Strona 128 z 162 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,716 do 5,760 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5716
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Byl ktos dzisiaj na juniorach ? Wiadomo cos ?

  2. Powrót do góry    #5717
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Paweł - wiadomo.Smyk przyjechał 15 metrów za nim.Jechali początkowo z IKSem na 5-1 ale był za szybki (IKS za wolny?) na jazdę parą. Z Falubazem zaspal strasznie na starcie ale udało się wyprzedzić 2 przeciwników jazdą przy kredzie.
    IKS- wygrał z kim musiał ale moim zdaniem bez szalu; słabe starty, a jak już start wygrany (jak w pierwszym biegu, to nie przegrywa walkę na 1 łuku )
    Koscielski- pierwszy bieg niezły, w drugim z mocną stawką odechcialo mu się po walce na dojezdzie do 1 łuku
    Turowski- trudno się dziwić, że nie zagrzal miejsca w Krośnie. Dwa biegi bez historii, daleko za rywalami.Na tle Szczotki czy nawet Liszki który nawet na naszym betonie miał problemy z płynną jazdą, a mimo to zdobył 3 pkt, wygladalo to przygnebiajaco.

    Co do IKSa -"wygrał z kim musial" - Woryna był dziś tak słaby że naprawdę musiał z nim wygrać .

  3. Powrót do góry    #5718
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Byłem i krótko zamiast dokładnej rozkminki biegów z udziałem naszych:

    To jest kkkk.........wa dramat, nie myślałem, że takich czasów dożyję.
    IKS wygrywa start, robi miejsce, a potem składa się w łuk, pozostałe dwa nasze orzeły, jeszcze gorzej.
    ... i niech Was nie zwiodą punkty Igora.
    Póki będzie bał się wchodzić w łuk obok przeciwnika, póty nie będzie z niego żużlowca.

    Podsumowując owoce naszej myśli szkoleniowej:
    Przypomina mi się ze szkoły utwór "Fortepian Chopina".

    Ideał sięgnął bruku.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 27-07-2016 o 21:35
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #5719
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Smyk też wygrał z kim musiał generalnie fajnie to ujęłaś to chyba dobrze w kontekście naszego mlokosa

  5. Powrót do góry    #5720
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A ja napiszę tak co ich nie rozwali to ich wzmocni.Jest czas na bezrybie,jest czas na rybę.Jazda,jazda i jeszcze raz jazda wszędzie gdzie się da,na wszystkich różnych torach.Musi kiedyś prędzej,później przynieść efekt.Patrz Unia Leszno,wiadoma sprawa to pokpienie,niewykorzystanie momentu prosperity finansowej Karkosika,ale no cóż inne były wizje.Przyjdzie taki czas,że będzie lepiej.Jeszcze raz powtórzę Stowarzyszenie zgłosić do rozgrywek 2 ligi(być może od przyszłego sezonu)kontrakty amatorskie i do nauki w Polskę.

  6. Powrót do góry    #5721
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A ja napiszę tak co ich nie rozwali to ich wzmocni.Jest czas na bezrybie,jest czas na rybę.Jazda,jazda i jeszcze raz jazda wszędzie gdzie się da,na wszystkich różnych torach.Musi kiedyś prędzej,później przynieść efekt.Patrz Unia Leszno,wiadoma sprawa to pokpienie,niewykorzystanie momentu prosperity finansowej Karkosika,ale no cóż inne były wizje.Przyjdzie taki czas,że będzie lepiej.Jeszcze raz powtórzę Stowarzyszenie zgłosić do rozgrywek 2 ligi(być może od przyszłego sezonu)kontrakty amatorskie i do nauki w Polskę.
    Tylko kto to sfinansuje przy obecnej sytuacji... jak Stal nawet nie startuje w MDMP, Pomorskiej i tym podobnych rozgrywkach.
    IKS ma pewne możliwości, startowe, sprzętowe, ale tak jak napisał Semen, gdy usłyszy obok siebie warkot motocykla przeciwnika
    to odbija pod bandę - takoż było dwa razy wczoraj. Gdyby nie to to do pewno do swoich wczorajszych osiągów dołożyłby 2* i jeszcze
    jakiś punkcik. Ale z Tarnowem wygraliśmy 5:1.... ciekawe ile w Tarnowie ich młodzieżowcy zrobią na naszych zawodnikach punktów.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #5722
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    A ja mam wrażenie czytając komentarze z wczorajszych zawodów, że byliśmy na innych . Siedziałem na wyjściu z drugiego łuku i napisze tylko o IKSie i Pawle bo o reszcie nie ma o czym. Morciasz, Słoniu, Semen zapraszam następnym razem w to miejsce, będziemy na bieżąco wymieniać się spostrzeżeniami

    Paweł - nawet to nie był dobry trening dla niego, tak uważam, bo jak wystrzelił to po prostu jechał do przodu, poza biegiem z Burzyńskim z Zielonki. Musiał się naprawdę napocić aby najpierw wyprzedzić Niedźwiedzia, a później Burzyńskiego. Najładniejszy bieg tych zawodów. Dla mnie nagana za bieg z Lesznem, nawet nie popatrzył na wyjściu z pierwszego łuku gdzie jest IKS i pognał do przodu, gdyby pojechał bliżej IKSa to założę się o dobrą flaszkę, że byłoby 5:1. Niech sobie Paweł przypomni jak inni mu pomagali jak zaczynał i jeździli z nim parowo.

    IKS - pierwszy bieg z Dróżdżem, nie do końca z mojego miejsca było widać, ale zabrakło na dojeździe i weszli w łuk razem i D. go wypchnął.
    bieg, z Lesznem - dobry start wyjście z Pawłem na 5:1, wejście w drugi łuk drugiego okrążenia za szeroko, Kubera po małej i na wyjściu "wciska" go w bandę, wszystko na mojej wysokości, przy bandzie nie było miejsca aby się przecisnąć. Wykorzystuje to jeszcze Smyk. Błąd Igora na wejściu, bo chciał pojechać śladem Pawła a nie mała. Kubera dostaje ostrzeżenie..
    Podsumowując do poprzednich zawodów, dobre starty Igora (ani razu go nie podniosło do góry - a to był jego problem), jeśli będzie jeździł dużo to będzie z tego "ryba". Generalnie, IKS jedzie do Tarnowa, no chyba, że uwielbiany na tym forum Krak vel. Gleba wróci niepostrzeżenie.

    Jadę dzisiaj służbowo do Ostródy i mam zamiar wracać przez Grudziądz, jak mi się uda to napisze kilka słów z dzisiejszych zawodów.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RadioErewań za jego przydatny post!

    Stev (28-07-2016)

  9. Powrót do góry    #5723
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Dziękuję za zaproszenie, najczęściej podczas młodzieżówek siedzę właśnie tam, za pulpitem dla redaktorów.
    Wczoraj zaproszono mnie na 30m, z zaproszenia skorzystałem, przez to nie siedzieliśmy blisko siebie. Z tamtego miejsca doskonale było widać jak IKS odpuszcza wejście w pierwszy łuk i przepuszcza Dróżdża.


    Z tego co piszesz wynika, że rzeczywiście byliśmy na innych zawodach. Bez urazy, to nie jest jakiś przytyk, po prostu inaczej patrzymy na to co dziej się na torze.
    Świadczyć może o tym fakt, że jak dla mnie twoja ocena Pawła w biegu naszych z leszczynianami jest niesprawiedliwa i to, że zdecydowanie najładniejszym wyścigiem była potyczka par z Gorzowa i Zielonej Góry (kolejność alfabetyczna ).

    Wystep Igora, krótko i rzeczowo podsumował Morciasz. Starty ma, co odkręcić też, ale jedzie tak naprawdę jak ma mnóstwo wolnego miejsca, gdy tego nie ma odpuszcza. Dobrze to nie wróży, jeśli się nie przełamie to szkoda jego zdrowia na ten sport.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 28-07-2016 o 10:38
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #5724
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Pytanie o Krakowiaka. Mówi się o końcu sezonu/kariery w jego przypadku. Ktoś coś wie?

  11. Powrót do góry    #5725
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Krakowiak to kolejny przykład na to, że kto przychodzi do energetyków to obniża loty
    Więc szanujmy Holdera swego bo możemy pozyskac gorszego

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    lego (28-07-2016)

  13. Powrót do góry    #5726
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Na razie nikt głośno nie odważył się jeszcze powiedzieć, że Norbert nie chce już jeździć,
    ale w światku coraz głośniej mówi się o tym, że w zasadzie już tylko kwestie kontraktowe/finansowe powodują, że oficjalnie nie ogłoszono jego rozbratu z tym sportem.
    Tak przynajmniej ćwierkają wróbelki...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #5727
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No, im szybciej da sobie spokój, tym lepiej. Więcej czasu na ogarnięcie życia w inny sposób + większa szansa, że nie będzie kaleką.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-07-2016)

  16. Powrót do góry    #5728
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Stalkowskiego powinniście wyrwać z Bydzi. Chłop nie wie co to strach i ma 17/18 lat ?

  17. Powrót do góry    #5729
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Krakowiak to kolejny przykład na to, że kto przychodzi do energetyków to obniża loty
    Więc szanujmy Holdera swego bo możemy pozyskac gorszego
    Szacunek, oczywiście należy się jak każdemu gryzoniowi klatka, ale skoro część kibiców wygląda na pogodzonych z takim stanem rzeczy, po co mają się korposzczury wysilać? Inna rzecz, jeśli kupuje się zawodników na górce i do tego poi jakimś świństwem, z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że łatwiej zejść z osiągów niż podwyższyć pułap.

    Co do perełki z importu, w mojej opinii przedwcześnie podpisany kontrakt zawodowy w tym przypadku. Jeszcze niczego nie osiągnął, a tu od razu ekstralipa i przerost oczekiwań. Mam nadzieję, że plotki okażą się nieprawdziwe, bo ma papiery na rowerzystę, czego niestety nie mogę powiedzieć o naszych perłach. Jeżdżą ładnie stylowo coś a la Żabiałowicz lata 80, ale czegoś brak, chyba zwyczajnie zbyt duży instynkt samozachowawczy jak na żużlowca w tym wieku. Jak się nie chce skaleczyć lepiej trzymać się od tego sportu z daleka. Bez względu na skalę talentu, tragedie dotykają także tych, co mają temat ogarnięty do perfekcji, vide przypadek miejscowego bożyszcza.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 28-07-2016 o 16:23
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    lemur6666 (28-07-2016)

  19. Powrót do góry    #5730
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Dzień z życia toruńskiego juniora(dzisiaj z Grudziądza):
    " Gorzowianie daleko z przodu przed parą toruńską", "zdecydowana przewaga Dżordza i Liszki nad IKSem" ,"dotknięcie taśmy przez osamotnionego Turowskiego w wyścigu z Rolnickim i Koniecznym" itd.
    Ludzie ! Doszło do tego, że nie byłem pewny 5 punktów w biegu z dwoma wakatami (niedopuszczenie GKMu do zawodów)

    DRAMAT QURWA TO JEST !!!

  20. Powrót do góry    #5731
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a co napisałem po toruńskiej rundzie?

    Kolega RadioErewań chyba rzeczywiście na innych zawodach wczoraj był, że tego nie dostrzegł.
    No, ale dzisiaj liczę na relację i rehabilitację ww. kolegi.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  21. Powrót do góry    #5732
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    wierzycie Radiu Erewań?

    suchar, ktory kazdy zna: Jak donosi Radio Erewań, na pytanie: Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody? Odpowiedź brzmi: Tak, to prawda, tylko że nie w Moskwie, lecz w Leningradzie, i nie na Placu Czerwonym, a na Placu Rewolucji, i nie samochody, a rowery, i nie rozdają, a kradną.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #5733
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a co napisałem po toruńskiej rundzie?

    Kolega RadioErewań chyba rzeczywiście na innych zawodach wczoraj był, że tego nie dostrzegł.
    No, ale dzisiaj liczę na relację i rehabilitację ww. kolegi.
    No właśnie wróciłem do domu. Niestety niezdążyłem, klient nasz Pan jak to mówią. Ok, dzisiaj tragedia. Ale ja widziałem co chciałem wczoraj i mój optymizm jest na dobrym poziomie jeżeli chodzi o co najmniej jedną perłę pomimo dzisiejszego wyniku.

    [QUOTE=lego;1774317]wierzycie Radiu Erewań?

    suchar, ktory kazdy zna: Jak donosi Radio Erewań, na pytanie: Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody? Odpowiedź brzmi: Tak, to prawda, tylko że nie w Moskwie, lecz w Leningradzie[COLOR=#000000], i nie na Placu Czerwonym, a na Placu Rewolucji, i nie samochody, a rowery, i nie rozdają, a kradną.[/COLOR

    Lego Napisałem ci na priv. Mój nick jaki jest taki jest. Nie musisz czytać moich wpisów jak nie chcesz.

  23. Powrót do góry    #5734
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Jeden punkt na rywalu w całych zawodach :O

  24. Powrót do góry    #5735
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Radio Erewań, nick masz świetny i nie dąsaj się, ja też patrzę na naszą młodzież przez różowe okulary i z komsomolskim optymizmem.

    A pamiętasz to:

    Czy to prawda, że w Toruniu perełki rosną jak słupy telegraficzne?
    Tak, to prawda. Ostatnimi laty nawet gęściej.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Lipa_PL (29-07-2016)

  26. Powrót do góry    #5736
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    To się nazywa oddanie dla polskiego pracodawcy.http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/618...czyka-na-wyspaI pytanie,czy na podobny krok zdecydowani są Holder,Hancock?Mam tylko nadzieje,że po rezygnacji przez uśmiechniętego amerykańskiego dziadzi z barażu spakuje zabawki i przyleci do Polski.Swoją drogą mam pytanie do spostrzegawczych,czy zauważyliście brak Haja w boksie Amerykanina?

  27. Powrót do góry    #5737
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    To się nazywa oddanie dla polskiego pracodawcy.http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/618...czyka-na-wyspaI pytanie,czy na podobny krok zdecydowani są Holder,Hancock?Mam tylko nadzieje,że po rezygnacji przez uśmiechniętego amerykańskiego dziadzi z barażu spakuje zabawki i przyleci do Polski.Swoją drogą mam pytanie do spostrzegawczych,czy zauważyliście brak Haja w boksie Amerykanina?

    Jesli jakikolwiek klub w Anglii da mu podobna kase co w PGE to wroci bez mrugniecia okiem. Nie sadze, zeby to bylo oddanie jak to nazwales tylko czysty interes.

  28. Powrót do góry    #5738
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panie Termiński,panie Gajewski mam pytanie gdzie jest Doyle a gdzie jest Holder?Dzisiejszy baraż po raz kolejny udowodnił brak zmysłu przy kontraktach.

  29. Powrót do góry    #5739
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Teraz łatwo mówić . Po sezonie 90% udzielających się tu forumowiczów twierdzilo ze Ekstraliga to dla Jasona za wysokie progi.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Słoniu za jego przydatny post!

    mszat (30-07-2016)

  31. Powrót do góry    #5740
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    bo 90% na forum się nie zna Toruńczyki pisałem Wam wyjepać tego Holdera

  32. Powrót do góry    #5741
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Doyle to transfer ostatniego 5-lecia.
    Nie przypominam sobie podobnego przypadku, może Laguta z 1-ligi do Czewy

  33. Powrót do góry    #5742
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tia, jak jutro, przykładowo Kasprzak, zrobi koło kompletu to będziecie pisać, że trzeba było wywalić Miedziaka i brać będącego w niełasce w Gorzowie KK.

    Ehhhhh kibice...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    lego (01-08-2016), mszat (30-07-2016)

  35. Powrót do góry    #5743
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Żeby stwierdzić taki banał, to nie są potrzebne jutro żadne punkty KK. To oczywiste. Tak samo jak zostawienie Doyla i Łaguty i niesprowadzanie Vaculika i wyjepanie Holdera.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #5744
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    To moze Pitera weźmy bo jedzie, Taia ,a do tego Dudka też jedzie...
    ... i jeszcze Magica, bo przecież drugiego takiego słabego sezonu w lidze nie powtórzy.

    Tylko co to za drużyna, z którą ciężko się identyfikować, bo zmienia skład jak chimeryczna damulka rękawiczki?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    mszat (30-07-2016)

  38. Powrót do góry    #5745
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie wiem, chyba lepiej identyfikować się z klasowym Doylem niż Miedziakiem, który w tym sezonie w swoich popisach akrobatycznych przechodzi samego siebie. To, że przypadkowo urodził się w Toruniu, to jakoś specjalnie istotne wg mnie nie jest.
    Poza tym, ja piszę o zostawieniu Doyla i Łaguty, a ty mi o zmianach
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 29-07-2016 o 23:42
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #5746
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ... a to zależy czy kibicuje się swoim czy tym, którzy wygrywają.

    Poza tym taki Miedziński jak było trzeba jechał ze zdrutowanym obojczykiem,
    Jasona czy Griszy nawet byś w dniu meczu nie zobaczył w Toruniu.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 29-07-2016 o 23:39
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    miki1970 (31-07-2016), mszat (30-07-2016)

  41. Powrót do góry    #5747
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Janowskiego i Pitera można brać jak najbardziej.
    No ale jaki to swój Holder, Vaculik, czy Hancock? Tacy sami jak Doyle i Grisza. Tyle, że słabsi (poza Hancockiem, który słabszy nie jest ale w PL nie chce mu się jechać). Holder po tym co dziś pokazał, to jak dla mnie może nie jeździć już nigdy i nigdzie. I to nie będzie żadna strata, wręcz przeciwnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #5748
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    Doyle to transfer ostatniego 5-lecia.
    Nie przypominam sobie podobnego przypadku, może Laguta z 1-ligi do Czewy
    Myślę, że "zapomniany" Woffinden z Czewy do Wrocławia przed sezonem 2012 przebija oba te transfery i to zdecydowanie. Facet miał być zapchajdziurą bez pewnego miejsca w słabej kadrowo drużynie a w jeden sezon stał się zawodnikiem z TOP3 polskiej ligi w kolejnych sezonach, nie wspominając o dwóch Mistrzostwach Świata.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Semen (29-07-2016)

  44. Powrót do góry    #5749
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Teraz łatwo mówić . Po sezonie 90% udzielających się tu forumowiczów twierdzilo ze Ekstraliga to dla Jasona za wysokie progi.
    95% twierdziło, że dla Holdera też. W sumie na MA jedzie obłędnie dobrze. Na wyjazdach "swoje"...

  45. Powrót do góry    #5750
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta

    Poza tym taki Miedziński jak było trzeba jechał ze zdrutowanym obojczykiem,
    Jasona czy Griszy nawet byś w dniu meczu nie zobaczył w Toruniu.
    No raz pojechał, to fakt. I tak to dużo realnie nie dało. A potem zawalił jakieś 5 sezonów z rzędu.
    Holder ma idealnie sklejony silnik na MA i akurat w PL lidze to i tak robi wyniki ponad stan jego obecnej formy. Ale ten gość jest tak rzadki, że można tylko usiąść i płakać.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 29-07-2016 o 23:49
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #5751
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    ...a czy ja popieram pomysł z Hancockiem?
    Vacul jeszcze w miarę mi swoja osobą pasuje skoro ktoś przyjść musiał.

    Chris to inna bajka.
    Holder mimo, że ma nie jedno za uszami, to sporo przez te lata dla nas zrobił.
    Niestety ciężkie kontuzje + to co spotkało Darka, z jednego z najbardziej widowiskowo jeżdżących zawodników zrobiły kalkulującego na torze asekuranta. Tak nie raz bywa.
    Wolę jego, niż przychodzących i olewających robotę gwiazdorów.
    Zresztą na MA w tym roku spisuje się bdb, Wyjazdy lipa, ale cóż może czas żeby inni to pociągnęli.
    Tylko kto?

    Widzisz przeliczasz wszystko na punkty, dla mnie są też inne sprawy ważne.
    Wolę jednego Holdera niż dziesięciu Doyle'ów.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    miki1970 (31-07-2016)

  48. Powrót do góry    #5752
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No raz pojechał, to fakt. I tak to dużo realnie nie dało. A potem zawalił jakieś 5 sezonów z rzędu.
    Holder ma idealnie sklejony silnik na MA i akurat w PL lidze to i tak robi wyniki ponad stan jego obecnej formy. Ale ten gość jest tak rzadki, że można tylko usiąść i płakać.
    No jest i ewidentnie na trasie po prostu nie istnieje niezależnie od ligi.

    Moja wiara w niego właśnie umarła.

  49. Powrót do góry    #5753
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... a to zależy czy kibicuje się swoim czy tym, którzy wygrywają.

    Poza tym taki Miedziński jak było trzeba jechał ze zdrutowanym obojczykiem,
    Jasona czy Griszy nawet byś w dniu meczu nie zobaczył w Toruniu.
    Nie przejmuj się - Buszmen, jak pośle swoje dziecko
    do szkoły i okaże się, że dzieciak nie daje rady z matematyki,
    pożegna się z potomkiem i zaadoptuje mistrza Olimpiad Wojewódzkich.
    W końcu to przypadek, że smarkacz urodził się synem Buszmena .
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #5754
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Malin, piłeś dziś z Robim? Bo tekst na jego poziomie.
    Nie no OK - można jeździć całe życie z Miedziakami i Holderami. W sumie JMTWP, ale myślałem, że was los tego klubu interesuje. Mi tam wielkiej różnicy, kto w jakim klubie jedzie, bo kibicuje zawodnikom, a nie klubom. No ale od tego tandemu Miedziak & Holder to można zwymiotować i raczej żadnego sukcesu nie będzie, póki klub ich nie wymieni. Za to tak klasowego zawodnika jak Doyle, po jednym sezonie można się było pozbyć
    Fuck logic.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (29-07-2016)

  52. Powrót do góry    #5755
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Na razie ten fenomenalny według niektórych Doyle jest w klasyfikacji łącznej GP tylko o 4pkt lepszy od Holdera. Średnio o 0,8pkt na turniej...
    Jest na fali wznoszącej, ale zobaczymy co przyniosą kolejne turnieje, może wdrapie się na podium, a może nie. Czas pokaże.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen
    Mi tam wielkiej różnicy, kto w jakim klubie jedzie, bo kibicuje zawodnikom, a nie klubom. No ale od tego tandemu Miedziak & Holder to można zwymiotować i raczej żadnego sukcesu nie będzie, póki klub ich nie wymieni.
    No widzisz to na podobnej zasadzie inni mogą kibicować innym zawodnikom, tym słabszym, a niekoniecznie zaraz wygrywającym.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 30-07-2016 o 00:02
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  53. Powrót do góry    #5756
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W każdych rozgrywkach bije Holdera na głowę. O stylu nawet nie wspomnę.
    Holder niech się skupi na walce o 8, bo medale to mrzonka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #5757
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Doyle jest w takim gazie sprzętowym/mentalnym , że jak torpedy od FG ( który jak widać idealnie mu pasuje) wytrzymają to zrobi mistrza z prędkością światła.

  55. Powrót do góry    #5758
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No widzisz to na podobnej zasadzie inni mogą kibicować innym zawodnikom, tym słabszym, a niekoniecznie zaraz wygrywającym.
    Ogólnie to jestem wolnościowcem, więc każdy może robić co chce. Ale osobiście nie wiem, jak można się jarać jazdą Miedziaka, czy Holdera, który nie jest w stanie wyprzedzić chwiejącego się grubasa Fishera. Może jak ktoś lubi upadki, to ewentualnie wtedy rozumiem fascynację wyczynami Miedziaka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Aussie (30-07-2016), Peter Kildemand (30-07-2016)

  57. Powrót do góry    #5759
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Malin, piłeś dziś z Robim? Bo tekst na jego poziomie.
    Hiperbolizacja, czy tam prowokacja -
    - wszytkie metody wyuczone od nikogo
    innego, tylko od Pana Buszmena...
    A Magica brać nie możemy - za słaba psycha.
    !Adrian walcz!

  58. Powrót do góry    #5760
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Buszmen

    ...a od kiedy to trzeba kibicować zwycięzcom. Słabsi nie mogą mieć kibiców?
    ...można kibicować i nie jarać się. Po prostu trzymać za kogoś kciuki, z różnych przyczyn.

    - bo jest stąd
    - bo ma świetny image
    - bo zrobił wcześniej coś fajnego
    - bo jest przystojny
    - bo miło się z nim rozmawia
    - bo pomógł komuś
    - bo ma poczucie humoru
    - bo wiążą się z jego osoba jakieś fajne przeżycia
    - bo szanuje innych(np. ich zdrowie na torze)


    Ciekawostka
    ... a wiesz, że najwięcej wykluczeń w Elidze mają Miedziak i Doyle właśnie? Po cztery.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    mszat (30-07-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •