Strona 122 z 162 PierwszyPierwszy ... 2272112120121122123124132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,446 do 5,490 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5446
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    młodzież nie ma zbyt dużego wsparcia i po prostu nie mają na czym się odepchnąć...
    Coś w tym jest, bo jednak IKS potrafił zaskoczyć w jednym biegu w Zielonej. Czy nie jest tak, że klub na mecz ligowy coś konkretnego im pod cztery litery podstawi, ale młodzieżówki obskakują na pierdziawkach z minitoru. Przepaść jest olbrzymia, nawet biorąc pod uwagę braki techniczne trudno ich "występy" racjonalnie wytłumaczyć.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  2. Powrót do góry    #5447
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie ,nie jest naduzyciem,bo mentalnie/psychicznie Zabik sprzed wypadku z Balinskim i po to dwie rozne osoby.
    Wiem co mowie.
    Zdrowie to nie tylko zrosniete kosci.



    Jestem pod wrazeniem.
    Zauwaz tylko,ze czesc tych sukcesow wlacznie z punktami w lidze zrobil w zuzlu polamatorskim.
    Zabik debiutowal w profesjonalnej,najsilniejszej lidze na swiecie.



    Ups,cos malo.
    Pomijasz sukcesy z orlem na piersi? Dlaczego?
    Czyzby dlatego,ze Tomek takich sukcesow nie mial?

    Karol w barwach klubu z Torunia i w reprezentacji zdobyl :

    DMP - 4 medale zloto, dwa srebra,jeden braz

    MDMP - 2 medale , 2 x zloto

    MIMP - 3 medale , zloto,srebro ( ukradzione przez sedziego zloto ),braz

    MMPPK - 2 medale , zloto i braz

    MEP - 1 medal , zloto

    IMSJ - 1 medal ,zloto

    IMEJ - 2 medale , zloto,srebro

    DMSJ - 3 medale, 3x zloto

    Dorzucil jeszcze zwyciestwo w srebrnym kasku.

    Podsumowujac

    18 medali - 11 zlotych , 4 srebrne , 3 brazowe.

    Tomek : 21 medali - 8 zlotych , 5 srebrnych, 8 brazowych



    W lidze,biorac pod uwage,ze w porownaniu z latami gdzie scigal sie Tomek byla to liga znacznie silniejsza,osiagal calkiem przyzwoite wyniki.
    Niejednokrotnie byl liderem druzyny.
    Najlepszy wystep Tomka Bajerskiego w prawdziwie profesjonalnej i najsilniejszej lidze na swiecie odbyl sie w pewnym barze ,gdzie zaslynal ze slow " Hello, Baby "
    Calkiem mozliwe,ze bylo to na jakims stadionie.






    Bajerski 15-stym zawodnikiem w roku 2003 na swiecie brzmi rownie absurdalnie co Harris 15-stym zawodnikiem w 2016 na swiecie.

    Zabika na prozno szukac w sukcesach seniorskich,bo jeszcze jako junior doznal kontuzji ktora zawazyla na jego dalszej karierze.
    Zrozum to w koncu.



    To dobrze,ze nie porownujesz Zabika,ktory wirtuozem nie byl,ale potrafil pojechac wszedzie,z Bajerskim ktory potrafil pojechac wszedzie przy krawezniku.

    ps.

    Pomoca sluzyla strona Covala,ktorego serdecznie za to pozdrawiam.
    Wyraznie masz napisane medale mistrzostw polski...Zonglujesz faktami tak jak ci wygodnie.....Byle tylko wyszlo na twoje....Dalsza dyskusje uwazam za zbedna.... Wiec jak to jest Bajerskiego nie moge nazwac 15 zawodnikiem swiata,ale gdy Zabik wygrywa IMSJ to juz go nazywamy najlepszym juniorem swiata?Pomysl dlaczego Bajerski nie moze miec medali z DMSJ?
    Rozumiem odnoszac sie do twojego toku rozumowania...,ze Nicki Pedersen jest lepszym zawodnikiem od np Marka Lorama?W koncu Loram tylko raz psiim swedem byl mistrzem swiata, a Pedersen 3 razy....Medali DMS tez ma wiecej ...... Cos malo nadal tych medali ma Karolek.
    Moze wjechanie w wystawe sklepowa mu zaszkodzilo? A teraz dzielenie ligi na polamatorska i zawodowa prosze cie zlituj sie.... To co Bajerski mial nie zdobywac medali?Abys po latach twierdzil ze byl slabym zawodnkiem....Zdobyl zle nie zdobylby jeszcze gorzej..... A powiedz mi ile to medali zdobylismy w DMS w latach 90 zeby Bajer mogl je miec?MEP podobnie,wyliczasz medale z rogrywek ktorych wtedy nie bylo wiec jak mial szanse je zdobyc?Ok zyj w swoim swiecie gdzie Zabik to wirtuoz zuzla.....Patrz jakos w sezonie 2007 mentalnie i fizycznie z Karolem bylo ok, a ty mi tu wyliczasz ze kontuzja po upadku z sezonu 2006 go zniszczyla....No patrz jakis brak logiki.W sezonie 2007 mu nie przeskadza i notuje najlepsze wyniki,a gdy przechodzi do seniora w sezonie 2008 juz tak?Naprawde,lepiej nie wyliczac wyskokow Zabika wlasnie po sezonie 2007 i jak odbila mu sodowka.....I kontuzje nie maja tu nic do rzeczy....Zwyczajnie jak wielu nie poradzil sobie po przejsciu do seniora i dorabiania do tego ideologii o kontuzjach mnie bawi...
    Ostatnio edytowane przez kamilg221 ; 12-07-2016 o 18:43
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kamilg221 za jego przydatny post!

    polewaczka (12-07-2016)

  4. Powrót do góry    #5448
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie no akurat przy całym braku uznania do technicznych umiejętności Pedersena i jego anty-wirtuozerii, to akurat to, że jest żużlowcem lepszym od Lorama nie podlega najmniejszym wątpliwościom
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Powrót do góry    #5449
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    To jeśli tak jest, to jak te chłopaki mają się rozwijać? Ile można jeździć z tyłu? W ten sposób niczego sie nie nauczą, bo takie odbebnianie mlodziezowek plus presja na wynik w ekstralidze zwiastuje tylko...upadki. Ogladalem kilka razy IKS i chłopak źle nie jedzie.

  6. Powrót do góry    #5450
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie no akurat przy całym braku uznania do technicznych umiejętności Pedersena i jego anty-wirtuozerii, to akurat to, że jest żużlowcem lepszym od Lorama nie podlega najmniejszym wątpliwościom

    To inaczej Buszmen bo szczerze nie wiem czy zartujesz czy nie Ide tokiem rozumowania kolegi Piotra o ile kojarze dobrze imie.... Podobnie mozesz porownac Michael Lee (w opinii wielu ,takze mojej najwiekszy naturalny talent w historii zuzla)-Nicki Pedersen.... W koncu Lee mial jeden tytul ,lacznie 3 medale , a dzik ma 3 tytuly i o ile pamietam 6 medali Nie wiedzialem ze miara umiejetnosci zawodnika jest ilosc tytulow IMS Moim zdaniem jest wielu zawodnikow ,ktorzy tytulu nie zdobyli(lub jeden),a umiejetnosci mieli wieksze od wielokrotnych mistrzow swiata
    Ostatnio edytowane przez kamilg221 ; 12-07-2016 o 18:41
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  7. Powrót do góry    #5451
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Prawda,ale kilka pozycji "zarobil" na absencji przeciwnikow.
    Poza tym mial 2 dobre wystepy,reszta slabo lub bardzo slabo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #5452
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    To inaczej Buszmen bo szczerze nie wiem czy zartujesz czy nie Ide tokiem rozumowania kolegi Piotra o ile kojarze dobrze imie.... Podobnie mozesz porownania Michael Lee (w opinii wielu ,takze mojej najwiekszy naturalny talent w historii zuzla)-Nicki Pedersen.... W koncu Lee mial jeden tytul ,lacznie 3 medale , a dzik ma 3 tytuly i o ile pamietam 6 medali Nie wiedzialem ze miara umiejetnosci zawodnika jest ilosc tytulow IMS Moim zdaniem jest wielu zawodnikow ,ktorzy tytulu nie zdobyli(lub jeden),a umiejetnosci mieli wieksze od wielokrotnych mistrzow swiata
    Leigh Adams

  9. Powrót do góry    #5453
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ja tam nie twierdzę, że Bajer był jakimś wirtuozem niewiadomej klasy. Ale jednak do cyklu awansował i kilka przebłysków miał, przy bardzo trudnej dla "słabszych" formule. Karol sukcesy odnosił w zasadzie wyłącznie w juniorskich kategoriach. Wiesz, w 2001 Polska była Mistrzem Europy do lat 18 w piłce nożnej, a w zasadzie z tej grupy to nikt nie zrobił sensownej kariery. Można się spierać, czy więcej osiągnęli wtedy czy np. obecna grupa na świeżo skończonym EURO? Wg mnie jednak ci drudzy.

    I czasem tak bywa, rozwój jest bardzo nierównomierny. Doyle za juniora był nikim, a Risager w Danii w wieku 16 lat był hiper talentem. Czy nawet dziecko Red Bulla Bech, jeździł swój najlepszy żużel jak miał 18 lat. Dlatego kontuzje kontuzjami, ale może po prostu Karol miał poza tym wszystkim, podobny syndrom?

    Kamil:
    Kunszt jeździecki Lorama jest wyższy, był lepszym kierowcą. Ale żużel to nie tylko prowadzenie motocykla, ale również start, walka w pierwszym łuku, psychika czy regularność. Po prostu skuteczność. A o ile w ostatnich latach z Nickiego można się śmiać, to w swoich najlepszych sezonach był prawie nie do ugryzienia, również na angielskich torach. Loram nigdy nie był dominatorem, w żadnych rozgrywkach. To trochę jak w piłce. Wirtuozeria, a klasa sportowa to dwie różne kwestie. Taki Riquelme umiejętności miał wybitne, a w poważnej piłce nigdy nie wszedł do naprawdę poważnej gry. Przykład pierwszy z brzegu.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 12-07-2016 o 18:50
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (12-07-2016)

  11. Powrót do góry    #5454
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Wyraznie masz napisane medale mistrzostw polski...Zonglujesz faktami tak jak ci wygodnie.....Byle tylko wyszlo na twoje....Dalsza dyskusje uwazam za zbedna.... Pomysl dlaczego Bajerski nie moze miec medali z DMSJ?
    Rozumiem odnoszac sie do twojego toku rozumowania...,ze Nicki Pedersen jest lepszym zawodnikiem od np Marka Lorama?W koncu Loram tylko raz psiim swedem byl mistrzem swiata, a Pedersen 3 razy....Medali DMS tez ma wiecej ...... Cos malo nadal tych medali ma Karolek.
    Moze wjechanie w wystawe sklepowa mu zaszkodzilo? A teraz dzielenie ligi na polamatorska i zawodowa prosze cie zlituj sie.... To co Bajerski mial nie zdobywac medali?Abys po latach twierdzil ze byl slabym zawodnkiem....Zdobyl zle nie zdobylby jeszcze gorzej..... A powiedz mi ile to medali zdobylismy w DMS w latach 90 zeby Bajer mogl je miec?MEP podobnie,wyliczasz medale z rogrywek ktorych wtedy nie bylo wiec jak mial szanse je zdobyc?Ok zyj w swoim swiecie gdzie Zabik to wirtuoz zuzla.....Patrz jakos w sezonie 2007 mentalnie i fizycznie z Karolem bylo ok, a ty mi tu wyliczasz ze kontuzja po upadku z sezonu 2006 go zniszczyla....No patrz jakis brak logiki.W sezonie 2007 mu nie przeskadza i notuje najlepsze wyniki,a gdy przechodzi do seniora w sezonie 2008 juz tak?Naprawde,lepiej nie wyliczac wyskokow Zabika wlasnie po sezonie 2007 i jak odbila mu sodowka.....I kontuzje nie maja tu nic do rzeczy....Zwyczajnie jak wielu nie poradzil sobie po przejsciu do seniora i dorabiania do tego ideologii o kontuzjach mnie bawi...
    Mnie malo interesuje ,ze napisales o medalach mistrzostw Polski.
    Napisalem na wstepie do tej dyskusji,ze osiagnal wiecej niz Bajerski i reszta naszych perelek razem wzieta.
    Oczywiscie celowo przesadzilem,ale jasne jest ,ze nie mialem na mysli tylko medali MP.
    To Ty posunales sie do manipulacji,porownujac medale tylko z rodzimego podworka co nigdy dla mnie nie bylo jedynym kryterium.
    Nikt nie zabranial Bajerskiemu zdobywac medali w rozgrywkach miedzynarodowych,nawet tylko
    w kategorii juniorow.
    Ogolnie to z Ciebie niezly as.
    Z jednej strony twierdzisz,ze w latach 90 bylismy daleko za murzynami i dlatego biedny Tomus nie mogl blysnac
    na arenie miedzynarodowej,z drugiej strony kpisz z ligi polamatorskiej w ktorej Bajer trzepal punkty.
    Zdecyduj sie.Nie mozna byc tylko do polowy w ciazy.

    Karol wirtuozem zuzla?
    Cos ci sie chyba przewidzialo.

    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Patrz jakos w sezonie 2007 mentalnie i fizycznie z Karolem bylo ok, a ty mi tu wyliczasz ze kontuzja po upadku z sezonu 2006 go zniszczyla....No patrz jakis brak logiki.W sezonie 2007 mu nie przeskadza i notuje najlepsze wyniki,a gdy przechodzi do seniora w sezonie 2008 juz tak?Naprawde,lepiej nie wyliczac wyskokow Zabika wlasnie po sezonie 2007 i jak odbila mu sodowka.....I kontuzje nie maja tu nic do rzeczy....Zwyczajnie jak wielu nie poradzil sobie po przejsciu do seniora i dorabiania do tego ideologii o kontuzjach mnie bawi...
    Nie ,po sezonie 2006 nie wszystko bylo ok,potem z kazdym upadkiem sie to poglebialo.
    Mnie to nie bawi,wyroslem z takich rzeczy.
    Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z powagi obrazen jakich wtedy doznal Karol.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-07-2016 o 18:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #5455
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mnie malo interesuje ,ze napisales o medalach mistrzostw Polski.
    Napisalem na wstepie do tej dyskusji,ze osiagnal wiecej niz Bajerski i reszta naszych perelek razem wzieta.
    Oczywiscie celowo przesadzilem,ale jasne jest ,ze nie mialem na mysli tylko medali MP.
    To Ty posunales sie do manipulacji,porownujac medale tylko z rodzimego podworka o co nigdy nie apelowalem.
    Nikt nie zabranial Bajerskiemu zdobywac medali w rozgrywkach miedzynarodowych,nawet tylko
    w kategorii juniorow.
    Ogolnie to z Ciebie niezly as.
    Z jednej strony twierdzisz,ze w latach 90 bylismy daleko za murzynami i dlatego biedny Tomus nie mogl blysnac
    na arenie miedzynarodowej,z drugiej strony kpisz z ligi polamatorskiej w ktorej Bajer trzepal punkty.
    Zdecyduj sie.Nie mozna byc tylko do polowy w ciazy.
    Mnie rowniez malo obchodzi ,ze biedny Karolek zamiast trenowac do sezonu wolal imprezowac i chlac nie wiadomo ile..... Uwazaj co chcesz jak napisalem dyskusje uwazam za zakonczona..... Karol Zabik wirtuozem zuzla No bylismy sprzetowo w dupie i kazdy o tym wie.Napisalem juz Ci wczesniej nie zongluj faktami tak jak ci wygodnie...Wyliczylem Ci ze nie osiagnal wiecej.... PS:Czy nazwanie ligi w latach 90 polamatorska jest wlasciwe?No chyba nie ,przez to ze jezdzili zawodinicy o klasie Jonssona ,Nielsena czy Ermolenki.... No przeciez na takiego kogo kreujesz caly czas...Pozdrawiam

    Buszmen ja mowie o umiejetnosciach czysto technicznych Malo bylo takich zawodnikow jak Loram..... A czy musi byc dominatorem?Nie nie musi,to nie swiadczy o poziomie jego umiejetnosci jazdy na motocyklu zuzlowym Jeszcze nigdy nie spotkalem sie z okresleniem ze Zabik byl najwiekszym talentem ostatnich lat jak chcesz mi wmowic... Coz kazdy ma prawo miec swoja opinie.Ja nie przekonam Ciebie ,ani mnie....PS:rownie dobrze mozesz powiedziec ,ze Miedzinski rez byl lepszym zawodnikiem w koncu dwa rzy wygral DMS
    Ostatnio edytowane przez kamilg221 ; 12-07-2016 o 19:18
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  13. Powrót do góry    #5456
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    na razie w MDMP 8 punktów...

    i do tego brak zawodnika. naprawdę mamy tylko 3?

    teraz miesiąc przerwy jest. gdzie Krakowiak ma jeździć.

    toż to jakaś żenada jest. może prezes się wypowie?

    ps. i do tego część tych "1" na trupach...

  14. Powrót do góry    #5457
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Mnie rowniez malo obchodzi ,ze Zabik zamiast trenowac do sezonu wolal imprezowac i chlac nie wiadomo ile..... Uwazaj co chcesz jak napisalem dyskusje uwazam za zakonczona..... Karol Zabik wirtuozem zuzla No bylismy sprzetowo w dupie i kazdy o tym wie.Napisalem juz Ci wczesniej nie zongluj faktami tak jak ci wygodnie...Wyliczylem Ci ze nie osiagnal wiecej....Pozdrawiam PS:Czy nazwanie ligi w latach 90 polamatorska jest wlasciwe?No chyba nie ,przez to ze jezdzili zawodinicy o klasie Jonssona ,Nielsena czy Ermolenki.... No przeciez na takiego kogo kreujesz caly czas...Pozdrawiam

    Buszmen ja mowie o umiejetnosciach czysto technicznych Malo bylo takich zawodnikow jak Loram..... A czy musi byc dominatorem?Nie nie musi,to nie swiadczy o poziomie jego umiejetnosci jazdy na motocyklu zuzlowym Jeszcze nigdy nie spotkalem sie z okresleniem ze Zabik byl najwiekszym talentem ostatnich lat jak chcesz mi wmowic... Coz kazdy ma prawo miec swoja opinie.Ja nie przekonam Ciebie ,ani mnie....
    Dlatego to byla liga polamatorska a nie amatorska.

    Kto ci wmawia,ze Zabik byl najwiekszym talentem ostatnich lat?
    Buszmen,ja,polewaczka?
    Po co sam sie nakrecasz?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-07-2016 o 19:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #5458
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dlatego to byla liga polamatorska a nie amatorska.

    Kto ci wmawia,ze Zabik byl najwiekszym talentem ostatnich lat?
    Buszmen,ja,polewaczka?
    Ty rzeczywiscie masz jakies majaki.
    Widzisz w szkole nauczyli mnie czytac miedzy wierszami... Pozdrawiam i zycze troche wiecej dystansu....i daruj sobie jakies wycieczki osobiste w moim kierunku.Jestem bardzo spokojny.....Nie jestes w stanie mnie sprowokowac
    Ostatnio edytowane przez kamilg221 ; 12-07-2016 o 19:04
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  16. Powrót do góry    #5459
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Miedzy wierszami moze i Cie nauczyli,ale prostego tekstu gdzie nic nie ma miedzy wierszami juz raczej nie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #5460
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Miedzy wierszami moze i Cie nauczali,ale prostego tekstu gdzie nie ma miedzy wierszami juz raczej nie.
    Wzajemnie...Pozdrawiam!!Nauczyli nie nauczali!!Tak zeby bylo jasne Probujesz by zabawny ,ale nie bardzo Ci to wychodziChociaz Zabik lepszy od Bajerskiego To mnie nadal bawi.... A teraz serio ,poki jest w miare milo wiecej dystanstu zycze i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez kamilg221 ; 12-07-2016 o 19:13
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  18. Powrót do góry    #5461
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    I koniec rundy MDMP w Gdańsku:
    IV Get Well Toruń- 8
    13.
    Igor Kopeć-Sobczyński - 2 (0,0,0,1,1,0,0)
    14. Marcin Turowski - 2 (0,0,u,0,1,1)
    15. Marcin Kościelski - 4 (d,u,0,1,1,1,1)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  19. Powrót do góry    #5462
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Dajcie już na luz panowie, zanim bezpotrzebnie skoczycie sobie do gardeł. Tak to już jest na forum, że dla niektórych esencją jest same przerzucanie piłeczki. A co do ligi zawodowych, amatorskich i półamatorskich, ja mam jakoś więcej szacunku do mistrzów z czasów Mariana Rosego, kiedy jeździli bez wystawiania faktury, niż współczesnych przebierańców. Nie wydaje mi się, aby wówczas było łatwiej i dawne tytuły były mniej warte, wręcz przeciwnie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  20. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Malin017 (13-07-2016), kamilg221 (12-07-2016), kingpin (12-07-2016)

  21. Powrót do góry    #5463
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    Wzajemnie...Pozdrawiam!!Nauczyli nie nauczali!!Tak zeby bylo jasne Probujesz by zabawny ,ale nie bardzo Ci to wychodziChociaz Zabik lepszy od Bajerskiego To mnie nadal bawi.... A teraz serio ,poki jest w miare milo wiecej dystanstu zycze i pozdrawiam.
    Spoko,paluszek sie omsknal ale poprawilem zamin zwrociles uwage.

    Szkoda,ze nie byli rowiesnikami.
    Podejrzewam,ze nie bylbys taki rozbawiony.
    We wspolnych sezonach w se,oprocz 2003 gdzie Zabik debiutowal, byl lepszy od Bajerskiego.
    Tylko Tomek byl juz po przejsciach,wiec tez ciezko porownywac.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-07-2016 o 19:27
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #5464
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dlatego to byla liga polamatorska a nie amatorska.
    i bylo ciezko. 18 filmow o tym zrobilem. Najlepiej wie o tym Gollob, ktory przy duzym udziale pappy odbijal sie od sciany. Raz za razem. Takie byly czasy. I trzeba docenic awans Bajerskiego, chyba (?) pierwszy wywalczony na torze. Czy bezproblemowy to nie wiem, w Pile wszyscy wtedy mieli palpitacje, Huszczę do pomocy itp.

    Bo zaden z zawodnikow nie zaczyna kariery z miejscem docelowym w klasie 250, zlotem IMSJ. Cel jest jeden. Bajerski byl blizej, znacznie blizej.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #5465
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Piszesz o awansie do GP?
    Tomek mial wtedy hojnego sponsora,sprzet calkiem nieglupi od porzadnego tunera.
    Patrzac na stawke tamtego Challengu
    i porownujac chocby ze stawka ostatnich finalow......
    Ale ok,nie umniejszam.

    Karola mi tak po ludzku szkoda.
    Nie byl talentem takim jak Bajerski ale podobnie jak Jagus
    ciezka praca dochodzil do sukcesow.
    GP bylo w jego zasiegu,zabraklo czasu i szczescia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #5466
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Seniorzy też nie zachwycają. Holder na własnym torze dał się przywieźć na 1:5...Cyferowi.

  25. Powrót do góry    #5467
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    IV Get Well Toruń - 8
    13. Igor Kopeć-Sobczyński - 2 (0,0,0,1,1,0,0)
    14. Marcin Turowski - 2 (0,0,u,0,1,1)
    15. Marcin Kościelski - 4 (d,u,0,1,1,1,1)


    Dramat...

  26. Powrót do góry    #5468
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Źle to wyglądało. Jednak od 13-tego biegu nie odstawali. Ciekawy ten Kościelski. Leżał 2x na początku, miał zero i jedynki po walce. Ile ma lat?

  27. Powrót do góry    #5469
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Mialem juz tu nie pisac, no ale ch....j stalo sie. Spojrzalem na powyzszy wynik juniorow. Kilka browarow I stary nawyk klikniecia na sportsboard. Trudno ...
    Widze, ze staracie sie wykazac wyzszosc trenera A nad trenerem B, ale prosze Was skupmy sie nad tym co jest teraz. A to co jest teraz to jest ewenement. KAZDY ZAWODNIK PO ZDANIU LICENCJI ROBI KROK DO TYLU. Po kazdym tak zadKo przeciez udanym wyscigu w lidze, przychodzi kilkanascie zenujacych biegow nawet w takich zawodach.
    Tu trzeba odpowiedzialne za to osoby za to pocisnac. Rozbic w jakis sposob to towarzystwo LIZODUPOW.

    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    . Ciekawy ten Kościelski. Leżał 2x na początku, miał zero i jedynki po walce. Ile ma lat?
    Nie nie. Pewnie myslisz ze 15/16 ? Otoz jest najstarszy z perelek.

  28. Powrót do góry    #5470
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Źle to wyglądało. Jednak od 13-tego biegu nie odstawali. Ciekawy ten Kościelski. Leżał 2x na początku, miał zero i jedynki po walce. Ile ma lat?
    Na oko 23-24.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (13-07-2016)

  30. Powrót do góry    #5471
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Źle to wyglądało. Jednak od 13-tego biegu nie odstawali. Ciekawy ten Kościelski. Leżał 2x na początku, miał zero i jedynki po walce. Ile ma lat?
    Marcin Kościelski - ur.1998r.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi inzynier za jego przydatny post!

    Jap (13-07-2016)

  32. Powrót do góry    #5472
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wiem,sam czytalem,ale kilka osob to podwaza,nie piszac oczywiscie kto jak nie Cieslak.


    Polewaczka wyraźnie napisał, żeby osiągnąć sukces ojciec musi być przy synu, więc chyba rozwiał wszystkie wątpliwości kto
    wychował Janowskiego.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    kingpin (13-07-2016)

  34. Powrót do góry    #5473
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    IV Get Well Toruń - 8
    13. Igor Kopeć-Sobczyński - 2 (0,0,0,1,1,0,0)
    14. Marcin Turowski - 2 (0,0,u,0,1,1)
    15. Marcin Kościelski - 4 (d,u,0,1,1,1,1)
    Dramat...
    Chłopaki mają możliwość treningów, mają dostęp do sprzętu pewno podobnego jak ich konkurenci,
    są objeżdżeni od paru lat i.... i dlaczego tak się dzieje? Ktoś coś z tego rozumie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #5474
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Chłopaki mają możliwość treningów, mają dostęp do sprzętu pewno podobnego jak ich konkurenci,
    są objeżdżeni od paru lat i.... i dlaczego tak się dzieje? Ktoś coś z tego rozumie?
    Złota toruńska myśl szkoleniowa? .
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #5475
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Złota toruńska myśl szkoleniowa? .
    Tylko, że zobacz - inna była ich droga do żużla, ze względu na rodziny, układy w klubie,
    inne mają charaktery, inne źródła inwestowania i opieki nad sprzętem, są niscy i wysocy,
    chudsi i grubsi - jedyną częścią wspólną jest minitor dla tych trzech chłopaków.
    A mimo tego - żaden z nich nie pojechał nawet przyzwoicie.... o co cho?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #5476
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kamilg221 Zobacz posta
    No jeśli dla Ciebie Zabik junior przez to ze zdobył Imsj był lepszym zawodnikiem niż Bajerski, Baron czy Swiatkiewicz cóż to chyba nie mamy o czym rozmawiać
    Tak z czystej ciekawości - w czym Baron był lepszy od Karola poza jedzeniem schabowych na czas?

  38. Powrót do góry    #5477
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A tym bardziej Świątkiewicz? ;o
    Baron niby jechał w seniorskiej kadrze (pomijam styl), no niby kilka złotych medali ze Spartą zrobił. Można się spierać.
    Ale Świątek? Jeden dobry sezon to trochę mało.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Powrót do góry    #5478
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Świątkiewicza zapamiętałem z medalu IMP, który zdobył w dość młodym wieku. Później miał jakiś wypadek, który zatrzymał jego progres żużlowy. Stracił palec/palce podczas zabawy fajerwerkami ?

    Co się z nim dzieje ? wiecie co teraz robi w życiu ?

  40. Powrót do góry    #5479
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Strona kowala prezentuje ostatni wywiad z Nowości .

    http://www.speedway.hg.pl/zawodnicy/...ICZ_Tomasz.htm

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Howard (13-07-2016), Peter Kildemand (13-07-2016)

  42. Powrót do góry    #5480
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ciekawy wywiad , czyli to jednak była ściema z tą utratą palców. Na szczęście.

  43. Powrót do góry    #5481
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Karol-Bayer-Świątek trzech moich ulubionych kolarzy, dziwne
    każdy z nich podążył krętymi drogami i każdy mógł osiągnąć
    zdecydowanie więcej niż osiągnął.

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Howard (13-07-2016), Peter Kildemand (13-07-2016), młody_piernik (13-07-2016)

  45. Powrót do góry    #5482
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Bajerski miał całkiem dobrą karierę. Czy mógł z tego wycisnąć więcej ? Może tak, ale według mnie wykorzystał z 80 % swojego potencjału.

  46. Powrót do góry    #5483
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Pomijając dywagacje, który tam miał więcej talentu, mniej lub więcej osiągnął, każdy sobie może mierzyć wg własnych kryteriów, jedna rzecz jaka łączy dawnych asów, byli to młokosi z krwi i kości, twardzi, zadziorni, niepokorni. Inne były czasy i róznie pokończyli fakt. Jednak jak ich zestawić z obecnymi perełkami kontrast jest potężny, ci obecni jacyś tacy wymuskani, bez ikry. Takie mam subiektywne odczucie, może za długo pod skrzydłami Jasia się kiszą. Rodzice mu przyprowadzają swoje pociechy, a on chce im je oddać w jednym kawałku, najlepiej w czyściutkim kevlarze, bez żadnych zadrapań. Na pełny litraż i dorosły żużel zawsze mają przecież czas.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Howard (13-07-2016), Peter Kildemand (13-07-2016)

  48. Powrót do góry    #5484
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    A mimo tego - żaden z nich nie pojechał nawet przyzwoicie.... o co cho?
    Brak talentu i predyspozycji do uprawiania tego sportu?
    Zauważ Marcinie, że Paweł nie potrzebował zaklęć, miliona treningów i bóg wie jakiej "opieki".
    Trenerom brakuje natomiast zwykłej uczciwości, aby stwierdzić oczywisty fakt, że to sport dla utalentowanych, odważnych, krnąbrnych, zamożnych i wytrwałych.
    Być może nikt nie nauczył uczciwego podejścia tych chłopaków do samych siebie, do spojrzenia krytycznego na własne możliwości i ograniczenia, które mogłoby się zakończyć konkluzją - nie nadaję się do tego sportu.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 13-07-2016 o 14:33

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    kingpin (13-07-2016)

  50. Powrót do góry    #5485
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Tak sobie spojrzałem. Że średnią 1,444 miał 53 miejsce w klasyfikacji. Teraz jest 52 zawodników tylko, a z tą średnią miałby 36 miejsce. To tak odnośnie rozwoju żużla w Polsce.

  51. Powrót do góry    #5486
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A co to ma do rzeczy? Po pierwsze 8 drużyn, to mniej zawodników niż 10. Po drugie - mniejsza rotacja. Np. w 1999 była ogromna rotacja, jak była 10 zespołowa liga i LISTY TOP. Teraz jest ogromna rotacja w Wandzie, Włókniarzu... Ale czy to koniecznie takie dobre?
    A wracając do Bajera, bo umknęło to we wczorajszej argumentacji. Widzisz Kingpin, piszesz że Karol osiągnął mało/nic w seniorskim żużlu, bo miał wypadek. No a przecież Bajer też miał poważny wypadek, który wyhamował jego karierę po odejściu z Torunia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kamilg221 (13-07-2016)

  53. Powrót do góry    #5487
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Być może nikt nie nauczył uczciwego podejścia tych chłopaków do samych siebie, do spojrzenia krytycznego na własne możliwości i ograniczenia, które mogłoby się zakończyć konkluzją - nie nadaję się do tego sportu.
    Kiedy sport to właśnie sztuka pokonywania własnych ograniczeń i przełamywania własnych barier. Nie jestem za tym, aby skreślać kogoś na starcie. Taki Doyle nie ma wybitnych osiagnięć jako junior i do dziś moim zdaniem braki techniczne nadrabia ambicją. Jaguś się nie nadawał bo za mały i nie było ram motocykli dla niego, Per Jonsson był za wysoki? Były wielkie talenty, którym wróżono wielkie kariery, przepadły szybciej niż zabłysły. Inni dochodzili do wyników ciężką pracą. Po prostu przyszły chudsze lata dla toruńskiej wylęgarni i trzeba się z tym pogodzić. Dla mnie nie są powodem do krytyki słabsze wyniki, ktoś w końcu musi być ostatni, ale fakt, że w Gdańsku Wyzdrowiej Toruń miał zawodnika, który się nazywa brak zawodnika lub puste pole. Nawet biorąc pod uwagę kontuzje, chińska manufaktura pod okiem Ząbika pracuje od lat pełną parą. Gdzie oni są, bojownicy z tamtych lat?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  54. Powrót do góry    #5488
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jakie to braki techniczne ma Doyle? Chętnie bym poczytał. Której sztuki żużlowej jazdy nie opanował? Ataki piką? Pod bandą? Jazda przy krawężniku?
    Odważnie najlepszego zawodnika ligi angielskiej posądzać o braki techniczne...
    Doyle w tym roku robi złoto IMŚ. Info 100% KMO.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (13-07-2016), lego (13-07-2016)

  56. Powrót do góry    #5489
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Ha, ataki piką ma opanowane do perfekcji Fakt, tu się nie będę spierał. A co do techniki, w lidze angielskiej nie ma już Darka, ani nawet Holdera (tego sprzed kontuzji), więc Doyle może sobie robić za wirtuoza. Żużel to taki sport, że technika jazdy to tylko jeden z elementów decydujący o końcowym sukcesie. Subiektywnie oceniam, że jest dość sporo kolarzy w tym sporcie, którzy mają ten element lepiej opanowany od Jasona i potrafią mijać zgrabniej przeciwników, a przynajmniej bezwypadkowo. Podobna sytuacja z Pedersenem. Ale podkreślę, subiektywnie oceniam - z góry uprzedzam, że dyskusji na parę stron, wyliczania średnich i kto na kim wywiera lepsze wrażenia artystyczne prowadzić nie będę

    A tak poza tym, należy dodać iż liga angielska jest w zasadzie półamatorska w porównaniu z naszą cycuś glancuś ekstralipą. Jason zanim wybił się w Orle po sezonie dorabiał na życie zdaje się w warsztacie, zatem co to za argument, że wymiata na Wyspach
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 13-07-2016 o 19:00
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  57. Powrót do góry    #5490
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A wracając do Bajera, bo umknęło to we wczorajszej argumentacji. Widzisz Kingpin, piszesz że Karol osiągnął mało/nic w seniorskim żużlu, bo miał wypadek. No a przecież Bajer też miał poważny wypadek, który wyhamował jego karierę po odejściu z Torunia.
    Piszesz o tym wypadku na Poznanskiej?
    No fakt,podobno wygladal po nim jak Freddy Kruger
    Nie wiem tylko czy ten wypadek mial jakies konsekwencje neurologiczne.
    Jednak calkiem mozliwe,ze mial wplyw na jego dalsza kariere.
    Nie neguje.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jakie to braki techniczne ma Doyle? Chętnie bym poczytał. Której sztuki żużlowej jazdy nie opanował? Ataki piką? Pod bandą? Jazda przy krawężniku?
    Odważnie najlepszego zawodnika ligi angielskiej posądzać o braki techniczne...
    Doyle w tym roku robi złoto IMŚ. Info 100% KMO.
    Doyle jest calkiem dobry technicznie ale do perfekcji to opanowal rozkladanie sie na torze po kazdym silniejszym podmuchu wiatru.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •