Strona 37 z 162 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Najpierw sprawdz zanim cos głupiego napiszesz
    Klub nie prosil miasto o zapomogę,tylko o wsparcie i dobre relacje

  2. Powrót do góry    #1622
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Jaki zwrot akcji z Gregiem...kiedy uzgodniono z nim dwuletni kontrakt to prawie każdy z was cieszyl gębę,kiedy Falubaz wszedl w to, to juz Grek niepotrzebny, ze to porażka, itp
    Wizerunkowo Falubaz was ośmiesza na kazdym kroku od pamietnego finalu.

    Wg mnie to akurat fakt, że Falubaz kręci się wokół kogoś sprawia, że ten ktoś zaczyna budzić niechęć. Muchy zawsze do gówna ciągnie, nie inaczej jest tym razem, a Falubaz jego wyznacznikiem.

  3. Powrót do góry    #1623
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    Wg mnie to akurat fakt, że Falubaz kręci się wokół kogoś sprawia, że ten ktoś zaczyna budzić niechęć. Muchy zawsze do gówna ciągnie, nie inaczej jest tym razem, a Falubaz jego wyznacznikiem.
    Taaa, a teraz Falubaz jako wyznacznik wskazuje placem na mapie stolicę polskiego gówna z numerem rej. CT, sławetnego miasta od kompromitacji całej ligi, smrodu i kompletnego wstydu, którego chyba nikt nie przebije...
    Też tak mogę!
    Daj spokój, na prawdę obrzucanie się syfem poprawia Ci samopoczucie?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  4. Powrót do góry    #1624
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Najpierw sprawdz zanim cos głupiego napiszesz
    Klub nie prosil miasto o zapomogę,tylko o wsparcie i dobre relacje
    Rozbawiłeś mnie przed snem! Dzięki!

  5. Powrót do góry    #1625
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    przecież Greg Hancock w Falubazie byłby absurdem biorąc pod uwagę sytuację tego klubu, Hampel, Dudek i Protasiewicz mieliby usłyszeć, że zgodzili się na 20% obniżki kontaktu nie by ratować klub, tylko po to, żeby Dowhan mógł sobie Amerykanina sprowadzić? nie chce mi się wierzyć w ten transfer
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  6. Powrót do góry    #1626
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Mi też wierzyć się nie chce ale co magia to magia, tu może zdarzyć się wszystko...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1627
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    przecież Greg Hancock w Falubazie byłby absurdem biorąc pod uwagę sytuację tego klubu, Hampel, Dudek i Protasiewicz mieliby usłyszeć, że zgodzili się na 20% obniżki kontaktu nie by ratować klub, tylko po to, żeby Dowhan mógł sobie Amerykanina sprowadzić? nie chce mi się wierzyć w ten transfer
    To oni się w końcu zgodzili na te obniżki? Myślałem że Trzej Królowie wyścielili kasę na 100% zobowiązań. Info o 20% obniżki mi się przewinęło jako inny scenariusz.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #1628
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Wizerunkowo Falubaz was ośmiesza na kazdym kroku od pamietnego finalu.
    No wizerunek klubu na krawedzi bije na leb wizerunek stabilnego klubu. Dowhan juz tak ma ze musi miec wroga i do upadlego (doslownie sie zrec). Jego trzeba olac i odpuscic jak Warda tak teraz Grega (u nas nie pasuje geriatria u Was to ost standard). Akcje typu oni nam asa my im jokera zalatuja wiocha ale wciaz u RD na topie. Cienki z niego ujek i dlatego tak lubi. Juz raz dostal nauczke jak mu wywindowalismy Dudkowy kontrakt (sory nie nauczke, zgodnie z Twoja logika bylo to osmieszenie wizerunkowe, przez ktote RD musial zebrac o kase. Ponizony wsiur z niego zostal, i tego Grega on musi miec z zemsty nie zdziwie sie jak uslyszymy ze obiecuje cos jeszcze Vaculowi. Mistrz wizerunku .. żałosnego

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    Malin017 (01-12-2015), never_mind (01-12-2015), tazer1980 (01-12-2015)

  10. Powrót do góry    #1629
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Wizerunkowo Falubaz was ośmiesza na kazdym kroku od pamietnego finalu.
    Juz nawet zawodnikow zmusili aby dorzucili sie do tej strategii osmieszania.Dziwna strategia, bo jak Kawicki ostatnio na radzie miast wspomnial,kulminacyjnym momentem tego osmieszania,mialo byc ogloszenie upadlosci Falubazu.Wtedy by nas osmieszyli totalnie.Jak czytam takich jak ty,przez chwile zaluje,ze plan sie nie powiodl.Tylko przez chwile.Godzina zero wybila 6 godzin temu.Mam nadzieje,ze Terminski nie okaze sie chlopcem w krotkich spodenkach.Z drugiej strony,to przeciez negocjacje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-12-2015 o 12:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #1630
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Na chwilę obecną Pitera bliżej Torunia jak Greg.
    Ale to najprawdopodobniej nie koniec wzmocnień wszystko może się jeszcze zdarzyć

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi terrax za jego przydatny post!

    el_kwas (01-12-2015)

  13. Powrót do góry    #1631
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    To oni się w końcu zgodzili na te obniżki? Myślałem że Trzej Królowie wyścielili kasę na 100% zobowiązań. Info o 20% obniżki mi się przewinęło jako inny scenariusz.

    Obniżki dotyczą - jak rozumiem - przyszłego sezonu (wszyscy trzej mieli już kontrakty z aneksami finansowymi).

  14. Powrót do góry    #1632
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Rozumiem,że w opinii rozwiniętych użytkownikach forum,którzy wiedzieli co to za gra,a ci dwaj panowie prezesi firm(oprócz pana senatora)dali się nabrać na tą grę i wyłożyli 1,9 mln na dzień dobry,to?
    a co ci Prezesi tracą. Właśnie stali się półbogami w Zielonce. Uratowali klub. Lepszej reklamy nie mogli sobie wyobrazić.

  15. Powrót do góry    #1633
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Karuzela się kręci jak Greg nie wypali to jest jeszcze Laguta razem z Pawlickim w odwodzie.
    Laguta z kolei na 8 grudnia ma umówione spotkanie z Baronem na przyszły sezon

  16. Powrót do góry    #1634
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Taaa, a teraz Falubaz jako wyznacznik wskazuje placem na mapie stolicę polskiego gówna z numerem rej. CT, sławetnego miasta od kompromitacji całej ligi, smrodu i kompletnego wstydu, którego chyba nikt nie przebije...
    Też tak mogę!
    Daj spokój, na prawdę obrzucanie się syfem poprawia Ci samopoczucie?

    Widzę, że kolega ma problemy z percepcją tak późnym wieczorem. Zacznijmy od tego, że była to żartobliwa [o czym świadczy chociażby emotka] odpowiedź na zaczepkę jakiegoś forumowego klauna. Ja mówiąc szczerze mam głęboko gdzieś co robi ZG, Leszno, Tarnów, Gorzów etc. Interesuje mnie tylko "mój" klub. Nie wpieprzam się do wątków innych klubów, żeby robić tam klaun-fiestę i obrzucać się na wzajem, więc o ch.j Ci chodzi?
    Nie podoba mi się natomiast fakt, że do toruńskiego wątku pchają się Mariusze, vsv i inne lemingi tylko po to, żeby sobie wejść i popieprzyć głupoty na KST. Może mają za małego penisa i muszą sobie nadrobić e-penisem.Nie wiem,nie interesuje mnie to, nie podoba mi się to. W związku z tym nie zamierzam tolerować durnych tekstów na temat "mojego" klubu, i o ile pół-żartem pół-serio, to jednak odpowiem.

    Pzdr.!

  17. Powrót do góry    #1635
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Karuzela się kręci jak Greg nie wypali to jest jeszcze Laguta razem z Pawlickim w odwodzie.
    Laguta z kolei na 8 grudnia ma umówione spotkanie z Baronem na przyszły sezon
    Tylko nie Rusek.. opcja Pawlicki + Krakowiak i będzie bardzo dobrze. Nowa, świeża i młoda krew, być może jak się uda to na lata.

  18. Powrót do góry    #1636
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Lepsza opcja Rusek plus PP niż sam Greg

  19. Powrót do góry    #1637
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Lepsza opcja Rusek plus PP niż sam Greg
    Czyli jest Vaculik Gomólski, Miedziak Holder i przychodzi PP + Łaguta to kto na rezerwę?

  20. Powrót do góry    #1638
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Oczywiste, że w takim układzie ktoś z dwójki Miedziak/Gomólski.

    edit: jakoś nie chce mi się wierzyć w opcję PiPa+Griszka. Przecież razem byłoby to wyraźnie ponad 2 bańki.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 01-12-2015 o 10:25

  21. Powrót do góry    #1639
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Oczywiste, że w takim układzie ktoś z dwójki Miedziak/Gomólski.
    Jako bat na skoczka...
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #1640
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    ^^ Moze wtedy Gomolski na wypozyczenie? Zdecydowanie mocniejszy sklad niz z Gregiem i Gingerem

  23. Powrót do góry    #1641
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez versus Zobacz posta
    ^^ Moze wtedy Gomolski na wypozyczenie? Zdecydowanie mocniejszy sklad niz z Gregiem i Gingerem
    Mnie zastanawia, na ile relane jest wprowadzenie
    przepisu o gościach wśród seniorów? Żeby było jasne:
    jestem totalnie przeciw takowemu rozwiązaniu, nawet
    jeśli KST mógł by na tym skorzystać.
    !Adrian walcz!

  24. Powrót do góry    #1642
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Oczywiste, że w takim układzie ktoś z dwójki Miedziak/Gomólski.

    edit: jakoś nie chce mi się wierzyć w opcję PiPa+Griszka. Przecież razem byłoby to wyraźnie ponad 2 bańki.
    Tylko widzisz kontrakty Vacula i PP w dużej mierze gwarantuje Nice więc jako tako kasa klubowa nie byłaby zbyt obciążona

  25. Powrót do góry    #1643
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Tylko widzisz kontrakty Vacula i PP w dużej mierze gwarantuje Nice więc jako tako kasa klubowa nie byłaby zbyt obciążona
    Tak jak by się uparł, to Adam mógłby
    założyć całą drużynę i wystawić ją w
    lidze z takim budżetem .
    !Adrian walcz!

  26. Powrót do góry    #1644
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    na razie to mamy:

    1. Vaculik
    2. Gomólski
    3. (?)
    4. Miedziński
    5. Holder
    6. Krzyżanowski
    7. Przedpełski

    z króla polowania możemy zostać królem srani.a

    Skład oparty na założeniu że:

    1. Vaculik pojedzie na podobnym poziomie jak w tym sezonie
    2. Holder/Miedziński/Gomólski - nie pojadą gorzej bo gorzej się nie da. ale jak dowodzi życie zawsze da się gorzej. Murphy czai się za każdym rogiem
    3. Przedpełski dalej będzie się tak rozwijał jak rozwija

    Jak już nie raz przerabialiśmy nigdy nie jest tak że wszystko wypali a przy odrobinie pecha będziemy się bić o utrzymanie.

    Grisza - ZG/GKM
    Hancock - ZG
    Kildemand - Leszno
    Lindback - Rybnik

    i jesteśmy w głębokiej d...

  27. Powrót do góry    #1645
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Dajcie panowie spokoj.Naprawde odbila im palma i mamy tak mocarstwowe plany? PP i na dokladke Grisza? Znowu zaczynamy licytacje?
    Chyba nikt nie uwierzy, ze skoro o kilku porzadnych riderow ktorzy zostali jeszcze na rynku walczyc bedzie 4 - 5 klubow , pozostana oni na ziemi ze swoimi zadaniami.Znowu sie zacznje podbijanie stawek.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #1646
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    A czy kiedykolwiek przestało mieć to miejsce?

    Leszno wydaje krocie na Emila i Nickiego, a nie na wychowanków.
    ZG obcina kontrakty, a później zaczyna licytację o Grega.

    Jeśli Nice dokłada do budżetu to mamy oponować i twierdzić, że nie ma sensu brać topowych zawodników?

  29. Powrót do góry    #1647
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dajcie panowie spokoj.Naprawde odbila im palma i mamy tak mocarstwowe plany? PP i na dokladke Grisza? Znowu zaczynamy licytacje?
    Chyba nikt nie uwierzy, ze skoro o kilku porzadnych riderow ktorzy zostali jeszcze na rynku walczyc bedzie 4 - 5 klubow , pozostana oni na ziemi ze swoimi zadaniami.Znowu sie zacznje podbijanie stawek.
    Jest to niestety szczera prawda

  30. Powrót do góry    #1648
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dajcie panowie spokoj.Naprawde odbila im palma i mamy tak mocarstwowe plany? PP i na dokladke Grisza? Znowu zaczynamy licytacje?
    Chyba nikt nie uwierzy, ze skoro o kilku porzadnych riderow ktorzy zostali jeszcze na rynku walczyc bedzie 4 - 5 klubow , pozostana oni na ziemi ze swoimi zadaniami.Znowu sie zacznje podbijanie stawek.
    czyli nasi stratedzy i politycy niestety nie są tak wielcy jak się wydawało i promocji w grudniu nie będzie...

    wygrali ci co podpisali prędzej.

  31. Powrót do góry    #1649
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tak, moi kochani.
    Dudek, Protasiewicz i Hampel będą teraz płakać łzami rzewnymi jak z Zielonej Góry do Suwałk w proteście przed zatrudnianiem w Falubazie kolejnego dobrego zawodnika.
    Należy natomiast zatrudnić standardowego Jabłońskiego i jeszcze dwójkę jego pokroju, żeby mało jedli i ww. trójka spała spokojnie, przynajmniej do zakończenia sezonu, a potem jak się spadnie, to poszukamy innego klubu.
    I nieważne, że jak w sezonie będzie wpieprz za wpieprzem i ludzie przestaną przychodzić na stadion a sponsorzy odwrócą się dupami, to i tak będą problemy z wypłatami dla wszystkich.
    Wtedy ponownie napiszecie coś o wirtualnym budżecie i takich tam, żeby coś chlapnąć. Dobrze, że niektórzy występują tylko przed klawiaturami

    Choć nie wątpię, że u was klub poszedłby drogą sumienną, tzn. wypełnił resztę składu pustymi miejscami

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-12-2015)

  33. Powrót do góry    #1650
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Byłbym wielce zdziwiony gdyby Dziadzia nie wylądował w dowhanogrodzie. W Pitera nie wierze takze obawiam sie, ze jeszcze przyjdzie sie nam bić o kacapa i to nie za 800 patykow o których tak głośno mówił senator Termosinski. Miało byc wielkie pier.dolniecie a bedzie z dużej chmury mały deszcz i to za niemałe dziengi.

  34. Powrót do góry    #1651
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a co ci Prezesi tracą. Właśnie stali się półbogami w Zielonce. Uratowali klub. Lepszej reklamy nie mogli sobie wyobrazić.
    No widzisz nie do końca.Chciałbym tutaj zapytać kolegów z Zielonej Góry(przepraszam,że w naszym wątku,ale).Czy to prawda,że inny klub również z waszego miasta ma również ogromne problemy finansowe?Czy to prawda,że ten klub już ma zakaz transferów za problemy z płatnościami dla koszykarzy?Miasto jest nie duże,a problemów finansowych jak na bogactwo.Jeden prześciga drugiego w wyciąganiu kasy z miasta publicznych pieniędzy,jeden chce być lepszy od drugiego w wirtualnych kontraktach.To co się dzieje,to jest przyzwolenie jednych dla drugich w wyścigu o moje na wierzchu.Płakać będą kibice.

  35. Powrót do góry    #1652
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Ale tę żałosną ironię to sobie daruj, bo ani śmieszny ani straszny nie jesteś, a jak nie umiesz normalnie dyskutować to wy****iaj. Myślisz, że Hampel, Dudek i Protasiewicz zareagowali w ten sposób: "Ale fajnie, będzie Greg Hancock! Cieszę się, że mogłem się swoim portfelem przyczynić do wielkości Falubazu!"? A twój post zabrzmiał tak, jakby Falubaz znowu musiał wynik robić, bo inaczej zawodnicy pieniędzy nie dostaną. Aha, rozumiem, że wstawienie Jabłońskiego do składu to wstyd, siara i kompromitacja na całą Polskę, a trójka świetnych polskich seniorów to za mało, żeby się utrzymać w lidze i trzeba Hancocka dorzucić.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  36. Powrót do góry    #1653
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    No widzisz nie do końca.Chciałbym tutaj zapytać kolegów z Zielonej Góry(przepraszam,że w naszym wątku,ale).Czy to prawda,że inny klub również z waszego miasta ma również ogromne problemy finansowe?Czy to prawda,że ten klub już ma zakaz transferów za problemy z płatnościami dla koszykarzy?
    Nie jest to prawda. Zakaz transferowy jest, ale wynika on z przegranego sporu z byłym zawodnikiem sprzed trzech lat (Christian Eyenga). Klub podpisał z nim umowę na dwa lata, ale rozwiązał po roku, następnie po serii dziwnych sytuacji klub dał się zrobić w ciula przez jego agencję i wyszło na to, że trzeba mu zapłacić za cały sezon gdzie grał w innym zespole... Więc tak jak mówiłem, zakaz transferowy wynika z przegranego sporu a nie z powodu braku bieżących płatności.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Villanova_Junction za jego przydatny post!

    Stev (01-12-2015)

  38. Powrót do góry    #1654
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach

  39. Powrót do góry    #1655
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Ciekawe po co toruńczyki ściągali do siebie Vaculika, przecież bez niego spokojnie utrzymaliby się w lidze, z której i tak nie da się spaść. O morale w drużynie nawet nie będę pisał, ciekawe jak czuje się Holder, mając świadomość, że musiał się dołożyć do kontraktu słowaka

  40. Powrót do góry    #1656
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Domyślam się, że to do mnie.

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    a trójka świetnych polskich seniorów to za mało, żeby się utrzymać w lidze i trzeba Hancocka dorzucić.
    No, jak ktoś jest minimalistą bez wyobraźni, to wystarczy. Jak jeden wyleci ze składu na miesiąc to dziękuję, dobranoc.
    Inna sprawa, że większość jakkolwiek ambitnych sportowców uprawia swój sport, żeby odnosić sukcesy.
    Nie sądzę, żeby dla zawodników pokroju Hampela udany sezon zakończył się na utrzymaniu.
    Oczywiście kibice ościenni wiedzą lepiej, że trójka w Falubazie będzie niezadowolona z jazdy o medal.

    PS. Jeśli o mnie chodzi, to ja sobie Hancocka nie życzę, ale to bez znaczenia.

  41. Powrót do góry    #1657
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Czyli co, już nie jest starym, sprzedajnym dziadygą ?
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 01-12-2015 o 12:39

  42. Powrót do góry    #1658
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Czy co, już nie jest starym, sprzedajnym dziadygą ?
    ja go nigdzie tak nie nazywałem ale po prostu nie jest optymalnym rozwiązaniem wg mnie.

    Ale lepszy on niż uśmiechnięty Grisza.

  43. Powrót do góry    #1659
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Newsy na SF czy PS są normalnie dnem.

    Hancock będzie w Toruniu z wykrzyknikiem, a tymczasem w newsie nic więcej ponad to co wiemy, nic co by zwiększało wiarygodność tej tezy.

  44. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Malin017 (01-12-2015), Torretoo (01-12-2015), Yozayan (01-12-2015), mhsol (01-12-2015), mszat (01-12-2015), p00lie (01-12-2015), snoopski (01-12-2015)

  45. Powrót do góry    #1660
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Newsy na SF czy PS są normalnie dnem.

    Hancock będzie w Toruniu z wykrzyknikiem, a tymczasem w newsie nic więcej ponad to co wiemy, nic co by zwiększało wiarygodność tej tezy.
    Czytajac wypowiedz Terminskiego to ja bym nadal zgola inny tytul nad tym artykulem Na chwile obecna to wyglada tak ze mial czas do wczoraj, nie odezwal sie , ale skoro nie odmowil to znaczy ze przyjmuje oferte

  46. Powrót do góry    #1661
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Czytajac wypowiedz Terminskiego to ja bym nadal zgola inny tytul nad tym artykulem Na chwile obecna to wyglada tak ze mial czas do wczoraj, nie odezwal sie , ale skoro nie odmowil to znaczy ze przyjmuje oferte
    To jest najładniejsze zdanie prezesa moim... zdaniem:
    "Na dzień dzisiejszy moje stanowisko jest takie, że Hancock będzie startował w Toruniu."
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Powrót do góry    #1662
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Newsy na SF czy PS są normalnie dnem.

    Hancock będzie w Toruniu z wykrzyknikiem, a tymczasem w newsie nic więcej ponad to co wiemy, nic co by zwiększało wiarygodność tej tezy.
    LOL. Hancock będzie w Toruniu! Ale zdaniem prezesa. Plus nie ma jednak terminu końca listopada na decyzje...
    Do tej pory sądziłem, że to DO głupiej macha łopatką w tej piaskownicy. Ale widać, że Gapiński też umie się grubo wygłupić

  48. Powrót do góry    #1663
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    A jeśli Greg podpisze w Toruniu to wrzucą Wielki News zaczynający się od słów: "jak pierwsi informowaliśmy...".

  49. Powrót do góry    #1664
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Czytajac wypowiedz Terminskiego to ja bym nadal zgola inny tytul nad tym artykulem Na chwile obecna to wyglada tak ze mial czas do wczoraj, nie odezwal sie , ale skoro nie odmowil to znaczy ze przyjmuje oferte
    Dokładnie. A tymczasem człowiek widzi tytuł, wchodzi, a tam g.... przetworzone raz jeszcze.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To jest najładniejsze zdanie prezesa moim... zdaniem:
    "Na dzień dzisiejszy moje stanowisko jest takie, że Hancock będzie startował w Toruniu."
    I to jest potwierdzenie tytułu.

    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    LOL. Hancock będzie w Toruniu! Ale zdaniem prezesa. Plus nie ma jednak terminu końca listopada na decyzje...
    Do tej pory sądziłem, że to DO głupiej macha łopatką w tej piaskownicy. Ale widać, że Gapiński też umie się grubo wygłupić
    Spotkali się, były nawet foty. I zakład: kto zrobi z siebie większego kretyna.

  50. Powrót do góry    #1665
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Nie można jednak zarzucić sportowym faktom błędu w nagłówku. Przecież Hancock będzie jeździł w Toruniu, choćby i nawet podpisał w innym klubie [Ba! Innej lidze nawet tj PLŻ], kilka biegów odjedzie na naszym torze przecież.

    Zatem i prezes się nie myli, wszak Hancock statował w Toruniu będzie... w GP. Przynajmniej!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •