Strona 87 z 162 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,871 do 3,915 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3871
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Vaculik przechodzi niezla szkole zycia....

    Do tej pory to on w Tarnowie mial jak paczek w masle. Fury na Z3 oczekiwaly spotkania, przyjezdzal, robil 12-14 druzyna raczej wygrywala, jechal na wyjazd robil 10-13 w 6 i generlanie to mial chillout. Kazdy mecz nieudany mial od razu wybaczony, mogl spokojnie pracowac z tunerem.

    Tutaj... jest jednak nowosc. Jest presja pracodawcy, jest zupelnie inny klimat, inne oczekiwania kibicow - w koncu mial byc typowa maszynka do mielenia punktow.

    Mozecie byc jednak pewni, ze jesli Martin trzy razy przeprasza, to to nie jest jakistam PR. On kuzwa teraz sie zesra szyszkami, ale ogarnie sprzet i zacznie jechac i nie spocznie dopoki nie zrobi w lidze kompletu. To nie jest typ gwiazdeczki ktorej przeszkadza rabek spodnicy.

    Inna sprawa, ze tak czy siak za Unia na pewno zatesknil.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #3872
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Termiński na swoim facebooku krytykował w czasie meczu zawodników a w komentarzach poniżej postu zmasakrowany został przez kibiców Jacek Gajewski (ponad 400 zażaleń, roszczeń, gróźb oraz kilka nazwisk zastępców). No i w mniejszym stopniu Gomólski jako drugi do odstrzału).

  3. Powrót do góry    #3873
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Kolega z PO raczył zakomunikować,o przerwie i czasie dla zawodników,drużyny?Panie Gajewski!Kogo pan chce oszukać?Siebie samego,właściciela,prezeskę?A może tak spojrzy pan w kalendarz imprez?Terminarz napięty i pełen jak pański "plecak".

  4. Powrót do góry    #3874
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    mogliscie wyjepac Holdera przed sezonem. taka moja refleksja

  5. Powrót do góry    #3875
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach

  6. Powrót do góry    #3876
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Termos ma dużo racji z tym że Vacul zawiódł,bo kontrakt ma na pewno nie mały, kasę za podpis wziął wielką a jazdy brak.
    Przecież on na motocykl za niego nie wsiadzie cytując klasyka.
    Inna sprawa Gajeś on charyzmy to nie ma żadnej.
    Nam tu brakuje kogoś kto ma jaja i zna zawodników psychologię. Niestety zdaję sobie sprawę z tego że Cieślak jest już zajęty.
    Ale tak jak go naprawdę szczerze nie lubię, tak jako fachowca słucha się miło jego wypowiedzi i podchodzi do niego z uznaniem.
    Jakby Cieślak u nas był to z tym składem byśmy chyba meczu w sezonie nie przegrali.
    PS wiem jak można zatrzymać Zmarzlika na przyszłość.
    Proste podsunąć mu kontrakt w Toruniu
    Ostatnio edytowane przez venom200 ; 09-05-2016 o 01:00

  7. Powrót do góry    #3877
    Początkujący
    Dołączył
    28-12-2012
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Vaculik zawodzi, z tym ciezko sie nie zgodzic. Jednak podoba mi sie to w jaki sposob on to postrzega. W wywiadzie powiedzial szczerze, ze jest zly na siebie i nie wie co sie dzieje, przepraszal kilka razy. Pokora polaczona ze sportowa zloscia-wylacznie na siebie. Jestem pewny, ze predzej czy pozniej chlopak sie ogarnie, bo widac, ze mu bardzo na tym zalezy. Ciezko chyba byc zlym na niego w tym przypadku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. Powrót do góry    #3878
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Wróciłem... cóż... hm... no tak - dziś widzieliśmy już trzeci debiut młodzieżowca jak mi się
    wydaje w tym sezonie w naszej drużynie - do Sobczyńskiego-Kopcia, Krakowiaka dołączył
    Kościelski. A w odwodzie czekają jeszcze Turowski, wracający Krzyżanowski...
    A tak poza tym... już czas coś w końcu zrobić z tą nawierzchnią w Toruniu.
    Niedługo będzie tu Wrocław, potem jeszcze Gorzów, Leszno może już z Sajfutdinovem...
    i czy mam się bać meczu z Rybnikiem... u siebie? Jeżeli coś tam przegramy to
    naprawdę zajrzy nam w oczy widmo... walki o utrzymanie. Na dziś można jedynie
    stwierdzić... to dopiero była czwarta kolejka, a już za tydzień w Warszawie... ciekawe co
    pokażą nasze orły... czy jacyś nasi klubowicze wczoraj maszerowali w Warszawie tak
    a propos?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  9. Powrót do góry    #3879
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    "Właśnie widzę Pawła w telewizji i okazuje się, że dla niego najważniejsze jest pokazanie bidonu z logo sponsora. Ja bym wolał, żeby wyrywał rywalom punkty na torze"

    Brawo Termos, wreszcie ktoś niesie prawdę jak prawdziwy raper, pozdro dla ciebie Senatorze, jedziesz tam z nimi!
    W ten sposob buduje sie team spirit.
    Oskarzajac zawodnika ktory jako jeden z dwoch
    szarpal,pokazywal ambicje na torze ale nie zawsze wychodzilo.
    Nie chodzi o to aby Pawla rozgrzeszac,bo jedzie duzo slabiej niz potrafi,ale
    strzaly od prezesa to naleza sie przede wszystkim seniorom.
    Nie zdziwie sie,jak Pawel odfrunie z tego torunskiego
    k.u.rwidolka po tym sezonie.

    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    I teraz w klubie mogą być na siebie wściekli ,z faktu że odesłali do Wandy Walasa.
    Na tę chwilę za Rudego byłby jak znalazł, albo i nawet za Martina
    Widziales Walaska wczoraj w Czestochowie?
    Nic by w Gorzowie nie zrobil.
    Punkty nie oddaja jego jazdy.

    Pierdolniecie w klubie jest potrzebne,ale
    w klubie a nie w mediach spolecznosciowych.
    Zamiast sie uzewnetrzniac w necie,podejmij chlopie
    jakies decyzje,bo za chwile sie okaze,ze
    problem jest ,szczekanie na face jest,tylko
    decyzji , zmian a wiec i poprawy zadnej nie ma.

    Gdyby nie tak popieprzona liga w tym roku,
    juz dzis mielibysmy raczej po PO.
    Poki co sa jednak slabsze personalnie druzyny
    ktore jednak urywaja punkty faworytom,wiec
    nie wszystko stracone.
    Zmiana menago tez wszytkiego nie zalatwi.
    Cala druzyna sprzetowo lezy i kwiczy.
    Duuuzo pracy przed chlopakami.

    Gajewski wedlug Bossa jest fajny wiec jedyna rzecza
    ktora moga zrobic to przygotowac tor do walki,
    sciagnacna kilka dni wszystkich zawodnikow
    wraz z ich tunerami ( o ile to mozliwe )
    na treningi i **********c.
    Tego pewnie nie bedzie,za to
    Boss zapowiada szukanie wzmocnien wsrod
    zawodnikow ktorzy nawet w Krosnie
    miejsca by nie znalezli.




    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Vaculik przechodzi niezla szkole zycia....

    Do tej pory to on w Tarnowie mial jak paczek w masle. Fury na Z3 oczekiwaly spotkania, przyjezdzal, robil 12-14 druzyna raczej wygrywala, jechal na wyjazd robil 10-13 w 6 i generlanie to mial chillout. Kazdy mecz nieudany mial od razu wybaczony, mogl spokojnie pracowac z tunerem.

    Tutaj... jest jednak nowosc. Jest presja pracodawcy, jest zupelnie inny klimat, inne oczekiwania kibicow - w koncu mial byc typowa maszynka do mielenia punktow.

    Mozecie byc jednak pewni, ze jesli Martin trzy razy przeprasza, to to nie jest jakistam PR. On kuzwa teraz sie zesra szyszkami, ale ogarnie sprzet i zacznie jechac i nie spocznie dopoki nie zrobi w lidze kompletu. To nie jest typ gwiazdeczki ktorej przeszkadza rabek spodnicy.

    Inna sprawa, ze tak czy siak za Unia na pewno zatesknil.

    Poki co symptomy sezonu 2013.
    Niekoniecznie te sranie szyszkami moze cos pomoc.
    Mam jednak nadzieje,ze sie chlop odnajdzie.Bez niego lezymy i kwiczymy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 09-05-2016 o 06:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (09-05-2016), wujek_sam (09-05-2016)

  11. Powrót do góry    #3880
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Po wielu latach jeżdżenia niemal na wszystkie mecze, w połowie sezonu 2014 powiedziałem dość.
    W zasadzie od finałów sezonu 2009 w tym klubie aspekt sportowy przedsięwzięcia spadł na ostatnie miejsce.
    Zmiana właściciela poza układami personalnymi (czytaj zmianami w kolejce do kasy) niczego nie zmieniła. Linia jest ta sama, klub jest po to żeby załatwiać biznesy, sport, w tym niestety też i szkolenie to fikcja dla naiwnych. Zawodnicy nie są głupi i to widzą. Ci którzy są tu od lat jadą jak jadą, nowi z reguły po kilku meczach przestają się starać. Bo po ch..... jak kasa i tak się zgadza, a nikt po nich nie jedzie, mają spokój. ... i tak jest już od z górą pięciu lat.

    Klub Sportowy Toruń powinien zmienić nazwę na Klub Interesowy Toruń - w skrócie KIT.

    Po wie ktoś, że finansowo jesteśmy stabilni. OK w porządku, nawet miejsca w środku czy pod koniec tabeli byłyby do przyjęcia, gdyby zespół zasilali młodzi ambitni wychowankowie. Tak niestety nie jest. To cyrk, który ciągle przypudrowany nowymi nazwiskami ma zapełniać stadion i być narzędziem do załatwiania interesów. Czego potwierdzeniem są kabaretowe występy p.Termińskiego na portalach społecznościowych.

    Panie Termiński proszę zrób pan coś, żeby przekonać mnie i wielu kibiców, że tak jak myślę nie jest!!!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-05-2016 o 07:24
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Stev (09-05-2016), apator_uk (09-05-2016), koot (09-05-2016)

  13. Powrót do góry    #3881
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Panie Termiński!Właścicielu,Senatorze!Ja i moi bliscy w liczbie 4 wejściówek normalnych czekamy dzisiaj do godz 24.00 na rozstrzygnięcie sprawy z rozwiązaniem kontraktu z panem Gajewskim.Jeżeli pan lub zarząd tej sprawy nie ureguluje naszych 120 zł pan i zarząd nie zobaczy.A po wczorajszym upokorzeniu,uwierz pan takich kibiców będzie więcej.Albo PO i "koleś"albo kibice.Pisze to tutaj,domyślając się że czytają to również pańscy ludzie w klubie,przy klubie.Mam nadzieję,że kontakt z kibicami nie jest dla pana obcy.http://www.speedway.torun.pl/klub/dane.html

  14. Powrót do góry    #3882
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Boss zapowiada szukanie wzmocnien wsrod
    zawodnikow ktorzy nawet w Krosnie
    miejsca by nie znalezli.
    No i niestety wczoraj jeden z lepszych takowych zawodników nam odpadł.
    Łukasz Przedpełski pojechał w barwach Kolejarza Opole (2+2-4 biegi). Bilans z M.Rząsą 1:1
    Termos wyliczył 30 takich żużlowców z umowami warszawskimi ! Jest zatem w kim przebierać.
    Dodać należy, że Mroczka dostał podobno z klubu ofertę kontraktu o wiele słabszą od tej Walaska. Także tego....

  15. Powrót do góry    #3883
    Użytkownik Awatar wujek_sam
    Dołączył
    23-05-2009
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 49 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tyle tylko, że tu zakładasz inną sytuację. Bo co innego w przypadku Miedziaka i Pawła 6 i 7 punktów przy 9 Holdera i 11 Hancocka. Jakby inna wartość i trudność jest wtedy tych punktów.
    Masz rację, to zbyt duże uproszczenie.

  16. Powrót do góry    #3884
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2015
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 50 w 28 postach
    Nawet nie chce mi się płakać, a co dopiero pisać.

  17. Powrót do góry    #3885
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 759 w 497 postach
    Co do tych zawodników z listy, pewnie termos sobie myśli, że lepsze zero za 100 000 niż dwa punkty za milion
    Jak Gajewski miałby chociaż małe jajeczka to sam by zrezygnował.
    Jeszcze jedno tak mi się przypomniało z magazynu, chyba to mówił Paweł,
    Panuje super atmosfera w drużynie i mamy w składzie samych walczaków

    Co do zmian, które zapowiedział właściciel, żużel to nie piłka, że ma się w składzie 25 zawodników a
    jak nie idzie zmienić zawodników to może się powtórzę po raz setny, to trzeba zmienić menagera na
    takiego, który potrafi w zawodników tchnąć to coś, że zacznie im się chcieć bo chyba nikt
    nie ma wątpliwości, że skład na popierze mamy na mistrza i nie raz ci zawodnicy udowadniali,
    że jechać to oni potrafią.
    Ostatnio edytowane przez koot ; 09-05-2016 o 08:39

  18. Powrót do góry    #3886
    Początkujący Awatar SamiPrzeciwWszystkim
    Dołączył
    07-10-2013
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Panie Termiński!Właścicielu,Senatorze!Ja i moi bliscy w liczbie 4 wejściówek normalnych czekamy dzisiaj do godz 24.00 na rozstrzygnięcie sprawy z rozwiązaniem kontraktu z panem Gajewskim.Jeżeli pan lub zarząd tej sprawy nie ureguluje naszych 120 zł pan i zarząd nie zobaczy.A po wczorajszym upokorzeniu,uwierz pan takich kibiców będzie więcej.Albo PO i "koleś"albo kibice.Pisze to tutaj,domyślając się że czytają to również pańscy ludzie w klubie,przy klubie.Mam nadzieję,że kontakt z kibicami nie jest dla pana obcy.http://www.speedway.torun.pl/klub/dane.html
    Rzadko bo rzadko coś tutaj piszę, wole was czytać ale tym razem nie wytrzymałem. Panie Termiński, moja noga (i kilku znajomych, którzy ze mną jeżdzą) nie postanie na Motoarenie ani żadnym wyjeździe jeśli Pan Jacek Gajewski nadal będzie pełnił funkcje menadzera. Kandydatów jest wielu: Dobrucki, Czernicki nawet Frątczak. Nigdy nie myślałem, że to powiem ale pewnie nie jeden zatęsknił za Kryjomem. Za niego chociaż laliśmy wszystkich równo na motoarenie, zgarniając mnóstwo bonusów. Facet potrafił zawalczyć o drużynę. Ten jego słynny płacz o tory wyjazdowe kiedyś był śmieszny ale z perspektywy czasu przyniósł nam sporo punktów...
    A co do Pana Gajewskiego, no cóż - czasy się zmieniają a Pan ciągle siedzi w komisjach... pamiętacie marazm 2010 roku? a 2015? Przegrany finał 2009, który nie mieliśmy prawa przegrać? To jest całkowite wypalenie. A teraz co? Mroczka zmieni Gomólskiego, złapie z 3-4 pkt i będzie fajnie? Gdy przychodzą ciężkie mecze a to Unia L potrafi zorganizować zamknięty sparing, a to Stal G trenuje w dniu meczu... a u nas? Pamiętacie jak rok temu Łaguta nie mógł się pofatygować na żaden trening?
    Na koniec, kto jest odpowiedzialny za wypuszczenie Walaska? Facet robi około 13 pkt w I lidze i naprawdę nie pieprzcie mi, że to poziom Gomólskiego. Wyobrażacie go sobie robiącego tyle punktów nawet w Nice lidze? Walas spokojnie te 5 pkt robilby w Ekstralidze.

  19. Powrót do góry    #3887
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Terminski ma racje i dosadnie o tym mowi, najbardziej zawodzi Vaculik ale akurat na lawke co oczywiste powinien pojsc Kacper. Nie bardzo rozumiem brak krytyki w stosunku do Gajewskiego, owszem on nie jedzie ale na chwile obecna to jego osoba ogranicza sie do zglaszania zmian taktycznych. Te spasione koty trzeba wstrzasnac a do tego trzeba haryzmy i szacunku zawodnikow.Jaki szacunek i dar motywacji ma Cieslak to chyba juz wszyscy wiedza.
    Sama zamiana Gajewskiego musi sie wiazac z planem B - czyli kims nowym na to stanowisko, ale czy obecnie sa takie osoby ktore by mozna zatrudnic? Kryjoma przerabialismy, Czecze to moze byc drugi Gajewski, Fratczak to dobry motywator ale czy potrzasnei tym towarzystem? Jest jeszcze Dobrucki ale nie jestem pewien jak z ta charyzma u niego jest.
    Terminski w swoich osadach jest bardzo ostry, mam nadzieje ze tak samo ostro gral podpisujac kontrakty z gwiazdeczkami i ma mozliwosc obciecia kasy za obecne popisy.Jesli nie to znaczy, ze jego wklad w obecny stan rzeczy tez jest niemaly.

  20. Powrót do góry    #3888
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Dlatego takie osoby jak Gajewski to typowi menadzerowie, ale nie ludzie, ktorzy w czasie meczu powinni byc w parkingu.
    A Kościecha z długopisem to od czego tam jest. To jest kolejny pionek bez doświadczenia, charyzmy itp. Nam potrzeba ludzi z zewnątrz. Stary Dudek też nie ogarniał tematu. Z boku więcej widać.

  21. Powrót do góry    #3889
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Mamy dwa tygodnie aby Get Well KS Toruń stało się faktem

  22. Powrót do góry    #3890
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...191,1,984.html

    No to Vaculik na ławkę :O

    Ale tak jak pisaliście ani Holder ani Gomólski nie oberwali a nawet Miedziak nie został skrytykowany. Tylko nie wiem czemu obrywa Paweł a Holder czy Gajeś są nie do ruszenia ...

  23. Powrót do góry    #3891
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez SamiPrzeciwWszystkim Zobacz posta
    eśli Pan Jacek Gajewski nadal będzie pełnił funkcje menadzera. Kandydatów jest wielu: Dobrucki
    to moze faktycznie nie pisz bo jesli wymieniasz "super hiper" Dobruckiego

    wyjepcie Holdera a bedziecie mieli zloto

  24. Powrót do góry    #3892
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Malin.Kolego jako kibice na pewno nie mamy satysfakcji z poziomu sportowego Naszej drużyny.Ale za wynik drużyny odpowiadają w kolejności:sztab,zawodnicy.Jeżeli pan senator uważa inaczej i nie widzi sprawy pana Gajewskiego to trudno,ale skutki nie będą tylko sportowe,ale i finansowe dla niego osobiście(puste trybuny) na MA.To wynik robi atmosferę na trybunach i w drużynie.Rezygnacja Gajewskiego i szybkie powołanie (Frątczak,Dobrucki)może jeszcze uratować wynik.Nie wyobrażam sobie odsunięcie od składu Vaculika,prędzej Gajewskiego.
    Stev przezylem ciezki szok. Po raz pierwszy w historii tego forum nie uzyles zadnego cudzyslowu i w dodatku napisales rzetelny, sensowny i logiczny post, ktory autentycznie da sie czytac.
    Tak trzymaj kolego!

  25. Powrót do góry    #3893
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Skąd Termiński może wiedzieć, że Gajewski nie popełnił żadnego błędu skoro najzwyczajniej w świecie się na żużlu nie zna? (to żaden zarzut, tylko stwierdzenie faktu). Gajewski odpowiada za całość spraw związanych z wynikami, dyspozycją zawodników i przygotowaniami. Dlatego żenujące są te wypowiedzi medialne Termińskiego z rozliczeniami zawodników, do tej pory to był trochę folklor, ale teraz mamy drugiego Skrzydlewskiego.

    Moje zdanie jest takie, że osoba która nigdy nie była żużlowcem nie będzie w stanie pomóc zespołowi w trudnych chwilach. Po prostu jest teoretykiem, tak jak my na tym forum, bo nigdy na własnej skórze nie odczuła co to znaczy jechać po takiej nawierzchni, jak się zachowuje silnik, jak to wygląda w praktyce. Do tego Gajewski chyba ma słabe cechy przywódcze i charakter, który nie buduje autorytetu.

  26. Powrót do góry    #3894
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Ja pipolę, tego nie dało się oglądać. Po X biegu odpuściłem, bo w przeciwnym razie nie miałbym sił iść na kolejny mecz na stadion. Zrozumiałbym, gdyby to był tor pełen dziur i zawodnicy baliby się o swoje kości. Niemniej jednak tor był dobry, a jedyny problem stanowiła nasza anioły.

    Jest do dupy, ale mogliśmy się tego spodziewać, bowiem sygnały już od pewnego czasu były. Daliśmy się nabrać na sparingi z ogórkami i pierwszym meczem z Falubazem, gdzie posypały się fury Dudkowi i Protasowi. Potem pojechaliśmy do Leszna, które czekało na baty, a spokojnie z nami wygrało. Jak ciency oni się mogliśmy się przekonać, gdy ledwie udało im się wyszarpać remis z Rybnikiem. My jesteśmy jeszcze bardziej ciency, o czym mogliśmy się przekonać męcząc się z Tarnowem u siebie. Kolejną drużyną, która robi złe wrażenie. Na ten moment widzę nas walczących o utrzymanie.

    Motoarena musi zostać ogarnięta i to szybko, bo za chwilę przyjedzie Wrocław i nas rozjedzie.

    O Gajewskim nie chce mi się pisać. Jak zobaczyłem jego minę po pierwszym wyścigu, to wiedziałem, że będzie w ciry ostre. Widać było, że obawia się, że nie wyjdziemy z 30-stki. I słusznie, bo nie wyszliśmy. Teoretyk nie sprawdza się i pora stanąć z boku.

    Frątczak ciekawie wspominał o tym, że żużel to już niemal F1 i jak nigdy niuanse odgrywają decydującą rolę. Nie liczą się umiejętności, ale fura pod dupą i wyjście ze startu. To widać w wielu drużynach, gdzie często pojedyncze biegi wygrywają zawodnicy przeciętni. Co zatem pomyśleć o "Zdrowit" Toruń? Juniorzy na starcie zostawiają jaja, seniorom starcza do 50 metrów maks. Nie napiszę do 100 metrów, bo jak walnięci w głowę zostawiali krawężnik po pierwszym łuku w Gorzowie.

    Tu żadna ewolucja nie pomoże, bo to już nie pierwszy rok, gdzie liczymy na odrodzenie się Holdera, Miedzińskiego, Gomólskiego. Co z tego, że Miedziński się starał w Gorzowie, jeśli to były punkty słabej II linii. O reszcie zespołu pomijając Hanckoka, to żal pisać.

    Kryjom, Frątczak, może Dobrucki. Ktoś musi wstrząsnąć ekipą, sprzętem, torem.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  27. Powrót do góry    #3895
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Problemem tej drużyny jest tylko i wyłącznie duet bezjajecznych nieudaczników w osobach spasionego Jacka oraz wiecznie uśmiechniętego niczym kretyn Robcia. Oni musza odejść.

    Czas aby drużynę przejął ktoś z cohones, kto poustawia do pionu gwiazdeczki.

  28. Powrót do góry    #3896
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Zostawiają nasi kraweżnik bo im umiejętności brakuje .
    Tzn nie mam na myśli że nie potrafią jeździć ale z takim gównianym sprzętem to trzymanie kraweżnika jest po prostu niemożliwe a nawet niebezpieczne bo jak nie masz pod kołem mocy to Cię wywali na zewnątrz niemiłosiernie i do tragedii by doszło.
    Brak inwestycji w sprzęt moim zdaniem jest tu aż nazbyt widoczny.

  29. Powrót do góry    #3897
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 759 w 497 postach
    Ja bym brał Frątczaka, przynajmniej jednemu u nas w parkingu by się chciało wygrywać

    Tylko ciekawe kto będzie chciał wejść i za ile to tego szamba
    Ostatnio edytowane przez koot ; 09-05-2016 o 10:00

  30. Powrót do góry    #3898
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za SF, fragment wypowiedzi Komarnickiego:

    To nie jest tak, że Toruń jest słaby, to Stal idzie na mistrza Polski. Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to trudno będzie nas pokonać w decydujących meczach - dodał Komarnicki.
    No i niepotrzebnie histeryzujecie. Władka diagnoza mówi, ze wcale nie jesteście słabi. Po prostu mieliście pecha, ze trafiliście na Gorzów

    Sama zmian menago może wam dać dodatkowego poweru, ale bardziej pod kątem mentalnym. Jednak i zawodnicy muszą się ogarnąć. Gołym okiem widać, ze kilku z nich jest wyraźnie pogubiona sprzętowo. Jesli zawodnicy te tematy ogarną plus ewentualnie nowy menago wniesie świeży powiew to może dać rezultaty na torze. Nie wiem jednak czy zmiana menago jest możliwa. Bo z tego co kojarzę, to chyba Gajes jest również v-ce prezesem KST. I jeśli nawet opuści stołek menago to jego ewentualny nastepca nie będzie miał zbyt wtsokiego komfortu pracy mając nad sobą Gajesa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-05-2016 o 10:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    koot (09-05-2016), mhsol (09-05-2016), never_mind (09-05-2016)

  32. Powrót do góry    #3899
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Że tak wrzucę kilka groszy do nie swojego koszyczka. Moim zdaniem wasz boss postępuje zdecydowanie zbyt impulsywnie. Odstawienie od składu Vaculika nic nie da ani klubowi ani zawodnikowi. Widać, że jest problem, ale siłowe rozwiązania mogą przynieść więcej złego niż dobrego. Wczorajszy mecz w Gorzowie też był trochę specyficzny, bo Stanisław perfekcyjnie opracował tor na Toruń. Była pełna mobilizacja, trening o 12 w dniu meczu i było widać co się dzieje na starcie.
    W waszym przypadku, to trzeba beczkę piwa i kilka wspólnych dni na MA, żeby przede wszystkim ogarnąć na czym chcą jechać zawodnicy. Mając Hancocka i Vaculika aż się prosi o betonik. Reszta ma się dopasować i tyle.
    Dopóki zawodnicy się nie ograną ze sprzętem trzeba maksymalnie wykorzystać te atuty, które się aktualnie posiada.

  33. Powrót do góry    #3900
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 759 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF, fragment wypowiedzi Komarnickiego:



    No i niepotrzebnie histeryzujecie. Władka diagnoza mówi, ze wcale nie jesteście słabi. Po prostu mieliście pecha, ze trafiliście na Gorzów

    Dzięki Mariusz, Pan Komornicki zawsze potrafi rozbawic, nawet w dzień żałoby

  34. Powrót do góry    #3901
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Co by nie mówić o Kryjomie, to menago z niego był dobry...mimo wszystko jednak do &%^&^&$ to są profesjonaliści i sami powinni się zmotywować i odczytać tor, tu żaden menago nie jest potrzebny. Moim zdaniem problemy są dwa - pierwszy to sprzęt, a drugi - to fakt, że poza Vaculem nikt nie widzi problemu, a już zwłaszcza nie widzą go Chris, Greg i Paweł- czyli Monster. Paradoksalnie, właśnie tego Vacula Termiński chce odstawiać od składu. I to za kogo ?

  35. Powrót do góry    #3902
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wg mnie Frątczaka z tej listy " zyczen " mozecie wykreslic. On niejednokrotnie wspominal sam, ze Nie ma czasu godzić swojego interesu z zuzlem bedac na miejscu w ZG. Naprawde ogromnie zdziwilbym sie, gdyby w ogole podjal sie takiej pracy nawet w Zielonej Gorze ( tutaj tak 50 / 50 ).

  36. Powrót do góry    #3903
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 759 w 497 postach
    W Krośnie na warszawskim jest: Ukrainiec Michaił Oneszko, Duńczyk Henning Bager oraz Mateusz Szostek.


  37. Powrót do góry    #3904
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wg mnie Frątczaka z tej listy " zyczen " mozecie wykreslic. On niejednokrotnie wspominal sam, ze Nie ma czasu godzić swojego interesu z zuzlem bedac na miejscu w ZG. Naprawde ogromnie zdziwilbym sie, gdyby w ogole podjal sie takiej pracy nawet w Zielonej Gorze ( tutaj tak 50 / 50 ).
    A moim zdaniem chyba by się skusił. Widać po nim, ze mu tego brakuje. Jacek to "narkoman", on tym żyje w dzień i w nocy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #3905
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    444
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Właśnie jest ktoś w stanie zrobić listę tych 30 "warszawskich" zawodników ?

  39. Powrót do góry    #3906
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 759 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Właśnie jest ktoś w stanie zrobić listę tych 30 "warszawskich" zawodników ?

    Po co bierzmy tych z Krosna i tak wszyscy prezentują podobny poziom a Artur, bez urazy, jest na tej liście niczym wielokrotny mistrz świata.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A moim zdaniem chyba by się skusił. Widać po nim, ze mu tego brakuje. Jacek to "narkoman", on tym żyje w dzień i w nocy.

    W razie jego przyjścia do nas w co nie wierzę, to powinien wynegocjowac jako punkt pierwszy, że właściciel nie będzie udzielał się w mediach społecznościowych

  40. Powrót do góry    #3907
    Użytkownik Awatar davids
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 63 w 26 postach
    Liczę, że Gajewski ma honor i podda się do dyspozycji Rady Nadzorczej a TA zareaguje odpowiednio!
    Gdyby to była kopana to Panu JG podziękowano by już w zeszłym sezonie.
    Przydałby się powiew świeżości.
    Osobiście widziałbym Frątczaka, ewentualnie starego znajomego Kryjoma. Ten przynajmniej potrafił gadać z "żużlokami". Obawiam się tylko że to moje niespełnione życzenia.......

  41. Powrót do góry    #3908
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez wokie Zobacz posta
    Właśnie jest ktoś w stanie zrobić listę tych 30 "warszawskich" zawodników ?
    Jurica Pavlic i Emil Pulczyński

    A serio, to nie ma nikogo na rynku.
    Z takich "przyszłościowych" to pomyślałbym o młodych z Anglii : Lambert i Ellis.

    Cytat Zamieszczone przez davids Zobacz posta
    Osobiście widziałbym Frątczaka, ewentualnie starego znajomego Kryjoma. Ten przynajmniej potrafił gadać z "żużlokami". Obawiam się tylko że to moje niespełnione życzenia.......
    Kryjom ma ciepłą miejską posadkę - nie do ruszenia.Poza tym za bardzo kojarzy się z Unibaxem.

  42. Powrót do góry    #3909
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Dalej niektórzy będą pisać,o kibicach sukcesu,czy o tym by kibiców wymienić,bo marudzą?Przecież to,że będzie "padaka",to było widać nie od wczoraj.
    Pisałem rok temu,pisałem dwa lata temu,nie podpisywać kontraktu z Holderem,ten zawodnik jeździ asekuracyjnie,na łukach hamuje butami,aż iskry idą,jak wystartuje tak dojeżdża do mety,zaatakuje tylko wtedy,kiedy jest bardzo bezpiecznie.Czy tego zawodnika stać jeszcze na jazdę na światowym poziomie,tego nie wiem,ale kiedyś sam w wywiadzie dał do zrozumienia,że ma rodzinę,i już priorytety się zmieniły.
    Przedpełski jak widać obniżył loty,najgorsze w tym wszystkim jest to,że on sam nie widzi w tym problemu,twierdzi że wszystko jest ok,oczywiście że nie jest ok,wystarczy zobaczyć z jakimi zawodnikami wygrywał rok temu,a z jakimi dziś.
    Gomólski,to zawodnik który nie powinien już jechać z Gorzowem,jego średnia mówi sama za siebie,temu panu już dziękujemy.
    Dlaczego w Toruniu zawodnicy obniżają loty?...
    Odpowiedź jest bardzo prosta,jaki trener i manager,taka drużyna,wystarczy włączyć tv i oglądnąć program,"Magazyn PGE Ekstraligi,i zobaczyć klimat w parkingu innych drużyn,tam zawodnicy są motywowani,tam jest stworzony klimat,u nas tego elementu totalnie brak,zawodnicy chodzą bez celu po parkingu,oglądają bez emocji biegi w których nie startują,i odbywa się to,na totalnym luzie.Gajewski się do tego nie nadaje,to jest totalny "amotywator",jak ja bym miał takiego szefa,to od razu popadłbym w depresje.Ale oczywiście w tym klubie nie wyciąga się wniosków,trener w każdym sporcie odpowiada za wynik,u nas niestety nie,a gadanie że to są zawodowcy,to totalne bredzenie Gajewskiego,bo drużynę trzeba stworzyć,a nie czekać od meczu,do meczy,że coś się zmieni.Do momentu kiedy nie wyleci Gajewski,i Gomólski,mnie na stadionie nikt nie zobaczy.
    Pozdrawiam

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi jaca2003 za jego przydatny post!

    YaneY (09-05-2016)

  44. Powrót do góry    #3910
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Gajewski na stanowisku zostanie bo to partyjne układy gdzie koleżka, koleżce zawsze pomoże, a co tam. **** z klubem i kibicam, liczy sie towarzystwo wzajemnej adoracji, a to według PO zawsze musi przetrwać. Chcą VACULA dać na ławe, ale co to da ? Odsuwanie zawodnika od meczu za słabą jazde gdzie 90 % drużyny nie wiedziała jak jechać to raczej niezbyt dobry pomysł. Może tak Gajewskiego ukarać i posłać go na trybuny ?

    Pisali na tym forum kibice, że od meczu z Lesznem to nie jest zespoł kompletny, nie wszyscy jadą i błyszczą. Mowiło sie o wielkich powrotach formy HOLDERA i Miedziaka, ale gdzie ta forma jest ? Było Leszno i wielka wtopa, potem był mecz u siebie z Tarnowem z którym nie szło najlepiej w koncówce. Po meczu z LESZNEM widać było problemy z zespołem i powinno się już wtedy podjąć odpowiednie kroki, ale po co ? Trzeba bylo poczekać do mega wtopy bo oczywiście wszechwiedzący prezesik z Gajewskim wiedzieli lepiej.

    Najbardziej mnie wczoraj zabolała wczoraj jedna rzecz

    Poziom naszej szkółki przedstawił wczoraj Kościelski, który udowodnił poglądy więszkości kibiców APATORA że JZ powinien sobie odpuścić szkolenie młodzieży. Poziom jaki wczoraj zaprezentował Kościelski był żenujący i wołąjący o pomstę do nieba. Tak szczerze, to umiejętności zawodnika który jest już drugi sezon w klubie potrafił by lepsze zaprezentować 13-14 latek. Przy takim wyniku to taki Kościelski powinien jechać wszystkie swoje biegi, zastępstwo i RT. Nawet przy takim WSTYDZIE, JG zachował swój odwieczny schemat prowadzenia drużyny.
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 09-05-2016 o 10:46

  45. Powrót do góry    #3911
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2015
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 20 w 16 postach
    Nasi totalnie nie maja sprzetu. Bylem jednym z tych naiwniakow ktorzy wybrali sie do Gorzowa wczoraj i liczyli ze nasi chociaz nawiaza walke. Ja nadzieje stracilem juz na probie toru na ktorej maszyna holdera na wyjsciu z luku doslownie slychac bylo ze zdychala i silnik nie mial sily krecic kolem (slychac bylo ze schodzil z obrotow zamiast na nie wchodzic. Wydawalo sie ze gdyby luk mial jeszxze z 20 metrow to Crispy jadac slizgiem kintrolowanym zatarlby to padlo. To nie jest tak ze oni nie chca i specjalnie takjada bo to jednak kasa lezy na torze. Nie potrafie zeozumiec dlaczego jestesmy w takiej dupie ze sprzetem

  46. Powrót do góry    #3912
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Przykro mi to pisać ale poza Gajewskim podziękować należy Holderowi. To jedyny z całej ekipy u którego nie ma szans na jakąkolwiek poprawę.

    Wolałbym już oglądać Fricke.

    Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    Lauda (09-05-2016)

  48. Powrót do góry    #3913
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    W Krośnie na warszawskim jest: Ukrainiec Michaił Oneszko, Duńczyk Henning Bager oraz Mateusz Szostek.

    To może Bagera. na początek na managera, brzmi znajomo.

    Czyli stypa... spodziewana. Przez jednych mniej, przez innych bardziej. Nie jestem nią zaskoczony, to co mnie dziwi, to zdziwienie właściciela. Co mnie boli najbardziej, to jawny sabotaż. Kombinacje z torem na MA, teraz dupienie w Martina. Jeżeli sobie przypomnę, że wg niektórych jego kontrakt dogrywał Kruzynski a Termos nie był entuzjastą, to mamy tego efekt. Na dodatek ciągłe pieprzenie o milionach... mniemam, że jak przywiezie 3 pkt to specjalnie zadowolony Martin nie jest. Wszystkim, naprawdę, polecam wczorajszy magazyn i wypowiedzi Cieślaka o Karpowie, Artiomie, Doylu. Dodatkowo kulisy ZG-Wrocław i podglądanie Marka i Barona. I macie rację, powinni sami, nikt za nich na motor nie wsiądzie... ale taki to sport, że dobry doradca w parkingu to skarb. Dlatego sukcesy notują beztalencia pokroju OAG a ludzie często bardziej utalentowani przepadają. to skala mikro, a makro- to drużyny. Pieszczek mógł do tej pory Pawełkowi motory zapychać... przypadek? podejście pomijam, bo też ktoś go po tych plecach klepie zamiast motywować do zdobycia 14 pkt po meczu w którym zdobywa 13. na poziomie eligi, gdzie decydować zaczynają detale, to różnica między barażem a medalem przy podobnym potencjale kadrowym. to też przyczyna niepowodzeń w erze Unibaxu, z bajecznym budżetem, i w końcu to powód dla którego u nas w klubie zawodnicy przepraszają a w innych dziękują.

    Szanowne grono broniące Jacka prosiłbym o wskazanie jego sukcesów w ostatnich latach. Może się jeszcze przekonam, natomiast odnoszę nieodparte wrażenie, że wszystko co dobre i z nim związane wyjechało do Australii.
    Ja się zmęczyłem, naprawdę.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  49. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Adasko68 (09-05-2016), Buszmen (09-05-2016), Lauda (09-05-2016), YaneY (09-05-2016), Yozayan (09-05-2016), koot (09-05-2016), mandaryn (09-05-2016), mhsol (09-05-2016), mszat (09-05-2016), wokie (09-05-2016)

  50. Powrót do góry    #3914
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Trzeba znów króla motoraeny reaktywować.
    On bynajmniej był się skasował z torem.
    Albo choć jako jakiś menago.
    Z drugiej strony po tym jak nas brzydko wydymał za czasów karka trudno będzie znów o zaufanie

  51. Powrót do góry    #3915
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Koot

    W razie jego przyjścia do nas w co nie wierzę, to powinien wynegocjowac jako punkt pierwszy, że właściciel nie będzie udzielał się w mediach społecznościowych
    A tu pełna zgoda. Widzę, ze wytworzyła się jakaś moda na połajanki w mediach społecznościowych. Wczoraj Termos i bodajże Prezydent Leszna coś tam się licytowali. Moim zdaniem to głupota totalna. Aż żal mi było patrzeć na Vacula jak kilak razy przepraszał za swój występ. Założę się, ze w trakcie meczu takie połajanki Termosa wcale zawodników nie dopingowały do lepszej jazdy. A rzekłbym, ze wręcz paraliżowały ich poczynania na Jancarzu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •