba jeszcze na etapie dopracowywania tego elementu. Oby co mecz było lepiej.
    Z tego chłopaczka jeszcze nam solidny zawodnik wyrośnie ,
    Unia Leszno....byłem przekonany, że to tegoroczny DMP a tu lipa ...

  26. Powrót do góry    #5919
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Rok temu jeden pan senator opowiadał o jednym zawodniku,że już nigdy.Tacy ludzi,taki klub,taka magia.Ile są warte słowa,jaki trzeba mieć honor.Kto kogo oszukuje.

    Zapomniałem http://www.sport.zgora.pl/foto/pictu..._show&id=27254

  27. Powrót do góry    #5920
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A Marian Rose w tym wieku ledwie od roku miał licencję Ż.
    To jest ta zasadnicza różnica o której kolega drozd, oczywiście przez przypadek, nie raczył wspomnieć, że w tamtych czasach prawie każdy dwudziestoparoletni żużlowiec to był początkujący młokos, a obecnie to człowiek, który od kilkunastu lat jeździ na żużlu.


    Cytat Zamieszczone przez Buszmen
    Szach. I mat.
    Trafiony - zatopiony.
    ...także gówno nie szach.

    drozd
    ... a ja dalej czekam na tę listę torów i ich porównanie z roku 1990 i 2015/16 .
    Ty zaś wrzucasz jakąś kolejną zagadkę z wybranymi torami.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  28. Powrót do góry    #5921
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Rok temu jeden pan senator opowiadał o jednym zawodniku,że już nigdy.Tacy ludzi,taki klub,taka magia.Ile są warte słowa,jaki trzeba mieć honor.Kto kogo oszukuje.

    Zapomniałem http://www.sport.zgora.pl/foto/pictu..._show&id=27254
    Pomyliłeś pan wątki

  29. Powrót do góry    #5922
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,468
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 525 w 337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Rok temu jeden pan senator opowiadał o jednym zawodniku,że już nigdy.Tacy ludzi,taki klub,taka magia.Ile są warte słowa,jaki trzeba mieć honor.Kto kogo oszukuje.

    Zapomniałem http://www.sport.zgora.pl/foto/pictu..._show&id=27254
    Robert I Miłosierny
    Tylko Falubaz

  30. Powrót do góry    #5923
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Coraz lepiej na dystansie radzi sobie IKS. Za każdym razem jechał blisko rywali. Tylko te starty jego.... Trzy razy spod taśmy w miarę ok, by za chwilę podnieść do góry przednie koło i po ułamku sekundy pierd..ć na motorem w tor. Przez co na wejściu w wiraż był już ze dwa metry za rywalami. Widać, że jest chyba jeszcze na etapie dopracowywania tego elementu. Oby co mecz było lepiej.
    Z tego chłopaczka jeszcze nam solidny zawodnik wyrośnie ,
    Unia Leszno....byłem przekonany, że to tegoroczny DMP a tu lipa ...
    No fakty, jeździ co raz lepiej, a miejscami łapie kontakt z przeciwnikiem, ale widać u niego strach przed wyprzedzaniem.

    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Robert I Miłosierny
    Oczywiście różowy element musiał sie znaleźć na focie bo inaczej Dowhan do zdjęcia by nie zapozował

  31. Powrót do góry    #5924
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Patrząc na wyczyny w tym sezonie Nikusia, Emila, Jonssona i kilku innych obcokrajowców
    obiektywnie nie można mieć większych pretensji do Holdera a dokładniej do naszych
    obcokrajowców cały czas d..... daje nasza Polska seniorka.

  32. Powrót do góry    #5925
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Uścislając ciała dali głównie toruńscy wychowankowie. Gomóła zrobił swoje. Paweł odjechał zawody w stylu Emila Pulczyńskiego: zaczął od trójki a potem równia pohyła. IKS nie wiem skąd te zachwyty, Krzyżanowski też miał kiepskie starty, ale dystans trzymał. Miedziak cóż, gdyby nie on i tych dwóch wariatów po drugiej stronie zawody byłyby nudne jak flaki z olejem. Generalnie mimo że Korposzczury wyrobiły target minimum, na pełnego apruwala nie zasłużyli, gdyż nie zfokusowali się na bonusie, jak zakładał prezes.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Morciasz (08-08-2016)

  34. Powrót do góry    #5926
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Tak pisałem ogólnie o całym sezonie nie o ostatnim meczu.
    Polewaczka może pisz Korpoanioły bo Korposzczury
    zbyt się kojarzy z innym klubem .


    ed
    Wywiad z derkiem.

    https://www.youtube.com/watch?v=UZAMxSKyU0Q
    Ostatnio edytowane przez koot ; 08-08-2016 o 13:21

  35. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Oracle (08-08-2016), Peter Kildemand (08-08-2016), YaneY (08-08-2016), mhsol (08-08-2016), sobotch (08-08-2016)

  36. Powrót do góry    #5927
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Nie wchodząć w detale, czy Herbie czy Holder trzepnie komplet na MA ostatni mecz wygląda mniej więcej jak cały sezon. Odkąd zacząłem pieszczotliwie nazywać toruńskich zawodników, zaczęli jechać jak na żądanie. Grin na ten przykład odpuszcza drużynówkę, potem w lidze komplet, Holder na MA też trzyma fason, czego nie da się powiedzieć o innych rozgrywkach. Z nimi trzeba krótko Za brak bonusa na dywanik do prezesa. Łubu dubu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  37. Powrót do góry    #5928
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    To jest ta zasadnicza różnica o której kolega drozd, oczywiście przez przypadek, nie raczył wspomnieć, że kiedyś prawie każdy dwudziestoparoletni żużlowiec to był początkujący młokos, a obecnie to człowiek, który od kilkunastu lat jeździ na żużlu. ...także gówno nie szach.
    nie takie gówno kolego Lesniewicz. Moze w amatorskiej Polsce i nowopowstajcym klubie w Toruniu 20-parolatki to była norma, ale nie w zawodowych rozgrywkach w Anglii.

    Ivan Mauger rozpoczal karierę żużlowca w wieku 16 lat. Do Anglii przypłynął zdaje sie w wieku 18 lat. Był juz ojcem i mężem. Bardzo mu zależało na wygrywaniu, zarabianiu i utrzymani rodziny. Ale był cienki jak sik pajka i musial szybko wrócić do domciu, bo nie miał na papu i czynsz. Do Anglli wrocilł dopiero kilka lat później i bezpiecznie zaczał od gorszej ligi.

    Wielu innych znanych mistrzów tamtych lat zaczynało kariery w bardzo młodym wieku: Peter Collins, Ronnie Moore, Malcolm Simmons, Mike Lee, Nigel Bocoock. ale byli i tacy ktorzy do zuzla trafiali bardzo późno jak Anders Michanek, czy John Louis, ktory z motocrossu trafiali na tor zuzlowy. Louis debiutant mial cos okolo 27 lat i z marszu zaczal wymiatać. Juz widze jakbyś narzekał gdyby taki przypadek mial miejsce w dzisiejszych czasach. Byłaby istna sodoma i gomora.

    a ja dalej czekam na tę listę torów i ich porównanie z roku 1990 i 2015/16 . Ty zaś wrzucasz jakąś kolejną zagadkę z wybranymi torami.
    Widze ze sie nie dogadamy. Chciałem sprawdzić jak sie orientujesz w temacie. Spoko, nie chcesz odpisywać, to nie. Spis miast i pytanie w którym roku został tor otwarty to zagadka? Myślałem, ze to normalne pytanie sprawdzające wiedzę i orientacje w temacie.

    Czyli ze co? Mam porównywać wszystkie tory z 1990 roku na świecie z tymi z 2016? Przepraszam bardzo, ale mi sie nie chce tyle grzebać. Chyba, ze wkleisz ode mnie cytat gdzie napisałem, ze dokonam tego wyczynu.

    Dokonam analizy w takim zakresie za jaki uznam za stosowny. I o wiecej nie smiej żądać skoro w odpowiedzi na rozpoczęcie dyskusji nie chcialo ci sie postawić jednego przecinka tylko żalisz sie o zagadki.
    Ostatnio edytowane przez drozd ; 08-08-2016 o 21:45
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  38. Powrót do góry    #5929
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    ten drozd dalej jątrzy, facet jest totalnie obleśny z tą galicyjską filozofią

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    drozd (08-08-2016)

  40. Powrót do góry    #5930
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Przepraszam, ze ja człowieczek z Galicji ośmielam sie podskakiwać elicie z północy. Nie jestem godny, otumaniło mnie.

    Jakbyś mogl jeszcze rozwinąć mysl: galicyjska filozofia.

    z góry dzieki.
    14.08.2014: "Zmarzlik obecnie najlepiej jezdzi na trasie z polskich zuzlowcow."

  41. Powrót do góry    #5931
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wiesz dobrze jaka jest twoja prymitywna galicyjska filozofia i nie wal głupa, jesteś zwykłym krętaczem który nie umie się przyznać do błędu. od dłuższego czasu widzę twoje jazdy do wiadomej osoby. naprawdę nie możesz znieść tego że czasem ktoś wie więcej od ciebie?
    tak sie składa że jadę w twoje rejony na objazdówkę i jak pomyślę o tobie to mi zwyczajnie nie chce się tam jechać.

  42. Powrót do góry    #5932
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Na facebookowym profilu Nowosci jest nagranie z Darkiem. Ma ktos lepsza wersje moze, bo to strasznie poszatkowane? Zwroćcie uwage jak Darky mowi z pewnością w głosie o tym, co mialo byc po sezonie w ZG "oh ye i was coming back to torun"

  43. Powrót do góry    #5933
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie wchodząć w detale, czy Herbie czy Holder trzepnie komplet na MA ostatni mecz wygląda mniej więcej jak cały sezon. Odkąd zacząłem pieszczotliwie nazywać toruńskich zawodników, zaczęli jechać jak na żądanie. Grin na ten przykład odpuszcza drużynówkę, potem w lidze komplet, Holder na MA też trzyma fason, czego nie da się powiedzieć o innych rozgrywkach. Z nimi trzeba krótko Za brak bonusa na dywanik do prezesa. Łubu dubu.
    Obiecaj,ze przed PO wymyslisz cos bardziej pieszczotliwego,bo jak widac korposzczury nie na wszystkich dziala.
    Trzeba Adriana a przede wszystkim Kopcia jakos zmotywowac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-08-2016 o 02:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #5934
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,693
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    wiesz dobrze jaka jest twoja prymitywna galicyjska filozofia i nie wal głupa, jesteś zwykłym krętaczem który nie umie się przyznać do błędu. od dłuższego czasu widzę twoje jazdy do wiadomej osoby. naprawdę nie możesz znieść tego że czasem ktoś wie więcej od ciebie?
    tak sie składa że jadę w twoje rejony na objazdówkę i jak pomyślę o tobie to mi zwyczajnie nie chce się tam jechać.
    Często zdarza ci sie myslec o obcych facetach?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Lipa_PL (09-08-2016)

  46. Powrót do góry    #5935
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Odkąd zacząłem pieszczotliwie nazywać toruńskich zawodników, zaczęli jechać jak na żądanie.
    mam zapewnienie od (key account) managera Gajewskiego, że jeśli tylko sie zamkniesz, to pykną złoto bez zadyszki. Setapy już maja gotowe.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #5936
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Na rundę MDMP u siebie wystawiamy 2 młodzieżowców oraz pożyczamy jednego. Jakiś żart ?

  48. Powrót do góry    #5937
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    mam zapewnienie od (key account) managera Gajewskiego, że jeśli tylko sie zamkniesz, to pykną złoto bez zadyszki. Setapy już maja gotowe.
    O tych setapach słyszę od ośmiu lat. Adrian na ten przykład ma ze 3 tuziny na każdy mecz, ale nie w tym rzecz, nigdy go nie krytykowałem, bo to nasz herbatnik. Jak się zamknę to Korpotwory znów nie tyle złota nie powąchają, co nawet brązu w toj toju na gen. Hallera 4. Czas podpuchy się pomału kończy i co to za key account co polewaczki bez chłopca na posyłki zakręcić nie potrafi. Cieślak jest jednak pro.

    Jeśli i ja również moge mieć małą prośbę, dajcie sobie spokój z wymianą uprzejmości w towarzystwie przyjaźni pomorsko - galicyjskiej i pozwólcie poboksować się panom wagi ciężkiej na argumenty, bez wycieczek kto tam spod jakiego zaboru pochodzi. Polska jest jedna, a wrogowie tylko czekają, aby nasz piękny kraj na kawałki podzielić.

    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    W barwach toruńskiej drużyny startuje dzisiaj zawodnik Stali Gorzów Marcel Studziński. Do czego to doszło, że trzeba brać chłopaka z innej drużyny żeby być klasyfikowanym w MDMP
    W perełkowni dobra zmiana, tera nie na ilość tylko na jakość szlifują.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 09-08-2016 o 17:56
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  49. Powrót do góry    #5938
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    W barwach toruńskiej drużyny startuje dzisiaj zawodnik Stali Gorzów Marcel Studziński. Do czego to doszło, że trzeba brać chłopaka z innej drużyny żeby być klasyfikowanym w MDMP

  50. Powrót do góry    #5939
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    To ja kilka słów o dzisiejszej rundzie MDMP. Zaznaczam że wyszedłem przed biegami nominowanymi.

    IKS- generalnie miała być krytyka ale bardzo fajny ostatni bieg który widziałem tj. wygrana z dużą przewagą nad Polisem. Nie podobało mi się to, że pomimo iż każdy widział że duża nie chodzi, to z uporem maniaka próbował się wynosić. Na plus, że jeździ coraz lepiej i potrafi objechać bardziej doświadczonych zawodników, a i szeroka kiedyś będzie chodzić Nie zgodzę się też z opinią którą ktos wyżej wyraził, że boi się wyprzedzać. Mimo to, Ząbik który w towarzystwie Dzikowskiego oglądał zawody nie wyglądał na szczególnie zbudowanego jego jazdą.


    Kościelski - bardzo fajny bieg z Łęgowikiem + dobre starty. Nie brakowało mu odwagi, natomiast moim zdaniem jest za wysoki do tego sportu. Jako jedyny, choć tylko przez jedno okrążenie, potrafił powalczyć z Czają.

    Z kronikarskiego obowiązku:

    Studziński - cały czas przyklejony do krawężnika, co pozwalało mu na nawiązywanie jako takiej walki. Próbował ostrych ataków, 2 razy fajnie wystrzelił ze startu, ale na trasie szybko stracił pozycję.


    Ponadto, bardzo podobał mi się Kostygow. W zasadzie tylko dla Łotyszy wybrałem się na te zawody i muszę powiedzieć że ten zawodnik całkiem nieźle rokuje; w szczególności nie brakuje mu determinacji na torze. Czaja niełapalny - co było do przewidzenia - ale i z Gruchalskiego będzie miała Częstochowa pożytek.

  51. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    Howard (09-08-2016), RadioErewań (09-08-2016), pawel_KST (09-08-2016), polewaczka (09-08-2016), wokie (09-08-2016)

  52. Powrót do góry    #5940
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    IKS- ".............Mimo to, Ząbik który w towarzystwie Dzikowskiego oglądał zawody nie wyglądał na szczególnie zbudowanego jego jazdą.
    Pewnie Ząbik jest obrażony za to, że Igor nie jeździ na mini....już w ubiegłym roku słyszałem, że miał mu pomagać a nie zrobił nic bo IKS zrezygnował z jazdy w stowarzyszeniu....
    Ostatnio edytowane przez RadioErewań ; 09-08-2016 o 20:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •